سه شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۸ / 25 February, 2020
شرکت آب و فاضلاب استان تهران
قولی افزایش کیفیت آب در جنوب شرق تهران
تابناک / ۳ روز قبل / ...
قولی افزایش کیفیت آب در جنوب شرق تهران
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، گفت: تلاش ما این است که تا سه ماه آینده شهرهای استان تهران استفاده از آب شیرین‌کن‌ها را متوقف کنند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
۱7 طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان به بهره‌برداری رسید
اراک ـ کمال‌آبادی: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنای استان مرکزی گفت : ۱۷ طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان به بهره‌برداری رسیدبه گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیرعامل شرکت گفت: ۱۷طرح عمرانی که با اعتباری بالغ بر ۲۲۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال اجرا شده‌اند،همزمان با دهه مبارک فجر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی نقاط مختلف این استان به بهره‌برداری رسید.وی بیان کرد : شبکه برق ۲۰کیلوولت زمینی فشار متوسط وخط انتقال فاضلاب شهرک صنعتی مامونیه، خط انتقال آب شهرک صنعتی زاویه، شبکه جمع‌آوری و توزیع فاضلاب شهرک صنعتی پرندک، تکمیل شبکه توزیع گاز ساوه و زیرسازی جدول گذاری ناحیه صنعتی نوبران از مهم‌ترین طرح‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی استان مرکزی در …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
آخرین وضعیت زیان انباشته شرکت‌های آب و فاضلاب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه تمام شرکت‌های آب و فاضلاب زیان انباشته‌شده دارند گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب به محض اینکه سودده شوند مالیات پرداخت می‌کنند.
اختصاص ۵۰ میلیون یورو برای رفع تنش‌های‌ آبی امسال
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
اختصاص ۵۰ میلیون یورو برای رفع تنش‌های‌ آبی امسال
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیون یورویی برای رفع تنش‌های آبی در سالجاری خبر داد و گفت: پیشنهادی در کمیسیون عمران مجلس مطرح شده که این رقم به دو برابر افزایش یابد.
  روستائیان  استان تهران  حمیدرضا جانباز  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
تانکرهای آبرسانی در روستاهای استان تهران حذف شدند
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
تانکرهای آبرسانی در روستاهای استان تهران حذف شدند
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران افزود: در حال حاضر میزان پرتی آب در روستاهای استان تهران از 45 درصد به 37 درصد رسیده است .
  استان تهران  شرکت آب و فاضلاب  شورای عالی امنیت ملی  روستا  آیین افتتاح
۷۵۰ هزار روستای تهران از آب سالم بهره‌مند شدند
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
۷۵۰ هزار روستای تهران از آب سالم بهره‌مند شدند
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه با اجرایی شدن این پروژه جمعیتی بالغ بر 146 هزار نفر از روستاهای استان تهران از آب شرب سالم برخوردار می‌شوند،…
  استان تهران  ایران  دولت  رئیس جمهور  شرکت آب و فاضلاب
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
سرما در کمین کنتورهای آب
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف آبفای کشور گفت: در صورت یخ زدگی لوله و کنتور سامانه ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب استان تهران آماده دریافت گزارش‌ها و اعزام تیم‌های عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.
  استان تهران  سرما  شرکت آب و فاضلاب  zwnj  آب
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اقتصادی
اعمال افزایش تعرفه آب مشترکان پرمصرف از سال آینده
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه افزایش 16 درصدی تعرفه آب مشترکان پرمصرف سال آینده نیز اعمال خواهد شد، گفت: هنوز کیفیت آب جنوب تهران با شمال تهران فاصله دارد و این فاصله از 50 درصد به 35 درصد رسیده است. به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا بختیاری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز (سه‌شنبه) فاز دوم تصفیه‌خانه هفتم آب تهران و رینگ آب جنوب تهران با حضور مقامات ارشد کشور به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: با افتتاح و بهره‌برداری فاز دوم تصفیه‌خانه هفتم آب تهران و رینگ آب جنوب تهران، جنوب و جنوب شرق تهران به منابع آب‌های سطحی متصل می‌شوند، افزود: همواره عنوان شده و می‌شود که کیفیت آب شرب شمال تهران از آب شرب جنوب تهران بالاتر است، بنابراین با افتتاح این پروژه که برای آن 550 …
تهران پس از سیستان‌وبلوچستان، فقیرترین استان از نظر دسترسی به منابع آب است
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
تهران پس از سیستان‌وبلوچستان، فقیرترین استان از نظر دسترسی به منابع آب است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: استان تهران پس از استان سیستان‌وبلوچستان، فقیرترین استان کشور از نظر دسترسی به منابع آبی نسبت به جمعیت خود است.
تصفیه‌خانه هفتم آب شرب تهران فردا به بهره‌برداری می‌رسد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
تصفیه‌خانه هفتم آب شرب تهران فردا به بهره‌برداری می‌رسد
تهران- ایرنا- تصفیه خانه هفتم با ظرفیت پنج متر مکعب در ثانیه با هدف تامین آب شرب نواحی جنوب شهر تهران و شهرهای جنوب شرقی استان تهران با حضور مسئولان کشوری فردا (هشتم بهمن ماه) به بهره‌برداری می‌رسد.
  تصفیه خانه  تهران  آب و فاضلاب  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
کیفیت آب جنوب تهران با شمال یکسان می‌شود/ تهران فقیرترین استان در منابع آبی
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اقتصادی
کیفیت آب جنوب تهران با شمال یکسان می‌شود/ تهران فقیرترین استان در منابع آبی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از افتتاح تصفیه‌خانه هفتم آب تهران به ظرفیت پنج مترمکعب در ثانیه خبر داد و افزود: با افتتاح این تصفیه‌خانه کیفیت آب شرب جنوب و جنوب شرق شهر تهران به شمال تهران نزدیک می‌شود.
  کیفیت آب تهران
تجهیزات و نیروهای آبفای تهران به سیستان و بلوچستان اعزام شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / اجتماعی
تجهیزات و نیروهای آبفای تهران به سیستان و بلوچستان اعزام شد
تهران- ایرنا- معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران از اعزام تجهیزات و نیروهای عملیاتی آبفای استان تهران برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
  تهران  شرکت آب و فاضلاب استان تهران  سیل سیستان و بلوچستان  کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان
سالانه ۳۰ میلیون متر مکعب آب بصورت غیرمجاز در استان تهران مصرف می‌شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
سالانه ۳۰ میلیون متر مکعب آب بصورت غیرمجاز در استان تهران مصرف می‌شود
تهران- ایرنا- معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به مصرف غیرمجاز ۲ درصد از کل آب تهران گفت: سالیانه ۳۰ میلیون متر مکعب آب بصورت غیرمجاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  ساخت و ساز غیرمجاز  تهران  سرانه مصرف آب  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
پیمانکاران مجاز به اتصال شبکه فاضلاب به منازل مسکونی نیستند
قائم مقام آبفای استان تهران گفت: طبق قانون، پیمانکاران مجری شبکه جمع‌آوری فاضلاب تهران، مجاز به اتصال شبکه به منازل مسکونی نیستند. محمدرضا احمد نسب در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه پیمانکاران بدون هماهنگی با شرکت آبفا، به مشترکان پیشنهاد اتصال شبکه فاضلاب را به منازل مسکونی می‌دهند، افزود: اتصال شبکه به منازل مسکونی در قرارداد پیمانکاران درج نشده و ما به مشترکان پیشنهاد می‌کنیم این روند را خودشان برعهده بگیرند و انجام دهند. وی با بیان اینکه هیچ مسوولیتی در این زمینه برعهده شرکت آب و فاضلاب نیست، گفت: رقم مشخصی در این خصوص وجود ندارد و مشترکان می‌توانند با استعلام از واحد‌های صنفی مرتبط، از قیمت واقعی مطلع شوند. قائم مقام آبفای استان تهران با تاکید بر غیرقانونی بودن اتصال …
اطلاعیه شرکت آبفای استان تهران؛ دریافت هزینه برای نصب انشعاب فاضلاب مجاز نیست
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
اطلاعیه شرکت آبفای استان تهران؛ دریافت هزینه برای نصب انشعاب فاضلاب مجاز نیست
شرکت آب و فاضلاب استان تهران با توجه به اجرای گسترده عملیات نصب انشعاب فاضلاب در مناطق مختلف و به‌منظور پیشگیری از هرگونه سوء‌استفاده و مشکلات احتمالی برای شهروندان، اطلاعیه صادر کرد.
شهروندان تهرانی به پیمانکاران نصب انشعاب فاضلاب پول ندهند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
شهروندان تهرانی به پیمانکاران نصب انشعاب فاضلاب پول ندهند
ایرنا- تهران- شرکت آب و فاضلاب استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد: پیمانکاران فعال در نصب انشعاب فاضلاب در خارج از منزل به هیچ عنوان مجاز به دریافت هزینه برای انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب نیستند.
  آب و فاضلاب  استان تهران  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / ...
تهران دومین استان فقیر کشور از نظر منابع آبی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به افزایش مصرف آب در تهران از ابتدای امسال تاکنون، نسبت به سال گذشته گفت:
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
پرونده ناتمام بوی مرموز پایتخت استشمام بوی نامطبوع
سه‌شنبه شب، بوی نامطبوعی بار دیگر در برخی مناطق پایتخت از جمله مناطق ۹، ۱۰، ۱۱ و بخشی از منطقه ۲ تهران به مشام رسید که ‌مانند اتفاق مشابه در دی ماه سال گذشته مسئولان تاکنون اظهارنظر قطعی درباره منشا آن نکرده‌اند. مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هم با اشاره به تفاوت این بو با بوی استشمام شده در سال گذشته، احتمال می‌دهد که منشا آن خارج از شهر تهران باشد. به گزارش ایسنا، دی ماه سال گذشته بوی نامطبوعی بخش‌هایی از پایتخت را فرا گرفت. آن زمان فرضیه‌های مختلفی از جمله شیرآبه‌های آرادکوه، فاضلاب و ماده شیمیایی مرکاپتان - که به گاز شهری‌ تزریق می‌شود - به عنوان منشا بوی نامطبوع پایتخت مطرح شد اما هیچگاه منشا دقیق این بو اعلام نشد و این موضوع مسکوت ماند تا اینکه ۱۰ آذرماه دوباره بوی مرموزی بخش‌هایی …
مراقب کلاهبرداران آبی باشید
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اقتصادی
مراقب کلاهبرداران آبی باشید
شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوء‌استفاده‌کنندگان با نام این شرکت هشدار داد.
  آب و فاضلاب  کلاهبرداری
ارتباط منشاء انتشار بوی نامطبوع با تاسیسات آبفا
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اقتصادی
ارتباط منشاء انتشار بوی نامطبوع با تاسیسات آبفا
معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره منشاء انتشار بوی نامطبوع در برخی مناطق تهران گفت: هیچ یک از سازه‌ها و تاسیسات این شرکت منبع انتشار این بو نیستند.
  بوی بد تهران
علت بوی نامطبوع در تهران مشخص نشد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / علمی و آموزشی
علت بوی نامطبوع در تهران مشخص نشد
تهران- ایرنا- معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: با وجود پیگیری‌ها و اعزام تیم‌های کارشناسان در سطح شهر علت و منشاء بوی نامطبوع تهران شناسایی نشد.
  استانداری تهران  معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
بعد از حدود 10 ماه، یک بار دیگر شهروندان تهرانی بوی نامطبوعی با منشا نامعلوم حس کردند
معمای بوی مرموز پایتختگروه جامعه: در روزهایی که تهران در انتظار باد برای رفع آلودگی است، دیروز برای دومین بار در یک سال گذشته یک بوی بد عجیب هم در شهر پیچید. در حالی که هم منشا آلودگی هوا مشخص است و هم راهکارهای جلوگیری از آن معلوم، اما این بوی بد مرموز علی‌رغم همه گمانه‌زنی‌ها، منشا نامعلومی دارد.12 دی ماه سال گذشته بود که گزارش‌های مردمی در نقاط مختلف پایتخت، چه به نهادهای مسئول و چه در شبکه‌های اجتماعی، خبر از پخش شدن بویی نامطبوع در تهران می‌داد. در حالی که این بوی مرموز سازمان‌ها و نهادهای گوناگونی همچون سازمان مدیریت بحران، محیط ‌زیست، قرارگاه ثارالله، آتش‌نشانی، شرکت فاضلاب، شهرداران مناطق و سازمان پدافند غیرعامل را درگیر خود کرد و حتی کمیته بوی بد هم در شهرداری تهران تشکیل و «گشت بو» …
تاسیسات آبفای تهران عامل انتشار بوی نامطبوع نیستند
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / اقتصادی
تاسیسات آبفای تهران عامل انتشار بوی نامطبوع نیستند
ایلنا: معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره منشاء انتشار بوی نامطبوع در برخی مناطق تهران گفت: هیچ یک از سازهها و تاسیسات این شرکت منبع…
  شرکت آب و فاضلاب استان تهران  بوی نامطبوع تهران  بوی نامطبوع در تهران
قبوض کاغذی آب 30 درصد مشترکان تهرانی تا پایان سال حذف می‌شود
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / اقتصادی
قبوض کاغذی آب 30 درصد مشترکان تهرانی تا پایان سال حذف می‌شود
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از میان یک میلیون و 800 هزار مشترک آب استان تهران، قبوض کاغذی 30 درصد مشترکان تک واحدی استان تا پایان امسال حذف…
  استان تهران  دولت الکترونیک  شرکت آب و فاضلاب  وزارت نیرو  آبفای استان تهران
تغییر کلیدی در یک پروژه
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
تغییر کلیدی در یک پروژه
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران ضمن تشریح آخرین میزان پیشرفت اجرای طرح فاضلاب استان تهران، از تمرکز روی پیشرفت ساخت تصفیه‌خانه‌ها خبر داد.
  آب و فاضلاب  تصفیه‌خانه
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اقتصادی
چاه‌های آب تهران اوضاع خوبی ندارند
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان تهران گفت: این بارندگی‌ها به هیچ‌عنوان تهران را از بحران آبی خارج نکرده است. محمدرضا بختیاری با بیان اینکه ۵۰ درصد آب شرب تهران از منابع آب زیرزمینی تامین می‌شود، اظهار کرد: منابع زیرزمینی آب تهران در دشت‌های ممنوعه و ممنوعه بحرانی قرار دارند و با توجه به اینکه حدود ۵۰ سال است که پمپاژ می‌شوند، همه آنها در روزهای پایانی عمر خود قرار دارند. او با تاکید بر اینکه چاه‌های تهران اوضاع خوبی ندارند، ابراز کرد: این وضعیت نامطلوب با یک یا دو سال بارندگی خوب بهبود نمی‌یابد. البته بارندگی روی منابع آب سطحی و سدها قطعا اثر دارد و بخشی از آب که از منابع سطحی تامین می‌شود وضعیت خوبی دارند اما ۵۰ درصد دیگر که از منابع آب زیرزمینی تامین می‌شود، …
متوسط مصرف شرب و بهداشت در ایران ۲۱۰ تا ۳۰۰ لیتر | ادامه بحران آب در تهران
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / اقتصادی
متوسط مصرف شرب و بهداشت در ایران ۲۱۰ تا ۳۰۰ لیتر | ادامه بحران آب در تهران
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تهران با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان تهران گفت: این بارندگی‌ها به هیچ عنوان تهران را از بحران آبی خارج نکرده است.
مصرف آب شرب پایین نمی آید/ انگاره بارش خوب همچنان در ذهن مشترکان
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / اقتصادی
مصرف آب شرب پایین نمی آید/ انگاره بارش خوب همچنان در ذهن مشترکان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه بارش‌های مناسب باعث شده تا مردم با این انگاره که وضعیت آب خوب است پس مدیریت مصرف را جدی نگیرند گفت: برای اولین بار است که در فصل پاییز مصرف آب در تهران زیر 3 میلیون مترمکعب نیامده است.
رکورد مصرف آب تهران در تابستان امسال شکسته شد
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / اقتصادی
رکورد مصرف آب تهران در تابستان امسال شکسته شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر در استان تهران ما در تابستان سال جاری مشکل کمبود آب نداشتیم و به خوبی توانستیم آن را سپری کنیم ولی رکورد مصرف آب در تابستان امسال شکسته شد.
استفاده محدود شهرداری تهران از آب شرب برای آبیاری فضای سبز
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / اقتصادی
استفاده محدود شهرداری تهران از آب شرب برای آبیاری فضای سبز
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از برنامه پلمپ چاه‌های آب دراختیار شهرداری تهران در 5 سال آینده با هدف کمک به منابع آب زیرزمینی خبر داد و گفت: شهرداری تهران در حال حاضر به میزان بسیار محدود از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده می‌کند.
حقابه پارک چیتگر برای آبیاری درختان مجددا وصل شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / اجتماعی
حقابه پارک چیتگر برای آبیاری درختان مجددا وصل شد
هفتاد و یکمین جلسه کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با حضور رئیس و اعضای این کمیته، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، شهردار منطقه 22، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر تهران، مسئولان شرکت آب منطقه‌ای و شرکت آب و فاضلاب استان تهران و همچنین کارشناسان موسسه تحقیقات سازمان جنگل‌ها و مراتع برگزار شد.
  پارک چیتگر  شهرداری تهران  شورای شهر تهران
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اقتصادی
طرح جامع آب تهران در حال نهایی شدن است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: طرح جامع آب تهران در حال نهایی شدن است و یک میلیارد و ۲۲ میلیون متر مکعب آب سطحی برای استان برنامه‌ریزی شده است.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اقتصادی
40 حلقه چاه آب در تهران به دلیل نیترات بالا مسدود شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از حذف قبض کاغذی آب در شهر تهران تا پایان امسال خبرداد و گفت: 30 تا 40 حلقه چاه در شهر تهران به دلیل وجود نیترات بیش از حد مسدود شد.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اقتصادی
آب شرب تهران | تامین از منابع زیر زمینی
شفقنا اقتصادی_ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت میزان بارندگی و ذخیره سدهای پنجگانه تهران، از تامین ۵٠ درصد آب شرب تهران از منابع زیرزمینی خبر داد. به گزارش شفقنا اقتصادی، محمدرضا بختیاری در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب با اشاره به رشد مصرف آب در […]
مصرف آب در پایتخت ۵ درصد افزایش یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / اقتصادی
مصرف آب در پایتخت ۵ درصد افزایش یافت
تهران- ایرنا- قائم‌ مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: مصرف آب در ۶ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵ درصد افزایش یافته است.
  استاندارد  سرانه مصرف آب  شرکت آب و فاضلاب استان تهران
شهرداری ۳.۵ سال است که آب‌بهای پارک چیتگر را نپرداخته
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / اقتصادی
شهرداری ۳.۵ سال است که آب‌بهای پارک چیتگر را نپرداخته
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: شرکت آب و فاضلاب تهران آمادگی کامل دارد که با ورود شهرداری و توجه آنها به ضرورت پرداخت آب بها، برای حل مشکل آب چیتگر اقدام کند.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ / اقتصادی
حذف قبوض کاغذی آب در چند مرحله
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به حذف قبوض کاغذی آب تا پایان دولت دوازدهم، آخرین وضعیت این طرح را تشریح و اعلام کرد فعلا نیازی نیست مشترکان اقدامی انجام دهند. محمدرضا بختیاری با تاکید بر اینکه حذف قبوض کاغذی آب زمان‌بر است، عنوان کرد: فرآیند حذف قبوض کاغذی آب مشابه حذف قبوض کاغذی برق و گاز نیست. زیرا در سیستم برق و گاز هر واحد یک کنتور جداگانه دارد و فیش به‌صورت جداگانه برای واحدها صادر می‌شود. درحالی که کنتور آب واحدها مشترک است و ساختمان یک فیش بیشتر ندارد.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ / اقتصادی
حذف قبوض کاغذی آب، برق و گاز تا پایان دولت دوازدهم
شفقنا اقتصادی_ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به حذف قبوض کاغذی آب تا پایان دولت دوازدهم، آخرین وضعیت این طرح را تشریح و اعلام کرد که فعلا نیازی نیست مشترکان اقدامی انجام دهند. به گزارش شفقنا اقتصادی، محمدرضا بختیاری با تاکید بر این‌که حذف قبوض کاغذی آب زمان‌بر است، اظهار کرد: […]
الف / ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / اجتماعی
مصرف آب شرب در تهران رکورد شکست
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه امسال مصرف آب شرب نه فقط در تهران بلکه در کشور رکوردزنی کرد، گفت: برای اینکه از رشد مصرف آب جلوگیری شود برنامه‌های ویژه‌ای برای تابستان سال آینده اجرا خواهد شد.
  مصرف آب در ایران  مصرف آب در تهران  مصرف آب شرب
سرانه مصرف آب در بهارستان تهران ۳ برابر الگوی استاندارد است
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / اقتصادی
سرانه مصرف آب در بهارستان تهران ۳ برابر الگوی استاندارد است
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: سرانه مصرف آب شرب در بهارستان به‌ازای هر نفر ۳۲۰ لیتر در شبانه‌روز است که این رقم بیش از سه برابر الگوی…
آخرین وضعیت پروژه‌های تامین آب تهران
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ / اقتصادی
آخرین وضعیت پروژه‌های تامین آب تهران
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های تامین آب تهران از افتتاح فاز دوم تصفیه خانه هفتم در مهر ماه با حضور رئیس جمهوری خبر داد.
  تامین آب تهران
تامین کسری ۴۰ میلیون مترمکعبی آب در شهرک‌های غرب استان تهران/ نگرانی از فرونشست دشت‌ها
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ / اقتصادی
تامین کسری ۴۰ میلیون مترمکعبی آب در شهرک‌های غرب استان تهران/ نگرانی از فرونشست دشت‌ها
ایلنا: مدیرعامل آبفای شهرها و شهرک‌های غرب تهران گفت: هم‌اکنون نرخ بهره‌مندی از فاضلاب در حوزه زیر پوشش این شرکت ۱۱,۵ درصد است و با زیر پوشش قراردادن ۱۵هزار مشترک تا…
اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران
مهر / ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / اجتماعی
اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران
 جلسه امضاء تفاهم نامه شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با سازمان آب و فاضلاب استان تهران امروز برگزار شد.
  فرنوش نوبخت  مترو  شهرداری تهران
آغاز تبلیغات صرفه‌جویی آب در مترو
فارس / ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / اجتماعی
آغاز تبلیغات صرفه‌جویی آب در مترو
تبلیغات صرفه‌جویی آب بر اساس تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران آغاز شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / ...
وضعیت آب روستاهای قشم را به سطح پایداری می رسانیم
معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نشست با استاندار و مدیران آب استان، هدف از سفر دو روزه نمایندگان وزارت نیرو به استان را رسیدگی به مسائل و مشکلات بخش آب استان و به طور خاص جزیره قشم بیان کرد و گفت: پیرو جلسات برگزار شده در تهران پیرامون وضعیت کنونی آب شرب استان، مصوباتی داشتیم که با حمایت نماینده عالی دولت در استان، در کمترین زمان ممکن مشکلات آب در مناطق تنش دار قشم مرتفع می شود.  حمید رضا کشفی با تصریح بر اینکه؛ مسئله تولید آب در جزیره قشم پاشنه آشیل ما نیست، افزود: این جزیره از لحاظ تولید به سطحی رسیده است که می توانیم با رفع نقاط انفصال، بازسازی و اصلاح شبکه های توزیع و ایستگاه های پمپاژ،  بخش عمده مشکلات این جزیره را برطرف کنیم.وی اضافه کرد: همچنین در بررسی …
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ / اقتصادی
رشد بی رویه مصرف آب در پی افزایش دمای هوا
شفقنا اقتصادی_ احمد نسب گفت: تاکنون ۳ میلیون و ۶۵۱ هزار متر مکعب آب مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۱ درصد رشد کرده است. به گزارش شفقنا اقتصادی، محمد رضا احمد نسب قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در گفت وگو با خبرنگار  ،  با انتقاد از […]
وضعیت نگران کننده سفره‌های آب زیرزمینی تهران / بارندگی‌های اخیر مردم را به اشتباه انداخت
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / اقتصادی
وضعیت نگران کننده سفره‌های آب زیرزمینی تهران / بارندگی‌های اخیر مردم را به اشتباه انداخت
ایلنا: قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه سرمایه ملی در حال از دست رفتن است، گفت: از بس اندوخته و سرمایه استفاده شده جایگزینی برای آن…
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ / ...
با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان بوشهر، نماینده مردم جم، عسلویه، کنگان و دیردر جم برگزار شد
نشست بررسی مشکلات آبرسانی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهرنشست بررسی مشکلات آبرسانی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان بوشهر، نماینده مردم جم، عسلویه، کنگان و دیر، مسئولان آب و فاضلاب این شهرستان‌ها در جم برگزار شد.در این نشست ابتدا فرماندار شهرستان جم در مورد وضعیت آبی و اشاره به رفع مشکلات مواردی را بیان کرد و افزود: جم تنها شهرستانی در استان بوشهر است که از چاه آب در تامین آب آشامیدنی مردم استفاده می‌کند.حسینی با تاکید بر نگاه ویژه به شهرستان جم تصریح کرد: هدر رفت آب از شبکه آبرسانی یکی از مشکلات است که ضرورت دارد به این مهم توجه شود.وی تامین تانکر ابرسانی برای مواقع بحرانی را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: ۵۰ درصد چاه‌های آب آشامیدنی شهرستان جم استجاری است که نیاز …
طرح‌های تصفیه‌خانه‌ها متناسب با شبکه فاضلاب پیش نرفت
مهر / ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / اقتصادی
طرح‌های تصفیه‌خانه‌ها متناسب با شبکه فاضلاب پیش نرفت
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در بخش تصفیه‌خانه‌ها، تنها ۴۰ درصد پیشرفت صورت گرفته و طرح‌های تصفیه‌خانه‌ها ی کشور، متناسب با شبکه فاضلاب پیش نرفته است.
  تصفیه آب  آبرسانی  آب و فاضلاب شهری  فاضلاب  آب و فاضلاب روستایی
چرا فاضلاب پایتخت به شبکه وصل نمی‌شود؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / اقتصادی
چرا فاضلاب پایتخت به شبکه وصل نمی‌شود؟
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح فاضلاب پایتخت، از تمرکز این شرکت روی تکمیل تصفیه‌خانه‌ها خبر داد.
  آب و فاضلاب
دشت ورامین یکی از بحرانی‌ترین دشت‌های کشور است
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / ...
دشت ورامین یکی از بحرانی‌ترین دشت‌های کشور است
‌مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: دشت ورامین یکی از بحرانی ترین دشت‌های کشور است و عمق چاه ها در دشت ورامین به ۳۴۰ رسیده و این فاجعه است، یعنی هزاران سال آب جمع شده و ما طی چند دهه در حال نابودی آن هستیم.
  دشت ورامین
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / ...
دلیل رشد مصرف آب در تهران
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه تصور غلط مردم مبنی بر بارش‌های مناسب باعث شد تا مصرف آب در شهر تهران رکورد بزند، گفت: ۶۰ درصد آب شرب تهران از منابع زیرزمینی تامین می‌شود که همچنان وضعیت نامطلوبی دارد و نباید تصور شود، وضعیت آب...
قطع انشعاب برخی مدارس پایتخت
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / فیلم
قطع انشعاب برخی مدارس پایتخت
آب برخی مدارس پایتخت این روزها به علت بدهی قطع شده است، مدارسی که برخی مشغول ثبت نام هستند و در برخی دیگر برگزاری کلاس‌های تابستانی دغدغه این روزهای خانواده‌هاست.
  شهر تهران  شرکت آب و فاضلاب استان تهران  وزارت آموزش و پرورش
دلیل رشد مصرف آب در تهران/ تصور غلط مردم از بارش‌های مناسب
فارس / ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / اقتصادی
دلیل رشد مصرف آب در تهران/ تصور غلط مردم از بارش‌های مناسب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه تصور غلط مردم مبنی بر بارش‌های مناسب باعث شد تا مصرف آب در شهر تهران رکورد بزند، گفت: 60 درصد آب شرب تهران از منابع زیرزمینی تأمین می‌شود که همچنان وضعیت نامطلوبی دارد، نباید تصور شود، وضعیت آب شرب خوب است.
دولت ۲۰۰ میلیارد ریال در حوزه آب روستایی در ورامین هزینه کرده است
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / ...
دولت ۲۰۰ میلیارد ریال در حوزه آب روستایی در ورامین هزینه کرده است
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران گفت: دولت از سال ۹۴ تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در حوزه آب روستایی شهرستان ورامین هزینه کرده است.
  آب روستایی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ / اقتصادی
تهرانی‌ها صدر لیست مصرف آب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب (آبفا) استان تهران با بیان اینکه مصرف آب شرب در پایتخت ۲۰ درصد بیشتر از دیگر شهرهای کشور است، گفت:‌ مردم شهر تهران هر روز به اندازه حجم دریاچه چیتگر آب شرب مصرف می‌کنند.
تهرانی‌ها روزانه به اندازه دریاچه چیتگر آب مصرف می‌کنند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ / اقتصادی
تهرانی‌ها روزانه به اندازه دریاچه چیتگر آب مصرف می‌کنند
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب (آبفا) استان تهران با بیان اینکه مصرف آب شرب در پایتخت ۲۰ درصد بیشتر از دیگر شهرهای کشور است گفت:‌ مردم شهر تهران هرروز به اندازه حجم دریاچه چیتگر آب شرب مصرف می‌کنند.
  کم آبی  محمدرضا بختیاری
بازدید اعضای شورای شهر از تصفیه‌خانه فیروزبهرام
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / اجتماعی
بازدید اعضای شورای شهر از تصفیه‌خانه فیروزبهرام
برخی از اعضای شورای شهر تهران به همراه معاون شهردار و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران صبح دیروز از تصفیه خانه فیروز بهرام بازدید کردند. به گزارش همشهری، در جریان این بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  از شورای شهر درخواست تخفیف کرد
۲۲ درصد فاضلاب کشور در تهران تولید می شود
فارس / ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / اجتماعی
۲۲ درصد فاضلاب کشور در تهران تولید می شود
رئیس شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: حدود ۲۲ درصد فاضلاب کشور در استان تهران تولید می شود.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / اقتصادی
جریمه های سنگین برای مشترکین پر مصرف آب
شفقنا اقتصادی_ احمد نسب گفت: برنامه‌ای برای قطعی آب در فصل تابستان نداریم و اگر مشترکان الگوی مصرف را رعایت نکنند، مشمول جریمه‌های قانونی می‌شوند. به گزارش شفقنا اقتصادی،  محمدرضا احمد نسب قائم مقام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران درباره آخرین راهکار‌های مدیریت فشار شبکه آب در پیک مصرف اظهار کرد: بنابر […]
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / ...
افزایش قیمت‌ها؛ چالش جدید بزرگترین پروژه محیط‌زیستی خاورمیانه
گروه ایرانشهر: دهه 90 به سال‌های پایانی خود نزدیک می‌شود و در هشتمین سال از این دهه هنوز بزرگترین پروژه محیط‌زیستی خاورمیانه که قرار بود در تهران اجرا و به بهره‌برداری برسد به پایان خود نزدیک نشده است. گرچه براساس افقی که برای این پروژه در سال‌های آغازین ترسیم شده بود باید با شروع سال 97 این طرح به پایان می‌رسید اما در آبان‌‏ماه سال 96، محمد پرورش، مدیرعامل وقت شرکت آب و فاضلاب استان از اجرایی شدن 73 درصد شبکه فاضلاب در این شهر خبر داد. با این حال اما اکنون مسئولان جدید شرکت فاضلاب از پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی این پروژه خبر داده‌اند. گرچه از ابتدای شروع این طرح تامین بودجه از موانع اصلی پیش پا بود اما هر ساله با افزایش تورم و کاهش ارزش ریال در ایران این پروژه نیز با مشکلات مالی بیشتری روبه‌رو می‌شود. …
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ / اجتماعی
مهار آتش‌سوزی تصفیه‌خانه آب تهران
‌مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: آتش‌سوزی تصفیه‌خانه هفتم آب تهران مهار شد.
آغاز افت فشار آب در تهران/سهم بالای کولرهای آبی در رشد مصرف
فارس / ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / اقتصادی
آغاز افت فشار آب در تهران/سهم بالای کولرهای آبی در رشد مصرف
قائم‌مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تأکید بر اینکه برای صرفه‌جویی مصرف آب در شهر تهران افت فشار را در دستور کار خود قرار داده‌ایم، گفت: بیشترین مصرف آب مربوط به کولرهای آبی است و مردم نسبت به استانداردسازی آنها اقدام کنند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / ...
مدیرکل دفتر نظارت بر بهره‌برداری آب و فاضلاب کشور، روند اجرایی بازسازی و توسعه بخشی از شبکه و خطوط آبرسانی در شهرهای بوشهر، برازجان و جم را مورد بازدید و بررسی قرار داد
سید علی رضا طباطبایی در بررسی روند اجرای نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی بوشهر با بیان اینکه مشکلات آبرسانی بوشهر بهبود می‌یابد اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص استان بوشهر در عرصه تامین آب آشامیدنی، برای رفع این مشکل در شهرهای بوشهر، برازجان و جم از ظرفیت اعتباری شرکت‌های بزرگ آب و فاضلاب در کشور استفاده می‌شود.وی، از تعدیل توزیع آب در شبکه آبرسانی شهرها خبر داد و تصریح کرد: عملیات اجرایی توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی بوشهر، برازجان و جم با مشارکت شرکت‌های آبفای مشهد، تهران، اصفهان، شیراز و آذربایجان شرقی از اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است.وی اجرای طرح نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی را استفاده از لوله با جنس چدن داکتیل دانست و بیان کرد: شرکت آبفای آذربایجان شرقی و اصفهان در شهر بوشهر، مشهد و شیراز در شهر …
آب بخشی از شهرک ولیعصر تهران قطع می شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / اجتماعی
آب بخشی از شهرک ولیعصر تهران قطع می شود
تهران- ایرنا- شرکت آب و فاضلاب استان تهران با صدور اطلاعیه اعلام کرد: به‌ منظور سه راه گیری خط ۵۰۰ در خیابان طالقانی شهرک ولیعصر (منطقه 18) از ساعت ۲۲ امشب (دوشنبه ۲۰ خرداد) الی ۵ بامداد روز بعد دچار قطع و افت فشار آب خواهد شد.
  شرکت آب و فاضلاب  قطعی آب
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / ...
فرهنگ سازی مدیریت مصرف بهینه آب و مزایای دفع بهداشتی فاضلاب
مدیرعامل آبفای غرب استان تهران بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص مدیریت مصرف بهینه آب و مزایای دفع بهداشتی فاضلاب توسط روابط عمومی در سطح جامعه تاکید کرد.طی برگزاری نشستی که در دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهای غرب استان تهران با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد، عزیزالله ولی زاده دلاور مدیر دفتر روابط عمومی گزارشی کامل از عملکرد روابط عمومی ارائه داد.در ادامه مدیرعامل آبفای غرب استان تهران ضمن اعلام حمایت از فعالیتهای روابط عمومی گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی یک سرمایه گذاری مثبت است برای رسیدن به اهداف سازمانی و نباید دیدگاه هزینه ای نسبت به آن داشت و لازم است همه همکاران ما سفیر آبفا در سطح جامعه باشند.مهدی اکبریان تصریح کرد: عرصه روابط عمومی تعاملی تنها با مفهوم ارتباط …
استان تهران 150 میلیون متر مکعب بیلان منفی آب دارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / اقتصادی
استان تهران 150 میلیون متر مکعب بیلان منفی آب دارد
تهران – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت : استان تهران 150 میلیون متر مکعب بیلان منفی آب دارد که از این میزان، 80 میلیون متر مکعب مربوط به دشت ورامین است.
  اقتصاد  فرونشست زمین  آب شرب  ورامین
تخصیص ۴۲.۳ میلیارد تومان برای طرح مطالعات آبفای تهران
مهر / ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ / اقتصادی
تخصیص ۴۲.۳ میلیارد تومان برای طرح مطالعات آبفای تهران
مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از اختصاص ۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.
  آبفا  آب و آبفا  آب و فاضلاب شهری  آبرسانی  فاضلاب
مصرف برق در 47 ایستگاه پمپاژ آب تهران مدیریت می شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ / اقتصادی
مصرف برق در 47 ایستگاه پمپاژ آب تهران مدیریت می شود
تهران- ایرنا- مدیر دفتر نظارت بر تاسیسات برق شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: این شرکت به منظور مدیریت مصرف برق در ساعات اوج مصرف (12 تا 16)، ساعت کار 47 ایستگاه پمپاژ را از 15خرداد تا 15شهریور به ساعات غیر اوج مصرف انتقال خواهد داد.
یکصد کیلومتر شبکه فاضلاب در ورامین احداث شده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ / اقتصادی
یکصد کیلومتر شبکه فاضلاب در ورامین احداث شده است
تهران – ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از اجرای بیش از 100 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر ورامین خبرداد.
77 درصد از شبکه جمع آوری فاضلاب پایتخت اجرایی شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ / اقتصادی
77 درصد از شبکه جمع آوری فاضلاب پایتخت اجرایی شد
تهران- ایرنا- معاون فنی و مهندسی شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: 77درصد از شبکه جمع ‌آوری فاضلاب در پایتخت اجرایی شده و بخش باقی مانده نیازمند تکمیل احداث تصفیه خانه های فاضلاب است.