شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
دیمونا
هشدار به کارشناسان هسته‌ای صهیونیست: مسیرهای خود را تغییر دهید
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / اسرائیل / رژیم صهیونیستی
هشدار به کارشناسان هسته‌ای صهیونیست: مسیرهای خود را تغییر دهید
به گزارش مهر به نقل از المنار، نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی به کارشناسان هسته ای و مسئولان بلند پایه در رآکتورهای هسته ای دیمونا هشدار داده اند که از بیم هر گونه عملیات انتقامجویانه از سوی ایران در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده اقدامات امنیتی روزانه خود را افزایش داده و هوشیار باشند.
موج وحشت در مناطق اشغالی؛ هشدار تل‌آویو به دانشمندان و کارکنان تاسیسات هسته‌ای دیمونا
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / شهید فخری زاده / اسرائیل
موج وحشت در مناطق اشغالی؛ هشدار تل‌آویو به دانشمندان و کارکنان تاسیسات هسته‌ای دیمونا
رژیم صهیونیستی از تمام کارمندان و مسئولین عالی رتبه حال و قبل نیروگاه دیمونا خواسته شد به موارد ایمنی توجه بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
حملات آرامکو چگونه محاسبات امنیتی اسرائیل و اعراب در مورد ایران را تغییر داد؟ / استراتژیست های اسرائیلی حمله آرامکو را به بمباران پرل هاربر آمریکا مقایسه کرده اند / «دیمونا» در مقابل حمله ایران آسیب پذیر …
شاید در شرایط کنونی خاورمیانه آرام به نظر برسد. اما این باور توهمی بیش نیست. همه بازیگران منطقه ای در حال ارزیابی موقعیت خود هستند. وقایع اخیر ایرانی ها را جسورتر کرده است. اعراب به شدت نگران هستند. ایران و اسرائیل نیز فاصله زیادی تا درگیری مستقیم ندارند.
۱۳۹۸-۰۷-۱۵
دانشمند هسته‌ای اسراییل: امروز آرامکو؛ فردا شاید دیمونا
یک دانشمند هسته ای اسراییل ضمن ابراز نگرانی از قدرت فوق العاده نظامی ایران و گروه های نیابتی نزدیک به تهران در منطقه، با توجه به هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی شرکت"آرامکو" سعودی، برای امنیت نیروگاه هسته‌ای "دیمونا" ابراز نگرانی کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
چرا تل‌آویو باید از حملات آرامکو درس بگیرد؟!
عوزی ایوِن دانشمند هسته‌ای اسرائیل و یکی از موسسان نیروگاه اتمی «دیمونا»، در مقاله ای که در روزنامه هاآرتص منتشر شد، ضمن بررسی عملیات پهپادی مقاومت یمن علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی، نوشت: تل‌آویو باید از این حمله درس گرفته و در دیدگاه خود نسبت به توانمندی‌های ایران تجدیدنظر کند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / حمله به آرامکو / رژیم صهیونیستی / روزنامه هاآرتص / عربستان سعودی / نیروگاه اتمی دیمونا
ترس صهیونیست‌ها از عملیات مشابه آرامکو علیه دیمونا
یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی در یادداشتی که حاکی از وحشت صهیونیست‌ها از وقوع عملیات مشابه حمله به تاسیسات نفتی آرامکو، علیه نیروگاه اتمی دیمونا است، به تشریح جزئیاتی از موفقیت این عملیات پرداخت.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
متجاوزان با پاسخ دندان شکن روبه رو می شوند
وزیر دفاع در واکنش به تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی گفت: هر دشمنی در هر سطحی قصد تجاوز به حریم و تمامیت ارضی کشور مقدس ایران را داشته باشد با پاسخ قاطع، دندان شکن و پشیمان کننده رو به رو می شود.به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» تهدید اخیر نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس را مصداق آشکار و صریح نقض بند ۴ ماده ۲ منشور سازمان ملل متحد در عدم تهدید و توسل به زور علیه سایر کشورهای عضو سازمان ملل متحد از جمله کشورهای منطقه و جمهوری اسلامی ایران دانست.امیر حاتمی سخنان نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در پایگاه هوایی (نواتیم) و همچنین سخنان گذشته وی در محل تاسیسات اتمی دیمونا که یک کشور عضو سازمان ملل و عضو ان پی تی را به طور مشخص مورد تهدید هسته‌ای و نظامی قرار داده بود …
۱۳۹۸/۰۴/۱۴
موحدی کرمانی: غنی‌سازی ایران برای بمب اتم نیست / آقای ترامپ! تو حمله را به علت دیگری لغو کردی؛ حتماً با خود گفته ای وقتی ایران پهپاد رادارگریز را در ارتفاع 56 هزار پایی ساقط کرده با ناو آمریکا که مقابل …
امام جمعه موقت تهران گفت: در اقتدار جمهوری اسلامی ایران، اخلاق و انسانیت مشاهده می‌شود اما در اقتدار آمریکا وحشیگری و درندگی وجود دارد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
افزایش نگرانی ها از تکرار فاجعه چرنوبیل در نیروگاه اتمی اسرائیل
تهران-ایرنا-روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم گزارش داد که منابع صهیونیستی با اعتراف به فعالیت های مخاطره آمیز هسته ای اسرائیل افشا کردند که یک هزار و ۵۳۷ عیب در رآکتور دیمونا در جنوب سرزمین‌های اشغالی نگرانی‌ها و پرسش‌هایی را در خصوص عملکرد آن و زرادخانه تسلیحات هسته‌ای این رژیم و تکرار فاجعه چرنوبیل در اوکراین ایجاد کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
۱۵۰۰ عیب در نیروگاه هسته‌ای اسرائیل/ هشدار درباره فاجعه چرنوبیل خاورمیانه
منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به وجود بیش از ۱۵۰۰ عیب در نیروگاه هسته ای دیمونا اشاره کرده و درباره وقوع حادثه ای مشابه چرنوبیل شوروی سابق هشدار دادند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ / دیمونا
اولین اعتراف تاسیسات دیمونای رژیم صهیونیستی به نشت مواد رادیو اکتیو
مرکز پژوهش‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی برای اولین بار به نشت مواد رادیو اکتیو و چند اتفاق دیگر در طول سال‌های فعالیت این مرکز اعتراف کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲
نشت مواد رادیواکتیو از نیروگاه اتمی «دیمونا» متعلق به اسراییل
شفقنا- مدیران نیروگاه اتمی «دیمونا» متعلق به اسراییل به نشت مواد رادیواکتیو اعتراف کردند. به گزارش پایگاه خبری "عرب ۴۸"، مرکز تحقیقات اتمی در دیمونا برای نخستین بار روز گذشته (سه شنبه) به نشت مواد پرتو زا در طول...
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / ایرنا / اخبار کوتاه
مهم ترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه سه شنبه تا صبح چهارشنبه
تهران – ایرنا- پیام تسلیت رهبر انقلاب به سیدحسن نصراله، تحریم های آمریکا علیه ایران امنیت منطقه را تهدید می کند، کمک ۴۲ هزار میلیارد ریالی دولت برای ساماندهی کوله برها، محاسبه کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومان، دستگیری عاملان شهادت ۲ مرزبان ناجا، تدوین بودجه کشور با کمترین وابستگی به نفت، اختصاص ۲۲۰۰ میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل لرستان، نشت مواد رادیواکتیو از نیروگاه دیمونا، هشدار کمیسیون اروپا به نامزدهای جانشینی ترزا می، دیدار روسای جمهور ایران و روسیه در بیشکک، لزوم اقدام عملی کشورهای عضو برای حفظ برجام، صدور احضاریه برای وزیر دادگستری امریکا، تهدید یمن به توقف فعالیت فرودگاه های متجاوزان، وعده بازگشت به برجام از سوی جوان ترین نامزد دمکرات ها، انتخاب مسرور بارزانی برای تشکیل دولت محلی …
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / رژیم صهیونیستی / اسرائیل / دیمونا / انرژی هسته ای
رسوایی جدید رژیم صهیونیستی:نشت مواد سمی از مرکز اتمی دیمونا
منابع رسمی رژیم صهیونیستی به نقل از مدیران نیروگاه اتمی «دیمونا» از نشت مواد رادیواکتیو از این مرکز هسته‌ای خبر دادند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵
غزه | فراتر از دیمونا هدف قرار گرفت؛ یک جیپ اسرائیلی با «کورنت» منهدم شد
رژیم صهیونیستی در دور جدید حملات روز دوم به نوار غزه، چند منزل مسکونی را هدف قرار داد و مقاومت متقابلا موجی از راکت به شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵
آژیر خطر در دیمونای اسرائیل به صدا درآمد
رسانه های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در دیمونای رژیم صهیونیستی خبر دادند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵
پیام جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی
گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هشدار داد بندر اسدود، رآکتور هسته‌ای دیمونا، پالایشگاه‌های حیفا و فرودگاه بن‌غورین در تیررس موشک‌های گردان‌های قدس هستند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
ارتش اسرائیل: به ۷۰ هدف در غزه حمله کردیم/گردان‌های قدس: فرودگاه بن گوریون و نیروگاه دیمونا در تیررس ماست
افیخای ادرعی سخنگوی ارتش اسرائیل گفت: به 70 هدف در غزه حمله کردیم. پیش از این یک منبع امنیتی اسرائیلی به روزنامه یدیعوت آحارونوت گفت که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم به ارتش دستور حمله شدید به نوار غزه را داده است.اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت نیز پیش از این در بیانیه‌ای خطاب به اسرائیل اعلام کرد که در صورت ادامه تجاوز به نوار غزه، مقاومت واکنشی سخت و گسترده انجام خواهد داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
آمریکا چگونه با بمب هسته‌ای اسرائیل کنار آمد؟
هم کندی و هم رهبران اسرائیل هر دو نمی‌خواستند رابطه دو جانبه اسرائیل و آمریکا به هم بخورد. با مرگ کندی، مسئله بازدید‌های دو بار در سال بازرسان آمریکایی از دیمونا کمرنگ شد. بعدها، لیندون جانسون، رئیس‌جمهور آمریکا، بار دیگر بازرسی از دیمونا را با اشکول در میان گذاشت، اما...
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
گردانهای قدس: نیروگاه دیمونا و فرودگاه بن گورین را هدف قرار می‌دهیم
تهدید گردان های قدس به هدف قرار دادن نیروگاه دیمونا، بندر اسدود و فرودگاه بن گورین و شلیک دهها موشک به شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه از جدیدترین تحولات غزه است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸
دیمونا برای ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای پلوتونیوم تولید کرد
رسانه‌های رژیم اسرائیل فاش کردند که راکتور دیمونا برای ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای پلوتونیوم تولید کرده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •