شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
موکب داران اربعین
آمارهای ناگفته از اربعین۹۸ +جدول
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / اجتماعی
آمارهای ناگفته از اربعین۹۸ +جدول
رئیس کمیته هماهنگی و مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین به تشریح آمارهای گفته نشده از خدماتی که موکب داران ایرانی ایام اربعین ۹۸ در شهرهای ایران و عراق انجام داده‌اند، پرداخت.
  حسن پلارک  ستاد اربعین  کاظمین  اربعین 98  سامرا  گمرک جمهوری اسلامی ایران  کربلا  موکبها  عراق  ایران
«میهمان‌نوازی اربعین» هم جهانی شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / فرهنگی و هنری
«میهمان‌نوازی اربعین» هم جهانی شد
در جریان اجلاس میراث جهانی یونسکو در کلمبیا، پرونده "ارائه خدمات و میهمان‌نوازی در پیاده‌روی اربعین" در فهرست میراث جهانی ناملموس بشری یونسکو به ثبت رسید.
  اجلاس کمیته میراث ناملموس یونسکو  پیاده‌روی اربعین  موکب داران اربعین  "ارائه خدمات ومیهمان‌نوازی در پیاده‌روی اربعین  میراث معنوی یونسکو
ذوالفقاری: مراسم اربعین بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / سیاسی
ذوالفقاری: مراسم اربعین بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال حدود ۲ میلیون گذرنامه و برگ تردد از سوی نیروی انتظامی صادر شده که دوبرابر سال گذشته است و همچنین ۱۲۲ میلیون وعده غذایی از سوی موکب داران به عزاداران ارائه شده است و ۲۴ میلیون شب اسکان را هم در این مراسم داشته ایم که دوبرابر میزان سال گذشته است.
  اربعین ۹۸  حسین ذوالفقاری
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / ...
حضرت آیت الله وحید خراسانی خطاب به موکب داران و مردم عراق: خاک پای شما تاج سر ماست/ سعادتمندی مردم عراق واقعا بهت انگیز است
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی خطاب به موکب داران، خادمان و مردم میهمان نواز عراق بیان کردند: سعادتمند مردم عراق. واقعا بهت انگیز است. چه سعادتی است! خوشا به حال شما. به گزارش شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان خطاب به موکب داران عراقی اربعین و مردم عراق بیان کردند: «حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی خطاب به موکب […]
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / سیاسی
جهانگیری از موکب داران مسیر راهپیمایی اربعین قدردانی کرد
معاون اول رییس جمهور پس از راهپیمایی در شهر کربلا و گفتگو با برخی موکب داران در مسیر برگشت به نجف در موکب حضرت زهرا (س) حاضر شد و همراه با حاضران، نماز ظهر و عصر را اقامه کرد.
افزایش شمارموکب داران ایرانی و همکاری دولت عراق خدمات را بهتر کرد
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / اجتماعی
افزایش شمارموکب داران ایرانی و همکاری دولت عراق خدمات را بهتر کرد
مدیر اجرایی ستاد اربعین گفت: حضور موکب داران ایرانی که به عدد ۲۷۰۷ موکب رسیده بود با همکاری و هماهنگی دولت عراق شرایط را برای زوار راحت‌تر کرد. 
  امیر مرادی  ستاد مرکزی اربعین  اربعین 98
فعالیت موکب‌داران ایرانی تا ۳ روز بعد از اربعین/ صدور یک میلیون و ۹۳۰ هزار گذرنامه و برگ تردد
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / اجتماعی
فعالیت موکب‌داران ایرانی تا ۳ روز بعد از اربعین/ صدور یک میلیون و ۹۳۰ هزار گذرنامه و برگ تردد
حسین ذوالفقاری گفت: اعلام کردیم تا موکب داران ایرانی تا ۳ روز بعد از اربعین و در عراق تا ۴ روز بعد از اربعین فعال باشند تا زائران در هنگام برگشت با مشکل مواجه نشوند.
  ایران  اربعین حسینی  حسین ذوالفقاری
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / ...
پیاده روی زائران اربعین از نجف به کربلا
با نزدیک شدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) درسال۱۳۹۸ مصادف با محرم الحرام۱۴۴۱ انبوه جمعیت زائران برای پیاده روی بزرگ اربعین پس از اذن حضور و زیارت حرم حضرت امیر المومنین(ع) از شهر نجف خارج شده و به مسیرهای پیاده روی در مسیر کربلا ملحق می شوند.هر ساله موکب داران و مردم از قشرهای مختلف در این مسیر با برپایی موکب های کوچک و بزرگ از زائران اربعین حسینی (ع) پذیرایی و اسکان می دهند
تصاویر / حال و هوای شیفتگان حضرت اباعبدالله (ع) با پای پیاده
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / عکس
تصاویر / حال و هوای شیفتگان حضرت اباعبدالله (ع) با پای پیاده
با نزدیک شدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، انبوه جمعیت زائران برای پیاده روی بزرگ اربعین پس از اذن حضور و زیارت حرم حضرت امیر المومنین(ع) از شهر نجف خارج شده و به مسیرهای پیاده روی در مسیر کربلا ملحق می شوند.هر ساله موکب داران و مردم از قشرهای مختلف در این مسیر با برپایی موکب های کوچک و بزرگ از زائران اربعین حسینی (ع) پذیرایی و اسکان می دهند.
اجرای سرود ـ نمایش برای موکب‌داران عراقی + تصاویر
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / فرهنگی و هنری
اجرای سرود ـ نمایش برای موکب‌داران عراقی + تصاویر
سرود ـ نمایش «خیرالاحباب» در مراسم پیاده‌روی اربعین به‌صورت زنده برای موکب‌داران اجرا خواهد شد. مجتبی رضوانی تهیه‌کننده این سرود ـ نمایش به ارائه توضیحاتی درباره این برنامه پرداخته است.
  موکب داران اربعین
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / ...
تضعیف شورای نگهبان به نفع هیچ‏کس نیست
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت حرکت همه مردم و مسئولان بر مدار قانون، از مسئولان اجرای قانون اساسی در کشور خواست که نهادهای قانونی نظیر شورای نگهبان را که ضامن جمهوریت و اسلامیت نظام است، تضعیف نکنند.به گزارش ایسنا ، حجت‏الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جلسه شورای‏عالی قوه قضاییه اربعین را جلوه عشق و دلدادگی به وجود مقدس حضرت اباعبدالله‏الحسین‏(ع) و رمز وحدت و انسجام ملت‏های مسلمان دانست و تصریح کرد: امروز کنگره عظیم اربعین، به لحاظ کثرت جمعیت و همچنین کیفیت آن که یک اجتماع معنوی، عاشقانه و همراه با تحول، انسان‏سازی و یافتن یک سبک زندگی است، اجتماعی بی‏بدیل و جهانی و نویدبخش شکل‏گیری تمدن حسینی است.رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه نام اباعبدالله‏الحسین‏(ع)، رمز وحدت و ائتلاف همه گویش‏ها و ملل از مسلمان …
مدیران به‌جای رتق و فتق امور عکس یادگاری می‌گیرند
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۰۷-۲۱ / سیاسی
مدیران به‌جای رتق و فتق امور عکس یادگاری می‌گیرند
متاسفانه بی‌برنامگی در ستاد اربعین ایلام بی‌داد می‌کند به‌طوری که نه خبرنگار جایی برای استقرار دارد و نه مکانی برای ارسال و تهیه گزارش، پر شدن ظرفیت پارکینگ‌های مهران و عدم اتخاذ تدابیر لازم، سرگردانی برخی موکب داران و نبود فضا برای استقرار کانتینر و ماشین‌های سنگین خدمات رسان جز بی‌برنامگی و عدم اطلاع مسئولان استان ایلام از این نارسایی‌ها که به‌خاطر عکس گرفتن با مسئولان ملی همه اینها به حاشیه رفته است چه چیز دیگری می‌تواند باشد؟
مرکز موسیقی «مأوا» از موکب داران عراقی قدردانی می‌کند
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / فرهنگی و هنری
مرکز موسیقی «مأوا» از موکب داران عراقی قدردانی می‌کند
مرکز موسیقی «مأوا» در طول راه پیمایی زائران اربعین حسینی با اجرای دوباره سرود «خیرالاحباب» از موکب داران عراقی قدردانی می‌کند.
  اربعین 98  موسیقی ایرانی  نماهنگ  مرکز موسیقی انقلاب اسلامی(مأوا)  نماهنگ خیرالاحباب