چهارشنبه, ۱۲ آذر, ۱۳۹۹ / 2 December, 2020
ایمی کانی برت
سنای آمریکا صلاحیت برت را تایید کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / ایمی کانی برت
سنای آمریکا صلاحیت برت را تایید کرد
ایلنا: سنای آمریکا صلاحیت گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهوری این کشور برای انتصاب در دیوان عالی را تایید کرد.
دموکرات‌ها جلسه تایید صلاحیت برت را بایکوت می‌کنند
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / ایالات متحده آمریکا
دموکرات‌ها جلسه تایید صلاحیت برت را بایکوت می‌کنند
ایسنا نوشت: رئیس اقلیت سنای آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، دموکرات‌ها جلسه رای گیری کمیته قضایی سنا برای انتخاب ایمی کانی برت، کاندیدای سمت دادستان کل از سوی ترامپ را بایکوت می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
23اکتبر روز سرنوشت ساز
نامزد مورد نظر دونالد ترامپ برای پست خالی گینزبرگ در دیوان عالی ایالات متحده از پاسخ به موارد مهمی مانند خدمات درمانی، حق سقط جنین و اختلافات احتمالی در مورد نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری خودداری کرد. به نوشته روزنامه نیویورک‌تایمز، قاضی ایمی کانی برت، روز سه‌شنبه آشکارا هیچ قولی مبنی بر اینکه درباره اختلاف در نتیجه انتخابات در روز سوم نوامبر دخالت نکند، نداد اما اصرار داشت، به‌رغم اینکه از سوی ترامپ انتخاب شده است اجازه نمی‌دهد که از وی به‌عنوان سرباز پیاده شطرنج برای تصمیم‌گیری در مورد انتخابات برای مردم آمریکا استفاده کنند.
کیوسک
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
کیوسک
   مسئله جانشینی روث بیدر گینزبرگ قاضی ارشد دیوان عالی آمریکا که هفته قبل در گذشت، داغ‌ترین موضوع در آمریکاست. نیویورک تایمز همچون دیگر رسانه‌های جریان اصلی آمریکا، گزارش یک خود را به این موضوع اختصاص داده است. نیویورک تایمز در گزارش خود در این باره، یک روز قبل از اعلام قطعی نامزدی ایمی کانی برت، اعلام کرده که این قاضی از سوی ترامپ به‌عنوان جانشین گینزبرگ به سنا معرفی خواهد شد. او تنها وقتی به دیوان عالی می‌رود که در سنا رأی اکثریت را به‌دست بیاورد. انتخاب او ترکیب دیوان عالی را 6به 3به نفع محافظه‌کاران …
 •  •