یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
حسن روحانی
توجه ویژه «رزم حسینی» به توازن منطقه‌ای و توسعه صنایع
۳۵ دقیقه قبل / مجلس شورای اسلامی / رای اعتماد / وزارت صنعت معدن و تجارت / رونق تولید / تولید داخلی / علیرضا رزم‌حسینی / جهش تولید / حسن روحانی
توجه ویژه «رزم حسینی» به توازن منطقه‌ای و توسعه صنایع
تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: «علیرضا رزم حسینی» توجه ویژه‌ای به توازن منطقه‌ای و توسعه کسب و کارها و صنایع مختلف، مطابق با مزیت‌های منطقه‌ای دارد.
هیچ کالایی نباید در گمرکات کشور معطل بماند/ ضرورت بهره‌برداری از سامانه تجارت
۱ ساعت قبل / رئیس‌جمهور / ستاد هماهنگی اقتصادی دولت / بانک مرکزی / وزارت امور اقتصادی و دارایی / حجت الاسلام حسن روحانی / وزارت صمت / سامانه جامع تجارت
هیچ کالایی نباید در گمرکات کشور معطل بماند/ ضرورت بهره‌برداری از سامانه تجارت
رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچ کالایی نباید در گمرک‌های کشور معطل بماند، گفت: دستگاه‌های اقتصادی کشور با هماهنگی های لازم باید نسبت به تسریع در ترخیص کالا اقدام کنند.
دستور مهم روحانی به دستگاه های اقتصادی کشور
۱ ساعت قبل / اقتصاد / تجارت / حسن روحانی / مشکلات / واردات
دستور مهم روحانی به دستگاه های اقتصادی کشور
رئیس جمهور ضرورت بهره برداری گسترده مدیریتی از سامانه جامع تجارت را مورد تاکید قرار داد و گفت: سامانه جامع تجارت در کنار ایجاد شفافیت و فراهم کردن امکان گزارش گیری به هنگام از سوی همه مسوولان از وضعیت صادرات و واردات کشور، می تواند باعث تسهیل و سرعت در امر تجارت شده و مشکلات دست و پاگیر اداری را از سر راه فعالان اقتصادی بردارد.
دستور مهم روحانی: هیچ کالایی نباید در گمرک‌های کشور معطل بماند
۱ ساعت قبل / حسن روحانی / دولت دوازدهم / اقتصاد ایران
دستور مهم روحانی: هیچ کالایی نباید در گمرک‌های کشور معطل بماند
رئیس جمهور در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: مدیریت شرایط خاص و نیاز کشور به تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانجات باید به یک میراث مدیریتی ماندگار در حوزه تجارت کشور منجر شود.
روحانی: سامانه جامع تجارت مشکلات را از سر راه فعالان اقتصادی برمی‌دارد
۱ ساعت قبل / ویروس کرونا / وزارت صنعت معدن و تجارت / ستاد هماهنگی اقتصادی دولت / اشتغال زایی / حسن روحانی
روحانی: سامانه جامع تجارت مشکلات را از سر راه فعالان اقتصادی برمی‌دارد
تهران - ایرنا- رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت بهره برداری گسترده مدیریتی از سامانه جامع تجارت گفت: این سامانه در کنار ایجاد شفافیت و فراهم کردن امکان گزارش‌گیری به‌هنگام مسوولان از وضعیت صادرات و واردات کشور، می‌تواند باعث تسهیل و سرعت تجارت شده و مشکلات دست و پاگیر اداری را از سر راه فعالان اقتصادی بردارد.
حجت نظری: گویا فقط رئیس‌جمهور ملزم به رعایت پروتکل‌هاست
۱ ساعت قبل / کرونا در ایران / حسن روحانی / شورای شهر / تهران
حجت نظری: گویا فقط رئیس‌جمهور ملزم به رعایت پروتکل‌هاست
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از عادی‌سازی شرایط کرونا، گفت: گویا فقط آقای رئیس‌جمهور ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و شرایط برای دیگران با اقداماتی نظیر بازگشایی چند روزه مدارس باید عادی‌سازی شود.
تداوم فقدان وزیر در وزارت صنعت خطرناک است
۳ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / وزارت صنعت معدن و تجارت / رونق تولید / تولید داخلی / علیرضا رزم‌حسینی / جهش تولید / حسن روحانی
تداوم فقدان وزیر در وزارت صنعت خطرناک است
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت و کارشناس صنعت خودرو گفت: تداوم فقدان وزیر در وزارتخانه‌ای که از ارزاق عمومی گرفته تا صنایع بزرگ لوازم‌خانگی، خودرو و غیره به تصمیمات کلیدی آن وابسته است، خطرناک بوده و باید هر چه سریعتر این موضوع تعیین تکلیف شود.
روحانی فرا رسیدن سالروز استقلال ترکمنستان را تبریک گفت
۳ ساعت قبل / ایران و ترکمنستان / حسن روحانی
روحانی فرا رسیدن سالروز استقلال ترکمنستان را تبریک گفت
رئیس جمهور با تبریک فرا رسیدن سالروز استقلال ترکمنستان تاکید کرد که دو کشور با الهام از غنای فرهنگی و پیشینه تاریخی مشترک، به تلاش‌های ارزنده خود برای توسعه همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ادامه خواهند داد.
استقبال سیاهپوستان آمریکا از سخنان روحانی
۴ ساعت قبل / آمریکا / حسن روحانی / سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل / سیاهپوستان آمریکا
استقبال سیاهپوستان آمریکا از سخنان روحانی
به گزارش ایرنا، "ژرالد هورن" استاد "دانشکده مطالعات تاریخ آمریکا و آفریقا" دانشگاه هیوستون گفت: نمی توان تاثیرگذاری و اهمیت جامعه سیاهپوستان آمریکا را در معادلات این کشور نادیده گرفت و اکنون بسیاری از دولت‌ها در حال افزایش ارتباط با نخبگان سیاهپوست این کشور هستند.
۵ ساعت قبل / حسن روحانی / روزنامه وطن امروز
لعنت بر واشنگتن اما مقصر شمایید
تیتر یک روزنامه وطن امروز در واکنش به صحبت‌های روز گذشته (شنبه) رئیس جمهوری. روحانی گفته بود: مردم برای کمبود و مشکلات در کشور اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند آدرسش کاخ سفید در واشنگتن است.
برخی از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی
۵ ساعت قبل / اینفوبازار / اینفوگرافیک / بازار مسکن / قیمت سکه
برخی از دستاوردهای اقتصادی دولت روحانی
آخرین تابستان دولت حسن روحانی هم تمام شد؛ در این اینفوگرافیک به تغییرات مسکن، بورس، دلار، سکه، طلا و پراید از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹ در دولت تدبیر و امید اشاره می شود.
رمزگشایی از نشانی‌های رئیس‌جمهور
۵ ساعت قبل / دولت دوازدهم / حسن روحانی
رمزگشایی از نشانی‌های رئیس‌جمهور
روحانی در ماه‌های اخیر با اشارات تلویحی در سخنانش به حملات و فشارهایی که علیه او به‌کار می رود پاسخ داده است.
جزئیات نامه ۱۲۰ متخصص به روحانی
۶ ساعت قبل / حسن روحانی / بیماری - دیابت / دارو
جزئیات نامه ۱۲۰ متخصص به روحانی
۱۲۰متخصص غدد درون‌ریز، در نامه‌ای به حسن روحانی خواستار رسیدگی به وضعیت بیماران دیابتی ایران شدند.
استاد دانشگاه آمریکا: سخنان روحانی مورد توجه سیاهپوستان قرار گرفت
۶ ساعت قبل / تبعیض نژادی / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / مجمع عمومی سازمان ملل متحد / اختصاصی ایرنا / حسن روحانی
استاد دانشگاه آمریکا: سخنان روحانی مورد توجه سیاهپوستان قرار گرفت
نیویورک – ایرنا- استاد تاریخ دانشگاه هیستون تگزاس با تجلیل از اشاره رئیس جمهوری ایران به "جورج فلوید" در سخنرانی سازمان ملل، گفت این سخنان مورد توجه سیاهپوستان آمریکا قرار گرفت.
ببینید: حسن روحانی به دنبال نامزدی چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است؟
۶ ساعت قبل
ببینید: حسن روحانی به دنبال نامزدی چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است؟
حسن روحانی که از فردای انتخابات ۱۴۰۰ تنها یک چهره سیاسی و رئیس جمهور سابق است، مایل است چه کسی جای او را بگیرد؟
درخواست عجییب عباس عبدی از حسن روحانی برای حل مشکلات کشور
۷ ساعت قبل / اصولگرایان / بریتانیا / حسن روحانی / عباس عبدی / مشکلات
درخواست عجییب عباس عبدی از حسن روحانی برای حل مشکلات کشور
اقتصادنیوز: عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح‌طلب با انتشار یادداشتی با هدف گشودن راهی برای حل مشکلات خواهان کناره‌گیری رییس دولت شد.
سخنی با ریاست محترم جمهوری در خصوص کرونا
۷ ساعت قبل / فریبرز ناطقی الهی / حسن روحانی / ستاد ملی مقابله با کرونا
سخنی با ریاست محترم جمهوری در خصوص کرونا
مدتهاست نکاتی را درباره مدیریت بحران کرونا با تلاش زیاد، تجزیه و تحلیل داده های روزانه از دنیا، ایران و بررسی مطالعات و یافته های جدید در سراسر جهان را در خبرآنلاین عرضه و پیشنهاداتی را برای کمک به حرکت بهتر مدیریت ان در کشور می نویسم.
۱۰ ساعت قبل
۷ شعار نامزد صمت در جمع بازرگانان ایران
 نامزد پیشنهادی حسن روحانی رئیس‌جمهور، برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اولین حضور خود در بین فعالان بخش خصوصی هفت وعده به بازرگانان داد.
۱۰ ساعت قبل
آدرس: واشنگتن دی سی، کاخ سفید
رئیس جمهوری گفت: یک عده‌ای به خاطر منافع غلط گروهی و باندی به مردم آدرس غلط ندهند. آدرس صحیح تمام جنایات و فشار بر مردم عزیز ایران کاخ سفید است و آنهایی که داخل این ساختمان هستند این همه جنایات علیه ملت ایران روا داشته‌اند. به گزارش شهروند آنلاین حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهارداشت: در ۶ ماهه اول سال ۶۰ مردم با مشکلات بسیار زیادی روبه رو بودند از ماجرای هفتم تیر گرفته از شهدای حزب جمهوری اسلامی تا شهادت رئیس جمهوری و نخست وزیر وقت در شهریور ماه تقریباً ماه‌های بسیار سختی بود. به نوشته ایرنا، رئیس جمهوری گفت: در سال ۶۰ علاوه بر توطئه تروریستی که منافقین و امثال آنها داشتند، از ابتدای جنگ یعنی ۳۱ شهریور ۵۹ تا آن زمان گرچه …
۱۱ ساعت قبل
تلاش برای خروج امریکا وظیفه هر کشوری است که امریکایی‌ها در آن حضور دارند
حسن روحانی روز شنبه در دیدار «فواد حسین» وزیر امور خارجه عراق با بیان اینکه امروز هم وحدت شیعیان و تعامل بین گروه‌های مختلف اعم از شیعه، ‌سنی و کرد در این کشور را یک اصل مهم تلقی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: برای کمک به وحدت و انسجام عراق در کنار دولت و مردم این کشور هستیم.رییس‌جمهور در ادامه با بیان اینکه ما همیشه نظر خود را به صورت واضح و آشکار در مواضع سیاسی خودمان اعلام کرده‌ایم، تاکید کرد: حضور نیروهای مسلح امریکا در منطقه چه در عراق، چه افغانستان و چه کشورهای جنوبی خلیج‌فارس را به ضرر امنیت و ثبات منطقه می‌دانیم.روحانی با تاکید بر اینکه تلاش برای خروج امریکا در منطقه نه وظیفه ما، بلکه وظیفه هر کشوری است که امریکایی‌ها در آن حضور دارند، اظهار …
روحانی: حضور آمریکایی ها به ضرر امنیت منطقه است
۱۴ ساعت قبل
روحانی: حضور آمریکایی ها به ضرر امنیت منطقه است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در دیدار «فواد حسین» وزیر امور خارجه عراق با بیان اینکه امروز هم وحدت شیعیان و تعامل بین گروه‌های مختلف اعم از شیعه، ‌سنی و کرد در این کشور را یک اصل مهم تلقی می‌کنیم، خاطر نشان کرد: برای کمک به وحدت و انسجام عراق در کنار دولت و مردم این کشور هستیم.
۱۴ ساعت قبل
افزایش احتمال تشدید نظارت‌ها و مقررات ضدکرونا
رئیس‌جمهوری گفت: باید به مردم اعلام کنیم ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم. فعلا از کسی که ماسک نمی‌زند به سادگی عبور نخواهیم کرد.حسن روحانی طی سخنانی در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا با بیان اینکه امروز ما وارد ماه هشتم مقابله با کرونا شدیم، اظهار کرد: از خدمات همه کادر درمان و مدافعان سلامت و عزیزانی که  برای مقابله با کرونا فداکاری و ایثار کردند تشکر می‌کنم، همچنین از مردم بزرگوار ایران به خاطر همکاری و هماهنگی‌شان تشکر می‌کنم و تبریک می‌گویم؛ مردم در عزاداری‌ها هماهنگ بودند، در فرستادن بچه‌ها به مدرسه هماهنگ بودند، در بازار حواسشان به پروتکل بهداشت و درمان بوده و همچنین استفاده از ماسک، فاصله اجتماعی، کاهش سفر و تردد را کاملا رعایت می‌کردند. وی افزود: البته ممکن است عده‌ای دستورالعمل‌های …
۱۴ ساعت قبل
حتما تصمیم انتخاباتی ۱۴۰۰ اصلاح طلبان متفاوت از ۹۲ خواهد بود
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید این واقعیت را در نظر بگیرند که ما در شرایط سال۹۲ نیستیم، گفت: ما باید شرایط امروز جامعه و خواسته‌های مردم را در نظر بگیریم. حتما تصمیم انتخابات ۱۴۰۰ از ۹۲ متفاوت خواهد بود.جواد امام در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از فردی غیر اصلاح‌طلب در انتخابات۱۴۰۰ اظهار کرد: عده‌ای که مطرح می‌کنند که شاید تحریم سال۹۲ دوباره تکرار شود، هزینه این هشت سال برای اصلاحات را نادیده می‌گیرند. البته تصمیم سال۹۲ اصلاحات برای حمایت از حسن روحانی درست بود ولی امروز دیگر جامعه چنین تصمیمی را از ما نمی‌پذیرد. وی ادامه داد: در حال حاضر باید آسیب‌شناسی کنیم که در چه شرایطی هستیم. میزان مشارکت در انتخابات مجلس به خصوص در …
۱۴ ساعت قبل
تاکید دو جانبه بر توسعه و تعمیق روابط تهران-بغداد
رییس‌جمهوری با بیان اینکه ملت و دولت ایران، کشور عراق را دوست خود می‌داند و در مقاطع مختلف در کنار دولت و مردم عراق برای کمک به آنها حضور داشته‌اند، گفت: ما در مقاطع مختلف همواره حامی مردم و حکومت قانونی عراق بوده‌ایم و بهترین نمونه کمک به ملت و دولت عراق در جریان حملات تروریستی داعش در این کشور بوده است.حسن روحانی عصر دیروز در دیدار «فواد حسین» وزیر امور خارجه عراق با بیان اینکه امروز هم وحدت شیعیان و تعامل بین گروه‌های مختلف اعم از شیعه، ‌سنی و کرد در این کشور را یک اصل مهم تلقی می‌کنیم، خاطر نشان کرد: برای کمک به وحدت و انسجام عراق در کنار دولت و مردم این کشور هستیم. رییس‌جمهوری در ادامه با بیان اینکه ما همیشه نظر خود را به صورت واضح و آشکار در مواضع سیاسی خودمان اعلام کرده‌ایم، تاکید کرد: …
پشت صحنه معرفی «رزم‌حسینی»
۱۴ ساعت قبل / اقتصاد مقاومتی / حسن روحانی / دولت / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / مشکلات
پشت صحنه معرفی «رزم‌حسینی»
کارزار معرفی وزیر پیشنهادی صمت سرانجام به مرحله پایانی رسید. با نامه رییس دولت، «علیرضا رزم‌حسینی» سه شنبه این هفته برای گرفتن رای اعتماد راهی بهارستان می‌شود.
پشتیبانی اصولگرایان از رزم‌حسینی
۱۴ ساعت قبل
پشتیبانی اصولگرایان از رزم‌حسینی
 جلسه رأی اعتماد به گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارت صمت سه‌شنبه برگزار می‌شود و آنطور که از خبرها بر می‌آید علیرضا رزم‌حسینی مسیر دشواری برای سکانداری بزرگ‌ترین وزارتخانه دولت پیش‌رو ندارد. رزم حسینی سابقه استانداری کرمان و خراسان رضوی در دولت دوازدهم را در کارنامه خود دارد و نمایندگان تهران از حامیان اصلی او در مجلس هستند. به گزارش همشهری، بعد از عزل یکباره رضا رحمانی، وزیر سابق صمت از سوی حسن روحانی در اردیبهشت‌ماه گذشته تا‌کنون وزارت صمت دوره سرگردانی و البته پر خسارتی را پشت سر گذاشته …
۱۴ ساعت قبل
دستور روحانی برای حل مشکل تأمین انسولین
به‌دنبال ارسال نامه 120پزشک متخصص و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی درباره «بحران تامین انسولین و نوار تست قند خون» که زندگی بیماران دیابتی به آنها وابسته است، رئیس‌جمهور در دستوری فوری از وزیر بهداشت خواست این مشکلات بررسی و اقدام فوری صورت گیرد. متخصصان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور باتوجه به مشکلات بیماران و خانواده‌های آنها در تامین «انسولین‌های قلمی» و «نوار تست قندخون» در نامه‌ای سرگشاده خطاب به حسن روحانی، رئیس‌جمهوری نسبت به کمبودها هشدار داده و اعلام کرده بودند: «جان بیماران …
کابینه شایعه‌ها
۱۴ ساعت قبل
کابینه شایعه‌ها
نگار حسینخانی ـ خبرنگار وضعیت دولت دوم حسن روحانی، اصلا برای هیچ جابه‌جایی، استیضاح و برکناری مناسب نیست و درصورتی‌که نمایندگان مردم، فشار با طرح استیضاح وزرا را بیشتر کنند و به اقدامات عملی بکشانند، مشکلات قانونی جدی برای دولت در سال آخر ایجاد خواهد شد، چراکه تا این لحظه رضا رحمانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت (به‌دلیل عزل)، محمود حجتی از وزارت جهادکشاورزی، سیدمحمد بطحایی از وزارت آموزش‌و‌پرورش، سیدحسن قاضی‌زاده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، …
۱۴ ساعت قبل
افزایش اختیارات استانداران
 با تصویب ستاد ملی کرونا به استاندارها و ستاد مقابله با کرونا در هر استان اختیار داده شد که اگر جایی را ضرورت دیدند که باید برای یک هفته تعطیل شود، پیشنهاد خودشان را به کمیته امنیتی -  اجتماعی یعنی وزارت کشور بدهند‌ و در نهایت با تأیید  وزیر کشور و وزیر بهداشت، برای یک هفته آن مقررات اجرایی و عملیاتی می‌شود.حسن روحانی، رئیس‌جمهور در جلسه روز گذشته ستاد ملی مقابله با کرونا با درخواست از همه مردم برای رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام کرد که اجبارا به‌زودی مقررات و نظارت‌ها در روند مقابله با …
روحانی از مواضعش عقب‌نشینی کرد
۱۴ ساعت قبل
روحانی از مواضعش عقب‌نشینی کرد
لیلا شریف ـ خبرنگار فعالان سیاسی با تحلیل روند انتصاب‌ها در دولت دوازدهم، بر این باورند که حسن روحانی در دوره دوم فعالیت، نسبت به دوره نخست، تغییراتی در رویکرد داشته است. در میان گروه‌های سیاسی، اصلاح‌طلبان انتقاد بیشتری نسبت به این تغییر رویکرد داشته اند. آنها معتقدند که روحانی در دولت دوازدهم، فاصله‌اش را از حامیان اولیه خود یعنی اصلاح طلبان بیشتر کرد و این تغییر مسیر در چینش اعضای کابینه دولت دوم او نمایان است. برای بررسی و تحلیل عملکرد حسن روحانی در دولت دوازدهم، به ویژه در زمینه عزل و نصب‌ها …
برجام را خدا آورد، مشکلات را آمریکا/ آیا ریشه مشکلات کشور در «واشنگتن دی‌سی» است؟!
۱۶ ساعت قبل / روحانی / گرانی / اصلاح طلبان / تکرار می کنم / فدائیان روحانی / فتنه اقتصادی / مشرق نیوز / قیمت مسکن / واشنگتن / ولنجک
برجام را خدا آورد، مشکلات را آمریکا/ آیا ریشه مشکلات کشور در «واشنگتن دی‌سی» است؟!
رئیس جمهور روحانی به تازگی در حالی اظهار کرده است ریشه مشکلات کشور "واشنگتن دی‌سی" است! که بخش عمده مشکلات کشور و گرانی‌ها به سوء مدیریت و ناکارآمدی دولت مربوط است نه آمریکا.
روحانی در دیدار وزیر خارجه عراق: ملت و دولت ایران، عراق را دوست خود می‌دانند / تأکید بر توسعه و تعمیق روابط تهران – بغداد
۱۶ ساعت قبل / توسعه و تعمیق روابط تهران - بغداد / حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی
روحانی در دیدار وزیر خارجه عراق: ملت و دولت ایران، عراق را دوست خود می‌دانند / تأکید بر توسعه و تعمیق روابط تهران – بغداد
شفقنا- رئیس جمهور با بیان اینکه ملت و دولت ایران، کشور عراق را دوست خود می‌داند و در مقاطع مختلف در کنار دولت و مردم عراق برای کمک به آنها حضور داشته‌اند، گفت: ما در مقاطع مختلف همواره حامی...
۱۲۰ پزشک به رئیس جمهور نامه نوشتند
۱۶ ساعت قبل
۱۲۰ پزشک به رئیس جمهور نامه نوشتند
تعداد ۱۲۰ نفر از پزشکان متخصص، به دنبال مشکلات پیش آمده در تامین انسولین و نوار قند خون و در راستای حمایت از حقوق مبتلایان به دیابت، به رئیس جمهور نامه نوشتند و حسن روحانی نیز پاسخ داد.
واعظی: دولت به صلاحیت و توانمندی رزم‌حسینی ایمان و اعتقاد دارد
۱۷ ساعت قبل / وزارت صنعت،معدن و تجارت / محمود واعظی / دولت دوازدهم / حسن روحانی / علی ربیعی
واعظی: دولت به صلاحیت و توانمندی رزم‌حسینی ایمان و اعتقاد دارد
رییس دفتر رییس جمهوری با بیان این که گزینه بسیار توانمند و کارنامه‌داری از سوی رییس‌ جمهوری به مجلس معرفی شده است، تاکید کرد: هم رییس جمهوری و هم مجموعه دولت به صلاحیت و توانمندی علیرضا رزم‌حسینی ایمان و اعتقاد کامل دارند.
هیات فنی عراق برای اجرایی کردن توافقات دو کشور به تهران سفر می‌کند
۱۸ ساعت قبل / محمد جواد ظریف / حسن روحانی / عراق / مصطفی الکاظمی / فواد حسین / بغداد
هیات فنی عراق برای اجرایی کردن توافقات دو کشور به تهران سفر می‌کند
تهران - ایرنا - یک هیات فنی عراقی برای اجرایی کردن توافقات دو جانبه از جمله در موضوع لایروبی اروند رود طی دو هفته آینده به جمهوری اسلامی ایران سفر می‌کند.
دیدار وزیر خارجه عراق با روحانی
۱۸ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس جمهور
دیدار وزیر خارجه عراق با روحانی
دیدار وزیر خارجه عراق با رییس جمهور کشورمان دیدار و گفت وگو کرد .
عکسی از دیدار دیپلماتیک روحانی با وزیر خارجه عراق زیر سایه کرونا
۱۹ ساعت قبل / حسن روحانی / ویروس کرونا / عراق
عکسی از دیدار دیپلماتیک روحانی با وزیر خارجه عراق زیر سایه کرونا
فارس نوشت: وزیر امور خارجه عراق در آغاز سفر دو روزه خود به ایران با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.
واکنش نماینده ایران در ژنو به اتهامات بی اساس چند کشور اروپایی
۲۰ ساعت قبل / حسن روحانی / اتحادیه اروپا
واکنش نماینده ایران در ژنو به اتهامات بی اساس چند کشور اروپایی
سفیر و نماینده دائم کشورمان در ژنو، انگ زدن به دیگران را ادامه ذهنیت استعماری و توهم خود برتربینی برخی کشورهای غربی عنوان کرد.
۲۰ ساعت قبل / ایران و عراق / حسن روحانی رئیس جمهور / وزیر خارجه عراق
وزیر امور خارجه عراق با رئیس جمهوری ایران دیدار و گفت و گو کرد
به گزارش فارس، فواد حسین وزیر خارجه عراق که به ایران سفر کرده عصر امروز با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.
باهنر به ترامپ: مرد ناحسابی تو اگر می خواستی مشکلات با ایران را حل کنی، ۴ سال وقت داشتی
۲۱ ساعت قبل / محمدرضا باهنر / محمود احمدی ‌نژاد / حسن روحانی / رقابت انتخاباتی / اصلاح طلبان / اصولگرایان / جوزف بایدن / دونالد ترامپ
باهنر به ترامپ: مرد ناحسابی تو اگر می خواستی مشکلات با ایران را حل کنی، ۴ سال وقت داشتی
روزنامه فرهیختگان نوشت: محمدرضا باهنر گفت: اگر مجلس یازدهم بتواند در طول این مدت، دو یا سه کار موثر با ذائقه مردم را انجام دهد، می‌تواند شانس جریان اصولگرا را بالا ببرد. درست است که بسیاری از اصلاح‌طلب‌ها می‌خواهند کارنامه آقای روحانی را از خودشان جدا کنند ولی هرچه باشد، بالاخره دولت یازدهم و دوازدهم دولت اصلاح‌طلب بوده و فرافکنی فایده ندارد.
واکنش تند روحانی به ادعای ضدایرانی پمپئو | مردم نفرینشان را به آدرس درست بفرستند | زندگی‌ها باید بهتر می‌بود و دلار و اجناس ارزان‌تر اما ...
۲۲ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / دولت دوازدهم / حسن روحانی
واکنش تند روحانی به ادعای ضدایرانی پمپئو | مردم نفرینشان را به آدرس درست بفرستند | زندگی‌ها باید بهتر می‌بود و دلار و اجناس ارزان‌تر اما ...
 رئیس جمهور گفت: باید به مردم اعلام کنیم ناچاریم مقررات و نظارت ها را تشدید کنیم. فعلا از کسی که ماسک نمی زند به سادگی عبور نخواهیم کرد.
دستور روحانی درباره خدمات‌دهی به جانبازان
۲۲ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس‌جمهور / سعید اوحدی / بنیاد شهید و امور ایثارگران / مجلس شورای اسلامی / روحانی
دستور روحانی درباره خدمات‌دهی به جانبازان
حسن روحانی در پاسخ به نامه نماینده اصفهان در مجلس به منظور رفع مشکلات بیمه دی و خدمات دهی به جانبازان و ایثارگران دستور فوری خطاب به رئیس بنیاد شهید و ایثارگران صادر کرد.
لطمه 150 میلیارد دلاری تحریم آمریکا به ایران / قیمت دلار می‌بایست معقول می‌بود
۲۳ ساعت قبل / تحریم های آمریکا / حسن روحانی / رئیس جمهور / ستاد ملی کرونا / قیمت دلار
لطمه 150 میلیارد دلاری تحریم آمریکا به ایران / قیمت دلار می‌بایست معقول می‌بود
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها از سال ۹۷ تا ۹۹ حداقل ۱۵۰ میلیارد دلار به کشور لطمه زدند، گفت: مردم باید در این سال‌ها زندگی راحت‌تر و آسانتری می‌داشتند، می‌بایست دلار به قیمت معقول بود، اجناس، قیمت معقول داشت؛ همه این جنایت‌ها بر گردن کاخ سفید است. نوشته لطمه 150 میلیارد دلاری تحریم آمریکا به ایران / قیمت دلار می‌بایست معقول می‌بود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
«رزم حسینی» یک مدیر برنامه‌ریز و هدفمند است
۲۳ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / وزارت صنعت معدن و تجارت / علی‌رضا رزم‌حسینی / اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران / حسن روحانی
«رزم حسینی» یک مدیر برنامه‌ریز و هدفمند است
تهران- ایران- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲۲ سال در بخش خصوصی فعالیت داشته است، گفت: «علیرضا رزم حسینی» از مدیران برنامه‌ریز و هدفمند است که می‌تواند به وضع اقتصادی فعلی کمک کند.
رزم‌حسینی:امضاهای طلایی را باید حذف کنیم
۲۴ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / علی‌رضا رزم‌حسینی / حسن روحانی
رزم‌حسینی:امضاهای طلایی را باید حذف کنیم
تهران- ایرنا- وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: باید بوروکراسی اداری را از سر راه برداشته و امضاهای طلایی را کم یا حذف کنیم که این اقدام با پشتیبانی بخش خصوصی و مجلس شورای اسلامی به ثمر خواهد نشست.
ببینید | هشدار رئیس جمهور به کسانی که به کرونا مبتلا شدند
۲۴ ساعت قبل / حسن روحانی / ویروس کرونا
ببینید | هشدار رئیس جمهور به کسانی که به کرونا مبتلا شدند
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت : کسانی که قبلاً کرونا گرفته‌اند همچنان باید مراقبت کنند که بار دیگر مبتلا نشوند.تصور نمی‌شد کسی که یک بار به کرونا مبتلا شده بار دیگر مبتلا شود ولی ۱۴ درصد بستری‌های کرونا دوباره بستری شدند.
دستور فوری روحانی به رئیس بیناد شهید و ایثارگران
۲۴ ساعت قبل / حسن روحانی / بنیاد شهید و امور ایثارگران / جانبازان و ایثارگران
دستور فوری روحانی به رئیس بیناد شهید و ایثارگران
فارس نوشت: رئیس جمهور طی نامه‌ای خطاب به سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و ایثارگران خواستار حل مشکلات جانبازان و ایثارگران شد.
۲۴ ساعت قبل
روحانی: مردم آمریکا را نفرین کنند، ما مقصر نیستیم!
حسن روحانی امروز گفت: مردم برای کمبود و مشکلات اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند، این لعن و نفرین آدرسش کاخ سفید در واشنگتن است، کسی به مردم آدرس اشتباه ندهد.
دستور رئیس‌جمهور به رئیس بنیاد شهید برای رفع مشکلات بیمه دی و خدمات‌دهی به جانبازان
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / حسن روحانی / رئیس‌جمهور / بیمه دی / سعید اوحدی / رئیس بنیاد شهید و ایثارگران / عبا&#
دستور رئیس‌جمهور به رئیس بنیاد شهید برای رفع مشکلات بیمه دی و خدمات‌دهی به جانبازان
حسن روحانی در پاسخ به نامه نماینده اصفهان در مجلس به منظور رفع مشکلات بیمه دی و خدمات دهی به جانبازان و ایثارگران دستور فوری خطاب به رئیس بنیاد شهید و ایثارگران صادر کرد.
توصیه روحانی برای لعن کاخ سفید نشین ها
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس جمهور اسلامی ایران / هیئت دولت / ملت ایران
توصیه روحانی برای لعن کاخ سفید نشین ها
روحانی به کسانی که می خواهند به عوامل گرانی لعنت کنند، توصیه ای کرد که در فیلم مشاهده می کنید.
روحانی: مردم برای کمبود و مشکلات اگر می‌خواهند نفرین کنند
۲۵ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس جمهور
روحانی: مردم برای کمبود و مشکلات اگر می‌خواهند نفرین کنند
رییس جمهور گفت: مردم باید در این سال‌ها زندگی خیلی راحت‌تری داشتند و اجناس به مراتب ارزان‌تر می‌شد و باید دلار به قیمت معقولش بود، اما تمام این جنایات پای کاخ سفید است. جمهوری اسلامی پای عهدش باقی مانده است و پای همه مقررات ایستاده است.
حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وزیر پیشنهادی صنعت
۲۵ ساعت قبل / وزارت صنعت معدن و تجارت / علی‌رضا رزم‌حسینی / جهش تولید / حسن روحانی
حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وزیر پیشنهادی صنعت
تهران- ایرنا- اعضای هیات رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت ایران طی بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس، ضمن حمایت از انتخاب «علیرضا رزم حسینی» ‌ وزیر پیشنهادی صنعت، اعلام کردند:‌ جنگ اقتصادی نیازمند فرماندهانی شایسته، کارآزموده و از خودگذشته است.
جزئیات مجوز رئیس‌جمهور برای تعطیلی یک هفته‌ای مدارس، دانشگاه‌ها، برخی مشاغل و ...
۲۵ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / کرونا در ایران / حسن روحانی
جزئیات مجوز رئیس‌جمهور برای تعطیلی یک هفته‌ای مدارس، دانشگاه‌ها، برخی مشاغل و ...
رئیس‌جمهور در جلسه امروز پنجم مهر ماه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ستادهای استانی کرونا می‌توانند برای یک هفته برخی موارد و مشاغل را از جمله مساجد، نمازهای جمعه، سینما، پارک‌ها و غیره تعطیل کند.
انتقاد تند نماینده مجلس ایران از حسن روحانی
۲۵ ساعت قبل
انتقاد تند نماینده مجلس ایران از حسن روحانی
نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ایران گفت: با نشستن درون کاخ نمی ‌توان دولت را اداره کرد.
صیانت از چندجانبه‌گرایی؛ مشارکت جهانی برای مقابله با بحران کرونا
۲۵ ساعت قبل / ویروس کرونا / سازمان ملل متحد / مجمع عمومی سازمان ملل متحد / ایالات متحده آمریکا / حسن روحانی / هراس جهانی از ویروس کرونا
صیانت از چندجانبه‌گرایی؛ مشارکت جهانی برای مقابله با بحران کرونا
تهران- ایرنا-بحران شیوع کرونا ضمن پررنگ‌سازی مفهوم همکاری بین‌المللی به عنوان یک الزام و ضرورت جامعه جهانی، توانست نشان دهد که «تهدیدات مشترک بشری» تنها با تمرکز بر «منفعت مشترک بشری» و لزوم صیانت از چندجانبه‌گرایی به عنوان محور تحقق مشارکت جهانی و ایستادگی جامعه بین المللی در مقابل یکجانبه‌گرایی آمریکا قابل مهار خواهد بود.
روحانی: اگر فردی ماسک ندارد، نباید به وی خدمات داده شود
۲۶ ساعت قبل
روحانی: اگر فردی ماسک ندارد، نباید به وی خدمات داده شود
به گزارش شهروند آنلاین حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهارداشت: در ۶ ماهه اول سال ۶۰ مردم با مشکلات بسیار زیادی روبه رو بودند از ماجرای هفتم تیر گرفته از شهدای حزب جمهوری اسلامی تا شهادت رییس جمهوری و نخست وزیر وقت در شهریور ماه تقریباً ماه‌های بسیار سختی بود.
ویدئو / رئیس‌جمهور: مقررات کرونایی در تهران تشدید می‌شود
۲۶ ساعت قبل / ستاد ملی مبارزه با کرونا / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / رئیس جمهور / حسن روحانی
ویدئو / رئیس‌جمهور: مقررات کرونایی در تهران تشدید می‌شود
جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا صبح شنبه (۵ مهر) به ریاست حسن روحانی برگزار شد. رئیس‌جمهور در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به افزایش روند شیوع کرونا در کشور و وضعیت پایتخت در روزهای اخیر، از همه مردم خواست دستورالعمل‌های بهداشتی را به طور دقیق رعایت کنند و اعلام کرد که به‌اجبار، به‌زودی مقررات و نظارت‌ها در روند مقابله با بیماری کرونا در تهران تشدید خواهد شد و صدا و سیما و شبکه‌های مجازی و بزرگان و علما باید فرهنگ‌سازی در این عرصه را توسعه دهند.
روحانی: آدرس تمام جنایات علیه مردم ایران کاخ سفید است
۲۶ ساعت قبل / کرونا / تحریم / حسن روحانی / ستاد ملی مقابله با کرونا
روحانی: آدرس تمام جنایات علیه مردم ایران کاخ سفید است
رییس جمهوری روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: یک عده‌ای به خاطر منافع غلط گروهی و باندی به مردم آدرس غلط ندهند. آدرس صحیح تمام جنایات و فشار بر مردم عزیز ایران واشنگتن دی سی کاخ سفید است و آن‌هایی که داخل این ساختمان هستند این همه جنایات علیه ملت ایران روا داشته‌اند.
مقررات جدید کرونایی برای تهران | روحانی: کسانی که ماسک نمی‌زنند مجازات خواهند شد
۲۶ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / دولت دوازدهم / حسن روحانی / کرونا در ایران
مقررات جدید کرونایی برای تهران | روحانی: کسانی که ماسک نمی‌زنند مجازات خواهند شد
 رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز ناچاریم به مردم اعلام کنیم، باید مقررات و نظارت‌ها را در مقابله با کرونا تشدید کنیم. فعلا این مقررات برای تهران بزرگ است. نباید از کسی که ماسک نمی‌زند به سادگی گذشت. افراد باید به کسی خدمات بدهند که ماسک دارند. جزئیات بیشتر را در این ویدئو ببینید.
روایت روحانی از برخورد اروپایی‌ها با ایران و کشورهای درگیر کرونا
۲۶ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / دولت دوازدهم / حسن روحانی
روایت روحانی از برخورد اروپایی‌ها با ایران و کشورهای درگیر کرونا
حسن روحانی امروز ۵ مهر در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در اوایل کرونا که اروپا هنوز مبتلا نشده بود تمام انتقاداتشان به سمت کشورهای مبتلا و ایران بود اما وقتی که مبتلا شدند ناگهان تمام نقدهایشان خاموش شد. دیدند که در کشورشان صف‌های مردم برای غذا و موادشوینده بسته شد. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
روحانی: راهپیمایی اربعین نداریم| تعیین مجازات برای کسانی که ماسک نمی‌زنند| به اندازه کافی ابزار داریم که افراد بدون ماسک را شناسایی کنیم
۲۶ ساعت قبل / حسن روحانی
روحانی: راهپیمایی اربعین نداریم| تعیین مجازات برای کسانی که ماسک نمی‌زنند| به اندازه کافی ابزار داریم که افراد بدون ماسک را شناسایی کنیم
رییس جمهوری گفت: یک عده‌ای به خاطر منافع غلط گروهی و باندی به مردم آدرس غلط ندهند. آدرس صحیح تمام جنایات و فشار بر مردم عزیز ایران واشنگتن دی سی کاخ سفید...
مسیر انتقادها به اتهام‌زنی رسید
۲۶ ساعت قبل / برجام / دفاع مقدس / تحریم / اصولگرایان / ایالات متحده آمریکا / روزنامه / حسن روحانی / تروریسم اقتصادی
مسیر انتقادها به اتهام‌زنی رسید
تهران- ایرناپلاس- تصور کنید چهار دهه پیش است و کشور در کوران جنگ نابرابر با جبهه جهانی غرب و شرق که دیوانه‌ای چون صدام را وسط معرکه فرستاده و همه امکانات انسانی، مادی و معنوی این سرزمین بسیج شده تا دشمن را شکست دهد؛ در این شرایط اگر جریانی سیاسی دولت را متهم کند با عملکردش سبب ترغیب دشمن به حمله و جنگ نظامی شده، این اتهام چقدر منصفانه و فراتر از آن در راستای منافع ملی است؟
آخرین تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد راهپیمایی اربعین
۲۶ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / دولت دوازدهم / حسن روحانی / ماه محرم - اربعین
آخرین تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد راهپیمایی اربعین
حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در عزاداری ماه صفر، راهپیمایی و سفر به عراق نداریم همچنین راهپیمایی نمادین در شهرها نیز برگزار نمی‌شود. جزئیات بیشتر را در این ویدئو ببینید.
ببینید | رونمایی رئیس‌جمهور از بزرگترین توحش تاریخ کاخ سفید علیه ایران: حداقل ۱۵۰ میلیارد دلار به کشور لطمه زدند
۲۶ ساعت قبل / حسن روحانی / ایالات متحده آمریکا
ببینید | رونمایی رئیس‌جمهور از بزرگترین توحش تاریخ کاخ سفید علیه ایران: حداقل ۱۵۰ میلیارد دلار به کشور لطمه زدند
حسن روحانی از بزرگترین توحش تاریخ کاخ سفید علیه ایران سخن گفت او با اعلام عدد ۱۵۰ میلیارد دلار لطمه آمریکا به ایران در سه سال ، از این گفت که آنها برای ممانعت از رسیدن دارو و غذا به مردم ایران افتخار می کنند.
امسال راهپیمایی اربعین و نمادین در شهرها نداریم
۲۶ ساعت قبل / حسن روحانی / رئیس جمهور اسلامی ایران / هیئت دولت / اربعین حسینی / ماه محرم و صفر / مراسم عزاداری / عزاداران حسینی
امسال راهپیمایی اربعین و نمادین در شهرها نداریم
در عزاداری ماه صفر، راهپیمایی و سفر به عراق نداریم. راهپیمایی نمادین در شهرها نداریم.
مقررات جدید کرونایی برای تهران
۲۶ ساعت قبل / ویروس کرونا / شیوع کرونا / حسن روحانی / رئیس جمهور اسلامی ایران / هیئت دولت / پروتکل‌های بهداشتی
مقررات جدید کرونایی برای تهران
باید فرهنگ سازی را توسعه داده و مقررات و نظارت ها را تشدید کنیم.
جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا
۲۷ ساعت قبل / ویروس کرونا / حسن روحانی / محمود واعظی
جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا
ایرنا-تهران- جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا امروز شنبه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد.
ببینید | روحانی: مردم اگر می‌خواهند کسی را برای مشکلات نفرین کنند، آدرسش کاخ سفید است
۲۷ ساعت قبل / حسن روحانی / ایالات متحده آمریکا
ببینید | روحانی: مردم اگر می‌خواهند کسی را برای مشکلات نفرین کنند، آدرسش کاخ سفید است
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا گفت:«مراقب باشید عده ای به خاطر منافع گروهی خود به مردم آدرس غلط ندهند. آدرس مسبب تمام مشکلات اقتصادی، واشنگتن دی سی ، کاخ سفید است.
روحانی: مردم همکاری‌ها را برای عبور از شرایط کرونا افزایش دهند
۲۷ ساعت قبل / حسن روحانی / ستاد ملی مبارزه با کرونا / شیوع کرونا در ایران
روحانی: مردم همکاری‌ها را برای عبور از شرایط کرونا افزایش دهند
به گزارش ایرنا،‌ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهارداشت: در ۶ ماهه اول سال ۶۰ مردم با مشکلات بسیار زیادی روبه رو بودند از ماجرای هفتم تیر گرفته از شهدای حزب جمهوری اسلامی تا شهادت رییس جمهوری و نخست وزیر وقت در شهریور ماه تقریباً ماه‌های بسیار سختی بود.
روحانی: کسی به خاطر منافع سیاسی و جناحی آدرس غلط به مردم ندهد
۲۷ ساعت قبل / حسن روحانی / کروناویروس / تحریم‌های آمریکا / همه_باهم_علیه_کرونا
روحانی: کسی به خاطر منافع سیاسی و جناحی آدرس غلط به مردم ندهد
رییس جمهور گفت: مردم برای کمبود و مشکلات اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند، این لعن و نفرین آدرسش کاخ سفید در واشنگتن است، کسی به مردم آدرس اشتباه ندهد.
تشکر رئیس جمهور از کادر درمانی و مردم برای مبارزه با کرونا
۲۷ ساعت قبل / روحانی / ویروس کرونا / حجت‌الاسلام حسن روحانی / بیماری کرونا
تشکر رئیس جمهور از کادر درمانی و مردم برای مبارزه با کرونا
روحانی گفت: وارد ماه هشتم مقابله با کرونا شده‌ایم و می‌خواهم به کادر درمان «خسته نباشید» بگویم. از مردم نیز بابت هماهنگی و همکاری تشکر می‌کنم. ما دلمان می‌خواهد رعایت پروتکل‌ها بالای نود درصد باشد.
نیمی از جمعیت کشور برای مقابله با کرونا همکاری می‌کنند
۲۷ ساعت قبل / ستاد ملی مقابله با کرونا / حجت الاسلام حسن روحانی / ویروس کرونا
نیمی از جمعیت کشور برای مقابله با کرونا همکاری می‌کنند
رئیس‌جمهور گفت: همیشه نیمی از جمعیت کشور و بیش از نصف آن برای مقابله با کرونا همراه بودند و همکاری کردند و ما می‌خواهیم مردم این همکاری‌ها را افزایش دهند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •