شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
تونی بلر
درخواست «تونی بلر» برای تغییر راهبرد انگلیس در تزریق واکسن کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / اقتصادنیوز / راهبرد / واکسینه / تونی / بلر
درخواست «تونی بلر» برای تغییر راهبرد انگلیس در تزریق واکسن کرونا
اقتصاد نیوز : نخست وزیر اسبق انگلیس با انتقاد از عملکرد کُند این کشور در اجرای عملیات تزریق واکسن کرونا خواستار تغییر راهبرد دولت در این رابطه شد تا از شیوع بیشتر گونه جهش یافته ویروس کرونا جلوگیری شود.
زندگی عجیب آقای نخست‌وزیر/ مردی که می‌خواست ستاره موسیقی پاپ شود
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
زندگی عجیب آقای نخست‌وزیر/ مردی که می‌خواست ستاره موسیقی پاپ شود
زندگی «تونی بلر» نخست‌وزیر سابق انگلیس، پیش و پس از ورود به عرصه سیاست، در یک اپرا روی صحنه می‌رود.
«تونی بلر» سوژه اُپرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
«تونی بلر» سوژه اُپرا می‌شود
زندگی «تونی بلر» نخست‌وزیر سابق انگلیس، پیش و پس از ورود به عرصه سیاست، در یک اپرا روی صحنه می‌رود.
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
پایان کار سردار دروغین قادسیه
17 سال پیش، برابر سیزدهم دسامبر 2003 میلادی، گروهان چهارم پیاده ‌نظام از تیپ یک نیروی زمینی ارتش ایالات متحده، صدام حسین را طی عملیاتی با عنوان «سپیده‌دم سرخ» در روستای الدور از توابع تکریت دستگیر کردند. همان روز پل برمر حاکم آمریکایی عراق، در کنفرانسی مطبوعاتی در بغداد با بر زبان آوردن جمله «خانم‌ها و آقایان، او را گرفتیم» دستگیری رئیس‌جمهوری مخلوع عراق را به اطلاع جهانیان رساند. محل اختفای او را یک عراقی به آمریکایی‌ها لو داده بود. تصویرها صدام حسین را با صورتی مملو از ریش و موهای بلند به‌هم‌ریخته نشان می‌دادند. با توجه به شهرت قصه بدل‌های صدام، از او آزمایش دی‌ان‌ای به عمل آمد تا همه مطمئن شوند آدم درست دستگیر شده …
جانسون: اعطای اختیارات بیشتر به اسکاتلند فاجعه است
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
جانسون: اعطای اختیارات بیشتر به اسکاتلند فاجعه است
نخست‌وزیر انگلیس در جریان گفتگو با نمایندگان محافظه‌کار، اعطای اختیارات بیشتر خودگردانی به پارلمان اسکاتلند را یک فاجعه توصیف کرد. به گزارش رویترز، بوریس جانسون، اعطای قدرت بیشتر به اسکاتلند را بزرگترین اشتباه تونی بلر، نخست‌وزیر پیشین انگلیس توصیف کرد. نیکولا استورجن، وزیر اول اسکاتلند در توئیتی به اظهارات جانسون واکنش نشان داد و نوشت: اظهارات این نخست‌وزیر را برای دفعه بعدی که حزب محافظه‌کار می‌گوید اینها تهدیدی برای اختیارات و قدرت‌های پارلمان اسکاتلند نیست، به یاد داشته باشید. وزیر اول اسکاتلند همچنین افزود: تنها راه حفاظت و تقویت پارلمان اسکاتلند با استقلال به دست می‌آید. بر اساس توازن قدرت در بریتانیا، پارلمان‌ها و دولت‌های نیمه خودمختار …
بلر به دنبال جنگ دیگری در خاورمیانه، این بار با ایران؟!
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ / تونی بلر / ایران و امریکا / ایران و انگلیس / جنگ با ایران / خاورمیانه / جنگ عراق / ایران و اسرائیل
بلر به دنبال جنگ دیگری در خاورمیانه، این بار با ایران؟!
وحید کریمی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: بلر برای نابودی خاورمیانه هنوز فعال است. ترفند انگلیسی، این بار برای جنگ با جمهوری اسلامی ایران در دستور کار مثلث شیطانی «انگلیس، اسرائیل و امریکا» است و به هوشیاری نیاز دارد.
بلر خواستار روی کار آمدن نسل جدید رهبران فلسطینی برای سازش با اسرائیل شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / اسرائیل / تونی بلر / انگلستان / عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت به فلسطین
بلر خواستار روی کار آمدن نسل جدید رهبران فلسطینی برای سازش با اسرائیل شد
لندن –ایرنا– تونی بلر نخست وزیر پیشین انگلیس با استقبال از توافق برای عادی‌سازی روابط اسرائیل با امارات و بحرین، در سخنرانی‌ای که روزنامه صهیونیستی، جروزالم پست آن را در لندن سازمان داده بود، تاکید کرد باید سعی کنیم نسل جدیدی از رهبران فلسطینی، برای ایجاد صلح و سازش با اسرائیل روی کار آیند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۴ / تونی بلر / عادی سازی رابطه اعراب با اسراییل / واکنش ها به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
بلر: روابط با اسرائیل، "تنها" راه تشکیل کشور فلسطین است
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، تونی بلر، نخست وزیر اسبق انگلیس در نشستی سازماندهی شده از سوی روزنامه اورشلیم پست از طریق ویدیو کنفرانس گفت: "ما باید تلاش کرده و نسلی از سیاستمداران فلسطینی را معرفی کنیم که درک کنند تنها راهی که می توانند یک کشور فلسطین داشته باشند از طریق تفاهم عمیق و واقعی میان مردم، میان فرهنگها است و نه فقط مذاکرات درباره اراضی."
سیاست‌خارجینقش تعیین‌کننده یک انگلیسی در توافق سازش میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
سیاست‌خارجینقش تعیین‌کننده یک انگلیسی در توافق سازش میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی
یک روزنامه اسرائیلی از نقش کلیدی تونی بلر، نخست‌وزیر پیشین بریتانیا در ماجرای عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم اسرائیل پرده برداشت.
امضای توافق صلح در کاخ‌سفید همزمان با انتفاضه مردم فلسطین
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
امضای توافق صلح در کاخ‌سفید همزمان با انتفاضه مردم فلسطین
کاخ سفید شب گذشته (سه‌شنبه) میزبان مراسم امضای دو توافق برای عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی با امارات و بحرین بود. همزمان با این مراسم، انتفاضه سراسری در فلسطین برگزار و پرچم‌های فلسطین در اعتراض به امضای این توافقنامه‌های ننگین برافراشته شد. مراسم امضای توافق برای عادی‌سازی روابط میان اسرائیل با امارات از یک سو و بحرین از سوی دیگر دیشب در کاخ سفید با حضور بنیامین نتانیاهو و دونالد ترامپ و هیات‌های اماراتی و بحرینی به ریاست عبدالله بن زاید و عبداللطیف بن راشد الزیانی وزرای خارجه دو کشور در ساعت ۱۲ ظهر به وقت واشنگتن (هشت و ۳۰ دقیقه شب به وقت تهران) با حضور حدود ۷۰۰ مهمان، از جمله تونی بلر، نخست‌وزیر اسبق انگلیس برگزار شد. این توافق در حالی امضا شد که رهبری …
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
صلح سیاه در کاخ سفید
کاخ سفید روز سه‫شنبه میزبان مراسم امضای دو توافق برای عادی‫سازی روابط میان رژیم صهیونیستی با امارات و بحرین بود. همزمان با این مراسم انتفاضه سراسری در فلسطین برگزار و پرچم‌های فلسطین در اعتراض به امضای این توافقنامه‌های ننگین برافراشته شد.به گزارش ایسنا، مراسم امضای توافق برای عادی‫سازی روابط میان رژیم صهیونیستی با امارات از یک سو و بحرین از سوی دیگر امروز در کاخ سفید با حضور بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و هیئت‌های اماراتی و بحرینی به ریاست عبدالله بن زاید و عبداللطیف بن راشد الزیانی وزرای خارجه دو کشور در ساعت ۱۲ ظهر به وقت واشنگتن (هشت و ۳۰ دقیقه شب به وقت تهران) با حضور حدود ۷۰۰ مهمان، از جمله تونی بلر، نخست‌وزیر اسبق انگلیس برگزار شد.هیئت اماراتی …
انتقاد شدید نخست وزیران اسبق انگلیس از رویکرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / مذاکرات برگزیت
انتقاد شدید نخست وزیران اسبق انگلیس از رویکرد "جانسون" در مذاکرات پسا برگزیت
"تونی بلر" و "جان میجر" از نخست وزیران اسبق انگلیس در مقاله مشترکی از نمایندگان مجلس عوام این کشور خواستند که به طرح قانونی جانسون برای تغییر توافق برگزیت رای ندهند.
نخست وزیران اسبق انگلیس: برنامه بریگزیت دولت جانسون "شوک آور" است
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / تونی بلر / جان میجر / لندن / دولت انگلیس / اتحادیه اروپا
نخست وزیران اسبق انگلیس: برنامه بریگزیت دولت جانسون "شوک آور" است
دو نخست وزیر اسبق انگلیس از دولت بوریس جانسون خواستند برنامه "شوک آور" خود برای تصویب قوانینی که منجر به نقض معاهده جدایی بین این کشور و اتحادیه اروپا و قوانین بین‌المللی می‌شود را کنار بگذارد.
افشاگری مقام آمریکایی درباره توطئه کاخ‌سفید علیه ایران/حمله نیروهای متحد امارات به نیروهای متحد عربستان در یمن/ افشای نقش تونی بلر در عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات/ادعای جدید ترامپ در مورد توافق با ایران
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
افشاگری مقام آمریکایی درباره توطئه کاخ‌سفید علیه ایران/حمله نیروهای متحد امارات به نیروهای متحد عربستان در یمن/ افشای نقش تونی بلر در عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات/ادعای جدید ترامپ در مورد توافق با …
افشاگری مقام آمریکایی درباره توطئه کاخ‌سفید علیه ایران، آغاز عملیات امنیتی حشد شعبی در مرزهای سوریه، حمله نیروهای متحد امارات به نیروهای متحد عربستان در یمن و افشای نقش تونی بلر در عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان، باید به ادعای جدید ترامپ در مورد توافق با ایران نیز اشاره کرد.
میانجی اسرائیل و امارات فاش شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / تونی بلر / اسرائیل و امارات / روابط میان اسرائیل و اعراب
میانجی اسرائیل و امارات فاش شد
اقتصاد نیوز : نخست وزیر پیشین انگلیس از طریق فعالیت‌های محرمانه‌ای که طی سال‌های گذشته انجام داد، نقش اساسی در نزدیکی روابط میان اسرائیل و امارات که موجب دستیابی به توافق عادی‌سازی روابط شد، ایفا کرده است.
افشای نقش تونی بلر در عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / تونی بلر / عادی سازی روابط اسرائیل-امارات
افشای نقش تونی بلر در عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات
نخست وزیر پیشین انگلیس از طریق فعالیت‌های محرمانه‌ای که طی سال‌های…
هشدار تونی بلر درباره احتمال جدایی اسکاتلند
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
هشدار تونی بلر درباره احتمال جدایی اسکاتلند
نخست وزیر پیشین انگلیس با اشاره به گزارش جنجالی پارلمان این کشور درباره ادعای نفوذ مسکو در امور داخلی انگلیس، نسبت به احتمال جدایی اسکاتلند هشدار داد.
هشدار تونی بلر نسبت به جنگ سرد با چین
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ / چین
هشدار تونی بلر نسبت به جنگ سرد با چین
نخست‌وزیر پیشین انگلیس گفت، غرب زمانی در آینده با چین که اکنون یک قدرت مهم است، درگیر می‌شود اما فکر کردن به آن به عنوان یک جنگ سرد جدید "گمراه‌کننده و خطرناک" است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۵
تِرور در هر صورتی تِرور است
سید حسین رسولی| راجر واترز از آن هنرمندان مستقلی است که بیشتر موسیقی‌دوستان او را با کارهای بزرگ گروه «پینک فلوید» می‌شناسند اما او یکی از سیاسی‌ترین هنرمندان معاصر است که با هیچ قدرت، نظام و ایدئولوژی خاصی سر سازش ندارد. واترز یکی از مشهورترین چهره‌های حامی حقوق فلسطینیان به شمار می‌رود. ترانه‌سرای آلبوم «دیوار» چند سال پیش پای دیوار حائل در کرانه باختری رفت و با نوشتن شعار روی آن خواستار تخریب این «دیوار» مانند دیوار برلین شد که در دوران جنگ سرد بین غرب و شرق ساخته شده بود. واترز بارها اندیشه‌های صلح‌طلبانه و انسان‌دوستانه خود را در رابطه با آزادی، برابری و عدالت فریاد زده و بابت آن نیز هزینه‌های سنگینی داده …
تونی بلر هم به نسخه عجیب ترامپ برای کرونا واکنش نشان داد
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / تونی بلر / انگلیس / ایالات متحده آمریکا / دونالد ترامپ
تونی بلر هم به نسخه عجیب ترامپ برای کرونا واکنش نشان داد
فارس نوشت: نخست‌وزیر اسبق انگلیس، در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی، راهبرد ترامپ در مواجهه با بیماری کرونا را زیر سؤال برد و در مورد پیامدهای اقدامات جهانی در نظر گرفته شده در مورد این بیماری هشدار داد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بعیدی‌نژاد: تحرکات «تونی بلر» برای تنش‌زایی شرم‌آور است
سفیر ایران در انگلیس در آستانه برگزاری نشست ضد ایرانی شورای روابط خارجی آمریکا درباره بررسی تنش‌های جاری با ایران و پیامدهای آن برای سیاستمداران جهان با حضور نخست وزیر پیشین انگلیس، تصریح کرد که تحرکات تونی بلر برای تنش‌زایی شرم‌آور است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / تونی بلر / حمید بعیدی نژاد / انگلستان
حمله بعیدی‌نژاد علیه نخست وزیر اسبق انگلیس
لندن – ایرنا – سفیر ایران در انگلیس در آستانه برگزاری نشست ضد ایرانی شورای روابط خارجی آمریکا درباره بررسی تنش‌های جاری با ایران و پیامدهای آن برای سیاستمداران جهان با حضور نخست وزیر اسبق انگلیس تصریح کرد که تحرکات تونی بلر برای تنش‌زایی شرم‌آور است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
تونی بلر: جانسون خواهان مدل کانادا در مناسبات پسابرگزیت با اروپا است
نخست‌وزیر پیشین انگلیس برگزیت را یک نقطه عطف و تغییر سرنوشت برای انگلیس دانسته و تأکید کرد که جانسون مدل کانادا را در مناسبات آینده با اتحادیه اروپا می‌خواهد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / آفریقا / انگلیس / رقابت جهانی / نخست وزیر اسبق انگلیس
نخست وزیر اسبق انگلیس: نباید از رقابت جهانی بر سر آفریقا عقب بمانیم
شفقنا- نخست وزیر اسبق انگلیس در مطلبی با اشاره به تشدید رقابت کشورهای جهان بر سر افزایش نفوذ خود به ویژه در زمینه اقتصادی در آفریقا نسبت به عقب ماندن کشورش از این رقابت هشدار داد. تونی بلر،...
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / امریکا / حزب کارگر بریتانیا / واشنگتن / تهران / جرمی کوربین / لیبی / تونی بلر / انگلستان
درباره برنارد جرمی‌ کوربین
جرمی برنارد کوربین به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین سیاستمداران انگلیس شناخته می‌شود که مسوولیت رهبری حزب کارگر و اپوزیسیون این کشور را برعهده دارد. کارشناسان معتقدند که او به واسطه سیاست های ضد جنگ و حمایت از حقوق مردم فلسطین به جایگاه کنونی خود دست یافته‌است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / مایک پمپئو / بریتانیا / پوپولیسم / سازمان‌ملل / سوئد / عربستان / روسیه / سوئیس / جنگ جهانی دوم / بیلدربرگ
«ایران» موضوع مورد علاقه گروه محرمانه بیلدربرگ
گروهی متشکل از ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد جهان و اعضای خانواده‌های سلطنتی را تصور کنید که سالی یک‌بار جمع می‌شوند و درباره مسائل مهم دنیا تصمیم می‌گیرند. اصلاً چنین گروهی وجود دارد؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / حماسه 9 دی / امام خمینی / وزارت خزانه داری آمریکا / تونی بلر / جان بولتون / حقوق بشر / مذاکرات هسته‌ای / کلینتون / ایران / صهیونیسم
ملتی که حماسه ۹ دی می‌آفریند به دشمن باج نمی‌دهد
امروز سالگرد حرکت عظیم ایمانی و عمومی ‌ملت مبارز، انقلابی و آگاه ایران اسلامی در ۹ دی ۸۸ و مأیوس و مبهوت ساختن شبکه خبیث مقابل نظام اسلامی در فتنه ۸۸ است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / تونی بلر / بریگزیت
افشای تلاش‌های موسسه تونی بلر برای عقد قرارداد با اتحادیه اروپا
دیلی‌تلگراف فاش کرد به رغم مخالفتهای سفت و سخت تونی بلر با بریگزیت و تلاشهایش برای جلوگیری از این اتفاق، موسسه‌ای متعلق به او از اتحادیه اروپا درخواست دریافت بودجه کرده بود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / جرمی کوربین / انگلیستان / تونی بلر
بلر خواهان برکناری «جرمی کوربین» از ریاست حزب کارگر شد
تهران- ایرنا- نخست وزیرپیشین انگلیس از اعضای حزب کارگر این کشور خواست «جرمی کوربین» را به خاطر نتایج ضعیف در انتخابات اخیر، از ریاست حزب برکنار کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷
تونی بلر: حزب کارگر یا باید خود را بازسازی کند یا با نابودی روبه‌رو شود
تونی بلر به اعضای حزب کارگر هشدار داد: چنانچه این حزب همچنان به سیاست‌های جرمی کوربین بچسبد کارش تمام شده و انگلیس باید منتظر تسلط حزب محافظه کار برای ۱۵ سال دیگر در این کشور باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / تونی بلر / انگلیس / جرمی کوربین / حزب کارگر انگلیس
توصیه بلر به حزب کارگر:سوسیالیسم انقلابی کوربین را کنار بزنید
نخست وزیر اسبق انگلیس از اعضای حرب کارگر این کشور خواست تا «جرمی کوربین» و تفکرات سوسیالیستی وی را کنار بگذارند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / تونی بلر / انگلیس / کارگر
هشدار بلر: تغییر کنید وگرنه به زباله‌دان تاریخ خواهید پیوست
ایلنا نوشت: نخست‌وزیر پیشین بریتانیا گفت که حزب کارگر این کشور در زمینه برگزیت نشان داد که فقدان رهبری دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / بازار کتاب / نمایشنامه / کتاب
جورج بوش و تونی بلر و صدام در «مصیبت هم پیش می‌آد»
ایبنا نوشت: نمایشنامه «مصیبت هم پیش می‌آد» اثر دیوید هیر از ماجرای حمله آمریکا به عراق می‌گوید و داستان آن در پایتخت دو کشور آمریکا و انگلیس می‌گذرد و سیاست‌مدارهای این دو کشور مانند جورج بوش و تونی بلر شخصیت‌های این نمایشنامه را تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
انتقاد بلر از کوربین و جانسون
رهبر پیشین بریتانیا روز دوشنبه در آستانه انتخابات پارلمانی ۱۲ دسامبر تاکید کرد بوریس جانسون و جرمی کوربین خیال‌پردازانه پیش می‌روند. تونی بلر، نخست‌وزیر بریتانیا روز دوشنبه در کنفرانسی در خبرگزاری رویترز از احزاب اصلی کشورش که گزینه‌ای ناهنجار در اختیار رای‌دهندگان گذاشته‌اند، انتقاد کرد. او گفت احزاب با ترساندن مردم از رقیب فرصت درست فکر کردن را از مردم گرفته‌اند. بلر با این هشدار که نه حزب کارگر خودش و نه حزب محافظه‌کار جانسون مستحق پیروزی در انتخابات ۱۲ دسامبر است، گفت که انگلیس در آشوب است. انتخابات ماه دسامبر پس از گذشت سه سال از رفراندوم ۲۰۱۶ برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / تونی بلر / بریتانیا / برگزیت
تونی بلر اوضاع بریتانیا را افتضاح دانست
فارس نوشت: «تونی بلر» نخست‌وزیر اسبق انگلیس روز دوشنبه گفت، اوضاع بریتانیا افتضاح است و هیچ‌یک از دو حزب محافظه‌کار و کارگر استحقاق پیروزی در انتخابات ماه آینده این کشور را ندارند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تونی بلر: بریتانیا دچار آشفتگی و سرگردانی شده/ انتقاد از توافق تجاری بین لندن و واشنگتن
نخست‌وزیر پیشین انگلیس بر این باور است که دستیابی به توافق تجاری بین بریتانیا و ایالات متحده بسیار سخت خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اتحادیه اروپا / برگزیت / تونی بلر / انگلستان / برگزیت
بلر: اوضاع انگلیس آشفته است
تهران – ایرنا – تونی بلر امروز با آشفته خواندن اوضاع انگلیس هشدار داد که هیچکدام از احزاب کارگر و محافظه‌کار شایستگی پیروزی در انتخابات سراسری آتی را ندارند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / بیل کلینتون / ترامپ زلنسکی
کلینتون در سال ۲۰۰۰ از تونی بلر درخواست "لطف" کرده بود
در بحبوحه تلاش‌ها از سوی دموکرات‌های آمریکا برای استیضاح ترامپ به خاطر مساله اوکراین، سندی به تازگی فاش شده که نشان می‌دهد، بیل کلینتون هم در سال ۲۰۰۰ درخواستی مشابه ترامپ مطرح کرده بود. کشف این سند نشان از آن دارد که وقتی موضوع به هم‌حزبی‌ها برسد، دموکرات‌ها کاملا بی‌توجه و فراموشکار می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
افشای لابی تونی بلر برای تاخیر در اجرای بریگزیت
در حالی که ترزا می به عنوان رهبر محافظه‌کاران و نخست‌وزیر بریتانیا در بحبوحه بریگزیت استعفا داد و از اتحادیه اروپا می‌خواست تا اجازه دهد کشورش در تاریخ توافقی از این بلوک خارج شود، تونی بلر که به عنوان حامی اتحادیه اروپا شناخته می‌شد، تلاش می‌کرد تا بروکسل را به مسیر دیگری بکشد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تونی بلر: انگلیسی‌ها در یک همه پرسی جدید به ماندن در اروپا رای خواهند داد
نخست وزیر اسبق انگلیس برگزاری همه پرسی دوم را تنها راه برای خروج از بحران برگزیت دانسته وتاکید کرد که در این صورت محتمل ترین نتیجه ماندن در اتحادیه اروپا خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / دیوید کامرون / بریتانیا / معرفی کتاب / بازار کتاب
شکست سخت دیوید کامرون از تونی بلر
پس از انتشار کتاب خاطرات دیوید کامرون نخست‌وزیر پیشین انگلستان مشخص شد که این کتاب در مقایسه با خاطرات تونی بلر یا مارگارت تاچر آن‌چنان برای مخاطبان انگلیسی جذابیتی ندارد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۴
حمایت تونی بلر از مخالفان بریگزیت بدون توافق
نخست‌وزیر اسبق بریتانیا گفت علی‌رغم مخالفت‌هایش با رهبر حزب کارگر، او در تلاش برای جلوگیری از "بریگزیت بدون توافق"، ماهرانه و عاقلانه عمل کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱
تونی بلر: برگزاری همه پرسی دوم برگزیت محتمل ترین سناریو تحت نخست وزیری جانسون است
نخست وزیر پیشین انگلیس احتمال برگزاری همه پرسی دوم درباره برگزیت و رای منفی انگلیسی‌ها به خروج از اتحادیه اروپا در این همه پرسی را تحت نخست وزیر جانسون بالا دانست.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / انتشارات جهان کتاب / ایالات متحده آمریکا / عراق / انگلستان / تونی بلر / جنگ / ترجمه
چاپ نمایشنامه‌ای با حضور شخصیت‌های جورج بوش و تونی بلر
کتاب نمایشنامه «مصیبت هم پیش می‌آد» نوشته دیوید هِیر با ترجمه محسن یلفانی توسط انتشارات جهان کتاب منتشر و راهی بازار نشر شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
همسر تونی بلر تهیه‌کننده اجرایی یک فیلم می‌شود
شری بلر، همسر تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا برای نخستین بار قراردادی را به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی برای یک فیلم سینمایی امضا کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۴
درایت و ندرت نوشتاری از محمدعلی فیاض‌بخش
شفقنا- دکتر محمدعلی فیاض بخش در روزنامه اطلاعات نوشت، چند سال پیش تونی بلر نخست وزیر وقت بریتانیا در سخنانی بزرگ‌تر از دهانش گفته بود: ایران زیادی بزرگ‌است. چند روز پیش نیز نماینده اسرائیل در سازمان ملل طی حماسه‌خوانی نژادپرستانه، از جغرافیای گسترده امت یهود در آینده آرمانی و خیالی سخن گفت و جالب آن‌که میکروفنش به بهانه سخنان ایدئولوژیک […]
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
توئیتی که بعیدی‌نژاد به نقل از تونی بلر درباره برگزیت منتشر کرد
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن با انتشار توئیتی خطرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را از زبان نخست وزیر اسبق انگلیس یعنی تونی بلر منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
ثروتمندترین میلیاردر هندی، برای پسرش لوکس ترین عروسی را گرفت+ عکس
عروسی باشکوهی در بمبئی برگزار شد که در آن نصف بالیوود، بان کی مون، دبیر کل سابق سازمان ملل متحد، تونی بلر، نخست وزیر سابق بریتانیا، ده میلیاردر و دیگر افراد مشهور شرکت داشتند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •