جمعه, ۱۷ مرداد, ۱۳۹۹ / 7 August, 2020
راجر استون
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
نگرانی کلینتون به‌خاطر احتمال عدم خروج ترامپ از کاخ‌سفید
وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت، ایالات متحده باید آماده رویارویی با این احتمال باشد که دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات نوامبر از ترک کاخ سفید امتناع کند. به گزارش مهر،هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا که در انتخابات ۲۰۱۶ رقیب دموکرات مقابل ترامپ بود، گفت، او سرکوب رای‌دهندگان و مداخله خارجی در انتخابات امسال آمریکا را رد نمی‌کند. وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در صورت شکست ادعا کند که انتخابات غیرقانونی بوده و رای‌گیری پستی را سرزنش کند یا خیر گفت: خب این نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ اینکه آیا او بعد از شکست به سادگی قدرت را تحویل می‌دهد یا خیر. ما باید برای چنین شرایطی آمادگی داشته باشیم. هیلاری کلینتون گفت که رئیس‌جمهوری …
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست
«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت، اقدامات فرا قانونی رئیس جمهور این کشور، تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می‌شود.به گزارش فارس،به نوشته نشریه «نیوز‌ویک»، پلوسی در مصاحبه با شبکه «سی‌اِن‌اِن» درباره صدور حکم عفو برای «راجر استون» مشاور انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا از سوی وی گفت: «این فسادی بهت‌آور است، اما فکر می‌کنم مهم است که مردم این را نیز بدانند که این اقدام تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می‌شود».رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و عضو ارشد حزب دموکرات این کشور درباره جرایم راجر استون گفت: «موضوع فقط دروغ گفتن به کنگره نیست، بلکه این به معنای دروغ گفتن به مردم آمریکا است، درباره دستکاری شواهد است، درباره امنیت ملی ما است».پلوسی روز شنبه نیز در بیانیه‌ای با همین موضوع نوشت: «کنگره …
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مولر برای شهادت در پرونده جنجالی روسیه احضار می‌شود!
رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا اعلام کرد، درخواست دموکرات‌ها از بازرس رابرت مولر برای شهادت دادن درباره تحقیقات روسیه اجرایی خواهد شد. به گزارش اسپوتنیک، این بیانیه پس از آن منتشر شد که رابرت مولر، رئیس سابق شورای ویژه تحقیقات با انتشار مطلبی در واشنگتن ‌پست از محاکمه راجر استون، مشاور سابق و یار دیرین دونالد ترامپ که پس از تحقیقات او درباره تبانی ادعایی آمریکا-روسیه محکوم شد، حمایت کرد. سناتور لیندسی گراهام، رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا یکشنبه گفت: ظاهرا رابرت مولر به انجام این کار تمایل دارد و همچنین قادر است از تحقیقات روسیه دفاع کند. دموکرات‌های کمیته قضایی سنا پیشتر از مولر خواسته بودند مقابل کمیته قضایی سنا درباره تحقیقاتش شهادت بدهد. این اختیار داده می‌شود. رئیس سابق …
رئیس‌جمهور فاسد
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
رئیس‌جمهور فاسد
 دستور دونالد ترامپ برای لغو حکم 40‌ماه زندان دوست نزدیکش، راجر استون، بار دیگر هیاهویی تازه در فضای سیاسی آمریکا ایجاد کرده است. راجر استون از سوی رابرت مولر که سال گذشته به‌عنوان بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا فعالیت داشت، به تبانی با روس‌ها متهم و سپس در دادگاه به 40‌ماه زندان محکوم شد. استون که در حلقه مشاوران نزدیک ترامپ نیز حضور داشته، به‌خاطر دروغگویی به کنگره و شهادت دروغ نیز مجرم شناخته شده بود. روسای جمهور آمریکا طبق قانون اختیار لغو حکم زندان یا عفو زندانیان …
رابرت مولر: "راجر استون" همچنان یک مجرم محکوم شده محسوب می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / راجر استون / رابرت مولر / دونالد ترامپ
رابرت مولر: "راجر استون" همچنان یک مجرم محکوم شده محسوب می‌شود
رابرت مولر که قبلا به عنوان بازرس ویژه تحقیقات درباره ارتباط احتمالی کمپین انتخاباتی سال ۲۰۱۶ دونالد ترامپ با روسیه شناخته شده، ضمن دفاع از این تحقیقاتش گفت، راجر استون، دوست و مشاور سابق ترامپ که اخیرا این رئیس جمهور آمریکا مجازات زندانش را بخشید، همچنین یک "مجرم محکوم شده" به حساب می‌آید.
واکنش بازپرس ویژه آمریکا به اقدام ترامپ در عفو مشاور مجرمش
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
واکنش بازپرس ویژه آمریکا به اقدام ترامپ در عفو مشاور مجرمش
بازپرس ویژه و سابق پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا در اقدامی کم سابقه از تعقیب قضایی راجر استون دستیار و مشاور دیرینه ترامپ دفاع کرده است.
پلوسی: باید قانونی را برای کاهش اختیارات ترامپ تصویب کنیم
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / نانسی پلوسی / ایالات متحده آمریکا / دونالد ترامپ / راجر استون / دخالت روسیه در انتخابات کشورهای غربی
پلوسی: باید قانونی را برای کاهش اختیارات ترامپ تصویب کنیم
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به اقدام رئیس جمهور این کشور در عفو «راجر استون»، خواستار تصویب قانونی برای کاهش اختیارات «دونالد ترامپ» شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پاداش سکوت
رییس‌جمهور امریکا دستور داده است که دوست و همکار قدیمی‌اش مشمول تخفیف شده و حکم  40 ماه زندان او که در پی دروغگویی به کنگره و تهدید و ارعاب شاهدان عینی یک پرونده قضایی پیچیده صادر شده، اجرایی نشود. راجر استون، مشاور سابق دونالد ترامپ که به نوشته رسانه‌ها دوستی دیرینه‌ای نیز با رییس‌جمهور امریکا داشته در پرونده‌ای مرتبط با دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ متهم شده بود که علاوه بر دروغگویی نزد اعضای مجلس نمایندگان و سناتورهای امریکایی، به کارشکنی در روند تحقیق مجلس نمایندگان و ارعاب شاهدان پرونده پرداخته است. او در نوامبر2020 از سوی دادگاه در 7 مورد مجرم شناخته شد و در فوریه 2020 دادگاه «استون» را به 40 ماه زندان محکوم کرد. این …
پلوسی خواستار کاهش حدود اختیارات رئیس جمهوری آمریکا
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / نانسی پلوسی / دونالد ترامپ / راجر استون
پلوسی خواستار کاهش حدود اختیارات رئیس جمهوری آمریکا
رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال دستور ترامپ برای به تعویق افتادن حکم زندان مشاور ارشد سابقش،‌ خواستار تصویب قانونی جدید برای محدود کردن اختیارات رئیس جمهوری آمریکا در اینگونه موارد شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / ترامپ / راجر استون
واشنگتن پست؛ عفو «راجر استون» از سوی ترامپ خیانت نابخشودنی است
به گزارش مهر، پس از اینکه دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا از تخفیف در مجازات «راجر استون» مشاور سابقش خبر داد؛ اقدامی که به لغو حکم سه سال و چهار ماه زندان و احتمالاً عفو وی منجر خواهد شد؛ روزنامه واشنگتن پست در سرمقاله خود از عفو ترامپ به عنوان خیانت نابخشودنی نام برد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / ترامپ / راجر استون
ترامپ: راجر استون مجرم نبود، «اوباما» و «بایدن» مجرمند
به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتقاد تند اعضای ارشد حزب دموکرات در زمینه صدور حکم عفو برای «راجر استون» مشاور انتخاباتی خود در سال 2016، «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق و «جو بایدن» نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 را جنایتکار خواند.
ترامپ مشاور متخلفش را عفو کرد/ نماینده کنگره: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
ترامپ مشاور متخلفش را عفو کرد/ نماینده کنگره: ترامپ فاسدترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است
دموکراتها به شدت از اقدام دونالد ترامپ در بخشش راجر استون مشاور دیرینه‌اش که در پرونده روسیه به زندان محکوم شده بود، انتقاد کردند.
ترامپ، مشاور و یار قدیمی خود را عفو کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
ترامپ، مشاور و یار قدیمی خود را عفو کرد
دونالد ترامپ که بارها از محاکمه و محکوم شدن راجر استون انتقاد و آن را "نامنصفانه" خوانده بودف تنها چند روز قبل از رفتن او به زندان، با استفاده از اختیارات قانونی رئیس جمهوری، دستور به عفو استون داده است.
ترامپ یار غارش را از تحمل زندان معاف کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / دونالد ترامپ / عفو زندانیان / راجر استون / روسیه / انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا / حزب دموکرات آمریکا
ترامپ یار غارش را از تحمل زندان معاف کرد
رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید که «راجر استون» مشاور سابق و رفیق قدیمی‌اش، قربانی توطئه دموکرات‌ها در پرونده مداخله انتخاباتی روسیه است و جایش در زندان نیست.
ترامپ دستور کاهش میزان محکومیت راجر استون را صادر کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
ترامپ دستور کاهش میزان محکومیت راجر استون را صادر کرد
رئیس‌جمهوری آمریکا دستور کاهش میزان محکومیت «راجر استون» متحد و مشاور پیشین خود در پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را صادر کرد.
بخش‌های سانسور شده اعترافات مشاور ترامپ منتشر می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / ایالات متحده آمریکا / دونالد ترامپ / راجر استون / دخالت روسیه در انتخابات کشورهای غربی
بخش‌های سانسور شده اعترافات مشاور ترامپ منتشر می‌شود
وزارت دادگستری آمریکا بخش‌های منتشر نشده از گزارش تحقیقات درباره ادعاهای «راجر استون» متحد نزدیک دونالد ترامپ را منتشر خواهد کرد.
افشاگری اف. بی. آی؛ انتشار اسناد مربوط به ارتباط آسانژ با معاون سابق کمپین ترامپ
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
افشاگری اف. بی. آی؛ انتشار اسناد مربوط به ارتباط آسانژ با معاون سابق کمپین ترامپ
بر اساس اسناد اف. بی. آی که روز سه شنبه منتشر شد، راجر استون به عنوان مشاور سابق کمپین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و متحد دیرینه وی در ارتباط مستقیم با جولیان آسانژ، موسس وبسایت ویکی لیکس بوده است. این اسناد نشان دهنده میزان ارتباط آسانژ و استون در جریان کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ آمریکاست که در آن ویکی لیکس ایمیل‌های هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در این انتخابات را افشا کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / پایتخت / جهان / زندان / واشنگتن / وزارت دادگستری
40 ماه زندان برای راجر استون یار قدیمی ترامپ
گروه جهان| راجر استون مشاور و یار قدیمی دونالد ترامپ به علت کارشکنی در تحقیقات کنگره و همچنین دروغ‌گویی به پلیس به تحمل ۴۰ماه زندان محکوم شده است.
دوست و متحد ترامپ به ۴۰ ماه حبس محکوم شد
۱۳۹۸/۱۲/۰۲ / استیضاح ترامپ / دونالد ترامپ / راجر استون
دوست و متحد ترامپ به ۴۰ ماه حبس محکوم شد
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمی پس از آنکه قاضی امی برمان جکسون حکم حبس برای راجر استون را صادر کرد، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا محکومیت استون را ناعادلانه خواند و قانونگذاران برجسته جمهوری خواه نیز خواستار حمایت قاطع برای "عفو" وی شدند. اما ترامپ گفت که هنوز آماده انجام چنین کاری نیست.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶
دادگاه راجر استون متحد ترامپ، را مجرم شناخت
گروه جهان| راجر استون، مشاور سابق و متحد دونالد ترامپ رییس‌جمهوری امریکا در هفت مورد دروغگویی به کنگره،
۱۳۹۸/۰۸/۲۵
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه
تهران - ایرنا - پرداخت 30 هزارمیلیارد تومان یارانه معیشت به 60 میلیون ایرانی، یک کشته و ۱۸ زخمی در انفجار میدان تحریر بغداد، حمله ائتلاف سعودی به مناطق مختلف یمن با نقض آتش بس، گناهکار شناخته شدن راجر استون مشاور مورد اعتماد ترامپ و سه انفجار در مرکز بغداد از مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه بود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / راجر استون / مشاور ترامپ / آمریکا / دونالد ترامپ
مشاور ترامپ گناهکار شناخته شد
«راجر استون» مشاور مورد اعتماد ترامپ در همه اتهام‌هایی که علیه او مطرح شده بود، گناهکار شناخته شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •