یکشنبه, ۱۸ خرداد, ۱۳۹۹ / 7 June, 2020
بهمن تیموری
آزادکار تیم ملی: کشتی‌گیر خوب، باید به حقش برسد
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / فدراسیون کشتی / رسول خادم / بهمن تیموری
آزادکار تیم ملی: کشتی‌گیر خوب، باید به حقش برسد
تهران - ایرنا - آزادکار تیم ملی در پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۹ نورسلطان قزاقستان با دفاع از چرخه جدید انتخابی گفت: امیدوارم که این قانون در کشتی کشورمان جا بیافتد و هر کسی که خوب است به حقش برسد.
تیموری: لیگ، تنها منبع درآمدِ من و خیلی از قهرمانان است
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / کشتی آزاد / بهمن تیموری
تیموری: لیگ، تنها منبع درآمدِ من و خیلی از قهرمانان است
پدیده کشتی‌آزاد ایران به خبرورزشی گفت: تنها منبع درآمد من و خیلی از قهرمانان و کشتی‌گیران، برای گذران امورات معمولی زندگی، حضور در مسابقات لیگ‌برتر یا جام باشگاههای‌جهان است و برای شروع این رقابت‌ها لحظه‌شماری می‌کنیم.
رییس هیات کشتی کرمانشاه: قصد حضور در لیگ را داریم
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / لیگ برتر کشتی / کرمانشاه / بهمن تیموری
رییس هیات کشتی کرمانشاه: قصد حضور در لیگ را داریم
تهران- ایرنا- رییس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: به دنبال تیم‌داری و حضور پرقدرت در لیگ برتر کشتی هستیم و به طور حتم می‌توانیم در این رقابت‌ها به قهرمانی برسیم.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
شناخت استراتژیک برند گردشگری ایران
معاون گردشگری از اتمام موفقیت‌آمیز بخش پژوهش پروژه برند ملی گردشگری در قالب «مطالعات شناخت محیط استراتژیک برند گردشگری کشور» خبر داد. ولی تیموری درباره نتایج آخرین نشست ارزیابی اقدامات پروژه برند ملی گردشگری ایران که در محل معاونت گردشگری در 23 آذر برگزار شد، گفت: «دستیابی به الگوی بهینه و بومی‌سازی‌شده طراحی و توسعه برند ملی گردشگری ایران، از طریق مطالعه الگوهای موفق بین‌المللی و با دعوت از دانشگاهیان، صاحب‌نظران، کارشناسان و فعالان بخش دولتی و خصوصی و نیز بحث و بررسی در مورد چگونگی فرآیند انجام کار از بهمن ماه سال 1397 آغاز و طی مدت چهار ماه، مدل‌های گوناگون ارائه شد و مورد تحلیل قرار گرفت و سرانجام الگوی اجرایی بر پایه سه محور خلق ارزش، مخابره ارزش و ارائه ارزش، در چهار مرحله، مورد تایید و …
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
مراسم تجلیل از بسیجیان و خانواده‏های معزز شهدای گروه بهمن برگزار شد
روز گذشته به مناسبت هفته بسیج، مراسم تجلیل از بسیجیان و خانواده‌های معزز شهدای گروه بهمن با حضور سردار کریمی جانشین سپاه محمدرسول‌الله استان تهران، سرهنگ تیموری فرمانده بسیج کارخانجات، سرهنگ صفری فرمانده ناحیه میثم تمار، خانواده شهدا و دیگر بسیجیان گروه بهمن در این شرکت خودروسازی برگزار شد.گروه بهمن پس از تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران در فهرست تحریم‌های ویژه قرار گرفته است و این شرایط تحریم برای این گروه خودروسازی جدای از تهدید، به یک فرصت تبدیل شده تا بیش از گذشته بر روی داخلی‌سازی و بومی‌سازی محصولات تاکید داشته باشد، البته همه این مسائل به دلیل فرهنگ بسیجی است که در این گروه استوار است و هم اکنون نیز گروه بهمن از شرکت‌ها خصوصی موفق است که طبق صورت‌های مالی با وجود همه مشکلات زیان‏ده …
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
حرکت گروه بهمن با تفکر بسیجی در توسعه و اشتغال قابل توجه و تقدیر است
سردار کریمی جانشین سپاه محمد رسول الله استان تهران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و شهدای گروه بهمن با اشاره به رشادت‌های بسیجیان در ایام دفاع مقدس و تمامی مراحل انقلاب گفت: امروز در مرز 40 سالگی بسیج، تفکر بسیجی ‌باید در صنعت شکل بگیرد و راه رهایی از وابستگی صنعت، حرکت با نگاه و تفکر بسیجی است.وی با ذکر خاطراتی از دوران 8 سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد شهدا و آرزوی سلامتی برای جانبازان گفت: این نبرد تحمیلی بزرگ‌ترین امتحان خودباوری و تکیه بر ایمان و توان جوانان کشور بود و ما همیشه در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می‌کنیم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم.سردار کریمی خطاب به مسئولان اقتصادی گفت: مسئولان اقتصادی باید به رویکرد اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه‌ای بر آن دارند، توجه کنند و …
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / کشتی / صادق گودرزی / بهمن تیموری
صادق گودرزی: تیموری برای المپیک به ۷۴ کیلوگرم می‌آید
نایب قهرمان المپیک لندن درباره وضعیت بهمن تیموری برای حضور در المپیک توکیو گفت: بهمن تیموری مشکلی برای کشتی گرفتن در وزن ۷۴ کیلوگرم ندارد و تلاش بر این است که او را برای مسابقات کسب سهمیه و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در این وزن آماده کنیم.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / رضا اطری / امیرمحمد یزدانی / حسن یزدانی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / یدالله محبی / علی شعبانی / علیرضا کریمی / رضا افضلی / یونس امامی
تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد
تهران - ایرنا - تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای کشتی جهانی سال ۲۰۱۹ در قزاقستان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و ۹۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت. ایران در وزن‌های ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم ۲ سهمیه المپیک گرفت.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
حسن یزدانی دومین و آخرین فینالیست کشتی ایران
نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران با برتری قاطعانه مقابل تمامی رقبای خود راهی فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان شد اما بهنام‌ احسان‌پور در وزن ۶۱ کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف روس از رسیدن به فینال بازماند، بهمن تیموری نیز در وزن 79 کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفت.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
طوفان حسن یزدانی با صعود به فینال قهرمانی جهان
نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران با برتری قاطعانه مقابل تمامی رقبای خود راهی فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان شد اما بهنام‌ احسان‌پور در وزن ۶۱ کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف روس از رسیدن به فینال بازماند، بهمن تیموری نیز در وزن ۷۹ کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفت.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / حسن یزدانی / فدراسیون کشتی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / علی شعبانی
شعبانی چهارمین حذفی ایران در اوزان المپیکی
تهران - ایرنا - «علی شعبانی» آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران از دور رقابت‌های قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در قزاقستان حذف شد. پیش از این نیز نمایندگان وزن‌های المپیکی ۶۵، ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم حذف شدند.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / حسن یزدانی / فدراسیون کشتی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / علی شعبانی
احسان‌پور و یزدانی به نیمه‌نهایی پیکارهای جهانی راه یافتند
تهران - ایرنا - «بهنام احسان‌پور» و «حسن یزدانی» آزادکاران وزن‌های ۶۱ و ۸۶ کیلوگرم ایران با پیروزی برابر حریفانی از جمهوری آذربایجان و روسیه به نیمه‌نهایی پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان راه یافتند. یزدانی دومین سهمیه المپیک ایران را گرفت.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / حسن یزدانی / فدراسیون کشتی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / علی شعبانی
صعود یزدانی و احسان‌پور و شکست لحظه آخری تیموری
تهران - ایرنا - «حسن یزدانی» و «بهنام احسان‌پور» آزادکاران وزن‌های ۸۶ و ۶۱ کیلوگرم به مرحله یک چهارم نهایی پیکارهای قهرمانی جهان صعود کردند و «بهمن تیموری» در نخستین مبارزه برابر حریف ازبکستانی مغلوب شد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / بهمن تیموری
تیموری نتیجه را برابر حریف ازبکستانی‌اش واگذار کرد
ایلنا: بهمن تیموری برابر حریفی از کشور ازبکستان شکست خورد تا برای ادامه کار به دنبال شانس مجدد باشد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / حسن یزدانی / فدراسیون کشتی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / علی شعبانی
پیروزی طوفانی یزدانی در پیکارهای جهانی
تهران - ایرنا - «حسن یزدانی» آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در قزاقستان در نخستین مبارزه خود به راحتی حریفی از پورتوریکو را شکست داد. «علی شعبانی» نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم در دومین مبارزه برابر حریف گرجستانی مغلوب شد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کشتی آزاد / کشتی قهرمانی جهان / حسن یزدانی / فدراسیون کشتی / بهنام احسان پور / بهمن تیموری / علی شعبانی
نماینده ۹۷ کیلوگرم ایران با پیروزی آغاز کرد
تهران - ایرنا - «علی شعبانی» آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم در نخستین مبارزه خود در پیکارهای قهرمانی جهان در قزاقستان حریفی از ترکیه را شکست داد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
بخت بد تیموری و یزدانی در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد
همشهری آنلاین: بهنام احسان‌پور در ۶۱، بهمن تیموری در ۷۹، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم با برگزاری مراسم قرعه کشی ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ رقبای خود را شناختند که در این میان تیموری و به ویژه یزدانی بد شانسی آورده‌اند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹ / کشتی آزاد قهرمانی جهان / فدراسیون کشتی / بهمن تیموری
حریفان ۴ کشتی‌گیر ایران مشخص‌شدند
قرعه کشی چهار وزن سوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک، امروز در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹ / مسابقات کشتی قهرمانی جهان2019
احسان‌پور، تیموری، یزدانی و شعبانی حریفان خود را شناختند
با برگزاری مراسم قرعه کشی ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹، بهنام احسان‌پور در ۶۱، بهمن تیموری در ۷۹، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲ / تیم ملی
تیموری در مسابقات کشتی جام یاشاردوغو ترکیه برنز گرفت
تهران- ایرنا- بهمن تیموری به مدال برنز وزن ۷۹ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه دست یافت.
۱۳۹۸/۰۴/۲۱ / کشتی آزاد
تیموری و محبی راهی دیدار رده بندی شدند
تهران- ایرنا- بهمن تیموری و یداله محبی راهی دیدار رده بندی اوزان ۷۹ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه شدند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۱
تیموری و محبی امروز به مصاف حریفان خود می‌روند
ایلنا: بهمن تیموری و یداله محبی دو نماینده کشورمان از ظهر امروز به مصاف حریفان خود در جام یاشاردوغو ترکیه می روند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بازگشت قهرمانان مسابقات آسیایی به کرمانشاه
ایرنا - کرمانشاه - بهمن تیموری و یدالله محبی 2 کشتی گیر کشورمان که در مسابقات اخیر قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شدند، در میان استقبال مردم و مسئولان به کرمانشاه بازگشتند.(عکاس: بهمن زارعی)
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
طلایی های کشتی آسیا به کرمانشاه بازگشتند
کرمانشاه- ایرنا- بهمن تیموری و یدالله محبی 2 کشتی گیر کشورمان که در مسابقات اخیر قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شدند، در میان استقبال مردم و مسئولان به کرمانشاه بازگشتند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۴
کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا؛ ۳ طلا و ۲ برنز در روز اول
همشهری آنلاین: رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی به مدال طلا و پیمان بیابانی و یونس امامی به مدال برنز رقابت‌های پنج وزن نخست کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در چین دست یافتند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
ویدیو| مدال طلای وزن ۷۹ کیلو در دستان بهمن تیموری
بهمن تیموری نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم در کشتی آزاد توانست به مدال طلای این رقابت‌ها دست پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
اطری، تیموری و یزدانی به مدال طلا دست یافتند / بیابانی و امامی صاحب مدال برنز شدند
ایلنا: رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی به مدال طلا و پیمان بیابانی و یونس امامی به مدال برنز رقابت های پنج وزن نخست کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا دست یافتند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
هت‌تریک رضا یزدانی در آسیا/ درخشش آزادکاران ایران با ۳ طلا و ۲ برنز
تیم ملی کشتی آزاد ایران در پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست قهرمانی آسیا با ۳ مدال طلای رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی و ۲ مدال برنز پیمان بیابانی و یونس امامی پیشتاز شد. .
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
بهمن تیموری دومین طلای تیم ایران در کشتی آزاد قهرمانی آسیا را به دست آورد
شفقنا- بهمن تیموری نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران با غلبه بر کشتی‌گیر هندی در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا، دومین مدال طلای ایران در ۵ وزن نخست این رقابت‌ها را از آن خود کرد. در ادامه رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در شی آن کشور چین، بهمن تیموری نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران و دارنده مدال برنز […]
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
یزدانی، اطری و تیموری طلایی شدند/ ۵ مدال برای ایران در روز نخست
در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا تیم ایران توسط رضا یزدانی، رضا اطری و بهمن تیموری به مدال طلا رسید. پیمان بیابانی و یونس امامی هم صاحب مدال برنز شدند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
صعود ۳ آزادکار به فینال کشتی قهرمانی آسیا
در پایان دیدار‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی راهی فینال شدند و یونس امامی و پیمان بیابانی نیز برای رسیدن به مدال برنز تلاش خواهند کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
3 کشتی‌گیر ایران به فینال قهرمانی آسیا راه یافتند/ بیابانی و امامی در رده‌بندی
در پایان دیدارهای مقدماتی 5 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا رضا اطری، بهمن تیموری و رضا یزدانی راهی فینال شدند و یونس امامی و پیمان بیابانی نیز برای رسیدن به مدال برنز تلاش خواهند کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •