سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
حسین مقصودی
اشتباه کردم در انتخابی کشتی گرفتم/ مقصودی: یزدانی از همه بهتر و آماده‌تر بود
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / امیرحسین مقصودی / کشتی
اشتباه کردم در انتخابی کشتی گرفتم/ مقصودی: یزدانی از همه بهتر و آماده‌تر بود
آزادکار وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی گفت: اگرچه از نظر روحی شرایط خوبی داشتم، اما آمادگی بدنم اصلا خوب نبود و حضورم در مسابقات انتخابی اشتباه بود.
برگزاری انتخابی ۲ وزن تیم ملی کشتی آزاد پشت درهای بسته
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / حسین مقصودی / امیرمحمد یزدانی / کشتی قهرمانی جهان / فدراسیون کشتی
برگزاری انتخابی ۲ وزن تیم ملی کشتی آزاد پشت درهای بسته
تهران - ایرنا - رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در حالی امروز (پنجشنبه) در ۲ وزن در حال برگزاری است که پیش از این فدراسیون اعلام کرد مسابقات از طریق فضای مجازی پخش خواهد شد که بنابر دلایل نامشخص این رقابت‌ها از صفحه اینستاگرام فدراسیون تاکنون پخش نشده است.
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
دو انتخابی در کشتی آزاد
رقابت‌های انتخابی درون اردویی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد روز پنجشنبه اول آبان در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌شود. پیش از این قرار بود رقابت‌های انتخابی درون اردویی در سه وزن برگزار شود که به دلیل مثبت بودن آزمایش یکی از کشتی‌گیران به ویروس کرونا و ارائه گواهی پزشکی توسط کشتی‌گیر مذکور، کادر فنی به جهت برقراری عدالت و همچنین اطمینان از سلامتی این کشتی‌گیر، تصمیم گرفت مسابقات انتخابی وزن ۷۴ کیلوگرم با یک هفته تاخیر انجام پذیرد. کشتی‌گیران حاضر در این مسابقات باید ۲۴ ساعت قبل از برگزاری در محل فدراسیون کشتی برای انجام تست کرونا حاضر شوند و در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش، می‌توانند در این رقابت‌ها حضور یابند. در رقابت‌های انتخابی …
دیدار مقصودی و نصیری در لیگ برتر کشتی
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / لیگ برتر کشتی / امیرحسین مقصودی / مهدی نصیری
دیدار مقصودی و نصیری در لیگ برتر کشتی
همچنان مجبور به تمرین انفرادی هستیم/ غیر از لیگ درآمدی نداریم
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ / امیرحسین مقصودی / کشتی آزاد / ویروس کرونا / لیگ کشتی
همچنان مجبور به تمرین انفرادی هستیم/ غیر از لیگ درآمدی نداریم
مدعی وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: فعلا به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های این بیماری، مجبوریم بصورت انفرادی تمرین کنیم.
نصیری: امیدوارم فرایند انتخابی «دبیر» اجرایی شود
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / جام جهان پهلوان تختی / لیگ برتر کشتی / رسول خادم / علیرضا دبیر
نصیری: امیدوارم فرایند انتخابی «دبیر» اجرایی شود
تهران - ایرنا - آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی ایران با گلایه و ناراحتی به تغییر نتیجه مبارزه او با «امیرحسین مقصودی» بعد از جام‌جهان پهلوان تختی، گفت: امیدوارم که فرایند انتخابی که «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون از آن صحبت می‌کند اجرایی شود و کسی خلاف قانون عمل نکند.
خبری خوش برای بیماران هموفیلی
۱۳۹۹/۰۱/۲۸ / جمهوری اسلامی / امیر حسین مقصودی / آستان قدس رضوی / مشهد / تهران / ایران / آمریکا / بیماری / سلامت / بیماران هموفیلی
خبری خوش برای بیماران هموفیلی
مدیرعامل شرکت سامان داروی هشتم از تولید داروی «سافاکتو AF» در ایران به دومین کشور تولیدکننده در جهان خبر داد و گفت: ‌این دارو آخرین نسل از فاکتور هشت است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
خاوازی وزیر جهاد کشاورزی شد
نزدیک به 5 ماه پس از استعفای محمود حجتی از وزارت جهاد کشاورزی، این وزارتخانه بالاخره سکاندار جدید خود را شناخت و کاظم خاوازی به عنوان وزیر جدید معرفی شد.نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز چهارشنبه هفته گذشته و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی با ۱۹۶ رای موافق، ۱۵ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۱۵ نماینده حاضر به کاظم خاوازی به عنوان وزیر کشاورزی رای اعتماد دادند. در جریان بررسی صلاحیت محمود صادقی و حسین مقصودی نمایندگان تهران و سبزوار به عنوان مخالف و هادی قوامی، علی محمد مرادی و محمدعلی وکیلی نمایندگان اسفراین، قروه و تهران به عنوان موافق وزیر پیشنهادی کشاورزی صحبت کردند. خاوازی پیش از این معاون وزیر و رئیس موسسه تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی بود. گفتنی است، رئیس‌جمهوری به دلیل همزمانی …
نخستین جلسات علنی مجلس در سال ۹۹ چگونه گذشت؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۱ / وزارت جهاد کشاورزی / مجلس شورای اسلامی / احمدعلی کیخا / ایالات متحده آمریکا / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی / محمدعلی وکیلی / آژانس بین المللی انرژی اتمی / حسین مقصودی / هادی قوامی / اتحادیه اروپا
نخستین جلسات علنی مجلس در سال ۹۹ چگونه گذشت؟
تهران-ایرنا- بعد از حدود ۴۰ روز از تعطیلی مجلس شورای اسلامی به واسطه کرونا این هفته نمایندگان در بهارستان حضور یافتند تا در غیاب علی لاریجانی که به بیماری کویید ۱۹ مبتلا شده وظایف تقنینی و نظارتی رکن قانونگذاری مجلس را پیش ببرند.
مقصودی: قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی به خوبی اجرا نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / حسین مقصودی / وزارت جهاد کشاورزی / نمایندگان مجلس دهم / نمایندگان مجلس / مجلس
مقصودی: قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی به خوبی اجرا نمی‌شود
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی به خوبی اجرا نمی‌شود و همه این وضعیت باعث خالی شدن روستاها از سکنه شده است.
چه برنامه‌ای برای حذف دلالها و سودجویان در بخش کشاورزی دارید
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / حسین مقصودی / مجلس شورای اسلامی / بانک کشاورزی / وزارت صنعت معدن و تجارت / سبزوار / دولت
چه برنامه‌ای برای حذف دلالها و سودجویان در بخش کشاورزی دارید
تهران - ایرنا- نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، با بیان اینکه در چهار دهه گذشته دلال و سودجو جای کشاورز و دامدار را گرفته است، از کاظم خاوازی خواست برنامه‌هایش برای حذف دلالان و سودجویان را تشریح کند.
حال وزارت جهاد کشاورزی وخیم است/ «خاوازی» برنامه ارائه دهد
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / حسین مقصودی / کاظم خاوازی / مجلس شورای اسلامی / وزارت جهاد کشاورزی
حال وزارت جهاد کشاورزی وخیم است/ «خاوازی» برنامه ارائه دهد
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: وزیر آتی جهاد کشاورزی باید برنامه مدونی برای حذف سودجویان و دلالان این وزارتخانه داشته باشد.
روایت اخم و تخم‌های پایداری‌ها در بستن لیست تهران/ریاست مجلس و ریاست‌جمهوری 1400 را با هم می‌خواهند/پایداری‌ها تضمینی به قالیباف داده‌اند؟
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / انتخابات مجلس یازدهم / اصولگرایان
روایت اخم و تخم‌های پایداری‌ها در بستن لیست تهران/ریاست مجلس و ریاست‌جمهوری 1400 را با هم می‌خواهند/پایداری‌ها تضمینی به قالیباف داده‌اند؟
اعتمادآنلاین نوشت: حسین مقصودی، نماینده مجلس دهم، گفت: من به عنوان کسی که از نزدیکان آقای قالیباف هستم می‌گویم، همان‌طور که پایداری‌ها لیست تهران را با اخم‌وتخم و هزار و یک ان‌قلت بستند، الان هم تاکید دارند که هیچ تضمینی برای ریاست مجلس به قالیباف نداده‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
به سختی قهرمان آسیا شدیم
بعد از قهرمانی مقتدرانه تیم کشتی فرنگی ایران در آسیا، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی قاره کهن نیز صبح روز شنبه در شهر دهلی‌نو پایتخت کشور هند آغاز شد و با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید. تیم ملی کشورمان که مدافع عنوان قهرمانی به حساب می‌آید در این رقابت‌ها با نفراتی چون علیرضا سرلک در وزن 57 کیلوگرم، مجید داستان در 61، امیرحسین مقصودی در 65، امیرحسین حسینی در 70، مصطفی حسین‌خانی در 74، علی سوادکوهی در 79، احمد بذری در 86، مجتبی گلیج در 97 و پرویز هادی در 125 کیلوگرم با سرمربیگری غلامرضا محمدی حاضر شد و درنهایت توانست با کسب 2 طلا، 2 نقره و 4 برنز به کار خودش در این رقابت‌ها پایان دهد. در ادامه نگاهی داریم به عملکرد کشتی‌گیران کشورمان در رقابت‌های قهرمانی …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
کشتی ایران بر بام آسیا ایستاد
سی و سومین دوره رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای 3 و 4 اسفندماه در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار شد که در پایان تیم ایران با 2 مدال طلای محمدجواد ابراهیمی و مجتبی گلیج در وزن 92 و 97 کیلوگرم، 2 مدال نقره امیرحسین حسینی و احمد بذری در اوزان 70 و 86 کیلوگرم و 4 مدال برنز امیرحسین مقصودی، مصطفی حسین خانی، علی سوادکوهی و پرویز هادی در اوزان 65، 74، 79 و 125 کیلوگرم و کسب 168 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت. پس از ایران تیم های هند و قزاقستان به ترتیب با 159 و 146 امتیاز دوم و سوم شدند. غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد پس از قهرمانی ایران در رقابت‌های آسیایی هند اظهار داشت: «من دیروز هم گفتم، ما سعی کردیم به تمامی کسانی که در مسابقات تختی حضور داشتند، میدان دهیم. …
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
فقط یک طلا در ۵وزن نخست کشتی آزاد آسیا برای ایران
مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت، امیرحسین حسینی در وزن ۷۰ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و امیرحسین مقصودی و علی سوادکوهی در اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / تیم ملی / کشتی آزاد / اردو / میثم نصیری / امیر حسین مقصودی / فدراسیون کشتی
ترافیک ۶۵ کیلویی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد
کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد مدتی است درگیر اتفاقات و حواشی مصاف انتخابی مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم شده که این روند همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / تیم ملی / کشتی آزاد / قهرمانی آسیا / غلامرضا محمدی / سرمربی
تیم آسیایی کشتی آزاد مشخص شد
به نظر می‌رسد در دو وزنی که ابهاماتی در خصوص انتخاب ملی‌پوش آسیایی وجود داشت مجید داستان و امیرحسین مقصودی روانه دهلی‌نو خواهند شد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
تیم آسیایی کشتی آزاد مشخص شد/ داستان، مقصودی و قهرمانان جام تختی در هند
به نظر می‌رسد در دو وزنی که ابهاماتی در خصوص انتخاب ملی‌پوش آسیایی وجود داشت مجید داستان و امیرحسین مقصودی روانه دهلی‌نو خواهند شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
قهرمانی ملی پوش کشتی ایران در بازبینی فیلم زیرسوال رفت!
فیلم ۲ مبارزه نصیری که قهرمان این وزن شد و دستش توسط داور هم بالا رفت، توسط کمیسیون داوران مورد بازبینی قرار گرفت تا به نوعی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی حق به حق دار برسد؛ در بازبینی فیلم مبارزه امیرحسین مقصودی با میثم نصیری، اشتباه داوران برای مسئولان کمیسیون داوران قطعی شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
واکنش مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد به تغییر نتیجه قهرمان جام تختی/ کادرفنی بررسی می‌کند
محسن کاوه در واکنش به تغییر نتیجه مبارزه میثم نصیری با امیرحسین مقصودی اعلام کرد که در این خصوص جلسه‌ای با کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد خواهد داشت.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
بعد از بررسی داوری کشتی نصیری و مقصودی در جام تختی؛ برنده تغییر کرد
با توجه به بررسی مجدد داوری مبارزه های میثم نصیری با امیرحسین مقصودی و امیرمحمد یزدانی به درخواست کادرفنی تیم ملی آزاد، برنده مبارزه نصیری و مقصودی در جام تختی کشتی آزاد تغییر کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
دومین کارت زرد مجلس به وزیر علوم در یک روز
نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر علوم قانع نشدند و دومین کارت زرد را به او در یک روز دادند.در جلسه علنی مجلس سوال حسین مقصودی نماینده سبزوار از وزیر علوم درباره علت انتصاب رئیس و معاونان مرد برای دانشگاه‌های دخترانه مطرح شد. پس از توضیحات وزیر علوم این نماینده مجلس گفت که از پاسخ‌های وزیر قانع نشده و خواستار به رای گذاشتن سوال شد. نمایندگان با ۹۷ رای موافق، ۷۹ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از مجموع ۲۰۱ نماینده حاضر در مجلس اعلام کردند که از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند. بعد از آن رئیس مجلس گفت که این سوال هم نتوانست از نمایندگان رای لازم را به دست آورد. لذا مجلس درباره این دو سوال قانع نشد.به گزارش خانه ملت، دیروز اولین سوال را پروانه سلحشوری نماینده تهران از وزیر علوم درباره علت عدم بکارگیری زنان در هیئت‌های …
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / حسین مقصودی / سوال از وزیر علوم
مقصودی: یک و نیم تن سهمیه گوشت دختران دانشجو در بازار آزاد به فروش رسیده است
نماینده سبزوار با بیان اینکه نگاه وزیر علوم برای انتخاب روسای دانشگاه‌ها سیاسی است، به برخی تخلفات رخ داده در برخی دانشگاه‌ها اشاره و اظهار کرد: در یک دانشگاه یک و نیم تن سهمیه گوشت دختران دانشجو در بازار آزاد به فروش رسیده است یا اینکه مدیری نزدیک به سه میلیارد تومان تخلف داشته است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / منصور غلامی / دانشگاه ها / حسین مقصودی / مجلس شورای اسلامی
نگاه جنسیتی برای انتخاب مدیران دانشگاهی نداریم
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نگاه جانبدارانه و جنسیتی برای انتخاب مدیران دانشگاهی نداریم.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / مجلس شورای اسلامی / حسین مقصودی / سبزوار
«منصور غلامی» دومین کارت زرد را هم گرفت
نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر علوم در مورد انتصاب مدیران مرد برای دانشگاه های دخترانه قانع نشدند و دومین کارت زرد وزیر علوم در جلسه علنی روز دوشنبه صادر شد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / مجلس شورای اسلامی / جمعیت هلال احمر / آموزش و پرورش / منصور غلامی
وزیر علوم به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهد
تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخ به سوالات حسین مقصودی و پروانه سلحشوری نمایندگان سبزوار و تهران در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / کمیسیون اقتصادی / اصل 44 قانون اساسی / حسین مقصودی / پروانه سلحشوری
جلسه علنی آغاز شد/ سوال از وزیر علوم در دستور کار مجلس
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم،تحقیقات و فناوری در دستور کار قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / مجلس شورای اسلامی / حسین مقصودی / برجام / امیر خجسته / سبزوار / همدان / صنعت / سیده حمیده زرآبادی
وزیران علوم و صنعت هفته آینده در مجلس حضور می‌یابند
تهران - ایرنا - وزیران علوم تحقیقات و فناوری و صنعت، معدن و تجارت در جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
نماینده مجلس: تنوع مدارس مخالف اصل ۳۰ قانون اساسی است
شفقنا-عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه وجود ۲۴ نوع مدرسه در کشور را عین تبعیض خواند و خواستار اجرایی شدن مصوبه مجلس در خصوص حذف مدارس دانست. خانه ملت نوشت: حسین مقصودی با انتقاد از نبود عدالت آموزشی در آموزش و پرورش از طرح سئوال خود از وزیر آموزش و پرورش در این باره خبر داد و گفت که […]
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / حسین مقصودی / مجلس شورای اسلامی / اعتراض به گرانی بنزین
نماینده مجلس: مردم چگونه اعتراض کنند که همسوی استکبار نباشد؟ چگونه صبحت کنند که به عنوان فتنه‌گر دستگیر نشوند؟ انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را برگزار کنید
نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعتراضات، کشته‌ها و تخریب‌های اخیر در نقاط مستضعف‌نشین صورت گرفته است اظهار کرد: مردم نمی‌دانند که چگونه...
۱۳۹۸/۰۸/۲۶
نماینده مجلس ایران، رئیس جمهور این کشور را به دروغگویی متهم کرد
حسین مقصودی، نماینده سبزوار در مجلس ایران، رئیس جمهور این کشور را دروغگو خواند و انتقاداتی نسبت به عملکرد دولت مطرح کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / مسعود پزشکیان / مقام معظم رهبری / حسینعلی امیری / حسین مقصودی
اعتراض معاون‌روحانی به نطق یک نماینده/پزشکیان:به دولت توهین نکنید
نایب رئیس مجلس خطاب به نمایندگان،گفت: می‌توانید از دولت نقد کنید اما خواهش می کنم اعتراضات شما توهین آمیز نباشد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱
امیرحسین مقصودی به تیم تا ثبت جهانی توس پیوست
ایلنا: 9 کشتی گیر قرارداد خود را با 3 تیم برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد ثبت کردند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳
قهرمانی مقصودی و فروتن در کشتی آزاد جوانان جهان
امیرحسین مقصودی و عباس فروتن در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و محمدصاق فیروزپور در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / کشتی / امیرحسین مقصودی / کشتی آزاد
کسب مدال طلا توسط مقصودی با پیروزی برابر حریف روس
امیرحسین مقصودی با برتری مقابل کوربان شیرایف از روسیه با نتيجه 8 بر 4 پيروز شد و به مدال طلا دست يافت.
۱۳۹۸/۰۵/۲۱
کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان/مقصودی حریف شیرایف روس در فینال
امیرحسین مقصودی با غلبه بر سلیم ایگیت از ترکیه به فینال مسابقات قهرمانی کشتی جوانان جهان رسید.
۱۳۹۸/۰۵/۲۱ / مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان
ماجرای عجیب خط خوردن یزدانی از ترکیب تیم ملی کشتی جوانان
در حالی که نام امیر محمد یزدانی به عنوان ملی پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قرار گرفته بود و وی نیز عازم استونی شده است اما در نهایت امیر حسین مقصودی در مراسم وزن کشی حاضر شد و قرار است برای ایران کشتی بگیرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / مجلس شورای اسلامی / شورای عالی استان‌ها / حسین مقصودی
۵ طرح و انصراف سوال ۴ نماینده از وزرا اعلام وصول شد
۵ طرح و انصراف سوال ۴ نماینده از اعضای کابینه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / حسین مقصودی / مجلس شورای اسلامی / مسکن / احمد مازنی
باید سایه تأمین اجتماعی از ساخت و سازها برداشته شود/ ۲۶۰۰ مسکن احتکارشده داریم
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: در حال حاضر حدود ۲۶۰۰ مسکن احتکارشده وجود دارد که لازم است با این مسئله برخورد شود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
دو سوال از وزیر آموزش و پرورش اعلام وصول شد
اقتصادنیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دو سوال ملی حسین مقصودی نماینده سبزوار از محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه علنی امروز -دوشنبه- مجلس اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
اعلام وصول دو سوال از وزیر از آخرین جلسه مجلس در سال 97
اقتصادنیوز: سوال ملی حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در خصوص ضعف نظارت و مدیریت در برخی از دانشگاه‌های کشور از وزیر علوم اعلام وصول شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •