یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
بند محرمانه
نتانیاهو به کنست: توافقنامه سازش با امارات هیچ بند محرمانه‌ای ندارد
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / عادی سازی روابط اسرائیل-امارات
نتانیاهو به کنست: توافقنامه سازش با امارات هیچ بند محرمانه‌ای ندارد
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، تا زمانی که حزب الله بر لبنان تسلط دارد، دستیابی به صلح با این کشور بعید است. او همچنین در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) گفت، توافقنامه سازش هیچ بند محرمانه‌ای ندارد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
تلاش کوشنر برای تزریق تسلیحات به ابوظبی!
در حالی که رژیم صهیونیستی اعلام کرده به هیچ وجه با فروش تسلیحات پیشرفته به کشورهای منطقه موافق نیست، سی ان ان فاش کرد مشاور و داماد رئیس‌جمهور آمریکا به صورت محرمانه برای فروش سلاح‌های پیشرفته از جمله جنگنده‌های اف۳۵ به امارات تلاش می‌کند. سی.ان.ان در گزارشی فاش کرد، تلاش‌های محرمانه جارد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای فروش سلاح‌های پیشرفته از جمله جنگنده‌های اف۳۵ به امارات موجب آشفتگی آژانس‌های متخصص و کمیته‌های کنگره که معمولا مسئول این نوع قراردادها هستند، شده است. این شبکه اعلام کرد: کوشنر از مذاکرات محرمانه با امارات حمایت می‌کند. این مذاکرات به رهبری مدیر امور خاورمیانه در شورای امنیت ملی برگزار می‌شود. …
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
بند محرمانه موجود در قرارداد «نیمار» رئال را امیدوارتر کرد
تهران- ایرنا- «نیمار» فوق ستاره پاری سن ژرمن می تواند با توسل به بند محرمانه موجود در قرارداد خود با باشگاه پاریسی، با دردسر به مراتب کمتری پراک دو پرنس را ترک کند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
اشتیاق رئال برای خرید نیمار دوچندان شده است
«نیمار» فوق ستاره پاری سن ژرمن می تواند با توسل به بند محرمانه موجود در قرارداد خود با باشگاه پاریسی، با دردسر به مراتب کمتری پراک دو پرنس را ترک کند.
 •