شنبه, ۳ اسفند, ۱۳۹۸ / 22 February, 2020
کیف پول
آئین رونمایی از کیف پول الکترونیک شهروندی اصفهان بنام «اصکیف»
مهر / ۳ ساعت قبل / اقتصادی
آئین رونمایی از کیف پول الکترونیک شهروندی اصفهان بنام «اصکیف»
آئین رونمایی از کیف پول الکترونیک شهروندی اصفهان بنام «اصکیف» با حضور شهردار اصفهان و مدیر عامل به پرداخت ملت برگزار شد.
  بانکداری الکترونیکی  بانک ملت  شهرداری اصفهان  قدرت الله نوروزی
فروش کیف پول های سخت افزاری ارزهای دیجیتال
خبرآنلاین / ۴ روز قبل / اقتصادی
فروش کیف پول های سخت افزاری ارزهای دیجیتال
«ولت سنتر» اولین شرکت ایرانی که بیش از ۲۰ نوع ولت سخت افزاری را با مناسبت ترین قیمت و با بهترین پشتیبانی به شما ارائه می دهیم.
روزنامه شهروند / ۴ روز قبل / ...
ذره‌بین
سرقت صبحگاهی در متروی تهران یکی از قدیمی‌ترین سارقان حرفه‌ای تهران که در نخستین ساعات شروع کار مترو دست به جیب‌بری می‌زد، دستگیر شد. چندی قبل پرونده‌های سرقت به شیوه جیب‌بری در نخستین ساعات شروع کار متروی تهران به پلیس مخابره شد که با توجه به افزایش این سرقت‌ها تیم ویژه‌ای از مأموران برای دستگیری عامل این سرقت‌ها وارد عمل شدند. مأموران در ابتدا محل‌هایی را که سارق سحرخیز با حضور در ایستگاه‌های مترو دست به سرقت می‌زد، تحت نظر قرار دادند و به صورت نامحسوس تردد شهروندان را زیر نظر داشتند. تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه سحرگاه روز یکشنبه مأموران موفق به دستگیری سارق قدیمی در حین سرقت در مترو شدند.متهم که مردی شصت ساله است بارها …
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
سارق پیر مترو تهران دستگیر شد
رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری یکی از قدیمی‌ترین سارقان حرفه‌ای تهران که در نخستین ساعات شروع کار مترو دست به جیب بری می‌زد، خبر داد.به گزارش میزان، سرهنگ سعید عطااللهی، رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: چندی قبل پرونده‌های سرقت به شیوه جیب بری در نخستین ساعات شروع کار متروی تهران به پلیس مخابره شد که با توجه به افزایش این سرقت‌ها تیم ویژه‌ای از ماموران برای دستگیری عامل این سرقت‌ها وارد عمل شدند. وی با اشاره به اینکه ماموران در ابتدا محل‌هایی را که سارق سحرخیز با حضور در ایستگاه‌های مترو دست به سرقت می‌زد را تحت نظر قرار دادند و به صورت نامحسوس تردد شهروندان را زیر نظر داشتند، گفت: تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه سحرگاه روز گذشته ماموران موفق به دستگیری سارق قدیمی در حین سرقت در مترو شدند. سرهنگ …
توسعه کیف پول الکترونیک نیازمند قانون و اجرای کامل رمز دوم پویا
ایسنا / ۵ روز قبل / ...
توسعه کیف پول الکترونیک نیازمند قانون و اجرای کامل رمز دوم پویا
توسعه ابزار کیف پول الکترونیک در کشور نیازمند اعلام قوانین و مقررات از سوی بانک مرکزی و اجرای رمز دوم پویا برای تمامی تراکنش‌های بدون حضور کارت است.
  شرکت خدمات انفورماتیک  کیف پول الکترونیکی  طرح رمز دوم پویا
نکات مهم هنگام خرید کیف چرمی
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اقتصادی
نکات مهم هنگام خرید کیف چرمی
هنگام خرید کیف چرمی حتماً به اندازه و ابعاد کیف توجه کنید و سایز کیف را بر اساس نیازتان خریداری کنید. این یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید کیف چرمی می‌باشد.
  صنعت چرم  کیف پول  فروشگاه های زنجیره ای
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / ...
سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» رونمایی شد
سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» با حضور رئیس کل و اعضای هیئت عامل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل و مدیران شرکت بیمه نوین ٢١ بهمن‌ماه رونمایی شد.سامانه «الکترو بیمه نوین» که برای فروش آنلاین محصولات و خدمات این شرکت و با هدف تامین منافع سه جانبه مشتری، نماینده و شرکت بیمه نوین طراحی شده است، همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران طی مراسمی رونمایی شد. سامانه «الکتروبیمه نوین» به آدرس  www.e-bime.com به طور انحصاری جهت ارائه خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه نوین طراحی شده است. از مزیت‌های منحصر به‌فرد سامانه «الکترو بیمه نوین»، می‌توان به ارائه خدمات در گستره جغرافیایی سراسر کشور با قابلیت نرخ‌دهی به تفکیک استان‌ها و در حوزه فعالیت نمایندگان …
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
کیف‌قاپ‌ها به هزینه درمان پسر بیمار هم رحم نکردند
[شهروند] هوشیاری زن مالباخته، دست باند جیب‌برهای جوان را رو کرد. این باند چهارنفره مدتی بود که در ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی پول، طلا و گوشی موبایل سرقت می‌کردند. همه اعضای این گروه دختران جوانی هستند، که هیچ سابقه‌ای هم ندارند. ظاهرا آنها در یکی از سرقت‌ها، به سرقت کیف زن میانسالی رفته بودند، که از قضا پول زیادی همراه داشت. آن‌طور که این زن میانسال می‌گوید، این پول هزینه درمان پسرش بوده، که حالا به جای پرداخت آن به بیمارستان، باید از این دختران جیب‌بر پس بگیرد. 6 بهمن، مأموران پلیس 110 طی تماس تلفنی درجریان جیب‌بری در ایستگاه بی‌آرتی میدان انقلاب قرار گرفتند. مالباخته زن میانسالی بود، که در اظهاراتش به مأموران گفت: «دو دختر جوان کیف …
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
مسئله میلیونر شدن
از خدا پنهان نیست از شما هم پنهان نباشد، خیلی دلم می‌خواست و هنوز هم می‌خواهد میلیونر بشوم. پول آن‌قدر که بتوانم چرخ زندگی‌ام را بچرخانم دارم و درمی‌آورم. خدا را شکر محتاج کسی نیستم، ولی می‌گویند زندگی میلیونرها و زندگی‌کردن مثل آ‌ن‌ها کیف و لذتی دارد که زندگی آدم‌های گنجشک‌روزی ندارد. برای رسیدن به این مقصود هم خیلی فکر کردم و خیلی نقشه کشیدم که همه‌اش به بن‌بست خورد. تا این‌که دست روزگار مرا با آقای «تمبردوست» که با دوسه‌سال تفاوت سن با هم هم‌دندان بودیم آشنا کرد و وقتی پی به درد من برد و راز عدم موفقیتم را برای رسیدن به مقصود فهمید، گفت: یک‌روز به خانه من بیا تا راه و چاره کار را پیش پایت بگذارم …
فیلم | ماجرای چک گم‌شده ۴۰ میلیاردی در وجه حامل و اقدام تحسین‌برانگیز افسران پلیس راهور
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / فیلم
فیلم | ماجرای چک گم‌شده ۴۰ میلیاردی در وجه حامل و اقدام تحسین‌برانگیز افسران پلیس راهور
چهل میلیارد تومان چک در وجه حامل و یک چک سفید امضا؛ قطعا وسوسه‌انگیز است. برای هر فردی که آن را پیدا کند یک گنج محسوب می‌شود. با این حال ستوان ‏یکم محمدرضا مجیدیان و همکارش ستوان یکم رضا معرفی یک لحظه هم وسوسه به ‏سراغشان نیامد. وقتی کیف پر پول را دیدند، تمام سعی و تلاششان را کردند تا آن را به صاحبش ‏بازگردانند. هیچ مشخصاتی از صاحب کیف نبود. با این‌حال آنها توانستند هر طور شده صاحب ‏کیف 40میلیاردی را پیدا کنند و بدون هیچ چشمداشتی آن را تحویل دهند.
  پلیس راهور  پول
توان پیش بینی بازارهای نوظهور، عملکرد موفق در بازار کسب و کار است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
توان پیش بینی بازارهای نوظهور، عملکرد موفق در بازار کسب و کار است
مهم ترین بخش از دستاوردهای کسب و کاری پرداخت الکترونیک سداد، پیش بینی و حضور در بازارهای نوظهور است.
  پرداخت الکترونیک سداد  درگاه پرداخت الکترونیک  کیف پول الکترونیکی
خانم کارگردان سناریوی سرقت نوشت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / سیاسی
خانم کارگردان سناریوی سرقت نوشت
دختر دانشجوی رشته کارگردانی با همدستی یک مرد عراقی و پسری ایرانی کیف پول زوج عراقی را سرقت کردند.
کیف پول اپلیکیشین ایوا عملیاتی شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / ...
کیف پول اپلیکیشین ایوا عملیاتی شد
شرکت پرداخت الکترونیک سداد کیف پول خود را در اپلیکیشن ایوا فعال کرد. هم‌اکنون میلیون‌ها کاربر ایوا می‌توانند پرداخت‌های خود را از طریق کیف پول، در امنیت کامل و با بالاترین سرعت ممکن انجام دهند.
  شرکت پرداخت الکترونیک سداد  کیف پول الکترونیکی  اپلیکیشن
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
افزونه گوگل کروم اطلاعات کیف پول رمزارز کاربران را می‌دزدد
محققان حوزه امنیت می گویند افزونه مرورگر کروم به نام Shitcoi- Walle با تزریق کد جاوا اسکریپت در صفحات وب، رمز عبور و کلیدهای خصوصی کاربران را به سرقت می‌برد.این افزونه که در تاریخ 9 دسامبر 2019 معرفی شده بود، برای مدیریت اتر‌(ETH) و دیگر توکن‌های مبتنی بر اتریوم استفاده می‌شد. این توکن‌ها معمولاً در فرایند ICO (عرضه اولیه سکه) تولید و عرضه می‌شوند. افزونه فوق، مدیریت توکن‌ها را از طریق مرورگر ممکن می‌ساخت.با این حال ظاهراً کارکرد اصلی این افزونه با آنچه سازندگان اعلام کرده بودند، تفاوت دارد. «هری دنلی» مدیر امنیت پلتفرم MyCrypto کدهای مخرب را در این افزونه کشف کرده است. به عقیده او افزونه Shitcoi- Walleبه دو طریق کاربران را به خطر می‌اندازد.در حالت اول، تمامی سرمایه‌های کاربران که مستقیماً داخل …
افزونه کروم، سارق کلیدهای کیف پول‌های ارز دیجیتال
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
افزونه کروم، سارق کلیدهای کیف پول‌های ارز دیجیتال
محققان امنیتی موفق به شناسایی افزونه ای در مرورگر کروم شده‌اند که با تزریق کدهای جاوا اسکریپت به صفحات وب برای سرقت کلمات عبور و کلیدهای کیف پول های ارز دیجیتال اقدام می کرد.
بازدید شهردار مشهد از شرکت به‌‌پرداخت ملت
عصرایران / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / اقتصادی
بازدید شهردار مشهد از شرکت به‌‌پرداخت ملت
شهردار مشهد در این جلسه با صحه‌گذاری بر توانمندی‌های شرکت به‌پرداخت به‌عنوان بزرگ‌ترین PSP ایران و خاورمیانه، استفاده از خدمات به‌پرداخت در حوزه‌هایی همچون کیف پول الکترونیک شهروندی را مورد تأکید قرار داد.
تعداد کاربران کیف پول موبایلی کیپاد 1/111/111 نفر شد؛ رونمایی از سرویس کارت به کارت کیپاد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
تعداد کاربران کیف پول موبایلی کیپاد 1/111/111 نفر شد؛ رونمایی از سرویس کارت به کارت کیپاد
کیف پول موبایلی کیپاد، محصول بانک‌پاسارگاد که از اواخر اسفند سال 1397 در دسترس مشتریان قرار گرفت، در کمتر از یک سال از شروع فعالیت، با استقبال کم‌نظیر کاربران مواجه شد، به طوری‌که در حال حاضر 1/111/111 نفر اقدام به نصب این برنامه کرده‌اند.
  برق  پول  تلفن همراه  سیستم عامل  طرح ترافیک
چه کسی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا پیروز می‌شود؟
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / سیاسی
چه کسی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا پیروز می‌شود؟
طبق این گزارش، چنانچه رای دهندگان براساس کیف پول خودشان رأی دهند، ترامپ در انتخابات پیروز خواهد شد و نسبت به پیروزی سال ۲۰۱۶، رأ‌ی‌های الکترال کالج بیشتری به دست خواهد آورد. پیش بینی مودیز بر اساس نگرش افراد درباره وضع مالی‌شان، دستاورد‌های بازار سهام در دوره ترامپ و نرخ بیکاری (که به پایین‌ترین حد خود در ۵۰ سال رسیده) استوار شده است.
  انتخابات آمریکا  ریاست جمهوری آمریکا  نظرسنجی  دونالد ترامپ  جو بایدن
فروش کیلویی اسکناس در ونزوئلا
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / بین‌المللی
فروش کیلویی اسکناس در ونزوئلا
در هفته‌های اخیر تقاضا برای اسکناس بولیوار ونزوئلا در نقاط مرزی و کشورهای همسایه بسیار افزایش یافته است اما اشتباه نکنید. این تقاضا خیلی به ارزش این اسکناس مربوط نمی‌شود بلکه بیشتر به خاطر کاغذ آن است! هکتور کوردرو، یک مهاجر ونزوئلایی که به کلمبیا رفته است، با استفاده از اسکناس بولیوار، کیف پول و کیف زنانه درست می‌کند و آن را به گردشگران می‌فروشد.
چه کسی از رمز پویا سود می‌برد؛ دست‌های پشت پرده مانع توسعه کیف‌های پول الکترونیک در ایران شد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸-۱۰-۰۲ / اقتصادی
چه کسی از رمز پویا سود می‌برد؛ دست‌های پشت پرده مانع توسعه کیف‌های پول الکترونیک در ایران شد
رضا الفت‌نسب به «شهروند» می‌گوید که در سایر کشورهای جهان مردم برای تراکنش‌های بانکی خرد و کم‌ارزش از کیف پول الکترونیک استفاده می‌کنند اما در ایران منافع و جیب بعضی‌ها مانع از توسعه کیف‌های پول الکترونیک بین شهروندان ایرانی شده است.
برنامه‌های سداد برای توسعه پرداخت‌های بدون کارت
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
برنامه‌های سداد برای توسعه پرداخت‌های بدون کارت
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد از برنامه‌های این شرکت برای ارائه خدمات پرداخت مبتنی بر کیف پول و استفاده از روش‌های بیومتریک مانند اثر انگشت خبر داد.
به دنبال کاسبان تحریم در بازار سیاه دارو/ داروی قاچاق؛ هر کیف ۲۰ میلیون!
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / اقتصادی
به دنبال کاسبان تحریم در بازار سیاه دارو/ داروی قاچاق؛ هر کیف ۲۰ میلیون!
تحریم‌های آمریکا، کاسبانی هم دارد. آنهایی که با قاچاق داروی بیماری‌های صعب‌العلاج سعی می‌کنند از این آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرند.اگر از قاچاق دارو به‌عنوان دلالی با جان مردم یاد کنیم بیراه نگفته‌ایم. حوزه‌ای که گویی در آن هیچ‌چیز جز پول مهم نیست.
  بازار دارو  تحریم دارو  قاچاق دارو  ناصر خسرو
«کیف پول» ایرانی چگونه جهانی شد؟/ بحران آب به روایت یک فیلم کوتاه
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / فیلم
«کیف پول» ایرانی چگونه جهانی شد؟/ بحران آب به روایت یک فیلم کوتاه
کارگردان فیلم کوتاه «کیف پول» که چندی پیش موفق به کسب جایزه ۲۰ هزار یورویی بهترین فیلم موبایلی از جشنواره فرانسه شد، درباره تجربه ساخت این فیلم توضیحاتی ارائه کرد.
  فیلم کوتاه  کیف پول  فاطیما نوفلی
نظام پرداخت کیف پول شهروندی تهران و مشهد متصل می‌شوند
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / اجتماعی
نظام پرداخت کیف پول شهروندی تهران و مشهد متصل می‌شوند
نظام پرداخت کیف پول شهروندی تهران و مشهد با توافق دو شهرداری کلانشهر کشور متصل خواهد شد.
آقا ایرج، آزاد مرد ۵۰۰ میلیون تومانی!
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / فیلم
آقا ایرج، آزاد مرد ۵۰۰ میلیون تومانی!
کارمند شهرداری استان البرز که چند روز پیش کیفی با محتوای 500 ملیون تومن پیدا کرده بود امروز آن را در میدان آزادی تهران به صاحبش برکرداند و حتی یک ریال هم از صاحب کیف پاداش نگرفت.
  کارگر شهرداری  کیف پول  میدان آزادی
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اقتصادی
خرید اقساطی از دیجی‌کالا برای پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌ها آغاز شد؛بدون نیاز به ضامن یا سپرده‌گذاری
این راهکار به پرسنل سازمان‌ها اجازه می‌دهد به کمک اعتبار اختصاص یافته در کیف پول خود، از بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران خرید و اقساط آن‌را ماهانه پرداخت کنند. دیجی‌پی با این طرح در نظر دارد دامنه خدمات پرداختی خود را گسترش داده و تجربه‌ای خوشایند از خرید برای مشتریان ایجاد کند.
افتتاحیه سومین همایش تهران هوشمند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / فیلم
افتتاحیه سومین همایش تهران هوشمند
افتتاحیه سومین نمایشگاه و همایش تهران هوشمند روز دوشنبه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان ، پیروز حناچی شهردار تهران، و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار شد.در این مراسم از ۵ اپلیکیشن تهران من، دوچرخه، کیف پول شهروندی، بلیت هوشمند و املاک من با حضور وزیر ارتباطات، رییس شورای شهر و شهردار تهران رونمایی شد.
  پیروز حناچی  شهرداری تهران  سورنا ستاری  محمد فرجود  محمدجواد آذری جهرمی  تهران هوشمند  ایران
از ۵ اپلیکیش شهری در افتتاحیه تهران هوشمند رونمایی شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / علمی و آموزشی
از ۵ اپلیکیش شهری در افتتاحیه تهران هوشمند رونمایی شد
تهران- ایرنا- در افتتاحیه سومین نمایشگاه و همایش تهران هوشمند از ۵ اپلیکیشن تهران من، دوچرخه، کیف پول شهروندی، بلیت هوشمند و املاک من با حضور وزیر ارتباطات، رییس شورای شهر و شهردار تهران رونمایی شد.
  شورای شهر  پیروز حناچی  شهر هوشمند  تهران هوشمند
عکس مهدی ترابی در کیف پول کالدرون!
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / ورزشی
عکس مهدی ترابی در کیف پول کالدرون!
گابریل کالدرون حق دارد عکس او را توی کیف پولش بگذارد یا بچسباند بالای تختش! در این فصل او بیش از هر کسی، مدیون مهدی ترابی بوده که هر وقت اراده کرده تیم خسته را از چالش عبور داده است.
  مهدی ترابی  گابریل کالدرون
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / ...
واکسی
مازیار سوادکوهی:با عجله از ماشین پیاده شد، نگاهی به کفش‌هایش کرد، نیاز به واکس داشت، آن طرف خیابان چشمش به بساط واکسی خورد...به سرعت خود را به واکسی رساند... پای راستش را روی جعبه گذاشت و همزمان کیف سامسونتش را باز کرد و مشغول وارسی اسناد و مدارک داخل آن شد... سپس پای چپش را روی جعبه گذاشت... بعد از آنکه کار واکس زدن تمام شد اسکناس 5هزارتومانی را از جیبش در آورد و به واکسی داد. چند قدم از او دور نشده بود که واکسی داد زد:«آقا بقیه...»در حالی که می‌دوید گفت:«قابل شما را نداره.» واکسی این بار به اسم صدایش کرد. با تعجب برگشت... عرق سرد تمام وجودش را فرا گرفت... رو به واکسی کرد و گفت: از کی اینجا واکس می‌زنی بابا؟ پدرش بقیه پول را به او برگرداند.
فیلم | زورگیری از یک زن در اهواز{این فیلم حاوی صحنه‌های خشن است}
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / اجتماعی
فیلم | زورگیری از یک زن در اهواز{این فیلم حاوی صحنه‌های خشن است}
سایت خبر فوری نوشت: سرقت از خانمی در کوی سعدی اهواز، با یک پراید بعنوان تاکسی و یک پژو ۴۰۵ با ۳ نفر که هفته قبل رخ داد. این سارقان طلاها و کیف پول وموبایل را با قیچی وسلاح و با روش‌هایی که در کلیپ می‌بینید سرقت می‌کنند. اشیا با ارزش همراه خودتان چ بیرون نبرید.
  زورگیری  اهواز
همکاری تازه اسنپ و آپ
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
همکاری تازه اسنپ و آپ
اولین سرویس شارژ خودکار کیف پول در ایران راه‌اندازی شد.
  اسنپ  تاکسی آنلاین اسنپ  آسان‌پرداخت
اولین سرویس شارژ خودکار کیف پول در ایران راه‌اندازی شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
اولین سرویس شارژ خودکار کیف پول در ایران راه‌اندازی شد
چندی پیش اسنپ و آسان‌پرداخت از کیف پول مشترک خود رونمایی کردند؛ اکنون روابط عمومی اسنپ از راه‌اندازی سرویس شارژ خودکار این کیف پول خبر داده است.
  شارژ خودکار کیف پول
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اقتصادی
سرقت ارز مجازی به ارزش ۴۹ میلیون دلار
سارقان از یک بورس ارز مجازی در کره جنوبی ۳۴۲ هزار سکه مجازی اتریوم به ارزش ۴۹ میلیون دلار ربوده‌اند. به گزارش انگجت، سرقت ارزهای مجازی در آینده نزدیک متوقف نمی‌شود. بورس ارز مجازی در کره جنوبی به نام Upbit اعلام کرده ۳۴۲ هزار سکه مجازی اتریوم به ارزش ۴۹ میلیون دلار از یکی از کیف پول‌هایش به یک کیف پول ناشناس (یا همان سارق) منتقل شده است. این بورس به سرعت تمام فرآیندهای سپرده‌گذاری حساب‌های ارزهای مجازی و همچنین برداشت از آنها را معلق کرد. همچنین این شرکت تمام دارایی‌های خود را به کیف پول‌های آفلاینی منتقل کرد که حمله به آنها غیر ممکن بود. به گفته Upbit این روند فورا اتریوم‌های سرقت شده را با دارایی‌های خود جایگزین می‌کند، اما دو هفته طول می‌کشد تا سپرده‌گذاری و برداشت از حساب‌های مذکور دوباره …
راننده تاکسی که ۷۰ هزار یورو را به صاحبانش برگرداند
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / فیلم
راننده تاکسی که ۷۰ هزار یورو را به صاحبانش برگرداند
راننده تاکسی امانت داری که کیف پول دو گردشگر را که حاوی ۷۰ هزار یورو پول نقد در ماشینش جا مونده بود صاحبانش را به زحمت پیدا کرد و به آن‌ها برگرداند.
  تاکسی  تاکسیرانی  مراسم تجلیل
مزایای استفاده از کیف پول دیجیتال
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / اقتصادی
مزایای استفاده از کیف پول دیجیتال
اسنپ برای تسهیل خدمت‌رسانی به کاربرانش، به واسطه‌ی یک سرمایه‌گذاری مشترک با آسان‌پرداخت، به اولین و جامع‌ترین کیف پول دیجیتال ایران مجهز شده است و این کیف پول به زودی در اختیار تمامی کاربران این سامانه قرار می‌گیرد.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / ...
اطلاعیه روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پیرامون کیف پول مشترک آپ و اسنپ
پیرو انتشار اخبار مربوط به نشست خبری اپ و اسنپ و تحلیل های متفاوت از مطالب مندرج، ضروری است موارد زیر جهت شفاف سازی هرچه بیشتر مخاطبین محترم رسانه ها، اطلاع رسانی گردد:
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / سیاسی
چگونه زیر 20 ثانیه کارت به کارت کنیم؟
شما برای رسیدن به محل کار در تاکسی هستید، درلحظه آخر متوجه می شوید که کیف پول خود را جاگذاشته و عجله دارید. دراین شرایط با استفاده از یکی از اپلیکیشن‌های پرداخت اقدام به کارت به کارت برای راننده می‌کنید.
  انتقال وجه
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اقتصادی
معرفی «سیمرغ تجارت» به‌عنوان شرکت‌ دانش‌بنیان
شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت پس از بررسی سه ماهه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت که در زمینه ارائه راهکارهای نوین بانکی با تمرکز بر پرداخت خرد الکترونیکی فعالیت می‌کند، پس از بررسی سه ماهه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان توانست به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شود. این شرکت که به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه مالی بانک تجارت مطرح است، در حوزه کیف پول الکترونیک، کارت‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های موبایلی (ست)، همچنین خدمات کارت‌های مغناطیسی از جمله صدور کارت‌های هدیه، بن‌کارت و توریست کارت و خدمات نوین پرداخت الکترونیک از جمله سامانه هوشمند …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / ...
دستگیری سارق زن در پایانه مرزی مهران
فرمانده تیپ سوم امام‏حسین(ع) یگان‌های ویژه ناجا از دستگیری سارق زن در پایانه مرزی مهران خبر داد.سردار علی عظیمی بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران، گشت اطلاعاتی این تیپ متوجه زنی می‌شوند که در حال حمل کردن کیف سنگینی بوده لذا به وی مشکوک و نسبت به بررسی موضوع اقدام می‌کنند که متوجه مقادیر زیادی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد می‌شوند. وی خاطرنشان کرد: برابر بررسی‌های به عمل آمده و اعترافات متهمه، وی سعی می‌کرد در مسیر تردد و محل استراحت زائران زن قرار گرفته و با نزدیک شدن به آنها اقدام به تخلیه کیف پول و برداشتن تلفن همراه آنها کند.فرمانده تیپ سوم امام‏حسین(ع) یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: طی استعلام اخذ‏شده از سامانه احراز هویت پایانه مرزی مهران، متهمه سابقه …
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / ...
زن سارقی که کیف پول و موبایل زائران را سرق می‌کرد در مرز مهران دستگیر شد
فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا از دستگیری سارق زن در پایانه مرزی مهران خبر داد.
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / اقتصادی
رفع تمامی نیازهای پرداختی روزمره با کیف پول کیپاد
یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد اپلیکیشن کیپاد، انتقال موجودی کیف پول به حساب کاربر است. شما می‌توانید در صورت لزوم با مراجعه به قسمت انتقال حساب، مبلغ اعتبار کیف پول خود را از طریق کد شبا (ثبت شده در قسمت پروفایل)، به حساب بانکی خود انتقال دهید.
برندگان طرح سمپاتی چه کسانی هستند؟
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / اقتصادی
برندگان طرح سمپاتی چه کسانی هستند؟
در طرح سمپاتی پات با انجام هریک از تراکنش های خرید شارژ، پرداخت انواع قبوض و خرید اینترنت توسط اپلیکیشن پات می توانید امتیاز کسب و کیف پول خود را شارژ کنید.
  ایران کیش  شارژ  اپلیکیشن پات
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / اجتماعی
آبروداری مامور پلیس اصفهان مقابل زن عراقی
 مامور پلیس اصفهان کیف پول توریست درمانی را به مالک بازگرداند.
خبرگزاری میزان: دادگاه امروز به زیرآب زنی یکی از متهمان از
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / اجتماعی
خبرگزاری میزان: دادگاه امروز به زیرآب زنی یکی از متهمان از "شبنم نعمت‌زاده" گذشت/ لشگری پور: نعمت‌زاده می‌گفت که داروخانه‌ها مانند کیف پول هستند
سردبیر خبرگزاری قوه قضائیه در توییتر خود نوشت: دادگاه امروز به زیرآب زنی یکی از متهمان از خانم شبنم نعمت‌زاده گذشت. لشگری پور یکی از متهمان گفت: نعمت‌زاده می‌گفت که داروخانه‌ها مانند کیف پول هستند
OnePlus Pay کیف پول دیجیتال وان پلاس معرفی شد
زومیت / ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / فناوری
OnePlus Pay کیف پول دیجیتال وان پلاس معرفی شد
وان پلاس درکنار معرفی گوشی‌های هوشمند جدید وان پلاس ۷ تی، وان پلاس پی را که انتظار می‌رود سال آینده عرضه شود، معرفی کرد.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / اقتصادی
ارزش 16 میلیارد دلاری بازار جهانی بلاک چین
بررسی‌های یک موسسه تحقیقاتی نشان می‌دهد ارزش بازار جهانی بلاک چین تا سال ۲۰۲۴ به ۱۶ میلیارد دلار می‌رسد. یافته‌های موسسه پژوهشی گلوبال مارکت اینسایت نشان می‌دهد بازار جهانی بلاک‌چین به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است و در بخش‌هایی همچون زیرساخت‌ها، تهیه اپلیکیشن‌های کاربردی، طراحی سیستم‌های جدید امنیتی، پرداخت و کیف پول دیجیتال و در بخش‌هایی همچون خدمات دولتی، مراقبت‌های درمانی، خدمات فناوری اطلاعات، خدمات چندرسانه‌ای و تفریح، حمل‌ونقل و لجستیک تغییرات چشمگیری ایجاد خواهد کرد.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / اقتصادی
«پول دیجیتالی» علیه «دلار»
آینده پول به احتمال زیاد به یک نسخه دیجیتالی که هم اکنون در کیف پول‌های مردم وجود دارد، متعلق خواهد بود. به این ترتیب امکان پایان سیستم پولی که جهان برای دهه‌های متوالی با آن درگیر بود، وجود خواهد داشت و چنین آینده‌ای به‌طور حتم بسیاری از طرفداران رمز‌ارزها را ناامید خواهد کرد. طرفدارانی که امیدشان حتی سرمایه‌شان را در کریپتو‌های شرکت‌های خصوصی از جمله بیت‌کوین گذاشته‌اند؛ هرچند بانک‌های مرکزی و دولت‌ها از مخالفان سرسخت رمزارزها به شمار می‌روند؛ اما به مرور تب تبدیل ارز‌های کلاسیک به یک نسخه دیجیتال ملی بالا گرفته است.
پرداخت کرایه تاکسی‌های شهری و آنلاین با «کارپِی»
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / ...
پرداخت کرایه تاکسی‌های شهری و آنلاین با «کارپِی»
پرداخت کرایه تاکسی شهری از طریق کیف پول اینترنتی امکان‌پذیر شد.
  کارپینو  فون پی  تاکسی اینترنتی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / ...
کیف پول بیت‌کوین روی گوشی HTC
شرکت اچ‌.تی‌.سی قصد دارد یک کیف پول مخصوص رمزارز بیت‌کوین را روی گوشی جدید مجهز به فناوری بلاک‌چین خود تعبیه کند و کاربرانی که با این گوشی بیت‌کوین خرج کنند، تخفیف می‌گیرند.
با پرداخت بیت‌کوین از این گوشی تخفیف بگیرید
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / علمی و آموزشی
با پرداخت بیت‌کوین از این گوشی تخفیف بگیرید
شرکت اچ‌.تی‌.سی قصد دارد یک کیف پول مخصوص رمزارز بیت‌کوین را روی گوشی جدید مجهز به فناوری بلاک‌چین خود تعبیه کند و کاربرانی که با این گوشی بیت‌کوین خرج کنند، تخفیف می‌گیرند.
  بیتکوین  اچ‌تی‌سی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / اقتصادی
نسخه جدید همراه بانک ملت عملیاتی شد
نسخه جدید سامانه همراه بانک ملت با ارائه خدمات جدید و اعمال تغییرات در برخی از خدمات با افزایش ملاحظات امنیتی، در دسترس مشتریان قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف تکمیل خدمات سامانه همراه بانک و بهبود عملکرد سامانه مطابق با سلیقه مشتری، نسخه جدید را با اعمال تغییراتی روانه بازار کرد. افزایش سقف انتقال وجه، فراخوان سرویس صوتی برای برخی از خدمات، تعیین سقف کیف پول همراه پلاس ملت در همراه بانک و امکان ورود به سامانه همراه بانک از طریق اسکن چشم(Iris)، از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در نسخه جدید همراه بانک ملت است.
چرا کارت‌های سوخت شخصی هنوز استفاده نمی‌شود؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ / اقتصادی
چرا کارت‌های سوخت شخصی هنوز استفاده نمی‌شود؟
ایرنا نوشت: در حالی که ۱۰ روز از الزامی شدن استفاده از کارت‌های سوخت شخصی می‌گذرد اما به گفته رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت، ‌تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد مردم از کارت‌های شخصی برای سوختگیری استفاده می‌کنند و بقیه کارت‌ها همچنان یا در کیف پول افراد و یا در باجه‌های پست خاک می‌خورد.
  مصرف سوخت  قاچاق سوخت (بنزین و گازوئیل)  بنزین  سهمیه بندی بنزین  کارت سوخت
تابناک / ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / ...
کدام کشور‌ها کیف پول گمشده را برنمی‌گردانند؟
جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
پشتیبانی از بیت کوین در کیف پول Keystore سامسونگ فراهم شد
زومیت / ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ / فناوری
پشتیبانی از بیت کوین در کیف پول Keystore سامسونگ فراهم شد
سامسونگ به‌تازگی علاوه بر ارزهای دیجیتال اتریوم و Klaytn، پشتیبانی از بیت کوین را هم در کیف پول Keystore گوشی‌های خود فراهم کرد.
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / اقتصادی
اهدای 620 جایزه به کاربران همراه بانک تجارت
این مرحله از قرعه کشی شامل کاربرانی بود که در بازه زمانی 29 تیر ماه لغایت 11 مرداد از همراه بانک تجارت استفاده کرده و امتیاز کسب خود را افزایش داده اند. قرعه کشی 400 بسته اینترنت سه ماهه و 200 فقره شارژ اپلیکیشن کیف پول ست از دیگر جوایزی بود که در این مرحله قرعه کشی شد.
عروس و مادرشوهر؛ گردانندگان شبکه سرقت
فرارو / ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / سیاسی
عروس و مادرشوهر؛ گردانندگان شبکه سرقت
بررسی‌های اولیه فاش کرد سه زن در خیابانی شلوغ به شاکی پرونده نزدیک شده و در اقدامی سریع محتویات کیف دستی او شامل یک میلیون دلار پول بحرینی و کارت عابربانک او را سرقت کرده‌اند. ساعتی بعد از این دزدی مشخص شد از کارت عابربانک شاکی مبلغ ۱۴ میلیون تومان برداشت شده است.
  عروس و مادر شوهر  سرقت  شبکه سرقت
پول و پاسپورت ملی‌پوش ایرانی را دزدیدند!
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / ورزشی
پول و پاسپورت ملی‌پوش ایرانی را دزدیدند!
حسین وفایی، اسنوکر باز ایرانی که برای مسابقات عازم چین شده بود از دزدیده شدن کیف خود در فرودگاه چین خبر داد. این اسنوکر باز اکنون بدون پول و پاسپورت در یکی از فرودگاه‌های چین بلاتکلیف است و مراجعه او به پلیس نیز بی‌فایده بوده است. او تنها تلفن همراه خود را که در کیفش نبوده، در اختیار دارد.
کارگر فرودگاه یاسوج کیف حاوی پول و طلا را به صاحبش برگرداند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / ...
کارگر فرودگاه یاسوج کیف حاوی پول و طلا را به صاحبش برگرداند
‌یک کارگر فضای سبز امانتدار یاسوجی کیف پول و طلاهای جامانده در فرودگاه این شهر را به صاحبش برگرداند.
  کیف حاوی پول و طلا
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / ...
شیوه نوین فرد سارق برای سرقت از رانندگان مسافرکش
رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق گوشی‌های راننده‌های مسافرکش در محدوده بیمارستان میلاد خبر داد.سرهنگ ابراهیم قاضی‌پور در تشریح این خبر گفت: از اوایل هفته گذشته سرقت موبایل با شیوه و شگردی عجیب در محدوده این کلانتری شدت گرفت؛ براساس گفته‌های شکات که همگی راننده مسافرکش بودند سارق با جلب اعتماد آنها و گرفتن گوشی‌شان برای برقراری تماس، اقدام به سرقت‌های سریالی می‌کرد. یکی از راننده تاکسی‌ها در تحقیقات اولیه به ماموران عملیات کلانتری گفت: روز جاری مردی خودرویم را به صورت دربستی کرایه کرد، او در همان ابتدای امر و با سوار شدن بر صندلی جلو، یک عدد کیف پاسپورتی که به نظر می‌رسید پر از پول باشد را روی داشبورد قرار داد و مدعی شد برای کمک به یکی از آشنایانش اقدام خیری انجام داده و قصد دارد او را با …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / ...
هوشیاری پیرزن، زورگیر مسافربرنما را به دام انداخت
هوشیاری و اقدام به‌موقع یک پیرزن سارق زورگیر را به دام انداخت. حوالی ساعت ۲۱ جمعه (۲۸ تیرماه) پیرزنی با کلانتری شهدا تماس گرفت و اعلام کرد که راننده و مسافر یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد زورگیری از وی را داشتند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری به‌سرعت به محل اعلامی اعزام شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. با حضور ماموران در محل، پیرزنی به آنان مراجعه و اعلام کرد که در خیابان سوار بر یک خودروی پراید مسافربر شده و پس از طی مسافتی کوتاه، مردی نیز به عنوان مسافر سوار بر خودروی سواری شده است اما مدتی بعد در حوالی میدان شکوفه مسافر، سلاح سردی را زیر گردنش قرار داده و با تهدید از وی خواسته تا کیفش را تحویل بدهد اما پیرزن درحالی که به شدت ترسیده بود از این کار …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / ...
افزایش ۳۵ درصدی کشف به وقوع سرقت‌های به عنف در سال جاری
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا گفت: در راستای تحقق اهداف قرارگاه مرکزی مبارزه با سرقت، مرحله اول طرح مبارزه با سرقت‌های توام با خشونت و شناسایی و دستگیری سارقان خشن خردادماه به مدت دو روز در سراسر کشور اجرا شد.سرهنگ رضا موذن اظهار کرد: وقوع سرقت‌های توام با خشونت علاوه بر ضررهای مادی، تهدید‏کننده امنیت و سلب آسایش مردم نیز تلقی می‏شود. وی با اشاره به اینکه هر سرقتی که به عنف باشد جزو سرقت‌های توام با خشونت قرار می‌گیرد، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در مبارزه با این دست جرایم کاملا مصمم هستند و با افراد خاطی به طور قاطعانه برخورد خواهند کرد. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اجرای طرح مبارزه با سرقت‌های توام با خشونت به عنوان یکی از برنامه‌های مهم پلیس آگاهی در سال ۹۸ تصریح کرد: …
ارزجو اولین کیف پول ارزهای دیجیتال را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند
زومیت / ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ / فناوری
ارزجو اولین کیف پول ارزهای دیجیتال را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند
ارزجو از معدود استارتاپ‌های ایرانی حوزه‌ی رمزارز حاضر در الکام استارز، خدمات کیف پول بیت کوین را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند.
پایان عمر کیف پول سنتی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ / ...
پایان عمر کیف پول سنتی
نسخه‌های دیجیتالی کارت‌های اعتباری هنوز به‌طور گسترده در دنیا پذیرفته نشده است اما آینده روشنی دارد.
  کارت‌های اعتباری  اقتصاد دیجیتالی  دیجیتال  کیف پول الکترونیکی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / سیاسی
مردم آنقدر‌ها هم بد نشده‌اند!
احتمالا کلید برای صاحب کیف مهم است، اما برخلاف پول برای کسی که کیف را پیدا کرده استفاده‌ای ندارد. از این رو، این مساله ارتباطی به تصویر شخصی فرد از درستکار بودن یا دزد بودن ندارد. در عین حال، احتمال اینکه کیف‌هایی که درون آن‌ها پول و کلید بود پیدا شود بیش از کیف‌های خالی بود. این مساله نشان می‌دهد این تنها تصویر شخصی افراد از خود نبوده که انگیزه گزارش پیدا شدن کیف را به وجود آورده است.
  اخلاق  درستکاری  دوره جدید