چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
کاظم سیاحی
چو هستی خوش باش/ نسبت فیلم «جهان با من برقص » با سینمای کیارستمی
سازندگی / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / فرهنگی و هنری
چو هستی خوش باش/ نسبت فیلم «جهان با من برقص » با سینمای کیارستمی
فیلم «جهان با من برقص»، اولین تجربه کارگردانی سینمایی سروش صحت داستان مردی به نام جهان با بازی علی مصفا است که قرار است تا دو ماه دیگر بر اثر بیماری از دنیا برود و حالا به پیشنهاد برادرش به نام بهمن با بازی کاظم سیاحی تمامی دوستان او در کلبه جنگلی او گرد آمده‏اند تا آخرین دورهمی دوستانه را داشته باشند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
پایان بازی مصطفی زمانی و سارا بهرامی در «کرگدن»
تصویربرداری سریال «کرگدن» که همزمان با پخش در شبکه نمایش خانگی ادامه دارد، تا دو هفته آینده به پایان می‌رسد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در حال حاضر به روزهای پایانی تصویربرداری رسیده و بخش‌های پایانی آن ظرف دو هفته آینده مقابل دوربین خواهد رفت. با نزدیک شدن به روزهای پایانی تصویربرداری، سکانس‌های بازیگرانی چون مصطفی زمانی، سارا بهرامی و کاظم سیاحی نیز به پایان رسیده است. بازی سایر بازیگران اصلی پروژه نیز به مرور تا دو هفته آینده تمام خواهد شد. تاکنون هشت قسمت از این سریال اجتماعی ـ اکشن وارد شبکه نمایش خانگی شده و قسمت نهم نیز روز ۱۴ دی‌ماه توزیع شد. پخش این سریال بر عهده موسسه سرو رسانه پارسیان است. مهدی یاری …
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / ...
نمایش «مری پاپینز» لغو شد
روابط عمومی نمایش «مری پایینز» اعلام کرد که در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی و اعلام سه روز عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجراهای پایانی این نمایش در سه روز آینده لغو شد. تاریخ سه اجرای پایانی نمایش مری پاپینز در روزهای آینده اعلام می‌شود. قرار بود نمایش موزیکال مری پاپینز بعد از دو ماه اجرا روی صحنه، پانزدهمین روز دی ماه برای آخرین بار روی صحنه تالار وحدت برود. در این نمایش موزیکال بهنوش طباطبایی در نقش «مری پاپینز»، احسان کرمی و کاظم سیاحی در نقش «بنکس»، مهرآوه شریفی‌نیا در نقش «وینفرد بنکس»، آرمین رحیمیان در نقش برت غزل و محمد شاکری دو بازیگر نوجوان و با استعداد هم در نقش بچه های خانواده بنکس روی صحنه می‌رفتند.
تغییر یک بازیگر در آخرین اجراهای مری پاپینز
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / فرهنگی و هنری
تغییر یک بازیگر در آخرین اجراهای مری پاپینز
موزیکال «مری پاپینز» در شرایطی به اجراهای پایانی خود نزدیک می‌شود که کاظم سیاحی در گروه بازیگران آن جایگزین احسان کرمی شده است.
کاظم سیاحی آقای بنکس می‌شود
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / فرهنگی و هنری
کاظم سیاحی آقای بنکس می‌شود
کاظم سیاحی جایگزین احسان کرمی در موزیکال «مری پاپینز» می‌شود.
  کاظم سیاحی  مری پاپینز  احسان کرمی
آخرین وضعیت «فوق‌لیسانس‌ها» از زبان تهیه‌کننده
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / فرهنگی و هنری
آخرین وضعیت «فوق‌لیسانس‌ها» از زبان تهیه‌کننده
ایلنا: رضا جودی ضمن بیان اینکه ۳۵ درصد از فیلمبرداری مجموعه «فوق‌لیسانس‌ها» به پایان رسیده، درباره آخرین وضعیت آن توضیحاتی را ارائه داد.
  سروش صحت  مجموعه  بهنام تشکر  هوتن شکیبا  مهران رجبی  رویا میرعلمی  متین ستوده  امیر حسین رستمی  کاظم سیاحی  سریال «فوق‌لیسانس‌ها»