دوشنبه, ۱۱ فروردین, ۱۳۹۹ / 30 March, 2020
یهودستیزی
اسکار شیندلر باش علیه کرونا
اسکار شیندلر باش علیه کرونا
محمد فاضلی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: کرونا هم چیزی شبیه به نازی‌های فیلم فهرست شیندلر عمل میکند. کرونا بدون محاکمه می‌کُشد، مرد و زن، پیر و جوان هم زیاد نمی‌شناسد. کرونا هم بی‌رحم و بی‌دلیل عمل می‌کند. مهم است که ما شیندلر باشیم و با کردارمان در هر موقعیتی که هستیم، هر طور شده یک انسان بیشتر را نجات دهیم.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / ویروس کرونا / شیوع ویروس کرونا / فهرست شیندلر / ایران و اروپا / آلمان نازی / ایران و آلمان / یهودستیزی /
درباره باروخ اسپینوزا
درباره باروخ اسپینوزا
تهران- ایرنا- باروخ اسپینوزا یکی از بزرگ‌ترین عقل‌گرایان فلسفه سده هفدهم و زمینه‌ساز ظهور نقد مذهبی به شمار می‌رود که به سبب نظام فلسفی خاص و تالیف اثری به نام اخلاق به شهرتی جهانی دست یافت و مورد توجه فراوان قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / هلند / یهودستیزی / فلسفه / آمستردام /
سندرز: امیدوارم اولین رئیس‌جمهور یهودی آمریکا شوم
برنی سندرز کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در یک ویدئوی تبلیغاتی جدید می‌گوید، بسیار مفتخر است که یهودی است و امیدوار است که اولین رئیس‌جمهوری یهودی در تاریخ آمریکا شود. به گزارش تایمز اسرائیل، این فیلم ویدیویی دو دقیقه و ۴۰ ثانیه‌ای همچنین دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا را به دلیل افزایش حوادث یهودستیزی و همچنین توانمندسازی نئو نازی‌ها در آمریکا سرزنش می‌کند. این ویدیو همچنین شامل بخش‌هایی از صحبت‌های دونالد ترامپ است که بسیاری از آن‌ها به عنوان یهودستیزی تعبیر می‌شوند؛ از جمله آن‌ها می‌توان به اظهارات او در یک سخنرانی ائتلاف یهودیجمهوری‌خواه در مورد پول یهودیان و اظهارات او مبنی بر اینکه یهودیانی که به دموکرات‌ها …
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ /
واکنش پمپئو به دیدار سناتورهای آمریکایی با ظریف
وزیر امور خارجه آمریکا با بیان اینکه برخی سناتورهای آمریکایی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر امور خارجه ایران دیدار کرده‌اند، مدعی شد: این افراد در حال کمک‌رسانی و همدستی با ایران هستند.به گزارش ایسنا، به نقل از واشنگتن فری بیکن، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران در واکنش به دیدار مخفیانه سناتورهای آمریکایی با محمدجواد ظریف در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: این دموکرات‌ها در حال کمک‌رسانی و همدستی با ایران هستند.وی با اشاره به اینکه ایالات متحده ماه‌ها قبل محمدجواد ظریف را در لیست تحریم‌های خود قرار داده است، ادعا کرد: او وزیر امور خارجه کشوری است که یک هواپیمای مسافربری را ساقط کرده و هنوز جعبه سیاه آن را تحویل نداده است. او وزیر خارجه کشوری است که در 27 دسامبر یک آمریکایی …
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ /
برگزاری مراسم هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس در لهستان
برگزاری مراسم هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس در لهستان
مراسم هفتاد و پنچمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس به دست ارتش اتحاد جماهیر شوروی روز دوشنبه با حضور تعدادی از رهبران جهان و بازماندگان هولوکاست در محل این اردوگاه در جنوب لهستان برگزار شد.در میان رهبران سیاسی که در این مراسم شرکت داشتند، آندژی دودا، رئیس جمهوری لهستان، فرانک والتر اشتاین مایر، رئیس جمهوری آلمان، ولودیمیر زلنسکی،‌ رئیس جمهوری اوکراین، رووین ریولین، رئیس جمهوری اسرائیل حضور داشتند.همچنین حدود ۲۰۰ نفر از بازماندگان اردوگاه مرگ آشویتس - بیرکناو برای شرکت در این مراسم به جایی بازگشتند که تمام خانواده و نزدیکانشان را از دست دادند. این بازماندگان در این مراسم نسبت به رشد یهودستیزی و نفرت در جهان هشدار دادند.این بازماندگان سالخورده یهودی و غیریهودی آشویتس از کشورهایی چون اسرائیل، ایالات …
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ /
با تعصب و نفرت مبارزه می‌کنیم
با تعصب و نفرت مبارزه می‌کنیم
رئیس‌جمهوری فرانسه اعلام کرد که کشورش متعهد به مبارزه با نفرت و تعصبی است که به یهودستیزی گسترده در این کشور انجامیده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۳ /
از «لغو جشن‌های کریسمس» تا «ورود تسلای چینی به بازار»
بسیاری از جشن‌های سال نو میلادی در اثر آتش‌سوزی در استرالیا لغو شد. ایران، حمله آمریکا به شبه نظامیان عراقی را مصداق بارز تروریسم خواند. طالبان: قصد اعلام آتش‌بس در افغانستان نداریم. دبیر کل سازمان ملل خواستار نقش‌آفرینی بیشتر جوانان در جهان شد. دانشمند چینی به دلیل اصلاح ژنتیکی نوزادان به 3سال حبس محکوم شد. پوتین از ترامپ به دلیل همکاری اطلاعاتی در زمینه عملیات تروریستی سن‌پترزبورگ تشکر کرد. رهبر کره شمالی خواستار ارائه راهکارهای امنیتی مثبت و تهاجمی شد. ترامپ خواستار اتحاد علیه بلای یهودستیزی شد. کویت: دعوت از اعضای الاحوازیه بدون اجازه دولت بوده است. تسلا اولین خودروی کارخانه چین را وارد بازار کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ /
باید علیه یهودستیزی متحد شویم
باید علیه یهودستیزی متحد شویم
رئیس رژیم صهیونیستی حمله به منزل یک خاخام در شهر نیویورک را محکوم کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اسرائیل / رووین ریولین /
فلسطین: تلاش رژیم اشغال‌گر علیه تصمیم دادگاه کیفری بین‌المللی بیانگر شکست این رژیم است
وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد، تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای سیاسی کردن تصمیم دادگاه کیفری بین‌المللی و ربط دادن آن به یهودستیزی بیانگر شکست این رژیم و عدم اذعان آنها به نتایج و پیامدهای تصمیم این دادگاه است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / وزارت خارجه فلسطین / دادگاه کیفری بین المللی /
دفاع کوشنر از دستور ترامپ برای مبارزه با یهود ستیزی
دفاع کوشنر از دستور ترامپ برای مبارزه با یهود ستیزی
مشاور ارشد کاخ سفید از دستور اجرایی جدید رئیس جمهور آمریکا برای مبارزه با یهودستیزی دفاع کرده و گفت، منتقدان، هدف این حکم اجرایی را به درستی متوجه نشده‌اند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / جارد کوشنر / یهودستیزی / دونالد ترامپ /
تفسیر جدید ترامپ از ملیت؛ گام تازه در حمایت‌ از صهیونیست‌ها
تفسیر جدید ترامپ از ملیت؛ گام تازه در حمایت‌ از صهیونیست‌ها
تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با امضای یک دستور اجرایی، تفسیر جدیدی را ارائه کرده است که در آن، یهودیت را نه فقط به عنوان یک مذهب، بلکه به عنوان یک ملیت به رسمیت خواهد شناخت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / یهودستیزی / دولت ترامپ / ایالات متحده آمریکا / رژیم صهیونیستی / دانشگاه ها /
ماکرون: به حمایت از مرده و زنده یهودی‌ها در فرانسه متعهدیم
ماکرون: به حمایت از مرده و زنده یهودی‌ها در فرانسه متعهدیم
رئیس جمهوری فرانسه امروز (چهارشنبه) تاکید کرد که از یهودی‌های این کشور چه مرده و چه زنده حمایت می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / امانوئل ماکرون / یهودستیزی /
پارلمان فرانسه علیه مخالفت با صهیونیسم لایحه تصویب کرد
قانونگذاران فرانسوی لایحه‌ای را تصویب کردند که بر اساس آن اقدامات ضدصهیونیستی معادل یهودستیزی تفسیر خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اسرائیل و فرانسه / پارلمان فرانسه /
یهودی ستیزی عارضه تاریخ مسیحیت است نه اسلام
کارشناس مسائل اسرائیل در گفت و گویی نکاتی را درباره یهودستیزی و صهیونیسم بیان کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / رژیم صهیونیستی اسرائیل / امام خمینی / ایران و اسرائیل / فلسطین /
مذهب‌ستیزی، پاشنه آشیل جدید انتخابات انگلیس
مذهب‌ستیزی، پاشنه آشیل جدید انتخابات انگلیس
لندن- ایرنا- با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری انتخابات پارلمانی انگلیس، رویکرد دو حزب عمده این کشور در ارتباط با اسلام‌ستیزی و یهودستیزی، به پاشنه آشیل انتخابات پیش رو تبدیل شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اسلام هراسی / حزب کارگر بریتانیا / یهودستیزی / حزب محافظه کار بریتانیا / جرمی کوربین / بوریس جانسون / انگلستان /
خاخام اعظم انگلیس: کوربین شایسه نخست‌وزیری نیست
خاخام اعظم انگلیس: کوربین شایسه نخست‌وزیری نیست
لندن– ایرنا– خاخام اعظم انگلیس از طرفداران رژیم صهیونیستی در اظهارنظری بی‌سابقه درباره انتخابات پارلمانی این کشور، «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر را به دیدگاه‌های ضد صهیونیستی متهم کرده و او را شایسته تصاحب کرسی نخست‌وزیری ندانسته است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / خاخام / یهودستیزی / انتخابات پارلمانی / جرمی کوربین / برگزیت / انگلستان /
وحشت یهودیان انگلیس از به قدرت رسیدن جرمی کوربین
وحشت یهودیان انگلیس از به قدرت رسیدن جرمی کوربین
تهران - ایرنا - هفته نامه «نیوزویک» گزارش داد، بسیاری از یهودیان انگلیس نگران به قدرت رسیدن «جرمی کوربین» رهبر حزب مخالفت دولت محافظه‌کار این کشور هستند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / یهودستیزی / انتخابات پارلمانی / برگزیت / انگلستان /
تز پایان تاریخ چیزی جز گزافه‌گویی و اشتباه فاحش نبود/ رشد راست افراطی در آلمان نتیجه ادغام ضعیف بخش‌های غربی و شرقی این کشور است
تز پایان تاریخ چیزی جز گزافه‌گویی و اشتباه فاحش نبود/ رشد راست افراطی در آلمان نتیجه ادغام ضعیف بخش‌های غربی و شرقی این کشور است
ادغام آلمان شرقی در جمهوری فدرال آلمان به‌شکلی ضعیف انجام شد. این شکست یکی از دلایل عمده پا گرفتن حزب راست افراطی آلترناتیو برای آلمان و رشد افراط‌گرایی دست‌راستی، نئونازیسم، اسلام‌هراسی و یهودستیزی در این کشور بوده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ /
مرکل خواهان مبارزه با نژادپرستی و یهودستیزی شد
مرکل خواهان مبارزه با نژادپرستی و یهودستیزی شد
صدراعظم آلمان در سالروز فروپاشی دیوار برلین خواهان مقابله با نفرت‌پراکنی، نژادپرستی و یهودستیزی شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / آنگلا مرکل / فروپاشی دیوار برلین /
رئیس مرکز الزهرا در فرانسه به دلیل یهودستیزی به حبس تعلیقی محکوم شد
دادگاهی در شهر دنکرک واقع در شمال فرانسه، روز دوشنبه ۱۳ آبان جمال طاهری رئیس پیشین «انجمن زهرا»، یکی از مراکز مذهبی شیعیان این کشور را به شش ماه حبس تعلیقی محکوم کرد. جرم این فرد «تشویق به یهود‌ستیزی» اعلام شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ /
بررسی معماهای یهودستیزی و محاکمه آیشمان در فلسفه هانا آرنت
بررسی معماهای یهودستیزی و محاکمه آیشمان در فلسفه هانا آرنت
هانا آرنت فیلسوف آلمانی-یهودی درباره پدیده یهودستیزی، هولوکاست و محاکمه آدولف آیشمان در اسرائیل تاملاتی داشت که باعث خشم و اتهام‌پراکنی سازمان‌های مختلف یهودی علیه او شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / هانا آرنت / ترجمه / یهودیت / هیتلر / نازیسم / حزب نازی / اروپا / صهیونیسم /
موضع ضداسرائیلی ایران، مصداق یهودستیزی نیست
موضع ضداسرائیلی ایران، مصداق یهودستیزی نیست
دولت آلمان تاکید کرد که موضع ضد اسراییلی ایران، ذمصداق یهود ستیزی نیست
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / آلمان / ایران / اسراییل /
رایزنی نتانیاهو و بوریس جانسون در خصوص ایران
رایزنی نتانیاهو و بوریس جانسون در خصوص ایران
بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل روز پنج‌شنبه در توییتی نوشت: دیدار مهمی با بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس داشتم. من از حمایت‌های وی از اسرائیل و تقابلش با یهودستیزی تشکر کردم. ما همچنین در خصوص چالش‌های امنیتی‌مان در مقابل ایران گفت‌وگو کردیم. بوریس، متشکریم!
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ /
نماینده مینه‌سوتا ترامپ را به تفرقه افکنی میان مذاهب متهم کرد
نماینده مینه‌سوتا ترامپ را به تفرقه افکنی میان مذاهب متهم کرد
تهران - ایرنا - «ایلهان عمر» نماینده دموکرات ایالت مینه سوتا آمریکا، با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی خود، ضمن متهم کردن ترامپ به ایجاد نفاق و تفرقه میان مذاهب و احزاب نوشت: "اگر من مقابل یهودستیزی ایستادگی نکنم، نمی توانم مقابل اسلام هراسی نیز بایستم."
۱۳۹۸/۰۶/۰۲ /
واکنش عفو بین‌الملل به تصمیم رژیم صهیونیستی درباره دو نماینده آمریکایی
واکنش عفو بین‌الملل به تصمیم رژیم صهیونیستی درباره دو نماینده آمریکایی
در واکنش به تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و ارییه ادرعی، وزیر داخلی این رژیم مبنی بر ممانعت از ورود رشیده طلیب و ایلهان عمر، دو نماینده کنگره آمریکا و پس از توئیت‌های ترامپ که از این تصمیم نتانیاهو حمایت و آن دو نماینده را یهودستیز توصیف کرد، سازمان عفو بین‌الملل تاکید کرد، انتقاد از سیاست‌های رژیم صهیونیستی به منزله آزادی بیان بوده و به معنی یهودستیزی نیست.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / سفر رشیده طلیب به اراضی اشغالی / ایلهان عمر /
سندرز انتقاد از رژیم صهیونیستی را به‌منزله یهودستیزی ندانست
سندرز انتقاد از رژیم صهیونیستی را به‌منزله یهودستیزی ندانست
تهران – ایرنا - «برنی سندرز» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرد که انتقاد از سیاست‌های رژیم صهیونیستی، یهودستیزی نیست.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / انتخابات ۲۰۲۰ /
آرمان‌های فیلسوف لیبرال
کتاب فلسفه هانا آرنت از مجموعه کتاب‌هایی است که با هدف آشنا کردن مخاطب با آرای فیلسوفان نوشته شده است. فصل ابتدایی کتاب نگاهی اجمالی به زندگی آرنت دارد. تجربه فردی و دورانی که در آن زیسته به‌خصوص هویت یهودی‌اش، همواره نقطه عزیمت او برای فهم مسائل و نگارش آثارش بوده است. آرنت در کتاب ریشه‌های توتالیتاریسم با رویکردی تاریخی به سه نیروی ویرانگر قرن بیستم می‌پردازد: یهودستیزی، امپریالیسم و توتالیتاریسم. او نشان می‌دهد که یهودستیزی از دل ابهامات قرن نوزدهم به‌وجود آمده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ /
یک مقام اسرائیلی رهبر حزب کارگر انگلیس را به یهودستیزی متهم کرد
یک مقام اسرائیلی رهبر حزب کارگر انگلیس را به یهودستیزی متهم کرد
یک مقام نزدیک به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رهبر حزب کارگر انگلیس را به یهودستیزی متهم کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / جرمی کوربین / یهودی ستیزی در انگلیس / رژیم صهیونیستی /
«کوربین» در آزمون رهبری حزب کارگر مردود است!
«کوربین» در آزمون رهبری حزب کارگر مردود است!
رهبر حزب کار گر انگلیس از سوی هم‌حزبی‌هایش در مجلس اعیان به یهودستیزی متهم شد و از این بابت مورد انتقاد قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / انگلیس / حزب کارگر انگلیس / جرمی کوربین / مجلس اعیان انگلیس / رژیم صهیونیستی / فلسطین /
گزارش افشاگرانه اشپیگل از نقش لابی صهیونیستی در پارلمان آلمان
گزارش افشاگرانه اشپیگل از نقش لابی صهیونیستی در پارلمان آلمان
تهران - ایرنا - هواداران رژیم صهیونیستی در واکنش به گزارش افشاگرانه نشریه اشپیگل از نقش لابی صهیونیستی در پارلمان آلمان، این نشریه را به یهودستیزی متهم کردند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳ /
ابتذال شر/ کتاب هانا آرنت درباره دادگاه آیشمن
ابتذال شر/ کتاب هانا آرنت درباره دادگاه آیشمن
دادگاه آیشمن در زمان برگزاری و حتی دهه‏ها پس از آن محمل مجادلات سیاسی و فلسفی بسیاری بوده است، که بخش قابل‏توجهی از آن فارغ از حساسیت‏ها علیه نژادپرستی و یهودستیزی و حسیات جریحه‏دارشده‏ی یهودیان، برخاسته از نوع مواجهه‏ی آرنت، فیلسوف یهودی حاضر در دادگاه بود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۷ /
حزب کارگر انگلیس به دلیل طرفداری از فلسطین تاوان می دهد
شفقنا – «پیت ویلزمن» عضو بلند پایه کمیته ملی اجرایی حزب اصلی مخالف دولت انگلیس، تازه ترین قربانی حملات لابی صهیونیسم علیه حزب کارگر است که روز جمعه به اتهام اظهارات یهودستیزانه از عضویت در حزب کارگر تعلیق شد. ایرنا نوشت؛ او که یکی از نزدیکان جرمی کوربین رهبر چپ‌گرا و مخالف جنگ حزب کارگر بشمار می‌رود بحران یهودستیزی در […]
۱۳۹۸/۰۳/۱۰ /
درخواست از آلمانی‌ها برای گذاشتن کلاه یهودی در آستانه تظاهرات روز قدس
درخواست از آلمانی‌ها برای گذاشتن کلاه یهودی در آستانه تظاهرات روز قدس
کمیسر ویژه دولت آلمان در امور یهودستیزی در آستانه تظاهرات ضداسرائیلی «روز قدس» از شهروندان این کشور درخواست کرده است تا برای نشان دادن همبستگی با یهودیان، عرقچین آنان را بر سر بگذارند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۷ /
هشدار به یهودیان آلمان در مورد بر سر داشتن «کیپا» در اماکن عمومی
هشدار به یهودیان آلمان در مورد بر سر داشتن «کیپا» در اماکن عمومی
تهران - ایرنا - دفتر مبارزه با یهودستیزی آلمان به یهودیان ساکن این کشور در مورد بر سر گذاشتن کلاه یهودیان (کیپا) در تمامی اماکن عمومی هشدار داد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵ /
دولت آلمان به یهودیان در مورد استفاده از کیپا هشدار داد
دولت آلمان به یهودیان در مورد استفاده از کیپا هشدار داد
دولت آلمان از یهودیان این کشور خواسته است تا از پوشیدن کلاه کیپا (یارمولکا) در ملا عام خودداری کنند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵ / یهودستیزی /
فرستاده آمریکا: دولت ترامپ در روابطش با کشورهای مخالف اسرائیل بازنگری می‌کند
فرستاده آمریکا: دولت ترامپ در روابطش با کشورهای مخالف اسرائیل بازنگری می‌کند
ایلان کار، فرستاده ویژه آمریکا برای مقابله با یهودستیزی تأکید کرد که این کشور در روابطش با دولت و رهبران کشورهایی که دشمن اسرائیل باشند بازنگری خواهد کرد.وی نام این کشورها یا رهبران یا اقداماتی را که دولت آمریکا در این باره اتخاذ خواهد کرد، ذکر نکرد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶ /
مقام آلمانی: سیاست‌های ترامپ عامل یهودستیزی در جامعه آمریکا است
مقام آلمانی: سیاست‌های ترامپ عامل یهودستیزی در جامعه آمریکا است
نماینده برلین در امور مبارزه با یهود ستیزی در واکنش به حمله مسلحانه به کنیسه‌ای در کالیفرنیا سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا در حمایت یک جانبه از اسرائیل را مسئول یهودی ستیزی در جامعه آمریکا دانست.
۱۳۹۸/۰۲/۰۹ /
آمریکا برای مقابله با یهودستیزی، نماینده ویژه تعیین کرد
وزیر خارجه آمریکا، ایلان کار اسکاتس را به عنوان نماینده ویژه در امور نظارت و مقابله با یهودستیزی تعیین کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۳ /
ابداع پست جدید توسط ترامپ برای خشنودی اسرائیل
اقتصادنیوز: وزیر خارجه آمریکا، ایلان کار اسکاتس را به عنوان نماینده ویژه در امور نظارت و مقابله با یهودستیزی تعیین کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۳ /
پامپئو افزایش یهودی‌ستیزی را محکوم کرد
وزیر امورخارجه آمریکا افزایش یهودستیزی در اروپا، آمریکا و خاورمیانه را محکوم کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ /
پمپئو : ضدیت با صهیونیسم، ضدیت با یهود است
وزیر خارجه آمریکا در نشست آیپک، ضمن طرح ادعای رشد یهودستیزی در جهان بر مخالفت قاطع واشنگتن با این روند تاکید کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ /
آمریکا: یهودستیزی و صهیونیزم ستیزی با هم فرقی ندارد/ با هردوی آنها مقابله می‌کنیم!
اقتصادنیوز: وزیر خارجه آمریکا صهیونیسم ستیزی را با یهودستیزی یکسان دانست و گفت: آمریکا با جدیت با صهیونیسم ستیزی مقابله خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ /
تیراندازی نیوزیلند محکی برای آزمایش نحوه واکنش کشورهای غربی به اسلام‌هراسی در قیاس با یهودستیزی است
تیراندازی نیوزیلند محکی برای آزمایش نحوه واکنش کشورهای غربی به اسلام‌هراسی در قیاس با یهودستیزی است
ایلنا: دستیار وزیر امور خارجه به حادثه تروریستی شب گذشته در نیوزیلند واکنش نشان داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •