سه شنبه, ۶ آبان, ۱۳۹۹ / 27 October, 2020
هرمز شجاعی‌مهر
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
مجری پیشکسوت و سرشناس تلویزیون، دو قلب دارد!
هرمز شجاعی‌مهر، مجری پیشکسوت رادیو و تلویزیون، تاکید می‌کند کسی که به رسانه می‌آید، باید دو قلب داشته باشد. یک قلب اندوهگین و مصیبت‌زده و قلبی شاد و پُر انرژی که آن را تقدیمِ همه مردم می‌کند.
گفت‌وگو با مجری باسابقه رادیو و تلویزیون پس از انجام چند عمل جراحی
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
گفت‌وگو با مجری باسابقه رادیو و تلویزیون پس از انجام چند عمل جراحی
هرمز شجاعی‌مهر، گوینده و مجری پیشکسوت برنامه‌های خانواده رادیو و تلویزیون، می‌گوید همیشه با قلبِ شاد و پُر انرژی خود مقابل دوربین قرار گرفته و با وجود آن‌که در چند ماه گذشته چندین عمل جراحی و ابتلا به بیماری کرونا را پشت سر گذاشته است، نخواسته مشکلات و ناراحتی‌هایش را به مردم منتقل کند.
خبرنگار در کلام هرمز شجاعی‌مهر
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / هرمز شجاعی مهر / روز خبرنگار
خبرنگار در کلام هرمز شجاعی‌مهر
هرمز شجاعی مهر، مجری و گوینده باسابقه رادیو و تلویزیون جسارت، صداقت و عشق را سه شرط لازم برای خبرنگار شدن عنوان کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
دوپینگ مدیران تلویزیون با هنرپیشه‌هایی که...!
مهران مدیری، حمید گودرزی، کامبیز دیرباز، سام درخشانی، پژمان بازغی، بهنام تشکر، علیرام نورایی، مهران رجبی، سروش صحت، مهران غفوریان، رامبد جوان و محمدرضا گلزار. این روزها و هفته‌ها اگر در کانال‌های مختلف تلویزیونی گشت زده باشید، این بازیگران را در قاب تلویزیون دیده‌اید؛ بعضا در برنامه‌های تولید جدید، بعضا هم در تکرار پخش برخی برنامه‌های قبلی. اما مسئله این است که این لشکر بازیگران، در هیچ سریال تلویزیونی حضور ندارند. آنها در قامت مجری در برنامه‌های تولید تلویزیون حاضر می‌شوند.به این اسامی اضافه کنید، بازیگران دیگری چون رویا نونهالی و امین حیایی را که در قامت داور یک شوی تلویزیونی در این زمره قرار گرفته‌اند، یا لادن طباطبایی که در مقام داور و مجری یک رئالیتی‌شو در تلویزیون حضور دارد و یا احمد نجفی …
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / هرمز شجاعی مهر
گوینده رادیو را ماندگار می‌کند/ آرزو می‌کنم مردم به رسانه مکتوب برگردند
هرمز شجاعی‌مهر درباره‌ی ضوابط و معیارهای رادیو برای انتخاب گوینده، گفت: اینکه چقدر نظارت وجود دارد و گزینش چگونه است را باید از مدیران بپرسید اما آن‌قدر می‌دانم که لابد خوب نبوده که رادیو دارد فراموش می‌شود.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
هرمز شجاعی‌مهر: از اساس مجری شدن سلبریتی‌ها را قبول ندارم/ ماجرای پاره کردن لباس رضا عطاران در لوکیشن «ساعت خوش»
اعتقاد دارم یک گوینده و مجری باید علاوه بر برخورداری از یک صدای خوب، دانش به روز و آگاهی نسبت به اتفاقات جامعه، شخصیت گویندگی و اجرا داشته باشد. نمی‌توان به مردم فرمول و شیوه زندگی کردن یاد داد و بعد در سینما و روی صحنه کاری غیر از آن انجام داد.
 •  •