چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹ / 23 September, 2020
عاشقان کتاب
کامیون کتابخانه‌ای عاشقان کتاب در رومانی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
کامیون کتابخانه‌ای عاشقان کتاب در رومانی
یک کامیون کتابخانه‌ای متحرک با هزاران کتاب در رومانی برای رساندن کتاب به مناطق محروم و خالی از امکانات سفر خود را آغاز کرده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
بازار گرم کرونایی برای کتاب‌های صوتی
سمیرا رحیمی محبوبیت کتاب‌های صوتی سال‌هاست که رو به افزایش گذاشته‌ است؛‌ حتی با وجود مخالفت عاشقان کتاب‌های کاغذی که گوش‌دادن به کتاب را نوعی خیانت تصور می‌کنند. با این همه مخالفت‌ها و حتی تفاوت قیمت، نتوانسته روند افزایش محبوبیت این محصولات صوتی را کاهش دهد. قیمت کتاب‌های صوتی در بزرگ‌ترین بازار این محصول همواره از کتاب‌های کاغذی و الکترونیکی بالاتر است. برای مثال قیمت نسخه کاغذی کتاب «سرگذشت ندیمه» نوشته مارگارت اتوود در آمریکا حدود 11دلار، قیمت نسخه الکترونیکی آن حدود 9دلار و قیمت نسخه صوتی …
۹ آگوست روز جهانی عاشقان کتاب
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / عاشقان کتاب
۹ آگوست روز جهانی عاشقان کتاب
۱۹ مرداد روز عاشقان کتاب است این روز فرصت خوبی برای کسانی است که عاشقانه مطالعه کردن را دوست دارند و کتاب به یکی از نزدیک‌ترین دوستان آن‌ها تبدیل شده. در بیش از صد کشور جهان این روز با برنامه‌های جالب و جذابی برگزار می‌شود.
خرید آنلاین کتاب، بله یا خیر؟ مسئله این است
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / کتاب وب / فروشگاه آنلاین کتاب / خرید آنلاین کتاب
خرید آنلاین کتاب، بله یا خیر؟ مسئله این است
خرید کتاب همیشه موضوع تازه و داغی است. عاشقان کتاب از شیوه‌های خرید آنلاین کتاب بسیار استقبال می‌کنند و از این‌که شاهد بیشتر شدن فروشگاه‌های آنلاین کتاب هستند ابراز خرسندی می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
این هتل مناسب عاشقان کتاب است
در هتلی در کشور پرتغال بیش از ۴۵ هزار جلد کتاب وجود دارد که مسافران می‌توانند در طول اقامت خود در این هتل از آن‌ها استفاده کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
بزرگترین کتابفروشی متحرک جهان عاشقان کتاب را گرد هم می آورد
این کشتی در واقع کتاب‌فروشی بزرگی محسوب می‌شود که با همکاری انتشارات مختلف در طول جهان سفر می‌کند و در بنادر کشورها برای فروش کتابهایش توقف می‌کند.
 •  •  •  •