سه شنبه, ۲۷ آبان, ۱۳۹۹ / 17 November, 2020
سریال نون خ 3
زمان پخش سریال «نون.خ» اعلام شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / سریال نون خ / سریال نون خ ۳ / سریال‌های نوروزی
زمان پخش سریال «نون.خ» اعلام شد
تصویربرداری فصل سوم سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در تهران با حفظ پروتکل های بهداشتی ادامه دارد. سریال «نون.خ» در ۱۶ قسمت برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما ساخته می‌شود.
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / سریال نون خ 3 / سریال نون خ / سعید آقا خانی
تصاویری از پشت صحنه «نون. خ ۳»؛ چند تغییر در سریال نون. خ ۳
سریال «نون خ ۳» در روز‌هایی که شیوع کرونا در کشور به اوج خود رسیده است برای پخش در نوروز تصویربرداری و آماده پخش می‌شود. عوامل این سریال‌ها این روز‌ها در تهران مشغول به کار هستند.
جذاب‌تر شدن «نون.خ» با اکبر عبدی
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / اکبر عبدی / سریال نون خ / سریال نون خ ۳ / مهدی فرجی
جذاب‌تر شدن «نون.خ» با اکبر عبدی
مهدی فرجی در گفت وگویی با ایسنا درباره حضور اکبر عبدی در فصل سوم «نون.خ» با بیان اینکه «حضور آقای عبدی برای هر پروژه‌ای مغتنم است»، عنوان کرد: آقای عبدی سرمایه بازیگری ما در کشور هستند و تاکنون توانسته‌اند نقش‌ها و سبک‌های مختلفی را در سینما و تلویزیون کار کنند؛ کارهای ماندگار و فراموش نشدنی از ایشان کم نیست. ما هم از همین ظرفیت استفاده کردیم.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / سریال زیرخاکی / سریال نون خ ۳ / سریال‌های نوروزی
نون. خ یا زیرخاکی؛ کدام سریال به نوروز ۱۴۰۰ می‌رسد؟
به گزارش تسنیم، این روزها از گوشه و کنار می‌شنویم که همه در سکوت خبری مقدمات را فراهم می‌کنند تا کارشان را جلوی دوربین ببرند. یکی از آن‌ها "نون. خ" و دیگری "زیرخاکی" بود که سکوت را اکبر عبدی شکست. البته بعد از مصاحبه پیگیری‌ها نشان می‌داد که هیچ‌چیز قطعی نیست. چرا که مشکل، تأمین منابع مالی است و هیچ‌کدام از دست‌اندرکاران تلویزیون هم درباره کارهای ناتمامی مثل "پایتخت"، "زیرخاکی" یا "نون. خ" حاضر نشدند صحبت کنند.  
قصه‌های «نون خ ۳» آماده شده است
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / سریال نون خ / سریال نون خ ۳ / مهدی فرجی
قصه‌های «نون خ ۳» آماده شده است
«مهدی فرجی» تهیه کننده سریال «نون خ» در گفت‌وگو با فارس، گفت: خلاصه قصه‌های مجموعه تلویزیونی «نون خ ۳» توسط نویسنده هایمان به نگارش درآمده شده و آماده است و باید در اسرع وقت قسمت ها به طور جداگانه نوشته شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •