شنبه, ۸ آذر, ۱۳۹۹ / 28 November, 2020
تحول گرا
تحول گرافیکِ ایران
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
تحول گرافیکِ ایران
   ارغوان محبی   مرتضی ممیز سال 1315  در تهران متولد شد و فعالیت حرفه‌ای را از آتلیه بهرامی آغاز کرد. او در سال 1340 با طراحی کتاب هفته، گرافیک ایران را متحول کرد؛ هفته‌نامه‌‌ای خوش‌رنگ‌و‌لعاب و ارزان‌قیمت با آن طرح جلدهای ولع‌انگیز. ممیز در گفت‌و‌گویی با فیروزه صابری می‌گوید: «به پیشنهاد احمد شاملو به استخدام کیهان درآمدم و بعد او مرا به «کتاب هفته»  برد و دست و بالم را کاملا در کار ایلوستراسیون آن مجله باز گذاشت.» در این نشریه بود که برای نخستین‌بار نام طراح و صفحه‌آرا در شناسنامه آمد. یکی از …
برخی از مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه ها روحیه تحول‌خواهی ندارند
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها / دانشگاه های ایران / تحول گرا
برخی از مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه ها روحیه تحول‌خواهی ندارند
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
پیوند صنعت بیمه و بازارهای سرمایه‌ای مستحکم‌تر خواهد شد
حضور سیاست‌گذاران بانکی در حوزه‌های بیمه‌ای نشانه پیوند بانک و بیمه به شمار می‌رود که در آینده‌ای نزدیک محصولات متنوعی به بازار این صنعت اضافه خواهد کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین افتتاح ساختمان جدید شرکت سهامی بیمه ما سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: رونق بازار «بیمه بانک» در گرو مجموعه‌ای یکدست، خوشفکر و مبتکر است که خوشبختانه در راس هرم و بدنه هر دو صنعت حضوری فعال دارند.رییس کل بیمه مرکزی، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، ابراز امیدواری کرد نامگذاری ساختمان جدید شرکت بیمه ما به نام سپهبد دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی در ارایه خدمات مخلصانه و بی‌تکلف به مردم، اثربخش باشد.دکتر …
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
«نشان اعتباری» یک پروژه ملی است
مدیرعامل بانک ملی ایران با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجموعه شرکت پرداخت الکترونیک سداد و اپلیکیشن ایوا گفت: نباید سرعت حرکت این مجموعه کاهش یابد و یا فعالیت های تحول گرایانه آن متوقف شود.محمدرضا حسین زاده که امروز در این شرکت حضور یافته بود، با بیان این که «نشان اعتباری» یک پروژه ملی است و مورد تقدیر همه ارکان اقتصادی کشور قرار گرفته است، افزود: این محصول که بر روی اپلیکیشن ایوا ارائه می شود، بسیاری از مشکلات حوزه اعتبارات و تسهیلات را برطرف خواهد کرد.به گفته وی، اقدامات انجام شده در این حوزه بسیار خوب بوده، اما نباید به همین میزان اکتفا کرد و باید با الگو گرفتن از شرکت های بزرگ دنیا، پیشروی و خلاقیت در کار را سرلوحه قرار داد.حسین‫زاده با تاکید بر این که رقبا در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: …
ضرورت شکل‌گیری نگاه تحول‌گرایانه در مرکز نوآوری نشر دانشگاهی
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / سورنا ستاری / منصور غلامی / انقلاب / وزیر علوم / ویروس کرونا / اخبار کرونا
ضرورت شکل‌گیری نگاه تحول‌گرایانه در مرکز نوآوری نشر دانشگاهی
وزیر علوم اظهار داشت: امروز شاهد شکل‌گیری نگاهی تحول گرایانه در مرکز نوآوری نشر دانشگاهی به عنوان یک ضرورت هستیم و همین رویکرد و نگاه تحول گرایانه می‌تواند موجب استمرار فعالیت این مرکز در آینده شود.
مروری بر روزهای برجامی ایران؛ چه کسانی در دفاع از برجام عقب نشینی کردند؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام / محمدجواد ظریف / مجلس یازدهم
مروری بر روزهای برجامی ایران؛ چه کسانی در دفاع از برجام عقب نشینی کردند؟
وزیر خارجه کشورمان در مجلس شورای اسلامی سخنرانی زیرکانه ای داشت اما کسی گوش نکرد. رئیس دستگاه دیپلماسی به امر تحول گرایی که در 14 خرداد از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد، اشاره کرد و گفت که سیاست خارجی کشور تا کنون در همین مسیر پیش رفته است. اما کسانی امروز منتقد راهبرد وزارت خارجه هستند که روزی برای برجام کف زدند و توافق را ارزشمند خواندند و به ظریف و تیم او خسته نباشید گفتند!
سردار دهقان: نگاه شهید بهشتی به قوه قضاییه نگاهی قانون‌گرا، اصول‌مدار و مبتنی بر تحول‌گرایی بود
۱۳۹۹/۰۴/۰۶
سردار دهقان: نگاه شهید بهشتی به قوه قضاییه نگاهی قانون‌گرا، اصول‌مدار و مبتنی بر تحول‌گرایی بود
مشاور مقام معظم رهبری در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح، با بیان اینکه مرور دوباره افکار و آثار شهید بهشتی نیاز مبرم زمانه ماست، اظهار کرد: نگاه شهید بهشتی به قوه قضاییه نگاهی قانون گرا، اصول مدار و مبتنی بر تحول گرایی در مدیریت بود.
شهید چمران فردی از جنس امام خمینی (ره) بود
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها
شهید چمران فردی از جنس امام خمینی (ره) بود
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر اینکه شهید چمران فردی از جنس امام خمینی (ره) بود، گفت: امام خمینی (ره) فردی تحول گرا و تحول آفرین در جامعه و دنیا بودند و چمران نیر از همین جنس بود و بن بستی در مسیر حرکت او وجود نداشت.
تفکر ارتجاعی و واداده ضد تحول است/ انقلاب اسلامی علیه فسیل‌های ارتجاعی انجام شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۲ / مجلس یازدهم / مقام معظم رهبری / روح الله متفکر آزاد / تحول گرا
تفکر ارتجاعی و واداده ضد تحول است/ انقلاب اسلامی علیه فسیل‌های ارتجاعی انجام شد
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تحول ارتجاعی و واداده ضد تحول است و مانع استقلال فکری و اندیشه می شود.
حکمرانی مردمی و تحول گرا یا حکمرانی محفلی و وارداتی؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / مشارکت مردمی / جنگ تحمیلی / خرمشهر / قاسم سلیمانی / طهرانی مقدم
حکمرانی مردمی و تحول گرا یا حکمرانی محفلی و وارداتی؟
شالوده اصلی مدیریت مردمی و انقلابی، کادرسازی و تربیت نیروی ماهر داخلی است که نماد آن شناسایی جوانان و مدیریت و اعتماد به آنها دردوران دفاع مقدس است که این رویکرد منجر به فتح خرمشهر می شود.
قله فعالیت‌های بسیج سازندگی همگانی شدن فرهنگ جهادی و خدمت رسانی است
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / بسیج سازندگی / سازمان بسیج مستضعفین / سردار نقدی
قله فعالیت‌های بسیج سازندگی همگانی شدن فرهنگ جهادی و خدمت رسانی است
به گزارش بسیج سازندگی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: بسیج سازندگی می تواند زمینه های اصلی تمدن نوین اسلامی را برای انقلاب اسلامی ایجاد کند چرا که ثمره ی انقلاب اسلامی از طریق نگاه لیبرال بوجود نمی آید. بسیج سازندگی که ادامه دهنده جهاد سازندگی سابق و بر اساس تفکر انقلاب اسلامی بوجود آمده اند؛ می تواند با خلاقیت و ابتکار های خودش نظام های سابق و منسوخ اداری را کنار زده و مدل جدید و تحول گرایانه را ایجاد نماید.
اعتبار قضائی راهکاری تحول گرایانه برای کاهش دعاوی
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / قوه قضاییه / حمید شهریاری / پژوهشگاه قوه قضائیه
اعتبار قضائی راهکاری تحول گرایانه برای کاهش دعاوی
نشست تخصصی بررسی ابعاد و جنبه‌های کاربردی اعتبار مدنی به همت پژوهشکده آمار و فناوری اطلاعات به صورت مجازی برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ابوالقاسم رئوفیان / فائزی / حزب ایران زمین / نظارت استصوابی / مرتضوی کیاسری / مشارکت در انتخابات / حزب همت / کانون همبستگی فرهنگیان ایران / سید احمد نبوی / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی
رئوفیان: احزاب باید بتوانند دیداری با رهبری داشته باشند/ برخی برای پیروزی خود، به دنبال مشارکت پایین مردم هستند
ایلنا: نشست خبری جبهه تحولگرایان ایران اسلامی، صبح امروز با حضور دبیران کل احزاب عضو این جبهه در محل دفتر حزب همت برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / کمیسیون ماده 10 احزاب
تمدید پروانه ۵ تشکل اقلیت دینی/تایید فعالیت جبهه تحول گران ایران اسلامی
مدیرکل سیاسی و دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه در خصوص مصوبات پانزدهمین جلسه این کمیسیون توضیحاتی ارائه کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / دیوان عدالت اداری
مبنای صدور دستور موقت در دیوان عدالت اداری، «انتظار مشروع» است
معاون بازرسی و نظارت دیوان عدالت اداری گفت: عملکرد دیوان عدالت در زمینه اصل «انتظار مشروع» در سال‌های اخیر  خوب بوده است، بخصوص در موضوعات مربوط به مقررات اقتصادی که  رویکرد دیوان مثبت و تحول گرایانه بوده است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی / روز دانشجو سال 98
دانشجو، همواره محور اصلی نقش آفرینی تحول گرایانه بوده است
وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت روز دانشجو با بیان اینکه دانشجو، همواره محور اصلی نقش آفرینی تحول گرایانه بوده است، تاکید کرد: امروز بیش از همیشه، ایران نیازمند شنیدن صدای حق طلبانه دانشجویان در دفاع از مرزهای پاکیزگی، عدالت گستری و آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
قهرمان تحول گرایی یا پهلوان محافظه‌کاری؟
علی اکبر گرجی - دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی
۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / استانی-سیاسی
تحول‌گرایی مهمترین رسالت انجمن اسلامی دانشجویان است
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام گفت: آگاهی‌بخشی، آزادی‌خواهی و تحول گرایی مهم‌ترین رسالت انجمن اسلامی است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / معاونت حقوقی قوه قضاییه / هفته قوه قضاییه
کمیسیون‌های اداره کل حقوقی قوه قضائیه افزایش می‌یابد
تهران- ایرنا- معاون حقوقی قوه قضائیه با اشاره به اینکه تحول گرایی به تمام بخش‌های معاونت قوه قضائیه تعمیم داده شده است، گفت: اداره کل حقوقی در نظر دارد ۵ کمیسیون اصلی را از طریق اصلاح آئین نامه کارگروه‌های مشورتی اداره کل حقوقی به ۱۰ کمیسیون افزایش دهد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / وزنه برداری
منافع شخصی یا تحول گرایی در وزنه برداری
تهران- ایرنا- هر چند که واژه ائتلاف همزاد با انتخابات است اما واکاوی ریشه ائتلاف ها نشان از آن دارد آنچه فرد را در حلقه محدود ائتلاف ها قرار می دهد منافع خاص است که کاندیدا با قرار گیری در گروه های چند نفره به دنبال راهی برای رسیدن به آن هستند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷
درگیری لفظی حسن روحانی و زنگنه؟
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با ادعای اینکه برخی اخبار از انتقاد روحانی به زنگنه در جلسه هیات دولت به دلیل ضعف عملکرد وزیر نفت حکایت دارد گفت: جایگزین زنگنه، فردی متحول گرا و موفق در کابینه دولت است که به زودی معرفی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
نماینده مجلس مدعی شد: انتقاد روحانی به زنگنه در جلسه هیات دولت/ جایگزین وزیر نفت انتخاب شده
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با ادعای اینکه برخی اخبار از انتقاد روحانی به زنگنه در جلسه هیات دولت به دلیل ضعف عملکرد وزیر نفت حکایت دارد گفت: جایگزین زنگنه، فردی متحول گرا و موفق در کابینه دولت است که به زودی معرفی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
جوان گرایی نیاز امروز مدیریت شهری
تهران- ایرنا- امروز در شرایطی خاص رهبر معظم انقلاب اسلامی بر استفاده از مدیران جوان برای تحول گرایی در ساختار اجرایی کشور و حرکت شتابان به سمت توسعه و پویایی در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید دارند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
پورمختار: نمایندگان خواستار تغییر مدیران خودروسازی هستند
محمدعلی پورمختار با بیان اینکه نمایندگان خواستار تحول اساسی در مدیریت خودروسازان هستند گفت: خودروسازان نیازمند مدیران تحول گرا، شجاع با ایده جدید است
۱۳۹۸/۰۱/۰۴
۴۰ تحول گرافن در زندگی ما (بخش دوم)
گرافن بدون شک مشهورترین مولکول در دنیای فناوری است. با قسمت دوم و پایانی کاربردهای گرافن همراه ما باشید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
استاندار قم: نگاه نو و تحول گرا لازمه تکامل و پویایی حوزه فرهنگ است
شفقنا- استاندار قم گفت: نگاه تحولی باید در همه اجزاء و ارکان فرهنگی به ویژه در شیوه ها و ابزارهای تبلیغ لحاظ شود. به گزارش شفقنا، دکتر بهرام سرمست در دیدار حجت الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور طی سخنانی با اشاره به اهمیت مسأله زیربنایی فرهنگ در جامعه تصریح کرد: غنای این حوزه در گرو مشارکت همه […]
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
پروین اعتصامی نماد زن تحول آفرین ایرانی است
تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: پروین اعتصامی نماد زن تحول گرا و تحول آفرین ایرانی است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
جوانان ایده پرداز، تحولی جدی در بانک ملی ایران رقم زده اند
ایلنا: مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد: که این بانک با کمک جوانان ایده پرداز و خوشفکر، به یک سازمان تحول گرا و یاد گیرنده تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
رونمایی از تازه ترین محصولات بانک ملی ایران/ حسین زاده: «ملی شو» نماد تحول گرایی است
با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان ثبت احوال، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران و جمعی از اصحاب رسانه، تازه ترین محصولات بانک ملی ایران در رویداد «ملی شو 2» رونمایی شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •