پنجشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۹ / 28 January, 2021
سفرهای خانوادگی
رونق گردشگری داخلی با محوریت سفرهای خانوادگی در دوران کرونا/ الگوی گردشگران بین‌المللی در دوران حین و پسا کرونا به سمت سفرهای نزدیک‌تر، ایمن‌تر، اقامت کمتر و فضاهای بازتر رفته
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / سفرهای خانوادگی
رونق گردشگری داخلی با محوریت سفرهای خانوادگی در دوران کرونا/ الگوی گردشگران بین‌المللی در دوران حین و پسا کرونا به سمت سفرهای نزدیک‌تر، ایمن‌تر، اقامت کمتر و فضاهای بازتر رفته
ایلنا: معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در اجلاس جهانی گردشگری که روز جمعه هفتم آبان ماه به صورت ویدئو…
دبی یکی از بهترین مقاصد جهان برای سفرهای خانوادگی
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
دبی یکی از بهترین مقاصد جهان برای سفرهای خانوادگی
چه سفرهایی بیشتر متقاضی دارد؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / گردشگری / سفر / کروناویروس
چه سفرهایی بیشتر متقاضی دارد؟
شیوع ویروس کرونا سلیقه مردم را برای سفر تغییر داده است. پیش‌بینی‌ها بر این بود که گرایش مردم به سفرهای خانوادگی و انفرادی بیشتر خواهد شد. رییس هیأت‌مدیره انجمن صنفی دفاتر سفر استان تهران با تایید این موضوع می‌گوید: با شیوع ویروس کرونا تقاضا برای سفرهای گروهی با تور بسیار ناچیز شده است.
حفظ حریم خصوصی با خرید بلیط قطار
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / سایت تیک بان / بلیط قطار / خرید بلیط قطار
حفظ حریم خصوصی با خرید بلیط قطار
سفرهای خانوادگی در فصل های مختلف یکی از رایج ترین نوع سفرها در بین مردم جهان است.
جنگ فرسایشی با کرونا تا یک سال آینده
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
جنگ فرسایشی با کرونا تا یک سال آینده
روز گذشته معاون کل وزارت بهداشت ضمن هشدار نسبت به برگزاری دورهمی‌ها و سفرهای خانوادگی، گفت: حدود ۹۲ درصد موارد ابتلاهای اخیر یا از طریق دورهمی‌ها و مراسم‌ها بوده و یا داخل خانواده‌ها منتشر شده است و تنها هشت درصد موارد ابتلا در برخی استان‌ها ناشی از مواجهه‌های شغلی بوده است.
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / گردشگری / سفر / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
پیش‌بینی آغاز سفرهای خانوادگی
معاون گردشگری در نشستی با رؤسای صنوف و تشکل‌های تخصصی صنعت گردشگری کشور روند بازگشایی تدریجی تاسیسات گردشگری بعد از تعطیلی کرونا را بررسی و این پیش‌بینی را مطرح کرد که در گام نخست سفرهای خانوادگی (FIT) آغاز شود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
فرمول جبران ضرر گردشگری
مدیران ارشد حوزه گردشگری در دولت برای نجات این بازار از ضرر و زیان کرونایی، تحقق «مطالبه قدیمی کارشناسان، مردم و بخش‌خصوصی درباره تقویت تعطیلات» را خواستار شدند. آنچه در یک نشست دولتی مطرح شده به وعده سال گذشته وزیر درباره «آخرهفته دوروزه» برمی‌گردد. آخر هفته در غالب کشورها، دوروزه است؛ اما اینجا یک تصور غلط مانع بهره‌برداری اقتصادی و اجتماعی از این مدل تعطیلی آخرهفته شده است. طبق اعلام مدیران گردشگری، با دو روزه شدن آخرهفته، جریان قوی و منظم سفرهای خانوادگی شکل می‌گیرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / گردشگری / ویروس کرونا / راهنمای گردشگری
خانه نشینی فعالان گردشگری/شکل گیری سفرهای خانوادگی در پساکرونا
یک راهنمای گردشگری گفت: پس از پایان بحران کرونا همچنان صنعت گردشگری دچار چالش خواهد بود سفرهای خانوادگی شکل می گیرد و در این میان راهنمایان گردشگری باید تا 9 ماه از جیب هزینه زندگی بدهند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / ایرلاین / چارتر / علی بابا / بلیط هواپیما چارتر / بلیط ارزان هواپیما
بلیط آف خورده هواپیما را از کجا بخریم؟
در چنین شرایطی بلیط‌های ارزان قیمت چارتری مناسب نیستند چراکه این نوع بلیط‌ها حداکثر ۲ هفته قبل از تاریخ پرواز قابل رزرو هستند و شما نمی‌توانید از چند هفته قبل این بلیط‌ها را رزرو کنید؛ اما اگر برای سفرهای خانوادگی و آخر هفته‌ای از هواپیما و بلیط چارتری استفاده می‌کنید می‌توانید بلیط خود را با کمترین قیمت تهیه کنید و سفرهای ارزانی را با این بلیط‌ها تجربه کنید.
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
باند خانوادگی قاچاق موادمخدر با ۷۰ کیلو تریاک دستگیر شدند
فرمانده پلیس فرودگاه‏های کشور، از دستگیری اعضای یک باند خانوادگی و کشف ۷۰ کیلوگرم تریاک خبر داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ سردار حسن مهری اظهار کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد، با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی اعضای یک باند قاچاق موادمخدر و کشف ۷۰ کیلوگرم تریاک شدند. وی افزود: این قاچاقچیان در پوشش سفرهای خانوادگی قصد ترانزیت مواد مخدر از شهرستان‌های جنوبی کشور به مشهد مقدس را داشتند که با هوشیاری و دقت عمل ماموران فرودگاه به دام افتادند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / سرهنگ محمد بخشنده / پلیس مبارزه با مواد مخدر / کشف تریاک
تلاش شهروز و رویا برای جابجایی تریاک‌ها ناکام ماند
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از تلاش بی نتیجه یک زوج که در پوشش سفرهای خانوادگی قصد داشتند یک محموله بیست و دو کیلویی مواد مخدر از نوع تریاک را جابجا نمایند خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
بی ام و از خودروی جدید سری 3 خود رونمایی کرد
شرکت بی ام و از تازه ترین خودروی سری 3 خود رونمایی کرده که خودرویی جادار و مناسب سفرهای خانوادگی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
رشد سریع سفرهای خانوادگی و غفلت از کودکان
سفرهای خانوادگی به نسبت سفرهای تفریحی با سرعت بیشتری درحال رشد است. با آن‌که نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد کودکان در گردشگری خانوادگی نقش اول را دارند اما نظر محققان گردشگری بر این است که در سفرهای خانوادگی معمولاً به نظر کودکان اهمیتی داده نمی‌شود و تنها دیدگاه والدین اعمال می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •