یکشنبه, ۲۷ مهر, ۱۳۹۹ / 18 October, 2020
افتتاح طرح
حرکت مستمر دولت از بازسازی مناطق سیلزده تا فعالیت‌های عمرانی
۳ ساعت قبل / توسعه ایران / دولت تدبیر و امید / جهش تولید / کارآمدی دولت / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
حرکت مستمر دولت از بازسازی مناطق سیلزده تا فعالیت‌های عمرانی
استان‌ها- ایرنا- افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی در هفته سوم مهرماه در کشور نشان می‌دهد که حرکت توسعه در استان‌های مختلف با وجود همه تحریم‌ها و شرایط سخت داخلی و خارجی متوقف نشده و دولت تلاش خود را برای رفع کاستی‌های زیرساختی و جهش تولید به کار بسته است.
از افتتاح طرح توسعه شرکت تولید ماسک تا  رفع انسداد حساب تن ماهی بندرعباس
۲ روز قبل / استانی-اقتصادی / اخبار اقتصادی - هرمزگان
از افتتاح طرح توسعه شرکت تولید ماسک تا رفع انسداد حساب تن ماهی بندرعباس
طرح توسعه پدرام طب بندرعباس با ظرفیت تولید ۱۲۰هزار ماسک با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
ببینید | محدودیت‌های کرونایی تهران ادامه می‌یابد
۲ روز قبل / محسنی بندپی / ویروس کرونا / شهر تهران / ستاد ملی مقابله با کرونا
ببینید | محدودیت‌های کرونایی تهران ادامه می‌یابد
انوشیروان محسنی بندپی روز پنجشنبه درحاشیه افتتاح طرح‌های صنعتی قرچک در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا، محدودیت‌های کرونایی اعمال شده در استان تهران تداوم پیدا کرده و همزمان با آن، تست‌های غربالگری اضافی در مناطق مختلف استان تهران انجام می‌شود. منبع: شبکه خبر
آزادسازی ۳ هزار هکتار از حریم رودخانه‌ها
۴ روز قبل
آزادسازی ۳ هزار هکتار از حریم رودخانه‌ها
وزیر نیرو با اشاره به آزادسازی ۲۸۵۰ هکتار حریم و بستر رودخانه گفت: امسال سه هزار هکتار دیگر در برنامه جانمایی شده است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در مراسم افتتاح طرح‌های ملی نوسازی و بازسازی مناطق سیل‌زده با اشاره به تشکیل هیات ویژه بررسی سیلاب اظهار کرد: در فروردین ۹۸، با دستور رئیس‌جمهوری برای نخستین بار ظرفیتی معادل ۷۰۰ نفر از کارشناسان و اساتید از همه دانشگاه‌های کشور به مدیریت دانشگاه تهران موضوع بررسی سیلاب و مدیریت چند‌منظوره آن را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: حاصل کار چند ماه این مجموعه وسیع، ۱۷ جلد گزارش در بخش‌های مختلف با حدود ۸ هزار صفحه است که امیدواریم در آینده نزدیک منتشر شود و یافته‌های مورد نیاز برای حکمرانی مناسب‌تر سیلاب یکی از دستاوردهای …
ماجرای خروج نمایندگان خوزستان از جلسه ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور
۵ روز قبل / حسن روحانی رئیس جمهور / سیل خوزستان / نمایندگان خوزستان
ماجرای خروج نمایندگان خوزستان از جلسه ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور
به گزارش مهر، حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد شامگاه امروز بعد از پایان جلسه افتتاح طرح‌های بازسازی شده سیل فروردین ۹۸ با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وجود تلاش نمایندگان برای تأمین آب بخش کشاورزی و اصلاح بخش‌های آسیب دیده از سیل ولی واقعیتش این است که ما اراضی زیادی را در ایام سیل از دست دادیم که بر اثر نفوذ جریان سیلابی که هم شور بود و مشکلات جدی داشت خیلی از اراضی تخریب و نخل‌ها از بین رفت که متأسفانه اصلاح نشدند.
روحانی: مردم ایران در طول چند سال گذشته در حوادث سختی مقاوم و سرافراز بوده‌اند /  دولت تدبیر و امید کار بزرگی در عرصه سدسازی انجام داده است / مقاومت سدهای ساخت مهندسان ایرانی در برابر سیل ۹۸ تحسین برانگیز است
۵ روز قبل
روحانی: مردم ایران در طول چند سال گذشته در حوادث سختی مقاوم و سرافراز بوده‌اند / دولت تدبیر و امید کار بزرگی در عرصه سدسازی انجام داده است / مقاومت سدهای ساخت مهندسان ایرانی در برابر سیل ۹۸ تحسین برانگیز …
دکتر حسن روحانی عصر دوشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های ملی نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده کشور گفت: باید در سد سازی کوشا باشیم و دولت تدبیر و امید کار بزرگی در این عرصه انجام داده است. رئیس جمهور با اشاره به مقاومت سد‌های ساخت مهندسان ایرانی در جریان سیل ۹۸ افزود: طبق گزارش‌ها تاکنون ۲۰۰ سد بزرگ در دنیا در جریان سیل نتوانسته اند مقاومت کنند و شکستن آن‌ها آسیب سیل را در آن کشور‌ها چندین برابر کرده است، اما از افتخارات ما این است که هیچکدام از سد‌هایی که در ایران توسط متخصصان ایرانی اجرا شده بودند، در برابر این سیل عظیم نشکستند و این کار مهندسان ما تحسین برانگیز است.
افتتاح ۱۷ پروژه  بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده فروردین ماه سال ۱۳۹۸
۵ روز قبل / سیل / دولت دوازدهم / حسن روحانی
افتتاح ۱۷ پروژه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده فروردین ماه سال ۱۳۹۸
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور عصر دوشنبه در بیست و هشتمین هفته افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی سراسر کشور ۱۷ طرح و پروژه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده کشور در سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در حوزه‌های وزارت جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن را افتتاح کرد.
مشاور رئیس جمهور از مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس تقدیر کرد
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
مشاور رئیس جمهور از مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس تقدیر کرد
تبریز- دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و مشاور رئیس جمهور از تلاش و خدمات ارزشمند مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در افتتاح طرح های ملی ارس قدردانی کرد.
بالندگی صنعت برق هرمزگان در دولت تدبیر و امید
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / انرژی برق / صنعت آب و برق / دولت تدبیر و امید / هرمزگان / افتتاح طرح های آب و برق در هرمزگان
بالندگی صنعت برق هرمزگان در دولت تدبیر و امید
بندرعباس- ایرنا- صنعت برق از مهمترین و اصلی ترین زیرساخت های مورد نیاز توسعه اقتصادی در هر جامعه‎ای می باشد که امروز با تدبیر دولت تدبیر و امید، شاهد بالندگی این صنعت در استان هرمزگان هستیم.
آماده‌باش به مسوولان برای مقابله با سرمای زودرس/ تسریع در افتتاح طرح‌های زیرساختی کالپوش
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / استانی-اجتماعی / استاندار سمنان / رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش میامی / سمنان / علیرضا آشناگر / کالپوش
آماده‌باش به مسوولان برای مقابله با سرمای زودرس/ تسریع در افتتاح طرح‌های زیرساختی کالپوش
استاندار سمنان خواستار تسریع در بهره‌برداری از طرح‌های زیرساختی درحال احداث در سایت جدید روستای حسین آباد کالپوش برای اسکان اهالی رانش‌دیده این روستا شد.
گام های بلند دولت برای خدمتی ماندگار
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / توسعه ایران / افتتاح طرح / دولت تدبیر و امید / جهش تولید / کارآمدی دولت / وعده‌هایی که تحقق یافت / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
گام های بلند دولت برای خدمتی ماندگار
استان ها- ایرنا- چرخ‌های توسعه دولت تدبیر و امید این بار در استان‌های استان فارس ، خراسان جنوبی ، البرز ، کرمان ، اردبیل ، بوشهر ، همدان و هرمزگان به حرکت درآمد و بسیاری از اعضای کابینه و معاونان وزرا در برخی شهرستان‌ها حضور یافتند و ضمن افتتاح طرح ها از نزدیک در جریان مشکلات مناطق مربوطه قرار گرفتند.
۱۳۹۹/۰۷/۱۸ / طرح مسکن ملی / مسکن مهر
افتتاح طرح ملی مسکن در آبان با حضور روحانی/ سهم مسکن مهر از افتتاح چقدر است؟
به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با اشاره به افتتاح برخی از واحدهای طرح ملی مسکن، اظهار کرد: با حضور رییس‌جمهوری، روز اول آبان‌ماه در چهاربخش طرح‌های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحدهای باقیمانده مسکن مهر افتتاح و بهره‌برداری خواهند شد.
پنج پروژه عمرانی در ابرکوه بهره برداری شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / افتتاح طرح / سازمان برنامه و بودجه / ابرکوه / افتتاح طرح‌های آب و برق در کرمان و یزد
پنج پروژه عمرانی در ابرکوه بهره برداری شد
یزد - ایرنا - پنج پروژه عمرانی عصر چهارشنبه در آیینی با حضور ‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، امام جمعه بخش بهمن ، فرماندار ابرکوه و جمعی از مدیران استان و این شهرستان افتتاح شد .
فعالیت آزمایشی گُنُدله‌سازی بافق برای کاهش ۲۳ درصدی فروش سنگ آهن آغازشد
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / وزارت صنعت معدن و تجارت / فولاد / افتتاح طرح / کارخانه / بافق
فعالیت آزمایشی گُنُدله‌سازی بافق برای کاهش ۲۳ درصدی فروش سنگ آهن آغازشد
یزد -ایرنا - آغاز فعالیت آزمایشی کارخانه گُنُدله‌سازی سه چاهون بافق ، بستر را برای جلوگیری از خام فروشی ۲۳ درصدی سالانه سنگ آهن تولیدی این شهرستان که معادل چهارمیلیون تن است، فراهم ساخت.
معاون وزیر کشور: بحران‌ها، امور عمرانی را متوقف نکرده است 
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / بجنورد / ویروس کرونا / تحریم / توسعه ایران / توسعه اقتصادی / افتتاح طرح / اقتصاد مقاومتی / خراسان شمالی / سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور
معاون وزیر کشور: بحران‌ها، امور عمرانی را متوقف نکرده است 
بجنورد- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی در شرایط بحران‌ و تحریم‌ها متوقف نشده است و هر روز شاهد افتتاح طرح‌های مختلف و بهره‌مندی مردم از مزایای آن هستیم.
آیین افتتاح طرح های کلان ملی توسط رئیس جمهور
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
آیین افتتاح طرح های کلان ملی توسط رئیس جمهور
امروز رئیس جمهور ۲۵۱۱۰ طرح را شهرهای تهران، ایلام، اردبیل، بجنورد، کرمان، البرز، خراسان جنوبی، هرمزگان، همدان، بوشهر، خورستان و فارس را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
وزیر دفاع: ایران وارد لایه‌های عمیق‌تر خودکفایی شده ‌است 
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / نظامی / مشهد / امیر حاتمی / افتتاح طرح / کابل / دفاعی / جهش تولید / خودکفایی / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
وزیر دفاع: ایران وارد لایه‌های عمیق‌تر خودکفایی شده ‌است 
مشهد - ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دستاوردهای مختلف علمی، صنعتی و تولید کشورمان اشاره و بیان کرد: این مهم نشانگر آن است که جمهوری اسلامی ایران وارد لایه‌های عمیق‌تر خودکفایی و خوداتکایی شده ‌است.
تداوم توسعه روستایی با افتتاح بیش از ۳۰هزار طرح در ۷ استان
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / توسعه ایران / افتتاح طرح / توسعه روستایی / کارآمدی دولت / افتتاح بیش از ۳۳هزار طرح روستایی ‌و عشایری / پویش #هرهفته_الف_ب_ایران
تداوم توسعه روستایی با افتتاح بیش از ۳۰هزار طرح در ۷ استان
استان‌ها - ایرنا- روند ادامه‌دار افتتاح طرح های دولت عصر دوشنبه (۱۴ مهرماه) به استان‌های خراسان جنوبی، اردبیل، کرمان، همدان، مرکزی، فارس و ایلام رسید و این بار آبرسانی و گازرسانی به روستاها در اولویت بهره‌برداری از این پروژه ها قرار گرفت.
رونق زندگی عشایر با تامین آب پایدار
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / زندگی عشایری / وزارت جهاد کشاورزی / کم آبی / توسعه ایران / افتتاح طرح / سازمان امور عشایر ایران / خراسان جنوبی / کاظم خاوازی / افتتاح بیش از ۳۳هزار طرح روستایی ‌و عشایری / خدمات ماندگار و گام های توسعه در خراسان جنوبی
رونق زندگی عشایر با تامین آب پایدار
بیرجند - ایرنا - تلاش‌ بی‌وقفه برای آبرسانی پایدار به مناطق روستایی و عشایری در سال‌های اخیر خدمت ماندگاری بوده که علاوه بر رونق زندگی جامعه عشایری، زمینه تثبیت جمعیت و جهش تولید را در خراسان جنوبی فراهم کرده است.
۱۳۹۹/۰۷/۱۵
رئیس‌جمهوری : تحریم و بدگویی در کار ما تاثیر ندارد
[شهروند]حجت الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی عصر دوشنبه در بیست و هفتمین هفته «پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید»، در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های ملی حوزه روستایی و عشایری که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، با تبریک روز روستا از تلاش‌های انجام شده در وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی ودستگاه‌های اجرایی برای روستاییان و عشایر تشکر کرد و گفت: تا پایان کار دولت این خدمات را به عنوان یک وظیفه مهم اجتماعی ادامه می‌دهیم. رییس جمهوری با گرامیداشت ایام اربعین حسینی اظهارداشت: امروز بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان طرح در سراسر کشور و در بخش‌های دولتی و نهادهای انقلاب، بسیج سازندگی، کمیته امداد و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام و همه ارگان‌هایی …
 مراسم بهره‌برداری از طرح های روستایی ‌و عشایری با حضور رییس‌جمهور آغاز شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / بهره برداری از طرح های روستایی ‌و عشایری / طرح های روستایی ‌و عشایری
 مراسم بهره‌برداری از طرح های روستایی ‌و عشایری با حضور رییس‌جمهور آغاز شد
شفقنا- مراسم بهره‌برداری از   طرح های عمرانی و اشتغال روستایی وعشایری در بیست‌و هفتمین هفته افتتاح طرح‌های مهم ملی کشور با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید» با حضور رییس جمهوری آغاز شد. مراسم افتتاح بیش از ۶هزار و...
روحانی: جنگ علیه ملت ایران نمی‌تواند برای مدت طولانی ادامه داشته باشد
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / جهش تولید / توسعه روستایی / دولت / حسن روحانی / افتتاح بیش از ۳۳هزار طرح روستایی ‌و عشایری
روحانی: جنگ علیه ملت ایران نمی‌تواند برای مدت طولانی ادامه داشته باشد
رییس جمهوری امروز دوشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های ملی روستایی و عشایری با بیان اینکه تلاش و خدمت ما تا روز و ساعت آخر این دولت مثل روز اول ادامه خواهد یافت و در روحیه ما هیچ تزلزلی ایجاد نخواهد شد، گفت: نه تحریم دشمنان و جنگ اقتصادی آنها در این دو سال و نیم اخیر و نه بدگویی کانال‌های ضد انقلاب و فارسی زبان خارج از کشور و نه سخنان ناروای بعضی از افراد که ناآگاهانه سخن می گویند در روحیه ما و کار ما تاثیر ندارد.
ویدئو / افتتاح ویدئوکنفرانسی چندین طرح سراسر کشور با حضور رئیس‌جمهور
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / رئیس جمهور / حسن روحانی / طرح‌های ملی
ویدئو / افتتاح ویدئوکنفرانسی چندین طرح سراسر کشور با حضور رئیس‌جمهور
عصر دوشنبه (۱۴ مرداد)، آئین افتتاح شش هزار و ۷۵۰ طرح عمرانی، ۲۶ هزار و ۵۱۲ طرح اشتغال روستایی و عشایری و ۷۲ هزار و ۲۸۲ واحد مسکن روستایی در سراسر کشور به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد. حسن روحانی در این مراسم گفت: افتتاح طرح‌های ملی روستایی و عشایری با هزینه بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان بیانگر بخش محدودی از تلاش‌های دولت در راستای توسعه روستاهای کشور است.
نقش روستاییان در جنگ اقتصادی برای تامین امنیت غذایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / صندوق توسعه ملی / وزارت جهاد کشاورزی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / جامعه عشایری / وزارت راه و شهرسازی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / محمد جواد آذری جهرمی / توسعه روستایی / کاظم خاوازی / حسن روحانی
نقش روستاییان در جنگ اقتصادی برای تامین امنیت غذایی
تهران - ایرنا - رییس جمهوری در بیست و هفتمین هفته افتتاح طرح‌های ملی کشور همزمان با افتتاح بیش از ۳۳ هزار طرح عمرانی و اشتغال‌زایی روستایی و عشایری با سرمایه‌گذاری گذاری ۱۳ هزار و ۱۲۲ میلیارد تومانی تاکید کرد که روستاییان در شرایط جنگ اقتصادی امنیت غذایی ما را تامین می‌کنند و این بار را بر دوش می‌کشند.
ایجاد 210 هزار شغل در مناطق روستایی و عشایری
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / مناطق روستایی / روستا / رفاه اجتماعی / شغل / محمد شریعتمداری / وزیر تعاون / کار و رفاه اجتماعی
ایجاد 210 هزار شغل در مناطق روستایی و عشایری
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح طرح‌های روستایی وعشایری اعلام کرد: تا کنون از محل تسهیلات ارزان قیمت روستایی و عشایری 210 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
سخنان روحانی در مراسم افتتاح طرح‌های ملی روستایی و عشایری
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / افتتاح طرح / جهش تولید / اشتغال زایی / توسعه روستایی / دولت / حسن روحانی / افتتاح بیش از ۳۳هزار طرح روستایی ‌و عشایری
سخنان روحانی در مراسم افتتاح طرح‌های ملی روستایی و عشایری
رییس جمهوری امروز دوشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های ملی روستایی و عشایری از روستاییان به عنوان تولیدگران بزرگ کشور یاد کرد و گفت: خدمت رسانی به روستاییان و عشایر را به عنوان یک وظیفه مهم اجتماعی تا پایان کار دولت دوازدهم ادامه می‌دهیم.
طرح‌های برق‌رسانی به ۱۵۰ روستا افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / برق رسانی
طرح‌های برق‌رسانی به ۱۵۰ روستا افتتاح شد
آئین افتتاح طرح‌های برق‌رسانی به ۱۵۰ روستای فاقد برق در ۲۴ استان کشور، امروز با حضور رییس جمهور و وزیر نیرو از طریق ویدیو کنفرانس و به صورت همزمان در قالب بیست و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران برگزار شد.
اظهارات مهم رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / استان کرمان / خدمت رسانی / رئیس جمهور / مدرسه / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
اظهارات مهم رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی
رییس جمهوری گفت: خدمت رسانی به روستاییان و عشایر را به عنوان یک وظیفه مهم اجتماعی تا پایان کار دولت دوازدهم ادامه می‌دهیم.
۲۰ هزار خانوار عشایر تا پایان دولت از آب پایدار برخوردار می‌شوند
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / وزارت جهاد کشاورزی / ویدئوکنفرانس / توسعه ایران / دولت تدبیر و امید / افتتاح طرح / سازمان امور عشایر ایران / افتتاح بیش از ۳۳هزار طرح روستایی ‌و عشایری
۲۰ هزار خانوار عشایر تا پایان دولت از آب پایدار برخوردار می‌شوند
بیرجند - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز با افتتاح ۶۲۵ پروژه آبرسانی در کشور ۲۱ هزار خانوار عشایری به آب شرب سالم و پایدار دسترسی پیدا کردند که تا پایان دولت نیز ۲۰ هزار خانوار دیگر زیر پوشش قرار می‌گیرند.
افتتاح ٢ هزار و ٥٠٠ کیلومتر راه جدید روستایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / توسعه ایران / دولت تدبیر و امید / محمد اسلامی / افتتاح طرح / توسعه روستایی
افتتاح ٢ هزار و ٥٠٠ کیلومتر راه جدید روستایی
تهران- ایرنا- دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر طرح بهسازی و آسفالت راه‌ روستایی با حضور رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی به بهره‌برداری رسید.
۱۰ طرح برق منطقه‌ای در هرمزگان به بهره برداری رسید
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / انرژی برق / افتتاح طرح / هرمزگان / شرکت برق منطقه ای هرمزگان / وزارت نیرو
۱۰ طرح برق منطقه‌ای در هرمزگان به بهره برداری رسید
بندرعباس- ایرنا- ۱۰ طرح پست و خط فوق توزیع برق منطقه ای هرمزگان در قالب پویش الف_ب_ایران روز دوشنبه از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق به بهره برداری رسید.
معاون وزیر: ۳۳۵ طرح ورزش همگانی امسال افتتاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / ورزش همگانی / افتتاح طرح / مسعود سلطانی فر / سید عبدالحمید احمدی
معاون وزیر: ۳۳۵ طرح ورزش همگانی امسال افتتاح می‌شود
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان از افتتاح ۳۳۵ طرح ورزشی برای توسعه ورزش همگانی با مشارکت حداکثری فدراسیون‌ها در طول امسال خبر داد.
افتتاح ساختمان آموزش دانشگاه صنعتی شریف
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / افتتاح طرح / اسحاق جهانگیری / دانشگاه صنعتی شریف
افتتاح ساختمان آموزش دانشگاه صنعتی شریف
ایرنا-تهران- آیین افتتاح ساختمان آموزش دانشگاه صنعتی شریف امروز دوشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.
افتتاح طرح‌های شهری یزد با حضور معاون وزیر کشور
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / استانی-عکس / سازمان شهرداریها / معاون وزیر کشور / یزد
افتتاح طرح‌های شهری یزد با حضور معاون وزیر کشور
طرح‌های شهری استان یزد با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.
۶ طرح گردشگری اردستان با ارزش ۱۵۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / افتتاح طرح / اردستان / اصفهان / وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی / اقامتگاه بوم گردی
۶ طرح گردشگری اردستان با ارزش ۱۵۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید
کاشان- ایرنا- ۶ طرح گردشگری شهرستان اردستان با سرمایه‌گذاری نزدیک به ۱۵۵ میلیارد ریال روز جمعه در آیینی با حضور معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان اصفهان به بهره‌برداری رسید.
بهره‌برداری‌های ۵۰۴ میلیاردی برای علم و فناوری
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / افتتاح طرح / سورنا ستاری / واکسن / ویدیوژورنال
بهره‌برداری‌های ۵۰۴ میلیاردی برای علم و فناوری
امروز، طرح‌های مهمی از جمله خط تولید فراورده‌های مشتق از پلاسما و تولید واکسن اچ‌پی‌وی، افتتاح شد.
پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های نیمه تمام استان مرکزی اختصاص یافت
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / اراک / استان مرکزی / دولت تدبیر و امید / سازمان برنامه و بودجه / افتتاح طرح / محمدباقر نوبخت / اعتبار / دولت دوازدهم
پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های نیمه تمام استان مرکزی اختصاص یافت
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: پنج‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام این استان اختصاص داده شد و این طرح‌ها باید تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرند.
روحانی: شرکت‌های دانش بنیان در دولت تدبیر و امید افزایش ۱۰۰ برابری داشته اند / مصرف بهینه از نکات مهم و اصلی در بخش دارو و مواد غذایی است
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روحانی: شرکت‌های دانش بنیان در دولت تدبیر و امید افزایش ۱۰۰ برابری داشته اند / مصرف بهینه از نکات مهم و اصلی در بخش دارو و مواد غذایی است
رئیس جمهور افتتاح طرح های ملی در حوزه شرکت های دانش بنیان را به معنای ارتقای کشور در علم و فناوری دانست و گفت: شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه علم و فناوری کشور داشته اند و دولت با تمام توان از این شرکت ها حمایت می کند.
روحانی: شرکت‌های دانش بنیان در هفت سال گذشته ۱۰۰ برابر شده است
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / وزارت جهاد کشاورزی / افتتاح طرح / شرکت دانش بنیان / حسن روحانی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
روحانی: شرکت‌های دانش بنیان در هفت سال گذشته ۱۰۰ برابر شده است
رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از طرح های ملی، علمی و فناوری در حوزه معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و وزارت جهاد کشاورزی در استان های تهران، البرز و مرکزی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با تاکید بر این که در ۷ سال گذشته در زمینه شرکت‌های دانش بنیان تلاش بسیار خوبی شده است گفت: شرکت‌های دانش بنیان نسبت به ۷ سال پیش ۱۰۰ برابر شده است و این اهمیت فوق العاده‌ای دارد.
اسلامی: پروازی به سمت عراق در اربعین انجام نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / اداره کل راهداری استان تهران / محمد اسلامی / افتتاح طرح / وزارت راه و شهرسازی
اسلامی: پروازی به سمت عراق در اربعین انجام نمی‌شود
شهرری - ایرنا- وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه تدبیر نظام جمهوری اسلامی ایران و مصوبه ستاد ملی مقابله بر کرونا بر این اصل استوار است که مراسم اربعین برگزار نمی‌شود، تاکید کرد: نه بلیتی فروخته می‌شود و نه پروازی به سمت عراق برای مراسم اربعین خواهیم داشت.
بهره‌برداری از ۴ پروژه معاونت علمی و وزارت جهاد کشاورزی با دستور روحانی
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
بهره‌برداری از ۴ پروژه معاونت علمی و وزارت جهاد کشاورزی با دستور روحانی
رئیس جمهور در بیست و ششمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، ۴ پروژه مهم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهادکشاورزی را افتتاح کرد.
یک واحد پذیرایی با حضور سخنگوی دولت در نوشهر بهره‌برداری شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / نوشهر / افتتاح طرح / مازندران / اشتغال زایی
یک واحد پذیرایی با حضور سخنگوی دولت در نوشهر بهره‌برداری شد
نوشهر- ایرنا - مجموعه رستوران‌های ونوس در آئینی روز پنجشنبه با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت و شماری از مسئولان کشوری و استانی در منطقه "چلک " نوشهر به بهره‌برداری رسید.
افتتاح طرح‌های حوزه علمی و فناوری و کشاورزی در ۳ استان
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / ساوه / پلاسما / کرج / روحانی
افتتاح طرح‌های حوزه علمی و فناوری و کشاورزی در ۳ استان
تهران-ایرنا- طرح‌های ملی در حوزه‌های علمی و فناوری و کشاورزی در بیست و ششمین هفته از پویش «تدبیر و امید برای جهش تولید» به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رییس‌جمهوری افتتاح شد.
کمربندی سوم تهران پاییز امسال با حضور رییس جمهور افتتاح می شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / محمد اسلامی / وزارت راه و شهرسازی / افتتاح طرح عمرانی
کمربندی سوم تهران پاییز امسال با حضور رییس جمهور افتتاح می شود
ری- وزیر راه و شهرسازی گفت: کمربندی سوم تهران پاییز امسال با حضور رییس جمهور افتتاح می شود.
منازل مسکونی مددجویان استان مرکزی تا هشت ماه آینده بهره‌برداری می‌شوند
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / اراک / استان مرکزی / افتتاح طرح / دولت تدبیر و امید / سازمان برنامه و بودجه / محمدباقر نوبخت / مسکن
منازل مسکونی مددجویان استان مرکزی تا هشت ماه آینده بهره‌برداری می‌شوند
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی حداکثر تا هشت ماه آینده بهره‌برداری می‌شوند.
آیین بهره برداری از پروژه بهسازی کمربندی دوم تهران برگزار شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / وزارت راه و شهرسازی / استانداری تهران / افتتاح طرح عمرانی
آیین بهره برداری از پروژه بهسازی کمربندی دوم تهران برگزار شد
ری- آیین بهره برداری از پروژه بهسازی کمربندی دوم تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
رییس جمهوری بر تسریع در تکمیل آزاد راه چرمشهر - آبیک تاکید کرد
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / عزیز الله شهبازی  / افتتاح طرح / وزارت راه و شهرسازی / استان البرز
رییس جمهوری بر تسریع در تکمیل آزاد راه چرمشهر - آبیک تاکید کرد
کرج - ایرنا - رییس جمهوری اسلامی ایران در پاسخ درخواست عزیزاله شهبازی استاندار البرز بر تسریع در تکمیل آزاد راه آبیک - چرمشهر تا قبل از پایان سال جاری تاکید کرد.
اولین مدرسه پویا در بیرجند افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / مدرسه پویا / بیرجند / معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش / رضوان حکیم زاده / توسعه ایران / افتتاح طرح / خراسان جنوبی / بهداشت و سلامت / بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰
اولین مدرسه پویا در بیرجند افتتاح شد
بیرجند - ایرنا - اولین مدرسه پویا خراسان جنوبی با هدف افزایش فعالیت بدنی دانش‌آموزان روز سه‌شنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در بیرجند افتتاح شد.
توسعه زیرساخت‌های گردشگری یزد و چشم‌اندازی روشن برای رونق دوران پساکرونایی
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری / یزد / حسن روحانی / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
توسعه زیرساخت‌های گردشگری یزد و چشم‌اندازی روشن برای رونق دوران پساکرونایی
یزد- ایرنا - گردشگری بدون ایجاد زیرساخت‌های مناسب مانند هتل‌ها، اقامتگاه‌ها و سفره خانه‌های سنتی و دیگر خدمات مرتبط با این صنعت از جمله توسعه شبکه حمل و نقل، متحول نمی‌شود، اگرچه شیوع کرونا باعث تعطیلی بخش قابل توجهی از فعالیت‌های این صنعت در هشت ماه گذشته شده اما بدون شک برخورداری از زیرساخت‌های مناسب، احیا و رونق مجدد آن را در دوران پساکرونا تضمین می‌کند، این مهم از دید دولت دور نمانده و افتتاح چندین طرح گردشگری در بیست و پنجمین هفته افتتاح طرح‌ها در کشور و از جمله استان یزد، مبین توجه دولت به زیرساخت‌های این صنعت است.
وزیر جهاد کشاورزی: طرح‎‌های پرورش ماهی در قفس حمایت می‌شوند
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ / میگو / پرورش ماهی / توسعه اقتصادی / هرمزگان / کاظم خاوازی / تعیین تکلیف ترخیص کالا از گمرک و افتتاح طرح های فولادی و بندری در هرمزگان / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
وزیر جهاد کشاورزی: طرح‎‌های پرورش ماهی در قفس حمایت می‌شوند
بندرعباس - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی گفت: طرح های پرورش ماهی در قفس مورد حمایت این وزارتخانه قرار می گیرند و موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی در کنار فعالان این بخش قرار دارد.
کالاهای وارداتی نباید بیش از مدت متعارف در انبار گمرکات باقی بماند
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / کالای اساسی / گمرک جمهوری اسلامی ایران / اسحاق جهانگیری / هرمزگان / اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان / تعیین تکلیف ترخیص کالا از گمرک و افتتاح طرح های فولادی و بندری در هرمزگان
کالاهای وارداتی نباید بیش از مدت متعارف در انبار گمرکات باقی بماند
بندرعباس- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با اشاره به گزارش رییس کل گمرک مبنی بر باقی ماندن هشت میلیون تن کالا در بنادر کشور گفت: باید هرچه سریع‌تر دلیل اصلی ماندگاری کالاهای گمرکی در بنادر مشخص شود و کالاهای وارداتی بیش از مدت متعارف در انبار گمرکات باقی نماند.
معاون اول رییس جمهوری از مشکلات کالاهای گمرکی شهید رجایی مطلع شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / بندر شهید رجایی / اداره کل گمرک جمهوری اسلامی ایران / توسعه اقتصادی / اسحاق جهانگیری / هرمزگان / تعیین تکلیف ترخیص کالا از گمرک و افتتاح طرح های فولادی و بندری در هرمزگان
معاون اول رییس جمهوری از مشکلات کالاهای گمرکی شهید رجایی مطلع شد
بندرعباس- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در جریان بازدید از بندر و گمرک شهید رجایی از مسائل و مشکلات فراروی تشریفات گمرکی در بندر شهید رجایی و چالش‌های پیش روی فرایند ترخیص کالا مطلع شد.
وزیر جهادکشاورزی از سوله نگهداری ذرت در بندرعباس بازدید کرد
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / اقتصاد مقاومتی / هرمزگان / اسحاق جهانگیری / کاظم خاوازی / بندرعباس / منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی / تعیین تکلیف ترخیص کالا از گمرک و افتتاح طرح های فولادی و بندری در هرمزگان / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
وزیر جهادکشاورزی از سوله نگهداری ذرت در بندرعباس بازدید کرد
هرمزگان- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی از سوله نگهداری ذرت و بسته‌بندی کودشیمیایی واقع در مجتمع بندری شهید رجایی در بندرعباس بازدید کرد.
بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی فوق تخصصی زنان دکتر شریعتی بندرعباس به بهره‌برداری رسید
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان / افتتاح طرح / اسحاق جهانگیری / هرمزگان / بهداشت و سلامت / تعیین تکلیف ترخیص کالا از گمرک و افتتاح طرح های فولادی و بندری در هرمزگان / نقش توسعه زیرساخت‌های نظام سلامت در درمان بیماران کرونا / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی فوق تخصصی زنان دکتر شریعتی بندرعباس به بهره‌برداری رسید
بندرعباس- ایرنا- بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی فوق تخصصی زنان و زایمان دکتر علی شریعتی بندرعباس به عنوان یکی از طرح‌های مهم بهداشت و درمان در استان هرمزگان روز شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
سفر معاون اول رییس جمهوری به هرمزگان
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / افتتاح طرح / اسحاق جهانگیری / هرمزگان
سفر معاون اول رییس جمهوری به هرمزگان
ایرنا - بندرعباس - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری روز شنبه به منظور افتتاح چند طرح عمرانی ، شرکت درنشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان و بازدید از گمرکات استان وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد.سرپرست وزارت صنعت ومعدن و تجارت، وزیران جهادکشاورزی و راه و شهرسازی، رییس کل بانک مرکزی، رییس کل گمرک ایران و رییس بنیاد مستضعفان جهانگیری را در سفر به هرمزگان همراهی می کنند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
محدودیت و مجازات؛ نتیجه بی‌توجهی به شیوه‌نامه‌های کرونایی
رییس‌جمهوری گفته که شیوع مجدد بیماری در برخی مناطق کشور نشان می‌دهد متاسفانه انتظار کادر درمان فداکار از برخی مردم عزیز کشورمان برای رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برآورده نشده است. حسن روحانی که روزهای پایانی هفته گذشته را با حضور در نشست روسای کمیته‌های ستاد ملی مقابله و همچین آیین افتتاح طرح‌های ملی حوزه ورزش و گردشگری گذراند، در جلسه روز پنجشنبه خود با روسای کمیته‌های ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد که تامین نیازهای کادر درمان وظیفه فوری سازمان برنامه و بودجه کشور است و البته همزمان از مردم خواست برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از فرسودگی کادر درمانی، دستورالعمل‌های بهداشتی را به‌ طور دقیق رعایت کنند. او البته به مردم و به‌ویژه کادر درمان اطمینان …
عملیات بهره‌برداری از شهرک صنعتی اسکو آغاز شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۴ / سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران / افتتاح طرح / صمت
عملیات بهره‌برداری از شهرک صنعتی اسکو آغاز شد
تبریز - ایرنا - عملیات بهره‌برداری از شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو با حضور معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.
افتتاح طرح‌های ورزشی دولت، آماده‌سازی مقدمات واگذاری سرخآبی‌ها و جهانبخشی که برای لیگ جزیره آنقدرها خوب نیست
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / علیرضا جهانبخش / مسعود سلطانی فر / وزارت ورزش و جوانان / حسن روحانی
افتتاح طرح‌های ورزشی دولت، آماده‌سازی مقدمات واگذاری سرخآبی‌ها و جهانبخشی که برای لیگ جزیره آنقدرها خوب نیست
تهران- ایرنا- مهم‌ترین اخبار امروز (پنجشنبه) ورزش کشور و خارج از آن را در بسته خبری ایرنا دنبال کنید.
۲ واحد صنعتی ایلام با حضور نوبخت افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / ایلام / افتتاح طرح / سازمان برنامه و بودجه / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / چرداول / محمدباقر نوبخت
۲ واحد صنعتی ایلام با حضور نوبخت افتتاح شد
ایلام - ایرنا - ۲ طرح صنعتی شامل کوشاب غرب و شرکت فولادگستر آتنا واقع در شهرک صنعتی شباب شهرستان چرداول ایلام روز پنجشنبه با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه افتتاح شد.
نوبخت وارد ایلام شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / استانداری ایلام / ایلام / قاسم سلیمانی دشتکی / سید مرتضی بختیاری / افتتاح طرح / سازمان برنامه و بودجه / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / محمدباقر نوبخت / کمیته امداد امام خمینی (ره) / علیرضا تابش
نوبخت وارد ایلام شد
ایلام - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه عصر پنجشنبه سوم مهرماه با استقبال استاندار ایلام و جمعی از مسوولان در سفری ۲ روزه وارد استان ایلام شد.
روحانی: ورزش و گردشگری نشاط و سلامت را برای جامعه به ارمغان می‌آورد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روحانی: ورزش و گردشگری نشاط و سلامت را برای جامعه به ارمغان می‌آورد
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در آیین بیست ‌و پنجمین هفته پویش ملی «تدبیر و امید برای جهش تولید» پس از دستور افتتاح طرح‌های گردشگری و ورزشی در سراسر کشور،  افتتاح این طرح‌ها را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: باید از میراث فرهنگی که به دوران کهن و هزاران سال پیش است به خوبی هم حفاظت  و هم به خوبی معرفی کنیم.
طرح ادغام طب ایرانی سنتی در نظام شبکه بهداشت و درمان افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / استانی-اجتماعی / دانشگاه علوم پزشکی یزد / طب ایرانی / شبکه بهداشت و درمان / وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی / یزد
طرح ادغام طب ایرانی سنتی در نظام شبکه بهداشت و درمان افتتاح شد
آیین افتتاح طرح آزمایشی ادغام خدمات طب ایرانی در نظام شبکه بهداشت و درمان در شهرستان اردکان یزد با حضور وزیر بهداشت از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.
دولت ۲ هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان تا پایان امسال در کرمانشاه سرمایه‌گذاری می‌کند
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / افتتاح طرح / محمدباقر نوبخت / کرمانشاه / کارنامه دولت تدبیر در سینه ستبر ایران
دولت ۲ هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان تا پایان امسال در کرمانشاه سرمایه‌گذاری می‌کند
کرمانشاه- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت تا پایان امسال هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی و هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان برای طرح‌های تولیدی در استان کرمانشاه سرمایه‌گذاری می‌کند.
معاون وزیر ورزش:مقدمات واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورس آماده شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / فوتبال / باشگاه پرسپولیس / باشگاه استقلال / توسعه ایران / همدان / افتتاح طرح / دولت تدبیر و امید / ملایر / وزارت ورزش و جوانان
معاون وزیر ورزش:مقدمات واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورس آماده شد
همدان- ایرنا- معاون امورحقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان گفت: از ۱۱ ماه گذشته مقدمات کار واگذاری شرکت‌های بزرگ پرسپولیس و استقلال آماده شده و پاییز امسال سهام این ۲ شرکت بزرگ فرهنگی و ورزشی کشور از طریق فرابورس به مردم واگذار می‌شود.
روحانی: حضور ورزشی زنان برای دولت اهمیت ویژه دارد /در جذب گردشگر از چهار میلیون به هشت میلیون رسیدیم
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / افتتاح طرح های عمرانی / روحانی رئیس جمهور
روحانی: حضور ورزشی زنان برای دولت اهمیت ویژه دارد /در جذب گردشگر از چهار میلیون به هشت میلیون رسیدیم
به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی طی سخنانی در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی حوزه گردشگری و ورزش که به صورت ویدئویی برگزار شد، با بیان اینکه امروز در بیست‌وپنجمین هفته افتتاح طرح‌های ملی قرار داریم، اظهار کرد: باید شرایطی فراهم کنیم که آثار باستانی و فرهنگی و اسلامی ما بیش از گذشته برای دیدار مردم آماده شود تا جهانیان ببینند که این ملت بیش از هفت هزار سال تاریخ تمدن دارد.
رئیس جمهور ۴۲۲ طرح را در حوزه های ورزش و گردشگری افتتاح کرد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / وزارت ورزش و جوانان / استان گیلان / مازندران / خراسان رضوی / حسن روحانی
رئیس جمهور ۴۲۲ طرح را در حوزه های ورزش و گردشگری افتتاح کرد
رئیس جمهور در بیست و پنجمین هفته افتتاح طرح‌های ملی در سراسر کشور،۴۲۲ طرح در حوزه های ورزش و ‌جوانان و گردشگری را افتتاح کرد.
معاون وزیر میراث: گردشگری به یک گفتمان غالب در کشور تبدیل شده است
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری / افتتاح طرح / یزد / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
معاون وزیر میراث: گردشگری به یک گفتمان غالب در کشور تبدیل شده است
یزد_ایرنا_ معاون گردشگری وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: با حمایت‌ها و توجه ویژه دولت تدبیر و امید، حوزه گردشگری به یک گفتمان غالب در کشور تبدیل شده است.
پیست اسکیت ۲۲ بهمن اراک اولین زمین استاندارد کشور است
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / استان مرکزی / افتتاح طرح / وزارت ورزش و جوانان / اسکیت
پیست اسکیت ۲۲ بهمن اراک اولین زمین استاندارد کشور است
اراک - ایرنا - رئیس فدراسیون اسکیت گفت: پیست اسکیت ۲۲ بهمن اراک که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید، اولین و تنها زمین استاندارد کشور است و باید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده شود.
ورزشگاه پنج هزار نفری بخش خشت کازرون به بهره‌برداری رسید
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / دولت تدبیر و امید / افتتاح طرح / وزارت ورزش و جوانان / سید عبدالحمید احمدی / چهلمین سالگرد دفاع مقدس
ورزشگاه پنج هزار نفری بخش خشت کازرون به بهره‌برداری رسید
شیراز-ایرنا- ورزشگاه پنج هزار نفری بخش خشت از توابع شهرستان کازرون با نام سردار شهید قاسم سلیمانی در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس توسط رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
بهره‌برداری از طرح‌های ملی در حوزه‌های گردشگری و ورزشی توسط روحانی
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / حسن روحانی / حسن روحانی / روحانی / گردشگری / ورزشی / ورزش / هتل / افتتاح / رئیس جمهور
بهره‌برداری از طرح‌های ملی در حوزه‌های گردشگری و ورزشی توسط روحانی
مراسم افتتاح طرح‌های زیربنایی و ملی کشور در حوزه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزرات وزارت ورزش و جوانان با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •