دوشنبه, ۱۱ فروردین, ۱۳۹۹ / 30 March, 2020
رمز دوم یکبار مصرف
رونق دوباره بازار کار سارقان اینترنتی حساب‌های بانکی
رونق دوباره بازار کار سارقان اینترنتی حساب‌های بانکی
اجرای طرح رمز دوم یکبار مصرف (پویا) تنها برای مدتی محدود توانست بازار کار سارقان اینترنتی را کساد کند، به طوری که آنها در روزهای اخیر توانسته‌اند با سهل‌انگاری برخی مشتریان بانکی به رمز دوم پویای آنها دسترسی پیدا کرده و در چند ثانیه حساب‌های بانکی‌شان را خالی کنند.
۳۷ ساعت قبل /
رمز پویا، یکی از عوامل مراجعه مردم به بانکها در این روزها
رمز پویا، یکی از عوامل مراجعه مردم به بانکها در این روزها
عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از افزایش فروش کالاهای تند مصرف و افت شدید فعالیت کسب و کارهای مجازی در بخش‌های دلیوری غذا و سفر طی اسفند ماه خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / کسب و کار مجازی / کروناویروس / رمز دوم یکبار مصرف /
تاکید پلیس فتا مبنی بر ضرورت خرید از سایت‌های فروشگاهی مجاز
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: با توجه به شیوع کروناویروس در کشور و نظر به توصیه های مکرر مسئولان بهداشتی مبنی بر عدم ترددهای غیرضروری در سطح معابر عمومی و رعایت قرنطینه خانگی به منظور پیشگیری از شیوع و انتشار کرونا ویروس و نزدیک شدن به ایام نوروز، تمایل هموطنان برای ثبت سفارش و خرید اقلام مورد نیاز روزمره از سایت‌های فروشگاهی افزایش یافته است.سرهنگ رامین پاشایی گفت: با استناد به پرونده‌های قضایی و گزارش‌های واصله به پلیس فتا افراد سودجو و کلاهبردار با سوءاستفاده از موقعیت پیش آمده و با ایجاد سایت‌های فروشگاهی جعلی و انجام تبلیغات فریبنده در شبکه‌های اجتماعی با تبلیغ فروش کالاها و خدمات موردنیاز مردم در اوضاع کنونی با قیمت‌های پایین تر از عرف بازار و با جلب اعتماد مشتریان پس از ثبت سفارش کالا …
۱۳۹۸/۱۲/۲۲ /
امکان فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف پیامکی بانک ملی ایران روی پایانه‌های خودپرداز
امکان فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف پیامکی بانک ملی ایران روی پایانه‌های خودپرداز
فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف پیامکی بانک ملی ایران بر روی پایانه های خودپرداز امکان پذیر شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ /
فعال‌سازی رمز دوم پویا غیرحضوری است
مدیرکل اداره بانکداری شخصی و توسعه محصول بانک ملت گفت: فرآیند فعالسازی رمز دوم پویا به صورت کامل غیرحضوری بوده و شهروندان برای فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف کارت بانکی به شعب بانکی مراجعه نکنند. 
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ /
رمزهای دوم پویا در خدمت گسترش کرونا
شعب بانک‌ها و خودپردازها به عنوان یکی از مهم‌ترین محل‌های انتقال ویروس کرونا به شمار می‌روند که این روزها به دلیل مشکلات مربوط به اجباری شدن استفاده از رمزهای دوم یکبار مصرف (پویا)، این محل‌ها با افزاش مراجعه حضوری مردم مواجه شده‌اند.به گزارش ایرنا، گزارش‌ها از جان باختن چهار کارمند بانک در کشور به علت ابتلا به کرونا حکایت دارد، البته مشخص نیست که چه تعداد از کارمندان و مشتریان بانکی تاکنون از طریق شعب و خودپردازها به این ویروس چار شده‏اند.بر این اساس، تمهیدات گسترده‌ای توسط بانک مرکزی برای کاهش مراجعات مردم در نظر گرفته شده و بر این اساس تاکید می‌شود که کارهای بانکی و پرداختی از طریق بانکداری الکترونیکی و اینترنتی انجام شود.افزایش سقف کارت به کارت به پنج میلیون تومان، تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های …
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ /
رمز پویا ؛ طرحی ناکارآمد
رمز پویا ؛ طرحی ناکارآمد
رمز دوم پویای یکبار مصرف که قرار بود از فیشینگ بانکی مشتریان جلوگیری کند تبدیل به دردسری برای آنها شده است. با فراگیر شدن رمز دوم پویا به‌جای رمز دوم ایستا شاید مسئولان نظام بانکی از کاهش احتمال سرقت و فیشینگ از حساب‌های بانکی خشنود باشند اما واقعیت این است مردم و کسب‌وکارها، به‌شدت از رمز دوم پویا گلایه دارند.
۱۳۹۸-۱۲-۱۲ /
پذیرش ریسک تراکنش‌های کمتر از ۱۰۰هزار تومان از سوی بانک پارسیان
معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان می‌گوید کاهش تعداد تراکنش‌های اینترنتی با اجرای رمز دوم پویا کمتر از میزان پیش‌بینی‌ها بوده است.مسعود پشم‌چی در گفت‌وگو با «ایبِنا» درباره تاثیر اجرای رمز دوم پویا بر کاهش فیشینگ و افزایش امنیت در تراکنش‌ها اظهار کرد: با وجودی که اجرای عملیات رمز دوم پویا و یکبار مصرف نسبت به روش‌های قبلی، مشکلاتی را به هر صورت برای مشتریان بانک‌ها به‌وجود آورد اما بانک پارسیان از جمله بانک‎هایی بود که موفق شد به نحو مناسبی این موضوع را مدیریت کند. وی افزود: با وجود آنکه پیش‌بینی کرده بودیم از تعداد تراکنش‌ها تا میزان مشخصی کاسته شود اما بعد از اجرای رمز دوم پویا، این رقم کمتر از برآوردهای ما بود و نتوانست مشکل حادی را برای بانک‌ها و همچنین مشتریان ایجاد کند. …
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ /
دردسرهای ناتمام رمز یکبار مصرف
کیمیا نجفیمدتی است که رمزهای دوم یکبار مصرف تیتر خبری برخی از رسانه‌ها را به خود اختصاص داده است. در این میان پس از نهایی ‌شدن حذف رمزهای دوم ایستا برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان و اجباری‌شدن فعال‌کردن رمز پویا، برخی کاربران همچنان از روند اجرایی ‌شدن آن ناراضی هستند و معتقدند که استفاده از این طرح آنها را با چالش روبه‌رو کرده و راه‌حل‌های پیشنهادی نیز نتوانسته دردی را از آنها دوا کند.به گزارش «ابتکار»، رمز دوم پویا یا همان رمزهای یکبار مصرف پس از کش‌وقوس‌های فراوان، با هدف حفاظت از اطلاعات مشتریان بانکی و جلوگیری از احتمال حمله به حساب‌ها و فیشینگ اجرایی شده است. این طرح از همان ابتدا واکنش‌های زیادی را به‌ همراه داشت و با وجود مخالفت‌ها به مرحله اجرا رسید، این در حالی است که اجرایی شدن این …
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
نوبت قطع رمز دوم فعلی شما رسید؟
نوبت قطع رمز دوم فعلی شما رسید؟
بانک مرکزی اعلام کرد که پیرو اقدامات انجام‌ شده در مورد قطع رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت بانکی) از روز هشتم بهمن، این روند ادامه دارد و رمز دوم ایستا در برخی دیگر از بانک‌ها و موسسات اعتباری نیز قطع می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / رمز دوم یکبار مصرف / بانک مرکزی /
بانک توسعه صادرات به سامانه هریم متصل شد
بانک توسعه صادرات ایران از تاریخ سوم بهمن به سامانه هریم (هدایت رمز یکبار مصرف) بانک مرکزی متصل شد.به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران به نقل از مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات این بانک، روش‌های دریافت رمز دوم یکبار مصرف از یکی از دو طریق استفاده از سامانه تولید رمز «ریما» و روش پیامکی میسر خواهد بود.روش اول مختص دارندگان گوشی هوشمند بوده و برای پلت‌فرم‌های Android و iOS قابل استفاده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲ /
اپلیکیشن‌های رمزساز ارسالی در شبکه‌های اجتماعی را استفاده نکنید
اپلیکیشن‌های رمزساز ارسالی در شبکه‌های اجتماعی را استفاده نکنید
معاون اجتماعی پلیس فتا با تاکید بر اینکه نباید از اپلیکیشن های رمزساز ارسالی در شبکه های اجتماعی استفاده کرد، گفت: اپلیکیشن‌های رمزساز را تنها از سایت رسمی بانکها و فروشگاه‌های معتبر عرضه اپلیکیشن دریافت کنید.
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / پلیس فتا / رمز دوم یکبار مصرف / هشدارهای پلیسی /
آغاز به کار سامانه «هریم» در بانک قرض‏الحسنه مهر ایران
سامانه هدایت رمز یکبارمصرف تحت عنوان «هریم» برای ارسال رمز دوم پویای پیامکی در بانک قرض‏الحسنه مهر ایران عملیاتی ‌شد.به گزارش روابط‏عمومی بانک قرض‏الحسنه مهر ایران، با توجه به اجرای طرح رمز دوم پویا و عملیاتی شدن سامانه هدایت رمز یکبارمصرف تحت عنوان هریم، انجام تمامی تراکنش‌های بدون حضور کارت با کارت‌های اعتباری و نقدی، نیازمند رمز دوم یکبار مصرف است و رمزهای ایستا به‏زودی به طور کلی غیر‏فعال خواهد شد.این رمزها به صورت موقت در یک بازه زمانی برای انجام تراکنش قابل استفاده است، همچنین امکان دریافت رمز پویای پیامکی با ایجاد سامانه هریم توسط بانک مرکزی و هماهنگی شبکه بانکی فراهم شده که آن دسته از مشتریان دارای تلفن همراه هوشمند که قصد ندارند تا نرم‏افزار رمزساز «ارس» را دریافت و فعال کنند یا صاحبان …
۱۳۹۸/۱۱/۰۴ /
حذف رمز دوم‌ قدیمی کارت‌های بانکی آغاز شد
حذف رمز دوم‌ قدیمی کارت‌های بانکی آغاز شد
از این پس بانک‌ها می‌توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.همچنین از هفته دوم بهمن‌، ارائه خدمات پرداخت غیرحضوری با رمز دوم ایستا طی چند روز در بانک‌های مختلف متوقف می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / بانک مرکزی / رمز دوم یکبار مصرف / بانک ها /
رییس کل بانک مرکزی: رمز دوم پویا در تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ هزار تومان اجباری است
رییس کل بانک مرکزی: رمز دوم پویا در تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ هزار تومان اجباری است
رییس کل بانک مرکزی گفت: تراکنش‌های کارتی بالای ۱۰۰ هزار تومان بدون رمز دوم امکان پذیر نیست. عبدالناصر همتی روز دوشنبه اعلام کرد: اپراتورهایی که از USSD استفاه می‌کنند از بانک مرکزی تقاضا کرده‌اند که برای تراکنش‌های زیر ۱۰۰ هزار تومان اجازه داده شود که نیازی به رمز دوم یکبار مصرف نداشته باشد. وی افزود: درباره این موضوع با معاونت […]
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / رمز پویا / عبدالناصر همتی /
فعال کردن رمز پویا ضروری است اما نه برای همه!
فعال کردن رمز پویا ضروری است اما نه برای همه!
"مشترک گرامی می توانید تا ۵بهمن ماه نسبت به فعال کردن رمز پویای کارت بانکی خود اقدام کنید". این پیامکی است که برخی بانک‌ها برای مشتریان خود طی روزهای اخیر ارسال کرده‌اند.این تاریخ برای همه بانک‌ها یکسان نیست.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / رمز پویا / رمز دوم یکبار مصرف /
سامانه پیامکی ارسال رمز پویا (یکبار مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد
سامانه پیامکی ارسال رمز پویا (یکبار مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد
سامانه پیامکی تولید رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد و مشتریان می‌توانند علاوه بر استفاده از نرم افزار «ریما» و سامانه تولید رمز دوم پویا یکبار مصرف USSD، از این سامانه نیز برای تولید رمز دوم پویا در هر تراکنش استفاده کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ /
چه کسانی باید رمز دوم پویا را فعال کنند؟
چه کسانی باید رمز دوم پویا را فعال کنند؟
هر چند تبلیغاتی عام در خصوص فعال‌سازی رمز پویا برای تمام دارندگان حساب‌های بانکی ارسال می شود اما بررسی‌ها نشان می دهد مخاطب این پیامک همه دارندگان کارت بانکی نیستند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / رمز دوم یکبار مصرف / رمز پویا /
دریافت رمز دوم پویا پیامکی از تمامی بانک‌ها رایگان است
بانک مرکزی تاکید کرد: دریافت پیامک رمز دوم پویا تحت‌عنوان سامانه هدایت رمز یکبار مصرف که در تمامی بانک‌ها پیاده‌سازی شده،کاملا رایگان بوده و به هیچ‌عنوان هزینه‌ای برای مشتریان به دنبال ندارد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ /
آیا هزینه پیامک رمز دوم پویا از حساب مشتریان بانکها کسر می‌شود؟
آیا هزینه پیامک رمز دوم پویا از حساب مشتریان بانکها کسر می‌شود؟
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره هزینه پیامک رمز دوم پویا که از حساب مشتریان بانکها کسر می‌شود توضیح داد. این برداشت که دریافت رمز دوم پویا که از سمت بانکها به مشترکان ارسال می‌شود، هزینه دارد درست نیست چرا که دریافت هیچ پیامکی پولی نبوده و پیامک دریافت رمز یکبار مصرف نیز بانکها از این قاعده مستثنی نیست. آنچه که مورد بحث است روش دریافت رمز پویا از طریق ارسال ۴ رقم شماره کارت بانکی به سرشماره بانک مورد نظر است که با توجه به آنچه ارسال پیامک هزینه دارد این هزینه برای مشترک محاسبه می شود.
۱۳۹۸/۱۰/۱۲ /
برای همه کارت‌ها و حساب‌های بانکی‌ می‌توانید رمز دوم پویا بگیرید
برای همه کارت‌ها و حساب‌های بانکی‌ می‌توانید رمز دوم پویا بگیرید
مشتریان بانکی می‌توانند برای تمامی کارت‌های خود حتی از یک بانک رمز…
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / رمز دوم یکبار مصرف / بانک ها / حساب بانکی /
پیامک رمز پویا رایگان است
پیامک رمز پویا رایگان است
معاون فناوری اطلاعات بانک ملت با اشاره به آمادگی بانک ملت برای اجرای طرح رمز دوم یکبار مصرف تاکید کرد که رمز دوم پویا پیامکی رایگان است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / بانک ملت / بانک / رمز پویا / پیامک رمز / پیامک رمز پویا / هزینه رمز پویا /
هدایت 45 میلیون تراکنش اینترنتی مشتریان بانک ملی ایران به سوی رمز دوم یکبار مصرف
در هر ماه بین 40 تا 45 میلیون تراکنش اینترنتی توسط حدود 10 میلیون کارت نزد مشتریان بانک ملی ایران صورت می گیرد که از این پس مشتریان باید جهت انجام آن از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ /
تسهیل تجربه کاربری دریافت رمز یکبار مصرف با آغاز به کار هریم
تسهیل تجربه کاربری دریافت رمز یکبار مصرف با آغاز به کار هریم
معاون کسب‌وکارهای نوین ایران کیش با اشاره به الزام بهره‌گیری از رمز دوم یکبار مصرف گفت: راه‌اندازی سامانه هدایت رمز یکبار مصرف (هریم) تجربه کاربری را برای دریافت رمز تسهیل می کند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ایران / بانک مرکزی / پوشش / روابط عمومی / تخلفات /
دریافت رمز پویای برخی بانکها پولی شد/ تخلف اپراتور یا بانک عامل؟
دریافت رمز پویای برخی بانکها پولی شد/ تخلف اپراتور یا بانک عامل؟
اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، هزینه‌ای به دوش مشتریان نمی‌گذارد اما اپراتورها هزینه پیامک را از حساب مشتری کم می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / رمز یکبار مصرف / رمز دوم یکبار مصرف / رمز پویا /
فعالسازی غیرحضوری رمز پویا تنها در سه بانک
اگر مشتری بانک‌های ملی، تجارت، مسکن، آینده، سامان و کشاورزی هستید، باید به یکی از خودپرداز‌های این بانک‌ها مراجعه کنید و اگر کارت بانک سپه دارید، صرفا از طریق مراجعه حضوری به شعبه می‌توانید رمز دوم یکبار مصرف کارتتان را فعال کنید. تنها سه‌ بانک هستند که خیال مشتریانشان را راحت کرده‌اند و اجازه می‌دهند آنها بدون مراجعه حضوری به خودپرداز یا شعبه بانک، رمز دوم پویا کارت‌هایشان را فعال کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ /
نگران سوختن رمز دوم یکبار مصرف نباشید!
نگران سوختن رمز دوم یکبار مصرف نباشید!
از نگرانی های کاربران رمزیکبار مصرف این است که آیا زمان کافی برای استفاده از این رمز را دارند یا خیر؟!پاسخ این است که بله!نگران ازبین رفتن رمز یکبار مصرف در کوتاه مدت نباشید.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / بانک ملی / بانک ملی ایران / رمز یکبار مصرف /
مشخصات پیامک‌های جعلی برای رمز پویا
مشخصات پیامک‌های جعلی برای رمز پویا
یک کارشناس امور فنی بانکی با بیان اینکه مردم فریب پیامک‌های جعلی فعالسازی رمز پویا را نخورند، گفت: ممکن است هکری به هر روشی توانسته در 120 ثانیه رمز پویای افراد را به دست بیاورد. برای اینکه حداقل نتواند کل حساب افراد را خالی کند، درج سقف مبلغ اجباری شده‌است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / رمز یکبار مصرف / رمز دوم یکبار مصرف /
رمز دوم کارت‌های بانکی فعلا معتبر است / اطلاعیه بانک مرکزی درباره رمز دوم کارت‌های بانکی
در پی اقدام شبکه بانکی برای فعال‌سازی رمز دوم یکبار مصرف (پویا)، بانک مرکزی اعلام کرد: خرید و پرداخت‌های اینترنتی در حال حاضر با رمز دوم پویا با استفاده از اپلیکیشن‌های تولید رمز پویا قابل انجام است و رمز دوم ایستا (فعلی) برای مشتریانی که تاکنون رمز دوم پویای خود را فعال نکرده‌اند، قابل استفاده است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ /
نحوه کامل فعال‌سازی و دریافت رمز یکبار مصرف | در هر بانکی حساب دارید بخوانید
نحوه کامل فعال‌سازی و دریافت رمز یکبار مصرف | در هر بانکی حساب دارید بخوانید
یک کارشناس امور بانکی گفت: از امروز اخذ رمز دوم یک بار مصرف اجباری می‌شود اما تا ۱۵ دی‌ماه بین بانک‌ها فعال سازی رمز دوم مرحله بندی خواهد شد و هر بانکی بنا بر تعداد مشتریان، تعداد درگاه‌ها و تعداد شعب تا ۱۵ روز آینده نسبت به اجباری شدن رمز دوم برای کاربران بانکی اقدام می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ /
معرفی سامانه «هریم»بانک ایران زمین
معرفی سامانه «هریم»بانک ایران زمین
سامانه هدایت رمز یکبار مصرف تحت عنوان «هریم» ابزار طراحی شده از سوی بانک مرکزی به منظور ارتقاء تجربه کاربری و سهولت شهروندان برای دسترسی به رمز دوم پویا است.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ایران / بانک مرکزی / زمین / شماره تلفن / نرم افزار /
رمز دوم یکبار مصرف کارت‌های بانک صادرات ایران با موفقیت از اول دی‌ماه عملیاتی خواهد بود
رمز دوم یکبار مصرف کارت‌های بانک صادرات ایران با موفقیت از اول دی‌ماه عملیاتی خواهد بود
​ امروز (٢٧ آذرماه)، هفتمین جلسه ویژه برنامه‌ریزی برای عملیاتی شدن رمز دوم پویای کارت‌های بانک صادرات ایران از ابتدای دی‌ماه، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ایران / اینترنت / دی ماه / فناوری اطلاعات / معاون /
صفر تا صد فعال‌سازی و دریافت رمز دوم کارت بانکی
صفر تا صد فعال‌سازی و دریافت رمز دوم کارت بانکی
یک کارشناس امور بانکی اظهار داشت: از فردا اخذ رمز دوم اجباری می‌شود اما تا ۱۵ دی‌ماه بین بانک‌ها فعال سازی رمز دوم مرحله بندی خواهد شد و هر بانکی بنا بر تعداد مشتریان، تعداد درگاه‌ها و تعداد شعب تا ۱۵ روز آینده نسبت به اجباری شدن رمز دوم برای کاربران بانکی اقدام می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / رمز پویا / رمز دوم پویا / رمز دوم یکبار مصرف / رمز یکبار مصرف بانکی /
برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف چه کارهایی باید انجام داد(همه بانک‌ها)
استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا) به ایستگاه نهایی خود نزدیک می‌شود و بعد از وقفه‌های متمادی قرار است که از یکم دی ماه، این طرح به مرحله آخر خود برسد و تا به این لحظه مهلت تمدیدی برای آن در نظر گرفته نشده است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۸ /
فرجه چند روزه بانک مرکزی به مردم برای فعالسازی رمز دوم پویا
فرجه چند روزه بانک مرکزی به مردم برای فعالسازی رمز دوم پویا
به‌منظور رفاه حال مشتریان محترم بانکی و ایجاد فرصت بیشتر برای انجام کار، از ابتدای دی‌ماه اجرای طرح رمز دوم پویا بصورت مرحله‌ای در بانک‌ها و موسسات اعتباری طی چند روز انجام خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / بانک مرکزی / رمز پویا / رمز دوم پویا / رمز دوم یکبار مصرف /
راهی ساده برای دریافت رمز پویا
راهی ساده برای دریافت رمز پویا
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از اضافه شدن دکمه جدیدی به صفحات پرداخت اینترنتی از ابتدای دی به منظور درخواست پیامکی رمز دوم پویا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / رمز پویا / رمز دوم یکبار مصرف /
مهلت تعیین شده برای رمز یکبار مصرف تمدید نمی‎‎شود
مهلت تعیین شده برای رمز یکبار مصرف تمدید نمی‎‎شود
رییس شورای هماهنگی بانک‎‎های استان یزد و سرپرست بانک ملی این استان با تاکید بر این که اول دی ماه به عنوان مهلت تعیین شده برای دریافت رمز یکبار مصرف تمدید نخواهد شد، گفت: پس از این تاریخ امکان نقل و انتقال پول در شبکه بانکی از طریق رمز‎‎های دوم سابق وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / استانی-اقتصادی / شورای هماهنگی بانک‌ها / بانک ملی ایران / رمز یکبار مصرف / یزد /
هدایت رمز یکبار مصرف | سامانه هریم چیست؟ | ارسال پیامک رمز پویا به گوشی‌ها
هدایت رمز یکبار مصرف | سامانه هریم چیست؟ | ارسال پیامک رمز پویا به گوشی‌ها
کمتر از چهار روز به اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا زمان باقی است و هنوز بسیاری از مردم نمی‌دانند چطور باید این رمز را فعال و آن را در تراکنش‌های غیرحضوری خود استفاده کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ /
بانک ملت اطلاعیه داد: الزامی شدن استفاده از رمز پویا از اول دی ۹۸
بانک ملت اطلاعیه داد: الزامی شدن استفاده از رمز پویا از اول دی ۹۸
با هدف عملیاتی کردن ابلاغیه‌های بانک مرکزی در زمینه رمز پویا و همچنین در راستای صیانت از حقوق مشتریان بانک و کاهش مخاطرات سوء استفاده از اطلاعات مهم کارت، سامانه رمز نگار ملت (نسخ اپلیکیشن‏ و پیامکی) تولید و در دسترس مشتریان قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / دریافت رمز پویا / رمز دوم یکبار مصرف / بانک ملت /
مشتریان بانک بخوانند
مشتریان بانک بخوانند
معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان تاکید کرد: راه‌اندازی رمز دوم یکبار مصرف رایگان است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / رمز یکبار مصرف / بانک مرکزی / فرهنگ سازی / رمز دوم / تراکنش اینترنتی /
توقف پرداخت‌های اینترنتی با رمزهای دوم فعلی
بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای دی‌ماه، انجام پرداخت و خریدهای اینترنتی با رمز دوم کنونی امکان‌پذیر نخواهد بود. به گزارش ایرنا، بانک مرکزی روز دوشنبه در اطلاعیه‏ای اعلام کرد: مشتریان بانکی چنانچه تاکنون نسبت به فعال‌سازی «رمز دوم پویا» اقدام نکرده‌اند، هرچه سریع‏تر با مراجعه به شعب یا وب‌سایت بانک و یا طی ارتباط با مرکز تماس بانک خود، اقدامات لازم را انجام دهند. بانک‌ها بر اساس درخواست مشتریان، رمز دوم یکبار مصرف را به شماره تلفن همراه از طریق پیامک ارسال می‌کنند‌. برای بهره‌مندی از این خدمت، مشتریان بانکی فقط شماره تلفن همراه خود را به بانک اعلام کنند.بر اساس این گزارش، از ابتدای دی‏ماه استفاده از رمزهای دوم یکبار مصرف اجباری شده و رمزهای کنونی باطل می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ /
رمز دوم اینترنتی از اول دی غیر فعال می‌شود
رمز دوم اینترنتی از اول دی غیر فعال می‌شود
بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای دی‌ماه، انجام پرداخت و خریدهای اینترنتی با رمز دوم فعلی امکان پذیر نمی‌باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / رمز پویا / رمز دوم پویا / رمز دوم یکبار مصرف / بانک مرکزی ایران /
بانک مرکزی: خرید اینترنتی از اول دی فقط با رمز پویا امکان پذیر است
بانک مرکزی: خرید اینترنتی از اول دی فقط با رمز پویا امکان پذیر است
بانک مرکزی اعلام کرد: به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند طی اعلام قبلی از ابتدای دی‌ماه، انجام پرداخت و خریدهای اینترنتی با رمز دوم فعلی امکان پذیر نمی‌باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / بانک مرکزی / رمز پویا / رمز دوم یکبار مصرف /
رمز یکبار مصرف «اپلیکیشن ۶۰» را راحت COPY-PASTE کنید!
رمز یکبار مصرف «اپلیکیشن ۶۰» را راحت COPY-PASTE کنید! «اپلیکیشن ۶۰» در هر بار استفاده یک رمز دوم چند رقمی برای کاربر ایجاد می‌کند، اما سوال بسیاری از کاربران این است که چطور باید این رمز را حفظ کنیم؟
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / رویداد24 / رمز یکبار مصرف / اخبار بانک ملی /
رمز دوم پایا | شمارش معکوس برای غیرفعال سازی رمز دوم کارتهای بانکی
رمز دوم پایا | شمارش معکوس برای غیرفعال سازی رمز دوم کارتهای بانکی
شفقنا اقتصادی_ شمارش معکوس برای اجباری شدن رمز یکبار مصرف در عملیات‌های بدون کارت در نظام بانکی درحالی آغاز شده که بسیاری از مشتریان بانک‌ها،برای استفاده از رمزهای پویا از طریق پیامک،با اختلال مواجه هستند. مهر بر اساس اعلام بانک مرکزی نوشت:…
۱۳۹۸/۰۹/۲۳ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •