جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
مزا
دانشجویان از تجربه آموزش مجازی می‌گویند
۵ ساعت قبل / روز دانشجو / آموزش مجازی / دشواری های دانشجو بودن
دانشجویان از تجربه آموزش مجازی می‌گویند
پاندمی "کووید-۱۹" دانشجویان کشور را با مقوله "آموزش آنلاین" آشنا کرد، موضوعی که تا پیش از شیوع کرونا به صورت جدی مورد توجه دانشجویان و حتی مسئولان دانشگاه ها و دست اندرکاران آموزش عالی قرار نگرفته بود این شیوه نوین آموزشی مزایا و معایبی به همراه داشته و هرکدام از دانشجویان با توجه به شرایط زندگی و تحصیلی خود دیدگاه‌های متفاوتی نسبت به آموزش مجازی دارند. عده‌ای تمایل دارند آموزش مجازی همراه با تقویت زیرساخت‌ها تداوم داشته باشد و عده‌ای دیگر از سطح کیفی این شیوه آموزشی گله‌مندند.
ماجرای مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای شهید سلیمانی
۱۳ ساعت قبل / حاج قاسم سلیمانی / دفاع مقدس / سردار غلامپور / مکتب شهید سلیمانی
ماجرای مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای شهید سلیمانی
به گزارش ایسنا، سردار غلامپور از فرماندهان دوران دفاع مقدس در نشست علمی «فرماندهی در مکتب شهید سلیمانی» که در ادامه پیش نشست های «همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز» برگزار شد، با تقدیر از دانشگاه جامع امام حسین(ع) برای برگزاری این همایش، اظهار کرد: هدف از برگزاری این گونه همایش ها و معرفی شهدا این است که این شخصیتها را وقتی معرفی می کنیم میلیون‌ها جوان و نوجوان به این شناخت و خواسته برسند که یک روزی خودشان را به قد و قواره و جایگاه شهیدا برسانند.
دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان کنار مزار شهید مدرس برگزار می‌شود
۱۴ ساعت قبل / دعای ندبه
دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان کنار مزار شهید مدرس برگزار می‌شود
مراسم قرائت دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان اسلام کنار مزار شهید مدرس در شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد و به‌صورت زنده از شبکه یک و رادیو زیارت پخش می‌شود.
برخورد قاطع کلانتری‌ها با «مردم آزاری»/سرعت عمل در رسیدگی به مشکلات مردم در دستورکار
۱۹ ساعت قبل / سردار رحیمی / فرمانده انتظامی پایتخت / کلانتری / امنیت / برخورد / پلیس / ناجا / اراذل و اوباش
برخورد قاطع کلانتری‌ها با «مردم آزاری»/سرعت عمل در رسیدگی به مشکلات مردم در دستورکار
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: کلانتری‌ها باید با شدت با کسانی که با اقدامات رذیلانه و اوباشگرانه خود درصدد ایجاد مزاحمت و مردم‌آزاری هستند برخورد قانونی و مقتدرانه داشته باشند.
سرمای پاییز به مزارع ذرت علوفه‌ای جغتای در خراسان رضوی خسارت زد
۲۰ ساعت قبل / تغییرات آب و هوا / گندم / اراضی کشاورزی / جغتای / کلزا / خسارت مالی
سرمای پاییز به مزارع ذرت علوفه‌ای جغتای در خراسان رضوی خسارت زد
سبزوار- ایرنا- رییس اداره جهاد کشاورزی جغتای گفت: سرمای پاییز به نیمی از مزارع ذرت علوفه‌ای این شهرستان در خراسان رضوی ۵۷۰ میلیارد ریال خسارت وارد کرد.
آیا زیرساخت‌های توسعه ارز دیجیتال در ایران کامل است؟
۲۰ ساعت قبل
آیا زیرساخت‌های توسعه ارز دیجیتال در ایران کامل است؟
محمد رضا قدوسی کارشناس ارزهای دیجیتال و رمز ارزها در گفتگو با بازار در خصوص توسعه زیرساخت‌های اساسی در حوزه رمزارزها گفت: تاکنون سرمایه گذاری جسورانه‌ای در حوزه رمز ارزها انجام نشده است و سرمایه‌گذاران علاقه‌ای به این سرمایه گذاری ندارند چراکه بیم دارند اگر قانونی تصویب شود و سرمایه گذاری شان از بین برود باید چه کنند. از این روی باید دولت رویکرد دوستانه و حمایتی نسبت به زیرساخت‌های این حوزه داشته باشد و نهادهایی به منظور قانونگذاری در این حوزه ایجاد کند. اگر ریل گذاری مناسب صورت گیرد سرمایه گذاران هم وارد این حوزه میشوند.
اوضاع کلاه‌برداری و تقلب در بیت‌کوین
۲۳ ساعت قبل / ارز / ایران / سرمایه گذاران / صنعت / امنیت / امنیت اقتصادی / کلاه برداری / بیت کوین / رمزارز
اوضاع کلاه‌برداری و تقلب در بیت‌کوین
ایلنا: یک فعال صنعت رمزارز گفت: چنانچه فضا فراهم شود و امکان کار به شیوه قانونی و رسمی میسر شود، ایران می‌تواند یک‌چهارم تولید رمزارز را به خود اختصاص دهد اما فعلا…
۵۰۰ هکتار از مزارع کشاورزی زنجان زیر کشت انتظاری می رود
۲۳ ساعت قبل
۵۰۰ هکتار از مزارع کشاورزی زنجان زیر کشت انتظاری می رود
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، با بیان اینکه ۵۰۰ هکتار از مزارع کشاورزی استان زنجان زیر کشت انتظاری خواهد رفت،گفت: برنامه مهم سازمان جهاد کشاورزی استان توسعه کشت انتظاری است. 
ببینید | ویدئویی که امیر خادم از مراسم اختصاصی سر مزار پدرش منتشر کرد
۲۴ ساعت قبل / مشهد / حرم رضوی
ببینید | ویدئویی که امیر خادم از مراسم اختصاصی سر مزار پدرش منتشر کرد
مراسم شب هفت درگذشت حاج محمد خادم، نایب قهرمان کشتی آزاد جهان دوشنبه دهم آبانماه، به دلیل محدودیت‌های کرونایی، با حضور از اعضای خانواده، تعدادی از قهرمانان کشتی المپیک و جهان و پیشکسوتان ورزش بر سر مزار آن پیشکسوت فقید در جوار حرم امام رضا (ع) برگزار شد. منبع: amirreza.khadem
حق بیمه در قانون کار چه مزایایی دارد؟
۲۵ ساعت قبل / مشکلات اقتصادی / مزایایی / مزایای / مبلغی / مطمئنا
حق بیمه در قانون کار چه مزایایی دارد؟
چه در بخش خصوصی کار کرده باشید و چه دوره کاری خود را در شرکت‌ها دولتی گذرانده باشید، مطمئنا می‌دانید و مشاهده کردید که در پایان ماه و هنگام دریافت حقوق مبلغی بابت حق بیمه از شما کسر شده است.
افزایش کلاه‌برداری در رمزارزها / معامله‌گران مراقب باشند
۲۶ ساعت قبل / بانک مرکزی ایران / وزارت صمت / رمز ارز
افزایش کلاه‌برداری در رمزارزها / معامله‌گران مراقب باشند
استخراج رمزارزها در کشور از فعالیت‌های نوپا است و چارچوب حقوقی و قانونی تکامل یافته‌ای ندارد؛ بنابراین اما و اگرها درباره رسیدگی به دعاوی آن می‌تواند،زیان سرمایه‌گذاران را بدنبال داشته باشد.
قتل شوهرخواهر به خاطرسوءظن
۲۷ ساعت قبل / شوهر خواهر / داماد / سوءظن / مزاحمت / بیهوش / اسلحه / قتل / وکیل
قتل شوهرخواهر به خاطرسوءظن
او را با خودرو به حوالی جاده چالوس بردم و با اسلحه‌ای که از قبل تهیه کرده بودم چند گلوله به او شلیک کردم. اسلحه را به داخل رودخانه انداختم و جسد را همانجا رها کردم.
نقش فضای مجازی در خیانت زناشویی
۳۱ ساعت قبل / خیانت زناشویی / خیانت / ازدواج / رابطه جنسی
نقش فضای مجازی در خیانت زناشویی
یکی از دلایل اصلی آسیب‌پذیری روابط زناشویی در استفاده از این شبکه‌ها در شهر تهران کنجکاو‌بودن در زمینه آشنایی با جنس مخالف و سردمزاجی زوجین به‌علت مشکلات و اختلاف عقیده و سلیقه است. افراد زمان‌هایی که برای استفاده از فضای مجازی می‌گذارند، گاه بیشتر از زمان‌هایی است که در کنار خانواده هستند؛ هرچند فرد به‌صورت فیزیکی در خانواده حضور دارد، ولی در همان زمان در شبکه‌های مجازی سیر می‌کند.
۳۱ ساعت قبل
حقوق تا ۴‌میلیون تومان از مالیات معاف شد
در لایحه بودجه ‌سال آینده مشخص شده که حقوق سالانه ۴۸‌میلیون تومان یعنی ماهانه ۴‌میلیون تومان از مالیات معاف هستند. به گزارش ایسنا، آنطور که بررسی لایحه بودجه‌سال آینده نشان می‌دهد، طبق بند ۴ تبصره ۱۲، سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده ۸۴ قانون مالیات‌های مستقیم در‌سال آینده مبلغ ۴۸‌میلیون سالانه پیش‌بینی شده است. طبق این گزارش، نرخ مالیات بر کل درآمد کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایا و کارانه مازاد بر مبلغ مذکور تا یک و نیم برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۰‌درصد و نسبت به مازاد یک‌ و نیم برابر تا دو و نیم برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۵‌درصد و نسبت به مازاد دو و نیم برابر تا چهار برابر آن مشمول مالیات سالانه ۲۰‌درصد و نسبت …
۳۲ ساعت قبل
واگذاری ماشین‌سازی تبریز به دلال آهن با تحصیلات پنجم ابتدایی
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات علی‌اشرف پوری‌ حسینی، رییس اسبق سازمان خصوصی‌سازی روز گذشته برگزار شد. نماینده دادستان که در نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهام‌های پوری‌حسینی، بخشی از کیفرخواست را قرائت کرده بود، ابتدای دومین جلسه دادگاه هم به دستور قاضی‌جواهری، ریاست دادگاه در جایگاه قرار گرفت تا ادامه کیفرخواست را بخواند. بلالی در اولین جلسه دادگاه گفته بود: «سازمان خصوصی‌سازی تا سال ٩٧ در فروش ماشین‌سازی موفق نبود تا اینکه اردیبهشت‌ ماه ٩٧ بدون رعایت تشریفات واگذاری با همان قیمت ارزیابی سال ٩٤، اقدام به واگذاری این مجموعه به ‌نام قربانعلی فرخزاد کرده است.» نماینده دادستان همچنین در آن جلسه قربانعلی فرخزاد را دارای پرونده جریانی …
۳۳ ساعت قبل
رمزارز فیس‌بوک تغییر نام داد
پروژه رمزارز لیبرا که مورد حمایت فیس‌بوک است، در تلاش برای نشان دادن استقلال این پروژه و کسب تاییدیه رگولاتوری، نامش را به دیم (Diem) تغییر داد.
۳۳ ساعت قبل
پلکان «ایفل» به حراج گذاشته شد
بخشی از پلکان برج ایفل در یک حراجی چکش خورد و ۱۰ برابر قیمت تخمینی فروخته شد. به گزارش ایرنا از خبرگزاری فرانسه، یک بخش ۱۴ پله‌ای از پلکان مارپیچ برج ایفل روز سه‌شنبه در حراجی آرت کیوریال پاریس به حراج گذاشته شد. به گفته متولیان حراجی، این پلکان به قیمت ۲۷۴ هزار و ۴۷۵ دلار فروخته شد که ۱۰ برابر قیمت تخمینی بود.پلکان فروخته شده حدودا ۳ متر ارتفاع داشت و بخشی از پلکان اولیه برج ایفل بود که تا سال ۱۹۸۳ و پیش از نصب آسانسور، نزدیک به یک قرن، طبقه دوم و سوم این برج را به هم وصل می‌کرد. این پلکان بعدها از برج خارج شده و به ۲۴ قسمت تقسیم شد؛ ۲۰ قطعه آن به مجموعه‌داران خصوصی فروخته شد، ۳ قطعه به موزه‌های فرانسه رفتند و آخرین تکه نیز در اولین طبقه برج ایفل، معروف به بانوی آهنین، به نمایش گذاشته شد.امروزه …
مجوزی برای توانمندسازی زنان صیاد
۳۳ ساعت قبل
مجوزی برای توانمندسازی زنان صیاد
بخش زیادی از فعالان حوزه صید و صیادی جزایر استان هرمزگان چه زنان و چه مردان فاقد مجوز کار هستند با ورود به جمع تعاونی‌ها فعالیت‌شان را ادامه می‌دهند اما نبود مجوز آنها را در بهره‌مندی از مزایای قانونی این شغل محروم کرده است. در این میان البته زنان جزایر استان تاکنون شانسی برای کسب این مجوزها نداشتند اما در سفر اخیر استاندار هرمزگان به جزیره هنگام و در پاسخ به درخواست شماری از بانوان صیاد «فریدون همتی» قول صدور مجوز صید را به آنها داد. از همان روز فرماندار شهرستان قشم موضوع صدور مجوز برای بانوان صیاد …
پیدا کردن شغل در دوران کووید
۳۳ ساعت قبل
پیدا کردن شغل در دوران کووید
اگر هم‌اکنون به دنبال شغل هستید، تنها نیستید. تعداد زیادی از افراد به دنبال دریافت مزایای بیکاری در ایالات‌متحده هستند و نیمی از نیروی کار جهان در خطر از دست دادن معیشت خود هستند. چه به تازگی کار خود را از دست داده باشید، یا قبل از همه‌گیری جهانی بیکار شده باشید یا به دنبال تغییر هستید، در هر صورت جست‌وجو برای یک شغل جدید (در حالی که استخدام‌ها متوقف شده و تعدیل نیرو در جریان است) با ماه‌های گذشته متفاوت خواهد بود. اما چقدر متفاوت؟ این بحران چه اثری بر نحوه جست‌وجوی شغلی شما می‌گذارد- از یافتن مشاغل در دسترس تا نوشتن نامه همراه که با رزومه خود ارسال می‌کنید که نهایتا در حالت ایده‌آل به مصاحبه شغلی بینجامد. آیا توصیه‌های معمول هنوز کاربرد دارند؟
۴۱ ساعت قبل
چگونه لوله پی ایی اکس را خم کنیم؟
یکی از مزایای استفاده از لوله پی ایی اکس برای پروژه های لوله کشی این است که استفاده از آن راحت می باشد. لوله  پی ایی اکس ارزان بوده، به راحتی برش خورده و متصل می شود و به ابزار مخصوص بسیار کمی نیاز دارد. لوله پی ایی اکس به راحتی خم می شود. برای این کار سه انتخاب دارید: قوزک 90 درجه ای، تکیه گاه خم و گیره.
حراج اسکلت ۳۷ میلیون ساله
۴۱ ساعت قبل / فرهنگ - میراث فرهنگی
حراج اسکلت ۳۷ میلیون ساله
اسکلت نادری از یک ببر دندان‌خنجری در یک حراجی به مزایده گذاشته می‌شود.
ندبه‌خوانی کنار مزار شهید مدرس
۴۲ ساعت قبل / هیأت رزمندگان اسلام / شهید مدرس / دعای ندبه
ندبه‌خوانی کنار مزار شهید مدرس
مراسم قرائت دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان اسلام کنار مزار شهید مدرس در شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد.
پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۲ آذر ایسنا
۴۲ ساعت قبل / مهمترین اخبار سیاسی ایسنا / طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها / بودجه 1400 / آیت‌الله مصباح یزدی / شهید فخری زاده
پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۲ آذر ایسنا
مخالفت دولت با مصوبه مجلس در رابطه با تحریم ها/ تاکید مجلس بر رعایت عدالت در افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت/ پیگیری بسته حمایت معیشتی را در بودجه ۱۴۰۰ و...در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.
رادیاتور پنلی راهکاری بهینه برای گرمایش ساختمان
۴۳ ساعت قبل / فروشگاه اینترنتی دمانما / رادیاتور پنلی / رادیاتور
رادیاتور پنلی راهکاری بهینه برای گرمایش ساختمان
در این مطلب قصد داریم شما را هر چه بیشتر با رادیاتور پنلی ( فولادی ) آشنا کنیم. این نوع رادیاتور هم مثل دیگر وسایل دارای مزایا و معایبی می باشد که در حد امکان سعی در تشریح این موارد داریم.
بهترین مینی‌ سریال‌ های جهان؛ از سریال جدید استیو مک کوئین تا گامبی وزیر
۴۳ ساعت قبل / مینی سریال / سریال
بهترین مینی‌ سریال‌ های جهان؛ از سریال جدید استیو مک کوئین تا گامبی وزیر
در روزگاری که همه‌چیز سرعت بالایی دارد، شاید دیدن سریال‌هایی که چند فصل دارند و باید یک سال منتظر فصل بعدی آن بمانید برای خیلی‌ها خوشایند نباشد. درمقابل مینی‌سریال‌ها، هم مزایای سریال‌بینی را دارند و هم زود تمام می‌شوند و مثل سریال وقت‌گیر نیستند.
افزایش حقوق کارکنان دولت بر مبنای رعایت عدالت تعیین شد
۴۴ ساعت قبل / اصلاح ساختار بودجه / حقوق کارمندان / مجلس شورای اسلامی / افزایش حقوق / حقوق / حقوق کارگران
افزایش حقوق کارکنان دولت بر مبنای رعایت عدالت تعیین شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در مصوبه‌ای دولت را مکلف به رعایت عدالت در افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت کردند.
استفساریه برخورداری بازنشستگان از مزایای
۴۴ ساعت قبل / کرمانشاه / مناطق جنگی / بازنشستگان / استانی-اجتماعی
استفساریه برخورداری بازنشستگان از مزایای "مناطق جنگی" تصویب شد
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از تصویب استفساریه برخورداری بازنسشتگان از مزایای حق مناطق جنگی در صحن علنی مجلس خبر داد.
انواع روش های درمانی بواسیر
۴۵ ساعت قبل / هموروئید / دکتر داود تاج بخش / بواسیر چیست / علائم بواسیر / درمان بواسیر / مزایای درمان بواسیر با لیزر
انواع روش های درمانی بواسیر
ایلنا: درمان بواسیر روش های متعددی از قبیل درمان گیاهی، درمان دارویی و درمان با جراحی دارد. که یکی از مراکز فعال و فوق تخصصی درمان این بیماری کلینیک لیزر شفا با مدیریت دکتر داود تاج بخش می‌باشد.
ویروس جنگل‌خواری در مازندران + فیلم
۴۵ ساعت قبل / شهرداری / استان مازندران / امام زاده عبدالله / جنگل خواری / زمین خواری
ویروس جنگل‌خواری در مازندران + فیلم
بی‌صاحبی در بخش امامزاده عبدالله(ع) آمل، سبب کوه‌خواری منطقه چلاو و جنگل‌خواری در مناطق جنگلی این بخش از سوی سودجویان و منفعت‌طلبان شده است.
جای هیچ‌گونه نگرانی در تامین نیازهای مردم وجود ندارد
۴۶ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / جهاد کشاورزی / خوراک دام و طیور / نهاده‌های دامی
جای هیچ‌گونه نگرانی در تامین نیازهای مردم وجود ندارد
مدیر سازمان جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت: با ایجاد بسترهای مناسب تولید پروتئین در استان خراسان رضوی که از مهم‌ترین آنها می‌توان کارخانجات خوراک دام و طیور و واحدهای متعدد پرورش گاو، گوسفند، طیور گوشتی و تخم‌گذار و مزارع متعدد پرورش ماهی را برشمرد، جای هیچ‌گونه نگرانی در تامین نیازهای مردم وجود ندارد.
رعایت عدالت در افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت
۴۶ ساعت قبل / افزایش حقوق و مزایا
رعایت عدالت در افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را مکلف به رعایت عدالت در افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت کردند.
نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان در مزارشریف آغاز به‌کار کرد
۴۷ ساعت قبل / نمایشگاه کتاب / مزارشریف / ایران و افغانستان / سایت افغانستان خبرگزاری فارس
نمایشگاه کتاب ایران و افغانستان در مزارشریف آغاز به‌کار کرد
معاون مرکز مطالعات فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ایران گفت 30 ناشر ایرانی و 11 ناشر افغان به‌مدت یک هفته در نمایشگاه مشترک کتاب در مزار شریف حضور دارند.
حضور قهرمانان کشتی در مراسم سالگرد درگذشت زنده یاد موسوی
۴۷ ساعت قبل / رسول خادم / سیدجعفر موسوی / کشتی آزاد / درگذشت چهره ها
حضور قهرمانان کشتی در مراسم سالگرد درگذشت زنده یاد موسوی
جمعی از قهرمانان نامدار کشتی در چهارمین سالگرد درگذشت زنده یاد سید جعفر موسوی، مربی سازنده استان خراسان، طی مراسمی بر سر مزار وی حضور یافتند.
ویدیوی دست اول از خاکسپاری شهید فخری‌زاده در امامزاده صالح(ع)
۴۷ ساعت قبل / شهید محسن فخری زاده / امامزاده صالح (ع) / دانشمند شهید / برجام / مراسم خاکیپاری شهید فخری زاد&
ویدیوی دست اول از خاکسپاری شهید فخری‌زاده در امامزاده صالح(ع)
شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان دوشنبه ۱۰ آذر در امامزاده صالح (ع) تهران آرام گرفت. این ویدیو دقایقی از مراسم تشییع و تدفین «فخر ایران» را نشان می‌دهد.
ایدز؛ از پیدایش تا شیوع گسترده
۲ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / کروناویروس / بیماری ایدز / استانی-اجتماعی
ایدز؛ از پیدایش تا شیوع گسترده
امسال روز جهانی ایدز در حالی برگزار شد که جهان با ویروسی جدید و ناشناخته روبرو است، ویروسی که از حدود یک سال پیش دنیایی متفاوت برای بشر ایجاد کرده و امسال در حالی روز آگاهی بخشی از ایدز را گرامی داشتیم که هنوز بعد از یک سال نتوانستیم از شر ویروس مزاحم کرونا رهایی یابیم.
کدام مزاج‌ها حافظه قوی‌تری دارند؟
۲ روز قبل
کدام مزاج‌ها حافظه قوی‌تری دارند؟
یک محقق طب سنتی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه قوای حافظه به قوه نفسانی و روح فرد مرتبط است، گفت: جایگاه قوه نفسانی در مغز است و نهایتا مغز، کلیه، طحال، کبد و ریه مجموعه‌ای را مدیریت می‌کنند که حافظه انسان از آن‌جا نشات می‌گیرد.
۲ روز قبل
«حیفا را بکوبید»!
همزمان با نمایندگان اصولگرای مجلس یازدهم، جمعی موسوم به «دانشجویان ارزشی» در شرایطی تجمعی را مقابل ساختمان هرمی‌شکل میدان بهارستان برگزار کردند که حداقل براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، این مساله امری خلاف قانون به شمار می‌رود. آنچه در این تجمع به چشم خورد، تفاوتی با شعارهای همین طیف در تجمعات برگزار شده پس از ترور محسن فخری‌زاده در مشهد و قم و شیراز و حتی تهران نداشت ولی همزمانی آن با بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس، عملا برنامه اصولگرایان را برای مردمی جلوه دادن طرح خود به نمایش گذاشت. شرکت‌کنندگان در این همایش بنرها و پلاکاردهایی در دست داشتند که براساس آن خواستار برخورد قاطع و البته نظامی جمهوری اسلامی با رژیم صهیونیستی به دلیل ترور …
۲ روز قبل
امکان عضویت همزمان با ثبت شرکت در اتاق بازرگانی تهران فراهم شد
اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده است به شرکت‌هایی که همزمان با ثبت در پنجره واحد شروع کسب‌وکار، به عضویت اتاق دربیایند، کارت عضویت دو ساله، تخفیف در هزینه دوره‌های آموزشی، ارائه سریع بازرگان کارت و مزایای ویژه مختلفی اعطا می‌کند.
بیت‌کوین بر فراز قله تاریخی
۲ روز قبل
بیت‌کوین بر فراز قله تاریخی
همان‌طور که بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند، ارزش بیت‌کوین پس از رالی صعودی قیمتی در هفته‌های اخیر نهایتا در روز دوشنبه رکورد تاریخی قیمتی خود را شکست. ارزش هر بیت‌کوین در روز دوشنبه با افزایش قیمت بیش از 8 درصد، به سقف جدید 19 هزار و 830 دلاری رسید، تا بالاتر از مرتفع‌ترین قله قیمتی خود که در دسامبر 2017 یعنی سه سال پیش به ثبت رسانده بود بایستد. پر طرفدارترین رمزارز جهان از ابتدای سال‌جاری میلادی تاکنون بیش از 170 درصد بازدهی مثبت داشته است و از نظر تحلیلگران بازگشت قیمتی بیت‌کوین در روز سه‌شنبه اصلاح قیمتی است که خیلی طول نخواهد کشید و این رمزارز آمادگی فتح کانال‌های قیمتی جدید را دارد.
۲ روز قبل
هجوم ملخ‌ها در سومین سال پیاپی
فاطمه عباسی- خبرنگار همانطور که سازمان نباتات کشور پیش‌بینی کرده و هشدار داده بود، جمعیت ملخ صحرایی برای سومین سال پیاپی از سمت جنوب کشور وارد شده و در موج اول، مزارع و مراتع استان‌های هرمزگان، خوزستان و به تازگی استان بوشهر را مورد حمله قرار داده‌است. سرپرست روابط عمومی سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه تمامی استان‌های جنوبی در حالت آماده باش قرار گرفته‌اند به همشهری می‌گوید: نخستین فرود ملخ صحرایی به استان هرمزگان در منطقه بشاگرد بود که تاکنون در ۴۴ هکتار مبارزه و در حدود ۳۰ هزار هکتار ردیابی …
۲ روز قبل
جعل مدارک تحصیلی آموزش و پرورش غیرممکن شد
وزیر آموزش  ‌و پرورش اظهار کرد: پایان جعل مدارک تحصیلی و صرفه‌جویی در زمان از مزایای سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی است. به گزارش مهر، محسن حاجی میرزایی گفت: این تأییدیه برای افرادی که درخواست ادامه تحصیل در دانشگاه و یا اشتغال را آغاز کرده و یا دارالترجمه‌های قوه قضائیه یا سفارتخانه‌ها را داشته باشند، صادر خواهد شد. وی گفت: همه دانشگاه‌ها هم‌اکنون به این سامانه دسترسی دارند و می‌توانند مدرک تحصیلی را دریافت کنند. با راه‌اندازی این سامانه هم از جعل مدارک تحصیلی جلوگیری خواهد شد و هم از حضور مستقیم متقاضیان در ادارات آموزش‌وپرورش صرفه‌جویی می‌شود.
۲ روز قبل
جوسپ بورل ترور شهید فخری‌زاده را عملی مجرمانه خواند
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ترور شهید دکتر «محسن فخری‌زاده» دانشمند ممتاز هسته‌ای و صنعت دفاعی کشورمان را به باد انتقاد گرفت و تصریح کرد که این عملی مجرمانه است. جوسپ بورل این مطلب را روز سه‌شنبه در میزگردی پیرامون تحولات سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک دهه گذشته مطرح کرد و افزود: «متأسفانه این روش حل مشکلات نیست. نمی‌توانیم جلوی هسته‌ای‌ شدن ایران را با کشتن کارشناسان دانشمندان هسته‌ای‌شان بگیریم.» او بدون اشاره مستقیم به آمران این ضایعه دلخراش عنوان کرد: «برخی نمی‌خواهند برجام احیا شود و این در حالی است که ما تلاش کردیم تا به‌رغم خروج آمریکا از برجام، این توافق را زنده نگه داریم.» مسئول سیاست خارجی …
۲ روز قبل / شهید فخری زاده / فریدون عباسی
فریدون عباسی تهدید به افشاگری کرد/ در دولت یازدهم برای شهید فخری‌زاده مزاحمت ایجاد کردند
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می‌کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می‌کنند،‌ گفت: من تهدید می کنم اگر این طایفه و قبیله برجامی بخواهند این شهید بزرگوار را برای مطامع خود مصادره کنند من اقدام شدیدی خواهم کرد.
عباسی: تلاش می‌کنند فخری‌زاده را یک فرد برجامی معرفی کنند/ در ابتدای دولت یازدهم با او خوب برخورد نکردند
۲ روز قبل / محسن فخری زاده / محسن فخری زاده / دولت یازدهم / مجلس شورای اسلامی / تحریم / نماینده مجلس / فرید&#x
عباسی: تلاش می‌کنند فخری‌زاده را یک فرد برجامی معرفی کنند/ در ابتدای دولت یازدهم با او خوب برخورد نکردند
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز دارند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می‌کنند،‌ گفت:در شروع دولت یازدهم با فخری زاده خوب برخورد نکردند و مزاحمت برای او و مجموعه زیر دست او ایجاد کردند.
تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد علی شهیدی
۲ روز قبل / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / بنیاد شهید و امور ایثارگران / محمدعلی شهیدی محلاتی
تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد علی شهیدی
ایرنا-تهران- پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد علی شهیدی با بدرقه مسئولان کشوری و خانواده های معظم شهدا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در جوار مزار حضرت آیت الله خوشوقت در مسجد بالای سر به خاک سپرده شد.
مزایای نمایشگاه فیزیکی کتاب چیست؟
۲ روز قبل / کتاب / نمایشگاه کتاب
مزایای نمایشگاه فیزیکی کتاب چیست؟
مدیر نشر قو که از سال 71 وارد حوزه نشر شده معتقد است: نمایشگاه کتاب باید تخصصی باشد، به گونه‌ای که در آن ویراستاران، ناشران، تصویرگران و نویسندگان حضور داشته باشند.
وضعیت پیگیری مزاحمت جنگنده آمریکایی برای هواپیمای ایرانی | در طرح مجلس به نظرات وزارت خارجه توجه نشد | فخری‌زاده در پشت پرده کمک برجام بود
۲ روز قبل / سخنگوی وزارت خارجه
وضعیت پیگیری مزاحمت جنگنده آمریکایی برای هواپیمای ایرانی | در طرح مجلس به نظرات وزارت خارجه توجه نشد | فخری‌زاده در پشت پرده کمک برجام بود
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد: عاملان، آمران و طراحان ترور مذبوحانه شهید فخری زاده حتما و یقینا مجازات می‌شوند و دستگاه‌های مسئول پیگیر این موضوع هستند و دولت نیز در کنار تمام ارکان حاکمیتی این امر را ضروری و قطعی می‌داند.
کارفرما موظف به پرداخت پول مرخصی استحقاقی به کارگران قراردادموقت است/ تسویه بدون پرداخت مزایای مرخصی غیرقانونی‌ست
۲ روز قبل / مرخصی استحقاقی
کارفرما موظف به پرداخت پول مرخصی استحقاقی به کارگران قراردادموقت است/ تسویه بدون پرداخت مزایای مرخصی غیرقانونی‌ست
ایلنا: کارفرمایان موظف هستند در هنگام خاتمه قرارداد کار، مزایای مرخصی استحقاقی کارگران را پرداخت کنند.
پیکر مرحوم شهیدی در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) به خاک سپرده شد
۲ روز قبل / بنیاد شهید و امور ایثارگران / محمدعلی شهیدی محلاتی
پیکر مرحوم شهیدی در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) به خاک سپرده شد
تهران - ایرنا - پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین محمد علی شهیدی با بدرقه مسئولان کشوری و خانواده های معظم شهدا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در جوار مزار حضرت آیت الله خوشوقت در مسجد بالای سر به خاک سپرده شد.
بهبود مزایای رفاهی کارکنان این شرکت با حمایت و مساعدت مدیرعامل پتروشیمی جم انجام شد
۲ روز قبل / بهره وری / پتروشیمی / خانواده / سازمان برنامه و بودجه / فنی و مهندسی
بهبود مزایای رفاهی کارکنان این شرکت با حمایت و مساعدت مدیرعامل پتروشیمی جم انجام شد
ایلنا: با حمایت و نگاه مثبت دکتر محمدرضا سعیدی مدیر عامل محترم پتروشیمی جم مزایای رفاهی کارکنان شرکت جم صنعت‌کاران و پتروشیمی جم همسان سازی شد.
استخراج بیت کوین افزایش یافت
۲ روز قبل
استخراج بیت کوین افزایش یافت
با رشد ارزش بیت کوین، استخراج این رمزارز توسط ماینرها هم افزایش یافته است.
ویدئو / اسناد تازه از تقسیم ارث و اجاره در زمین «وقفی»!
۲ روز قبل / جنگل‌های آقمشهد / سازمان اوقاف / وقف جنگل‌های آقمشهد / وقف جنگل‌های شمال
ویدئو / اسناد تازه از تقسیم ارث و اجاره در زمین «وقفی»!
تا امروز دو تخلف در پرونده وقف ۵۶۰۰ هکتار از جنگل‌های آقمشهد پیدا شده که هر دو نشان‌دهنده بی‌اعتبار بودن آن است. حالا اسنادی از اقداماتی متناقض با این ادعا منتشر شده است؛ حسینعلی خادمی، متولی امامزاده حارث روستای آقمشهد، در زمین‌هایی که مدعی است وقف شده‌اند، بین خود و برادرانش تقسیم ارث کرده و از سوی دیگر قطعه زمینی ۱۷۰۰۰ هکتاری را به شخصی اجاره داده است.
دریافت مزایا برای شاغلان در مناطق جنگی از زمان دفاع مقدس
۲ روز قبل / مجلس / قانون برنامه ششم / شورای نگهبان / دفاع مقدس / جمهوری اسلامی ایران / دفاع‌مقدس / مجلس شورای اسلامی
دریافت مزایا برای شاغلان در مناطق جنگی از زمان دفاع مقدس
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند کلیه مستخدمینی که از زمان شروع دفاع مقدس در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اشتغال داشته‌اند از مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برخوردار شوند.
رکوردشکنی تاریخی بیت‌کوین
۲ روز قبل / بیت کوین / رمزارز / رکوردشکنی
رکوردشکنی تاریخی بیت‌کوین
بیت‌کوین در جریان معاملات سه‌شنبه گذشته (۲۴ نوامبر) نیز به نرخ ۱۹ هزار و ۱۲۹ دلاری دست یافته بود، ولی این نرخ تنها دو روز بعد به ۱۷ هزار و ۷۶ دلار کاهش یافت.
پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت
۲ روز قبل / حسین رحیمی / طرح ظفر / قاچاق مواد مخدر / پلیس مبارزه با مواد مخدر
پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت
رئیس پلیس پایتخت گفت: در طرح ظفر، ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۸۶۴ معتاد جمع‌آوری شد. همچنین ۱۹ خرده‌فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
مزایای ‌تجارت اقتصادی ‌منطقه‌ای در آسیا
۲ روز قبل
مزایای ‌تجارت اقتصادی ‌منطقه‌ای در آسیا
فون آمسبرگ، نایب رئیس بانک ‌سرمایه گذاری ‌زیرساخت‌های ‌آسیا اعلام کرد ‌مشارکت اقتصادی ‌جامع منطقه ای‌ (RCEP) ‌ مزایای ‌تجارت آزاد و ‌یکپارچگی ‌اقتصادی منطقه ‌ای را برجسته می ‌کند.
تداوم رابطه جنسی بعد از میانسالی چگونه سلامت جسمی و روحی را تضمین می کند؟
۲ روز قبل
تداوم رابطه جنسی بعد از میانسالی چگونه سلامت جسمی و روحی را تضمین می کند؟
در این درس برخی از مزایای مستند شده در تحقیقات علمی برای رابطه جنسی زوجین بالای 50 سال ارائه می شود که طیف گسترده ای از بهبود شرایط جسمی و روحی و نیز پیشگیری از برخی بیماری ها چون سرطان، دیابت، افسردگی و اضطراب را در بر دارد.
ایجاد قرارگاه کمک به نیازمندان در آستان مقدس امام‌زاده سیدمحمد کججانی(ع) تبریز
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / امامزاده / آذربایجان شرقی / توزیع بسته‌های حمایتی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / شهادت سردار سلیمانی
ایجاد قرارگاه کمک به نیازمندان در آستان مقدس امام‌زاده سیدمحمد کججانی(ع) تبریز
مدیر امام‌زاده سیدمحمد کججانی(ع) تبریز از ایجاد قرارگاه کمک به نیازمندان در آستان مقدس این امام‌زاده داد.
مستخدمین شاغل در مناطق جنگی مزایا دریافت می‌کنند
۲ روز قبل / دفاع مقدس / مجلس شورای اسلامی / جمهوری اسلامی ایران / نمایندگان مجلس
مستخدمین شاغل در مناطق جنگی مزایا دریافت می‌کنند
نمایندگان مردم در مجلس با صدور احکام پرداخت مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای کلیه مستخدمینی که از زمان شروع دفاع مقدس در آن مناطق اشتغال داشته اند، موافقت کردند.
منطقه آزاد اروند از جام جهانی قطر استفاده کند
۲ روز قبل
منطقه آزاد اروند از جام جهانی قطر استفاده کند
آبادان- روابط خوب ایران و قطر فرصت مناسبی برای بهره‌مند شدن منطقه آزاد اروند از مزایای اقتصادی، گردشگری و ارتباطی رویداد جام جهانی است؛ محمود نواصر، کارشناس گردشگری در یادداشت زیر به این موضوع پرداخته است.
  ایمپلنت بدون جراحی چیست؟ مزایا و مراحل آن
۲ روز قبل
  ایمپلنت بدون جراحی چیست؟ مزایا و مراحل آن
اولین شرط لازم برای انجام ایمپلنت بدون جراحی مناسب بودن سیستم استخوانی فک بیمار می باشد چرا که همانطور که گفته شد در ایمپلنت بدون جراحی لثه ی فرد برش زده نمی شود و دندان پزشک متخصص دید کافی و لازم را به استخوان موضع کاشت ندارد.
چگونه امامزاده صالح(ع) خانه ابدی شهید فخری‌زاده شد؟
۲ روز قبل / شهید / شهادت / صالح / مراسم تشییع / شهید فخری زاده / شهادت دانشمند هسته ای ایران / حاج قاسم هسته &
چگونه امامزاده صالح(ع) خانه ابدی شهید فخری‌زاده شد؟
با توجه به اینکه شهید فخری‌زاده اهل قم بود، همه چیز برای تدفین این دانشمند هسته‌ای در این شهر مهیا بود، اما روز گذشته با توجه به اطلاع‌رسانی نشدن مکان تدفین، پیکر این شهید در امامزاده صالح (ع) تهران آرام گرفت.
"پایان جعل مدارک تحصیلی" از مزایای سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی است
۲ روز قبل / تلفن / دولت / رایانه / رئیس جمهور / صرفه جویی
"پایان جعل مدارک تحصیلی" از مزایای سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی است
ایلنا: وزیر آموزش‌وپرورش در مراسم رونمایی از سامانه الکترونیکی تأییدیه تحصیلی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: پایان جعل مدارک تحصیلی و صرفه‌جویی در زمان…
توصیه بورسی؛ اشتباه دفعه قبل را تکرار نکنید
۳ روز قبل
توصیه بورسی؛ اشتباه دفعه قبل را تکرار نکنید
امروز مطالبی همچون نگاهی به مزایا و معایب بازار فارکس، چرایی سقوط بورس‌های جهان، پیش بینی بورس بعد از تزریق منابع جدید، صعود دلار در معاملات جهانی، دریافت الکترونیکی سود شرکت‌های بورسی، خانه در تهران متری چند؟، نرخ رهن و اجاره املاک کلنگی؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
صدور احکام پرداخت مزایای مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای کلیه مستخدمین شاغل در این مناطق
۳ روز قبل
صدور احکام پرداخت مزایای مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای کلیه مستخدمین شاغل در این مناطق
نمایندگان مردم در مجلس با صدور احکام پرداخت مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای کلیه مستخدمینی که از زمان شروع دفاع مقدس در آن مناطق اشتغال داشته اند، موافقت کردند.
انگیزه عجیب مرد کافه دار برای قتل پیرمرد روستایی/ با لباس کهنه اش باعث می شد مشتری ها بپرند
۳ روز قبل / قتل / بازداشت
انگیزه عجیب مرد کافه دار برای قتل پیرمرد روستایی/ با لباس کهنه اش باعث می شد مشتری ها بپرند
ایران نوشت: ساعت 12 و 30 دقیقه روز 12آبان گزارش کشف جسد پیرمردی در دره‌ای حوالی امامزاده داوود به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.جسد را مرد کشاورزی دیده بود که در حال رفتن به سمت زمین‌های کشاورزی اش در روستای وردیج واریش بود.
اندر حکایت کسب و کارهای مزاحم
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / ساماندهی مشاغل مزاحم / ساماندهی دستفروشان / کارگاه‌های ضایعاتی
اندر حکایت کسب و کارهای مزاحم
دست فروشی و مشاغل مزاحم شهری از جمله آهن آلات فروشان و ضایعات فروشان ورودی شهرارومیه سالیان سال است که به یکی مسایل و دغدغه های شهری ارومیه تبدیل شده که هرساله مدیران شهری قول ساماندهی آن را می دهند ولی متاسفانه تاکنون برنامه ای اساسی برای ساماندهی آنها تدوین واجرایی نشده است.
از مزایای باورنکردنی چای زنجبیل غافل نشوید
۳ روز قبل / بارداری / چای / دارو / کاهش وزن / ویتامین
از مزایای باورنکردنی چای زنجبیل غافل نشوید
اقتصاد نیوز : زنجبیل مزاج گرم و خشک دارد و چای ساخته شده از آن دارای سطوح بالایی از ویتامین C، اسید‌های آمینه و عناصر کمیاب مختلف ازجمله کلسیم، روی، سدیم، فسفر، و بسیاری عناصر مفید دیگر است.
مزایا و معایب واکسن کرونای
۳ روز قبل / واکسن کرونا / فایزر / مزایا و معایب
مزایا و معایب واکسن کرونای "فایزر" چه هستند؟
واکسن بالقوه کووید-۱۹ شرکت "فایزر" و "بیوان‌تک" در مقابله با بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ موثر است، اما دارای مشکلاتی نیز هست و تا تزریق عمومی با چالش‌هایی روبرو است.
۳ روز قبل
باید خانه‌ای نو دراندازیم
چهل سال پیش تعدادی از هنرمندان تئاتر ایران که عموما متعلق به یک جریان حزبی خاص بودند سندیکایی با عنوان سندیکای هنرمندان و کارکنان تئاتر ایران تشکیل می‌دهند. همه‌چیز به نظر همانی است که پیش از انقلاب آرزویش را می‌داشتند. اینکه هنرمندان تئاتر گرد هم آیند و از حقوق خود دفاع کنند. آنان فاقد مزایای شغلی لازم برای ادامه حیاتند. نه خبری از بیمه و دستمزد است و نه خبری از تلاش‌های صنفی برای حمایت از مشاغل تئاتری. سندیکا با حضور چهره‌هایی چون محمود دولت‌آبادی، مصطفی اسکویی، رکن‌الدین خسروی، سعید سلطان‌پور، بهزاد فراهانی، ‌محمدعلی جعفری، و ... در خیابان لاله‌زار تشکیل می‌شود. مستندات درباره این تشکیلات اندک است. همه‌چیز به یادداشت‌های ناصر …
تصاویر: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید فخری‌زاده
۳ روز قبل
تصاویر: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید فخری‌زاده
مراسم تشییع پیکر شهید محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع دوشنبه ۱۰ آذر با حضور خانواده آن شهید و جمعی از مقامات کشوری و لشکری در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد و پیکر این شهید در امامزاده صالح در تهران به خاک سپرده شد.
۳ روز قبل / اصفهان / صنعت / قانون / کمیسیون اقتصادی / نماینده مردم
بررسی مواد طرح اصلاح قانون اوراق بهادار
مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش نظارتی مشروحی درباره وضعیت صنعت استخراج رمزارزها و مبادلات داخلی آن در ابتدای جلسه قرائت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۳ روز قبل
سه فوریت خلاصی از تورم
عدنان مزارعی، اقتصاددان ایرانی موسسه اقتصادی پیترسون در یک مقاله با عنوان «هدف‌گذاری تورم تحت تحریم و پاندمی» به تشریح راهکارهای کنترل تورم پرداخته است. به اعتقاد او، در حال حاضر شرایط برای هدف‌گذاری تورمی مهیا نیست؛ اما اجرای آن می‌تواند عاملی برای حرکت در جهت اصلاحات اساسی باشد. با توجه به این وضعیت از نگاه مزارعی، «کاهش هزینه‌های غیرمولد»، «انعطاف‌پذیری بیشتر در مدیریت بازار ارز و حذف نرخ‌های غیرواقعی» و «استفاده فعال‌تر از نرخ بهره» سه اولویت و راهکار خلاصی از تورم است.
۳ روز قبل
کارگران آمازون در آلمان اعتصاب می‌کنند
اعتصاب کارگران آمازون در آلمان از امشب آغاز می‌شود تا این خرده‌فروشی را وادار به رسمیت شناختن توافق‌نامه‌هایی کنند که به‌طور جمعی برای کارکنان خرده‌فروشی شرکت‌های دیگر اعمال می‌شود. به گزارش رویترز، اتحادیه صنفی «وردی» روز گذشته از کارگران انبار آمازون در آلمان خواست برای دومین‌بار در کمتر از ۷ روز اعتصاب کنند تا در فرآیند سفارش‌های مربوط به تخفیفات خرید جمعه سیاه اختلال ایجاد شود. قرار است این اعتصاب از شیفت دوشنبه شب آغاز و با شیفت آخر وقت سه‌شنبه پایان یابد. این در حالی است که از پنج‌شنبه هفته گذشته تا شنبه جاری بیش از ۵۰۰ کارگر آمازون اعتصاب کرده بودند. اتحادیه «وردی» از سال ۲۰۱۳ میلادی یکی از سازمان‌دهندگان اعتصابات کارگری آمازون در آلمان است. به گفته یکی از سخنگویان آمازون، این شرکت دستمزد، …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •