سه شنبه, ۱ مهر, ۱۳۹۹ / 22 September, 2020
فیلم خون شد
درباره مسعود کیمیایی
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / سینما / کارگردان / فیلم / فیلمنامه
درباره مسعود کیمیایی
تهران_ایرنا_ مسعود کیمیایی نامی آشنا در عرصه فرهنگ و هنر ایران به شمار می‌رود که نه تنها برای اهالی سینما شناخته شده بلکه سینمای مسعود کیمیایی به جز وجه اقتصادی آن با شناخت جامعه و نیاز مردم نیز همراه بوده است.
صدور پروانه نمایش برای جدیدترین اثر مسعود کیمیایی؛ «خون شد»
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / اکران فیلم
صدور پروانه نمایش برای جدیدترین اثر مسعود کیمیایی؛ «خون شد»
تهران- ایرنا- شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با نمایش فیلم‌های «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «نارگیل» به کارگردانی سید داوود اطیابی موافقت کرد.
فیلم جدید مسعود کیمیایی مجوز نمایش گرفت
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / شورای صدور پروانه نمایش
فیلم جدید مسعود کیمیایی مجوز نمایش گرفت
فیلم جدید مسعود کیمیایی که در سی‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت، پروانه نمایش گرفت.
اکران آنلاین «عنکبوت» و «خون شد» در انتظار تصمیم سرمایه‌گذار
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / جواد نوروزبیگی / فیلم خون شد / فیلم سینمایی
اکران آنلاین «عنکبوت» و «خون شد» در انتظار تصمیم سرمایه‌گذار
تهیه‌کننده «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد تأکید کرد اکران آنلاین این فیلم‌ها بستگی به نظر محمدصادق رنجکشان به‌عنوان سرمایه‌گذار دارد.
تقلید مونولوگ بهروز وثوقی که از نون. خ حذف شد! + فیلم
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / بهروز وثوق / سریال نون خ
تقلید مونولوگ بهروز وثوقی که از نون. خ حذف شد! + فیلم
سعید آقاخانی که به تازگی در فیلم خون شد بازی کرده، با انتشار ویدیویی کوتاه از سریال «نون. خ» به مسعود کیمیایی، کارگردان سینمای ایران ادای احترام کرد.
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری سینمای ایران را مخرب تفسیر کرد
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / فضای مجازی / سرمایه اجتماعی / آسیب های اجتماعی / جشنواره فجر / وزارت ارشاد / اعتراض / زنان / مسعود کیمیایی
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری سینمای ایران را مخرب تفسیر کرد
گویی حکمرانان به استناد فیلم «خون شد» مسعود کیمیایی، سند خانه را از آن خود کرده‌اند و نظام اجتماعی و معرفتی مورد حمایت آنان پاسخگوی ناهنجاری‌های کنونی نیست.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / فیلم خون شد / جشنواره فیلم فجر / ابراهیم داروغه ‌زاده / فیلم شنای پروانه / سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر
رسانه‌های معاند تلاش زیادی برای اخلال در برگزاری جشنواره داشتند
تهران- ایرنا- دبیر سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه رسانه‌های خارجی تلاش زیادی برای اخلال در برگزاری جشنواره فیلم فجر کردند، گفت: رسانه‌های معاند با سینماگران ما تماس گرفته و آنها را تحت فشار قرار می‌دادند تا در جشنواره حضور پیدا نکنند ولی هنرمندان تحت تاثیر قرار نگرفتند و خوشبختانه جشنواره را همراهی کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / شهاب حسینی / محمدصادق رنجکشان
محمدصادق رنجکشان: کسانی هستند که نمی‌خواهند سینما اوج بگیرد
محمدصادق رنجکشان حالا سه سالی است که یکی از سرمایه‌گذاران مهم در سینمای ایران است و فیلم‌های مهمی با سرمایه او ساخته شده‌اند. البته شایعات بسیاری هم درباره او وجود دارد که در گفت‌وگو با خبرآنلاین این شایعات را با او مطرح کردیم و پاسخ شنیدیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / لیلا زارع / مسعود کیمیایی / فیلم خون شد / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / برنامه اینترنتی مدیا / خبرآنلاین / دیباچه
ببینید | توضیحات لیلا زارع درباره حرف مسعود کیمیایی از نقش معتاد بهروز وثوقی و فریما فرجامی
لیلا زارع بازیگر سینما در گفت و گو با مدیا درباره کار با مسعود کیمیایی گفت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / فیلم خروج / فیلم درخت گردو / مجید مجیدی / فیلم خون شد / شهرداری تهران / جواد عزتی / جشنواره فیلم فجر / محمد کارت / محمد حسین مهدویان / فیلم
برج میلاد؛ ایستگاه پایانی جشنواره فیلم فجر
تهران- ایرنا- جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر با فراز و فرودها و حاشیه‌های بسیاری، دیشب با اعلام برگزیدگان و برندگان سیمرغ‌ها در سالن همایش‌های برج میلاد به کار خود پایان داد. در حالی این دوره جشنواره مانند تمام دوره‌های گذشته چالش‌های بسیاری را تجربه کرد که فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی عنوان بهترین فیلم این رویداد را به خود اختصاص داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / فیلم درخت گردو / فیلم خروج / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / ابراهیم حاتمی کیا / اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران / محمد حسین مهدویان / اکران فیلم
۱۲ هزار مازندرانی‌ فیلم‌های جشنواره فجر را تماشا کردند
ساری - ایرنا - اکران فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در مازندران طی روزهای ۱۵ تا ۲۱ بهمن در ۲۶ سانس، پای حدود ۱۲ هزار نفر را به سینما سپهر ساری باز کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / جشنواره فجر / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی
«خون شد» اما به چه قیمتی؟/ دو قطبی سرگردان میان دیروز و امروز
«خون شد» می تواند یک بازساخت نوستالژیک از فیلم های قدیمی باشد ولی باور پذیری آنچه در این فیلم اتفاق می افتد، به شدت سخت است و برای مخاطبان دهه هشتادی و نودی غیر ممکن!
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / شهاب حسینی / مسعود کیمیایی / فیلم خون شد / جشنواره فیلم فجر / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر
انتقاد تندِ منیژه حکمت از شهاب حسینی به خاطر حمله‌اش به مسعود کیمیایی
منیژه حکمت، با انتشار پستی در اینستاگرام، از اظهارات اخیر شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر علیه انصراف‌دهندگان از این رویداد سینمایی از جمله مسعود کیمیایی انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / روز بلوا / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / جشنواره فیلم فجر / سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر
بهروز وثوقی و فریماه فرجامی معتادهای فیلم‌های من بودند، خوب بازی نکنی هر دو باختیم!
لیلا زارع، بازیگر فیلم «خون شد» که در هفتمین روز از جشنواره در سینمای رسانه اکران شد، درباره سختی‌ها و چالش‌های نقشش صحبت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد
زخم ، خون ، چاقو و قهرمانی خسته در روزهای پایانی جشنواره
ازمزایای نگه داشتن فیلم‌های مطرح برای روزهای آخر جشنواره این است که مخاطبان را تا آخرین سانسهای جشنواره امیدوار نگه می‌دارد که شاید برخی از آن فیلم‌های شاخصی که تماشایش خستگی این روزها را از تن به در  کرده  و ما را امیدوار می‌کند که خیلی هم وقتمان را هدر نداده ایم، در میان همین فیلمهای آخر جشنواره باشند. اضافه شدن یک برنامه فشرده تماشای فیلم، به دیگر مشغله‌های زندگی و کار روزانه، در ایام جشنواره رفته رفته چنان آدم را خسته می‌کند که اگر در روزهای آخر فیلم کنجکاوی برانگیزی نباشد، بعید نیست که ما به صورت شخصی زودتر اختتامیه جشنواره را برگزار کنیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / جشنواره فیلم فجر / نقد فیلم / سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر
چاقوی ضامن دار کیمیایی هنوز جواب می‌دهد
تهران- ایرنا- خون، خاک، وطن، ناموس و این بار، خانه مفاهیمی که به اشکال مختلف در سینمای کیمیایی دیده‌ایم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / جشنواره فیلم فجر / شهاب حسینی / اکران فیلم / سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر
تاوان سنگین یک تصمیم؛ کیمیایی نیامد، عوامل فیلم محروم شدند
تهران- ایرنا- عوامل فیلمِ «خون شد» که می‌خواستند در نشستی با اهالی رسانه درباره فیلمشان و حواشی آن صحبت کنند، به دلیل غیبت «مسعود کیمیایی» به عنوان کارگردان فیلم از نشست محروم شدند و تاوان تصمیم وی را پس دادند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / فیلم دشمنان / فیلم پوست / فیلم عنکبوت
ویدئو/ نهمین روز جشنواره و تحسین برادران ارک و فیلم پوست
در نهمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی «دشمنان» به کارگردانی «علی درخشنده» ، «پوست» به کارگردانی بهرام و بهمن ارک و «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد در پردیس سینمای ملت برای اهالی رسانه و منتقدان فیلم به نمایش درآمد. در این روز، به خاطر عدم حضور مسعود کیمیایی، نشست خبری فیلم «خون شد» برگزار نشد. همچنین فیلم «پوست» برادران ارک نیز بیشتر از دیگر فیلم‌های اکران شده در این روز، مورد توجه اهالی رسانه قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / جشنواره فیلم فجر / نقد فیلم
بازگشت به سینمای قصه گو و قهرمان محور 
تهران- ایرنا- مسعود کیمیایی شاید جز آخرین فیلمسازان نسل اولی سینمای ایران باشد که هنوز فیلم می‌سازد و دغدغه دارد، هنوز می‌توانند قصه هایش را روایت کند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی
کنسل شدن نشست رسانه‌ای فیلم «خون شد»
نشست خبری فیلم سینمایی «خون شد» به دلیل غیبت مسعود کیمیایی در پردیس سینمایی ملت برگزار نشد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / فیلم خون شد / شهاب حسینی / جواد نوروزبیگی
واکنش تهیه‌کننده «خون شد» به اظهارات شهاب حسینی/ کیمیایی آزرده است
جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی، ضمن انتقاد از اظهارات شب گذشته شهاب حسینی، بابت لغو نشست رسانه‌ای این فیلم از سوی مسئولان جشنواره اعتراض کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / سعید آقاخانی / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر
نشست خبری فیلم «خون شد» برگزار نمی‌شود
تهران- ایرنا- نشست خبری فیلم «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی به خواست وی برگزار نمی‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی
«دشمنان» در راه پردیس «ملت»/ نوبت به «خون شد» رسید
فیلم‌های «خون شد»، «دشمنان» و «پوست» در نهمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / سید مرتضی آوینی / جنگ جهانی سوم / فرامرز صدیقی / سیدمرتضی آوینی / مسعود کیمیایی / فیلم گروهبان کیمیایی / فیلم خون شد / خون شد
کیمیایی و مورد عجیب بنجامین باتن/ وقتی جگر تماشاگر «خون شد»!
بنجامین در هیأت یک پیرمرد به دنیا می‌آید و هر چه که می‌گذرد، جوان‌تر می‌شود و در آخر در سیری معکوس همه آدم‌ها، در پایان عمر تبدیل به کودکی می‌شود. سیر آثار کیمیایی مثل مورد عجیب بنجامین باتن است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / مشرق نیوز / سینمای ایران / فیلم سینمایی / سینما / جشنواره فجر / جشنواره فیلم فجر / مسعود کیمیایی / فیلم خون شد / جواد نوروز بیگی
دورهمی آقای کارگردان در «خون شد»
کیمیایی انگار در سال های اخیر بنا دارد هر از چند گاهی به بهانه ساخت یک فیلم، دیداری با همکاران سینمایی اش تازه کند و اتفاقا این، بسیار پسندیده ای است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵
گزینه نامزدی سیمرغ | مرور بازی نسرین مقانلو در سریال دل و فیلم خون شد
نسرین مقانلو با بازی در دو نقش متفاوت در سریال «دل» و فیلم سینمایی «خون شد» فصلی تازه در کارنامه حرفه‌ای خود رقم زده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵
مسعود کیمیایی، جشنواره فجر و ادعاهای متفاوت!
[شهروند] در شرایطی که مسعود کیمیایی که امسال فیلم خون شد را جلوی دوربین برده، نخستین هنرمندی بود که با انصراف از جشنواره فجر موجی گسترده در میان هنرمندان به وجود آورد؛ حالا جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده فیلم خون شد می‌گوید که احتمال دارد او از تصمیمش منصرف شود و دوباره به جشنواره بازگردد! نوروزبیگی این ادعا را در پاسخ به پرسشی درباره «تأثیر انصراف مسعود کیمیایی و سعید آقاخانی از حضور در جشنواره بر فروش فیلم خون شد هنگام اکران عمومی» مطرح کرده است: «اجازه بدهید در این مورد اظهارنظر نکنم، چراکه ممکن است این انصراف‌ها ملغی شود و این دوستان هم دوباره در جمع هنرمندان حاضر در جشنواره حضور داشته باشند.» در شرایطی که این گفته‌ها از سوی شماری از رسانه‌های …
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / جشنواره فیلم فجر / جواد نوروز بیگی / سقوط هواپیما
«خون شد» در جشنواره حضور دارد؛ بدون مسعود کیمیایی!
با احترام به نگاه و نظر آقای کیمیایی، تقاضای ما این است که فیلم در بخش کارگردانی داوری نشود و در مابقی بخش‌ها مورد قضاوت قرار گیرد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / مسعود کیمیایی / جواد نوروز بیگی / فیلم خون شد / توضیحات جواد نوروزبیگی درباره انصراف خون شد از جشنواره فیلم فجر
توضیحات جواد نوروزبیگی درباره انصراف خون شد از جشنواره فیلم فجر
ایلنا: جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم سینمایی خون شد درباره نحوه نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر و همچنین صحبتهای مسعود کیمیایی توضیح داد .
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / مسعود کیمیایی / مسعود کیمیایی فیلم خون شد را از جشنواره فیلم فجر خارج کرد / خون شد
مسعود کیمیایی فیلم "خون شد" را از جشنواره فیلم فجر خارج کرد
مسعودی کیمیایی فیلم خون شد را از جشنواره فیلم فجر خارج کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / جواد نوروزبیگی / فیلم خون شد / کشتارگاه / عنکبوت
نوروزبیگی با سه فیلم در راه «فجر ۳۸»/ «خون شد» به موسیقی رسید
جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده سینما از انجام آخرین مراحل فنی سه فیلم سینمایی «خون شد»، «عنکبوت» و «کشتارگاه» خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / مسعود کیمیایی / سعید آقا خانی / جواد نوروز بیگی / فیلم عنکبوت / فیلم خون شد / ابراهیم ایرج زاد / «خون شد» و «عنکبوت» تحویل جشنواره فیلم فجر شدند
«خون شد» و «عنکبوت» تحویل جشنواره فیلم فجر شدند
نسخه‌ای از دو فیلم خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی و عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / سینما / سینمای ایران / پیمان معادی / لیلا حاتمی / محمدرضا شریفی‏‌نیا / مهران مدیری / محمدحسین مهدویان / محسن تنابنده / مسعود کیمیایی / داریوش مهرجویی
معرکه در معرکه / جشنواره فجر امسال فیلم‏های مهمی در خود خواهد داشت
امسال همه‌چیز دست به دست هم داد تا کارگردانانی مانند داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، مجید مجیدی، ابراهیم حاتمی‏کیا، حمید نعمت‏الله و.... در جشنواره فجر با هم رقابت کنند. کنجکاوی زیادی برای تماشای آثار این فیلمسازان وجود دارد و بحث و جدال میان طرفداران و علاقه‏مندان به این فیلمسازان از همین حالا آغاز شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / مسعود کیمیایی / فیلم خون شد / سعید آقاخانی
«خون شد» به مرکز تجارت «فردوسی» رسید/ پایان ۶۰ درصد از فیلمبرداری
فیلمبرداری فیلم سینمایی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی در مرکز تجارت جهانی میدان فردوسی تهران ادامه دارد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / مسعود کیمیایی / قیصر / فیلم خون شد / قاتل اهلی
خبری از قیصر نیست / همه‏ چیز درباره‏ ی فیلم «خون شد» فیلم تازه‌ی مسعود کیمیایی
«خون شد» فیلمی است که کیمیایی به آن دل بسته؛ درست مثل هواداران بی‌شمارش که منتظرند او یک شاهکار دیگر بسازد. امسال برای او سال خوبی بوده؛ «گوزن‌‏ها» در نظرسنجی منتقدان مجله‏‌ی «فیلم» بیشترین رأی را به دست آورد و دوباره سر زبان‏‌ها افتاد. پنجاه سالگی ساخت «قیصر» هم همین ماه‏‌ها جشن گرفته شد و تأثیرش در سینمای ایران گوشزد شد
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •