یکشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۸ / 19 January, 2020
لنز تماسی
ساخت لنز هوشمند با قابلیت‌های منحصربه‌فرد
مشرق / ۲۵ ساعت قبل / اجتماعی
ساخت لنز هوشمند با قابلیت‌های منحصربه‌فرد
یک شرکت استارت‌آپ موفق به ساخت لنزهای تماسی هوشمندی شده است که با ارائه نمایشگر واقعیت افزوده، دنیای تازه‌ای را به کاربران نشان می‌دهد.
  فناوری  لنز هوشمند  تلفن های هوشمند  استارتاپ
Mojo Vision، تولیدکننده‌ی اولین لنز تماسی هوشمند جهان
زومیت / ۳۲ ساعت قبل / فناوری
Mojo Vision، تولیدکننده‌ی اولین لنز تماسی هوشمند جهان
استارتاپ Mojo Vision در سیلیکون‌ولی لنز تماسی هوشمندی با دقت ۱۴ هزار ppi طراحی کرده است.
تولید یک لنز تماسی جدید که بیسیم شارژ می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / علمی و آموزشی
تولید یک لنز تماسی جدید که بیسیم شارژ می‌شود
محققان کره جنوبی موفق به تولید یک لنز تماسی واقعیت افزوده رباتیک شده‌اند که می‌تواند کاربردهای وسیع‌تری را برای لنزهای تماسی فراهم کند.
  لنز تماسی  واقعیت افزوده
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / ...
کفش پاشنه بلند، لنز و آرایش اجباری نمی‌خواهیم
زنان شاغل و فعالان حقوق زنان در ژاپن خواهان حذف قوانین و کدهای دستوری پوشش‌ الزامی مانند کفش پاشنه بلند در محیط کاری شدند. به‌گزارش عصرایران، پاهای «یومی ایشیکاواز» یک روز پس از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند به عنوان بخشی از لباس کاریش زخم شد و خونریزی کرد. همین موضوع باعث شد تا او و دیگر فعالان حقوق زنان اجبار در پوشش‌های آسیب‌زا در محیط کاری را به عنوان یک ابزار آزارنده بخوانند و خواستار حذف دستور العمل‌های اینچنینی در محیط‌‌‌های کاری شوند. زنان ژاپنی در ماه نوامبر با فتح شبکه‌های مجازی و به راه انداختن کمپینی گسترده خواستار حذف اجبار پوشش در محیط کاری شدند. آنها نسبت به قوانین سخت‌گیرانه مانند پوشیدن‌ کفش‌های پاشنه بلند، استفاده از لنز تماسی به جای عینک، جوراب‌های ساق بلند زنانه، آرایش اجباری …
اگر از لنز چشمی استفاده می‌کنید این نکات را بخوانید
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / بهداشت و سلامت
اگر از لنز چشمی استفاده می‌کنید این نکات را بخوانید
ایسنا نوشت: حتما شما هم در اطرافیان خود با افرادی مواجه هستید که بنابر دلایل پزشکی ملزم به استفاده از لنزهای طبی هستند این در حالی است که برخی نیز به دلیل آنکه از رنگ چشم‌های خود راضی نیستند به طور مداوم از لنزهای تماسی زیبایی استفاده می‌کنند، اما آیا نسبت به عوارض آن آگاه هستند؟ .
  بیماری چشمی
تمام نکاتی که باید هنگام استفاده از لنز چشمی بدانید
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / بهداشت و سلامت
تمام نکاتی که باید هنگام استفاده از لنز چشمی بدانید
حتما شما هم در اطرافیان خود با افرادی مواجه هستید که بنابر دلایل پزشکی ملزم به استفاده از لنزهای طبی هستند این در حالی است که برخی نیز به دلیل آنکه از رنگ چشم‌های خود راضی نیستند به طور مداوم از لنزهای تماسی زیبایی استفاده می‌کنند، اما آیا نسبت به عوارض آن آگاه هستند؟ .
  بیمارستان فارابی  لنز  عفونت چشمی