شنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۸ / 18 January, 2020
سید محمود رضوی
در جستجوی سیمرغ
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸-۱۰-۱۱ / فرهنگی و هنری
در جستجوی سیمرغ
شامگاه دوشنبه 9 دی ماه آرای هیئت انتخاب بخش فیلم‌های سینمایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر که متشکل از محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی‌هستند پس از بررسی و جمع بندی نظراتشان اسامی‌ده فیلم را به عنوان فیلم‌های بخش نگاه نو (ویژه فیلم اول کارگردانان) را اعلام کردند.
رونمایی ده فیلم بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر؛ از «روز صفر» تا «لباس شخصی»
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فرهنگی و هنری
رونمایی ده فیلم بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر؛ از «روز صفر» تا «لباس شخصی»
پس از پایان جمع‌بندی آرای هیأت انتخاب بخش فیلم‌های سینمایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر متشکل از محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی، اسامی فیلم‌های بخش نگاه نو ویژه فیلم اول کارگردانان اعلام شد
واکنش رضوی به تحریم صداوسیما توسط وریا غفوری
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / فرهنگی و هنری
واکنش رضوی به تحریم صداوسیما توسط وریا غفوری
سیدمحمود رضوی، در توییتی، حرکت برخی بازیگران سینما و بازیکنان فوتبال در تحریم صداوسیما را به لوس کردن تشبیه کرد.
  سید محمود رضوی  صدا و سیما  وریا غفوری
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / فرهنگی و هنری
پیشنهاد جالب تهیه‌کننده سینما درباره سلبریتی‌ها
سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما با انتشار توئیتی به موضع‌گیری‌های اخیر عده‌ای از سلبریتی‌ها در برابر رسانه ملی واکنش نشان داد.
  تحریم صدا و سیما  سلبریتی‌ها  سید محمود رضوی
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
هیات انتخاب جشنواره‌ فیلم فجر معرفی شدند
با حکم ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، اعضای هیات انتخاب فیلم‌های سینمایی معرفی شدند.محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی در این دوره از جشنواره انتخاب فیلم‌های بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) و نگاه نو (ویژه فیلم اول کارگردانان) را بر عهده خواهند داشت.دکتر محمد احسانی عضو شورای پروانه نمایش فیلم سینمایی و مدیر شبکه‌های تماشا، نمایش و نسیم، دکتر محمود اربابی فیلمنامه‌نویس، عضو شورای پروانه ساخت و معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی، همایون اسعدیان فیلمنامه‌نویس، تهیه کننده، کارگردان و رئیس هیات مدیره خانه سینما، یلدا جبلی فیلمنامه‌نویس، تدوین‌گر و کارگردان جوان سینما، رضا درستکار منتقد و نویسنده کتاب‌های …
هادی حجازی‌فر: تهیه‌کننده ماجرای نیمروز علاقه‌ای به حضور من نداشت
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / فرهنگی و هنری
هادی حجازی‌فر: تهیه‌کننده ماجرای نیمروز علاقه‌ای به حضور من نداشت
بازیگر سینما درباره حضورش در فیلم ماجرای نیمروز گفت: محمدحسین مهدویان گفت سیدمحمودرضوی برای نقش کمال تو را نمی‌خواهد، پس لطفا مبلغ قراردادت هر چه بود به‌خاطر من امضا کن. او یک بازیگر شناخته‌شده‌تر می‌خواست چون جواد عزتی، احمد مهران‌فر و مهرداد صدیقیان را هم آورده بود اما مهدویان من و مهدی زمین‌پرداز را هم می‌خواست. با یک قرارداد خنده‌دار به‌خاطر حسین وارد پروژه شدم.
  ایستاده در غبار  سید محمود رضوی  ماجرای نیمروز  هادی حجازی‌فر
مداح ۲۵ میلیون تومانی نمی‌خواهیم؛ پاکت گرفتن مداحان صدای هیئت‌های مذهبی را هم درآورده است
ایرنا / ۱۳۹۸-۰۸-۲۰ / اجتماعی
مداح ۲۵ میلیون تومانی نمی‌خواهیم؛ پاکت گرفتن مداحان صدای هیئت‌های مذهبی را هم درآورده است
همین دو سه ماه قبل بود که محمود تاری که خودش مداح و شاعر اهل‌بیت است در گفت‌وگو با ایرناپلاس گفت که مداحی به او گفته که به اندازه هیکلش طلا دارد(اینجا). حالا سید مجید رضوی که مسئول هیئت انصارالحسین قم است و سابقه مداحی هم دارد، در جلسه رسمی هیئت‌شان با گلایه از برخی مداحان «پویش تحریم مداحان میلیونی» را راه‌اندازی کرده است.
  ایرنا پلاس  مداح
(ویدیو) سکانس جنجالی و حذف شده ماجرای نیمروز؛ رد خون
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / فرهنگی و هنری
(ویدیو) سکانس جنجالی و حذف شده ماجرای نیمروز؛ رد خون
ماجرای نیمروز: رد خون، دنباله فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان، تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست ۳ سیمرغ بلورین بدست آورد.
  ماجرای نیمروز رد خون  مهدویان  ماجرای نیمروز