شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ / 19 September, 2020
ستاد سوخت
واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد خودروهای حمل و نقل عمومی
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / خودرو / اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور / ستاد سوخت
واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد خودروهای حمل و نقل عمومی
تهران- ایرنا- مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه ۵۵۹ هزار خودروی حمل و نقل عمومی، امروز (چهارشنبه) واریز شد.
پیش بینی تولید  ۱۴ میلیون تن گندم با بارش های بهاره
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / وزارت جهاد کشاورزی / گندم / وزارت نفت / سازمان برنامه و بودجه / بانک کشاورزی / ستاد سوخت
پیش بینی تولید ۱۴ میلیون تن گندم با بارش های بهاره
تهران - ایرنا - مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به بارندگی ها و شرایط مطلوب سال جاری، پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۴ میلیون تن گندم در کشور تولید شود.
۲۰ درصد سهمیه مازاد بنزین به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / بنزین / سهمیه بندی بنزین / پمپ بنزین / ویروس کرونا
۲۰ درصد سهمیه مازاد بنزین به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در ستاد سوخت اعلام کرد: ناوگان حمل و نقلی که در طرح فروش اینترنتی مشارکت کنند، ۲۰ درصد سهمیه مازاد بر سقف پیمایش همان روز خود دریافت می‌کنند.
۲۰ درصد سهمیه اضافی برای ناوگان مشارکت‌کننده در طرح فروش اینترنتی
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
۲۰ درصد سهمیه اضافی برای ناوگان مشارکت‌کننده در طرح فروش اینترنتی
نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در ستاد سوخت اعلام کرد: ناوگان حمل و نقلی که در طرح فروش اینترنتی مشارکت کنند، ۲۰ درصد سهمیه مازاد بر سقف پیمایش همان روز خود دریافت می‌کنند.
بحران سوخت در مغولستان پس از شناسایی نخستین مورد کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / ویروس کرونا / مغولستان / ستاد سوخت / بهداشت و سلامت
بحران سوخت در مغولستان پس از شناسایی نخستین مورد کرونا
تهران - ایرنا - خبرگزاری رسمی "مونتسامه" مغولستان روز چهارشنبه گزارش دادکه شناسایی نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور موجب بروز بحران سوخت در این کشور آسیای صغیر شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
بنزین نوروزی در راه است؟
سخنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهر تاییدی است بر سخنان وزیر این وزارتخانه درخصوص تخصیص بنزین برای سفرهای نوروزی‫. به گزارش خبرآنلاین، در حالی که وزیر نفت برای چندمین بار تاکید کرده است که خبری از ارائه پیشنهاد تخصیص بنزین نوروزی ندارد، ولی تیموری تاکید کرده است که این پیشنهاد به دولت ارائه شده و حتی اعلام آمادگی کرده است که بار دیگر پیشنهاد ارائه شده را به وزارت نفت نیز تسلیم کنند.سابقه تخصیص بنزین نوروزی برای سفرپیش از این نیز در دوره سهمیه‫بندی بنزین‫، سهمیه ویژه‫ای علاوه بر سهمیه ماهانه بنزین برای خودروها، با هدف توسعه گردشگری به خودروها اختصاص داده می‫شد‫. این سهمیه غالبا در محدوده یک باک با قیمت یارانه‫ای به خودروها اختصاص می‫یافت‫. چیزی در حدود ۵۰ تا ۶۰ لیتر‫. …
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / سازمان محیط زیست / علیرضا احمدی / ستاد سوخت
۲۹ هزار خودرو فرسوده در دستگاه‌های دولتی وجود دارد
تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور گفت: ۲۹ هزار خودرو فرسوده در دستگاه‌های دولتی وجود دارد که تاکنون برای اسقاط آن‌ها اقدامی صورت نگرفته است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
نیم میلیون خودرو کارت سوخت نمی‌گیرند
سردار سید کمال هادیانفر درباره تعداد خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده در کشور اظهارکرد:‌ درحال حاضر در کشور ما ۲۳ میلیون و ۵۰۰هزار خودرو وجود دارد که ۵۳۶ هزار دستگاه آن در سن فرسودگی است، یعنی بالای ۲۵ سال عمر دارد و بر اساس مصوبه ستاد سوخت کشور برایشان کارت سوخت صادر نمی‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
کارت سوخت به خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده تعلق نمی‌گیرد
رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده کارت سوخت دریافت نمی‌کنند.سردار سیدکمال هادیانفر درباره تعداد خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده در کشور اظهار کرد:‌ درحال‌حاضر در کشور ما ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو وجود دارد که ۵۳۶ هزار دستگاه آن در سن فرسودگی است؛ یعنی بالای ۲۵ سال عمر دارد و براساس مصوبه ستاد سوخت کشور برایشان کارت سوخت صادر نمی‌شود.وی ادامه داد:‌ از ۱۱میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه موتورسیکلت نیز ۷میلیون و ۲۰۰هزار دستگاه بالای ۱۰ سال و ۱۵ سال سن دارند که البته برخی از آنها در پارکینگ‌ها و... مانده است؛ اما برای این موتورسیکلت‌ها نیز کارت سوختی صادر نخواهد شد. رئیس پلیس راهور ناجا درمورد آلودگی هوا در کلان‌شهرها نیز گفت: مساله آلودگی هوا چند بخش دارد؛ یکی شرایط جوی …
۱۳۹۸-۰۹-۰۲
کارشکنان دیروز، مدعیان امروز
اعتراضات به افزایش قیمت بنزین، هنوز به طور کامل فروکش نکرده اما مسئولان دولت‌های نهم و دهم که سهم عمده‌ای در وضعیت اقتصادی امروز کشور دارند در قامت مدعیانی حق به جانب ظاهر شده، از عملکرد دولت ایراد می‌گیرند و توصیه‌هایی در راستای آرام کردن فضا می‌کنند. محمدرویانیان که سال‌ها رئیس مرکز راهور تهران بوده و اتفاقا ریاست ستاد سوخت کشور را در کارنامه کاری خود دارد، با اشاره به افزایش 700 درصدی قیمت‌ها معتقد است که زمینه‌سازی دولت در خصوص موضوع بنزین ایراد داشته و اگر این زمینه‌سازی درست بود، مشکلی برای کشور پیش نمی‌آمد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / سهمیه بنزین / سرویس مدارس
سهمیه بنزین سرویس‌های مدارس واریز می‌شود
با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین از چند روز پیش ستاد سوخت سهمیه خودرو‌های عمومی به ویژه تاکسی و سرویس مدارس را اختصاص داده تا در ارائه خدمات به هموطنان مشکلی پیش نیاید.
۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / سهمیه بندی بنزین / اعتراضات مردمی به گرانی قیمت بنزین / محمد رویانیان
بشنوید | حرف‌های چالشی رویانیان درباره بنزین/ از عقب‌نشینی ۲۰ تومانی خاتمی به‌خاطر سوزاندن پمپ بنزین تا شوک ساعت ۱۲ شب دولت روحانی
محمد رویانیان رئیس ستاد سوخت دولت احمدی‌نژاد می‌گوید این تصمیم مسئولین برای سهمیه بندی بنزین شجاعانه بوده است. او اعتقاد دارد تورم ناشی از این تصمیم دربرابر جلوگیری از آلودگی هوا، برابر قاچاق بنزین و برابر خسارت‌های بزرگ واردات بنزین تقریبا هیچ است اما دولت باید مردم را قبل این تصمیم تاریخی توجیه می کرد. او حرف‌هایی شنیدنی دارد که می‌توانید در این فایل ده دقیقه ای آن را بشنوید.
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / وزارت آموزش و پرورش
حاجی‌میرزایی خبر داد: مذاکره برای تأمین سهمیه بنزین ویژه سرویس مدارس
تسنیم نوشت: وزیر آموزش وپرورش از تعیین مذاکره با وزارت نفت، وزارت کشور و ستاد سوخت برای تعیین سهمیه ویژه بنزین به سرویس مدارس خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۹
وارد کنندگان را مجبور به گرفتن گواهی اسقاط از یک تعاونی کردند/ ستاد سوخت بدون هیچ فرمول مشخصی قیمت تعیین می‌کند
ایلنا: دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: یک مرکز تعاونی با حضور 80 مرکز ایجاد شده و واردکنندگان باید فقط گواهی را از این تعاونی تهیه کنند که قیمت آن شش میلیون تومان…
۱۳۹۸/۰۳/۱۷
مانعی جدید بر سر راه شماره گذاری خودرو‌های ترخیص شده از گمرک
بعد از آنکه در مهلت چهار ماهه دولت جهت ترخیص 13 هزار خودرو از گمرک اتفاق خاصی رخ نداد دولت این مهلت را دو ماه دیگر تمدید کرد. با گذشت یک ماه از مهلت دو ماهه دولت، مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در گفتگو با تابناک اقتصادی از مانع جدیدی به نام ستاد سوخت بر سر راه صدور گواهی اسقاط این خودروها و شماره گذاری آن ها گفت.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
قیمت سوخت باید سالانه تغییر می‌کرد
نماینده بخش حمل و نقل در ستاد سوخت گفت: قیمت سوخت می‌بایست سالانه تغییر می‌کرد و به اعتقاد من ناکارآمدی صنعت به دلیل عدم اعمال اصلاح قیمت سوخت بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
هفتمین جلسه دادگاه پرونده ستاد سوخت برگزار شد
هفتمین جلسه رسیدگی به پرونده معروف به ستاد سوخت امروز در شعبه ۱۰۶۰ کارکنان دولت برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
900 دستگاه موتورسیکلت فرسوده اسقاط شدند
مدیرکل اموال منقول ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه هم اکنون بیش از 5 هزار موتورسیکلت اسقاطی در تهران و 8 هزار مورد در اصفهان وجود دارد، بیان کرد: کار اسقاط 900 دستگاه موتورسیکلت فرسوده انجام شد و گزارش‌هایش را به پلیس راهور و ستاد سوخت ارائه کرده‌ایم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •