پنجشنبه, ۳ مهر, ۱۳۹۹ / 24 September, 2020
صندوق هنر
خبرنگاران بیمه کرونا می‌شوند
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / صندوق هنر / سید عباس صالحی / ویروس کرونا / خبرنگاران / بیمه خبرنگاران
خبرنگاران بیمه کرونا می‌شوند
سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود از بیمه کرونای خبرنگاران خبر داد و نوشت: صندوق هنر تا دو هفته دیگر بیمه کرونای خبرنگاران را اجرایی می‌کند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / بیمه خبرنگاران / روز خبرنگار / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
بیمه کرونایی برای خبرنگاران/ وزیر فرهنگ خبر داد
به گزارش خبرآنلاین، سیدعباس صالحی در حساب شخصی خود در توئیتر و در روز خبرنگار از اجرایی شدن بیمه کرونا به کمک صندوق هنر تا ۲ هفته دیگر خبر داد.
کمک ۵۰۰ هزار پوندی نتفلیکس برای حمایت از تئاتر
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / سم مندس / صندوق هنرمندان تئاتر / تئاتر در دوران کرونا
کمک ۵۰۰ هزار پوندی نتفلیکس برای حمایت از تئاتر
«سم مندس» کارگردان انگلیسی تئاتر و سینما با ایجاد صندوق حمایت از کارکنان تئاتر در قدم اول ۵۰۰ هزار یورو کمک از کمپانی نتفلیکس دریافت کرد.
اعتبار دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی بیمه شدگان صندوق هنر تمدید شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / استانی-فرهنگی و هنری / خراسان شمالی / دفترچه بیمه
اعتبار دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی بیمه شدگان صندوق هنر تمدید شد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر تمدید شد.
بحران سه ماه حق بیمه‌ هنرمندان که هنوز بخشیده نشده است!
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بحران سه ماه حق بیمه‌ هنرمندان که هنوز بخشیده نشده است!
با وجود آنکه از سوی متولیان نهادهای صنفی فرهنگی و هنری از جمله مدیرعامل خانه سینما تاکید شده بود بیمه سه ماه هنرمندان که مصادف با ایام کرونا شده از سوی صندوق هنر پرداخت شده یا مشمول بخشودگی می‌شود، این اتفاق رخ نداده و این وضعیت نگرانی‌های جدی را نیز اهالی فرهنگ و هنر در پی داشته است؛ نگرانی‌هایی که با پاسخ روشن و قطعی از سوی متولیان امر همراه نشده و مسیر دشواری را پیش روی اهالی هنر در این وضعیت پیچیده اقتصادی قرار داده است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / نویسندگان / هنرمندان
معرفی دوهزار و ۵۰۰ نفر از اهالی فرهنگ به تامین اجتماعی
تهران - ایرنا- مدیرعامل صندوق هنر گفت: در سه ماهه سوم سال جاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از اهالی فرهنگ و هنرمندان از سوی این صندوق اعتباری به تأمین اجتماعی معرفی شدند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷
لزوم تأمین بودجه از مسیرهای جایگزین
صبح دیروز هتل ارم تهران میزبان برگزاری دومین نشست سراسری نمایندگان صندوق اعتباری هنر بود. این همایش با حضور سید حسین سید‌زاده مدیرعامل صندوق هنر و علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان این صندوق در سراسر استان‌های کشور برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / صندوق اعتباری هنر
در نشست صندوق اعتباری هنر چه گذشت؟
سیدزاده در نشست نمایندگان صندوق هنر گفت:« ما نزدیک به 17 سفر استانی داشته‌ایم. این سفرها باعث شد، شرایط واقعی هنرمندان دیده شود. این سفرها باعث شد مسوولیت نمایندگان استانها بیشتر شود و مطالبات واقعی هنرمندان بیشتر شد.»
۱۳۹۸/۰۸/۱۷
اعطای "تسهیلات ارزان" به اعضای صندوق اعتباری هنر
مدیرعامل صندوق هنر با بیان اینکه طبق توافق سازمان تامین‌ اجتماعی و وزارت فرهنگ، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران واجد شرایط با معرفی‌نامه این صندوق، تحت پوشش بیمه تأمین ‌اجتماعی قرار می‌گیرند، از اعطای "تسهیلات ارزان" به اعضای این صندوق خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
لزوم گسترش چتر حمایتی "صندوق هنر" در مناطق کم برخوردار کشور
در دیدار مدیران صندوق اعتباری هنر با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان‌های دهگلان و قروه بر گسترش چتر حمایتی صندوق در مناطق کم برخوردار و تسریع ارائه خدمات به هنرمندان استانی تأکید شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دیدار مسئولان صندوق هنر با بیش از 4000 نفز از هنرمندان کشور
مدیران صندوق اعتباری هنر در نخستین روز سفر به استان کردستان به دیدار چندتن از چهره‌های فرهنگی و هنری این استان رفتند؛ معاون اعضا صندوق اعتباری هنر گفت: در جریان سفرهای حمایتی با بیش از 4 هزار هنرمند از نزدیک دیدار داشته‌ایم.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / جشنواره فیلم های ورزشی / فیلم های ورزشی / دبیر جشنواره فیلم های ورزشی / سید مجتبی علوی
صندوق حمایت به کار‌های فرهنگی بی‌توجهی می‌کند
دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی به خبرورزشی گفت: کمیته فرهنگی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هیچ کمکی به ما نمی‌کنند و برای دادن جوایز طفره می‌روند و صندوق هنر هم که گویی رسالت خودش را فراموش کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱
پرداخت بدون سقف هزینه جراحی‌های تخصصی در طرح "رفاه" بیمه صندوق هنر
صندوق اعتباری هنر، خدمات بیمه درمان تکمیلی خود را در قالب سه طرح "امید، آرامش و رفاه" با 3 سقف قیمتی از 70 تا 700 هزار تومان ارائه می‌‌کند؛ در طرح رفاه با قیمت 700 هزار تومان، هزینه اعمال جراحی تخصصی، زایمان طبیعی و سزارین بدن سقف پرداخت می‌شود.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
رویمان نمی‌شود بگوییم برای نشان درجه یک هنری چقدر می‌گیریم!
«روزی که حقوق بگیر ارشاد شدیم خجالت می‌کشیدیم بگوییم ماهی ۷۰ هزار تومان می‌گیریم، بعد هم که این مبلغ به ۱۲۰، ۱۵۰ و در نهایت به ۲۵۰ هزار تومان رسید.»اسحاق بلوچ‌نسب، خواننده و نوازنده تنبورک اهل چابهار، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار می‌کند: من یک ماه پیش برای عمل جراحی سنگ مثانه به تهران آمدم، پس از برگشتم به چابهار باز هم احساس مشکل کردم و مجبور شدم بار دیگر برای تشخیص مشکل به تهران بیایم. می‌دانید که این روزها خرید بلیت هواپیما برای هنرمندان منطقه ما بسیار مشکل است. به همین دلیل من برای هزینه بلیت هواپیما با صندوق هنرمندان تماس گرفتم به من پاسخ دادند معمولاً پول چنین چیزهایی را نمی‌دهند اما مدیران صندوق گفتند نامه‌ای بنویسم شاید مساعدتی و کاری انجام شد.او با اشاره به استعلام بیمه توسط بیمارستان که …
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
نحوه استفاده روزنامه‌نگاران از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد
همشهری آنلاین: اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، جزییات بهره‌مندی روزنامه‌نگاران از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق هنر در سال ٩٨ را اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۵
حمایت صندوق هنر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه آسیب دیده از سیل گلستان
بازیکن سابق یوونتوس و تیم ملی فوتبال فرانسه به دلیل تخلفات رانندگی و سرپیچی از دستورات پلیس محلی دستگیر شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •