پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
حسن روحانی
مردم شاهد آبادانی نواحی مرزی غرب کشور خواهند بود
۴۰ دقیقه قبل / حسن روحانی / صنعت آب و برق / بازارچه های مرزی / ریاست جمهوری / وزارت نیرو
مردم شاهد آبادانی نواحی مرزی غرب کشور خواهند بود
حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور گفت: در این شرایط سخت تحریم که دشمنان فکر می کردند ما به زانو در می آییم، ببینند که هر هفته و این هفته طرح بزرگ توسعه آب و خاک را در غرب کشور اجرا کردیم.
ببینید | دستور رئیس جمهوربرای اختصاص بودجه زمینهای منطقه کرمانشاه و ایلام
۴۷ دقیقه قبل / استان کرمانشاه / حسن روحانی / زمین
ببینید | دستور رئیس جمهوربرای اختصاص بودجه زمینهای منطقه کرمانشاه و ایلام
شبکه‌های آبرسانی اصلی و فرعی 23 هزار هکتار از اراضی طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در دو استان‌ کرمانشاه و ایلام با 1773 میلیارد تومان اعتبار در پانزدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با دستور رئیس‌جمهور به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید. منبع: خبرگزاری صداوسیما
روحانی: سرزمین ما هر روز آبادتر می شود
۵۸ دقیقه قبل / حسن روحانی
روحانی: سرزمین ما هر روز آبادتر می شود
رییس جمهور با بیان اینکه امنیت غذایی و بی نیازی به دیگران در تامین غذا برای ما بسیار مهم است، تصریح کرد: دیدیم که کشور‌های مختلف درباره مواد غذایی چقدر حساسیت دارند و این افتخار ما است که تحول بزرگی در زمینه کشاورزی شاهد بودیم. انقلاب اسلامی به امنیت غذایی و آبادانی مرز‌ها توجه خاصی داشته است.
پیش فروش نفت بر لبه تیغ صادرات
۱ ساعت قبل
پیش فروش نفت بر لبه تیغ صادرات
روزنامه اینترنتی فراز: همه چیز درست از یک هفته پیش آغاز شد، وقتی حسن روحانی وعده داد که تا چند روز آینده از طرحی برای گشایش اقتصادی رونمایی خواهد شد. طرحی که به گفته او با اتکا به آن قرار بود تا دست دولت اندکی بازتر شود. چند روز ابتدایی پس از این وعده اما فضای تمامی رسانه‌ها به گمانه‌زنی بر سر ایده اصلی گذشت. از تصویب FATF گرفته تا مذاکره با غرب، اما از ابتدای هفته کم کم آشکار شد که وعده گشایش، مربوط به ایده پیش‌فروش نفت به مردم از طریق اوراق سلف در بازار سرمایه است.
سخنان روحانی در مراسم بهره برداری از طرح توسعه آب و خاک غرب کشور
۱ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / ایلام / افتتاح طرح / برنامه توسعه / کاظم خاوازی / حسن روحانی / کرمانشاه / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
سخنان روحانی در مراسم بهره برداری از طرح توسعه آب و خاک غرب کشور
حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» روز پنجشنبه در هجدهمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی عمرانی، تولیدی و زیربنایی با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید» و پانزدهمین هفته پویش الف -ب- که به صورت ویدئوکنفرانسی در استان‌های کرمانشاه و ایلام برگزار شد،گفت: یکی از آرزوهای ما در دوران جنگ این بود تا مردم مناطق مرزی بتوانند از سرزمین خود به بهترین وجه بهره‌برداری کنند که امروز این آرزو با افتتاح آبیاری و زهکشی ۲۳ هزار هکتار از اراضی حاصلخیز این استان‌ها به بار نشست.
۱ ساعت قبل / حسن روحانی
روحانی: امنیت غذایی و بی نیازی به دیگران برای ما بسیار مهم است
رییس جمهور گفت: انقلاب اسلامی به امنیت غذایی و آبادانی مرزها توجه خاصی داشته است.
۱ ساعت قبل / حسن روحانی رئیس جمهور / مناطق مرزی
آرزوی همیشگی حسن روحانی
به گزارش خبرآنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز(پنجشنبه) در آئین بهره برداری از طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک در نواحی مرزی کشور اظهار کرد: در ایام دفاع مقدس که از مناطق مرزی غرب کشور عبور می‌کردیم، همیشه این مناطق میدان زد و خورد و جنگ بود و یکی از آرزوهای ما در دوران دفاع مقدس این بود که جنگ با پیروزی رزمندگان اسلام تمام شود و دشت‌ها و مناطق مرزی در غرب کشور آباد شود و مردم ما بتوانند از سرزمین خود به بهترین وجه بهره برداری کنند.
چرا روحانی در جلسه رای اعتمادبه مدرس خیابانی نبود؟
۱ ساعت قبل / رئیس‌جمهور / مجلس شورای اسلامی / کرونا / حسن روحانی / مدرس خیابانی
چرا روحانی در جلسه رای اعتمادبه مدرس خیابانی نبود؟
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت که شیوه نامه ابلاغی ستاد مقابله با کرونا رییس جمهور را از رفتن به مجلس منع کرد و این تصمیم کتبا به اطلاع رئیس مجلس رسیده بود.
طرح‌های توسعه منابع آب و خاک نواحی مرزی به بهره‌برداری رسید
۱ ساعت قبل / حجت الاسلام حسن روحانی / روحانی / بهره برداری / منابع آب و خاک
طرح‌های توسعه منابع آب و خاک نواحی مرزی به بهره‌برداری رسید
آیین بهره‌برداری از طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک در نواحی مرزی کشور با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
روحانی:آرزوی بهره‌برداری از دشت‌های آباد مناطق مرزی امروز محقق شد
۱ ساعت قبل / وزارت جهاد کشاورزی / ایلام / افتتاح طرح / توسعه اقتصادی / حسن روحانی / کرمانشاه / وزارت نیرو
روحانی:آرزوی بهره‌برداری از دشت‌های آباد مناطق مرزی امروز محقق شد
تهران- ایرنا- رییس جمهوری گفت: یکی از آرزوهای ما در دوران جنگ این بود تا مردم مناطق مرزی بتوانند از سرزمین خود به بهترین وجه بهره‌برداری کنند که امروز این آرزو با افتتاح آبیاری و زهکشی ۲۳ هزار هکتار از اراضی حاصلخیز این استان‌ها به بار نشست.
طرح بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری در اراضی کرمانشاه و ایلام افتتاح شد
۲ ساعت قبل / ایلام / افتتاح طرح / حسن روحانی / کرمانشاه
طرح بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری در اراضی کرمانشاه و ایلام افتتاح شد
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در پانزدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، دستور افتتاح مجموعه پروژه بزرگی در عرصه آب و خاک کشور با عنوان طرح‌های توسعه منابع آب و خاک مرزی را از طریق ویدئوکنفرانس صادر کرد.
چرا روحانی به جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی نرفت؟ /واکنش واعظی به ممانعت از سخنرانی جهانگیری در صحن مجلس
۲ ساعت قبل / محمود واعظی / حسن روحانی / ستاد ملی مقابله با کرونا / مجلس یازدهم
چرا روحانی به جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی نرفت؟ /واکنش واعظی به ممانعت از سخنرانی جهانگیری در صحن مجلس
ایسنا نوشت: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت که شیوه نامه ابلاغی ستاد مقابله با کرونا رییس جمهور را از رفتن به مجلس منع کرد و این تصمیم کتبا به اطلاع رئیس مجلس رسیده بود.
واکنش قطعه‌سازان به عدم رای اعتماد به مدرس خیابانی: نباید چنین مهره‌ای را سوزاند
۳ ساعت قبل / رای اعتماد / حسین مدرس خیابانی / حسن روحانی / قطعه سازان
واکنش قطعه‌سازان به عدم رای اعتماد به مدرس خیابانی: نباید چنین مهره‌ای را سوزاند
ایرنا نوشت: برخی از فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازان از عدم رای اعتماد به «حسین مدرس خیابانی» وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت انتقاد کردند.
راز تغییر نظر یکباره قالیباف درباره «طرح گشایش اقتصادی»
۶ ساعت قبل / محمد باقر قالیباف / حسن روحانی / نفت
راز تغییر نظر یکباره قالیباف درباره «طرح گشایش اقتصادی»
بخشی از طیف اصولگرایان که خود را از هم‌اکنون برنده انتخابات ریاست‌جمهوری آتی می‌دانند، نمی‌خواهند زیر بار تعهدی بروند که به دولت بعدی به ارث خواهد رسید؛ لذا ترجیح می‌دهند تا جایی که می توانند مانع از تصویب چیزی شوند که به زعم آنان در دولت سیزدهم خرج روی دستشان می‌گذارد. 
۶ منهای یک مدعی برای یک کرسی وزارت | اسامی گزینه‌های جدید وزارت صمت
۶ ساعت قبل
۶ منهای یک مدعی برای یک کرسی وزارت | اسامی گزینه‌های جدید وزارت صمت
حسین مدرس‌خیابانی روز گذشته و در شرایطی که حسن روحانی در قامت رییس‌جمهوری حاضر به حضور در جلسه علنی مجلس و حمایت علنی و تمام‌قد از گزینه پیشنهادی‌اش نشده بود، در حالی پس از حدود ۳ماه سرپرستی، موفق به عبور از پیچ سخت ساختمان هرمی‌شکل میدان بهارستان و تکیه زدن بر کرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشد.
تداوم تقابل به جای تعامل؛ فرمانده جنگ اقتصادی را تنها نگذاریم
۶ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / رای اعتماد / تحریم / دولت / حسین مدرس خیابانی / محمود میرلوحی / حسن روحانی
تداوم تقابل به جای تعامل؛ فرمانده جنگ اقتصادی را تنها نگذاریم
تهران- ایرناپلاس- تأکید بر همدلی و همراهی با دولت در سال پایانی خود بویژه با توجه به شرایط سخت کشور در این یک سال، از نکات مهمی است که رهبری در سخنان اخیر خود به آن اشاره کردند. موضوعی که از نگاه برخی کارشناسان و فعالان سیاسی، ضرورتی است برای حفظ انسجام ملی و بی‌توجهی و تقابل با آن، پیامدی جز دامن زدن به تلاطمات در کشور و دوچندان شدن مشکلات نخواهد داشت.
رونمایی از بهترین بازار برای سرمایه گذاری اقتصادی
۱۱ ساعت قبل / حسن روحانی / بورس تهران
رونمایی از بهترین بازار برای سرمایه گذاری اقتصادی
رئیس جمهور گفت: مردم بدانند جای سرمایه‌گذاری دلار و سکه نیست، جای سرمایه‌گذاری بورس و نفت است.
۱۲ ساعت قبل
اینک، موسم شکست
3 ماه پیش که رضا رحمانی برای اولین‌بار در تاریخ دولت دوازدهم و با حکم حسن روحانی در قامت رییس‌جمهوری از کرسی ریاست وزارت صنعت، معدن و تجارت کنار گذاشته شد، کمتر کسی تصورش را می‌کرد آینده این وزارتخانه برای مدت 6 ماه به سرپرست گره بخورد و به خودی خود به جدالی میان قوای مجریه و مقننه بینجامد  اما سیاست عرصه غافلگیری‌هاست و مجلس ‌یازدهمی‌ها روز گذشته ثابت کردند که قصد تکرار روزگار سپری شده در دهمین دوره مجلس را ندارند. آن روزها «پاستور» و «بهارستان» روابط تا ممکن بود حسنه داشتند ولی حالا شرایط چنان تغییر کرده و نه‌تنها نمایندگان، بلکه رییس قوه مقننه نیز همچون گذشته حامی و همراه قوه مجریه و رییسش نیست؛ چنان‌که روز گذشته حسین مدرس‌خیابانی …
۱۲ ساعت قبل
6 منهای یک مدعی
حسین مدرس‌خیابانی روز گذشته و در شرایطی که حسن روحانی در قامت رییس‌جمهوری حاضر به حضور در جلسه علنی مجلس و حمایت علنی و تمام‌قد از گزینه پیشنهادی‌اش نشده بود، در حالی پس از حدود 3ماه سرپرستی، موفق به عبور از پیچ سخت ساختمان هرمی‌شکل میدان بهارستان و تکیه زدن بر کرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشد که این روزها میدان‌دار «بهارستان» اصولگرایان و مخالفان دولتند. ناکامی مدرس‌خیابانی اما به هر تفسیر، بار دیگر بازار گمانه‌زنی درباره آینده این وزارتخانه و سکاندارش را در شرایطی داغ و هرکسی از ظن خود گزینه‌ای معرفی کرد که از قرار معلوم تلاش‌های دولت دوازدهم برای تفکیک این وزارتخانه و تبدیلش به دو وزارتخانه مجزای «صنعت و معدن» و «تجارت …
۱۲ ساعت قبل
بزرگ‌نمایی غیرشفاف
«بگویید راه‌حل چیست؟» این پرسش در واقع پاسخ رییس‌جمهوری به همه انتقادهای چند روز گذشته از طرح گشایش اقتصادی است که گفته می‌شود کلیات آن در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا به تصویب رسیده، احتمالا تدوین آیین‌نامه آن به‌زودی آغاز می‌شود و اگرچه همراهی نسبی میان قوا برای اجرای آن وجود دارد، مورد انتقاد برخی کارشناسان اقتصادی و سیاسی است. حسن روحانی روز چهارشنبه در نشست هیات دولت و در پاسخ به همه نقدهای صورت گرفته، گفت: «ما باید کشور را در شدیدترین شرایط تحریم اداره کنیم و با کسی شوخی نداریم و آن کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد، لطفا بگوید راه‌حل آن چیست؟ با فحاشی که کار درست نمی‌شود و با ردیف کردن جملات درشت مشکلی از کشور حل نمی‌شود.» …
۱۲ ساعت قبل
غیبت دردسرساز
گروه سیاسی |عصر روز سه‌شنبه بود که سخنگوی هیات‌رییسه مجلس شورای اسلامی از عدم‌حضور رییس‌جمهوری در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی مسوولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت سخن گفت اما حاضر به ذکر دلیل این مهم نشد. غیبت حسن روحانی در جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی‌اش به مجلس امری مسبوق به سابقه است و از این‌رو کمتر کسی تصور می‌کرد که نبود او در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با هزار و یک نوع حاشیه مواجه شود ولی در مجلس یازدهم با اکثریت قریب به اتفاق اصولگرایان، این اتفاق رخ داد و علیرضا سلیمی، عضو نزدیک به جبهه پایداری هیات‌رییسه مجلس در تذکری در صحن علنی مجلس اظهار کرد: «باید براساس آیین‌نامه عمل کنیم. بنابر تبصره یک ماده ۲۰۴ درباره معرفی …
۱۲ ساعت قبل
ایراد می‌گیرید راه ‌حل هم بدهید
رئیس‌جمهوری با بیان اینکه با فحاشی و ردیف کردن جملات درشت مشکلی از کشور حل نمی‌شود، گفت: «کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد، بگوید راه حل چیست؟» به گزارش ایرنا، حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت اظهار داشت: «دشمنان در تبلیغات می‌خواهند مردم را از قرار گرفتن دولت در سخت‌ترین شرایط تحریم اقتصادی تاریخ کشور غافل کنند و در داخل هم متأسفانه گاهی اوقات نسبت به آن بی‌توجهی می‌شود.» رئیس‌جمهوری با بیان اینکه شرایط ما عادی و معمولی نیست، افزود: «شرایط سختی داریم و دشمنان فکر می‌کردند ظرف چند ماه قدرت تاب‌آوری نخواهیم داشت، درحالی ‌که امروز دو‌ سال و نیم است ملت و دولت در کنار هم در برابر این فشار و تهدید …
سفیر ایران در فرانسه: اینستکس باید مرکزیتی برای مقابله با یکه تازی‌های نامشروع آمریکا باشد
۱۲ ساعت قبل / برجام / اینستکس / امانوئل مکرون / حسن روحانی
سفیر ایران در فرانسه: اینستکس باید مرکزیتی برای مقابله با یکه تازی‌های نامشروع آمریکا باشد
تهران- ایرنا- بهرام قاسمی سفیر ایران در فرانسه در رشته توئیتی با تاکید براین که تردیدی نیست که اروپای علاقةمند به جهان چند صدایی باید برای تحقق این هدف متعالی بشری، وظایف و تعهدات بیشتری گفت: اینستکس می توانست و باید مرکزیتی برای مقابله با یکه تازی‌های نامشروع آمریکا باشد.
«نه» مجلس؛ بی‌سامانی صمت
۱۳ ساعت قبل
«نه» مجلس؛ بی‌سامانی صمت
فرزانه آیینی- خبر‌نگار با رأی منفی مجلس به گزینه حسن روحانی برای تصدی وزارت صمت، عیان شد سایه نگاه سیاسی بهارستان در تعامل با پاستور بر ضرورت‌های اقتصادی و شعار تعامل 2قوه چربید. تا قبل از نشست دیروز بهارستان قریب به اتفاق نمایندگان پیش‌بینی می‌کردند با توجه به سابقه حضور حسین مدرس‌خیابانی در وزارت صمت و تجربه سرپرستی 3‌ماه اخیر او بر این وزارتخانه از یک‌سو و از سوی دیگر مصادف شدن این اتفاق با سال آخر دولت روحانی و اوضاع ویژه اقتصادی کشور مسیر وزارت او را تسهیل و هموار کرده است. اما در همان …
دفاع دولت از طرح گشایش اقتصادی
۱۳ ساعت قبل
دفاع دولت از طرح گشایش اقتصادی
 در شرایطی که مخالفان می‌گویند طرح دولت برای گشایش اقتصادی با استفاده از انتشار اوراق سلف نفتی، بدهکار کردن دولت آینده است، رئیس‌جمهوری دیروز از این طرح دفاع کرد و با بیان اینکه اینها حرف‌های کودکانه‌ای است تأکیدکرد: این حرف‌ها کاملا دروغ و بی‌اساس است. این طرح حتی به نفع دولت‌های آینده است. به‌دنبال سخنان رئیس‌جمهوری، وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی هم از اجرای این طرح دفاع کردند. به گزارش همشهری، درشرایطی که اقتصاد ایران در رکود تورمی به‌سر می‌برد هفته قبل حسن روحانی ، رئیس‌جمهوری از تدوین طرحی …
ما نبودیم صدام شما را می‌خورد
۱۳ ساعت قبل
ما نبودیم صدام شما را می‌خورد
رئیس‌جمهور در جلسه چهارشنبه هیأت دولت، شورای همکاری خلیج‌فارس را به‌خاطر نامه‌نگاری و حمایت از تمدید تحریم تسلیحاتی سرزنش کرد. براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی با بیان اینکه «ما کشور را در شرایط سخت‌ترین تحریم اقتصادی تاریخ اداره می‌کنیم» و متأسفانه برخی در داخل از این نکته غافل می‌شوند، گفت: شرایط، یک شرایط عادی و معمولی نیست؛ شرایط سختی است که دشمنان فکر می‌کردند چند‌ماه بیشتر قدرت تاب‌آوری نخواهیم داشت و امروز دو سال و نیم است دولت و ملت در برابر این فشار و تهدید و این …
گفت‌وگوی روحانی و مکرون نقطه آغازی برای همکاری و همراهی است
۱۴ ساعت قبل / حسن روحانی / ایران و فرانسه / امانوئل ماکرون
گفت‌وگوی روحانی و مکرون نقطه آغازی برای همکاری و همراهی است
ایلنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس گفت‌وگوی روسای جمهور ایران و فرانسه را نقطه آغازینی برای دوره‌ای از همکاری و همراهی دانست.
خلاصه‌ای از گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ایران و فرانسه به روایت معزی
۱۴ ساعت قبل / حسن روحانی / مکرون
خلاصه‌ای از گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ایران و فرانسه به روایت معزی
ایلنا: معاون دفتر رئیس‌جمهوری به بیان روایتی از خلاصه گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ایران و فرانسه پرداخت.
جزئیات گفت‌وگوی مهم روحانی و مکرون درباره تحریم تسلیحاتی ایران
۱۵ ساعت قبل
جزئیات گفت‌وگوی مهم روحانی و مکرون درباره تحریم تسلیحاتی ایران
ماکرون در گفت گوی تلفنی با حسن روحانی گفت:دیدگاه ما در مورد تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، با آمریکا کاملا متفاوت است.
سبقت نفت از تحریم
۱۸ ساعت قبل / برجام / پتروشیمی / پتروشیمی / تحریم / حسن روحانی / ویدیوژورنال
سبقت نفت از تحریم
چرا دولت در سال آخر، پروژه‌های زیادی افتتاح می‌کند؟
روحانی در گفت‌وگو با ماکرون: پیشنهاد جدید آمریکا مخالف قطعنامه شورای امنیت و نقض برجام است
۱۸ ساعت قبل / ایران و فرانسه / برجام / تمدید تحریم تسلیحاتی ایران / روحانی و ماکرون / گفت و گوی روحانی و مکرون
روحانی در گفت‌وگو با ماکرون: پیشنهاد جدید آمریکا مخالف قطعنامه شورای امنیت و نقض برجام است
به گزارش فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ایران امروز (چهارشنبه 22 مردادماه) در تماس تلفنی رئیس جمهور فرانسه با وی، با تاکید بر اینکه اروپا نباید تحت تاثیر آمریکا قرار گرفته و در دام این کشور بیافتد، گفت: طبق قطعنامه 2231 شورای امنیت از 18 اکتبر باید تحریم تسلیحاتی ایران برداشته شود و اگر آمریکا بخواهد اقدامی برخلاف آن انجام دهد، نقض قطعنامه است.
روحانی به ماکرون: آمریکا هیچ حقی برای استفاده از سازوکار برجام ندارد/ ماکرون: دیدگاه ما با آمریکا متفاوت است
۱۸ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس‌جمهور / فرانسه / آمریکا / برجام
روحانی به ماکرون: آمریکا هیچ حقی برای استفاده از سازوکار برجام ندارد/ ماکرون: دیدگاه ما با آمریکا متفاوت است
رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات آمریکا همیشه برای نابود کردن برجام بوده است، گفت: قطعنامه ای که آمریکایی ها به شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد داده اند، نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است و همه کشورها بویژه ۱+۴ باید بشدت با آن مخالفت کنند.
آمریکا از برجام خارج شده و نمی تواند از ساز و کار برجام استفاده کند/ اروپا تحت تاثیر قرار نگیرد
۱۹ ساعت قبل / فرانسه / پارلمان لبنان / شورای امنیت سازمان ملل / کووید- / حجت الاسلام حسن روحانی / ایالات متحده آمریکا / خبرگزاری مهر / امانوئل مکرون
آمریکا از برجام خارج شده و نمی تواند از ساز و کار برجام استفاده کند/ اروپا تحت تاثیر قرار نگیرد
رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات آمریکا همیشه برای نابود کردن برجام بوده است، گفت: آمریکا از برجام خارج شده و نمی تواند از ساز و کار برجام استفاده کند.
جزئیات جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت
۱۹ ساعت قبل / طرح دولت / حسن روحانی / محمدباقر قالیباف / مجلس / حسن‌روحانی / شورای هماهنگی اقتصادی / قوه قضائیه / محمد حسین فرهنگی / کمیسیون اقتصادی مجلس / دولت
جزئیات جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت
رئیس‌جمهور خبر از طرح گشایش اقتصادی که به احتمال زیاد پیش‌فروش نفت بوده، داد ولی در شورای هماهنگی سران قوا با مخالفت جدی روبرو شد.
روحانی و مکرون در یک گفت‌وگوی تلفنی تحولات لبنان را بررسی کردند
۱۹ ساعت قبل / فرانسه / علیرضا معزی / لبنان / امانوئل مکرون / حسن روحانی
روحانی و مکرون در یک گفت‌وگوی تلفنی تحولات لبنان را بررسی کردند
تهران-ایرنا- معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری از گفت‌وگوی تلفنی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با همتای فرانسوی خود درباره تحولات لبنان بعد از واقعه انفجار در بندر بیروت خبر داد.
تناقضات اقتصادی بی‌پایان رئیس‌جمهور
۲۰ ساعت قبل / بسته‌های اقتصادی دولت / حسن روحانی / دولت دوازدهم
تناقضات اقتصادی بی‌پایان رئیس‌جمهور
فارس نوشت: امروز حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت اظهارات مهم و قابل تاملی در دفاع از عملکرد دولت بخصوص دفاع از پیشنهاد دولت برای پیش فروش نفت یا همان انتشار اوراق سلف موازی نفتی داشت که در این گزارش به نقد و بررسی بخش های مختلف آن می پردازیم:
جزئیات تازه از جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت/ ۵ پیش شرط رئیسی برای موافقت با طرح/ واکنش قالیباف چه بود؟
۲۱ ساعت قبل / ابراهیم رئیسی / حسن روحانی / شورای‌ هماهنگی اقتصادی سران قوا / طرح گشایش اقتصادی / محمدباقر قالیباف
جزئیات تازه از جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت/ ۵ پیش شرط رئیسی برای موافقت با طرح/ واکنش قالیباف چه بود؟
رئیس جمهور خبر از طرح گشایش اقتصادی که به احتمال زیاد پیش فروش نفت بوده، داد ولی در شورای هماهنگی سران قوا با مخالفت جدی روبرو شده و حتی رئیس قوه قضائیه برای جلوگیری از ضرر بزرگ در این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است.
سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست / بورس و نفت گزینه روحانی برای سرمایه‌گذاری
۲۱ ساعت قبل / بازار سرمایه / حسن روحانی / رئیس جمهور / رشد اقتصادی / سرمایه گذاری در بورس
سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست / بورس و نفت گزینه روحانی برای سرمایه‌گذاری
رئیس جمهور گفت: مردم بدانند سکه و دلار جای سرمایه گذاری نیست بلکه بورس و خرید نفت جای سرمایه‌گذاری است و می‌خواهیم از طریق مطمئن به مردم کمک کنیم. نوشته سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست / بورس و نفت گزینه روحانی برای سرمایه‌گذاری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
امیری: ستاد کرونا گفته بود حضور روحانی در مجلس به صلاح نیست
۲۱ ساعت قبل / جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی / حسن روحانی / حسینعلی امیری
امیری: ستاد کرونا گفته بود حضور روحانی در مجلس به صلاح نیست
به گزارش فارس، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت وزیران و در جمع خبرنگاران گفت: رئیس جمهور اعلام آمادگی کرده بودند که برای دفاع از مهندس خیابانی در مجلس حضور‌ یابند اما حضور ایشان در مجامع تابع تصویب ستاد ملی کرونا است.
صدور مجوز تامین ۱۵ درصد سهم کارفرما مربوط به فاینانس برای برخی طرح‌های ریلی
۲۲ ساعت قبل / صندوق توسعه ملی / بانک کشاورزی / شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی / حسن روحانی / شرکت پشتیبانی امور دام کشور
صدور مجوز تامین ۱۵ درصد سهم کارفرما مربوط به فاینانس برای برخی طرح‌های ریلی
تهران-ایرنا- هیات وزیران مجوز تامین ۱۵ درصد سهم کارفرما مربوط به تسهیلات مالی خارجی برای تعداد از طرح‌های ریلی از محل صندوق توسعه ملی را صادر کرد.
واکنش روحانی به بیانیه شورای همکاری خلیج فارس: اگر ما نبودیم، صدام همه شما را خورده بود
۲۳ ساعت قبل
واکنش روحانی به بیانیه شورای همکاری خلیج فارس: اگر ما نبودیم، صدام همه شما را خورده بود
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور در واکنش به بیانیه شورای همکاری خلیج فارس گفت: اگر ما برای ثبات منطقه نایستاده بودیم شما نبودید همه شما را صدام خورده بود. ما همواره برادر شما بودیم امروز هم هستیم ، شما بدانید اقدام آمریکا علیه ایران ناموفق است.
آمار اشتباه روحانی درباره رشد اقتصادی +جدول
۲۳ ساعت قبل / حسن روحانی / مرکز آمار / بانک مرکزی / رشد اقتصادی / اخبار داغ
آمار اشتباه روحانی درباره رشد اقتصادی +جدول
اینکه آقای روحانی رشدهای مثبت اقتصادی در هفت سال اخیر را به پای دولتش می‌نویسد و رشدهای منفی را به پای تحریم و دیگران، قابل تامل است.
روحانی: کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد، بگوید راه حل چیست؟
۲۴ ساعت قبل / تحریم / توسعه اقتصادی / ایالات متحده آمریکا / دولت / حسن روحانی
روحانی: کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد، بگوید راه حل چیست؟
‌رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با بیان اینکه با فحاشی و ردیف کردن جملات درشت مشکلی از کشور حل نمی‌شود، گفت: کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد بگوید که راه حل چیست؟ همچنین دکتر روحانی با خطا دانستن مقایسه شرایط جنگ با شرایط صلح، بیان کرد: اگر آمار رشد اقتصادی دولت با نفت را در سال ۹۳، ۹۴، ۹۵ و ۹۶ باهم مقایسه کنیم رشد ۱۴درصد هم در یکی از این سال‌ها داشته‌ایم و به طور متوسط ۵ درصد رشد اقتصادی با نفت را شاهد بودیم. اگر نفت را کنار بگذاریم - که تحریم عمدتا روی نفت است- رشد اقتصادی بدون نفت را محاسبه کنیم، در همین سال ۹۸ رشد کشور بدون نفت مثبت و ۱.۱ درصد بود. باید کاملا توجه داشته باشیم و در زمین دشمن بازی نکنیم.
واکنش روحانی به پیشنهاد ترامپ برای توافق با ایران ظرف ۴ هفته
۲۴ ساعت قبل / حسن روحانی / ایالات متحده آمریکا / دونالد ترامپ
واکنش روحانی به پیشنهاد ترامپ برای توافق با ایران ظرف ۴ هفته
رئیس جمهور در جلسه امروز هیأت دولت به پیشنهاد دونالد ترامپ درباره توافق با جمهوری اسلامی ایران ظرف ۴ هفته واکنش نشان داد.
روحانی: این گفته که دولت رشد اقتصادی مثبت نداشته غلط است
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس جمهور / دولت دوازدهم
روحانی: این گفته که دولت رشد اقتصادی مثبت نداشته غلط است
روحانی در سخنانی گفت: ما همه خادم مردم هستیم، این دولت منتخب مردم است و دولت بعدی هم منتخب مردم است. همه باید تلاش کنیم که در شرایط سخت تحریم کشور را اداره کنیم. با کسی که شوخی نداریم! این حرف‌ها را کنار بگذاریم. کسی که به کار دولت در این زمینه ایراد می‌گیرد، بیاید و لطفاً بگوید راهکارش چیست؟ با درشت‌گویی و حرف‌های این چنینی کاری پیش نمی‌رود.
روحانی به منتقدان دولت: با فحاشی و جملات درشت مشکل کشور حل می‌شود؟ /این حرف های کودکانه و بچه گانه چیست که زده می شود
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / دولت دوازدهم / اقتصاد ایران
روحانی به منتقدان دولت: با فحاشی و جملات درشت مشکل کشور حل می‌شود؟ /این حرف های کودکانه و بچه گانه چیست که زده می شود
رئیس جمهور گفت: متأسفانه یکسری از افراد پیدا می‌شوند که قصد دلسرد کردن مردم را دارند و به مردم می‌گویند که دولت طرحی دارد که این طرح ممکن است در آینده موجب زحمت برای دولت بعدی شود که این یک حرف کاملاً دروغ و بی‌اساس اسوحا
برندگان کسب‌وکار در بهار کرونایی
۲۵ ساعت قبل / اینترنت / ستاد هماهنگی اقتصادی دولت / تعاونی / کسب و کار / بهبود کسب و کار / سرگرمی / حسن روحانی / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
برندگان کسب‌وکار در بهار کرونایی
تهران- ایرناپلاس- بررسی گزارش اتاق تعاون ایران از ارزیابی محیط کسب‌وکار بخش تعاون در بهار سال جاری نشان می‌دهد فعالیت‌های هنری، سرگرمی و تفریحی مساعدترین محیط کسب‌وکار را در بهار کرونایی امسال، تجربه کردند.
انتقاد تند روحانی از مخالفان طرح گشایش اقتصادی: دروغ نگوئید| حتما در زندگی مردم تأثیر می‌گذارد
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / رییس جمهور / بورس
انتقاد تند روحانی از مخالفان طرح گشایش اقتصادی: دروغ نگوئید| حتما در زندگی مردم تأثیر می‌گذارد
رییس جمهور تصریح کرد که مقایسه شرایط صلح با شرایط جنگ خطاست. ما سعی می‌کنیم در بخش بودجه‌ای ایجاد توازن کنیم و برای مردم در آینده یک سرمایه مطمئنی ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم جان تازه‌ای به بورس دهیم و در عین حال شرایط را برای چگونگی فروش نفت مشخص کنیم. این کار دولت که بزودی آیین‌نامه آن نوشته می‌شود...
تحویل ۲میلیون واحد مسکونی تا پایان این دوره دولت
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / دولت روحانی / رونق مسکن
تحویل ۲میلیون واحد مسکونی تا پایان این دوره دولت
رئیس‌جمهور گفت: دولت تا پایان دوره‌اش ۲ میلیون واحد مسکونی را به مردم تحویل می‌دهد. تحویل مسکن در این دولت با دولت های قبل قابل مقایسه نیست.
دلایل موافقان و مخالفان «مدرس خیابانی»/ عدم اعتماد مجلس به پیشنهاد روحانی
۲۵ ساعت قبل / رای اعتماد / وزارت صمت / حسین مدرس خیابانی / محمد باقر قالیباف / حسن روحانی / اسحاق جهانگیری
دلایل موافقان و مخالفان «مدرس خیابانی»/ عدم اعتماد مجلس به پیشنهاد روحانی
جلسه صبح امروز مجلس برای بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و در نهایت وکلای ملت به مدرس خیابانی رای اعتماد ندادند.
رئیس‌جمهور باید برای معرفی سرپرست جدید وزارت صمت حکم حکومتی بگیرد
۲۵ ساعت قبل / احمد امیرآبادی‌فراهانی / حسن روحانی / وزارت صمت
رئیس‌جمهور باید برای معرفی سرپرست جدید وزارت صمت حکم حکومتی بگیرد
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور باید برای معرفی سرپرست جدید وزارت صمت از مقام معظم رهبری اجازه حکم حکومتی بگیرد.
سخنان روحانی در جلسه هیات دولت
۲۶ ساعت قبل / برجام / ویروس کرونا / تحریم / توسعه اقتصادی / ایالات متحده آمریکا / دولت / حسن روحانی
سخنان روحانی در جلسه هیات دولت
رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با بیان اینکه دولت می‌خواهد در بخش بودجه‌ای بین منابع و مخارج تعادل ایجاد کند، گفت: کلیات این طرح در نشست سران قوا به تصویب رسیده است و بعد از مراحل نهایی این مصوبه دولت هم آیین‌نامه‌های اجرایی آن را خواهد نوشت و حتما در زندگی مردم هم تاثیرگذار خواهد بود.
چرا روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نرفت؟
۲۶ ساعت قبل / جلسه رای اعتماد مدرس خیابانی / حسن روحانی / محمدباقر قالیباف
چرا روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نرفت؟
به گزارش ایرنا، «علیرضا سلیمی» نماینده مردم محلات در تذکری به ماده ۲۰۴ و ۲۲ آیین نامه داخلی در رابطه با حفظ شان و اقتدار مجلس اظهار داشت: طبق این مواد که به صراحت می‌گوید رئیس جمهوری باید به مجلس بیاید و یک ساعت در رابطه با برنامه‌های پیشنهادی صحبت کند. رئیس جمهوری مکلف است که در مجلس برای معرفی وزیر پیشنهادی خود حاضر شود.
ببینید | مزیت‌های طرح گشایش اقتصادی از زبان رئیس جمهور
۲۶ ساعت قبل / دولت دوازدهم / حسن روحانی
ببینید | مزیت‌های طرح گشایش اقتصادی از زبان رئیس جمهور
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت از مزیت‌های طرح گشایش اقتصادی گفت.
برخی در داخل قصد دلسرد کردن مردم را دارند/ با فحاشی و ردیف کردن جملات درشت مشکل کشور حل نمی‌شود
۲۶ ساعت قبل / حسن روحانی / دولت / آمریکا / هئیت دولت / برجام
برخی در داخل قصد دلسرد کردن مردم را دارند/ با فحاشی و ردیف کردن جملات درشت مشکل کشور حل نمی‌شود
ایلنا: رئیس جمهور گفت: متأسفانه یکسری از افراد پیدا می‌شوند که قصد دلسرد کردن مردم را دارند و به مردم می‌گویند که دولت طرحی دارد که این طرح ممکن است در آینده موجب…
روحانی: کشور را در سخت‌ترین تحریم‌ها اداره می‌کنیم
۲۶ ساعت قبل / جلسه هیات دولت / حسن روحانی
روحانی: کشور را در سخت‌ترین تحریم‌ها اداره می‌کنیم
به گزارش مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: ما کشور را در شرایط اعمال سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ اداره می‌کنیم. شرایط ما شرایط عادی نیست بلکه شرایطی است که دشمنان فکر می‌کردند ما ظرف چند ماه قدرت تاب آوری نخواهیم داشت.
ستاد ملی مبارزه با کرونا حضور رئیس‌جمهور در مجلس را به مصلحت ندانست
۲۷ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس مجلس / ستاد ملی مبارزه با کرونا
ستاد ملی مبارزه با کرونا حضور رئیس‌جمهور در مجلس را به مصلحت ندانست
ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رئیس جمهور از ستاد ملی کرونا درخصوص حضورش در مجلس استعلام کرده اما آنها به جهت شرایط کرونا، مصلحت ندیدند.
قیمت کالاهای اساسی به ویژه لبنیات و حبوبات بسیار گران شده است
۲۷ ساعت قبل / علی اصغر عنابستانی / مجلس شورای اسلامی / حسن روحانی / حسین مدرس خیابانی
قیمت کالاهای اساسی به ویژه لبنیات و حبوبات بسیار گران شده است
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: قیمت کالاهای اساسی به ویژه لبنیات و حبوبات بسیار گران شده است؛ باید به فکر مردم باشید.
۵ مشکل اصلی فروش سهام عدالت چیست؟
۲۷ ساعت قبل / سهام عدالت / سازمان خصوصی سازی / بانک مرکزی / حسن روحانی / روحانی
۵ مشکل اصلی فروش سهام عدالت چیست؟
۳۰ درصد دوم سهام عدالت در روز عید غدیر آزاد سازی شد و علیرغم آنکه برخی اصلاحات در مسیر فروش این سهام صورت گرفته اما همچنان مشکلات زیادی سر راه سهامداران وجود دارد که باید به سرعت بر طرف شود.
روحانی: تلاش برای تولید دارو و واکسن کرونا با قدرت تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه دارد
۲۷ ساعت قبل / حسن روحانی / واکسن کرونا
روحانی: تلاش برای تولید دارو و واکسن کرونا با قدرت تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه دارد
شفقنا- رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که در زمینه تولید دارو و واکسن بیماری ها بویژه در زمینه مقابله با بیماری کووید 19 تلاش می کنند، گفت: در ماه های گذشته با تلاش های انجام شده قدم...
وعده گشایش اقتصادی روحانی به کجا خواهد رسید؟
۲۸ ساعت قبل / حسن روحانی / گشایش اقتصادی / اوراق سلف نفت خام
وعده گشایش اقتصادی روحانی به کجا خواهد رسید؟
دولت در حالی دنبال اجرای طرح فروش اوراق سلف نفت از طریق بورس برای کنترل نقدینگی و جبران ‌بودجه است که مجلس و قوه قضائیه آن را به نفع مردم نمی‌دانند.
رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت و معدن، در کشمکش اما و اگر/ با رای عدم اعتماد مجلس، تکلیف وزارت صمت چه می شود؟
۳۱ ساعت قبل / وزارت صمت / مجلس شورای اسلامی / هیات دولت / حسین مدرس خیابانی
رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت و معدن، در کشمکش اما و اگر/ با رای عدم اعتماد مجلس، تکلیف وزارت صمت چه می شود؟
سبحانی فر، نماینده سبزوار در مجلس سابق که هم نظر با دیدگاه دولت حسن روحانی و از طرفداران تفکیک بخش بازرگانی از وزارت صنعت و معدن بود، امیدوار است که وزیر پیشنهادی رای می آورد تا این وزارتخانه بدون وزیر نماند
گام نخست در جنگ اراده‌ها؛ شکستن خط تحریف
۳۱ ساعت قبل / تحریم / مقام معظم رهبری / رسانه های فارسی زبان / حسن روحانی
گام نخست در جنگ اراده‌ها؛ شکستن خط تحریف
تهران- ایرنا- «تحریف» در بیان حقایق و نادیده‌گرفتن دستاوردهای دولت، راهی است که رسانه‌های بیگانه و وابسته به دشمنان پی‌گرفته‌اند تا بتوانند با تکیه بر آن در «جنگ اراده‌ها» پیروز شوند، از همین رو است که برای شکست جریان «تحریم»، ابتدا جریان «تحریف» را باید شکست.
تصاویر: نشست مدیران نقش آفرین در عرصه تولید دارو و واکسن کشور با رییس جمهور
۳۶ ساعت قبل
تصاویر: نشست مدیران نقش آفرین در عرصه تولید دارو و واکسن کشور با رییس جمهور
نشست مدیران نقش آفرین در عرصه تولید دارو و واکسن کشور روز سه شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور و سعید نمکی وزیر بهداشت در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
تا ساعت آخر هستیم
۳۷ ساعت قبل
تا ساعت آخر هستیم
محسن تولایی_خبرنگار رئیس‌جمهور برخلاف سال گذشته پیام‌های مکرری درباره ادامه فعالیت دولت تدبیروامید با وجود همه فشارها، تحریم‌ها و شرایط خاص سیاست خارجی کشور به بیرون مخابره می‌کند. حسن روحانی اگرچه بهمن‌ماه سال گذشته درخواست استعفای خود خطاب به رهبر معظم انقلاب را علنی کرده بود، اما در آخرین سال فعالیت دولتش ادامه کار تحت هر شرایطی را دنبال می‌کند. او دیروز با تأکید مجدد بر اینکه دولت تا آخرین ساعت کارخود، با همه توان انجام وظیفه خواهد کرد، اظهارداشت: مردم باید در زمینه تلاش دولت برای ایجاد ثبات …
۳۸ ساعت قبل
خبر سیاسی
روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:  مردم از تلاش دولت برای ایجاد ثبات در اقتصاد اطمینان خاطر داشته باشند رئیس‌جمهوری با تأکید بر اینکه دولت تا آخرین ساعت کار خود با همه توان انجام وظیفه خواهد کرد، گفت: «مردم باید در زمینه تلاش دولت برای ایجاد ثبات و آرامش در اقتصاد اطمینان خاطر داشته باشند و بدانند برای حفظ معیشت و دارایی آنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.» به گزارش ایسنا، حسن روحانی روز سه‌شنبه در یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با اشاره به دغدغه‌های متخصصان و اقتصاددانان در زمینه حجم نقدینگی موجود در جامعه و لزوم هدایت آن به مسیر تولید و مقابله با تحریم و جنگ اقتصادی دشمنان تأکید کرد: «دولت به‌ویژه ستاد اقتصادی همواره …
تاکید روحانی بر حمایت کامل دولت از تولید واکسن کرونا
۳۹ ساعت قبل
تاکید روحانی بر حمایت کامل دولت از تولید واکسن کرونا
رئیس جمهور روحانی می‌گوید: در ماه های گذشته با تلاش های انجام شده قدم های خوبی برای تولید دارو و واکسن ویروس کرونا برداشته شده و این راه باید تا رسیدن به نتیجه نهایی و قطعی با قدرت و سرعت ادامه یابد. به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی روز سه…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •