چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
سازمان برنامه و بودجه کشور
اختصاص ۱۷۸ هزار میلیارد تومان دیگر به قانون حمایت از حقوق معلولان
ایرنا / ۱۴ ساعت قبل / اجتماعی
اختصاص ۱۷۸ هزار میلیارد تومان دیگر به قانون حمایت از حقوق معلولان
تهران - ایرنا- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با مساعدت دولت و از سوی سازمان برنامه و بودجه با ابلاغ سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مبلغ ۱۷۸ میلیارد تومان دیگر برای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ابلاغ و به حساب واریز شده است.
  وحید قبادی دانا  ریاست سازمان بهزیستی کشور  قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت  محمدباقر نوبخت  سازمان بهزیستی کشور
ببینید | نوبخت: بودجه ۹۹ کمترین وابستگی به نفت را در طول تاریخ معاصر دارد
خبرآنلاین / ۳۷ ساعت قبل / فیلم
ببینید | نوبخت: بودجه ۹۹ کمترین وابستگی به نفت را در طول تاریخ معاصر دارد
محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «کمترین وابستگی بودجه در طول تاریخ معاصر مربوط به بودجه سال ۹۹ است»، گفت: چرا می‌خواهید ما را در برابر دشمن حقیر نشان دهید.
  محمدباقر نوبخت  بودجه  بودجه 99  سازمان برنامه و بودجه
تخصیص ۵۳۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا
روزنامه آرمان ملی / ۳۹ ساعت قبل / سیاسی
تخصیص ۵۳۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص ۵۳۰ میلیارد تومان پشتیبانی مالی به وزارت بهداشت و درمان برای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس خبر داد.
نوبخت: می خواهیم کشور را در شرایط تحریم اداره کنیم
ایرنا / ۴۱ ساعت قبل / سیاسی
نوبخت: می خواهیم کشور را در شرایط تحریم اداره کنیم
تهران-ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه کمترین وابستگی بودجه به نفت در تاریخ معاصر مربوط به بودجه سال ۹۹ است، گفت: گفت: ما می‌خواهیم کشور را در شرایط تحریمی اداره کنیم، این بودجه با زحمت دولت و کمیسیون تلفیق آماده شده است، انتظار داریم مجلس شورای اسلامی هم به وظیفه خود عمل کرده و اصلاحات مدنظر را اعمال کند تا در مظان اتهام قرار نگیرد.
  سازمان برنامه و بودجه  محمدباقر نوبخت  انتخابات مجلس شورای اسلامی
نوبخت: ۱۰۰ درصد درآمد‌های حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم بازگردانده شده است
رویداد 24 / ۴۱ ساعت قبل / سیاسی
نوبخت: ۱۰۰ درصد درآمد‌های حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم بازگردانده شده است
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد: ۱۰۰ درصد درآمد‌های حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم بازگردانده شده است.
  نوبخت  بودجه سال 99  افزایش قیمت بنزین
دنیای اقتصاد / ۲ روز قبل / اقتصادی
تخصیص 65 درصدی بودجه حمایتی دولت از شهرداری‌ها
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور تعهد دولت برای پرداخت ۵۰ درصد از اصل و سود اوراق مشارکت سال ۱۳۹۸ شهرداری‌ها توسط سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
تعهد دولت برای پرداخت ۵۰ درصد اصل و سود اوراق مشارکت شهرداریها صادر شد
ایسنا / ۲ روز قبل / اجتماعی
تعهد دولت برای پرداخت ۵۰ درصد اصل و سود اوراق مشارکت شهرداریها صادر شد
جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از صدور تعهد دولت برای پرداخت ۵۰ درصد اصل و سود اوراق مشارکت سال ۱۳۹۸ شهرداریها توسط سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
  سازمان شهرداریها  سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
نوبخت: برای مقابله با ویروس کرونا هر مقدار هزینه‌ای که لازم باشد تأمین می‌کنیم
شفقنا / ۴ روز قبل / ...
نوبخت: برای مقابله با ویروس کرونا هر مقدار هزینه‌ای که لازم باشد تأمین می‌کنیم
شفقنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تأکید کرد: دولت هر مقدار بودجه‌ای که برای مقابله با ویروس کرونا لازم باشد در نظر خواهد گرفت. به گزارش فارس، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از انداختن رای خود...
بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل ۱۰ قانون خدمات کشوری ابلاغ شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / اقتصادی
بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل ۱۰ قانون خدمات کشوری ابلاغ شد
بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری با دستور رئیس جمهوری و توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
  لایحه قانون خدمات کشوری
ابلاغ بخشنامه جدید دولت برای افزایش حقوق کارمندان دولت +سند
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / اقتصادی
ابلاغ بخشنامه جدید دولت برای افزایش حقوق کارمندان دولت +سند
با دستور رئیس جمهور و به منظور رفع تبعیض در پرداخت‌های دستگاه های اجرایی، بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شد.
  قانون برنامه ششم  محمد باقر نوبخت  سازمان برنامه و بودجه کشور  هیات وزیران  حقوق کارمندان دولت
ایران خواستار تسریع تبادل اطلاعات بلایا توسط اعضای اپدیم شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / بین‌المللی
ایران خواستار تسریع تبادل اطلاعات بلایا توسط اعضای اپدیم شد
اسلام آباد - ایرنا - معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس کنونی شورای حکام مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلا (اپدیم) گفت: ایران با هدف توسعه همکاری های جمعی برای مقابله با خشونت های طبیعت، خواهان تسریع فرآیند دریافت و تبادل اطلاعات توسط اعضای اپدیم است.
  پاکستان  بلایای طبیعی  منطقه آسیا و اقیانوس آرام
عیدی کارمندان دولت چه زمانی واریز می‌شود؟
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / اقتصادی
عیدی کارمندان دولت چه زمانی واریز می‌شود؟
با اعلام قبلی سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر واریز عیدی همزمان با حقوق بهمن، کارمندان در هفته آتی باید منتظر پرداخت عیدی باشند.
  عیدی کارکنان دولت  عیدی کارگران
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / ...
ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری به مراجع چهارگانه
نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به مراجع چهارگانه خبر داد.«سیدحسن رسولی»، نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا، درباره سرانجام بررسی گزارش حسابرسی سال ۹۳ شهرداری تهران که به ۳۳ مورد تخلف در آن اشاره شده است، گفت: با حسابرس قرارداد الحاقی بسته‌ایم و گزارش حسابرس کامل شده است و این گزارش در دستور کار شورای شهر برای بررسی است.او با تاکید بر اینکه گزارشات حسابرس رسمی، مستند قانونی است، گفت: از کمیسیون حقوقی درخواست شده تا نسبت به بندهایی که حسابرس قانونی در سال‌های مورد حسابرسی به آنها اشاره و ایراد قانونی گرفته است، اقدامات حقوقی انجام شود و براساس تشخیص کمیسیون حقوقی …
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / ...
ضرورت تخصیص اعتبار برای کاهش آسیب‌ها
 [حسام‌ خراسانی]  روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر تأمین ٢۵٠‌میلیارد تومان اعتبار باقیمانده هلال‌احمر، ضرورت تأمین این بودجه به جمعیت هلال‌احمر موضوعی است که با توجه به حادثه‌خیز بودن کشور همواره مطرح بوده است و دولت‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین نمایندگان مجلس بر آن تأکید داشته‌اند. چرایی این تأکید و ضرورت بودجه کافی در جمعیت هلال‌احمر  نیز با توجه به همین مسأله حادثه‌خیز بودن کشور امری بدیهی است. موضوعی روشن و مهم که بار دیگر در دیدار دکتر محمودرضا پیروی و علی اکبر پرواز، مدیرکل دفتر برنامه و بودجه با دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح شد. در این دیدار معاون رئیس‌جمهوری بر تأمین ٢۵٠‌میلیارد تومان اعتبار …
اجرای طرح تدوین ضوابط آبخیزداری و آبخوانداری در کشور
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / علمی و آموزشی
اجرای طرح تدوین ضوابط آبخیزداری و آبخوانداری در کشور
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوان‌داری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از اجرای طرح تدوین ضوابط و استانداردهای فنی آبخیزداری و آبخوان‌داری تحت نظارت امور نظام فنی اجرایی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
  منابع طبیعی و آبخیزداری
بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی جدید در گرگان ساخته می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی جدید در گرگان ساخته می‌شود
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به بیان مصوبات سفر اخیر دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گلستان پرداخت.
  استانی-اقتصادی  گلستان  دکتر نوبخت  باغ موزه دفاع مقدس گلستان
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
جای خالی مطالبه‌گری جدی و گسترده محیط زیستی در انتخابات
در سال‌های اخیر تغییرات آب و هوایی، آلودگی‌های رو به تزاید آب، خاک، هوا، تخلیه بیش از ظرفیت و گسترش آلودگی منابع آب زیرزمینی، خشک شدن تالاب‌ها و هجوم ریزگردها، وقوع سیلاب‌های مخرب، الگوهای غلط مصرف انرژی و آب به ویژه در بخش صنعت و کشاورزی، از بین رفتن تنوع زیستی و... به‌طور فزاینده‌ای افزایش یافته و نشان از بحرانی شدن شرایط محیط‌زیست ایران دارد. همان‌طورکه طی سالیان اخیر شاهد آن بوده‌ایم این مساله سلامت تعداد زیادی از هموطنان‌مان را با خطر مواجه ساخته است. باید بدانیم که محیط‌زیست و مسائل مربوط به آن، یک مساله لوکس و نمایشی نیست و به‌طور مستقیم بر زندگی و سلامت انسان تاثیر می‌گذارد به‌طوری که طبق اظهارنظر مسوولان سالانه تنها …
۷۹ درصد اتوبوس‌ها فرسوده‌اند
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
۷۹ درصد اتوبوس‌ها فرسوده‌اند
هم‌اکنون ۷۹درصد ناوگان اتوبوسرانی موجود در کشور فرسوده است؛ این آمار را معاون وزیر کشور اعلام کرد. مهدی جمالی‌نژاد چنین رقمی را بسیار بالا دانست و گفت: مقرر شده ۳هزار میلیارد تومان برای خرید و تزریق اتوبوس‌های جدید و ۲هزار میلیارد تومان برای نوسازی و بازسازی به‌عنوان کمک به این امر اختصاص پیدا کند و قول داده شده حتی در شرایط سخت این ارقام با کمک بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه محقق شود. جمالی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، ادامه داد: برای بودجه سال۱۳۹۸ نیز ۸۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت درنظر گرفته …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
ذوب آهن اصفهان و دانشگاه اصفهان تفاهم نامه علمی ، پژوهشی و آموزشی امضا کردند
اصفهان –راعی : طی نشستی با حضور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصهفان و هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان که 21 بهمن ماه در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این دوسازمان امضاء و مبادله گردید .به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، یزدی زاده در این نشست با بیان اینکه همکاری های ذوب آهن و دانشگاه اصفهان پیش از تبادل تفاهم نامه به ویژه در دو زمینه آب و معدن آغاز شده است گفت : بودجه تحقیقاتی ذوب آهن اصفهان نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی یافته است و در صورت اثر بخش بودن این پروژه های تحقیقاتی ، هیچ گونه محدودیتی در اجرای پروژه های بیشتر نخواهیم داشت .وی افزود : این دو سازمان ، پیشینه و قدمت بسیاری در این منطقه دارند و به دلیل جامعیت فعالیت ها ، از اشتراکات بسیاری نیز برخوردارند و لذا زمینه همکاری …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / اقتصادی
اعلام آمادگی بانک ملت برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی
مدیرعامل بانک ملت در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی استان کرمانشاه که با حضور دکتر سیدحمید پورمحمدی، معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور برپا شد حضور پیدا کرد.
تازه‌ترین اخبار از بحران برف در استان گیلان
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / اجتماعی
تازه‌ترین اخبار از بحران برف در استان گیلان
بارش سنگین برف در چند روز گذشته موجب ایجاد شرایط بحرانی در استان گیلان شده است که در ادامه آخرین جزئیات مربوط به این استان را می‌خوانید.
  سازمان هواشناسی  محمد باقر نوبخت  امامزاده هاشم  رییس جمهور  استان گیلان  سازمان برنامه و بودجه کشور  رشت
گفت‌وگوی تلفنی نوبخت با فرماندار شهرستان آستارا درباره مدیریت بحران برف
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / سیاسی
گفت‌وگوی تلفنی نوبخت با فرماندار شهرستان آستارا درباره مدیریت بحران برف
ایلنا: صبح امروز پنج شنبه ۲۴بهمن ماه آقای دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور که به نمایندگی از سوی رئیس جمهور مناطق بحرانی برف اخیر استان…
  نوبخت
تخصیص اعتبارات لازم به هلال احمر گیلان در راستای تقویت انبارهای امدادی
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / اجتماعی
تخصیص اعتبارات لازم به هلال احمر گیلان در راستای تقویت انبارهای امدادی
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبارات لازم به جمعیت هلال احمر در راستای تقویت انبار های امدادی و خدمات امداد و نجات صورت خواهد گرفت.
  استانی-اجتماعی  برف گیلان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / اقتصادی
حضور مدیرعامل بانک ملت در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه
مدیرعامل بانک ملت در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی استان کرمانشاه که با حضور دکتر سیدحمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور برپا شد حضور پیدا کرد.
  اخبار بانک ملت  بانک ملت
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / ...
برگزاری جلسه ستاد بحران گیلان با حضور معاون رئیس جمهور
استاندار گیلان با بیان اینکه تا ساعت آینده رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از محورهای مواصلاتی گیلان بازدید خواهند کرد، گفت: جلسه ستاد مدیریت بحران گیلان با حضور محمدباقر نوبخت و اسماعیل نجار برگزار خواهد شد.
  استانی-اجتماعی  ستاد بحران  محورهای مواصلاتی
پیشنهاد اختصاص 50 میلیارد ریال برای مدیریت بحران برف در گیلان
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / اجتماعی
پیشنهاد اختصاص 50 میلیارد ریال برای مدیریت بحران برف در گیلان
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بنا به ضرورت و بمنظور تامین نیازمندی‌های مالی و مدیریت وضعیت اضطراری استان گیلان، پیشنهاد اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار در قالب اعتبار هزینه‌ای به سازمان برنامه و بودجه ارسال شد.
  ریاست سازمان مدیریت بحران کشور  بارش برف  گیلان  بارش برف در گیلان و خلخال
نوبخت: ایران تسلیم نمی‌شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / ...
نوبخت: ایران تسلیم نمی‌شود
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که آمریکا و همدستانش در تلاش هستند با اعمال تحریم‌های اقتصادی، ایران را به زانو درآورند اما به کوری چشم آن‌ها این کشور به رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم تسلیم نخواهد شد.
نوبخت: ۱۸۰ هزار میلیارد ریال خسارت سیل پرداخت شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / سیاسی
نوبخت: ۱۸۰ هزار میلیارد ریال خسارت سیل پرداخت شد
گرگان - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که تاکنون ۱۸۰ هزار میلیارد ریال بابت جبران خسارت مالی سیل از سوی دولت به استان‌های سیل زده کشور پرداخت شد.
  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  کمیته امداد امام خمینی (ره)  محمدباقر نوبخت  گلستان  سیل
بانک‌ها مجاز به تملک واحدهای صنعتی نیستند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
بانک‌ها مجاز به تملک واحدهای صنعتی نیستند
معاون اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه شبکه بانکی مجاز به تملک واحدهای صنعتی نیستند و اگر این کار را انجام می‌دهند حق تعطیلی واحد صنعتی را ندارند، گفت: ۸۷ هزار طرح نیمه تمام عمرانی در کشور وجود دارد که ۸۱ هزار مورد آن استانی است.
  استانی-اقتصادی  وزارت کشور  بابک دین‌پرست  سازمان امور مالیاتی »  سازمان برنامه و بودجه کشور  شورای هماهنگی اقتصادی
۲۴۴ میلیارد تومان بودجه برای اطفاء حریق جنگل ها نیاز است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / علمی و آموزشی
۲۴۴ میلیارد تومان بودجه برای اطفاء حریق جنگل ها نیاز است
تهران- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: طبق برنامه‌ریزی و برآوردهای انجام شده برای سال ۹۹ در راستای برنامه جامع اطفاء حریق برای پیش بینی، اقدامات پیش و حین حریق و احیاء مناطق صدمه دیده ۲۴۴ میلیارد تومان بودجه نیاز است.
  آتش سوزی گیلان  جنگل های هیرکانی  سازمان هواشناسی
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
همه می‌آیند
مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه‌شنبه 22 بهمن در سراسر کشور برگزار می‌شود. سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال در تهران حسن روحانی، رییس‌جمهوری‌ خواهد بود. سیدابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه در مشهد سخنرانی می‌کند. اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهوری برای سخنرانی راهی زاهدان خواهد شد. محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در گرگان سخنرانی خواهد داشت. سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات به خرم‌آباد می‌رود. محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در جمع راهپیمانان ایلامی، امیر حاتمی، وزیر دفاع در جمع مردم رشت و امیر موسوی، فرمانده ارتش در کرج سخنرانی خواهند داشت. همچنین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
واریزی عیدی با حقوق بهمن
روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود.
پاداش آخر سال با حقوق بهمن واریز می‌شود
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / اقتصادی
پاداش آخر سال با حقوق بهمن واریز می‌شود
پاداش آخر سال با حقوق بهمن واریز می‌شودسخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود.
  حقوق کارمندان  حقوق و عیدی
زمان واریز عیدی کارکنان دولت مشخص شد
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / ...
زمان واریز عیدی کارکنان دولت مشخص شد
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود.
عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود/ واریز یارانه بهمن ماه؛ فردا شب
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / اقتصادی
عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود/ واریز یارانه بهمن ماه؛ فردا شب
ایلنا: سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هیأت وزیران مبلغ ثابت دوازده میلیون ریال را به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۸ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) تعیین…
  حقوق  سازمان برنامه و بودجه  عیدی  یارانه  کارکنان دولت
افزایش ۴۰ درصدی متقاضیان غذای دانشجویی/به نهادهای خارج دانشگاه اجازه دخالت نمی‌دهیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / علمی و آموزشی
افزایش ۴۰ درصدی متقاضیان غذای دانشجویی/به نهادهای خارج دانشگاه اجازه دخالت نمی‌دهیم
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از افزایش ۴۰ درصدی متقاضیان غذای دانشجویی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: اخیرا سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان کمک هزینه تغذیه به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اختصاص داده است.
  سلف دانشجویی  متقاضیان تغذیه دانشجویی  وزارت بهداشت  بودجه فرهنگی دانشگاه ها
مشکل ضمانت‌نامه‌های بانکی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دریافت تسهیلات، حل شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / سیاسی
مشکل ضمانت‌نامه‌های بانکی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دریافت تسهیلات، حل شد
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به موضوع مشکل ضمانتنامه‌های بانکی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) مطرح شده از سوی استاندار کرمان اشاره کرد و گفت: ۲۰ میلیارد تومان به صندوق ضمانت کمیته امداد امام خمینی(ره) اختصاص خواهیم داد تا از این طریق بحث مددجویان کمیته امداد که مشکل ضمانتی برای دریافت تسهیلات بانکی دارند، حل شود.
  محمدباقر نوبخت  کمیته امداد امام خمینی  اخبار اقتصادی - کرمان  استانی-اقتصادی
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / سیاسی
ادعای بزرگ معاون حسن روحانی
ایسنا/کرمان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به صورت نمادین کلنگ احداث حدود یک هزار واحد مسکونی تخریب شده ناشی از سیل دی ماه 98 در جنوب استان کرمان به زمین زد.
تحقق افزون بر ۲ هزار میلیارد تومان از تعهدات دولت در سفرهای استانی کرمان
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / اقتصادی
تحقق افزون بر ۲ هزار میلیارد تومان از تعهدات دولت در سفرهای استانی کرمان
کرمان - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به ۲ سفر رئیس جمهوری به استان کرمان عنوان کرد: در مجموع در این سفرها حدود ۲ هزار و ۱۷۶ میلیارد تومان تعهد شده بود که تاکنون ۲ هزار و ۱۶ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
  کهنوج  محمدباقر نوبخت  کارآمدی دولت
گلایه الویری از سازمان برنامه
تابناک / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
گلایه الویری از سازمان برنامه
رئیس شورای عالی استان‌ها از عدم در اختیار گذاشتن پیش‌نویس لایحه بودجه سال آینده کشور توسط سازمان برنامه و بودجه انتقاد کرد و گفت: لایحه بودجه باید از سوی سازمان برنامه و بودجه در اختیار شورای عالی استان‌ها قرار گیرد تا نمایندگان مردم در شورا نیز نظرات خود را در مورد بودجه اعلام کنند.
نوبخت: هر کجا که کلنگی را به زمین زده‌ام، احداث آن را پیگیری کرده‌ام
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / اقتصادی
نوبخت: هر کجا که کلنگی را به زمین زده‌ام، احداث آن را پیگیری کرده‌ام
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به صورت نمادین کلنگ احداث حدود یک هزار واحد مسکونی تخریب شده ناشی از سیل دی ماه 98 در جنوب استان کرمان به زمین زد.
  محمدباقر نوبخت  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی  جنوب کرمان
ایجاد عدالت اجتماعی و فقر زدایی، از برنامه‌های ویژه دولت تدبیر و امید است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / سیاسی
ایجاد عدالت اجتماعی و فقر زدایی، از برنامه‌های ویژه دولت تدبیر و امید است
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه ارزیابی از پیشرفت طرح‌های توسعه جنوب استان کرمان، دادن کلید ۵۳۵۰ واحد به محرومان و شرکت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان را از مهمترین برنامه های این سفر در جنوب کرمان عنوان کرد و گفت: ایجاد عدالت اجتماعی، فقر زدایی، کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد زیرساختهای لازم از برنامه های ویژه سازمان برنامه و بودجه و دولت تدبیر و امید است.
  محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه  فقرزدایی  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد جیرفت شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / سیاسی
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور وارد جیرفت شد
دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ششمین روز از ایام الله دهه فجر (پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه) وارد فرودگاه جیرفت شد و مورد استقبال رسمی استاندار کرمان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی و محلی قرار گرفت.
  محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی  جنوب کرمان
جزئیات طرح جایگزینی ۱ میلیون کولر گازی فرسوده اعلام شد
ارانیکو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / اقتصادی
جزئیات طرح جایگزینی ۱ میلیون کولر گازی فرسوده اعلام شد
مصوبه شورای اقتصاد در خصوص صدور مجوز طرح جایگزینی یک میلیون کولر گازی فرسوده با کولرهای گازی راندمان بالا در شهرستانهایی که دارای تعرفه برق مناطق گرمسیر یک هستند، از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
سفر نوبخت به جنوب استان کرمان/بهره‌برداری از ۵۳۵۰ واحد مسکونی محرومان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سیاسی
سفر نوبخت به جنوب استان کرمان/بهره‌برداری از ۵۳۵۰ واحد مسکونی محرومان
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از سفر دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به جنوب استان کرمان خبر داد.
  اخبار اقتصادی - کرمان  محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه  مسکن مددجویی  استانی-اقتصادی
بودجه دانشگاه فنی وحرفه ای مشابه دیگر دانشگاه‌ها شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / دانشگاه/آموزش‌وپروش
بودجه دانشگاه فنی وحرفه ای مشابه دیگر دانشگاه‌ها شد
تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: دانشگاه فنی و حرفه ای در زیرمجموعه دفتر امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه قرار گرفت و از این پس بودجه‌ای مشابه سایر دانشگاه‌های کشور دریافت می‌کند.
افزایش اعتبار صندوق‌های بازنشستگی به ۱۳۴ درصد سال قبل/ ایجاد ۸۴۳ هزار شغل در کشور در پاییز امسال
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / اجتماعی
افزایش اعتبار صندوق‌های بازنشستگی به ۱۳۴ درصد سال قبل/ ایجاد ۸۴۳ هزار شغل در کشور در پاییز امسال
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش تخصیص اعتبار برای صندوق‌‌های بازنشستگی خبر داد.
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / اقتصادی
تورم سیر نزولی به خود گرفته است
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه نزولی شدن تورم کشور گفت:
  تورم  رشد  سازمان برنامه و بودجه  صرفه جویی  نفت
نوبخت: سومین سال است که کشور شرایط دشوار و بی سابقه تحریم های اقتصادی دشمنان را پشت سر می گذارد
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
نوبخت: سومین سال است که کشور شرایط دشوار و بی سابقه تحریم های اقتصادی دشمنان را پشت سر می گذارد
شفقنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سه ماهه پاییز امسال ۸۴۳ هزار فرصت شغلی در بخش ها و زمینه های مختلف در کشور ایجاد شد. محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در نشست مشترک اقتصاد مقاومتی و شورای...
وابستگی بودجه ۹۹ به نفت چقدر است؟
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
وابستگی بودجه ۹۹ به نفت چقدر است؟
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه وابستگی بودجه به نفت به شدت در حال تقلیل است، گفت: سال آینده کل وابستگی ما به نفت کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.
  محمد باقر نوبخت  گچساران  سازمان برنامه و بودجه کشور  محمدباقر نوبخت  نفت  بودجه 98  بودجه
۱۰۰ هزار میلیاردریال برای توسعه زیرساخت‌های کشور هزینه می‌شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
۱۰۰ هزار میلیاردریال برای توسعه زیرساخت‌های کشور هزینه می‌شود
گچساران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تا پایان سالجاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های عمرانی هزینه می شود.
  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  افتتاح طرح  محمدباقر نوبخت  گچساران  مسکن  سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۲ هزار واحد مسکونی ناکارآمد در بویراحمد و دنا وجود دارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
۲۲ هزار واحد مسکونی ناکارآمد در بویراحمد و دنا وجود دارد
یاسوج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اینک ۲۲ هزار واحد مسکونی ناکارآمد و فرسوده در این ۲ شهرستان وجود دارد که رفع چنین مشکل مهمی مستلزم تلاش و اقدام جدی تر متولیان امر و دستگاه های اجرایی مربوطه است.  
  مجلس شورای اسلامی  سازمان برنامه و بودجه کشور  کهگیلویه وبویراحمد  اقتصاد مقاومتی  سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۵۰۰ واحد مسکن در کهگیلویه و بویراحمد ساخته می شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
۳۵۰۰ واحد مسکن در کهگیلویه و بویراحمد ساخته می شود
با امضاء تفاهم نامه ای بین استانداری کهگیلویه و بویراحمد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه مشترک شورای برنامه ‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان احداث ۳۵۰۰ واحد مسکن محرومین استان ساخته می شود.
  استانی-اجتماعی  کهگیلویه و بویراحمد  مسکن
۸۴۳ هزار فرصت شغلی در فصل پاییز ایجاد شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
۸۴۳ هزار فرصت شغلی در فصل پاییز ایجاد شد
یاسوج- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سه ماهه پاییز امسال ۸۴۳ هزار فرصت شغلی در بخش ها و زمینه های مختلف در کشور ایجاد شد.
پشت پرده تعطیلی انتشار آمارهای اقتصادی به بهانه حذف موازی کاری
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
پشت پرده تعطیلی انتشار آمارهای اقتصادی به بهانه حذف موازی کاری
گفته می‌شود انتشار آمار و ارقام شاخص‌های حیاتی اقتصاد به دلیل تحریم‌ها و بیم سوءاستفاده بیگانگان حبس شده است.
  وزارت اقتصاد  دولت  مرکز آمار ایران  سازمان برنامه و بودجه کشور  شاخص قیمت  شورای عالی آمار  محمد باقر نوبخت  تورم  بانک مرکزی
تورم کشور نزولی شد/ تحریم‌های دشمنان حتی برای دارو و غذاست
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / ...
تورم کشور نزولی شد/ تحریم‌های دشمنان حتی برای دارو و غذاست
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه نزولی شدن تورم کشور گفت: دشمنان حتی برای غذا و دارو هم ما را تحریم کرده اند.
نوبخت: روند تورم در کشور نزولی شد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اقتصادی
نوبخت: روند تورم در کشور نزولی شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: روند تورم در کشور نزولی شد.
  محمد باقر نوبخت  سازمان برنامه و بودجه کشور  تورم  سازمان غذا و دارو  غذا و دارو  تحریم نفتی
گزارش نهایی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ +دانلود
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
گزارش نهایی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ +دانلود
گزارش نهایی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور منتشر شد.
  صندوق توسعه ملی  مجلس شورای اسلامی  میعانات گازی  شرکت ملی نفت ایران  وزارت آموزش و پرورش  کمیسیون تلفیق  علی لاریجانی  سازمان برنامه و بودجه کشور  دیوان محاسبات  پارس جنوبی
مبارزه با فساد گامی برای رونق کسب و کار
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / اقتصادی
مبارزه با فساد گامی برای رونق کسب و کار
تهران - ایرنا - مبارزه با فساد یکی از مهمترین عوامل اثرگذار در رونق تولید است که ضرورت دارد با توجه به شاخص‌های جهانی، تلاش‌های بیشتری در این زمینه به صورت سیتماتیک صورت گیرد.
  فساد  سازمان برنامه و بودجه کشور  شفافیت  بهبود فضای کسب و کار