جمعه, ۲ اسفند, ۱۳۹۸ / 21 February, 2020
اغتشاش ناآرامی
پلیس: شبکه گسترده سلطنت طلبان در قم متلاشی شد
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
پلیس: شبکه گسترده سلطنت طلبان در قم متلاشی شد
این گروه با مشی آشکار و پنهان خود مبنی بر براندازی جمهوری اسلامی ایران و دریافت بودجه به صورت مستقیم از گروه های اپوزیسیون خارج از کشور، عناد خود با مردم ایران را بیش از پیش نمایان و با طراحی پروژه "ققنوس" تحت حمایت مستقیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.
  پلیس  قم  سلطنت طلبان
پایان پروژه ققنوس؛ 14 رابط اصلی سلطنت‌طلبان در قم دستگیر شدند
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
پایان پروژه ققنوس؛ 14 رابط اصلی سلطنت‌طلبان در قم دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت‌طلبان خبر داد که تحت پروژه "ققنوس"  در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.
ادامه ناآرامی در بصره  و کربلا/حمله به  طلا فروشی ها و اماکن تجاری در کربلا
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / ...
ادامه ناآرامی در بصره  و کربلا/حمله به طلا فروشی ها و اماکن تجاری در کربلا
شفقنا- در کربلا به طلا فروشی ها و مراکز تجاری حمله شده است و در بصره هم معترضان بعضی از راه ها را بسته اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از منابع عراقی، اعتراضات و ناآرامی ها در دو شهر کربلا و بصره ادامه دارد. در کربلا عده ای اغتشاش گر به طلا فروشی ها در خیابان السناتر […]
پامپئو بار دیگر از اغتشاشات در ایران حمایت کرد
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / بین‌المللی
پامپئو بار دیگر از اغتشاشات در ایران حمایت کرد
وزیر خارجه آمریکا با اعلام حمایت دوباره از اغتشاش و ناآرامی در ایران، خطاب به آشوبگران گفت آن‌ها باید آمریکا را در کنار خود بدانند.
حق اعتراض مردم را به‌رسمیت بشناسیم
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸-۰۹-۰۴ / سیاسی
حق اعتراض مردم را به‌رسمیت بشناسیم
هفته آخر آبان ماه، هفته پرتلاطمی در سراسر ایران بود. اعلام ناگهانی افزایش قیمت بنزین آن هم در ساعات پایانی شب، غافلگیری مردم و تعجب و اعتراض سیاسیون به‌خصوص نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در پی داشت. اعتراض‌های پراکنده در نخستین روزها خیلی زود به ناآرامی و در نهایت اغتشاش در برخی از شهرها انجامید و آتش گسترده تخریب اموال عمومی مثل پمپ بنزین‌ها، شعب بانک‌ها، تأسیسات مخابرات، تلفن و زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی و...‌تر و خشک را با هم سوزاند و اعتراض مسالمت‌آمیز مردم را به حاشیه برد تا صدای معترضان به درستی شنیده نشود.
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / ...
پلیس: شماری از عوامل ایجاد اغتشاش در استان بوشهر دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس با همکاری نیروهای امنیتی شماری از عوامل اغتشاش‌گر این استان را در همان لحظه‌های اولیه ایجاد ناآرامی دستگیر و برخی دیگر نیز شناسایی و تحت تعقیب هستند.
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / ...
اعتراف یک تشکل سلطنت طلب به حضور در ناآرامی های اخیر
یکی از تشکل‌های ضدانقلابی سلطنت‌طلب مقیم آمریکا در مصاحبه با شبکه بی‌بی‌سی فارسی بطور صریح اعتراف کردما با آگاهی از اینکه بخاطر تحریم‌های دولت آمریکا، ممکن است تصمیماتی در ایران گرفته شود، شبکه‌هایی را از قبل در داخل ایران آماده کردیم که وارد اعتراضات مردمی شده و با آتش زدن و تخریب اماکن و اموال عمومی کشور را به اغتشاش و آشوب بکشانیم.
استقبال توئیتری ترامپ از ناآرامی در کربلا
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / بین‌المللی
استقبال توئیتری ترامپ از ناآرامی در کربلا
رئیس‌جمهور آمریکا در صفحه توئیتر خود به استقبال از اغتشاش در اطراف کنسولگری ایران در شهر کربلا رفت و دو مطلب منتشر شده در این باره توسط رسانه‌های وابسته به سعودی‌ها را بازنشر داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ / ...
رسانه‌ها در کنترل حوادث دی 96 موفق بودند
وزیر کشور با بیان این که در حوادث دی 96 رسانه‌های دشمن سعی در بزرگنمایی ناآرامی داشتند گفت: رسانه‌های کشور با دلسوزی که داشتند در کنترل حوادث موفق بودند.به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست دیروز خود با خبرنگاران با اشاره به نقش روز افزون رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: مهم‏ترین وظیفه رسانه حقیقت‏یابی است. رسانه با نگاه و معرفت نسبت به موضوعات مختلف می‌تواند در چگونگی کشف حقیقت به جامعه کمک کند. رسانه می‌تواند در جامعه امید، انگیزه، آرامش، وحدت و انسجام ایجاد کند. همچنین اگر رویکرد رسانه دلسوازنه و مشفقانه در جهت حقیقت‏یابی نباشد می‌تواند در جامعه دلسردی، یاس و اغتشاش ایجاد کند.وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در حوزه انتخابات بیان کرد: رسانه‌ها بهترین همکار و رابط وزارت کشور با مردم در زمینه …