دوشنبه, ۱۶ تیر, ۱۳۹۹ / 6 July, 2020
مجری سی ان ان
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
اجرای طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری
تبریز – فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از اجرای طرح ملی دوگانه سوز نمودن رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری خبر داد.علی روح اللهی با بیان اجرای طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری گفت: در راستای توسعه بهره مندی از گاز طبیعی بعنوان سوخت پاک و نقش آن در رشد اقتصادی، صرفه جویی در مصرف بنزین و کاهش آلودگی هوا و حمایت از تولید کارخانه ای، تبدیل ۱۴۶۴۰۰۰ دستگاه خودروی باری و مسافری به دوگانه سوز انجام خواهد گرفت.علی روح اللهی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بمنظور اجرایی کردن این طرح اقدام به انعقاد قرارداد با پیمانکار مجری طرح نموده است لذا مالکین خودروهای عمومی باری و مسافری می توانند جهت ثبت نام و نوبت دهی دوگانه سوز نمودن رایگان …
بازداشت مجری CNN در برنامه زنده + فیلم
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / مجری سی ان ان / اعتراضات مینیاپولیس / جیمز فلوید
بازداشت مجری CNN در برنامه زنده + فیلم
«عمر خیمنز» ـ خبرنگار سیاهپوست شبکه سی‌ان‌ان ـ در حین تهیه گزارش زنده از اعتراضات شهر مینیاپولیس آمریکا دستگیر شد.
سرفه بایدن در برنامه زنده و متلک انداختن مجری سی ان ان به کاخ سفید/عکس
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / جوزف بایدن / ایالات متحده آمریکا / ویروس کرونا
سرفه بایدن در برنامه زنده و متلک انداختن مجری سی ان ان به کاخ سفید/عکس
سرفه های نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حین گفتگو با شبکه سی ان ان حاشیه ساز شد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا / جو بایدن / هیلاری کلینتون
نظر هیلاری کلینتون درباره ائتلاف جو بایدن
به گزارش فارس، هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا در تازه‌ترین مصاحبه خود با «فرید زکریا» مجری شبکه سی ان ان تاکید کرد که جو بایدن همان مسیری را می‌رود که من در دوره قبلی رفتم. 
کریستین امانپور در سی ان ان: دولت ترامپ همچنان به دنبال تغییر رژیم در ایران است
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / سی ان ان / شهادت سردار سلیمامی / کریستین امانپور
کریستین امانپور در سی ان ان: دولت ترامپ همچنان به دنبال تغییر رژیم در ایران است
کریستین امانپور مجری و خبرنگار ارشد شبکه سی ان ان با اشاره به تحولات اخیر در روابط ایران-آمریکا می گوید دو کشور تا حل این بحران فاصله بسیار زیادی دارند. 
فیلم | تخت روانچی: اگر آمریکا مجددا اقدامی انجام دهد ...
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
فیلم | تخت روانچی: اگر آمریکا مجددا اقدامی انجام دهد ...
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد به سئوالات مجری شبکه سی ان ان پاسخ می‌دهد.
زمان بازگرداندن گنجینه‌های باستانی فرا رسیده است
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / استرداد آثار باستانی / موزه
زمان بازگرداندن گنجینه‌های باستانی فرا رسیده است
موزه‌های غربی همواره برای بازگرداندن آن دسته از میراث فرهنگی که در طول دوران استعمار یا جنگ ربوده شده یا به یغما رفته‌اند، تحت فشار بوده‌اند. شبکه خبری سی ان ان در قالب یادداشتی که توسط یک فعال حقوق بشر، نویسنده، مجری و استاد دانشگاه نوشته شده، به این معضل پرداخته است.
مرگ بر آمریکای نمایندگان مجلس در سی ان ان
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
مرگ بر آمریکای نمایندگان مجلس در سی ان ان
سی ان ان در بخشی از گزارش خود درباره واکنش‌ها به ترور سردار سلیمانی در عراق، واکنش امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی را منعکس کرد که در مقابل تریبون مجلس حضور یافته و شعار مرگ بر آمریکا می‌دادند. مجری سی ان ان این شعار را برای بینندگان این شبکه به انگلیسی ترجمه کرد. این بخش را در تابناک می‌بینید.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / دونالد ترامپ / مکزیک
فیلم | تمسخر ترامپ توسط مجری شبکه سی ان ان پس از اشتباه جغرافیایی فجیع او
مجری شبکه CNN پس از اشتباه ترامپ او را مسخره کرد و گفت : کلرادو اصلا مرز مشترکی با مکزیک ندارد. الان برای ساخت این دیوار چه کسی می‌خواهد پول بپردازد؟ شاید "نیومکزیکو" می‌خواهد پول این دیوار را بپردازد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / محمدجواد ظریف / وزارت خارجه / ایران و آمریکا / ایالات متحده آمریکا / دونالد ترامپ
فیلم | پاسخ جالب ظریف به سوال مجری «ان‌بی‌سی» درباره انتخابات آمریکا
محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در پاسخ به سوال مجری ان بی سی که پرسیده بود:«به نظر می رسد شما تصمیم خود را گرفته اید و منتظر خواهید ماند تا رئیس جمهور جدید آمریکا در سال 2020 یا 2024 روی کار آید؟» پاسخ داد:«خیر ما منتظر چنین چیزی نیستیم، ما منتظریم تا این دولت یا دولت آینده سر عقل بیاید.»
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
شبکه آمریکایی سخنرانی ترامپ را به علت دروغگویی قطع کرد
نیکول والس مجری شبکه ام اس ان بی سی در هنگام قطع سخنرانی ترامپ گفت: ما از انجام این کار متنفریم اما دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا حقیقت را نمی‌گوید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۱
مجری سی ان ان: ظریف گفت روحانی حاضر است با ترامپ در نیویورک دیدار کند!
کریستین امانپور خبرنگار و مجری شبکه خبری سی ان ان در حساب توئیتری خود نوشت: «ظریف امروز به من گفت که رئیس جمهور روحانی حاضر است با (دونالد) ترامپ این هفته در نیویورک دیدار کند، اگر ترامپ حاضر باشد آن چیزهایی که ضروری است را انجام دهد؛ لغو تحریمها در ازای نظارتهای دائمی بر برنامه هسته ای ایران.»
۱۳۹۸/۰۷/۰۱
ظریف گفت روحانی حاضر است با ترامپ در نیویورک دیدار کند اما به یک شرط: لغو تحریمها در ازای نظارتهای دائمی بر برنامه هسته ای ایران
کریستین امانپور خبرنگار و مجری شبکه خبری سی ان ان در حساب توئیتری خود نوشت: «ظریف امروز به من گفت که رئیس جمهور روحانی حاضر است با (دونالد) ترامپ این هفته در نیویورک دیدار کند، اگر ترامپ حاضر باشد آن چیزهایی که ضروری است را انجام دهد؛ لغو تحریمها در ازای نظارتهای دائمی بر برنامه هسته ای ایران.»
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
لری کینگ از هفتمین همسر خود طلاق می‌گیرد
لری کینگ، مجری با سابقه شبکه سی ان ان پس از اختلاف با هفتمین همسرش تصمیم گرفت تا پس از ۲۲ سال زندگی مشترک از او جدا شود. علت اصلی این موضوع پول بود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۰ / سی ان ان / توئیتر / نژادپرستی / دونالد ترامپ
ترامپ باز هم گرده رسانه‌ها را کیسه کشید
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: سوال های مجری سی ان ان در مناظره اخیر دموکرات ها درباره دونالد ترامپ بار دیگر باعث شد رئیس جمهور آمریکا رسانه های مخالف خود مانند سی ان ان را آماج حملات خود قرار دهد و مجری این شبکه را کودن خطاب کند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اشک‌های مجری سی ان‌ان هنگام پاسخ به توهین ترامپ
همشهری آنلاین: واکنش تامل برانگیز مجری سی ان ان به اظهارات نژاد پرستانه ترامپ این بود: همه ما امریکایی هستیم و در شهرهای مختلف امریکا زندگی می‌کنیم
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
ما بر تنگه هرمز کنترل کامل داریم/بازار نفت نمی‌تواند بدون نفت ما سر پا بماند/شما می‌توانید جنگ را شروع کنید اما پایان دهنده آن نخواهید بود
محمد جواد ظریف که هفته گذشته برای شرکت در نشست شورای اقتصادی ـ اجتماعی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده بود، به دلیل محدودیت اعمال شده از سوی آمریکا برای تردد وی، نتوانست به دفتر سی ان ان برای مصاحبه برود و همین باعث شد تا فرید زکریا، مجری این تلویزیون و درخواست کننده مصاحبه به محل اقامت سفیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد بیاید و با وزیر امور خارجه گفت‌وگو کند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / موسوی / مذاکره موشکی / ظریف
موسوی : پاسخ ظریف در مورد فعالیت‌های موشکی ایران «تعلیق به محال» بود
سخنگوی وزارت امورخارجه ایران اظهار کرد: پاسخ ‎ظریف به مجری ان بی سی دقیق، هوشمندانه و به قول اهل فن " تعلیق به محال" بود.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴
انتقاد مجری شبکه سی ان ان از سیاست های یکجانبه گرایانه دولت ترامپ
تهران – ایرنا – "فرید زکریا" مجری مشهور شبکه تلویزیونی سی ان ان ، با انتقاد از سیاست های ناکار آمد و یکجانبه گرایانه رئیس جمهوری آمریکا در قبال ایران خطاب به مخاطبان این شبکه گفت: دولت ترامپ گویا فراموش کرده که تمدن ایرانی هزاران سال است که همواره بازیگر مهم خاورمیانه بوده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ / فاکس نیوز / دونالد ترامپ / ایالات متحده آمریکا
انتقاد ترامپ از فاکس نیوز به دلیل استخدام مجری اخراجی سی ان ان
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر رسانه محبوب خود را مورد انتقاد قرار داد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
طی ده روز آینده مذاکراتی حیاتی با طرف‌های اروپایی خواهیم داشت/ اروپا باید عجله و هزینه کند
مجید تخت روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، با حضور در شبکه سی ان ان به گفت‌وگو با فرید زکریا، مجری مشهور این شبکه نشست و آخرین تحولات سیاست خارجی کشورمان را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۹
آیا استفاده آمریکا از دلار به عنوان سلاح، دلار را به حاشیه می‌برد؟
آمریکا در جنگ‌های اقتصادی با دیگر کشورها که مهم‌ترین آنها با ایران بوده، از دلار به عنوان سلاح و ابزار جنگ اقتصادی سوءاستفاده کرده است. این مسئله در قبال چین نیز تا حدودی تکرار شده است. فرید زکریا مجری و کارشناس سی ان ان در روایتی ویژه، این هشدار را مطرح می‌کند که تداوم این رویکرد می‌تواند باعث شود دلار دیگر به عنوان ارز مرجع شناخته نشود و کارکرد تاریخی‌اش را از دست بدهد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دلایل زوال «ارزش های آمریکایی»
نظریه پرداز مکتب رئالیسم تهاجمی و مجری شبکه سی ان ان جدی نگرفتن قدرت های نوظهور و غرور کاذب دولتمردان آمریکایی را عامل از بین رفتن سه دهه سلطه ایالات متحده بر جهان دانست.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •