شنبه, ۹ فروردین, ۱۳۹۹ / 28 March, 2020
سهیل سلیمانی
مسابقه «اسم- فامیل» چگونه به تلویزیون رسید؟/ ادامه در فصل‌های بعد
مسابقه «اسم- فامیل» چگونه به تلویزیون رسید؟/ ادامه در فصل‌های بعد
سهیل سلیمانی از چگونگی تولید مسابقه «شهربازی» بر اساس مسابقه اسم- فامیل به دلیل شیوع کرونا و اجبار به ماندن مردم در خانه ها گفت.
۲ روز قبل / مسابقه / سهیل سلیمانی / شبکه پنج سیما /
«تگزاس۳» همین امسال کلید می‌خورد
کارگردان فیلم سینمایی «تگزاس۳» بیان کرد این اثر سینمایی تا اواخر سال جاری با حضور بازیگران جدید جلوی دوربین می‌رود.مسعود اطیابی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به ساخت فیلم سینمایی «تگزاس ۳» گفت: در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی هستیم و هنوز داستان آن نهایی نشده است. زمان فیلمبرداری این پروژه بستگی به روند نگارش فیلمنامه «تگزاس ۳» دارد، اما آن چه که مشخص است به احتمال زیاد اواخر سال جاری این پروژه را جلوی دوربین می‌بریم، البته همچنان مکان لوکیشن‌های این فیلم مشخص نیست. کارگردان فیلم «ماه‏گرفتگی» ادامه داد: بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند، البته قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی نیز به این پروژه اضافه شود. از فروش «تگزاس ۲» با توجه به نوع اکران در سینماها می‌توان گفت …
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ /
پردل قهرمان سی امین رنکینگ کشوری تن بال شد
پردل قهرمان سی امین رنکینگ کشوری تن بال شد
فینال سی امین رنکینگ کشوری تن بال آقایان به میزبانی استان خوزستان شهرستان اندیمشک برگزار شد و طی آن محمدعلی پردل با برتری در مقابل سهیل سلیمانی به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ /
 •  •  •