چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
حادثه قطار زاهدان تهران
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
خروج قطار از ریل در زاهدان مصدومی نداشت
روابط‏عمومی اورژانس کشور اعلام کرد: حادثه خروج قطار از ریل در استان سیستان و بلوچستان مصدومی در پی نداشته است. روابط‏عمومی اورژانس کشور درباره حادثه خروج قطار از ریل در مسیر تهران زاهدان اعلام کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی در پی نداشته است و همه مسافران در سلامت هستند. این حادثه بین ساعت ۹ تا ۱۰ صبح شنبه به علت ریزش سنگ و ورود سیلاب در محل تردد قطار زاهدان-تهران رخ داده است.
استاندار سیستان و بلوچستان: خروج قطار مسافربری به دلیل بارندگی شدید و ریزش کوه بود / فقط «دیزل قطار» از ریل خارج شده / هیچ مسافری صدمه ندیده
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
استاندار سیستان و بلوچستان: خروج قطار مسافربری به دلیل بارندگی شدید و ریزش کوه بود / فقط «دیزل قطار» از ریل خارج شده / هیچ مسافری صدمه ندیده
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حادثه خروج دیزل قطار مسافربری زاهدان به تهران هیچ مسافری صدمه‌ ندیده‌ است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / حادثه قطار
خروج دیزل قطار زاهدان ـ تهران از ریل / حادثه تلفات جانی نداشت
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز دیزل قطار زاهدان ـ تهران در محدوده تونل‌های رودماهی زاهدان از ریل خارج شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
۱۷۰ پیچ از ریل قطار زاهدان - تهران باز شده بود
نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: نیرو‌های امنیتی اظهار داشتند که ماجرا امنیتی نبوده است، اما از سوی دیگر شواهد نشان می‌دهد تعداد پیچ‌های باز شده و قیمت آن‌ها ارزش دزدی نداشته است. اکنون موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید تحقیقات و کار کارشناسی ادامه یابد تا دلیل اصلی این حادثه روشن شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آخرین جزئیات حادثه قطار زاهدان - تهران
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید حادثه قطار زاهدان - تهران با ارائه گزارش از سوی همه بخش‌های دخیل در آن با دقت مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت با تحقیقات کارشناسی علت وقوع این حادثه روشن شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
دلیل حادثه قطار زاهدان – تهران مشخص شد: حدود ۱۷۰ پیچ از ریل باز شده بوده
شفقنا- نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید حادثه قطار زاهدان - تهران با ارائه گزارش از سوی همه بخش‌های دخیل در آن با دقت مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت با تحقیقات کارشناسی...
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / امنیت عراق / حادثه قطار زاهدان تهران / محمد اسلامی / وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه: حادثه قطار زاهدان تروریستی نبود/ عراق امن است و هیچ گزارش ناامنی نداریم
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حادثه ریلی زاهدان باز شدن پیچ‌ها با انگیزه تروریستی نبوده است و شواهدی درباره تروریستی بودن حادثه وجود ندارد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / کمیسیون‌های تخصصی مجلس
حضور «ظریف» در کمیسیون امنیت ملی/بررسی حادثه قطار زاهدان - تهران در کمیسیون عمران
استماع گزارش وزیر امورخارجه کشورمان از حضور هیئت ایرانی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل و هم‌چنین بررسی جزئیات حادثه خارج شدن قطار زاهدان - تهران از ریل با حضور مدیر عامل راه آهن در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده قرار دارد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / حادثه قطار زاهدان تهران
محور ریلی زاهدان – تهران کی بازگشایی می‌شود؟
براساس آخرین اطلاعیه‌های شرکت راه‌آهن هنوز محور قطارهای زاهدان – تهران و تهران – زاهدان بازگشایی نشده و مسافران از زاهدان تا بم و بالعکس را با اتوبوس سفر می‌کنند و باقی‌مانده مسیر را از قطارهای این خط ریلی از بم به تهران و تهران تا بم استفاده می‌کنند
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / قطار / راه آهن
فیلم | تصاویر جدید هوایی از قطار مرگ در زاهدان
این جدیدترین تصاویر هوایی از روز سانحه قطار زاهدان تهران است. قطاری که خروجش از ریل مرگبار شد. در این حادثه ۵ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
شناسایی هویت چهارمین جان‌باخته حادثه خروج قطار تهران- زاهدان از ریل
محمدجعفر تیرتاش ۵۸ ساله کارمند راه‌آهن چهارمین جان باخته حادثه قطار زاهدان تهران بود که شناسایی شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
علت حادثه قطار زاهدان-تهران/ اطلاعیه شماره یک راه آهن در خصوص حادثه قطار مسافربری
شفقنا اقتصادی - رییس روابط عمومی راه‌آهن اظهار داشت:طبق آخرین گزارشی که به ما ارایه شده است این سانحه ۳ کشته و ۳۵ مصدوم به جا گذاشته است. به گزارس شفقنا اقتصادی صادق سکری  درباره جزییات سانحه قطار زاهدان – تهران اظهار داشت: ساعت ۱۶ امروز تعدادی از وا…
۱۳۹۸/۰۷/۰۴ / راه و شهرسازی / شرکت حمل و نقل ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران
عملیات بازگشایی محور ریلی زاهدان در حال انجام است
تهران- ایرنا- شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حادثه خروج قطار مسافربری زاهدان - تهران به شماره ۷۲۵ از ریل، عملیات بازگشایی محور ریلی زاهدان در حال انجام است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
دستور ویژه وزیر بهداشت برای رسیدگی بهتر به مصدومان حادثه قطار زاهدان
وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پستی توئیتری از مأمور شدن تیمی از معاونین و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی برای ارائه خدمات بهتر به مصدومان حادثه قطار تهران زاهدان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
خروج مرگبار قطار تهران - زاهدان از ریل (عکس)
در این حادثه 5 نفر کشته و بیش از 150 نفر زخمی شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴ / پزشکی قانونی / مرگ / تصادف قطار / قطار
هویت یکی از جانباختگان سانحه قطار زاهدان- تهران معلوم شد
فارس نوشت: مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان از شناسایی هویت یک نفر دیگر از جانباختگان حادثه قطار تهران- زاهدان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
اتمام عملیات امداد حادثه خروج از ریل قطار؛ حادثه ۸۷ مجروح در پی داشت
شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: عملیات امداد نجات مصدومین در محل حادثه واژگونی قطار مسافربری زاهدان به تهران به اتمام رسیده که در این عملیات ۸۷ نفر توسط بالگرد و خودروهای فوریت‌های پزشکی به بیمارستان های زاهدان منتقل شدند. عبدالرحمن شهنوازی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: عملیات امداد نجات مصدومین در محل حادثه واژگونی قطار […]
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
تعداد مجروحان قطار زاهدان به 157 نفر رسید / درخواست از مردم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با پایان عملیات انتقال مصدومان قطار زاهدان - تهران به بیمارستان های زاهدان شمار مجروحان این حادثه به ۱۵۷ تن رسید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / حادثه قطار زاهدان تهران / حسن روحانی رئیس جمهور / خروج قطار از ریل / سانحه ریلی زاهدان
روحانی با خانواده های قربانیان سانحه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل ابراز همدردی کرد
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با صدور پیامی با خانواده های قربانیان سانحه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل ابراز همدردی کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / حادثه ریلی / شرکت راه آهن جمهوری اسلامی / خروج قطار از ریل
پایان امدادرسانی به مصدومان حادثه قطار/بررسی علت سانحه آغاز شد
عملیات امداد رسانی به مسافران قطار زاهدان - تهران که در منطقه شورو زاهدان دچار سانحه شده بود، هم اکنون به پایان رسید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
انتقال مجروحین حادثه قطار زاهدان به بیمارستان امام علی و خاتم زاهدان + اسامی
معاون استاندار زاهدان گفت: این حادثه مقارن ساعت١٦:٢٠ عصر امروز در فاصله ١٠٠ کیلومتری از مسیر زاهدان و فاصله ٢ کیلومتری ایستگاه شورو برای قطار مسافربری زاهدان به تهران حادث شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
۳۵ مصدوم و ۴ کشته در حادثه خروج قطار زاهدان - تهران از ریل/ احتمال افزایش موارد فوتی وجود دارد
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه امروز حادثه خروج قطار زاهدان-تهران رخ داد، بلافاصله ۳ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
افزایش جان‌باختگان حادثه قطار زاهدان به 4 نفر/ اعزام ترن‌ست و اتوبوس برای انتقال مسافران
معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی با بیان این که در حادثه خروج قطار از ریل 4 نفر جان باختند، گفت: برای انتقال مسافران حادثه قطار زاهدان - تهران چندین دستگاه اتوبوس و همچنین ترن‌ست به منطقه حادثه اعزام شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
اعزام چهار تیم امدادی هلال احمر به محل حادثه خروج قطار زاهدان – تهران
شفقنا اقتصادی_  مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: چهار تیم امداد و نجات هلال احمر این استان برای امدادرسانی به مصدومان حادثه قطار زاهدان – تهران به منطقه اعزام شدند. به گزارش شفقنا اقتصادی، رسول راشکی چهارشنبه شب اظهار داشت: بلافاصله پس از این حادثه چهار تیم امداد و نجات و یک چرخ […]
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
5 کشته و 92 زخمی در حادثه قطار تهران - زاهدان (+عکس، فیلم و اسامی برخی از مصدومان)
یکی از واگن های قطار زاهدان - تهران در منطقه «شورو» زاهدان واژگون شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •