چهارشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۸ / 22 January, 2020
تجهیزات نفتی
حمایت فرانسه و سکوت امریکا در برابر عربستان
روزنامه ایران / ۳ روز قبل / سیاسی
حمایت فرانسه و سکوت امریکا در برابر عربستان
فرانسه با هدف پشتیبانی از تجهیزات نفتی آرامکو پس‌ از حمله موشکی چند ماه گذشته به تأسیسات این شرکت نفتی عربستان، در حمایت از این کشور، اعلام کرد، سیستم‌های راداری خود را در ساحل شرقی عربستان سعودی مستقر می‌کند.
ورود کاروان نظامی جدید آمریکا به سوریه
اسپوتنیک / ۴ روز قبل / بین‌المللی
ورود کاروان نظامی جدید آمریکا به سوریه
منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند؛ کاروان جدیدی از تجهیزات نظامی و کمک‌های لجستیکی آمریکا از شمال عراق به میادین نفتی در حسکه و دیرالزور واقع در شمال شرق سوریه اعزام شد.
تشدید حضور نظامی اشغالگران آمریکایی در پایگاه‌های خود در میادین نفتی سوریه
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / بین‌المللی
تشدید حضور نظامی اشغالگران آمریکایی در پایگاه‌های خود در میادین نفتی سوریه
ارتش اشغالگر آمریکا تجهیزات نظامی و لجستیکی جدیدی به پایگاه‌های خود در میادین نفتی در شمال شرق سوریه اعزام کرده است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
مانور عملیاتی اطفاء حریق، جستجو ونجات، مقابله با آلودگی نفتی و کنترل شرایط اضطراری در بندر بوشهر
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام مانور عملیاتی اطفا حریق دریایی و خشکی ، جستجو و نجات دریایی، مقابله با آلودگی نفتی و کنترل شرایط اضطراری در بندر بوشهر خبر داد.به گزارش روابط عمومی، محمد قاسمی معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: آتش سوزی در کشتی های حامل فرآورده نفتی از جمله حوادثی است که می تواند در مدت زمان کوتاه صدمات بسیار جبران ناپذیری به نیروی انسانی، تاسیسات ، تجهیزات و باعث خسارات و تلفات مالی و جانی فراوانی شود، از اینرو آمادگی همه جانبه تیم های عملیاتی بمنظور مقابله با حوادث احتمالی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است .قاسمی افزود: به همین منظور امروز مورخ ١٩ دی ماه ، مانور عملیاتی اطفاء حریق دریایی و خشکی، جستجو …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
آبفا آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند سند همکاری امضا کردند
تبریز – فلاح: در راستای توسعه پژوهش و فناوری و ایجاد زمینه برای بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندیهای دو طرف، تفاهم نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی و دانشگاه صنعتی سهند امضاء شد.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در جریان امضاء این سند همکاری با اشاره به نیازهای صنعت و محدودیت های ایجاد شده در جهت تامین تجهیزات تخصصی خواستار تعامل بیشتر با دانشگاه ها و مراکز علمی استان شد. علیرضا ایمانلو تصریح کرد: شرکت آبفا آذربایجان شرقی آمادگی کامل برای همکاری های همه جانبه بویژه طرح های تحقیقاتی کاربردی با رویکرد حل مشکلات و معضلات صنعت را دارد.ریاست دانشگاه صنعتی سهند نیز ضمن تشریح توانمندیها و ظرفیت های علمی این دانشگاه در بخش های مختلف به انجام پروژه های تحقیقاتی مهم و مشارکت در طرح های …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
رشد 6 درصدی مصرف CNG و کاهش ۱۶ درصدی مصرف بنزین در استان مرکزی
اراک ـ کمال‌آبادی: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی گفت: از زمان آغاز طرح اصلاح قیمت سوخت در کشور تاکنون مصرف بنزین در استان ۱۶ درصد کاهش یافته است. سعید جمشیدی با اشاره به مصرف روزانه حدود ۲ میلیون لیتر بنزین در استان مرکزی، بیان کرد: طرح اصلاح قیمت سوخت در کشور از بامداد ۲۴ آبان‌ماه اجرایی شد و براساس آن، طی ۳۸ روز اخیر مصرف بنزین ۱۶ درصد در استان مرکزی کاهش یافته است.وی گفت: با کاهش مصرف بنزین در استان، ۶ درصد افزایش مصرف گاز طبیعی به ثبت رسیده است.جمشیدی تعداد جایگاه‌های سوخت مایع(بنزین و نفت‌گاز) در استان مرکزی را ۸۹ جایگاه و تعداد جایگاه‌های CNG را ۶۲ جایگاه عنوان کرد و گفت: علی‌رغم اقبال مردم نسبت به مصرف سوخت گاز مایع، نیازی به افزایش شمار جایگاه‌های CNG در استان وجود ندارد.وی …
آرامکو هرگونه فعالیت یا سرمایه‌گذاری در میادین نفتی سوریه را تکذیب کرد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / بین‌المللی
آرامکو هرگونه فعالیت یا سرمایه‌گذاری در میادین نفتی سوریه را تکذیب کرد
شرکت نفتی آرامکوی عربستان اخباری را که به تازگی درباره ورود مشاوران، کارشناسان و تجهیزات آنها به میدان نفتی العمر در استان دیرالزور سوریه منتشر شده، تکذیب کرد.
  شرکت آرامکو عربستان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
برگزاری جشن خداحافظی با بخاری‌های نفتی از مدارس دارای علمک گاز
مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن اشاره به برگزاری جشن خداحافظی با بخاری‌های نفتی از سطح مدارس دارای علمک گاز، درباره آخرین وضعیت جمع‌آوری این سیستم‌ها در کشور اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از ۲۴ هزار کلاس درس دارای بخاری‌های نفتی در مناطق دارای علمک گاز داشتیم که تمام آنها را از این کلاس‌ها جمع کردیم. سیدمهدی حسینی‌نیا با بیان اینکه همایش بزرگ تعمیر، تجهیز و نگهداری فضاهای آموزشی در روزهای چهارم و پنجم دی ماه سال جاری در تبریز برگزار می‌شود، گفت: جشن خداحافظی با بخاری‌های نفتی از مدارس دارای علمک گاز هم همزمان با این همایش در تبریز برگزار می‌شود. مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نوسازی مدارس کشور ادامه داد: در این …
واشنگتن به ارسال تجهیزات نظامی به میادین نفتی سوریه ادامه می‌دهد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / بین‌المللی
واشنگتن به ارسال تجهیزات نظامی به میادین نفتی سوریه ادامه می‌دهد
آمریکا همچنان تجهیزات نظامی به مناطق نفتی تحت کنترل شبه نظامیان یگان‌های مدافع خلق کرد (ی‌پ‌گ) و حزب کارگران کردستان (پ‌ک‌ک) در شمال شرق سوریه می‌فرستد.
  نیروهای آمریکایی در سوریه  تجهیزات نظامی
ساخت «مخازن فوق‌سرد» از سوی یک شرکت دانش بنیان ایرانی
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / علمی و آموزشی
ساخت «مخازن فوق‌سرد» از سوی یک شرکت دانش بنیان ایرانی
تهران - ایرنا - یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با به‌کارگیری توان و دانش بومی موفق به تولید انبوه مخازن پالایشگاه – پتروشیمی، مخازن LNG، مخازن بیمارستان، مخازن آبزی‌پروری، مخازن صنایع غذایی، حمل، فولاد، صنعتی و مخزن کرایوژنیک شد، محصولی که در حال حاضر به سه کشور دنیا صادر می شود.
  پتروشیمی  شرکت دانش بنیان  تجهیزات نفتی  پالایشگاه نفت
پنج ابزار کاربردی در عملیات حفاری نفتی رونمایی شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / اقتصادی
پنج ابزار کاربردی در عملیات حفاری نفتی رونمایی شدند
اهواز- ایرنا- همزمان با آغاز به کار نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان از پنج ابزار کاربردی در عملیات حفاری و ۲ کتاب رونمایی شد.
  نمایشگاه نفت  ایرنا  شرکت ملی نفت ایران
انقلاب تکنولوژی در صنایع نفت‌و‌گاز
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / فناوری
انقلاب تکنولوژی در صنایع نفت‌و‌گاز
این روزها حتی در فاصله زیادی از سیلیکون ولی، جایی که لوله‌ها و تجهیزات گاز و نفتی وجود دارد نیز می‌توان ردپای تکنولوژی را مشاهده کرد. تکنولوژی در واقع شیوه‌های متنوع و گسترده‌ای از توسعه انرژی در اختیار ما قرار داده مانند روش‌های نظارت بر پروژه‌ها، دریافت و جمع‌آوری داده‌ها از خطوط انتقال گازی و نفتی و... . ترکیب تکنولوژی با علم تحلیل و هوش مصنوعی، شرکت‌های بزرگ فعال در این حوزه را قادر ساخته تا مشکلات و نقص‌های فنی را سریع‌تر از گذشته شناسایی کرده و احتمال خطرات قریب‌الوقوع را راحت‌تر پیش‌بینی کنند تا حتی یک قطره هم از این منابع با ارزش سیاره زمین هدر نرود.
موج‌سواری بر دوگانه‌سوزها
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اقتصادی
موج‌سواری بر دوگانه‌سوزها
موج جدید تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروهای بنزین‌سوز در شرایطی با افزایش قیمت این فرآورده نفتی شکل گرفته که ایمنی و استاندارد قطعات و تجهیزات کارگاهی، به دغدغه جدی تبدیل شده است. در این بین هر چند مسوولان نفتی کشور با نگاه زیست‌محیطی و صرفه‌جویی در مصرف بنزین به مشوق اصلی دوگانه‌سوز کردن محصولات بنزین‌سوز تبدیل شده‌اند، اما در گوشه و کنار اظهاراتی از کارشناسان سازمان ملی استاندارد یا خودروسازان در مورد ایمن نبودن برخی از قطعات و تجهیزات کارگاه‌هایی که هم اکنون وظیفه اصلی دوگانه‌سوز کردن را به عهده دارند، شنیده می‌شود.
هشدار نسبت به گازسوزکردن خودروها در مراکز غیر مجاز
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / اقتصادی
هشدار نسبت به گازسوزکردن خودروها در مراکز غیر مجاز
تهران- ایرنا- پس از اصلاح قیمت بنزین، ‌توجه مالکان خودرو به سمت گازسوز کردن خودروها جلب شده اما افزایش قیمت تجهیزات و نایاب‌شدن مخازن باعث شده تا برخی افراد، مراکز غیرمجاز را برای گاز سوزکردن خودرو انتخاب کنند، ‌موضوعی که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نسبت به آن هشدار داده است.
  بنزین  سهمیه بندی بنزین  بنزین  مصرف سوخت  شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
ممنوعیت واردات ۱۲۲ قلم تجهیزات نفتی برای حمایت از تولید داخل
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اقتصادی
ممنوعیت واردات ۱۲۲ قلم تجهیزات نفتی برای حمایت از تولید داخل
رئیس انجمن استصنا گفت: وزارت نفت واردات ۱۲۲ قلم کالا را در این صنعت ممنوع کرده اما قرارداد ساخت آن توسط بخش داخلی به تازگی در حال امضا است، درحالیکه باید پیش از ممنوعیت، سفارش ساخت داده شود.
  سیروس تالاری  چین  وزارت نفت  برجام
روسیه در مورد استقرار تجهیزات نظامی آمریکا نزدیک یک میدان نفتی سوریه هشدار داد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / بین‌المللی
روسیه در مورد استقرار تجهیزات نظامی آمریکا نزدیک یک میدان نفتی سوریه هشدار داد
مسکو – ایرنا – نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه نسبت به استقرار تجهیزات نظامی آمریکا نزدیک یک میدان نفتی سوریه هشدار داد.
  روسیه  سوریه  ایالات متحده آمریکا
روسیه: حضور آمریکا در مناطق نفت‌خیز سوریه بی‌ثبات کننده است
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / بین‌المللی
روسیه: حضور آمریکا در مناطق نفت‌خیز سوریه بی‌ثبات کننده است
نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در مسائل خاورمیانه استقرار تجهیزات و نیروهای نظامی آمریکایی در یکی از اصلی‌ترین میادین نفتی سوریه در استان حسکه را عامل افزایش وخامت اوضاع و بی‌ثباتی در این کشور ارزیابی کرد.
ارتش آمریکا ده‌ها تجهیزات و نیرو در نزدیکی میدان‌های نفتی سوریه مستقر کرد
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / ...
ارتش آمریکا ده‌ها تجهیزات و نیرو در نزدیکی میدان‌های نفتی سوریه مستقر کرد
شفقنا- نیروهای آمریکایی امروز (پنجشنبه) پس از آنکه تجهیزات خود را از پایگاه‌هایشان در حومه شمالی رقه و حومه غربی حسکه خارج کردند، ده‌ها تجهیزات خود را در منطقه رمیلان در نزدیکی میدان‌های نفتی مستقر ساختند. به گزارش...
آمریکا نیرو و تجهیزات به سوریه اعزام کرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / بین‌المللی
آمریکا نیرو و تجهیزات به سوریه اعزام کرد
فارس نوشت: نظامیان آمریکا در ادامه تلاش برای غارت نفت سوریه، تجهیزات جدیدی به اطراف میادین و چاه‌های نفتی این کشور در استان حسکه (شمال شرق) ارسال کرده‌اند.
  ایالات متحده آمریکا  سوریه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / ...
عملیات پاک سازی سواحل جزیره خارگ از آلودگی نفتی آغاز شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات پاک سازی آلودگی نفتی سواحل جزیره خارگ(آب‌های خلیج فارس) توسط ۲ شناور این اداره کل آغاز شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمندزاده در تشریح این عملیات اظهار داشت: بنابر گزارش های دریافتی مبنی بر آلودگی نفتی در دریا از محل خط لوله انتقال نفت (مربوط به سکوی نفتی ابوذر تحت نظارت شرکت نفت فلات قاره منطقه خارگ) در ۸ مایلی غرب جزیره خارگ بلافاصله شناورهای قیام و ناجی ۹ به محل وقوع آلودگی اعزام شدندارجمند زاده افزود: طی پایش‌های متعدد شناورهای اعزام شده، لکه‎ای نفتی به وسعت ۱۵ مایل و با عرض ۱۰۰ متر در منطقه رویت شد.وی بیان کرد: در مراحل ابتدایی تیم مقابله با آلودگی به همراه تجهیزات و شناورهای خلیج فارس و قیام ۷ اداره …
تصاویر | عملیات استراتژیک جمع‌آوری لکه بزرگ نفتی در خلیج فارس
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / عکس
تصاویر | عملیات استراتژیک جمع‌آوری لکه بزرگ نفتی در خلیج فارس
آلودگی نفتی در دریا از محل خط لوله انتقال نفت در ۸ مایلی غرب جزیره خارگ اتفاق افتاد. لکه ای به وسعت ۱۵ مایل و عرض ۱۰۰ متر در طول مدت ۶ روز گذشته تا کنون اتفاق افتاده و بعد از مطلع شدن سازمان بنادر و دریانوردی و پایش های متعدد تیم مقابله با الودگی به همراه تجهیزات و شناور های خلیج فارس و قیام ۷ به منطقه اعزام شدند و از طریق پاشش دیسپرسنت شروع به مهار الودگی کردند، این عملیات تا پاکسازی کامل منطقه در حال پیگیری است.
  خلیج فارس
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / اقتصادی
هزینه دوگانه سوز کردن خودرو چقدر است؟
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان بسته به کیفیت تجهیزات است و هم‌اکنون امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز در کشور وجود دارد.
  دوگانه سوز کردن خودرو
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان / امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز در کشور وجود دارد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / ...
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان / امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز در کشور وجود دارد
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان بسته به کیفیت تجهیزات است و هم‌اکنون امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز در کشور وجود دارد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
نشتیابیبیشاز6هزارکیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در قزوین
مفرد بوشهری از نشتیابی بیش از 6هزار و 950کیلومتر شبکه و 237هزار و 500عدد انشعاب گاز در سطح استان قزوین طی یک سال گذشته خبرداد.به گزارش خبرنگار «ابتکار» از قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به اهمیت بازرسی مستمر از خطوط و تاسیسات گاز بیان کرد: در یکسال گذشته تا کنون دوهزار و 180کیلومتر خط تغذیه، 6هزار و 950کیلومتر شبکه توزیع گاز و 237هزار و 500انشعاب خانگی، تجاری و صنعتی مورد بازرسی و نشت یابی قرار گرفت.بوشهری گفت علاوه بر نشتیابی خطوط گاز بیش از یک هزارو 600ایستگاه تقلیل فشار و 285حوضچهشیرتوسطواحدبازرسیفنیاین شرکت با بهرهگیری از دستگاههای نشتیابی و گازسنج مورد بازرسی و نشتیابی قرار گرفته است.وی در ادامه افزود: با توجه به توسعه شبکه گاز شهری و روستایی در استان و …
پنتاگون: دزد نفت سوریه نیستیم!/ نفت به جیب کردها می‌رود نه آمریکا
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / بین‌المللی
پنتاگون: دزد نفت سوریه نیستیم!/ نفت به جیب کردها می‌رود نه آمریکا
وزارت دفاع آمریکا مدعی شد، این کشور به رغم ارسال تجهیزات نظامی به شرق سوریه برای حمایت از مناطق نفتی این کشور، دنبال دزدیدن نفت سوریه نیست و درآمدهای نفتی در شمال شرق سوریه نصیب نیروهای سوریه دموکراتیک می‌شود نه آمریکا.
  پنتاگون  میادین نفتی در شمال شرق سوریه
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / ...
انفجار مرگبار در میدان نفتی چین
به گفته مسئولان شرکت فناوری که آزمایش نفوذپذیری را انجام داده بود، پس از اتمام آزمایشات، هنگامی که کارشناسان در حال بازگشت از میدان نفتی بودند، تجهیزات دستگاه کنترلی به دلایل نامعلومی منفجر شدند.
ایجاد اسکله جدید نفتی در چابهار/ تجهیزات مدرن در بندر چابهار نصب شده است
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / اقتصادی
ایجاد اسکله جدید نفتی در چابهار/ تجهیزات مدرن در بندر چابهار نصب شده است
اللهیار گفت: در دو سال اخیر پروژه های متعددی برای توسعه بندر چابهار تعریف شده است و این روند ادامه دارد.
افشای طرح آمریکا برای ارسال تجهیزات نظامی گسترده به سوریه
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / بین‌المللی
افشای طرح آمریکا برای ارسال تجهیزات نظامی گسترده به سوریه
آمریکا در نظر دارد تا تجهیزات نظامی جدید و بیشتری را به سوریه به بهانه حفاظت از منابع نفتی ارسال کند.
  ایالات متحده آمریکا  پنتاگون  سوریه  لیندسی گراهام
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / ...
افزایش اعزام آمریکایی‌ها به منطقه به‌رغم وعده ترامپ مبنی بر خروج: گزارشی از بلومبرگ
شفقنا- حدود یک ‌ماه بعد از حمله حوثی‌ها به تأسیسات نفتی عربستان سعودی- که به جمهوری اسلامی ایران نسبت داده شد-، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده که برای حمایت از امنیت عربستان سعودی، سه‌هزار نیروی نظامی جدید به‌همراه تجهیزات نظامی بیشتر به آن کشور اعزام می‌کند. به‌گزارش سرویس ترجمه شفقنا از بلومبرگ و ام.اس.ان؛ مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، روز […]
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / ...
آیا اسرائیل پشت بمباران موشکی نفتکش ایرانی قرار دارد؟ آیا همزمانی این حمله با اعزام تجهیزات نظامی آمریکا به ریاض تصادفی است یا اقدامی برنامه ریزی شده به هدف تشدید جنگ نفتکش هاست؟ تحلیل عطوان
شفقنا- گمان نمی کنیم همزمانی حمله به نفتکش ایرانی با اعلام اعزام نیرو و تجهیزات نظامی آمریکا به عربستان سعودی تصادفی باشد؛ روشن است که منطقه چه در خلیج فارس و چه دریای سرخ پس از حملات ویرانگر به تاسیسات نفتی عربستان سعودی که قواعد درگیری را تغییر داد، به سمت مرحله جدیدی از تنش ها پیش می رود. به […]
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / ...
آمریکا هزاران نیروی نظامی و تجهیزات جنگی به عربستان می‌فرستد/ ترامپ: ریاض پولش را می‌پردازد
آمریکا اعلام کرد، نیروهای مازاد بسیاری را در پی حمله ۱۴ اکتبر به تاسیسات نفتی آرامکو به عربستان اعزام خواهد کرد. دونالد ترامپ نیز فاش کرد، عربستان موافقت کرده تا در ازای اعزام نیروهای آمریکایی به منطقه هزینه آن را متقبل شود.
به درخواست بن‌سلمان، آمریکا نیرو و تجهیزات نظامی به عربستان می‌فرستد
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / ...
به درخواست بن‌سلمان، آمریکا نیرو و تجهیزات نظامی به عربستان می‌فرستد
شفقنا- آمریکا اعلام کرد، نیروهای مازاد بسیاری را در پی حمله ۱۴ اکتبر به تاسیسات نفتی آرامکو به عربستان اعزام خواهد کرد. دونالد ترامپ نیز فاش کرد، عربستان موافقت کرده تا در ازای اعزام نیروهای آمریکایی به...
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / ...
نگذارید موانع پیش پای جوانان فعال ایجاد شود
رهبر انقلاب اسلامی روز گذشته از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر (ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی روز (سه‌شنبه) از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر (ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.در این بازدید دو ساعته، آیت‌الله خامنه‌ای ضمن بازدید از ۳۰ غرفه شرکت‌های دانش‌بنیان و گفت‌وگو با فناوران و پژوهشگران، در جریان آخرین دستاوردهای علمی و فناوری و پروژه‌های تجاری‌سازی‏شده جوانان و متخصصان ایرانی قرار گرفتند.سامانه‌های پزشکی با فناوری بالا در تشخیص سرطان، همودیالیز، جراحی با ربات و پروتز عصبی، تجهیزات آزمایشگاهی، تولید واکسن‌ها و داروهای پیشرفته به صورت کاملاً بومی، …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / سیاسی
حملات آرامکو با کمک نیروهای داخلی عربستان صورت گرفت
یک تحلیلگر هندی روز یکشنبه نوشت: حملات پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان با وجود تریلیون ها دلار تجهیزات دفاعی با همکاری نیروهای داخلی عربستان صورت گرفته است.