پنجشنبه, ۱۶ مرداد, ۱۳۹۹ / 6 August, 2020
فیلم شبی که ماه کامل شد
«شبی که ماه کامل شد» در مسیر اکران جهانی
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / امریکای شمالی / ترکیه / محمد اطبایی / نرگس آبیار / فیلم شبی که ماه کامل شد
«شبی که ماه کامل شد» در مسیر اکران جهانی
شرکت «سینرجتیک» به تازگی حقوق پخش فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» را برای پخش در آمریکا و کانادا خریداری کرده است.
عکسی که هوتن شکیبا به تازگی منتشر کرد
۱۳۹۹/۰۱/۱۴
عکسی که هوتن شکیبا به تازگی منتشر کرد
این عکس را هوتن شکیبا به تازگی منتشر کرد که او را در نمایی از فیلم محبوب شبی که ماه کامل شد نشان می دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ / عبدالمالک ریگی / فیلم شبی که ماه کامل شد
عملیاتی که «ریگی» را از هواپیما خارج کرد
به گزارش ایسنا، امروز همزمان با دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» از شبکه ۱ سیما پخش شد. این فیلم روایت بخشی از اقدامات تروریستی گروه جندالله به سرکردگی عبدالمالک ریگی است. همچنین شبی که ماه کامل شد راوی بخشی از عاشقانه‌های  عبدالحمید ریگی و ازدواج او با دختری از جنوب تهران است.
«شبی که ماه کامل شد» و تلخی‌هایش/ وقتی که هیولا متولد می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / فیلم شبی که ماه کامل شد / نرگس آبیار / محمدحسین قاسمی
«شبی که ماه کامل شد» و تلخی‌هایش/ وقتی که هیولا متولد می‌شود
«شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار روایت‌گر داستان افرادی است که تفکر افراطی بر زندگی‌شان سایه می‌اندازد و تبدیل به هیولا می‌شوند.
«شبی که ماه کامل شد»، «تختی» و «سرخ‌پوست» در تلویزیون
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / پخش از شبکه‌های سیما / نوروز99 / فیلم سرخپوست / تختی / فیلم شبی که ماه کامل شد
«شبی که ماه کامل شد»، «تختی» و «سرخ‌پوست» در تلویزیون
شبکه‌های سیما در نوروز ۹۹ بیش از ۱۴۰ فیلم سینمایی از تولیدات ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می‌برد که از آن میان به آثار ایرانی چون «شبی که ماه کامل شد»، «تختی» و «سرخ‌پوست» می‌توان اشاره کرد.
بهترین‌های سینمای 89
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
بهترین‌های سینمای 89
نگار حسینخانی- روزنامه‌نگار اسمش را پیشنهاد بگذاریم یا انتخاب، فرقی نمی کند. اینها برگزیدگان 21 منتقد و روزنامه‌نگار از فیلم های اکران شده در سال ۹۸ است. در جمع بندی آرا ، ۳ انتخاب اول هر منتقد لحاظ و نتیجه‌اش شده این فیلم ها:  ۱- سرخپوست ( نیما جاویدی) ۱۲ رأی  ۲- خانه پدری (کیانوش عیاری) ۸ رأی  ۳- متری شیش و نیم ( سعید روستایی)۷ رأی  ۴- قصر شیرین (رضا میر کریمی) ۶ رأی  ۵- غلامرضا تختی (بهرام توکلی) ۴ رأی  ۶- جهان با من برقص( سروش صحت) و  شبی که ماه کامل شد ( نرگس آبیار) ۳ رأی. شهرام جعفری‌نژاد   …
کارگردان ایرانی جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام را دریافت کرد
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ / نرگس آبیار / پاکستان / فیلم شبی که ماه کامل شد
کارگردان ایرانی جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام را دریافت کرد
نرگس آبیار کارگردان ایرانی در حضور رییس جمهور پاکستان نشان برترین زنان راهبر ۲۰۲۰ را دریافت کرد.
آرش خوش‌خو: «روز صفر» فیلمی شکست خورده است
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / کیفر ساترلند / کلینت ایستوود / ماجرای نیمروز / آرش خوشخو / روزنامه هفت صبح / شبی که ماه کامل شد / فیلم شبی که ماه کامل شد
آرش خوش‌خو: «روز صفر» فیلمی شکست خورده است
ملکان و دوستانش باید به شکل جدی سینمای حادثه‌ای روز دنیا را دنبال کنند، حداقل ماجرای نیمروز و شبی که ماه کامل شد را دوباره نگاه کنند.
دانلود فیلم با سایت دانلود روزانه
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سریال ایرانی / فیلم سینمایی / فیلم شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم با سایت دانلود روزانه
این رسانه در چند سال اخیر به خوبی توانسته نسبت ارائه فیلم های ایرانی خدمات رسانی کند و از این طریق جایگاه بسیار مناسبی در بین کاربران ایرانی باز کرده است.
تصویری واقعی از زنان ایرانی در آثار نرگس آبیار
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / پاکستان / داریوش مهرجویی / یزد / شیار 143 / تهمینه میلانی / رخشان بنی اعتماد / گلاره عباسی / رخشان بنی‌اعتماد / نرگس آبیار / رضا میرکریمی
تصویری واقعی از زنان ایرانی در آثار نرگس آبیار
نرگس آبیار تعداد زیادی شخصیت زن در فیلم‌هایش خلق کرده که به یک اندازه در روند داستان حضور نداشته‌اند، اما اگر با دقت به این تابلو نگاه کنیم، ویژگی مشترک آنها واقعی و ایرانی بودن آنهاست.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / فیلم شبی که ماه کامل شد
سه جایزه فرانسوی برای «شبی که ماه کامل شد»
فیلم نرگس آبیار توانست سه جایزه اصلی یک جشنواره فیلم فرانسه که شامل جایزه بزرگ این جشنواره، جایزه بهترین بازیگر جشنواره برای بازی الناز شاکردوست و جایزه بهترین فیلم هیات داوران دانشجویی را از آن خود کند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / سازمان سینمایی / سینمای ایران / فیلم شبی که ماه کامل شد
آخرین اخبار سینمای ایران
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» در دومین حضور بین‌المللی خود در جشنواره فیلم‌های سیاسی کاراسون در فرانسه درخشید و ۳ جایزه از جمله جایزه بزرگ و بهترین بازیگر را دریافت کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / شبی که ماه کامل شد / شبکه نمایش خانگی
دانلود و تماشای آنلاین فیلم شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد یک عاشقانه است در دل خشونت افراطی. یک داستان پرتنش از یک ماجرای ملتهب معاصر. آبیار قصه‌اش را روان روایت می‌کند و توانسته به لحنی متناسب با ماهیت قصه دست یابد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / جشنواره سینمایی / نرگس آبیار / فیلم شبی که ماه کامل شد
فیلم نرگس آبیار جایزه مخاطبان تالین را برد/ فیلم ژاپنی بهترین شد
در مراسم اهدای جوایز جشنواره فیلم تالین که شب پیش برگزار شد، فیلم نرگس آبیار موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از نظر مخاطبان شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / الناز شاکردوست / فیلم شبی که ماه کامل شد / نرگس آبیار
تصویر دیده نشده از الناز شاکردوست پشت‌صحنه فیلم نرگس آبیار
الناز شاکردوست را در پشت صحنه فیلمی ببینید که برای بازی در آن برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / قاچاق فیلم / فیلم رستاخیز / فیلم متری شش و نیم / فیلم رحمان 1400 / فیلم سرخ‌پوست / فیلم شبی که ماه کامل شد
غول خفته «قاچاق فیلم» چگونه بیدار شد؟/ پرونده‌هایی با پایان باز!
انتشار نسخه غیرمجاز و به تعبیری قاچاق پنج فیلم روز سینمای ایران در کمتر از ۳ماه گذشته، یکی از عجیب‌ ترین اتفاقات این روزهای سینماست که می‌تواند زنگ خطری برای سینماگران و مدیران سینمایی باشد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
گیشه ضعیفِ روزهای ‌گرم و تداوم صدرنشینی ایده اصلی
کاهش فروش فیلم‌ها در آخرین روزهای گرم تابستان همچنان ادامه دارد و در این بین فیلم سینمایی ایده ‌اصلی در سومین هفته متوالی صدر را حفظ کرده است.به گزارش ایرنا، بررسی ‌آمار فروش هفتگی گیشه نشان می‌دهد کاهش فروش فیلم ها کمی زودتر از روزهای منتهی به آغاز ماه محرم آغاز شده و هفته به هفته میزان استقبال مردم از فیلم‌های در حال اکران به شکل محسوسی کاهش یافته است. این هفته نیز ایده اصلی هر‏چند خوب نفروخت؛ باز هم با فروش حدود ۳۵۰ میلیونی صدرنشین باقی ماند.نکته قابل تامل دیگر درباره فروش هفتگی نیز اینکه هر چند ۵ فیلم پرفروش بدون تغییر باقی مانده‌اند؛ تغییراتی در رتبه این آثار در جدول به وجود آمده است. مثلا تگزاس ۲ از رتبه دوم به چهارم سقوط کرد و قسم با یک پله صعود به رتبه سوم رسید. شبی که ماه کامل شد هم …
۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / آمار فروش فیلم ها / اکران سینما / فروش فیلم‌های سینمایی
تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران
آمار فروش فیلم‌های در حال اکران در شهرهای کشور اعلام شد. فیلم شبی که ماه کامل شد در آستانه ۱۸ میلیاردی شدن قرار دارد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۵ / جشن انجمن عکاسان سینمای ایران / فیلم شبی که ماه کامل شد / همایون ارشادی / رامین حیدری فاروقی / بهنوش طباطبایی / فاطمه معتمد آریا / امیر عابدی / علی قائم مقامی / محمدحسین فرج / سیروس الوند
معرفی برترین‌های عکس فیلم/ سیروس الوند به کاسبان سینما: خجالت بکشید!
سیروس الوند در پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران، از وضعیت خودی و ناخودی در سینمای ایران و افرادی که پول‌های میلیاردی در سینما می‌گیرند، انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / جایزه آکادمی سینماسینما / نرگس آبیار / فیلم شبی که ماه کامل شد
اعلام جزئیات آرای ۱۰ چهره موثر سینما در سال ۹۷ آکادمی سینماسینما
جزئیات آرای ۱۰ چهره موثر سینما در سال ۹۷ آکادمی سینماسینما منتشر شد که بر اساس این آرا نرگس آبیار رتبه نخست را از آن خود کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱
صدر گیشه بار دیگر رنگ کمدی گرفت
هر چند همچنان عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفتگی سینماها به اثری در ژانر غیر از کمدی اختصاص دارد اما این هفته دو فیلم کمدی با فروش خوب جزو بالانشینان قرار گرفتند.به گزارش ایرنا، بررسی آمار فروش این هفته سینماها هر چند بار دیگر در صدر گیشه تغییر ایجاد نکرده است اما بر خلاف چند هفته گذشته نشان از تغییر زیاد در میانه جدول دارد. دو فیلم کمدی ایکس لارج و تگزاس ۲ خوب فروختند و حالا بالاتر از سرخپوست در رده دوم و سوم جدول قرار گرفته‌اند.فیلم قصر شیرین تازه‌ترین ساخته رضا میرکریمی هم در اولین هفته فروش خوب استقبال شد و با فروشی نزدیک به اثر دوم جدول پرفروش‌ها در رده چهارم قرار گرفت. از دیگر نکات بررسی گیشه این هفته، افت سه پله‌ای فیلم سرخپوست است که بعد از اینکه مدت‌ها در رده دوم پرفروش‌ها قرار داشت این هفته …
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / فیلم شبی که ماه کامل شد / شیار 143 / علیرضا قدمی / فرهنگسرای بهمن / ماه مبارک رمضان / نرگس آبیار / دفاع مقدس
اکران ویژه «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای مرصاد
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای عملیات مرصاد در پردیس رازی به نمایش درمی‌آید.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
فیلم روز/ پشت صحنه فیلم شبى که ماه کامل شد در بنگلادش
نرگس آبیار در اینستاگرامش بخشی از پشت صحنه فیلم شبی که ماه کامل شد را در کشور بنگلادش منتشر کرد و از سختی‌های تولید این فیلم گفت.
۱۳۹۸/۰۴/۲۱
نگاهی به فروش هفتگی سینما
اکران فیلم کمدی «ایکس‌لارج» هم نتوانست در دومین هفته نمایش خود به فیلم تازه نرگس آبیار برسد و «شبی که ماه کامل شد» همچنان با اختلاف در صدر پُرفروش‌ها ماند.به گزارش ایرنا، بررسی فروش هفتگی سینما در روزهای پایانی نخستین ماه تابستان هرچند در صدر جدول تغییری اینجا نکرده اما میانه جدول حالا حسابی تغییر کرده است.فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» که شروع توفانی داشت و در نخستین هفته نمایش در صدر جدول قرار گرفت حالا هر چه از زمان اکران آن می‌گذرد کمتر می‌فروشد و این هفته باز هم با یک پله سقوط در رده چهارم جدول پرفروش‌ها قرار گرفت.«تگزاس ۲» هم که حالا ۱۲ هفته از نمایش آن می‌گذرد بار دیگر در فروش هفتگی اوج گرفته و این هفته به رده سوم پرفروش‌های هفته رسیده است.نخستین تجربه سینمایی سیدجواد رضویان نیز این …
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / فیلم شبی که ماه کامل شد / مسعود فراستی / بلوچستان / قوم بلوچ
پاسخ فراستی به تهیه‌کننده «شبی که ماه کامل شد»: قوم بلوچ پاره تن ماست، فیلم تو ضد ملی است
مسعود فراستی با انتشار ویدئویی از خاندان بزرگ ریگی و مردم سیستان و بلوچستان دلجویی کرد اما باز مواضعش درباره فیلم نرگس آبیار را تکرار کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ / فیلم شبی که ماه کامل شد / محمدحسین قاسمی / سیستان و بلوچستان / نرگس آبیار
سیستانی‌ها از کارهای عبدالمالک ریگی رنج کشیده‌اند/آسیب محرومیت‌ها
نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» در آیین نمایش این فیلم در در سیستان و بلوچستان عنوان کرد که مردم سیستان و بلوچستان از کارهای عبدالمالک ریگی رنج کشیده‌اند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / مسعود فراستی / برنامه هفت
فیلم | حمله تند تهیه‌کننده «شبی که ماه کامل شد» به مسعود فراستی
بخاطر توهین مسعود فراستی منتقد برنامه هفت به خاندان ریگی، تهیه کننده فیلم شبی که ماه کامل شد نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴ / حسین کشاری / سینما استقلال / فیلم شبی که ماه کامل شد / قربان محمدپور / نرگس آبیار
«شبی که ماه کامل شد» چگونه از کمدی‌ها سبقت گرفت؟/جاذبه یک فیلم تلخ
حسین کشاری از سینماداران باسابقه ضمن اشاره به سبقت گرفتن فیلم «شبی که ماه کامل شد» از فیلم‌های کمدی در حال اکران تأکید کرد فیلم خوب در هر ژانر و گونه‌ای باشد مخاطب را به خود جذب می‌کند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴
گرمای هوا که به تعطیلی چربید، سینما کمتر فروخت
بررسی آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده نشان از افت فروش این هفته نسبت به هفته گذشته دارد؛ یعنی گرمای هوا بر تعطیلی مراکز آموزشی غلبه کرده و سینماروها کمتر از خانه بیرون رفته‌اند.به گزارش ایرنا، ایام تابستان هر چند به دلیل تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، احتمالاً اوقات فراغت بیشتری برای تفریحاتی چون سینما رفتن فراهم می‌شود، گرمای تابستان نقطه مقابل تعطیلی است و خیلی نمی‌توان محاسبات دقیقی داد که احتمالاً در این ایام سینماها رونق بیشتر خواهد گرفت. البته رونق سینما حتماً به آثار اکران شده آن زمان نیز ارتباط مستقیم دارد؛ اما زمان مناسب اکران همواره تاثیرهایی بر میزان فروش سینماها داشته است.این هفته نیز با وجود تعطیلی روز ابتدایی هفته، فروش سینماها در مقایسه با هفته گذشته، نشان می‌دهد تمام فیلم‌ها …
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / مسعود سخاوت دوست / فیلم شبی که ماه کامل شد / موسیقی فیلم
ناگفته‌هایی از موسیقی «شبی که ماه کامل شد»/ خاموشی ملودی عاشقانه
آهنگساز فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با اشاره به جزییات فرآیند ساخت موسیقی متن این اثر سینمایی از سومین همکاری با نرگس آبیار بعد از فیلم‌های «شیار ۱۴۳» و «نفس» گفت.
۱۳۹۸/۰۴/۰۶ / عباس کیارستمی / انجمن سینماداران / محمد قاصد اشرفی / فیلم شبی که ماه کامل شد / توقیف فیلم ما همه باهم هستیم
تمایل تهیه‌کنندگان و پخش‌کنندگان به نمایش فیلم‌هایشان در شهرستان‌ها کم شده است
ایلنا: رئیس انجمن سینماداران می‌گوید: پخش‌کنندگان و تهیه‌کنندگان سینما به دنبال اتفاقات اخیر تمایل چندانی به دادن حواله به سینماهای شهرستان و نمایش فیلم‌هایشان ندارند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / شبی که ماه کامل شد / الناز شاکردوست / مصدومیت
الناز شاکردوست از رنج هایش در "شبی که ماه کامل شد" می‌گوید
الناز شاکردوست که قبل از بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد با مصدومیتی دست و پنجه نرم می‌کرد، از سختی هایش هنگام این کار می‌گوید. او برای بازی در این فیلم موفق به گرفتن سیمرغ بلورین نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / آرمین رحیمیان / بنگلادش / سیستان و بلوچستان / پدرام شریفی / فیلم شبی که ماه کامل شد
ترسیدم با مادر فائزه دیدار کنم/ سکانسی که آه مخاطب را بلند می‌کند
آرمین رحیمیان و پدرام شریفی بازیگران «شبی که ماه کامل شد» ازتجربه ایفای نقش در این فیلم و مواجهه با خانواده فائزه و شهاب منصوری پس از نمایش فیلم در جشنواره فجر سخن گفتند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / نماهنگ / محسن چاوشی / نرگس آبیار / فیلم شبی که ماه کامل شد
جان تازه موسیقایی در کالبد تبلیغات سینمایی/ پیوست‌هایی که می‌مانند
انتشار نماهنگ «شبی که ماه کامل شد» با صدای محسن چاوشی دربرگیرنده نشانه‌هایی از رویکرد تازه و متفاوت دست‌اندرکاران سینمای ایران در جهت بهره‌مندی از ظرفیت موسیقی در حوزه تبلیغات است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / آرمین رحیمیان / پدرام شریفی / خبرگزاری مهر / فیلم شبی که ماه کامل شد
گفتگو با پدرام شریفی و آرمین رحیمیان
پدرام شریفی و آرمین رحیمیان بازیگران فیلم «شبی که ماه کامل شد» با حضور در خبرگزاری مهر به سوالات خبرنگار مهر پاسخ دادند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / علی باقری / شیار 143 / قصرشیرین / فیلم شبی که ماه کامل شد / خانه هنرمندان ایران / نمایشگاه پوستر
«فیوویژن» به خانه هنرمندان می‌آید
«فیوویژن» عنوان نمایشگاه پوسترهای سینمایی علی باقری است که از ۲۴ خردادماه تا ۴ تیرماه در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / اعلام آمار فروش فیلم‌ها / سامورایی در برلین / فیلم سرخپوست / فیلم سینمایی دختر شیطان / فیلم شبی که ماه کامل شد / فیلم ما همه با هم هستیم
آخرین آمار فروش فیلم‌ها / رکوردهایی که ثبت شد
آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده در حالی مشخص شد که فیلم‌های جدید سینمایی که از هفته گذشته روی پرده رفتند توانستند نسبت به ماه گذشته مخاطبان بیشتری به سینما جذب کنند و رونق مجددی به آن بدهند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / عبدالمالک ریگی / فرضته صدرعرفایی / فیلم شبی که ماه کامل شد
ناگفته‌های صدرعرفایی از «غمناز» و خطر افراطی‌گری
فرشته صدرعرفایی که در فیلم «شبی که ماه کامل شد» نقشی متفاوت را بازی کرده با ابراز امیدواری از اینکه مردم با تماشای این اثر خطر افراطی‌گری را دریافت کنند، می‌گوید: دلیل کم بودن نقش‌های خاص سینمایی برای زنان را باید در محدودیت‌هایی که در انتخاب سوژه‌ها و سانسور و خودسانسوری است جست‌وجو کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / فیلم شبی که ماه کامل شد / نرگس آبیار / سینما آزادی
بازیگر «شبی که ماه کامل شد»: از واژه «ریگی» استفاده نکنیم
آرمین رحیمیان بازیگر نقش «عبدالمالک ریگی» در فیلم «شبی که ماه کامل شد» از مخاطبان خواست در نقد و نظرات خود درباره این فیلم از واژه «ریگی» به‌تنهایی استفاده نکنند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹
کمدی و ترور، رونق را به گیشه بازمی‌گرداند؟
پس از چند هفته فروش ناامیدکننده سینماهای سراسر کشور، حالا ۴ فیلم جدید در ژانرهای مختلف از جمله کمدی و ترور نمایش خود را آغاز کرده‌اند، به امید بازگشت رونق به گیشه.شورای صنفی نمایش هر قدر در اکران ماه مبارک رمضان از آثار خنثی و درجه ۲ یا حتی درجه ۳ برای نمایش در سینماهای سراسر کشور انتخاب و استفاده کرد، حال در نوبت اکران عید فطر سنگ تمام گذاشته است.به گزراش ایرنا، اکران همزمان ۴ فیلم پُرهزینه، پُربازیگر، پُرجایزه در اکران عید فطر نشان می‌دهد که مدیران سینمایی قصد جبران مافات در گیشه ماه رمضان را دارند.فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» نخستین اثر اکران این روزهای سینما است که در سی ‌و هفتمین جشنواره فیلم فجر تقریباً تمامی جوایز را درو کرد و با دریافت ۷ سیمرغ بلورین رکورددار شد.این فیلم حالا در …
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
توضیحات فرجی درباره نمایش دو فیلم سینمایی علارغم تعطیل بودن سینماها در 15 خرداد
ایلنا: غلامرضا فرجی درباره اکران دو فیلم شبی که ماه کامل شد و سرخپوست در روز چهارشنبه 15 خرداد توضیح داد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ / ریگی 2 / فیلم شبی که ماه کامل شد / محمد حسین قاسمی / نرگس آبیار
از ساخت «ریگی۲» بی‌اطلاعم
تهیه کننده فیلم «شبی که ماه کامل شد» در واکنش به صحبت‌های رئیس سازمان سینمایی مبنی بر ساخت فیلم «ریگی۲» بیان کرد: از تولید فیلمی با عنوان «ریگی ۲» بی‌اطلاعم و فیلم «شبی که ماه کامل شد» در بخش خصوصی تولید شده و هیچ نهاد و سازمانی در ساخت آن نقش نداشت.
۱۳۹۸/۰۲/۲۵ / اکران عید فطر / فیلم شبی که ماه کامل شد / نرگس آبیار
اکران فیلم جدید نرگس آبیار از نیمه خرداد + تیزر
فیلم «شبی که ماه کامل شد» نرگس آبیار از 15خردادماه در سینماها اکران می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
الناز شاکردوست
این بازیگر با بازی در فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
صحبت‌های نرگس آبیار بهترین کارگردان جشنواره سی‌وهفتم فیلم فجر
نرگس آبیار کارگردان فیلم " شبی که ماه کامل شد " برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم فجر شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •