سه شنبه, ۶ خرداد, ۱۳۹۹ / 26 May, 2020
برنامه عمران ملل متحد
سازمان ملل: جنگ، یمن را از ۲ دهه توسعه محروم کرد
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / کرونا / سازمان ملل متحد / یمن / هراس جهانی از ویروس کرونا
سازمان ملل: جنگ، یمن را از ۲ دهه توسعه محروم کرد
تهران - ایرنا - برنامه عمران سازمان ملل متحد (UNDP) دوشنبه شب در توئیتی نوشت: یمن به دلیل جنگ مداوم، ۲۱ سال توسعه را از دست داده است.
سازمان ملل از برنامه های اقتصاد مقاومتی ایران حمایت می کند
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / سازمان ملل متحد / برنامه عمران ملل متحد / دولت / تایلند / برنامه توسعه / ویتنام
سازمان ملل از برنامه های اقتصاد مقاومتی ایران حمایت می کند
تهران-ایرنا- هماهنگ کننده سازمان ملل مقیم در تهران با تاکید بر این که برنامه سازمان ملل در سراسر جهان حمایت از توسعه پایدار و فراگیر است گفت: سازمان ملل از اقتصاد مقاومتی ایران براساس برنامه هایی که دارد حمایت کند.
فراخوان جشنواره فیلم روز جهانی حیات وحش سال ۲۰۲۰
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
فراخوان جشنواره فیلم روز جهانی حیات وحش سال ۲۰۲۰
دبیرخانه کنوانسیون سایتیس (CITES) و کنوانسیون تنوع زیستی، برنامه عمران ملل متحد، برنامه محیط زیست ملل متحد و جشنواره فیلم حیات وحش جکسون هول یک جشنواره بین‌المللی نمایش فیلم برگزار می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / سازمان ملل متحد / زلزله در آذربایجان شرقی / میانه / زلزله در آذربایجان شرقی
آمادگی سازمان ملل برای کمک به بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی
تبریز- ایرنا - نماینده مقیم برنامه توسعه عمران سازمان ملل متحد در کشورمان کمکهای سازمان ملل متحد در کشور ایران را سهمی ناچیز و قطره ای در اقیانوس در کنار کمک‌های مردمی خواند و گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا با راه‌های نوآورانه در بازسازی منازل روستایی مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی کمک کنیم.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
تحریم‌ها، شرایط را برای بازدید از ایران سخت‌ کرده است/ در همه سطوح، موقعیت‌ِ گفتگو درباره چالش‌ها وجود دارد/ ایرانی‌ها برای حفظ محیط‌زیست متحد شوند
نماینده مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد با تاکیدبراینکه اتحاد ایرانی‌ها برای حفظ محیط‌زیست مهم است، گفت: تحریم‌ها، شرایط را برای بازدید‌ شرکت‌هایِ فعال در زمینه پسماند و آلودگی هوا از ایران سخت‌تر می‌کند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
از حضور ظریف در کمیسیون امنیت ملی تا بررسی سانحه ریلی زاهدان در کمیسیون عمران
براساس برنامه اعلام شده کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، استماع گزارش وزیر خارجه از نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در کمیسیون لامنیت ملی و بررسی سانحه ریلی زاهدان با دعوت از استاندار و فرماندهی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان و مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در کمیسیون عمران از جمله برنامه‌های وکلای ملت در هفته پیش رو است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
۴۴ درصد تقاضای سفر درون‌شهری برای رسیدن به محل کار است
هماهنگ‌کننده برنامه عمران ملل متحد در ایران گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد در کل دنیا حدود ۴۴ درصد از تقاضای سفرهای درون شهری برای رسیدن به محل کار و بازگشت از محل کار است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
ویدئو / برنامه‌های روز نخست سفر روحانی به نیویورک
رئیس جمهوری اسلامی ایران دوشنبه شب به وقت تهران وارد نیویورک شد. حسن روحانی برای شرکت در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است. در نخستین برنامه کاری این سفر، عمران خان نخست‌وزیر پاکستان با روحانی دیدار و گفت‌وگو کرد. دیدار رؤسای جمهور ایران و فرانسه، دیگر برنامه روز نخست سفر روحانی به نیویورک بود. روحانی و امانوئل مکرون در این دیدار درباره شرایط منطقه و طرح ایران موسوم به «ابتکار صلح هرمز» گفت‌وگو کردند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / سازمان حفاظت محیط زیست / روز بین المللی لایه ازن / برنامه عمران ملل متحد
ایران از کشورهای موفق در حفظ لایه ازن است
تهران- ایرنا- نماینده برنامه عمران سازمان ملل متحد در ایران گفت: ایران جزو کشورهای موفق در کاهش انتشار گازهای مخرب لایه ازن و حفاظت از آن است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / افغانستان / تالاب هامون / إیران / اتحادیه اروپا / حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان
امکان سنجی تدوین طرح پیشنهادی برای جذب منابع مالی از اتحادیه اروپا برای احیاء تالاب هامون
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از سفر یک روزه تیمی متشکل از نمایندگان طرح حفاظت از تالاب ها و مشاور برنامه عمران سازمان ملل متحد به منظور بازدید از شرایط تالاب هامون به سیستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / سازمان ملل متحد / ترسیب / توسعه پایدار / ایران
سازمان ملل متحد: ایران ترسیب کربن را در ۱۸ استان اجرا می‌کند
تهران- ایرنا- برنامه عمران ملل متحد (UNDP) از عملیاتی شدن پروژه ترسیب کربن در ۱۸ استان ایران خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
دیدارهای روز سه شنبه وزیر امور خارجه
ایرنا - تهران - معاون وزیر خارجه اسلواک، سفیر جدید ایتالیا،نماینده جدید مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد و قائم مقام وزارت امور خارجه عراق امروز سه شنبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت و گو کردند. عکس از مرضیه موسوی. * 19 * 6 *
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
نماینده جدید مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد با ظریف دیدار کرد
نماینده جدید مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد با محمدجواد ظریف دیدار و اعتبارنامه خود را تقدیم وزیر امور خارجه کشورمان کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
دیدارهای دیپلماتیک امروز ظریف
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه عصر امروز با دیپلمات‌هایی از کشورهای اسلواکی،ایتالیا،عراق و همچنین نماینده جدید مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد دیدار کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
دیدار ظریف با دیپلمات‌های عراق، ایتالیا، اسلواکی و سازمان ملل
معاون وزیر خارجه اسلواکی، سفیر جدید ایتالیا در تهران و نماینده جدید مقیم برنامه توسعه عمران ملل متحد روز سه‌شنبه با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کردند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
پرتال تخصصی پلنگ ایرانی به‏روزرسانی شد
مدیر‏عامل موسسه تخصصی مطالعات پلنگ آسیایی، از به‏روزرسانی پرتال تخصصی پلنگ ایرانی و افزایش امکانات این پرتال برای کاربران خبر داد.به گزارش مهر، آرزو صانعی اعلام کرد: پرتال تخصصی پلنگ ایرانی که در سال ۱۳۹۱ با هدف اصلی ثبت مشاهدات و تجربیات محققان، افراد مطلع، کارشناسان و علاقه‏مندان در ارتباط با پلنگ ایرانی توسط این موسسه و با حمایت برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات محیط‏زیست جهانی برنامه عمران سازمان ملل متحد تاسیس شده بود، اخیراً بر اساس مفاد برنامه ملی عملیاتی حفاظت و مدیریت پلنگ در ایران به‏روز‏رسانی شده است. وی افزود: این پرتال که تنها سامانه جامع ثبت اطلاعات مربوط به پلنگ در کشور می‌باشد، تا کنون بیش از ۱۶۰۰ نفر از مشاغل مختلف و متنوع در آن به صورت داوطلبانه ثبت‏نام کرده‌اند که این موضوع ظرفیت …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •