پنجشنبه, ۶ آذر, ۱۳۹۹ / 26 November, 2020
مهاجرت به ترکیه
نجات ۲۰ گروگان در چالدران | گروگان‌ها قصد مهاجرت به ترکیه داشتند
۵ روز قبل / حوادث ایران
نجات ۲۰ گروگان در چالدران | گروگان‌ها قصد مهاجرت به ترکیه داشتند
اعضای باند تبهکاری به بهانه عبور دادن ۲۰ مهاجر غیرقانونی از مرز، آنها را در منطقه چالدران (در استان آذربایجان غربی) به گروگان گرفته بودند، اما عملیات پلیس به این گروگان‌گیری پایان داد.
ریحانه پارسا بعد از مهاجرت به ترکیه چه خواهد کرد؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۳ / ریحانه پارسا / مهاجرت به ترکیه / فیلم زمان
ریحانه پارسا بعد از مهاجرت به ترکیه چه خواهد کرد؟
ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله «پدر» و «خوب بد جلف ۲» که سال گذشته فیلم کوتاه «شب» را نیز کارگردانی کرده بود، برای مشارکت در ساخت فیلم «زمان» از ایران مهاجرت کرد.
بیوگرافی مهرداد جم؛ محسن سعیدی کیا کیست؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / مهرداد جم
بیوگرافی مهرداد جم؛ محسن سعیدی کیا کیست؟
"محسن سعیدی کیا" با نام هنری «مهراد جم» متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است. او پیش از مهاجرت به ترکیه در تهران ساکن بود. با این حال مهرداد جم اولین فعالیت هنری اش را به صورت جدی با ترانه سرایی و آهنگ سازی برای قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ آغاز کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / اقتصاد ترکیه / ترکیه / سرمایه گذاری در ترکیه / مهاجرت به ترکیه
چرا رشد اقتصادی ترکیه در سال ۲۰۲۰ نیز مثبت خواهد بود
 اما با توجه شیوع ویروس کرونا در سال 2020 حال اقتصاد جهانی ضربه جدی خورده که به گفته برخی کارشناسان تا یک دهه طول خواهد کشید تا ضرر ها جبران شود، مخصوصا کشور هایی که به صنعت گردشگری و توریسم متکی بودند بیشترین ضربه را خورده اند. حال این پرسش مطرح است که رشد اقتصادی ترکیه در سال 2020 چگونه خواهد بود؟ قبل از اینکه مشخصا پاسخ این سوال را بدهیم، لازم است کمی در مورد اقتصاد ترکیه بدانیم.
چرا ایرانی‌ها بدون شناخت درترکیه سرمایه گذاری می‌کنند؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / مهاجرت به ترکیه / خرید ملک در ترکیه
چرا ایرانی‌ها بدون شناخت درترکیه سرمایه گذاری می‌کنند؟
ایرانی‌ها تا ۳ سال قبل رتبه سوم خرید ملک در ترکیه را داشتند، سال قبل به رتبه دوم رسیدند و امسال در رتبه اول خریداران مسکن در این کشور قرار گرفته‌اند. طبیعی است که مهم‌ترین علت این اتفاق را باید در داخل کشور جست‌وجو کرد که چرا به این نقطه رسیده‌ایم که برخی حاضرند شرایط سخت کشوری همچون ترکیه یا برخی کشور‌های دیگر را به جان بخرند، اما از کشور خارج شوند.
یک بام و دو هوای مانی رهنما و همسرش
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / موسیقی
یک بام و دو هوای مانی رهنما و همسرش
مانی رهنما و همسرش با مهاجرت به ترکیه از یک سو این کشور را بهشتِ خودشان توصیف و از سوی دیگر ایران را کشوری بد توصیف می‌کنند.
یک خبر مهم برای کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / ترکیه
یک خبر مهم برای کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند
اقتصادنیوز : یکی از نکات مهمی که باید در انتخاب مقصد مهاجرت به آن توجه کرد نرخ بیکاری آن کشور است . در حال حاضر ترکیه بیشترین نرخ بیکاری را طی شش ماه گذشته تجربه کرده است .
فرار ارز‌ها به ترکیه
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / ترکیه / خرید ملک در ترکیه / مهاجرت ایرانی ها به ترکیه / مهاجرت به ترکیه / سرمایه گذاری در ترکیه
فرار ارز‌ها به ترکیه
با وجود افزایش قیمت در ایران، قیمت‌هایی که در ترکیه حتی استانبول که گران‌قیمت است، ارائه می‌شود، حتی از برخی از شهر‌های ایران ارزان‌تر است. قیمت املاکی که در این شهر‌ها ارائه می‌شود، حتی مشابه یا کمتر از نمونه‌های داخلی است که اگر در کنار ظرفیت‌های حمل‌ونقل، نبودِ اخذ ویزا و تردد آنی به این مقصد، جذابیت‌های گردشگری و خرید، سهولت سفر از ترکیه به دیگر کشور‌ها و‌... قرار گیرد، چشم‌انداز روشن‌تری را ارائه می‌دهد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
منتقدی که پشت پروژه تحریم جشنواره فیلم فجر بود، به شبکه سعودی می‌رود؟
پیش بینی شکست تحریم جشنواره برای هر شخصی که آشنا به مختصات سینما از جمله منتقد سینمایی که نقش کلیدی در تحریک و تشویق سینماگران به انصراف از جشنواره فیلم فجر داشت، واضح و مبرهن بود؛ منتقد سینمایی که در دوران فعالیت در ایران عملکرد نرمال و قابل قبولی داشت اما ظاهراً پس از مهاجرت به ترکیه، این رویکرد متفاوت را در پیش گرفت...
۱۳۹۸/۰۵/۱۰
اخبار تاسف بار، اینبار خروج ۵۵۰ میلیون دلار ارز از کشور برای خرید ملک در ترکیه
شفقنا اقتصادی_  در ۶ ماه گذشته، خارجی‌ها ۳ میلیارد دلار ارز از طریق خرید املاک به اقتصاد ترکیه تزریق کرده‌اند. ایرانی‌ها با افزایش ۱۵۰ درصدی مهاجرت به ترکیه و خرید ۲ هزار و ۲۰۲ خانه، از بزرگترین گروه‌های سرمایه‌گذار در این کشور به حساب می‌آیند. …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •