دوشنبه, ۱۱ فروردین, ۱۳۹۹ / 30 March, 2020
شهرداری منطقه 15 تهران
رصد سلامت ۷ هزار شهروند پر خطر منطقه ۱۵
رصد سلامت ۷ هزار شهروند پر خطر منطقه ۱۵
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ گفت: ۷ هزار نفر از سالمندان و افراد پر خطر در منطقه ۱۵ تحت پوشش اداره سلامت قرار گرفتند.
۲۲ ساعت قبل / شیوع کرونا / شهرداری منطقه 15 تهران / سالمندی /
نشست بررسی طرح توسعه و نوسازی محله مسگرآباد در منطقه ۱۵ 
نشست بررسی طرح توسعه و نوسازی محله مسگرآباد در منطقه ۱۵ 
نشست بررسی طرح توسعه و نوسازی محله مسگرآباد در منطقه ۱۵ برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / نوسازی بافت فرسوده / شهرداری منطقه 15 تهران / محله محوری /
رسیدگی تلفنی شهردار منطقه ۱۵ به درخواست شهروندان
رسیدگی تلفنی شهردار منطقه ۱۵ به درخواست شهروندان
شهردار منطقه ۱۵ در سومین ملاقات مردمی غیرحضوری که پس از شیوع ویروس کرونا به صورت ارتباط تلفنی برگزار شد، به درخواست ۵ شهروند رسیدگی کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / ویروس کرونا / شهرداری منطقه 15 تهران / تماس تلفنی /
ارسال نهال رایگان با خدمات ویژه توسط شهرداری تهران
ارسال نهال رایگان با خدمات ویژه توسط شهرداری تهران
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به مناسبت روز درختکاری ویژه برنامه «آیه‏‌های سبز» با هشتک #هرایرانی_یک_درخت را ١۵ تا ٢٢ اسفند در ٢٢ منطقه شهر تهران برگزار می‏‌کند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ /
لکه گیری و مرمت معابر خطرآفرین منطقه ۱۵ انجام شد
لکه گیری و مرمت معابر خطرآفرین منطقه ۱۵ انجام شد
بهسازی ۷ هزار و ۵۴۹ مترمربع از معابر نواحی هفتگانه به منظور رفع چاله های خطرآفرین، لکه گیری و روکش دستی آسفالت شد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / آسفالت / شهرداری منطقه 15 تهران / شهرداری تهران /
اجرای فرش‌های گل بهاری در بزرگراه های منطقه ۱۵
اجرای فرش‌های گل بهاری در بزرگراه های منطقه ۱۵
بزرگراه‌های منطقه ۱۵ با اجرای بیش از ۹۰ فرش گل به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۹ رنگ بهاری به خود گرفتند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / نوروز / شهرداری منطقه 15 تهران / بزرگراه امام علی /
آغاز رنگ‌آمیزی المان‌های شهری منطقه ۱۵
آغاز رنگ‌آمیزی المان‌های شهری منطقه ۱۵
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ از اجرای عملیات رنگ‌آمیزی المان‌های شهری منطقه در طرح استقبال از نوروز خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / نوروز / شهرداری منطقه 15 تهران / تابلو /
پاسخ سازمان حمل و نقل شهرداری تهران به یک پیام مردمی
احتراما، در خصوص درج پیام یکی از شهروندان در روزنامه آفتاب یزد در خصوص مشکلات ترافیکی، خواهشمند است جوابیه مربوط برای آگاهی شهروندان منتشر گردد:1- در خصوص مسدود بودن چهارراه مصطفی خمینی از سمت خیابان ری و مشکلات ترافیکی موجود در چهارراه، موضوع ساماندهی تقاطع خیابان‌های مصطفی خمینی – 15 خرداد (چهارراه سیروس) با هدف افزایش سهولت خروج ترافیک از بازار و حذف ترافیک عبوری از محدوده منطقه 12، در جلسه مورخ 24/08/98 کمیته شبکه معابر شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران مطرح و کلیات محدودیت دسترسی و حذف رویکردهای شرق به غرب و شرق به جنوب در تقاطع مذکور، مورد تایید قرار گرفته است.2- سیاست‌های مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل و ترافیک، با رویکرد انسان محور بوده و بر عدم افزایش تسهیلات حمل و نقل خودرو محور نظیر …
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ /
آغاز عملیات بهسازی حمل و نقل عمومی منطقه ۱۵
آغاز عملیات بهسازی حمل و نقل عمومی منطقه ۱۵
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۵ از آغاز اجرای عملیات بهسازی حمل و نقل عمومی در طرح استقبال از نوروز ۹۹ خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / استقبال از نوروز / حمل و نقل عمومی / شهرداری منطقه 15 تهران /
افتتاح و بهره برداری غیر رسمی از ایستگاه متروی کیان شهر
ایستگاه متروی کیان‌شهر در خط 6 متروی تهران از صبح روزگذشته (دوشنبه 28 بهمن) به‌صورت غیررسمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) ایستگاه کیان‌شهر در خط ۶ متروی تهران در منطقه 15 شهرداری تهران در محله کیان‌شهر، نبش خیابان‌های صالحی و عزیزخانی و ایستگاه میانی دو ایستگاه دولت‌آباد و بعثت است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
آغاز فعالیت ایستگاه کیانشهر از خط ۶ متروی تهران
آغاز فعالیت ایستگاه کیانشهر از خط ۶ متروی تهران
به گزارش ایسنا،  علی امام با بیان اینکه ایستگاه کیانشهر در خط ۶ متروی تهران از صبح امروز دوشنبه 28 بهمن به صورت غیر رسمی به بهره برداری رسید، گفت:  این ایستگاه در منطقه 15 شهرداری تهران در محله کیان شهر، نبش خیابان های صالحی و عزیزخانی و ایستگاه میانی دو ایستگاه دولت آباد و بعثت است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ایستگاه کیانشهر / خط ۶ مترو تهران / علی امام / متروی تهران /
کلنگ نوسازی در بافت فرسوده مینابی پایتخت به زمین زده شد
کلنگ نوسازی در بافت فرسوده مینابی پایتخت به زمین زده شد
پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه با بازدید از پروژه‌های بهسازی محیطی سازمان نوسازی شهرداری در منطقه ۱۵ پایتخت، کلنگ پروژه تجمیعی ۱۳ پلاک فرسوده را به زمین زد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ /
بزرگداشت شهدای حوادث اخیر در دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی برگزار می شود
بزرگداشت شهدای حوادث اخیر در دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی برگزار می شود
شفقنا- مراسم بزرگداشت شهدای حوادث اخیر سوم بهمن ماه در مسجد جامع امام رضا (ع) برگزار می شود.  به گزارش شفقنا، آیت الله سیدباقر میردامادی بیان کرد: این مراسم از سوی دفتر آیت الله العظمی نوری همدانی، ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر، سازمان نوسازی شهر تهران و شهرداری منطقه ۱۵ برگزار می شود. مسئول دفتر آیت الله نوری همدانی افزود: سردار حسن […]
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / آیت الله نوری همدانی / بزرگداشت شهدای حوادث اخیر / شهید قاسم سلیمانی /
کارتن‌خواب‌ها در آغوش زمستان
زهرا داستانیدر روزهای سرد سال جان هزاران کارتن‌خواب در تهران در معرض خطر است. سردی هوا در تهران به دلیل بارش برف و باران در روزهای اخیر سبب شده که مراجعه کارتن‌خواب‌ها را به گرمخانه‌هایی که برای استقرار آنها تدارک دیده‌ شده با افزایش 25 درصدی روبه‌رو کند. گرمخانه‌هایی که در اغلب روزهای سال کمتر مورد اقبال کارتن‌خواب‌های تهرانی قرار می‌گیرند. آمارها درباره تعداد کارتن‌خواب‌های تهران متفاوت است. گاهی گفته می‌شود تعدادشان به ۱۵ هزار نفر می‌رسد و گاهی می‌گویند بین 2 تا 3 هزار و 600 نفر. با این حال اما آمارها هرچقدر تفاوت‌های فاحشی داشته باشند اما یک وجه اشتراک دارند و آن این است که تعداد کارتن‌خواب‌ها در تهران از هزاران نفر تجاوز می‌کنند. تقریبا تفاوتی میان مناطق مختلف شهر وجود ندارد. خیابان‌ها و …
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ /
واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد | مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است
واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد | مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۵ تهران با تکذیب ادعای یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر مسدود بودن بزرگراه شهید رستگار، تاکید کرد: مسیر بزرگراه شهید نجفی‌رستگار باز است. برخی اشکال‌های فنی توسط پلیس راهور مطرح شده بود که الآن رفع شده و بزرگراه هم در مسیر رفت و هم در مسیر برگشت زیر بار است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ /
رهایی ۴۰ میلیاردی اراضی ملی در پایتخت
رهایی ۴۰ میلیاردی اراضی ملی در پایتخت
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از رهایی بیش از ۸۰۰ متر مربع از اراضی ملی در جنوب شرقی پایتخت به ارزش ۴۰ میلیارد ریال خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / شهرداری منطقه 15 تهران / سعید راستی / اراضی ملی /
پلاسکو در کشاکش اختلاف
پلاسکو در کشاکش اختلاف
سه سال از سی‌ام دی ماهی که ساختمان پلاسکو درهم‌فروریخت و آتش؛ آهن و آجرهایش را آب کرد، می‌گذرد و حالا خبر آمده که ساخت مجددش متوقف شده است. آن‌ سال و در بحبوحه ویرانی پلاسکو، رئیس بنیاد مستضعفان گفت بنیاد، این ویرانه را دو ساله می‌سازد. بعد از گذشت حدودا یک ماه از آغاز ساخت دوباره ساختمان پلاسکو اختلاف میان این بنیاد و شهرداری، کار دست ساختمان جدید داده است. خبر را دیروز علی‌محمد سعادتی، شهرداری منطقه ١٢ اعلام کرد. او گفت ساخت ساختمان پلاسکو متوقف شده و دلیل این اتفاق را هم احترام نگذاشتن بنیاد مستضعفان به قانون دانسته است: «از اردیبهشت امسال بارها به مسئولان بنیاد مستضعفان هشدار دادیم و در جلسات متعدد از آنها خواستیم نقشه‌های ساختمان جدید پلاسکو را به شهرداری ارایه کنند. با اینکه با آنها مساعدت …
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ /
زیست‌پذیری تهران منوط به اولویت قرار دادن محیط زیست است
زیست‌پذیری تهران منوط به اولویت قرار دادن محیط زیست است
نظارت دوره ای از اقدامات و فعالیتهای محیط زیستی منطقه ۱۵ با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و شهردار منطقه و هیئت همراه برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / شینا انصاری / شهرداری تهران / شهر تهران / اداره کل محیط زیست شهرداری تهران / شهرداری منطقه 15 تهران /
گزارش تصویری: مراکز نگهداری از بانوان آسیب دیده شهرداری تهران
گزارش تصویری: مراکز نگهداری از بانوان آسیب دیده شهرداری تهران
جمعی از خبرنگاران حوزه شهری از مرکز نگهداری مادر و کودک واقع در منطقه ۱۵ تهران و سامان سرای لویزان بازدید کردند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ /
حاشیه دامن اتابک را هم گرفت
حاشیه دامن اتابک را هم گرفت
حاشیه‌ها را دیگر در حاشیه‌ها نجویید، نیازی به رفتن نیست، بمانید تا حاشیه‌ها به شما برسند، از شما عبور کنند. حالا محله اتابک منطقه ۱۵ شهرداری تهران هم دارد تبدیل به حاشیه می‌شود. اهالی‌اش می‌گویند دنبال هر آسیبی که دور و بر شهر می‌گردید، بیایید اینجا پیدا کنید.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸ /
ارائه خدمات به زائران اربعین در مرز خسروی
ارائه خدمات به زائران اربعین در مرز خسروی
شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به جزئیات ارائه خدمات به زائران اربعین در مرز خسروی گفت: تعداد زیادی از نیروهای شهرداری از ۱۵ کیلومتری مسیر قصر شیرین تا خسروی مستقر هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ /
تسهیل درخرید از مراکز عرضه دام با خدمات بانک شهر
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به خدمات بانک شهر در مراکز عرضه بهداشتی دام گفت: حضور کارکنان این بانک در این مراکز باعث خدمات‏رسانی بهتر و رضایتمندی بیشتر شهروندان از جایگاه‏های عرضه دام شده است.به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‏عمومی بانک شهر، سید‏سعید راد در حاشیه بازدید از مراکز عرضه بهداشتی دام، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا‏رسیدن عید سعید قربان، افزود: امسال بیش از 100 دستگاه کارتخوان بانکی، دستگاه‌های خودپرداز ثابت و سیار و خودروی سیار بانک شهر در مراکز عرضه دام پایتخت راه‏اندازی و مستقر شده‏اند و این مهم باعث تسهیل در خرید از مراکز عرضه دام شده است.وی با اشاره به حضور کارکنان بانک شهر در تمامی مراکز عرضه دام برای حل مشکلات احتمالی، افزود: در تمامی مناطق شهر تهران به جز …
۱۳۹۸/۰۵/۲۴ /
استقبال کودکان از مسابقه «شهری که من دوست دارم»
استقبال کودکان از مسابقه «شهری که من دوست دارم»
مسابقه فرهنگی هنری «شهری که من دوست دارم» از سوی کودکان و نوجوانان شهرداری منطقه ۱۵ تهران با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰ / مسابقه نقاشی / کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان / آموزش شهروندی /
جرثقیل‌های ناامن، خطر جدید برای شهروندان؟
گروه حوادث: خبر سقوط دو تاورکرین و یک جرثقیل در شهرهای تهران و مشهد در طول یک هفته گذشته، باعث شده است که نگرانی‌های درباره استاندارد و امن بودن جرثقیل‌ها و تاورکرین‌های شهری شکل گیرد.سقوط جرثقیل و تاورکرین، شاید بسیاری را بیش از هر چیز به یاد حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام، در ایام حج ابراهیمی در مکه عربستان سعودی در سال 1394 می‌اندازد که باعث مرگ ۱۰۷ نفر و جراحت ۲۳۸ نفر شد و از این تعداد نیز  ۱۵ زخمی و ۱۱ تن کشته از بین زائران ایرانی بودند. حال حادثه‌سازی جرثقیل‌ها و تاورکرین‌ها در ایران نیز مشغول خطرآفرینی برای شهروندان ایرانی شده‌اند.جرثقیل‌ها گونه‌ای از خودروهای سنگین ویژه جابجایی بار و ساخت‌وساز هستند که توانایی جابجایی بارهای سنگین را دارند. در ساختمان‌های بلندمرتبه، گونه‌ای از جرثقیل‌های …
۱۳۹۸/۰۵/۲۱ /
استقرار طرح انضباط شهری در بازار بزرگ احسانی در راستای آرامش شهروندان منطقه ۱۹
استقرار طرح انضباط شهری در بازار بزرگ احسانی در راستای آرامش شهروندان منطقه ۱۹
همشهری آنلاین: بساط گستران بازار بزرگ احسانی محله عبدل آباد منطقه ۱۹ شهرداری تهران از صبح روز سه شنبه ۱۵ مرداد با حضور شهردار منطقه ۱۹، عوامل اجرائیات و نیروهای انتظامی ساماندهی شدند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰ /
پنجمین دوره انتخابات شورایاران شهر تهران برگزار شد
پنجمین دوره انتخابات شورایاران شهر تهران از ساعت ۸ صبح جمعه ۴ مرداد، با رقابت ۱۲ هزار و ۳۰ نفر در ٣۵٢ محله شهر تهران آغاز شد. این دوره از انتخابات شورایاران به صورت تمام الکترونیکی برگزار شد. این اولین تجربه برگزاری انتخابات مکانیزه سراسری در تهران است.پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در شهر تهران صبح روز گذشته در ۳۵۲ حوزه انتخابیه برگزار شد. از مهم‏ترین تفاوت‌های این دوره از انتخابات استقرار۷۰۰۰ صندوق رای تمام الکترونیک در ۱۷۰۰ شعبه در سراسر تهران بود. اتفاقی که به گفته برخی‌ها زمینه را برای برگزاری انتخابات الکترونیک برای انتخابات نمایندگان مجلس در اسفندماه فراهم می‌‌کند. به گفته علی اعطا، عضو هیئت نظارت انتخابات شورایاری، بر اساس آخرین آمار دریافت شده تا ساعت 15 320 هزار نفر در این انتخابات …
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ /
مشارکت بالای مناطق ۴، ۵ و ۱۵ در انتخابات شورایاری‌ها
مشارکت بالای مناطق ۴، ۵ و ۱۵ در انتخابات شورایاری‌ها
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: تا این لحظه بیشترین مشارکت مردم در منطقه 4 با 11 هزار و 500 شرکت کننده بوده است و پس از آن منطقه 15 با 10 هزار و 100 نفر و منطقه 5 با 9937 رای در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. همچنین بیشترین آرا در مدرسه مالک اشتر با 173 رای ثبت شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۴ /
کاهش تولید پسماند در پایتخت / منطقه 4، تولید کننده بیشترین پسماند
کاهش تولید پسماند در پایتخت / منطقه 4، تولید کننده بیشترین پسماند
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از کاهش ۱.۳۴ درصدی پسماند در سه ماه ابتدایی سال ۹۸ نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در سه ماهه ابتدایی امسال ۱۵ هزار و ۵۸۸ تن پسماند در پایتخت تولید شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / شهرداری تهران / پسماند /
افتتاح مجموعه آبی با حضور حناچی و سرپرست سازمان ورزش شهرداری
افتتاح مجموعه آبی با حضور حناچی و سرپرست سازمان ورزش شهرداری
نخستین مجموعه ورزشی آبی با حضور «پیروز حناچی» و همراهی «مجید رباطی» در منطقه ۱۵ شهرداری تهران افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / پیروز حناچی / مجید رباطی / سازمان ورزش شهرداری تهران /
ساماندهی دستفروشان اجرایی می‌شود؟
فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از ساماندهی دستفروشان در محدوده تئاترشهر و چهارراه ولیعصر خبر داد و اعلام کرد که رفته رفته طبق مصوبه شورای شهر برای ساماندهی مشاغل سیار و بی‏کانون این طرح در سراسر مناطق تهران اجرا خواهد شد.سردار کریم بیات در گفت وگو با ایسنا درباره ساماندهی دستفروشان در محدوده تئاترشهر و چهارراه ولیعصر اظهارکرد: پیش از پایان سال ۹۷ یگان حفاظت شهرداری تهران با تدبیر شهردار تهران و همراهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ طرح ساماندهی دستفروشان در محدوده چهارراه ولیعصر را به اجرا درآورد که در اجرای این طرح دستفروشانی که در اطراف خیابان ولیعصر از حدفاصل سه راه جمهوری تا میدان ولیعصر و خیابان انقلاب در حد فاصل چهارراه کالج تا خیابان فلسطین بودند ساماندهی شده و محل‌های از پیش تعیین شده …
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ /
منطقه ۲۲ پذیرای پسماند الکترونیک ۱۵ منطقه شهرداری است/افزایش ۱۵ درصدی تفکیک از مبدأ پسماند
منطقه ۲۲ پذیرای پسماند الکترونیک ۱۵ منطقه شهرداری است/افزایش ۱۵ درصدی تفکیک از مبدأ پسماند
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۲۲ گفت: سایت بازیافت پسماند الکترونیک در این منطقه پذیرای ضایعات و پسماند الکترونیک ۱۵ منطقه شهرداری تهران است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ /
فرصت 15 روزه برای بازگشایی بخش‌های از خیابان 17 شهریور و میدان امام حسین(ع)
فرصت 15 روزه برای بازگشایی بخش‌های از خیابان 17 شهریور و میدان امام حسین(ع)
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از فرصت 15 روزه برای بازگشایی بخش‌های از خیابان 17 شهریور و میدان امام حسین(ع) به شهرداری منطقه 12 و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ /
پاکسازی مستمر مسیل‌های شمال تهران
پاکسازی مستمر مسیل‌های شمال تهران
عبداله پرویزی مسئول اداره مسیل ها و قنوات شهرداری منطقه یک تهران گفت: منطقه یک با ۱۳ رودخانه، مسیل و ۱۵ حوضچه رسوبگیر و آرامش با گنجایش بیش از ۵۰۰ هزار متر مکعب یکی از مناطق شریانی تهران بوده که لایروبی و پاکسازی این رودخانه ها و حوضچه ها از اهمیت خاصی برخوردارند و به طور مستمر هفته‌ای سه بار در طول سال لایروبی شده اند.
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ /
تفکیک حریم شهرستان ری از منطقه ۱۵ شهرداری پایتخت
تفکیک حریم شهرستان ری از منطقه ۱۵ شهرداری پایتخت
ایلنا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تاکید کرد: موضوع تفکیک منطقه و حریم این شهرستان از منطقه ۱۵ شهرداری پایتخت نهایی شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۵ /
نوسازی 15 پلاک تجمیعی در شرق پایتخت آغاز شد
نوسازی 15 پلاک تجمیعی در شرق پایتخت آغاز شد
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران اعلام کرد: عملیات اجرایی نوسازی 15 پلاک تجمیعی در محله اسدی منطقه 13 به عنوان طرح الگوسازی معماری مسکونی در بافت فرسوده آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •