جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
اسماعیل عبادی
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
تلاش کامپوند برای جهانی شدن
اسماعیل عبادی مربی تیم ملی کامپوند درباره شرایط تمرینی تیمش گفت:«در دو مرحله اردویی که داشتیم بیشتر سعی کردیم روی بحث آماده‌سازی کمانداران، تقویت عضلاتی که درگیر کمان هستند و آمادگی روانی ورزشکاران کار کنیم تا کم کم آنها را برای تمرینات حرفه‌ای و مسابقات آماده کنیم. با توجه به این که امسال تمام رویدادهای بین‌المللی به خاطر کرونا لغو شد، سعی داریم تمرینات خود را حتی در شرایط کرونایی با جدیت انجام دهیم تا آمادگی بدنی ورزشکاران را حفظ و آنها را برای مسابقاتی که فدراسیون در نظر دارد، آماده کنیم.»  وی با اشاره به جوانگرایی تیم ملی کامپوند گفت:«نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد ترکیب تیم تغییر کرده و جوان شده است. با هدف‌گذاری می‌خواهیم با حضور قدرتمند در مسابقات …
سرمربی تیم ملی کامپوند: تا پایان سال اردوهای منظم و متوالی داریم
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / اسماعیل عبادی / تیم ملی تیر و کمان / ریکرو
سرمربی تیم ملی کامپوند: تا پایان سال اردوهای منظم و متوالی داریم
سرمربی تیم ملی کامپوند تاکید کرد با توجه به حل مشکل خوابگاه کمانداران در سایت آزادی این تیم تا پایان سال اردوهای منظم و متوالی در تهران خواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
اردوی کمانداران در آزادی
سومین اردوی آمادگی کمانداران از روز شنبه ۱۰ آبان در سایت تیروکمان برگزار می‌شود. در این اردو بانوان کماندار در رشته‌های ریکرو و کامپوند به دلیل مرتفع شدن مشکل خوابگاه با نفرات کامل در اردوی آزادی حضور خواهند داشت و در بخش مردان تنها نفراتی که ساکن استان تهران و البرز هستند در اردو شرکت خواهند کرد. جهت حضور کمانداران در اردوی آمادگی، توسط فدراسیون از ورزشکاران تست کرونا گرفته شد و پس از اعلام نتیجه تست، به صورت رسمی اردوی تیم ملی تیروکمان از روز شنبه در سایت آزادی برپا می‌شود. محمدصالح پالیزبان، آرمین پاکزاد، کیارش فرزان، آرزو طاهریان، شیرین ریحانی، گیسا بایبوردی و فاطمه عزیزی نفرات دعوت شده به اردوی کامپوند هستند. هدایت این تیم را اسماعیل عبادی بر عهده دارد. همچنین پارمیدا قاسمی، …
عبادی: هرچند رکورد کمانداران افت پیدا کرده اما شرایط راضی کننده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / اسماعیل عبادی
عبادی: هرچند رکورد کمانداران افت پیدا کرده اما شرایط راضی کننده است
مربی تیم ملی کامپوند پس از برگزاری اولین اردوی کمانداران در آب یک قزوین گفت: هر چند کمانداران 7 ماه از اردوی آمادگی دور بودند اما کمتر با افت رکورد مواجه شده بودند و شرایط راضی کننده بود.
پایان اردوی تیم ملی کامپوند در آبیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / کامپوند / اسماعیل عبادی / آبیک
پایان اردوی تیم ملی کامپوند در آبیک
آبیک – سرمربی تیم ملی کامپوند از پایان اردوی ۱۰ روزه این تیم در شهرستان آبیک خبر داد.
عبادی: کامپوند ایران را در جهان دوباره مطرح خواهم کرد
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / اسماعیل عبادی
عبادی: کامپوند ایران را در جهان دوباره مطرح خواهم کرد
مربی تیم ملی کامپوند گفت: تلاش بر این است تا کامپوند ایران را دوباره در جهان مطرح کنیم و به جایگاه قبل بازگردانیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
عبادی: برای قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی برنامه داریم/ امیدواریم تیمی خوب و جوان را آماده کنیم
اسماعیل عبادی، مربی تیم ملی کامپوند ایران گفت که برنامه اصلی این تیم برای بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا در سال‌های 2021 و 2022 است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
شعبانی‌بهار: امیدوارم دوران مربیگری عبادی مانند قهرمانی‌اش باشد/ ۵۰ درصد از پاداش وزیری پرداخت شده است
غلامرضا شعبانی‌بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی ابراز امیدواری کرد، اسماعیل عبادی در دوران سرمربیگری‌اش مانند دوره ورزشکاری و قهرمانی خود موفق باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / تیم ملی تیروکمان
اسماعیل عبادی مربی تیم ملی کامپوند شد
طی حکمی از سوی غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان، اسماعیل عبادی مربی تیم ملی کامپوند شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
تصاویر / افتتاح و بهره برداری از آکادمی بین المللی تیراندازی با کمان
آئین افتتاح و بهره برداری از آکادمی بین المللی تیراندازی با کمان، عصر شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد. در جریان حضور وزیر ورزش و جوانان ، از اسماعیل عبادی ملی پوش پرافتخار تیروکمان که به تازگی از دنیای ورزشی خداحافظی کرده تجلیل به عمل آمد .در ادامه آکادمی تیراندازی با کمان با حضور دکتر سلطانی فر افتتاح و به بهره برداری رسید .
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بازدید وزیر ورزش از اردوی تیراندازی با کمان/تجلیل از اسماعیل عبادی+عکس
وزیر ورزش و جوانان عصر امروز از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان بازدید کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹ / تیم ملی تیروکمان
حذف زهرا نعمتی و اسماعیل عبادی از جام جهانی چین
در ادامه مسابقات تیروکمان کاپ جهانی که در شانگهای چین در حال برگزاری است، کمانداران ایران با شکست برابر حریفان خود از گردونه مسابقات کنار رفتند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دوکماندار کامپوند ایران به مرحله یک شانزدهم‌ کاپ جهانی صعود کردند
اسماعیل عبادی و محمد صالح پالیزبان با غلبه بر رقبای خود راهی مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‎های تیروکمان کاپ جهانی چین شدند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵
کماندار قزوینی در اردوی تیم ملی حضور یافت
قزوین – ایرنا – رییس هیات تیراندازی با کمان استان قزوین گفت: اسماعیل عبادی کماندار استان در اردوی تیم ملی کامپوند به میزبانی همدان حضور یافت.
 •  •  •  •  •  •