جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
آزادی های مذهبی
پامپئو ایران و چین را به نقض آزادی‌های مذهبی متهم کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / آزادی های مذهبی / پامپئو / آزادی مذهبی
پامپئو ایران و چین را به نقض آزادی‌های مذهبی متهم کرد
در این بیانیه که در پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه آمریکا منتشر شده، مایک پامپئو از ایران، چین و کره شمالی به‌عنوان بزرگترین نقض‌کنندگان آزادی‌های مذهبی در جهان نام برده است.
ادعای نقض آزادی مذهبی، تاکتیک فشار آمریکا بر پاکستان
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / اسلام هراسی / پاکستان / حقوق بشر آمریکایی
ادعای نقض آزادی مذهبی، تاکتیک فشار آمریکا بر پاکستان
اسلام‌آباد - ایرنا - آمریکا هر سال با نادیده گرفتن آزادی های مذهبی و سیاسی و پیشرفت های پاکستان در زمینه ترویج حقوق بشر از گزارش سالانه و هدف دار آزادی های مذهبی در جهان برای دستیابی به اهداف سیاسی و فشار هرچه بیشتر به اسلام آباد استفاده می کند.
اشتباه سرویس های امنیتی در تربیت اپوزیسیون احمق
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / ایران / جمهوری اسلامی ایران / حضرت زینب (س)
اشتباه سرویس های امنیتی در تربیت اپوزیسیون احمق
محمد مهدی بندرچی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: چگونه می توانیم آزادی بخواهیم در حالیکه مربی این آزادی های یواشکی قاتل آزادی های مذهبی برای اکثریت مطلق دینی است؟
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
چین: آمریکا دست از سیاه نمایی بردارد
پکن- ایرنا- پکن برگزاری نشست «کمک به آزادی های مذهبی در چین» توسط آمریکا را محکوم کرد و از واشنگتن خواست دست از سیاه نمایی و بد جلوه دادن آزادی های مذهبی چین بردارد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۸ / پاکستان / آزادی مذهبی / آمریکا
واکنش پاکستان به اتهام‌های آمریکا درباره نقض آزادی مذهبی
وزارت امور خارجه پاکستان با بی اساس و یکجانبه خواندن گزارش وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص نقض آزادی های مذهبی در این کشور، آن را رد و فاقد اعتبار اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۲
هند گزارش «آزادی‌های مذهبی» آمریکا در مورد هندوها و مسلمانان را رد کرد
شفقنا- هند به گزارش سالیانه آمریکا در مورد آزادی های مذهبی واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، آمریکا دولت هند را متهم کرده از وقتی بر سر کار آمده، فشار هندوهای افراطی بر مسلمانان بیشتر شده است. آمریکا هند را به عدم تحمل دینی متهم کرده است. هند در پاسخ به آمریکا این […]
۱۳۹۸/۰۴/۰۲
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه
تهران- ایرنا- اعلام خبر نهایی شدن لایحه «تامین امنیت زنان در برابر خشونت» در آینده ای نزدیک، طعنه معنادار ظریف به آمریکایی ها با نشان دادن مختصات پهپاد سرنگون شده، تاکید همتی بر عدم افزایش درآمد دولت از ناحیه افزایش نرخ ارز، تهدید به تحریم ایران از سوی ترامپ، معرفی عربستان به عنوان یکی از بدترین کشورها در سرکوب آزادی های مذهبی از سوی آمریکا و تظاهرات بحرینی ها در اعتراض به میزبانی منامه از کنفرانس آمریکایی- صهیونیستی مهمترین خبرهای ۱۲ ساعت گذشته ایرنا بود.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
آمریکا : عربستان یکی از بدترین کشور ها در سرکوب آزادی های مذهبی است
تهران- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا روز شنبه عربستان را یکی از بدترین کشورهای جهان در مورد آزار و سرکوب آزادی های مذهبی معرفی کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عربستان به فهرست مخالفان آزادی های مذهبی اضافه شود
تهران- ایرنا- کمیته آزادی مذاهب آمریکا روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای از وزارت خارجه این کشور خواست به دلیل اعدام‌های اخیر درعربستان، ریاض را به فهرست 'کشور با نگرانی ویژه' در زمینه آزادی های مذهبی اضافه کند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
کمیسیون آزادی مذهبی در آمریکا خواهان واکنش به سرکوب ها درعربستان شد
تهران – ایرنا – بدنبال اعدام 37 تن در عربستان سعودی که بیشتر آنها شیعه بودند، کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی آمریکا ، خواستار واکنش رسمی واشنگتن نسبت به نقض آزادی های مذهبی، حقوق بشر و سرکوب ها درعربستان سعودی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۱
قطر: عربستان از حج استفاده سیاسی می کند
تهران - ایرنا - رییس کمیته ملی حقوق بشر قطر(NHRC) در دیدار با رییس کمیته آزادی های مذهبی اتحادیه اروپا گفت: سیاست عربستان همچنان بر پایه سیاسی کردن مناسک دینی استوار بوده و این کشور از حج به عنوان ابزاری سیاسی استفاده می کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •