شنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۸ / 18 January, 2020
فروش صندلی
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
برجام بد سرانجام
علی اکبر فرقانی‪-‬ روحانی رئیس جمهوری کشور ما با رای میلیونی مردم انتخاب شد و رای‌دهندگان تصور می‌کردند او برخورد اساسی با تورم، گرانی، قاچاق، رانت‌خواری و تبعیض و فقر اقتصادی خواهد کرد اما رئیس جمهور زمانی که بر صندلی ریاست نشست اول پیگیر برجام شد تا بلکه از آن راه مشکلات و چالش‌ها را حل کند ولی با خروج آمریکا از برجام شرایط دگرگون شد. برجام حاصل توافق کشور ما و آمریکا و دیگر قدرتهای جهانی بود و مصوب شورای امنیت سازمان ملل و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و جمهوری اسلامی ایران تعهدات بسیاری در زمینه شفافیت هسته‌ای را پذیرفته بود و ۲ سال هم متعهد مانده بود اما آمریکا به بهانه‌هایی به تعهدات برجامی خود عمل نکرد. از طرف دیگر ضعف اروپا و سایر کشورهای غربی در انجام تعهدات برجامی شان هم بارز شد. امروز …
کلاه‌برداری فروش صندلی علوم پزشکی خارج از دانشگاه آزاد انجام شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / دانشگاه/آموزش‌وپروش
کلاه‌برداری فروش صندلی علوم پزشکی خارج از دانشگاه آزاد انجام شد
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه متخلفان صندلی فروشی در رشته‌های علوم پزشکی هفته گذشته توسط مراجع قضایی بازداشت شدند، گفت: این کلاه‌برداری خارج از دانشگاه انجام شده و ارتباطی به نظام درونی دانشگاه آزاد ندارد.
  دانشگاه آزاد اسلامی  علوم پزشکی   محمد مهدی طهرانچی
تشریح شگردهای صندلی فروشی کلاهبرداران/ فروش صندلی پزشکی آزاد به یک میلیارد رسید!
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / علمی و آموزشی
تشریح شگردهای صندلی فروشی کلاهبرداران/ فروش صندلی پزشکی آزاد به یک میلیارد رسید!
رئیس مرکز امور حقوقی دانشگاه آزاد با اشاره به شگردهای کلاهبرداران در موضوع صندلی فروشی در دانشگاه آزاد گفت: در همین رابطه موردی داشتیم که فرد کلاهبردار ۱ میلیارد تومان پول گرفته بود.
  دانشگاه آزاد اسلامی  حسین طباطبایی اصل  جعل اسناد  دانشگاه ها  سردار رحیمی  پلیس آگاهی  وزارت اطلاعات
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
پول لازم
علی هدیه لو ‪-‬ کریمی: از دیروز هنوز موهای بدنم از شنیدن خبر فروش ساعتی صندلی اتوبوس در حالت سیخ به سر می‌برند، انواع گوناگونی از پارادوکس‌ها ذهن مرا به خود واداشته، مثلا اینکه برفرض اگر نصف صندلی‌ها به فروش بروند و نصف دیگر خالی مانده باشند، آیا آن کسی که پنج هزار تومن پول داده که سه ایستگاه روی صندلی بنشیند، دچار سوزش و پشیمانی نمی‌شود که دیگرانی مفت و بدون پول اضافه رزرو، بر روی صندلی می‌نشینند؟ یا اینکه آیا مثل کنسرت‌ها صندلی‌های مرغوب‌تر گران‌تر است؟ یا مثلا دم پنجره سمت خیابان دوبرابر دم پنجره سمت پیاده رو است؟ یا چی؟به نظر می‌رسد که فرد مزبور (مدیر اتوبوسرانی) داشته قسمتی از یک جوک را تعریف می‌کرده که خبرنگار فارس هم شنیده و این همه داستان درست کرده. وگرنه با داشتن اندکی سواد اکابری و …
سود چشمگیری که در خرید صندلی گردان و میز اداری نهفته است
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
سود چشمگیری که در خرید صندلی گردان و میز اداری نهفته است
تردیدی نیست که هر خریداری انتظار دارد کالای با کیفیت از فروشنده دریافت کند گذشته از این تولید کنندگان هرگز مجاز نیستند حتی به بهانه تلاش برای فروش ارزان کالا این زیر صندلی گردان از کیفیت کار کم کنند یا محصولی به بازار ارائه کنند که استحکام لازم را نداشته باشد و پس از مدتی دچار نقص شده یا استفاده کنندگان آن را برای بهره‌برداری از کالا به زحمت بیاندازد.
  بودجه  بهره وری  کارشناسی  لپ تاپ  مد
تحویل اطلاعات بوی نامطبوع به ستاد بحران | واکنش به خبر فروش صندلی اتوبوس‌های بی‌آرتی
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اجتماعی
تحویل اطلاعات بوی نامطبوع به ستاد بحران | واکنش به خبر فروش صندلی اتوبوس‌های بی‌آرتی
شهردار تهران از تحویل اطلاعات بوی نامطبوع پایتخت به ستاد بحران خبر داد.
«نه» به فروش صندلی اتوبوس‌های شهری
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
«نه» به فروش صندلی اتوبوس‌های شهری
عصر روز جمعه خبری در برخی رسانه‌های رسمی با عنوان «پولی شدن صندلی‌ اتوبوس‌های پایتخت» منتشر شد
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / ...
هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی اتوبوس و افزایش نرخ کرایه نیست
شهردار تهران عنوان کرد که خبر مربوط به صندلی‌های اتوبوس درست منعکس نشده است.به گزارش ایسنا، پیروز حناچی دیروز در حاشیه افتتاح فاز اول شهید نجفی رستگار با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص انتشار خبری درمورد فروش صندلی اتوبوس‌های بی‌آر‌تی با بیان این‌که اصل خبر اساسا درست نیست و این خبر هم درست منعکس نشده بود گفت: در این شرایط سخت هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی و افزایش کرایه نیست و چیزی که توضیح داده شده بود با خبری که منعکس شده بود متفاوت است.حناچی افزود: این صحبت در حاشیه یک برنامه درمورد استفاده از ظرفیت‌های استارت‌آپی بیان شده و عنوان شده بود که می‌توان از ظرفیت اتوبوس‌های خصوصی برای تقاضاهای انبوه‌بر از طریق اپلیکیشن اقدام کرد و این ربطی به فروش صندلی‌های اتوبوس‌های بخش عمومی ندارد.وی درخصوص …
واکنش مدیران شهری به ادعای پولی شدن صندلی‌های اتوبوس؛ صندلی اتوبوس فروشی نیست
روزنامه ایران / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اجتماعی
واکنش مدیران شهری به ادعای پولی شدن صندلی‌های اتوبوس؛ صندلی اتوبوس فروشی نیست
با وجود تکذیب خبر فروش صندلی اتوبوس‌های شهری از سوی شهرداری تهران، واکنش‌ها نسبت به این خبر همچنان ادامه دارد. به‌دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر فروش صندلی اتوبوس، پیروز حناچی، شهردار تهران در حساب توئیتری خود نوشت: «خبر و بحث‌های جانبی مطرح شده درباره فروش صندلی‌های اتوبوس غلط است و موضوعیت ندارد.
بحث فروش اینترنتی صندلی اتوبوس ها انحرافی است
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اجتماعی
بحث فروش اینترنتی صندلی اتوبوس ها انحرافی است
رییس شورای شهر تهران گفت: بحث فروش اینترنتی صندلی های اتوبوس انحرافی است و طرح DRT در کشورهایی اجرا می شود که آنقدر ناوگان شهری شان بزرگ است که کسی در اتوبوس مجبور نیست بایستد.
  محسن هاشمی  شورای شهر تهران  اتوبوس
فروش صندلی و افزایش کرایه اتوبوس‌ صحت ندارد
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اقتصادی
فروش صندلی و افزایش کرایه اتوبوس‌ صحت ندارد
حناچی با بیان اینکه اصل خبر فروش صندلی اتوبوس درست نبود، گفت: در این شرایط هیچ عقل سلیمی این کار را نمی‌کند.
  رویداد24  صندلی فروشی اتوبوس  پیروز حناچی  افزایش قیمت بنزین
شهردار تهران: هیچ عقل سلیمی موافق افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی نیست
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اجتماعی
شهردار تهران: هیچ عقل سلیمی موافق افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی نیست
تهران- ایرنا- شهردار تهران با ناصحیح خواندن خبر صندلی فروشی اتوبوس‌های پایتخت گفت: در این شرایط سخت هیچ عقل سلیمی موافق افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی و فروش صندلی‌های اتوبوس نیست و به آن سمت نمی‌رود.
  شورای شهر  پیروز حناچی  شهرداری تهران  افتتاح طرح  صندلی‌ اتوبوس‌های تهران در صف پیش‌فروش؟
توئیتر / واکنش شهردار تهران به خبر فروش صندلی اتوبوس در پایتخت
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / عکس
توئیتر / واکنش شهردار تهران به خبر فروش صندلی اتوبوس در پایتخت
صندلی اتوبوس، کالای درآمدزا است
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸-۰۹-۱۶ / اجتماعی
صندلی اتوبوس، کالای درآمدزا است
خبر عجیب فروش صندلی اتوبوس در برخی مسیرها در ساعت‌های شلوغ رفت و آمد شهری، باعث تعجب بسیاری از کاربران توییتر فارسی شد. این اتفاق که هنوز ساز و کار آن مشخص نیست برای بسیاری دستمایه طنز و شوخی شد و انتقاد بسیاری از کاربران را نیز به همراه داشت.
گسترش حمل و نقل عمومی نیاز اول تهران است
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۰۹-۱۶ / اجتماعی
گسترش حمل و نقل عمومی نیاز اول تهران است
موضوع فروش صندلی‌های اتوبوس‌های تهران از منظر حمل و نقل دو روی سکه است. یک سمت طبیعتا هرچقدر وسایل حمل و نقل مجهزتر باشد، قطعا رفاه بیشتری برای مسافرها ایجاد خواهد کرد به لحاظ اینکه مسافر تمایل دارد که هم وسیله حمل و نقل و هم صندلی و امکانات مناسبی در اختیارش قرار بگیرد و این به‌عنوان یک اصل است.
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / ...
ایرانشهر
پیمان سنندجی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از فروش ساعتی صندلی اتوبوس‌های پایتخت و راه‌اندازی سامانه‌ای ویژه در این زمینه خبر داد.
تکذیب ادعای فروش صندلی اتوبوس‌ها از زبان معاون شهردار تهران
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / اجتماعی
تکذیب ادعای فروش صندلی اتوبوس‌ها از زبان معاون شهردار تهران
تهران- ایرنا- معاون حمل‌ونقل شهرداری تهران با بیان اینکه بلیت اتوبوس یک ریال هم گران نمی‌شود، گفت: صندلی‌های اتوبوس‌رانی شهری متعلق به همه مردم است.
  معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  شورای شهر  استانداری تهران  شهرداری تهران  محسن پورسیدآقایی  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
"فروش صندلی اتوبوس" غیرقانونی است/با متخلفان  به شدت برخورد خواهد شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / اجتماعی
"فروش صندلی اتوبوس" غیرقانونی است/با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد
ایلنا: استاندار تهران هرگونه فروش صندلی اتوبوس از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران را خلاف قانون دانست.
  استاندار تهران
صندلی اتوبوس‌های تهران فروشی می‌شود / اتوبوسرانی: سامانه‌ای ویژه برای این کار راه‌اندازی می‌شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / ...
صندلی اتوبوس‌های تهران فروشی می‌شود / اتوبوسرانی: سامانه‌ای ویژه برای این کار راه‌اندازی می‌شود
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از فروش ساعتی صندلی اتوبوس‌های پایتخت و راه‌اندازی سامانه‌ای ویژه در این زمینه خبر داد. سنندجی ادامه داد: به طور مثال مسیر میدان ونک به آزادی در ساعات پیک ترافیک مسافران زیادی دارد ولی در ساعات غیرپیک تعداد مسافران به شدت کاهش می‌یابد. بر همین اساس می‌توانیم برای دو ساعتی که اوج ترافیک است، فروش ساعتی صندلی‌های اتوبوس را انجام دهیم. به طور مثال مسافرین می‌توانند از ساعات 7 تا 7:10 را یک صندلی برای خود خریداری کنند.
فروش ساعتی صندلی اتوبوس‌های پایتخت | آغاز آزمایشی در دو خط شلوغ
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / اجتماعی
فروش ساعتی صندلی اتوبوس‌های پایتخت | آغاز آزمایشی در دو خط شلوغ
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از فروش ساعتی صندلی اتوبوس‌های پایتخت و راه‌اندازی سامانه‌ای ویژه در این زمینه خبر داد.
باید تجاری‌سازی آموزش را توسعه دهیم/ فروش صندلی واقعیت ندارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
باید تجاری‌سازی آموزش را توسعه دهیم/ فروش صندلی واقعیت ندارد
دبیر شورای تخصصی دندان‌پزشکی وزارت بهداشت گفت: ما در سیستم کشور باید به بخش خصوصی اعتماد کنیم به همین دلیل بنده معتقدم که تجاری‌سازی آموزش کاملا درست است و باید آن را توسعه دهیم، البته تجاری‌سازی به معنای استفاده از بخش خصوصی است.
  استانی-اجتماعی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / ...
اولین تجربه سواری با فورد موستانگ مک ای جدید
فورد موستانگ مک ای، هنوز هم در سرخط خبرهای خودرویی قرار دارد ولی ما این فرصت را داشته‌ایم که با این شاسی‌بلند تمام الکتریکی چند دوری را بزنیم…نشستن روی صندلی عقب یک مک ای پوشیده‏شده که در اطراف یک فرودگاه در لس‌آنجلس طی طریق می‌کند تجربه‌ای خاص و فراموش‌نشدنی خواهد بود، اما ما با این کار به دنبال فهمیدن این بودیم که قدبلند جدید و الکتریکی فورد چه چیزی برای ارائه خواهد داشت؟زمانی که فروش مک ای از اواخر سال 2020 شروع شود شاهد عرضه دو نسخه‌ دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک و همچنین دو نوع مجموعه باتری خواهیم بود. موستانگ مک ای موردبحث ما از نوع 4X بود که از سیستم چهار چرخ محرک، باتری 99 کیلووات ساعتی و قدرت 333 اسب بخاری سود می‌برد.اولین چیزی که واقعاً توجه خود را به عنوان یک سرنشین به خود جلب می‌کند …
خدایی: فروش صندلی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتباطی به سازمان سنجش ندارد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / ...
خدایی: فروش صندلی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتباطی به سازمان سنجش ندارد
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که فروش صندلی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتباطی به معرفی شدگان از طریق سازمان سنجش ندارد، اظهار کرد: وزارت بهداشت می‌تواند لیست دانشجویان خود را با لیست معرفی شدگان سازمان سنجش مطابقت بدهد و با افرادی که خارج از این چارچوب پذیرفته‌ شده‌اند برخورد کند.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / ...
توضیح سازمان سنجش درباره فروش صندلی در دانشگاه‌ها
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فروش صندلی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتباطی به معرفی شدگان از طریق سازمان سنجش ندارد،
«صندلی فروشی» در دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه تهران نداریم
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / اجتماعی
«صندلی فروشی» در دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه تهران نداریم
رئیس دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تا کنون هیچ تخلفی در زمینه فروش صندلی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران نداشته‌ایم.
این یک آگهی نیست؛ صندلی مجلس به فروش می‌رسد
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸-۰۸-۰۴ / سیاسی
این یک آگهی نیست؛ صندلی مجلس به فروش می‌رسد
چگونگی تامین هزینه‌های انتخاباتی و منابع مالی داوطلبان و نحوه هزینه‌کرد آن همیشه برای مردم جای بسی سوال است؛ اینکه فردی تا دیروز در فلان اداره مشغول کار بوده و حقوق معمولی در حد یک کارمند داشته اما یک‌دفعه دیده می‌شود که برای انتخابات، میلیونی و بلکه میلیاردی خرج می‌کند. در این شرایط اولین سوالی که به ذهن مردم می‌رسد، این گزاره است که: «از کجا آورده است؟» یا اینکه یک نماینده در طول 4 سال دوره نمایندگی چه‌میزان دریافتی دارد که حاضر است میلیاردها تومان برای کسب کرسی‌های پارلمان هزینه کند؟
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / فیلم
(ویدئو) ماجرای صندلی فروشی در رشته‌های پزشکی
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، موضوع عجیبی از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد که سیستم آموزش عالی کشور را کامل زیر سؤال برد؛ موضوع فروش صندلی در برخی دانشگاه‌های معتبر کشور، موضوعی نبود که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. گزارشی در این باره را به تماشا بنشینید.
  صندلی فروشی  رشته های پزشکی  سازمان سنجش
ردپای موسسات کنکور در صندلی فروشی
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۰۷-۲۹ / اجتماعی
ردپای موسسات کنکور در صندلی فروشی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از کشف حداقل 200 مورد صندلی فروشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و گفته حتی رد پای برخی از «مؤسسات کنکور که در صدا وسیما هم برنامه‌های تبلیغاتی روی آنتن می‌برند» هم در این پرونده دیده شده است. مسأله فروش صندلی در دانشگاه مسأله تازه‌ای نیست و اخباری از قبیل تقلب و فروش صندلی‌های دانشگاه همیشه برای شرکت کنندگان در کنکور دلهره‌آور بود است
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / ...
پلان محل برگزاری کنسرت گلزار در آمریکا و صندلی‌ها فروش رفته
در تصویر زیر پلان سالن محل برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا را می بینید که در آن نقطه های آبی صندلی های فروش رفته را نشان می دهد. کنسرت او 2 نوامبر یعنی دو هفته دیگر در شهر لس آنجلس برگزار می شود و بلیط های آن از 125...
الف / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / اجتماعی
جزئیات تخلف در انتقال دانشجویان از دامپزشکی به پزشکی
معاون وزیر بهداشت درباره ماجرای فروش صندلی پزشکی و انتقال فرزندان هیئت علمی بدون شرط لازم از رشته دامپزشکی به پزشکی در دانشگاه آزاد توضیح داد.
  باقر لاریجانی  خرید صندلی دانشگاه  دانشجویان پزشکی  معاون وزیر بهداشت  هیئت علمی دانشگاه
وزیر بهداشت، فروش صندلی را تأیید کرد/ دانشگاه آزاد تا کنون چند صندلی پزشکی فروخته است؟
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اجتماعی
وزیر بهداشت، فروش صندلی را تأیید کرد/ دانشگاه آزاد تا کنون چند صندلی پزشکی فروخته است؟
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، موضوع عجیبی از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد که سیستم آموزش عالی کشور را کامل زیر سؤال برد؛ موضوع فروش صندلی در برخی دانشگاه‌های معتبر کشور، موضوعی نبود که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.
بلیت پروازهای اربعین را از کجا تهیه کنیم+فهرست
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اقتصادی
بلیت پروازهای اربعین را از کجا تهیه کنیم+فهرست
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: فهرست 28 دفتر فروش بلیت پروازهای اربعین مربوط به شرکت‌های هواپیمایی داخلی که برای تاریخ‌های 20 تا 30 مهرماه، صندلی با نرخ مصوب ارائه می‌کنند، مشخص شد.
اینجا کسی پاسخگو نیست!
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / علمی و آموزشی
اینجا کسی پاسخگو نیست!
حدود سه هفته از مطرح شدن ادعاهای دانشجوی قلابی دندانپزشکی دانشگاه…
  فروش صندلی  دانشجوی قلابی  فروش امتیاز صندلی  دانشگاه‌های علوم پزشکی  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  وزارت بهداشت
 استفاده سالانه 15 نفر از سهمیه فرزندان اعضاء هیأت علمی/ فروش صندلی پزشکی وجود خارجی ندارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / ...
 استفاده سالانه 15 نفر از سهمیه فرزندان اعضاء هیأت علمی/ فروش صندلی پزشکی وجود خارجی ندارد
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی مشهد درخصوص سهمیه فرزندان اعضاء هیأت علمی در این دانشگاه گفت: شاید آمار ما در این زمینه در سال 15 نفر بیشتر نباشد.
  استانی-علمی و آموزشی  سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی  دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / ...
زاهدی: وزیر بهداشت مستنداتش درباره فروش صندلی در برخی دانشگاه‌ها را ارائه کند
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه مستندات وزیر بهداشت درباره فروش صندلی در برخی دانشگاه های علوم پزشکی به این کمیسیون جهت بررسی بیشتر شد.
ریحان فیلم از شنبه بلیت بازی‌های پرسپولیس را می‌فروشد!/ یک صندلی برای دو هوادار؟
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ورزشی
ریحان فیلم از شنبه بلیت بازی‌های پرسپولیس را می‌فروشد!/ یک صندلی برای دو هوادار؟
شرکت ریحان فیلم طبق قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسید قصد دارد از روز شنبه فروش بلیت بازی‌های خانگی این باشگاه را آغاز کند.
تکذیب فروش ۲۰۰ صندلی در دانشگاه های وزارت علوم
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / علمی و آموزشی
تکذیب فروش ۲۰۰ صندلی در دانشگاه های وزارت علوم
مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم خبر فروش ۲۰۰ صندلی در دانشگاه های وزارت علوم را تکذیب کرد.
  وزارت علوم تحقیقات و فناوری  دانشگاه های ایران  وزارت بهداشت