دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
سالن اصلی تئاتر شهر
«گرگاس‌ها» همزمان با «فجر» به صحنه می‌رود/ بحران آلودگی پس از کرونا!
۳ روز قبل / حمیدرضا نعیمی / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / ویروس کرونا / تئاتر شهر / سالن اصلی تئاتر شهر / اداره کل هنرهای نمایشی
«گرگاس‌ها» همزمان با «فجر» به صحنه می‌رود/ بحران آلودگی پس از کرونا!
حمیدرضا نعیمی اعلام کرد نمایش «گرگاس‌ها» را هم‌زمان با آغاز سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌برد.
ادای دین به میرزاآقا تبریزی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
ادای دین به میرزاآقا تبریزی
مهرداد رهسپار  نمایش کمدی «شب سیزدهم» نوشته و کارگردانی حمید امجد در سال1379 به صحنه می‎آید. اجرای این نمایش در سالن اصلی تئاتر شهر مصادف با صد و پنجاهمین سال تولد نمایشنامه‎نویسی در ایران است. زیرا دقیقا 150سال پیش، میرزا آقا تبریزی، تحت‎‌‎تأثیر فتحعلی آخوندزاده، نخستین نمایشنامه‎های فارسی را به رشته تحریر در‌آورد، اما تا سالیان سال این نمایشنامه‎ها به نام میرزاملکم خان بود. کارگردان در بروشور اجرا بر این مسئله تأکید کرده و نوشته بود: «کسی که متن شب سیزدهم بیش از همه وامدار اوست، میرزاآقا تبریزی‎است، …
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
زیر نور صحنه های تازه
سیاوش طالبیان  تئاتر ایران در دهه‎‌‎ 70 دربرگیرنده تمام جریان‎های تئاتری پس از انقلاب است. اگر در سال‎های دهه 60 جریان غالب، تئاتر مقاومت و تئاتر مذهبی‎‌‎ـ ‎‌‎آیینی ا‎‌‎ست، در دهه‌ 70 نشان و اثری هست از بضاعت کلی تئاتر ایران. در کنار تئاتر مقاومت و مذهبی ‎‌‎ـ ‎‌‎آیینی، استادان بزرگ تئاتر ایران، پس از سال‎‌‎ها سکوت دوباره به صحنه می‎‌‎آیند. بهرام بیضایی پس از «مرگ یزدگرد» (1358) و پس از 18سال به سالن چهارسو بازمی‎‌‎گردد و نور‌افکن‌های سالن اصلی تئاتر شهر صحنه را برای آثاری از حمید سمندریان، رکن‎‌‎الدین …
عروسک‎های رویائی در تئاتر شهر
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
عروسک‎های رویائی در تئاتر شهر
مهرداد رهسپار  سالن اصلی تئاتر شهر به‌ندرت گروه‎‌‎های اجرای نمایش عروسکی کودک را به ‎‌‎خود راه داده است. در دهه 70 رسیدن یک گروه تئاتر به فرصت اجرا در سالن اصلی تئاتر شهر ‎‌‎رؤیا بود و برای اجرای نمایش کودک، آن هم از نوع عروسکی، کاری بسیار دشوار به‎‌‎نظر می‎رسید. با این حال در آن سال‎‌‎ها، نمایش «رؤیای صادقه» نوشته و کارگردانی محمود فرهنگ این سد را شکست و کودکان و نوجوانان فرصتی برای دیدن نمایش عروسکی در سالن اصلی تئاتر شهر یافتند. البته گاهی در سالن‎های دیگر مجموعه تئاتر شهر مانند سالن قشقایی، …
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
فریاد بی‌صدای تئاتر
سال 97 اعلام شد که گروه تئاتر «شایا» برای اجرای نمایش «فردریک» نوشته فردریش درونمات در فروردین 98 برنامه دارد، اما در نتیجه شیوع ویروس کرونا تلاش چند ماهه جمعی به سرانجام نرسید و اعضای این گروه نیز به سرنوشت بسیاری دیگر از فعالان تئاتری دچار شدند. حالا پس از 11 ماه تعطیلی اماکن فرهنگی و هنری، درست در روزی که دولت اعلام کرد تهران از وضعیت قرمز خارج شده و بعضی مشاغل می‌توانند دوباره دست به کار شوند، این حمیدرضا نعیمی، سرپرست گروه تئاتر «شایا» به ‌صورت رسمی اعلام کرده قصد دارد نمایش «گُرگاس یا روز بخیر آقای وزیر» را در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا کند. با او درباره امید به اجرای این نمایش و دلیل پافشاری‌اش گفت‌وگو کرده‌ام که در …
ادامه بحران اجرا در «سالن اصلی»/ «اگر»هایی که برای تئاتر وجود دارند
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / سعید اسدی / تئاتر شهر / سالن اصلی تئاتر شهر / ویروس کرونا / تئاتر ایران / هنرمندان تئاتر
ادامه بحران اجرا در «سالن اصلی»/ «اگر»هایی که برای تئاتر وجود دارند
رئیس مجموعه «تئاتر شهر» اعلام کرد هنوز هیچ گروهی برای اجرا در سالن اصلی این مجموعه اقدام نکرده و دلیل این امر نیز شرایط اقتصادی و وضعیت کرونایی موجود است.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / تئاتر شهر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر / ویروس کرونا / هنرمندان تئاتر
خاموشی «قلب تئاتر» در روزهای کرونایی/ این «خاطرات» هنوز زنده است
بخش‌های مختلف بنای ماندگار «تئاتر شهر» یادآور خاطرات بسیاری است، خاطراتی که مرور آن‌ها در روزهای کرونایی تئاتر اشتیاق فعالیت دوباره در قلب تپنده تئاتر ایران را دوچندان می‌کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / شهاب‌الدین حسین‌پور / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر / تئاتر شهر / کرونا
«گالیله» هم گرفتار «کرونا» شد/ دولت با تئاتر مهربان باشد
کارگردان نمایش «گالیله» که قرار است در بهار سال ۹۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا را دلیلی دانست تا دولت به فکر جبران خسارت تئاتر باشد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / حمیدرضا نعیمی / ریحانه پارسا / سالن اصلی تئاتر شهر / بازیگر تئاتر / بهناز نازی / بهار نوحیان
بازیگران «فردریک» معرفی شدند
گروه بازیگران نمایش «فردریک» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی معرفی شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / حمیدرضا نعیمی / تئاتر ایران / کارگردان تئاتر / سالن اصلی تئاتر شهر
حمیدرضا نعیمی با بازیگر شهیر فرانسه همراه می‌شود/اجرا در تئاترشهر
حمیدرضا نعیمی قصد دارد در جدیدترین تجربه گروه تئاتر «شایا»، نمایش «فردریک» را از ۷ فروردین ۹۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / تئاتر شهر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر
اعلام برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر
برنامه تالارهای مختلف تئاتر شهر پس از پایان یافتن اجرای آثار نمایشی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این مجموعه، اعلام شد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر / مرکز تئاتر مولوی / تئاتر شهر / تماشاخانه ایرانشهر / تئاتر ایران
مولوی استقبال خوبی داشت/ حواشی لابی سالن اصلی تئاتر شهر
پنجمین روز سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با استقبال خوب مخاطبان از اجرای نمایش «رسن های گور» از شهر بیجار در تالار مولوی و حاشیه هایی در لابی سالن اصلی تئاتر شهر همراه بود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / شهاب‌الدین حسین‌پور / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر / تئاتر شهر / برتولت برشت
«زندگی گالیله» در شرایط سخت تولید می‌شود/ اجرا در «تئاتر شهر»
کارگردان نمایش «زندگی گالیله» اظهار کرد که این نمایش در شرایط سخت تولید تئاتر و وضعیت مالی در هنرهای نمایشی، خود را برای اجرا در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر در سال ۹۹، آماده می‌کند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
«بیگانه در خانه» به تئاترشهر آمد
محمد مساوات، کارگردان «بیگانه در خانه» اجرای این نمایش را از ۱۰بهمن‌ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر ادامه می‌دهد. نمایش «بیگانه در خانه» به کارگردانی محمد مساوات که تا روز گذشته ۶بهمن‌ماه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رفت، قرار است از پنجشنبه ۱۰بهمن‌ماه ادامه اجراهای خود را در سالن اصلی تئاتر شهر به سرانجام برساند. این نمایش پنجشنبه ۱۰بهمن‌ماه ساعت۱۷ به صحنه می‌رود اما ساعت اجرای بقیه روزهای نمایش ۱۹ خواهد بود. این اثر نمایشی که جزو آثار مهمان جشنواره تئاتر فجر است و به دعوت نادر برهانی مرند، …
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / نوید محمدزاده / هوتن شکیبا / آتیلا پسیانی / بازیگر تئاتر / بازیگر سینما / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر
نوید محمدزاده و هوتن شکیبا همبازی می‌شوند/ حضور در «قهوه قجری»
نوید محمدزاده و هوتن شکیبا از بازیگران موفق سینما و تئاتر ایران در جدیدترین تجربه کارگردانی آتیلا پسیانی به ایفای نقش می‌پردازند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / تئاتر شهر / هنرمندان تئاتر / کارگردان تئاتر / تالار سایه / تالار قشقایی / سالن اصلی تئاتر شهر / پلاتو اجرای تئاتر شهر
گزارش فعالیت‌های مجموعه «تئاتر شهر» در ۹ ماه نخست سال منتشر شد
مجموعه تئاتر شهر در ۹ ماه نخست سال جاری میزبان ۴۲ اثر نمایشی بوده است که بالغ بر ۷۰ هزار نفر از این آثار دیدن کرده‌اند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
تصاویر نمایش فرانکشتاین با بازی پژمان جمشیدی
نمایش «فرانکنشتاین» به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و بازیگری پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار، ‌سوده شرحی ... در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه رفته‌است. اجرای این نمایش تا ۸ آذر ادامه دارد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / تئاتر شهر / ایمان افشاریان / تئاتر ایران
نمایش «فرانکنشتاین»
نمایش «فرانکنشتاین» به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و بازیگری پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار، ‌سوده شرحی ... در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه رفت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / تئاتر / مشهد / حادثه
(تصاویر) نمایش حادثه در نوسا
نمایش «حادثه در نوسا» به کارگردانی دانوش یزدان پناه این شب ها در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد میزبان علاقه مندان به هنر تئاتر است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / ایمان افشاریان / سوده شرحی / آناهیتا افشار / محمد پویا / سالن اصلی تئاتر شهر
مساله اجرای تئاترهایی که دیگر تئاتر نیستند/ لذت خلق نقش روی صحنه
کارگردان و بازیگران نمایش «فرانکنشتاین» درباره چگونگی خلق شخصیت‌های مختلف نمایش و اجرای آثاری که دیگر نمی‌توان نام تئاتر را بر آنها نهاد، صحبت کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ایمان افشاریان / محمد پویا / سوده شرحی / آناهیتا افشار / سالن اصلی تئاتر شهر / تئاتر ایران
سرایت بیماری «دستمزد نجومی» از سینما به تئاتر/ «بازیگرسالاری» آفت است
کارگردان و بازیگران نمایش «فرانکنشتاین» ضمن اشاره به ویژگی‌های این نمایش، درباره فراگیر شدن پدیده دستمزدهای نجومی و «بازیگرسالاری» در حوزه تئاتر هشدار دادند.
۱۳۹۸-۰۹-۱۷
پتانسیل‌های نهفته ای که گیشه را تکان می‌دهند
روز گذشته مسعود دلخواه نویسنده، بازیگر، کارگردان، استاد دانشگاه در گفتگویی درباره عدم استفاده از چهره‌های شناخته شده در نمایش «هیچ چیز جدی نیست» گفته بود: هر پروژه‌ای نیاز‌های خاص خود را دارد. زمانی که در تالار وحدت و یا سالن اصلی تئاتر شهر کار می‌کنید، تعداد صندلی بسیار زیاد است و شما مجبور می‌شوید از چهره‌های مطرح برای نمایش استفاده کنید
۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اختتامیه بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر استانی
مراسم پایانی بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر استانی(رضوان)، پنجشنبه 30 آبان در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد با معرفی برگزیدگان هر بخش برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / تئاتر شهر / بازسازی / سورنا ستاری / تهران / هنرمندان
(تصاویر) بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر بعد از بازسازی
سالن اصلی تئاتر شهر بعد از چند ماه بازسازی و مرمت با حضور سورنا ستاری، شهرام کرمی مدیر مرکز هنر‌های نمایشی، حمید نیلی و جمعی از هنرمندان تئاتر و اصحاب رسانه طی مراسمی بازگشایی شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تئاتر شهر در تسخیر مهندسان ایرانی
تعمیرات سالن اصلی تئاتر شهر پس از یک دوره نسبتاً طولانی با همت مهندسان ایرانی به پایان رسید و روز گذشته در مراسمی بازگشایی شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۷
آن‌چه در تئاتر شهر اتفاق افتاده، افتخار متخصصان ایرانی است
آیین بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر با حضور مسئولان، هنرمندان و گروه پروژه بازسازی برگزار شد. سعید اسدی در این مراسم، بازسازی و نوسازی این مجموعه را، افتخار متخصصان ایرانی دانست.
۱۳۹۸/۰۸/۲۷
سالن اصلی تئاتر شهر بازگشایی شد
سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر با حضور مسئولان، هنرمندان و گروه پروژه بازسازی بازگشایی شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ایمان افشاریان / پژمان جمشیدی / نورالدین حیدری‌ ماهر / کارگردان تئاتر / بازیگر تئاتر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر / تئاتر شهر
پژمان جمشیدی «فرانکنشتاین» ایمان افشاریان شد
نمایش «فرانکنشتاین» به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و تهیه کنندگی ماهان حیدری روی صحنه می رود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
رونمایی از پوستر نمایش فرانکنشتاین/اثر مری‌شلی به تئاترشهر می‌آید
نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و تهیه‌کنندگی ماهان حیدری در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / ایمان افشاریان / تئاتر شهر / پوستر / تئاتر ایران
«فرانکنشتاین» به تئاتر شهر می‌آید/ انتشار پوستر
نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریانبه زودی در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / زهرا نوروزی / دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / تئاتر شهر / سالن اصلی تئاتر شهر / اداره تئاتر / بازسازی تئاتر شهر
پایان بازسازی «تئاتر شهر» تا ۱۵آبان/اداره تئاتر منتظر پروانه ساخت
سرپرست دفتر طرح‌های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد بازسازی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر ۱۵ آبان به پایان می‌رسد و این سالن بازگشایی مجدد می‌شود.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / تئاتر شهر / دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / سالن اصلی تئاتر شهر / زهرا نوروزی / تئاتر ایران
تعهدات ارشاد در بازسازی تئاترشهر/سالن اصلی را مرداد تحویل می‌دهیم
سرپرست دفتر طرح‌های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد که بازسازی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر را طبق قرارداد منعقد شده در زمینه ماشینری و تعویض صندلی‌ها تا پایان مرداد انجام می‌دهند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۹ / ایمان افشاریان / مهدی پاکدل / نورالدین حیدری‌ ماهر / کارگردان تئاتر / بازیگر تئاتر / تئاتر ایران / سالن اصلی تئاتر شهر
همکاری مجدد مهدی پاکدل با ایمان افشاریان در «فرانکنشتاین»
نمایش «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان، مهر و آبان سال جاری در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
قرارداد ۶.۲ میلیاردی برای ماشینری تئاتر شهر
سرپرست دفتر طرح‌های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد بحث ماشینری و تعویض صندلی‌های سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر از تعطیلی سالن در ۱۵ اردیبهشت، ۳ تا ۴ ماه زمان نیاز دارد.زهرا نوروزی، سرپرست دفتر طرح‌های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره وضعیت بازسازی و تعمیر ماشینری و همچنین بخش‌های دیگر سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر، به مهر گفت: ما فعلاً ۲ قرارداد کاری برای سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر داریم که یکی از آن‌ها بخش ماشینری است که برخی امور آن پیش‌تر انجام شده بود، ولی بحث ما برای بازسازی کلی ماشینری سالن اصلی این بود که باید سالن ۳ ماه تعطیل شود زیرا روی صحنه باید کار می‌شد. آقای اسدی رئیس مجموعه تئاتر شهر زمانی را که به ما داد ۱۵ اردیبهشت سال جاری بود زیرا جدول اجراها از قبل بسته شده …
۱۳۹۸/۰۳/۱۱ / تعمیرات تئاتر شهر / تئاتر شهر / سعید اسدی / شفاف‌سازی در تعیمرات تئاتر شهر
ادامه تعمیرات در سالن اصلی تئاتر شهر و اولویت‌های نیمه کاره
تعمیرات و تجهیز سالن اصلی تئاتر شهر در حالی به تازگی وارد فاز جدیدی شده که پیگیری و رسیدگی به دیگر بخش‌های این مجموعه تئاتری که تعمیر و بازسازی‌شان نیمه کاره مانده همچنان باید در اولویت باشد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۴
تعمیرات سالن اصلی تئاتر شهر ادامه دارد/ اتمام پروژه تا شهریور ماه
فاز دوم تعمیرات و تجهیز سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر که از نیمه اردیبهشت ماه آغاز شده است، تا شهریور ماه به پایان خواهد رسید.
۱۳۹۸/۰۲/۲۹ / تئاتر شهر / بازسازی تئاتر شهر / سالن اصلی تئاتر شهر / محمدحسین صفارهرندی / محمدحسین ایمانی خوشخو / حسین پارسایی / مهرداد رایانی مخصوص / سیدصادق موسوی / حمید شاه آبادی / اتابک نادری
سالن اصلی «تئاتر شهر» از تعطیلات تابستانی تا خواب زمستانی!
بازسازی مجموعه «تئاتر شهر» و سالن اصلی این مجموعه، پروژه‌ای است که وارد دوازدهمین سال خود شده ولی هنوز و باتوجه به تجربیات گذشته، نمی‌توان تصویری روشن از سرانجام این بازسازی‌ها متصور بود.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲ / پارسا پیروزفر / جشنواره فیلم / تصاویر پارسا پیروز فر
(تصاویر) واکنش‌ها به تصاویر متفاوت "پارسا پیروزفر"
ظاهر متفاوت پارسا پیروزفر که این روزها نمایش ملاقات را در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه دارد، از سوی کاربران عادی هم با واکنش‌های بامزه‌ای روبه‌رو شد...
۱۳۹۸/۰۱/۱۶ / پارسا پیروزفر / بازیگران سینمای ایران / تئاتر شهر / فیلم / در چشم باد / سریال / نوروز 97
به یاد دورنمات/ پارسا پیروزفر با ملاقات در سالن اصلی تئاتر شهر
پارسا پیروزفر در دهه 70 و 80 یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران بود. تهیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان برای او نقشی کنار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاشتند و تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردند این بازیگر خوش چهره که استایل و فیزیک خوبی دارد را در فیلم‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود به کار گیرند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۵
نمایش "آی‌ راک"
ایرنا-مشهد-نمایش آی راک نوشته سهند خیرآبادی و کارگردانی محمد نیازی با بازی مجتبی شفیعی، امیرحسین رحیمی، امیرحسین مظلوم حسینی و مهسا غفوریان و تهیه کنندگی مسعود حکم آبادی درسالن اصلی تئاتر شهر مشهد در حال اجرا است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
رونق دوباره تئاتر شهر با پارسا پیروزفر و افت فروش در «سنگلج»
آمار فروش تماشاخانه‌های دولتی در حالی اعلام شده که پارسا پیروزفر با اجرای نمایش «ملاقات» در سالن اصلی تئاتر شهر رونقی دوباره به این مجموعه داده و نمایش‌های «سنگلج» هم گویا هر شب فقط برای تماشاگران "مهمان‌" روی صحنه می‌روند.
۱۳۹۷/۱۲/۰۵
برنده بیش‌ترین جوایز جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود
مسعود حکم‌آبادی تهیه‌کننده نمایش «دریاچه قو» عنوان کرد: تلاش کردیم برای سالن اصلی تئاتر شهر اجرای عموم بگیریم که متأسفانه فراهم نشد و حال رایزنی‌های‌مان با ایرانشهر به نتیجه رسیده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
وقتی ترجمه تماشاگر را فراری می‌دهد
در شرایطی که جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سال‌های اخیر بهترین و مهم‌ترین نمایش‌های خارجی خود را در سالن اصلی تئاتر شهر یا تالار وحدت با حضور گروه‌های مطرح روی صحنه برده بود، دوره سی‌وهفتم با اجرای نخست نمایشی از کشور گرجستان در تئاتر شهر تجربه ناموفقی را پشت سر گذاشت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •