دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
شفاف سازی مالی
شفافیت مالی، حلقه گمشده ورزش ایران/ فدراسیون‌ها از چه چیزی هراس دارند؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / کمیته ملی المپیک / ورزش
شفافیت مالی، حلقه گمشده ورزش ایران/ فدراسیون‌ها از چه چیزی هراس دارند؟
هرچه قدر فدراسیون‌های ورزشی در جهت شفاف سازی مالی گام بردارند، میزان هزینه آنها معلوم خواهد شد و می‌توان در مورد میزان فعالیت آنها درست اظهارنظر کرد.
خرج موزه سینما در 6 ماه اول امسال چقدر بوده؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / موزه سینما / مهران عباسی انارکی / شفاف سازی مالی
خرج موزه سینما در 6 ماه اول امسال چقدر بوده؟
انتشار گزارش هزینه‌های انجام شده‌ی موزه سینما در 6 ماه ابتدایی سال 1399 نشان می‌دهد که بیشترین پول صرف شده در این مجموعه، هزینه نیروی ثابت انسانی و بعد نگهداری از ساختمان و تاسیسات آن بوده است.
حاشیه‌نگاری بر حمایت‌های فارابی و یک کمک ۱۰ میلیادی
۱۳۹۹/۰۹/۰۷ / بنیاد سینمایی فارابی / شفاف سازی مالی / حمایت از سینما در کرونا
حاشیه‌نگاری بر حمایت‌های فارابی و یک کمک ۱۰ میلیادی
جدیدترین گزارش مالی منتشر شده از عملکرد هفت ماه گذشته‌ بنیاد سینمایی فارابی باز هم از حاشیه و سوال دور نمانده و این هم بخاطر جایگاه این بنیاد در تشکیلات سینمایی ایران است.
جزئیاتی از خرج چهار و نیم میلیاردی در سه جشنواره تئاتری
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / جشنواره تئاتر فجر / شفاف سازی مالی / اداره کل هنرهای نمایشی / جشنواره های تئاتری
جزئیاتی از خرج چهار و نیم میلیاردی در سه جشنواره تئاتری
جزئیات هزینه‌های دو جشنواره تئاتر آیینی و سنتی و کودک و نوجوان 1398 به همراه کمک هزینه گروه‌های نمایشی جشنواره فیلم فجر سال قبل با مجموع رقم حدود چهار میلیارد و 600 میلیون تومان منتشر شد.
استقلال و پرسپولیس پاییز وارد بورس می‌شوند
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / استقلال و پرسپولیس در بورس / جمشید تقی‌زاده
استقلال و پرسپولیس پاییز وارد بورس می‌شوند
جمشید تقی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تعیین تکلیف وضعیت دو تیم استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: کارهای بزرگی در این بخش اتفاق افتاده، شفاف سازی مالی و حقوقی انجام شده و املاکی که تا امروز برای پرسپولیس و استقلال بود و مالکیت خاصی نداشت اسناد تک برگ آن را دریافت کردیم.
یک توضیح جدید بر حاشیه‌های یک شفاف‌سازی
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / شفاف سازی مالی / بنیاد سینمایی فارابی / فعالان پخش بین‌الملل سینما
یک توضیح جدید بر حاشیه‌های یک شفاف‌سازی
دبیر شورای بین‌الملل سازمان سینمایی و معاون بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی گفت: حمایت از حضور فعالان سینمای ایران در رویدادهای جهانی منطبق بر آئین‌نامه «حمایت از حضور بین‌المللی سینمای ایران» است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اما و اگرهای مالیات وکلا/ مجلس چه نقشی در شفاف سازی مالیات ها دارد؟
انتشار خبری درباره معافیت وکلا از پرداخت مالیات هر چند با تکذیب سریع مواجه شد اما تداعی کننده این سوال بود که آیا قوانین موجود بازدارندگی کافی برای جلوگیری از فرار مالیاتی این قشر از جامعه را دارد یا خیر؟
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سیدعباس صالحی / جشنواره فیلم فجر / وزارت ارشاد / جشنواره فجر / شهرداری / سید عباس صالحی / پیروز حناچی / تئاتر فجر / ارشاد / جشنواره‌های فجر
وزیر ارشاد: تئاتر را به هنر کینه تبدیل نکنیم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال دستورالعمل شفاف سازی مالی را در دستور کار داشتیم که رویدادها حداکثر پس از سه ماه بیلان مالی خود را منتشر کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / طرح ادغام موسسات هنری / خانه تئاتر / شفاف سازی مالی / انجمن هنرهای نمایشی
نامه روسای انجمن‌های نمایشی کشور به وزیر ارشاد
روسای انجمن‌ هنرهای نمایشی سراسر کشور ضمن انتقاد از برخی اظهارات درباره ماهیت انجمن‌های نمایشی استان‌ها از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کردند تا میزان حمایت مالی وزارت ارشاد از خانه تئاتر در چند سال گذشته، قراردادهای مالی کارگردانان خانه تئاتر و نیز حمایت‌های وزارتحانه از انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها را رسما و مکتوب به اطلاع همگان برساند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان / بنیاد سینمایی فارابی / شفافیت مالی
پاسخ جشنواره فیلم‌های کودکان به ابهاماتی درباره شفاف سازی مالی
روابط عمومی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به پاره‌ای از ابهامات درباره شفاف سازی مالی پاسخ داد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷
آیا تاخیر ویلموتس در بازگشت به ایران بخاطر دریافت نکردن پولش است؟
شفقنا ورزشی – عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص مسائل مختلف توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش شفقنا ورزشی، محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اظهارات ژاله فرامرزیان، معاون توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر لزوم مدیریت هزینه، شفاف سازی مالی و رعایت الزام‌ها برای دریافت بودجه از سوی این فدراسیون […]
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
خبر رئیس سازمان سینمایی درباره مخالفت مدیران با شفاف سازی مالی
رئیس سازمان سینمایی از مخالفت برخی مدیران با شفافیت و نظارت مالی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
انتظامی: برخی مدیران با شفاف سازی مخالفند چون آن را خودزنی می پندارند
شفقنا- رییس سازمان سینمایی از مخالفت برخی مدیران با شفافیت و نظارت مالی خبر داد. حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در توییتی درباره شفافیت و نظارت مالی نسبت به مخالفت برخی مدیران با شفاف سازی مالی واکنش نشان داد. در متن این توییت آمده است: «شفافیت خدمت بزرگی به ایفای نقش دیده بانی رسانه‌هاست. برخی مدیران با شفاف سازی مخالفند […]
۱۳۹۸/۰۵/۲۸
فدراسیون فوتبال و سکوت درباره شفاف سازی مالی و مطالبات فیفا
ایلنا: حدود یک ماه پیش بود که مهدی تاج از بانک مرکزی درخواست کرد مبلغ 9 میلیون دلار (معادل طلب وصول نشده از فیفا) به فدراسیون…
۱۳۹۸/۰۴/۱۴ / فرابورس / بورس / معاملات فرابورس
یک شرکت بیمه‌ای ملزم به شفاف سازی مالی شد/توقف فعالیت در فرابورس
فرابورس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نمادمعاملاتی یک شرکت بیمه‌ای به استناد ماده ۱۲مکرر ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات متوقف شدودر این راستا شرکت باید اقدام به شفاف سازی مالی کند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / شفاف سازی مالی / گزارش مالی جشنواره تئاتر فجر
شفاف‌سازی‌های مالی را شفاف کنید!
در حالی که حدود یک سال از وعده مدیرکل هنرهای نمایشی برای انتشار کمک‌هزینه‌ها از گروه‌های تئاتری می‌گذرد، به نظر می‌رسد با گزارشی که از جشنواره تئاتر فجر منتشر شده، همچنان نگرانی‌هایی از ایجاد شبهه و شائبه ناشی از شفاف‌سازی در این اداره کل وجود دارد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / شفاف سازی مالی سازمان سینمایی / محمد آفریده
واکنش محمدآفریده به ماجرای شفاف‌سازی‌ها در سینما
محمد آفریده در پی شفاف‌سازی‌ها در سینما گفت: این شفاف سازی‌ها می‌تواند باطل السحر بسیاری از مشکلات کشور از جمله ناکارآمدی‌ها، پنهان کاری‌ها و ضعف‌ها و فرصت سوزی‌ها باشد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ / شفاف سازی مالی / گزارش هزینه جشنواره تئاتر فجر / گزارش هزینه جشنواره فیلم فجر / وزارت ارشاد
یک گزارش مالی "کلی" از جشنواره تئاتر فجر
اداره کل هنرهای نمایشی در گزارشی هزینه‌های جشنواره سی‌وهفتم تئاتر فجر را اعلام کرد؛ گزارشی که خیلی کلی است و تفاوت فاحشی با گزارش ‌هزینه‌کرد یک رویداد دیگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یعنی جشنواره فیلم فجر دارد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
کی روش فکر می کرد فدراسیون بانک است و از ما بهره می خواست!
عباس ترابیان درباره ابهام‌هایی که درباره شفاف سازی مالی فدراسیون فوتبال وجود دارد، گفت: کی‌روش از فدراسیون ما به التفاوت قیمت دلار و یورو را می‌خواست.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •