پنجشنبه, ۸ آبان, ۱۳۹۹ / 29 October, 2020
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / فشارخون / اربعین 98 / قندخون / محمد تقی حلی ساز / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
ارائه خدمت درمانی به یک‌میلیون و ۸۰۷ هزار زائر در اربعین
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از ارائه یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۸۶ مورد خدمات به زائران از سوی کادر درمانی هلال‌احمر در اربعین ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / اربعین ۹۸
بهره‌مندی یک‌میلیون و ۸۰۷ هزار زائر اربعین حسینی از خدمات هلال احمر
تهران - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از ارائه یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۸۶ مورد خدمات به زائران از سوی کادر درمانی هلال‌احمر در اربعین ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر / زائران اربعین / عراق
۱۶۰ زائر اربعین در اثر تصادفات رانندگی و سکته‌های قلبی و مغزی فوت شدند
تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: طبق آخرین اطلاعات و آمار ارزیابی شده ثبتی متاسفانه امسال ۱۶۰ زائر ایرانی اربعین در اثر تصادفات رانندگی، سکته قبلی و مغزی و سایر حوادث فوت شده اند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / سامرا / ایرنا / نجف اشرف
ارائه یک میلیون و ۴۹۲ هزار خدمت پزشکی به زائران اربعین در خاک عراق
نجف اشرف - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از ارائه یک میلیون ۴۹۲ هزار و ۵۰۸ خدمت پزشکی و درمانی به زائران ایرانی اربعین در خاک عراق و شهرهای مقدس و مذهبی نجف اشرف، کربلای معلی، کاظمین و سامرا از سوی پزشکان داوطلب هلال احمر خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۹
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر: هیچ زائر ایرانی در حادثه سقوط دیوار بتنی کربلا آسیب ندیده است
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌ احمر گفت: تاکنون در حادثه باب الرجاء مقابل حسینیه تهرانی در نزدیک باب القبله حرم مطهر امام حسین(ع) هیچ یک از زائران ایرانی عتبه حسینی و عباسی حاضر در شهر مقدس کربلا در این حادثه آسیب ندیده اند
۱۳۹۸/۰۶/۱۶
خدمت‌رسانی ۲ هزار نیروی درمانی هلال احمر در راهپیمایی اربعین
ایرنا نوشت: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از خدمات رسانی ۲ هزار نیروی درمانی هلال احمر در عملیات راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی سال ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
بستری ۶۰ زائر در بیمارستان‌های سعودی و هلال‌احمر
ایلنا: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اعلام آخرین آمار ارائه خدمات درمانی به زائران در حج ۹۸، گفت: ۳۳۸ هزار و ۵۷۱ مورد انواع خدمات درمانی به زائران در عربستان ارائه شده و ۶۰ بیمار در بیمارستان‌های هلال احمر و سعودی بستری هستند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ / حج / حج 98 / هلال‌احمر / رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر / محمدتقی حلی ساز / تونل سرما / سرزمین منا و عرفات
ایجاد تونل سرما در عرفات و منا برای حجاج
رییس مرکز پزشکی حج و زیارت از گسترش تونل هوای سرد در عرفات و منا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
آموزش به حجاج در مورد حوادثی مانند منا
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد که به زائران آموزش‌های لازم برای پیشگیری از وقوع حوادثی مانند منا ارائه شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱ / رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر / عربستان / خدمات درمانی
ارائه ۱۷۰ هزار خدمت درمانی بهداشتی به حجاج ایرانی
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات درمانی صرفا به زائران ایرانی در کشور عربستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / محمد تقی حلی ساز / حج 98
ارائه بیش از ۱۶۰ هزار مورد خدمات درمانی در حج/ بستری ۸ زائر در بیمارستان های سعودی
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: تا پایان روز هشتم مرداد، ۱۶۱ هزار و ۳۲۰ مورد انواع خدمات درمانی به زائرین کشور ارائه شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر / مکه / مدینه / حج ۱۳۹۸
شمار خدمات درمانی به زائران حج تمتع از ۱۶۰ هزار مورد گذشت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اعلام آخرین آمار ارائه خدمات درمانی به زائران خانه خدا گفت: تا پایان روز هشتم مرداد، ۱۶۱ هزار و ۳۲۰ مورد انواع خدمات درمانی به زائران در عربستان ارائه شده و تاکنون ۴۲ بیمار در بیمارستان‌های هلال احمر و سعودی بستری شده اند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر / حج ۱۳۹۸
افزایش ۱٫۵ برابری مراجعه حجاج به درمانگاه‌های هلال‌احمر
تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از افزایش ۱٫۵ برابری میزان مراجعات به درمانگاه‌های هلال‌احمر با توجه به افزایش پذیرش عمومی نسبت به خدمات در حج ۹۸، نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر / دارو / حج / حج 98
مشکل دارو در عربستان نداریم
رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: مشکل دارویی در عربستان نداریم.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
۱۱ مرکز پزشکی هلال احمر به زائران حج تمتع خدمات رسانی می کنند
تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر، از راه اندازی مراکز درمانی تخصصی و ستاد این مرکز پزشکی به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران حج تمتع ۹۸ خبر داد و گفت: این مراکز از فردا ۱۷ تیر ماه همزمان با ورود نخستین گروه از زائران ایرانی به شهر مدینه آماده خدمات رسانی هستند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۳
نخستین گروه پزشکی حج امشب عازم عربستان می‌شود
تهران - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: نخستین گروه پزشکی حج ۹۸ امشب (پنجشبه شب) به عربستان اعزام می شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / هلال احمر / حج تمتع / سرزمین وحی / دارو
ارسال ۶۰ تن داروی مورد نیاز برای تمتع ۹۸ در ۳۰ خرداد
تهران- ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از ارسال حدود ۶۰ تن داروی مورد نیاز برای تمتع ۹۸، به مکه و مدینه در روزهای پایانی خرداد ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ / اجتماعی / حج و زیارت / هلال احمر / حلی ساز
اعتیاد یا حمل موادمخدر در حج موجب بازداشت افراد می شود
تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه داشتن اعتیاد یا حمل مواد مخدر در ایام حج موجب بازداشت از سوی پلیس عربستان می شود، گفت: اعتیاد در عربستان جرم است و اگر از زائری با هر میزان مواد مخدر شناسایی شود، با وی طبق مقررات این کشور برخورد خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
تأیید توانایی جسمی ۹۵ درصد زائران برای اعزام به حج
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از تأیید توانایی جسمی ۷۷ هزار زائر (۹۵ درصد) از میان مجموع ۸۴ هزار زائر متقاضی برای اعزام به حج ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
تامین 85 درصد داروهای مورد نیاز در حج 98
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: برنامه‌ریزی لازم برای حفظ و تامین سلامت زائران در حج 98 انجام شده و با توجه به تجربیات سال‌های قبل و خرید 85 درصد از داروهای مورد نیاز حج، مشکلی برای تأمین داروهای زائران وجود ندارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •