شنبه, ۱۵ آذر, ۱۳۹۹ / 5 December, 2020
تروریسم در جهان
«تروریسم» در هر شکلی منفور و محکوم است
۱۷ ساعت قبل / مسعود دلخواه / کارگردان تئاتر / بازیگر تئاتر / آلبر کامو / تئاتر ایران / تروریسم
«تروریسم» در هر شکلی منفور و محکوم است
مسعود دلخواه کارگردان با سابقه تئاتر که سال ۲۰۰۳ نمایش «عادل‌ها» نوشته آلبر کامو را با موضوع تروریسم در آمریکا اجرا کرده بود، طی یادداشتی به روند شکل‌گیری تروریسم در جهان پرداخته است.
عاملان ترور فخری زاده بانیان تروریسم در جهان هستند
۵ روز قبل / ماهر الاخرس / محسن فخری زاده / ترور دانشمندان هسته‌ای / تروریسم / ایران / فلسطین / رژیم صهیونیستی
عاملان ترور فخری زاده بانیان تروریسم در جهان هستند
اسیر فلسطینی آزاد شده از بند زندان رژیم صهیونیستی ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم و اعلام کرد که عاملان ترور فخری زاده بانیان تروریسم در جهان هستند.
تصاویر اصابت راکت به سفارت ایران در کابل و آثار به جا مانده از آن | واکنش وزارت خارجه؛ بیانیه سفارت ایران
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / ایران و افغانستان / تروریسم در جهان / سفیر - سفارتخانه - سفارت
تصاویر اصابت راکت به سفارت ایران در کابل و آثار به جا مانده از آن | واکنش وزارت خارجه؛ بیانیه سفارت ایران
در پی حملات راکتی صبح امروز در شهر کابل یک راکت در محوطه ساختمان سفارت ایران اصابت کرد که خساراتی برجا گذاشت.
ابومحمد المصری؛ فوتبال، القاعده و شایعه قتل در پاسداران
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / تروریسم در جهان / تروریسم در ایران / القاعده / فوتبال - عمومی
ابومحمد المصری؛ فوتبال، القاعده و شایعه قتل در پاسداران
‌هنوز زمان زیادی از گزارش جنجالی «نیویورک‌تایمز» که مدعی شده مأموران اسرائیلی از طرف آمریکا، ابومحمد المصری را در خیابان‌های تهران مورد هدف قرار داده‌ و او را کشته‌اند نمی‌گذرد؛ خبری که البته از سوی مسئولان ایران رد شد و چیزی شبیه به سناریوهای «هالیوودی» قلمداد شد.
ادعای پمپئو درباره رفتارهای ایران
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / ادعای پمپئو علیه ایران / ایران و آمریکا / پمپئو وزیر خارجه آمریکا
ادعای پمپئو درباره رفتارهای ایران
به گزارش ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه در گفت‌وگویی با برنامه رادیویی "هبو هیوئت" مدعی شد: زمان مناسب برای عادی‌سازی روابط با ایران زمانی است که نظام مجموعه مقررات و رفتارهایی را که ما از هر کشوری انتظار داریم رعایت کند.وی مدعی شد: آن‌ها امروز مشغول تقویت برنامه موشکی‌شان هستند تا ظرفیت خود برای گسترش تروریسم در جهان را افزایش دهند. آن‌ها به رفتارهایی که حتی با تعهدات آن‌ها در قالب برجام - فارغ از دیوانه‌وار بودن آن توافق - همخوانی ندارد، ادامه می‌دهند.وزیر خارجه آمریکا درحالی مدعی شده که از ایران انتظار دارد مقررات و رفتارهای مدنظر خود را رعایت کند که ایالات متحده در اقدامی یکجانبه و نامشروع و خلاف عرف بین‌المللی از توافق‌های …
«جان پدر کجاستی؟» ؛ از هشتگ غم انگیز ایرانی‌ها تا بنرهای همدردی شهرداری تهران
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / ایران و افغانستان / تروریسم در جهان / افغانستان
«جان پدر کجاستی؟» ؛ از هشتگ غم انگیز ایرانی‌ها تا بنرهای همدردی شهرداری تهران
«جان پدر کجاستی» پیامک یک پدر که پس از ۱۴۲ بار تماس به گوشی فرزندش ارسال شد، این روزها بر غم و همدردی ایرانی و افغانستانی افزوده و واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است.
جان پدر کجاستی؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / ایران و افغانستان / تروریسم در جهان / افغانستان
جان پدر کجاستی؟
علیرضا قزوه در پی حمله «تروریستی» به دانشگاه کابل شعری سروده است.
غریب‌آبادی: آمریکا سرمنشاء بسیاری از مشکلات جهان است
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / کاظم غریب آبادی / ایران و آمریکا
غریب‌آبادی: آمریکا سرمنشاء بسیاری از مشکلات جهان است
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین به معضلاتی نظیر تهدید جنگ، ناامنی، تحریم و تروریسم در جهان اشاره کرد و افزود که آمریکا سرمنشاء بسیاری از مشکلات جهان امروز است.
چهار کشته در حمله تروریستی وین | مهاجم هوادار داعش بود
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / تروریسم در جهان / اتریش
چهار کشته در حمله تروریستی وین | مهاجم هوادار داعش بود
حمله تروریستی با تیراندازی و چاقو زدن دوشنبه شب در وین پایتخت اتریش دست کم ۴ کشته به جای گذاشت و مرد مهاجم هوادار داعش به ضرب گلوله پلیس کشته شد.
مهاجمان مسلح در تیراندازی‌های وین فراری هستند| یک مهاجم با کمربند انفجاری هدف قرار گرفت
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / تروریسم در جهان / اتریش
مهاجمان مسلح در تیراندازی‌های وین فراری هستند| یک مهاجم با کمربند انفجاری هدف قرار گرفت
یکی از مهاجمان حمله تروریستی در وین که کمربند انفجاری و کیسه‌ پز از مهمات داشت با شلیک پلیس کشته شد، اما چند مهاجم مسلح فراری شده‌اند.
فوری | حمله تروریستی در پایتخت اتریش | تیراندازی در ۶ نقطه متفاوت در وین
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / تروریسم در جهان / اتریش
فوری | حمله تروریستی در پایتخت اتریش | تیراندازی در ۶ نقطه متفاوت در وین
مقامات اتریش اعلام کرده‌اند در یک حمله ظاهرا تروریستی در ۶ نقطه وین پایتخت این کشور تیراندازی رخ داده است.
یک سر بریدن دیگر در فرانسه | سه نفر در کلیسایی در نیس کشته شدند
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / تروریسم در جهان / فرانسه
یک سر بریدن دیگر در فرانسه | سه نفر در کلیسایی در نیس کشته شدند
یک مهاجم مسلح به چاقو پنجشنبه صبح هشتم آبان ماه در یک حمله تروریستی در کلیسایی در شهر نیس در جنوب فرانسه یک زن را سر برید و دو نفر دیگر را کشت.
ویدئو | لحظه ترور سرهنگی که در قتل خاشقجی دست داشت
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / خاشقچی / تروریسم در جهان
ویدئو | لحظه ترور سرهنگی که در قتل خاشقجی دست داشت
سرهنگ نایف الاسیری یکی از افراد دخیل در قتل جمال خاشقچی (روزنامه نگار سعودی) در ترکیه ترور شد. صحنه ترور را در این ویدئو ببینید.
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
امیدواریم که اروپایی‌ها در فشار علیه ایران به ما ملحق شوند
وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که‌ کمپین فشار حداکثری ایالات متحده علیه ایران موفقیت‌آمیز بوده است.به گزارش ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز پنجشنبه، در گفت‌وگو با WMAL با اشاره به اینکه واشنگتن در حال اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران است، گفت: رئیس‌جمهوری ترامپ با این درک که اوباما و بایدن به توافقی دیوانه‌وار با نظام ایران ورود کرده بودند، وارد دفتر ریاست جمهوری شد. این توافقی دیوانه‌وار بود که راهی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای به ایران اعطا می‌کرد و امنیت خاورمیانه، اسرائیل و آمریکا را به مخاطره می‌انداخت. ما سه سال و چند ماه گذشته را برای ممانعت از دستیابی ایران به پول، منابع، ثروت و توانایی برای ساخت سلاح هسته‌ای صرف کردیم. وی با اشاره به اینکه ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود نخواهد …
اتهام بی شرمانه پمپئو به سردار شهید سلیمانی
۱۳۹۹/۰۷/۰۴ / تروریسم / آمریکا / پمپئو / شهید سلیمانی
اتهام بی شرمانه پمپئو به سردار شهید سلیمانی
اقتصادنیوز : پمپئو با اشاره به اینکه ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود نخواهد گذاشت که ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد، به اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و وی را "معمار ارشد کمپین تروریسم در جهان" خواند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
واکنش آمریکا به سخنان روحانی
مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، به سخنان ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد واکنش نشان داد.وی بدون اشاره به اقدام‌های تروریستی و مخرب آمریکا در سراسر جهان و به ویژه خاورمیانه، ایران را برگ‌ترین حامی تروریسم در جهان خواند و مدعی شد که این کشور در آتش تنش‌های خاورمیانه می‌دمد.اورتاگوس در ادامه ادعا‌های بی‌اساس خود افزود که تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تنها «حمایت از تروریسم» و برنامه هسته‌ای ایران را هدف قرار داده و ارتباطی با فعالیت‌ها تجاری و کمک‌های بشردوستانه ندارد.این در حالی است که بسیاری از کشور‌ها تحریم‌های آمریکا علیه ایران را مانع تبادل کالا‌های بشردوستانه و دارویی با ایران می‌دانند. جامعه جهانی به ویژه از زمان آغاز همه‌گیری کرونا این تحریم‌ها را …
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
ادعای پومپئو: نمی‌گذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند / ما آمریکایی‌ها و شهروندان جهان را امن نگه می‌داریم
مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در توییتی نوشت: آمریکا به جای آنکه منتظر بماند تا ایران جهان را تهدید کند، اقدامات شایانی را برای جلوگیری از دستیابی بزرگترین حامی تروریسم در جهان به سلاح‌های هسته‌ای اتخاذ کرده است. این شامل تحریم‌هایی علیه 25 شخص و نهاد می‌شود. ما آمریکایی‌ها و شهروندان جهان را امن نگه می‌داریم.
واکنش تند مولوی عبدالحمید به اقدام نشریه شارلی ابدو: اهانت به مقدسات  تروریست‌پروری است
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / مولوی عبدالحمید
واکنش تند مولوی عبدالحمید به اقدام نشریه شارلی ابدو: اهانت به مقدسات تروریست‌پروری است
ایرنا نوشت: مدیرحوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم اسلام (ص) سبب تقویت افراط‌گرایی و تروریسم در جهان می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
جنازه برجام هم آمریکا را شکست می‌دهد!
[شهروند] رئیس شورای امنیت روز سه‌شنبه با درخواست دولت آمریکا برای بازگرداندن همه‌ تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه ایران مخالفت کرد. تصمیم رئیس دوره‌ای شورای امنیت با درخواست ایالات متحده خشم و انتقاد سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد را برانگیخت. کلی کرافت، پس از اظهارات سفیر اندونزی درباره عملی‌نبودن بازگشت تحریم‌های ایران با توجه به مخالفت 13 عضو شورای امنیت، مخالفان قطعنامه‌ پیشنهادی کشورش را حامی «تروریست‌ها» معرفی کرد. خانم کرافت ضمن ابراز تاسف از مخالفت دیگر اعضای شورای امنیت با طرح کشورش برای منزوی‌کردن بیشتر ایران تأکید کرد که ایالات متحده هرگز اجازه نخواهد داد که ایران به‌عنوان «حامی اصلی تروریسم در جهان» به امکان …
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
اعتراض دوباره نماینده آمریکا به عدم حمایت شورای امنیت از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
نماینده آمریکا در سازمان ملل در نشستی در شورای امنیت باری دیگر از عدم حمایت شورای امنیت برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ابراز نارضایتی کرد.به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی هیئت آمریکا در سازمان ملل، کلی کرفت نماینده این کشور در سازمان ملل در‫پی عدم حمایت شورای امنیت از تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌ای که دولت آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ارائه کرده بود در نشست شورای امنیت درباره مقابله با تروریسم به این موضوع اشاره کرده و گفت: آیا شورای امنیت تلاش خواهد کرد وضعیت تروریست های خارجی و اعضای خانواده آنها را که در سوریه و عراق هستند مورد بررسی قرار دهد؟ یا مانند کاری که شورا دو هفته پیش درباره پیش نویس قطعنامه ما برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران انجام داد، اعضا این تهدید بزرگ برای صلح و …
پمپئو: روند بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کردیم /  آمریکا به تهران اجازه خرید و فروش تسلیحات متعارف را نخواهد داد / اروپایی ها تصمیم گرفتند طرف ایران را بگیرند
۱۳۹۹/۰۵/۳۱
پمپئو: روند بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کردیم / آمریکا به تهران اجازه خرید و فروش تسلیحات متعارف را نخواهد داد / اروپایی ها تصمیم گرفتند طرف ایران را بگیرند
مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه در کنفرانسی خبری با اعلام فعال‌سازی روند بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران در حالی که تهران را حامی تروریسم خواند، ادعا کرد: پیام ما بسیار بسیار ساده است. ایالات متحده هرگز اجازه نخواهد داد که بزرگترین حامی تروریسم در جهان آزادانه به خرید و فروش هواپیما، تانک، موشک و دیگر سلاح‌های متعارف مشغول شود.
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / پامپئو و تحریم ایران / فعالسازی مکانیسم ماشه
پمپئو: روند بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کردیم
به گزارش ایسنا به نقل از فاکس نیوز، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه در کنفرانسی خبری با اعلام فعال‌سازی روند بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران در حالی که تهران را حامی تروریسم خواند گفت: پیام ما بسیار بسیار ساده است. ایالات متحده هرگز اجازه نخواهد داد که بزرگترین حامی تروریسم در جهان آزادانه به خرید و فروش هواپیما، تانک، موشک و دیگر سلاح‌های متعارف مشغول شود.
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / اتهامات ضد ایرانی / اظهارات ضد ایرانی
تکرار ادعاهای نماینده آمریکا در سازمان ملل علیه ایران
به گزارش ایسنا، به نقل از یاهونیوز، کلی کرفت، نماینده آمریکا در سازمان ملل روز پنج‌شنبه در اظهاراتی بار دیگر مدعی شد که ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و از چین و روسیه خواست که شریک "بزرگ‌ترین حامی تروریسم" نباشند.
ظریف: کرونا و تروریسم مرز نمی‌شناسد
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
ظریف: کرونا و تروریسم مرز نمی‌شناسد
شفقنا- وزیر امورخارجه ایران با مقایسه شیوع ویروس کرونا با گسترش تروریسم در جهان گفت که ایران خواهان همکاری بیشتر منطقه ای برای مقابله با این بیماری است. محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران امروز (سه شنبه) در حساب کاربری خود...
ایران خواستار تشکیل مرکز مشترک کنترل و پیشگیری بیماری در منطقه شد
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / ظریف
ایران خواستار تشکیل مرکز مشترک کنترل و پیشگیری بیماری در منطقه شد
ایلنا: وزیر امورخارجه کشورمان با مقایسه شیوع ویروس کرونا با گسترش تروریسم در جهان گفت که ایران خواهان همکاری بیشتر منطقه ای برای مقابله با این بیماری است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ایران / عربستان / علیه ایران / وزیر دولت عربستان
وزیر دولت عربستان: ایران حامی اصلی شیعیان جهان نیست!
شفقنا- عادل الجبیر، وزیر مشاور دولت عربستان در امور خارجه که به بروکسل سفر کرده است در سخنرانی خود در کمیسیون روابط خارجی اتحادیه اروپا با تکرار ادعاهای بی‌اساسش ایران را بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان خواند. ایسنا...
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
پامپئو: به دنبال جنگ در خاورمیانه نیستیم/ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است
وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های کلمبیایی گفت که دونالد ترامپ خواستار جنگ در هیچ نقطه از جهان نیست. ما در هیچ کجا جنگ نمی‌خواهیم و به یقین در خاورمیانه. اقداماتی که طی دو هفته گذشته انجام دادیم خطر وقوع جنگ را کاسته است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ترامپ ایران را حامی شماره یک تروریسم خواند
رئیس جمهور آمریکا در واکنش خود به حمله موشکی ایران، این کشور را حامی اصلی تروریسم در جهان دانست.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶
موسوی: آمریکا رهبر شرارت و خالق و حامی مالی تروریسم در جهان است
سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اظهارات ایران هراسانه همتای آمریکایی خود، آمریکا را رهبر شرارت و خالق و حامی مالی تروریسم در جهان خواند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶
ایران با تقدیم بیش از 17000 شهید بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است
رئیس اداره همکاری‌های بین‌المللی مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی وزارت امور خارجه گفت: ایران با تقدیم بیش از 17000 شهید شامل مردم عادی، دانشمندان هسته‌ای، مقامات دولتی و نمایندگان مجلس، ایران بزرگترین قربانی تروریسم است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
عربستان همچنان شهروندانش را به بهانه تروریسم بازداشت می کند
شفقنا- گزارش وزارت امور خارجه آمریکا درباره تروریسم در جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی بیان کرد: عربستان به بازداشت فعالان و دانشگاهیان به بهانه قوانین تروریسم ادامه می دهد و امارات نیز یک ایستگاه منطقه ای و بین المللی برای تردد سازمان های تروریستی است. در گزارش صادره از سوی وزارت امور خارجه آمریکا تاکید شده است: عربستان سعودی همچنان […]
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود: خطر گسترش ایدئولوژی مسموم داعش وجود دارد
وزارت خارجه آمریکا گزارش سالانه خود را درباره تروریسم در جهان طی سال ۲۰۱۸ منتشر کرد و در آن امارات را ایستگاه منطقه‌ای و بین‌المللی برای رفت‌وآمدهای سازمان‌های تروریستی و شارژ مالی آنها توصیف کرد. همچنین اعلام کرد، عربستان به بهانه قوانین تروریستی اقدام به بازداشت فعالان و شخصیت‌های آکادمیک می‌کند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / گزارش سالانه / منطقه آسیا و اقیانوس آرام / مبارزه با تروریسم / ایالات متحده آمریکا / وزارت خارجه
وزارت خارجه آمریکا از ادامه مبارزه آسیا و اقیانوس آرام با تروریسم خبر داد
تهران- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه مربوط به تروریسم در جهان اعلام کرد، دولت های منطقه آسیای شرقی و اقیانوس آرام در سال 2018 به تلاش برای تقویت چارچوب های قانونی، تحقیق و پیگرد موارد تروریستی، افزایش همکاری و تبادل اطلاعات منطقه ای و شناسایی مفرهای مرزی و امنیتی ادامه دادند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
آمریکا مدعی شد: ایران همچنان اصلی ترین حامی مالی تروریسم در جهان است/ تروریسم با انگیزه های قومی در جهان افزایش یافته است
شفقنا- وزارت خارجه آمریکا می گوید فعالیت های تروریستی با انگیزه قومی و نژادی به طرز هشدارآمیزی در سطح جهان و ایالات متحده افزایش یافته است. این وزارتخانه در گزارش سالانه خود درباره «تروریسم» اعلام کرده است که...
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / عربستان / سازمان ملل / حمله به آرامکو
حمله عربستان به ایران از تریبون سازمان ملل
«اسرائیل کاتص» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز با ادعای اینکه ایران «بزرگترین حامی دولتی تروریسم در جهان» است، از جامعه بین‌المللی خواسته بود تا برای افزایش فشارها به ایران، به کارزار تحریم‌های آمریکا بپیوندند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
توئیتر / پیشنهاد تحریم تسلیحاتی ایران از سوی پمپئو به شورای امنیت
نباید اجازه داد ایران به رفتار مخرب خود ادامه دهد. به خاطر ملت ایران و جهان ، شورای امنیت نقش مهمی در تداوم تحریم تسلیحاتی علیه حامی اصلی تروریسم در جهان دارد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
اظهارنظر خصمانه پمپئو علیه ایران
وزیر امور خارجه آمریکا در اظهارنظری خصمانه ایران را حامی اصلی تروریسم در جهان نامید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
ترامپ: با این سطح از تحریم های ایران، آنها راهی جهنم خواهند شد/ تهران حامی شماره یک تروریسم در جهان است
شفقنا- آمریکا، ایران را از واردات دارو و مواد غذایی محروم کرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ایرانی ها را راهی جهنم کرده و ایران را کشوری ورشکسته اعلام کرده است. واشنگتن تهران را در حمله به تأسیسات نفتی...
۱۳۹۸/۰۷/۰۱ / هند / ایالات متحده آمریکا / کشمیر / چالش‌ها در کشمیر به دنبال لغو امتیازهای قبلی مسلمانان توسط دولت هند
انتقاد نخست وزیر هند از پاکستان
دهلی نو-ایرنا- نارندرا مودی نخست وزیر هند در سخنانی با حضور رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد شدید از پاکستان این کشور را حامی تروریسم در جهان دانست .
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
مورگان اورتاگوس: ایران سعی دارد خود را قربانی تروریسم جلوه دهد
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توییتی مدعی شد که ایرانی حامی اصلی تروریسم در جهان است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
رئیس جمهور فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت
رئیس جمهور در پیام های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، ابراز امیدواری کرد که رهبران کشورهای اسلامی با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یکجانبه‌گرایی‌ها و سلطه‌گری سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله نمایند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
پیام روحانی به سران کشورهای اسلامی
رئیس‌جمهوری در پیام‌های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، ابراز امیدواری کرد که رهبران کشورهای اسلامی با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یکجانبه‌گرایی‌ها و سلطه‌گری سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت: امیدوارم رهبران کشورهای اسلامی با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یک‌جانبه‌گرایی‌های سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله کنند
رئیس جمهور در پیام های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، ابراز امیدواری کرد که رهبران کشورهای اسلامی با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یکجانبه‌گرایی‌ها و سلطه‌گری سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله نمایند
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / سازمان ملل متحد / تحریم اقتصادی ایران / ایران / عملیات تروریستی / بنیاد هابیلیان
قطعنامه‌های حقوق بشری علیه ایران مضحک است
دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: مضحک‌ترین قطعنامه‌ها همین قطعنامه‌های حقوق بشری علیه ایران هستند چرا که ایران بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است.  
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / افغانستان / ایالات متحده آمریکا
چرخش آرام پنتاگون در سیاست‌هایش در جنگ‌ با تروریسم
ایسنا نوشت: "جلسه تاییدیه مارک اسپر، وزیردفاع آمریکا از آن جلسات عجیب بود. او که از کهنه‌سربازهای دوران جنگ خلیج فارس، مشاور سابق کنگره و مدیر اجرایی کمپانی ریتون به شمار می‌رود، به سوالاتی درباره گذشته‌اش، ایران، چین، روسیه، نیروی فضایی، اقدامات هکری، مرز جنوب غربی ایالات متحده، تضمین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و سایر موضوعات پاسخ داد. اما حرفی از نبردهای آمریکا با تروریسم در جهان نشد."
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
واکنش «پمپئو» به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران: این تنها بخشی از کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران است / بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان نباید به غنی‌سازی اورانیوم مشغول باشد
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد تحریم‌ کسانی که با فعالیت‌های هسته‌ای ایران در ارتباط بوده‌اند، تنها بخشی از کمپین فشار حداکثری این کشور علیه جمهوری اسلامی بوده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
القدس العربی: برخی رژیم‌های عربی مولد و حامی تروریسم هستند
القدس العربی نوشت: رژیم‌های مستبد عربی منبع اصلی تروریسم در جهان هستند. آنها از تروریسم به نفع خود بهره‌برداری کرده و به منظور غلبه بر مخالفان یا تثبیت سلطنت روی تروریسم سرمایه‌گذاری می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
وزیر خارجه آمریکا: در امر محدود کردن فعالیت های ایران موفق بوده ایم
شفقنا- وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش در امر آنچه قدرت ایران برای انجام فعالیت های تروریستی به عنوان بزرگترین کشور حامی تروریسم در جهان خواند، موفق بوده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز عربی، «مایک پمپئو» افزود: قدرت تهران برای حمایت از حزب الله در لبنان و حمایت از شبه نظامیان در عراق […]
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
تلاش آمریکا برای تشکیل ائتلاف جهانی علیه ایران؛ پمپئو وارد عربستان شد
«چالش ما برای عقب راندن بزرگ‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان شکل گرفته است.»
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
هوک: خواهان توافقی بهتر با ایران هستیم، نه جنگ
وی با بیان این که تمام آن چه آمریکا انجام می‌دهد، دفاعی است، مدعی شد که ایران همچنان تأمین کننده تروریسم در جهان است. اگر آنها بدون تسلیحات هسته‌ای این‌گونه رفتار می‌کنند تصور کنید که اگر یک سلاح داشته باشند، چگونه خواهند بود.
۱۳۹۸/۰۱/۳۰
حزب الله لبنان رژیم صهیونیستی را منشا تروریسم در جهان خواند
بیروت- ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد، اسراییل منبع تروریسم در منطقه ، جهان و منبع تخریب منطقه و جهان است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد: ایران برای حمایت از سازمان‌های مجرم پول زیادی هزینه می‌کند
شفقنا- وزیر امور خارجه آمریکا در اظهاراتی بی‌اساس ایران را حامی تروریسم در جهان دانست. «مایک پمپئو»، وزیر امور خارجه آمریکا درسفر به پاراگوئه طی یک گفت‌وگوی اختصاصی با صدای آمریکا با طرح ادعای بی‌اساس حضور ایران در آمریکای...
۱۳۹۸/۰۱/۲۳
نماینده دوما اقدام آمریکا علیه سپاه رامانع مبارزه باتروریسم خواند
عضو کمیسیون امنیت و مقابله با فساد مالی دومای روسیه در پی اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چنین تصمیماتی را از سوی هر کشوری مانع جدی بر سر راه مقابله همه جانبه با تروریسم در جهان خواند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۲
الحشد الشعبی:آمریکا بر اساس دیکته‌های صهیونیستی، به تصمیم‌های احمقانه خود ادامه داد
نائب‌رئیس سازمان «الحشد الشعبی» ضمن احمقانه خواندن تصمیم واشنگتن علیه سپاه پاسداران اعلام کرد، طنز ماجرا آنجاست که آمریکا به عنوان «حامی اول تروریسم در جهان» به خود این حق را می‌دهد که جنبش‌های مقاومتی را تروریستی اعلام کند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۲
الحشد الشعبی: تصمیم‌های احمقانه آمریکا، دیکته‌های صهیونیست‌هاست
نائب‌رئیس سازمان «الحشد الشعبی» ضمن احمقانه خواندن تصمیم واشنگتن علیه سپاه پاسداران اعلام کرد، طنز ماجرا آنجاست که آمریکا به عنوان «حامی اول تروریسم در جهان» به خود این حق را می‌دهد که جنبش‌های مقاومتی را تروریستی اعلام کند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰
خبرگزاری فرانسه:رئیس جمهوری ایران آمریکا را رهبر تروریسم جهان خواند
تهران – ایرنا – خبرگزاری فرانسه گزارش داد: حسن روحانی رئیس جمهوری ایران روز سه شنبه (امروز) پس از آنکه واشنگتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی خارجی قرار داد، گفت که آمریکا به واقع رهبر تروریسم در جهان است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰
«اللقاءالمشترک» یمن: آمریکا خود حامی اول تروریسم است
ائتلاف حزبی «اللقاء المشترک» یمن در واکنش به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد، ‌آمریکا خود پشتیبان اول تروریسم در جهان است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۱
پادشاه سعودی: ایران همچنان از تروریسم در جهان حمایت می کند
شفقنا- پادشاه عربستان سودی طی سخنانی ایران را به حمایت از تروریسم در جهان متهم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز عربی، ملک سلمان بن عبدالعزیز که در نشست اتحادیه عرب در تونس سخن می گفت، ادعا کرد: سیاست های خصمانه نظام ایران بر خلاف معاهدات بین المللی است. وی همچنین مدعی شد که ایران […]
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
حوادث نیوزیلند سلول های خفته داعش را از خواب بیدار می کند
تهران- ایرنا- از نگاه رسانه های عربی، در حوادث تروریستی نیوزیلند می توان آشکارا رد پای ترامپیسم را مشاهده کرد. این رخدادها همچنین نشانه ای از گسترش دامنه تروریسم در جهان است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
صلح با طالبان به معنای پایان تهدید تروریسم نیست
کابل - ایرنا - مشاور امنیت ملی افغانستان در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد که صلح با طالبان به معنای پایان تهدید تروریسم در جهان نیست و نباید تصور کرد که تروریسم به پایان رسیده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ / عربستان / رئیس مجلس عربستان / ایران
ادعاهای بی اساس رئیس مجلس عربستان علیه ایران
ادعای حمایت ایران از گروهک‌های تروریستی درحالی مطرح می‌شود که جمهوری اسلامی ایران بزرگترین مخالف تروریسم در جهان به شمار می‌رود و برای ریشه کن کردن آن تلاش‌های فراوانی کرده است. ایران در بیرون راندن داعش و دیگر گروهک‌های تکفیری از سوریه و عراق نقش پررنگی داشته است
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
رئیس FATF: ایران حامی تروریسم است +فیلم
رئیس گروه ویژه اقدام مالی FATF گفته است: ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است؛ آنها به تأمین مالی گروه‌هایی مانند حزب‌الله، حماس و رژیم سوریه که مردم خود را می‌کشند ادامه می‌دهد و همزمان برنامه موشکی خود و بی‌ثبات‌سازی منطقه را پیش می‌برند.
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
ایران، هند و پاکستان را به خویشتن‌داری فرا می‌خواند
ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از کشور‌های قربانی تروریسم در جهان معتقد است تنها راه مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی، همکاری همه‌جانبه و بدون تبعیض توسط همه کشورهای جهان است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •