پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
آموزش و آماده‌سازی تیم‌های مددکار اجتماعی در حوادث و بلایا
۱۶ ساعت قبل / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سیل / دبیرکل جمعیت هلال احمر / زلزله
آموزش و آماده‌سازی تیم‌های مددکار اجتماعی در حوادث و بلایا
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از آموزش و آماده‌سازی تیم‌های مددکار اجتماعی در حوادث و بلایا با استفاده از ظرفیت خانه‌های داوطلب تخصصی هلال‌احمر در سراسر کشور خبر داد.
کمک ۳۰ میلیارد ریالی خیرین به بیمارستان موقوفه نورافشار
۲ روز قبل / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / بیمارستان نور افشار / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
کمک ۳۰ میلیارد ریالی خیرین به بیمارستان موقوفه نورافشار
تهران - ایرنا - رئیس بیمارستان خیریه فوق تخصصی نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر از کمک ۳۰ میلیارد ریالی خیرین حوزه سلامت به این بیمارستان خبر داد.
لذت کار داوطلبانه با پیام عشق و خدمت
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کودکان کار / خیرین مدرسه ساز
لذت کار داوطلبانه با پیام عشق و خدمت
تهران - ایرنا - کار داوطلبانه بدون چشمداشت مالی و در اغلب موارد بصورت دلی انجام می‌شود و علاوه بر اینکه در منش و رفتار افراد تاثیر مثبت می‌گذارد، اثرات خوبی نیز در جامعه به همراه دارد، شاید به جهت اهمیت فعالیت داوطلبانه است که پنجم دسامبر (۱۴ آذر ماه) به عنوان روز جهانی داوطلب نامگذاری شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / قله دماوند
نجات کوهنورد ۴۵ ساله از ارتفاعات منطقه علم کوه
تهران - ایرنا - سرپرست روابط ‌عمومی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از نجات جان یک کوهنورد مرد ۴۵ ساله از ارتفاعات منطقه علم کوه در مرکز رشته کوه تخت سلیمان کلاردشت در غرب مازندران خبر داد و گفت: این کوهنورد بعد از صعود قله تخت سلیمان دچار حادثه شده و سقوط می‌کند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
آمادگی مردم در مقابله با حوادث 8‌درصد است
[شهروند]  اعضای شورای معاونین امور مجلس وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی صبح دیروز از بخش‌های مختلف سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر بازدید کردند. کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری، امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی و معاونین امور مجلس وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی ششم مرداد از بخش‌های مختلف سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر بازدید کردند و در مرکز امدادهوایی سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر حضور یافتند. بازدید از انبارها و تجهیزات امدادی، تیم‌های آنست، تیم‌های توانا و انتقال مصدوم از عمق و بازدید از غرفه‌های صنایع نساجی هلال احمر ایران در برنامه اعضای شورای معاونین امور مجلس وزارتخانه‌ها …
بررسی فرم‌های آماری و شاخص‌ها برای به‌روزرسانی اطلاعات منطقه هرندی
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / هلال‌احمر / محله هرندی
بررسی فرم‌های آماری و شاخص‌ها برای به‌روزرسانی اطلاعات منطقه هرندی
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد: با هماهنگی این سازمان، بررسی فرم‌های آماری، دستورالعمل‌ها و شاخص‌ها به منظور به‌روزرسانی اطلاعات منطقه هرندی، جلسه ای با حضور سازمان‌ها و نهادهای همکار با هدف توانمندسازی خانواده‌های نیازمند و تقویت هویت فرهنگی این منطقه برگزار شد.
توزیع بسته‌های پروتئینی و لبنی بین خانواده‌های متاثر از کرونا
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
توزیع بسته‌های پروتئینی و لبنی بین خانواده‌های متاثر از کرونا
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از اجرای طرح بشردوستانه «به هم دلگرمیم» با مشارکت هلال‌احمر، شرکت فرآورده‌های لبنی کاله و تاکسی اینترنتی اسنپ برای حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا خبر داد و گفت: در این طرح بسته‌های پروتئینی و لبنی در میان خانواده‌های متاثر از کرونا توزیع می شود.
انتصاب شهردار تهران به عنوان فرمانده میدان بحران کلانشهر تهران
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / اسماعیل نجار / سازمان مدیریت بحران کشور / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
انتصاب شهردار تهران به عنوان فرمانده میدان بحران کلانشهر تهران
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تشریح مصوبات نخستین جلسه ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ بحران در سال جاری گفت: در این نشست شهردار تهران از سوی وزیر کشور به عنوان فرمانده میدان در سطح محلی بحران کلانشهرتهران منصوب شد.
هشدار وقوع رعد و برق به کوهنوردان و طبیعت‌گردان
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / فدراسیون کوه نوردی
هشدار وقوع رعد و برق به کوهنوردان و طبیعت‌گردان
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام هشدار زودهنگام و اخطار هواشناسی درباره رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید، از کوهنوردان و طبیعت‌گردان خواست در روزهای یکشنبه و دوشنبه در ارتفاعات و دامنه‌های استان مازندران همه مسائل ایمنی را برای حفاظت از خود و هم نوردانشان حتما رعایت کنند.
باشگاه علمی مربیان امداد و نجات هلال‌احمر راه‌اندازی شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
باشگاه علمی مربیان امداد و نجات هلال‌احمر راه‌اندازی شد
تهران - ایرنا - معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر از راه‌اندازی باشگاه علمی مربیان امداد و نجات خبر داد و گفت: با این اقدام بستر و فضای مناسب برای نشر یافته‌ها و دانش علمی و تخصصی مربیان امداد و نجات جمعیت هلال احمر فراهم شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
اجرای سومین مرحله از طرح «دست‌یار» در استان البرز
[شهروند] هزارو60 بسته معیشتی با همت خیرین داوطلب تهیه و میان خانواده‌های کم‌برخوردار و متأثران از بیماری کرونا در استان البرز توزیع شد. سومین مرحله از طرح دست‌یار در استان البرز با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال ‌احمر اجرا شد. در این مرحله، هزارو60 بسته کمک‌معیشتی هر کدام به ارزش 3‌میلیون ریال، به همت خیرین داوطلب تهیه، بسته‌بندی و با استفاده از ظرفیت لجستیکی و توان منابع استانی هلال احمر در میان خانواده‌های کم‌برخوردار و متأثر از بیماری کووید-۱۹ در سطح استان البرز توزیع شد. در مرحله دوم اجرای طرح دست‌یار ۳۵۰ بسته کمک‌معیشتی هر کدام به ارزش حدود 10‌میلیون ریال و در مرحله اول نیز 2‌هزار بسته 2‌میلیون ریالی با حمایت سازمان …
جمع‌آوری ۶۸۱ میلیارد تومان کمک نقدی از سوی هلال احمر در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / هلال‌احمر / جمعیت هلال احمر / محمد نصیری / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / جمعیت هلال احمر ایران
جمع‌آوری ۶۸۱ میلیارد تومان کمک نقدی از سوی هلال احمر در سال ۹۸
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر؛ عملکرد، خلاقیت و تجربه های خوب داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران، الگوی مناسبی برای جمعیت های ملی سایر کشورهاست.
فرآیند سازماندهی منابع انسانی و کمک‌های مردمی تقویت می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
فرآیند سازماندهی منابع انسانی و کمک‌های مردمی تقویت می‌شود
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال احمر از تقویت فرآیندهای سازماندهی منابع انسانی و کمک‌های مردمی در حوادث و بحران‌ها از سوی سازمان داوطلبان این جمعیت خبر داد.
بخشی از کمبود انبارهای امدادی رفع می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر
بخشی از کمبود انبارهای امدادی رفع می‌شود
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه بزودی بخشی از کمبود انبارهای امدادی رفع می‌شود، گفت: بخشی از اعتبار اختصاص یافته در شارژ انبارها و بخشی دیگر در تجهیز ناوگان امدادی هزینه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
471 بیمارستان از کمک‌های تشکل‌های مردم‌نهاد برخوردار شدند
 [شهروند] سخنگوی جمعیت هلال‌ احمر با بیان اینکه ۲۲ موسسه مردم‌نهاد برای پیشگیری از کرونا معین ۲۷ بیمارستان در استان تهران برای ارایه خدمات مددکاری و کمک در تأمین تجهیزات پزشکی و حفاظتی شدند، گفت: «همچنین ۴۷۱ بیمارستان نیز در خصوص پیشگیری از این ویروس در کشور از کمک‌‌های تشکل‌های مردم‌نهاد برخوردار شدند.» به گزارش ایرنا، محمد نصیری درباره اقدامات سازمان داوطلبان جمعیت هلال ‌احمر در خصوص پیشگیری از کرونا در سراسر کشور از ابتدای شیوع این بیماری تا روز دوم تیر ۹۹ گفت: «با تأیید شیوع کرونا در کشور از اوایل اسفند ۹۸ جمعیت هلال ‌احمر ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا را تشکیل داد و این ستاد وظایف و مسئولیت هر یک از سازمان‌ها و معاونت‌های …
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
کمک‌های مردمی به هلال‌ احمر به ۱۱۵۰‌میلیارد ریال رسید
[شهروند] رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال ‌احمر گفت:   «از ابتدای شروع کرونا تاکنون مجموع کمک‌های مردمی برای مهار کرونا به ۱۱۵۰‌میلیارد ریال رسیده که این رقم شامل کمک‌های نقدی و غیرنقدی است.به گزارش مهر، محمد نصیری درباره آخرین اقدامات سازمان داوطلبان در زمینه پیشگیری از کرونا تا تاریخ  بیست‌وششم خرداد گفت: «از ابتدای شروع کرونا تاکنون مجموع کمک‌های مردمی به حساب‌های جمعیت هلال ‌احمر برای مهار این بیماری به رقم ۱۱۵۰‌میلیارد ریال رسیده است؛ کمک‌های نقدی شامل ۳۲۰‌میلیارد ریال و کمک‌های غیرنقدی شامل ۸۳۱‌میلیارد ریال است.»
۹۵ درصد جمعیت روستایی کشور تحت پوشش خدمات دهیاریها هستند
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / وزارت کشور / وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / شبکه ملی اطلاعات / وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات / سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور / سازمان بهزیستی کشور
۹۵ درصد جمعیت روستایی کشور تحت پوشش خدمات دهیاریها هستند
تهران-ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با تاکید بر اینکه ۹۵ درصد جمعیت روستایی کشور تحت پوشش خدمات بیش از ۳۷ هزارو ۸۰ دهیاری هستند از آمادگی برای اجرای طرح بهره گیری روستاییان و دهیاری های دانش پایه و منتخب کشور از خدمات نوین مخابرات با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اپراتورهای این حوزه خبر داد.
اعتماد عمومی در گرو اعطای حق انتخاب به مردم است
۱۳۹۹/۰۳/۲۳ / ویروس کرونا / مشارکت انتخاباتی / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
اعتماد عمومی در گرو اعطای حق انتخاب به مردم است
تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر کسب اعتماد عمومی را در گرو اعطای حق انتخاب به مردم دانست و گفت: اگر می‌خواهیم اعتماد عمومی برپا شود، باید به همه مردم حق انتخاب دهیم.
سقوط خودرو به دره در چالوس ۶ زخمی بر جای گذاشت
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / نوشهر / چالوس / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
سقوط خودرو به دره در چالوس ۶ زخمی بر جای گذاشت
نوشهر - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از سقوط یک دستگاه خودرو به دره در جاده روستایی " فشکور " بخش مرزن آباد این شهرستان خبر داد و گفت که در جریان این حادثه ۶ نفر زخمی شدند که چهار نفر نوجوان هستند.
راه‌اندازی مجدد بیمارستان هلال‌احمر ایران در پایتخت یمن
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / یمن / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
راه‌اندازی مجدد بیمارستان هلال‌احمر ایران در پایتخت یمن
تهران - ایرنا - سخنگوی جمعیت هلال‌احمر از راه‌اندازی مجدد بیمارستان 70 تخت خوابه هلال‌احمر ایران در صنعا پایتخت یمن خبر داد.
جسد غرق شده دختر ۹ ساله کرجی در رودخانه چالوس پیدا شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / نوشهر / چالوس / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
جسد غرق شده دختر ۹ ساله کرجی در رودخانه چالوس پیدا شد
نوشهر - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر چالوس گفت که جسد یک دختر ۹ ساله کرجی که جمعه گذشته در رودخانه چالوس غرق شده بودٰ، عصر امروز پنجشنبه پیدا شد.
سرعت عمل در بحران، ارزش افزوده است
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سیل / زلزله
سرعت عمل در بحران، ارزش افزوده است
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، تسهیل و تسریع در انتقال و تحویل اقلام اهدایی مربوط به مشارکت‌های مردمی در سوانح و بلایا از مسیرهای هوایی و زمینی در شرایط اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث و سوانح را بسیار مهم دانست و از آن به عنوان یک ارزش افزوده یاد کرد.
واریز کفاره 10 میلیاردی جمع آوری شده ازسوی هلال به حساب نیازمندان
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
واریز کفاره 10 میلیاردی جمع آوری شده ازسوی هلال به حساب نیازمندان
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمع آوری 10 میلیارد ریالی کفاره روزه از سوی هلال احمر خبر داد و گفت: با توجه به مسائل شرعی مربوط به کفاره این رقم صرفا با امکان خرید از نانوایی‌ها در حساب حدود 10 هزار خانوار جزو دهک‌های پایین درآمدی جامعه واریز خواهد شد.
داوطلبان هلال احمر ۲۰ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / کرونا / سازمان انتقال خون ایران / حمایت از بیماران خاص / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
داوطلبان هلال احمر ۲۰ هزار واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از ترغیب و تشویق داوطلبان این سازمان برای اهدای خون به بیماران نیازمند با توجه به کمبود ذخیره این مایع حیات بخش در سراسر کشور خبر داد و گفت: با انجام این عمل خداپسندانه ۲۰ هزار و ۳۱ واحد خون توسط داوطلبان هلال احمر به بیماران نیازمند اهدا شد.
مجموع کمک‌های مردمی برای مهار کرونا به مرز ۹۲۰ میلیارد ریال رسید/رسیدگی به هزار منطقه حاشیه نشین
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / سازمان داوطلبان هلال احمر / ویروس کرونا / کمک به نیازمندان / کمک مردمی / وحید سلیمی
مجموع کمک‌های مردمی برای مهار کرونا به مرز ۹۲۰ میلیارد ریال رسید/رسیدگی به هزار منطقه حاشیه نشین
معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی به جمعیت هلال احمر در خصوص کرونا به رقم ۹۲۰ میلیارد ریال رسیده است.
شهادت پزشک داوطلب هلال‌احمر در خط مقدم مبارزه با کرونا
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر
شهادت پزشک داوطلب هلال‌احمر در خط مقدم مبارزه با کرونا
تهران - ایرنا - روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا، بر اثر ابتلا به این ویروس، به شهادت رسید.
اجرای طرح «دَست یار» برای تامین نان نیازمندان توسط هلال‌احمر
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کرونا و قشرهای آسیب پذیر
اجرای طرح «دَست یار» برای تامین نان نیازمندان توسط هلال‌احمر
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از اجرای طرح «دَست یار» جمع‌آوری کفاره روزه برای تامین نان نیازمندان توسط این جمعیت خبر داد.
قوسیان مقدم بار دیگر دبیرکل جمعیت هلال‌احمر شد
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / دانشگاه تهران / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
قوسیان مقدم بار دیگر دبیرکل جمعیت هلال‌احمر شد
تهران - ایرنا - کریم همتی رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی، محمدحسن قوسیان مقدم را برای دومین بار به عنوان دبیرکل این جمعیت منصوب کرد.
مهم‌ترین رویکرد اثرگذار سازمان جوانان هلال احمر
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / محمد گلفشان / سازمان جوانان هلال احمر / جوانان
مهم‌ترین رویکرد اثرگذار سازمان جوانان هلال احمر
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: جذب آگاهانه داوطلبان جوان، مهم ترین رویکرد اثرگذار سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است و باید در این حوزه سرمایه گذاری کرد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر منصوب شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / هلال احمر
سخنگوی جمعیت هلال احمر منصوب شد
رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان داوطلبان را با حفظ سمت به عنوان سخنگوی جمعیت هلال احمر منصوب کرد.
رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر سخنگو هم شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر
رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر سخنگو هم شد
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال‌احمر، محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان را با حفظ سمت به عنوان سخنگوی این جمعیت منصوب کرد.
توزیع حدود ۳۶ هزار سبد غذایی بین نیازمندان ۲۴ استان
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
توزیع حدود ۳۶ هزار سبد غذایی بین نیازمندان ۲۴ استان
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از توزیع حدود ۳۶ هزار سبد غذایی از سوی داوطلبان این جمعیت بین افراد نیازمند، کم برخوردار و متاثر از آسیب‌های ناشی از شیوع کرونا در ۲۴ استان خبر داد.
ضدعفونی ۴۳ زندان از سوی هلال احمر
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ضدعفونی ۴۳ زندان از سوی هلال احمر
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اقدامات این سازمان در زمینه مقابله با کرونا ویروس از زمان شیوع این بیماری تا ۱۳ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.
کمک 800 میلیاردی خیران به هلال احمر برای مقابله با کرونا/ برپایی 884 کارگاه تولید ماسک و گان توسط داوطلبان
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کمک 800 میلیاردی خیران به هلال احمر برای مقابله با کرونا/ برپایی 884 کارگاه تولید ماسک و گان توسط داوطلبان
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درباره اقدامات این سازمان در زمینه پیشگیری از کرونا از ابتدای شیوع این بیماری گفت: مبلغ 813 میلیارد ریال از سوی خیران و مردم برای مقابله و پیشگیری از کرونا به هلال احمر کمک شده است.
ایران کمترین آمار فوت ناشی از کرونا را نسبت به جمعیت داشته‌است
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / ویروس کرونا / شهر تهران / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / ماه مبارک رمضان؛ روزگار کرونایی / رفتار مومنانه و همدلانه ایرانیان در روزگار کرونا / کرونا و قشرهای آسیب پذیر
ایران کمترین آمار فوت ناشی از کرونا را نسبت به جمعیت داشته‌است
تهران- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر گفت: با وجود آنکه در ابتدای شیوع ویروس کرونا، ایران بعد از چین بیشترین آمار مبتلایان را داشت، امروز کشورمان نسبت به جمعیت کمترین آمار فوتی را داشته است.
فعالیت داوطلبانه ۷۲هزار نفر با محوریت هلال احمر برای مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
فعالیت داوطلبانه ۷۲هزار نفر با محوریت هلال احمر برای مقابله با کرونا
ایلنا: ​رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از همکاری ۷۲ هزار و ۶۹۴ داوطلب با هلال‌احمر در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
پویش دست یار
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / بانک ملت / سهم_من_در_مهارکرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / دولت / علی ربیعی / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
پویش دست یار
تهران- ایرنا- طرح پویش «دست یار» با هدف کمک به معیشت مردم به همت هلال‌احمر و برای مقابله با کرونا برگزار می‌شود. این کمپین که با توجه به درخواست‌های مردم تشکیل شده در فضای اینستاگرام نیز از پویش‌های پرطرفدار و فعال به شمار می‌آید.
 هلال‌احمر و سازمان پدافند غیرعامل برای کاهش آسیب‌ها تفاهم‌نامه امضا کردند 
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / پدافند غیر عامل / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر
 هلال‌احمر و سازمان پدافند غیرعامل برای کاهش آسیب‌ها تفاهم‌نامه امضا کردند 
تهران - ایرنا - روسای جمعیت هلال احمر و سازمان پدافند غیرعامل بمنظور تلاش برای هماهنگی بیشتر و کاهش آسیب‌ها در بحران، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.
هدف هلال احمر خدمت شایسته به زائران است
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / سازمان حج و زیارت / مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر / عراق
هدف هلال احمر خدمت شایسته به زائران است
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه همکاری و ارتباط دوسویه و تنگاتنگ میان هلال احمر و سازمان حج و زیارت مهم است گفت:‌ هدف هلال احمر، خدمت شایسته به زائران است.
تشکل مردم نهاد، همکار هلال احمر در پاندمی کووید ۱۹/تامین نیازهای ۳۳۰ بیمارستان در سراسر کشور
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
تشکل مردم نهاد، همکار هلال احمر در پاندمی کووید ۱۹/تامین نیازهای ۳۳۰ بیمارستان در سراسر کشور
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از فعالیت تشکل های مردم نهاد برای پشتیبانی و تامین نیازهای ۳۳۰ بیمارستان در سراسر کشور در زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ خبر داد.
هلال‌احمر همکار موسسات خیریه و عام‌المنفعه است
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کریم همتی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
هلال‌احمر همکار موسسات خیریه و عام‌المنفعه است
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر موسسات خیریه و عام‌المنفعه را نه یک رقیب بلکه یک همکار و همراه خود می‌داند و تلاش می‌کند تا با هم افزایی و برنامه ریزی مشترک، عدالت بیشتری در دسترس آسیب دیدگان به کمک‌ها ایجاد شود.
پیگیری اجرای «شهید خدمت» برای نیروهای خیریه ها در کمیسیون بهداشت/فعالیت تشکل ها در ۳۳۰ بیمارستان
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / محمد نصیری / سازمان داوطلبان هلال احمر / تشکل های مردم نهاد (NGO) / کمکهای مردمی / ویروس کرونا
پیگیری اجرای «شهید خدمت» برای نیروهای خیریه ها در کمیسیون بهداشت/فعالیت تشکل ها در ۳۳۰ بیمارستان
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: مسئله شهید خدمت برای نیروهای تشکل‌ها، گروه‌ها جهادی و خیریه‌ها فردا از سوی رئیس جمعیت هلال احمر در کمیسیون بهداشت سلامت پیگیری خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
امدادرسانی و اسکان اضطراری بیش از 140 نفر در سیلاب سبزوار
[شهروند] مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر خراسان رضوی گفت:   «با تلاش امدادگران 140 نفر از مردم روستای بهانگر سبزوار از سیلاب رهاسازی شده و اسکان اضطراری یافتند.»دکتر سیدمجتبی احمدی افزود: «با توجه به اعلام وضع هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و وقوع سیلاب، با اعلام وقوع سیل در روستاهای اطراف سبزوار و داورزن، 60 امدادگر به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.»دکتر احمدی گفت: «روستای بهانگر که در کوهپایه سفید مهر است در سیلاب محاصره شد که با اطلاع از وسعت حادثه و گرفتارشدن مردم این روستا در سیلاب، بلافاصله تیم‌های امدادی هلال ‌احمر به منطقه حادثه اعزام شدند.»مدیرعامل جمعیت هلال ‌احمر خراسان رضوی افزود: «با توجه به وسعت حادثه بالغ …
بیش از ۴۲ هزار داوطلب در طرح شکست کرونا همکاری می‌کنند
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
بیش از ۴۲ هزار داوطلب در طرح شکست کرونا همکاری می‌کنند
محمد نصیری درباره خدمات سازمان داوطلبان هلال احمر در مقابله با ویروس کرونا گفت: از ابتدای شیوع این ویروس تا ۱۴ فروردین ماه، ۴۲ هزار و ۲۹۹ داوطلب با انجام ۴۳۱ هزار و ۶۲۶ نفر ساعت کار داوطلبی، برای قطع زنجیره انتقال ویروس با جمعیت هلال احمر همکاری کرده اند.
توزیع داوطلبانه بیش از ۱۳۰ هزار بسته بهداشتی برای پیشگیری از کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
توزیع داوطلبانه بیش از ۱۳۰ هزار بسته بهداشتی برای پیشگیری از کرونا
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از توزیع ۱۳۰ هزار و ۷۵۶ بسته و پک بهداشتی از سوی داوطلبان این سازمان به منظور پیشگیری از کرونا در کشور خبر داد.
۳۶۹ متاثر حوادث جوی در ۴۸ ساعت گذشته امدادرسانی شدند
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
۳۶۹ متاثر حوادث جوی در ۴۸ ساعت گذشته امدادرسانی شدند
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امداد رسانی امدادگران و نجات‌گران هلال احمر به ۳۶۹ نفر از هموطنان متاثر از حوادث جوی ۴۸ ساعت گذشته در ۱۵ استان کشور خبر داد.
پرداخت کمک معیشتی به خانوارهای نیازمند مبتلا به کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
پرداخت کمک معیشتی به خانوارهای نیازمند مبتلا به کرونا
میزان نوشت: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از پرداخت کمک معیشت به حساب سرپرستان خانوار نیازمند مبتلا به کرونا در کمتر از ۱۲ ساعت از زمان شناسایی افراد خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مشارکت متعهدانه مهم‌ترین مولفه در شکست کرونا
[حسام خراسانی] خبر و تصویر تعدادی از داوطلبان که در یک کارگاه کوچک در حال تولید ماسک هستند در روزهای اخیر با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شده است. برخی از کاربران در توصیف این اتفاق «داوطلبان یاریگر» نوشته و آن را تابلویی دوست‌داشتنی از مردم ایران دانستند که نشان‌دهنده وحدت میان آ‌نهاست. انتشار عکس‌هایی از داوطلبان خندان که در فعالیت‌های اجتماعی همراه شدند، در سال‌های جدید در فضای مجازی با بازخوردهای بسیاری همراه شد. گروه‌های مختلف جهادی در میان طلاب و بسیج‌ و اعضای داوطلب سازمان‌های مردم‌نهاد سعی ‌کرده‌‌اند با برنامه‌ریزی در عرصه پیشگیری، تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی فعالیت و حضور …
۹۶۵هزار نفر در استان بوشهر تب سنجی شدند
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / بوشهر / غربالگری / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
۹۶۵هزار نفر در استان بوشهر تب سنجی شدند
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: از ۹ اسفند سال گذشته تا ۱۴ فروردین سال جاری ۹۶۵هزار و ۱۲ نفر از سرنشینان ۳۶۶هزار و ۵۵۰ خودرو توسط این جمعیت غربالگری و تب سنجی شدند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
شرط اعلام شماره حساب از سوی تشکل‌ها برای دریافت کمک‌های مردمی
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تاکید کرد که سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌ها برای دریافت کمک‌های دریافتی باید مجوزهای لازم را از جمعیت هلال احمر دریافت کنند و در غیر این صورت حسابشان مسدود خواهد شد.محمد نصیری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به قانون جدید مدیریت بحران کشور گفت: برابر این قانون هر تشکل، موسسه خیریه، سازمان مردم نهاد و ... که بخواهند از طریق اعلام شماره حساب اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کنند، باید ابتدا مجوزهای لازم را از جمعیت هلال احمر اخذ کنند. وی با بیان اینکه این اقدام سبب شفافیت هزینه‌ کرد و هدفمندشدن آن خواهد شد، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر در این شیوه با نظارت بر هزینه‌ها می‌تواند آن را در جای درست صرف کرده و توزیع آن عادلانه باشد.رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر …
کرونا، تهدیدی جدی در مناطق جنگی است
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کمیته بین المللی صلیب سرخ
کرونا، تهدیدی جدی در مناطق جنگی است
تهران - ایرنا - رییس کمیته بین المللی صلیب سرخ اعلام کرد: فقدان مراقبت‌های درمانی باعث ترس و وحشت از ورود بیرحمانه بیماری کووید ۱۹ به مناطق جنگی شده و این بیماری می‌تواند تهدیدی جدی برای زندگی کسانی باشد که در مناطق جنگی دیگر نه نامی و نه هویتی دارند.
ماسک و لباس یکبار مصرف به اندازه‌ نیاز در هلال احمر تولید می شود
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
ماسک و لباس یکبار مصرف به اندازه‌ نیاز در هلال احمر تولید می شود
تهران - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به تولید ماسک و لباس یکبار مصرف بیمارستانی در شرکت صنایع نساجی هلال ایران گفت: این محصولات به اندازه‌ نیاز روانی که به آنها از سوی مردم و کادر درمانی وجود دارد، در هلال احمر تولید می شود.
تولید ماسک توسط نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر+ فیلم
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
تولید ماسک توسط نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر+ فیلم
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تولید ماسک با مشارکت نیروهای داوطلب هلال احمر خبر داد و گفت: هم اکنون 300 خانه داوطلبی در سراسر کشور با مشارکت خیریه‌ها ‌و داوطلبان ماسک تولید می‌کنند.
تشریح نحوه کمک به مناطق محروم برای مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
تشریح نحوه کمک به مناطق محروم برای مقابله با کرونا
معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر شیوه‌های مشارکت مالی شهروندان برای کمک به مقابله با کرونا در مناطق محروم و کمتر برخوردار را تشریح کرد.
370 هزار ماسک در خانه‌های هلال کشور تولید شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / استانی-اجتماعی / ماسک / هلال‌احمر
370 هزار ماسک در خانه‌های هلال کشور تولید شد
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در 320 کارگاه که در قالب خانه‌های هلال فعالیت می‌کنند طی 15 روز گذشته 370 هزار ماسک تولید شده است، گفت: این ماسک‌ها در مناطق محروم و حاشیه شهرها توزیع می‌شود.
تب سنجی از سرنشینان ۱۱ هزار خودرو در عوارضی تهران_ پردیس
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / ویروس کرونا / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / عبدالعظیم رضایی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
تب سنجی از سرنشینان ۱۱ هزار خودرو در عوارضی تهران_ پردیس
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس گفت: آزمایش تب سنجی از سرنشینان ۱۱ هزار خودروی عبوری از محل عوارضی تهران –پردیس توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است.
تولید روزانه ۲.۵ تا سه میلیون ماسک ظرف ۱۰ روز آینده
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / ستاد اجرایی فرمان امام / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
تولید روزانه ۲.۵ تا سه میلیون ماسک ظرف ۱۰ روز آینده
تهران - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: ظرف یک هفته و حداکثر ۱۰ روز آینده در ستاد اجرایی با تجهیزاتی که تدارک دیده شده روزانه نزدیک به ۲.۵ تا سه میلیون ماسک معمولی و ۲۰۰ هزار ماسک N۹۵ تولید خواهد شد.
ویدئوکنفرانس رییس جمهوری با پایگاه امدادرسانی هلال احمر،...
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / ویروس کرونا / اراک / کردستان / قم / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / حسن روحانی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
ویدئوکنفرانس رییس جمهوری با پایگاه امدادرسانی هلال احمر،...
رئیس جمهوری روز دوشنبه در ارتباط ویدئوکنفرانسی با پایگاه امدادرسانی جمعیت هلال احمر مستقر در عوارضی تهران- قم، بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک و کارخانه تولید مواد بهداشتی و شوینده استان کردستان در جریان اقدامات و تدابیر انجام شده برای مدیریت و مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.
حادثه سیل در کنگان بوشهر سبب جان باختن ۳ نفر شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / بوشهر / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کنگان / سیل / بارش های بهاری
حادثه سیل در کنگان بوشهر سبب جان باختن ۳ نفر شد
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: حادثه سیل روز گذشته در شهرستان کنگان سبب جان باختن ۳ نفر شد.
ایستگاه‌های تب سنجی بوشهر تا پایان بحران کرونا فعال است
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / استانداری بوشهر / بوشهر / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
ایستگاه‌های تب سنجی بوشهر تا پایان بحران کرونا فعال است
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ایستگاه‌های تب سنجی تا پایان بحران بیماری کرونا فعالانه در مبادی ورودی‌های این استان فعال هستند.
شناسایی ۲۴۰۰ مسافر با علائم مشکوک کرونا تا اول فروردین
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / ویروس کرونا / قم / قرنطینه / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / چین
شناسایی ۲۴۰۰ مسافر با علائم مشکوک کرونا تا اول فروردین
تهران - ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر گفت: از روز ۲۷ اسفند تا اول فروردین ماه، تعداد ۹۷۰ هزار خودرو با ظرفیت حدود سه میلیون مسافر از استان‌های درگیر کرونا خارج شده‌اند که حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نفر از این مسافران دارای علائم بیماری کرونا مثل تب و سایر علائم بودند.
دومین بخش کمک‌های سام‌سرویس تحویل هلال احمر شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ / ویروس کرونا / استانداری تهران / جمعیت هلال احمر استان تهران / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
دومین بخش کمک‌های سام‌سرویس تحویل هلال احمر شد
تهران - ایرنا - رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: دومین بخش کمک‌های شرکت سام سرویس (سهامی خاص) برای استفاده بیماران کرونایی در مراکز درمانی، بیمارستانی و نقاهتگاهی، ظهر امروز (جمعه یکم فروردین ۹۹) در محل سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، تحویل مسوولان این سازمان شد.
سرپرست هلال احمر: سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ / سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / کریم همتی / سیل / مرتضی سلیمی / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
سرپرست هلال احمر: سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود
تهران - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر در نخستین روز سال نو با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات، شرایط مدیریت بحران‌های پیش روی را بررسی و تاکید کرد باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود.  
اهدای 90 هزار کاور کفش به هلال احمر برای استفاده کادر درمانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اهدای 90 هزار کاور کفش به هلال احمر برای استفاده کادر درمانی
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اهدای 90 هزار کاور کفش یکبار مصرف از سوی شرکت سام سرویس (سهامی خاص) برای استفاده کادر درمانی در مراکز درمانی، بیمارستانی و نقاهتگاهی خبر داد.
توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در شهرستان سردشت+ تصاویر
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در شهرستان سردشت+ تصاویر
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در شهرستان سردشت و پیشگیری از آسیب اهالی منطقه از ویروس کرونا خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •