شنبه, ۱۵ آذر, ۱۳۹۹ / 5 December, 2020
خارج از گود
محمدی: یک بازیکن خارجی استقلال به اندازه کل بودجه پیکان است/ مدیران دیگر به دنبال مربیان خارج از گود باشند
۴ روز قبل / استقلال / پیکان تهران
محمدی: یک بازیکن خارجی استقلال به اندازه کل بودجه پیکان است/ مدیران دیگر به دنبال مربیان خارج از گود باشند
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: بازیکنان استقلال از نظر هزینه فاصله زیادی با ما دارند و فقط یک بازیکن خارجی استقلال به اندازه کل بودجه تیم ماست.
خارج از گود؛ادامه باج دهی ها در زمین فوتبال
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / خارج از گود / سهیل مهدی / وحید بیاتلو / ماشین سازی تبریز
خارج از گود؛ادامه باج دهی ها در زمین فوتبال
سهیل مهدی،مسئول مسابقات سازمان لیگ: ارایه مدارک ماشین سازی رویه محلات داشت
خارج از گود هفته (12-08-99)
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / علیرضا دبیر / خارج از گود / جعفر سمیعی / پرسپولیس تهران / استقلال تهران
خارج از گود هفته (12-08-99)
پارلمان گرفتار پوپولیسم | وجه اشتراک مجلس یازدهم و دولت احمدی نژاد | سکوت هیأت نظارت و نصیحت‌های خارج از گود
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / حسن روحانی / مجلس شورای اسلامی
پارلمان گرفتار پوپولیسم | وجه اشتراک مجلس یازدهم و دولت احمدی نژاد | سکوت هیأت نظارت و نصیحت‌های خارج از گود
مجلس یازدهم در آستانه ۴ماهگی است و آفت کارهای پوپولیستی چنان بر بهارستان سایه انداخته که هم موضع‌گیری و عملکرد نظارتی نمایندگان و هم تکاپوی آنها در حوزه قانون‌نویسی را از اصل دوراندیشی و نگاه کارشناسانه به مسائل به حاشیه رانده است.
«بسیج مردمی و همگانی»، بهترین الگو برای پیشرفت و تعالی کشور است
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / دانشگاه آزاد / دفاع مقدس / بسیج / انقلاب اسلامی
«بسیج مردمی و همگانی»، بهترین الگو برای پیشرفت و تعالی کشور است
نماینده رئیس دانشگاه آزاد در هیئت نظارت بر تشکل‌ها گفت: هم‌اکنون که بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، تجربه‌های غنی و بدیعی را در جمهوری اسلامی کسب کرده‌ایم که باید یک‌بار دیگر در «خارج از گود» به آن بنگریم
از شکست دلارهای نفتی عربستان تا پاداش عجیب قهرمانان کشتی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / علی پروین / خارج از گود / پرسپولیس تهران / عیسی آل کثیر / تیم ملی کشتی ایران / کشتی / علیرضا دبیر
از شکست دلارهای نفتی عربستان تا پاداش عجیب قهرمانان کشتی
فرهنگ پهلوانی از گود تا خارج از گود
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
فرهنگ پهلوانی از گود تا خارج از گود
نور امید زورخانه ها، این بار خارج از گود و در ایام کرونایی ، چراغ زندگی خیلی‌ها را روشن کرده است.
کری برای تبلیغات اینستاگرامی/ بازی سرخابی‌های خارج از گود با احساسات هواداران
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / سرخابی / تیم فوتبال استقلال تهران / تیم فوتبال پرسپولیس
کری برای تبلیغات اینستاگرامی/ بازی سرخابی‌های خارج از گود با احساسات هواداران
در هفته‌های اخیر کری‌خوانی عجیب بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس، باعث شده صفحه‌های شخصی این افراد در اینستاگرام پربازدید شود تا با همین ترفند تبلیغات خوبی را جذب کنند.
زورخانه، خارج از گود تجدد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
زورخانه، خارج از گود تجدد
 جواد نصرتی   در سال‌هایی که روشنفکران و حاکمیت، ورزش را ترویج می‌کردند، زورخانه و رسوم ورزشی آن، نه‌تنها نادیده گرفته می‌شد که تحقیر هم می‌شد. از نظر متجددینی که ورزش را به جامعه ایرانی تزریق می‌کردند، زورخانه نه قابلیت تحرک اجتماعی داشت و نه می‌توانست روحیه ملی‌گرایی مردم را تقویت کند. از نظر مروجین فرهنگ غربی، زورخانه حتی سدی در برابر ورود ورزش مدرن به ایران بود. این ورزش، سیستماتیک نبود و تمرین‌هایش، از نظر این افراد، کمکی به تربیت جسم نمی‌کرد. نداشتن سیستم وزن‌کشی، تمایل افراد چاق‌ به آن …
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
چندصدایی درون‌جناحی
مجلس یازدهم، مجلسی مجمع‌الجزایری است از طیف‌های مختلف اصولگرایی و صدای اصولگرایی از آن بلند و شنیده‌ می‌شود. از دل این مجلس یکدست اصولگرایی قطعا صداها، نجواها و پیام‌های متعددی بلند و شنیده می‌شود؛ چرا که اگر مجموعه راه‌یافتگان به دوره یازدهم پارلمان را به‌طور دقیق آنالیز یا کالبدشکافی کنیم، با مجموعه‌ای از افراد با گرایش‌های مختلف اصولگرایی مواجه خواهیم شد. برخی دل در گروی محمود احمدی‌نژاد و منش و روش او دارند، برخی به صفت میانه‌روی و اعتدال شهره هستند و گروهی دیگر به تندروی و ستیز با جریان اصلاحات. از چنین مجلسی قطعا نمی‌توان انتظار داشت که صدایی واحد شنیده و شرایط یکدستی حاکم باشد. چه آنکه هنوز به مرحله انتخاب رییس مجلس نرسیده‌ایم، …
عملکرد شورا از نگاه خبرنگاران
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
عملکرد شورا از نگاه خبرنگاران
عمر دوره نمایندگان شورا معمولا 4سال است و خبرنگاران در طول مدت فعالیت‌شان عموما دوره‌های مختلف شوراها و نمایندگان مردم در پارلمان شهری را می‌بینند و دیده‌هایشان از صحن و نمایندگان را پوشش می‌دهند و مخابره می‌کنند. به همین‌خاطر خبرنگاران پارلمانی چه شهری و چه ملی که خارج از گود به تماشای عملکرد نمایندگان مردم می‌نشینند، روایت جامع و کامل‌تری از جلسات و بحث‌ها و بررسی‌ها درباره طرح‌ها و لوایح دارند. در این گزارش به سراغ چند تن از خبرنگاران رسانه‌های مختلف رفتیم که بعضا تعدادی از آنان از دوره اول شورا …
مچ‌اندازی وزیر احمدی‌نژاد با قالیباف
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
مچ‌اندازی وزیر احمدی‌نژاد با قالیباف
یک نماینده مستقل مجلس یازدهم می گوید: دوستان یک جوری تقسیم بندی می‌کنند که انگار مجلس یازدهم متعلق به نمایندگان پایتخت‌نشین با یک صبغه سیاسی است؛ قطعا مستقلان و افرادی که نگاه ملی را ارجح می‌دانند خارج از گود و نظاره‌گر نخواهند بود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
کودکان زباله‌گرد در معرض خطرند
انجمن حمایت از حقوق کودکان طی نامه‌ای از وزیر بهداشت خواست تا با ایجاد شرایط مناسب برای کودکان‌ کار و خیابان جهت جلوگیری از شروع کرونا بین این کودکان، توسط نهادهای ذیربط در محیطی خارج از گودهای زباله‌گردی و مراکز بازیافت مساعدت و موافقت کند. به‌گزارش ایسنا، در این نامه با اشاره به سرعت شیوع کروناویروس در کشور نوشته شده است: همانگونه که مستحضرید شیوع سریع کرونا سلامت افراد جامعه را با خطر جدی مواجه کرده است. کودکان زباله‌گرد، با توجه به شرایط زیستی و بهداشتی که در ادامه می‌آید ازجمله افرادی هستند …
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
توهم انتخاباتی اصولگرایان
گروه سیاسی- اصولگرایان که در این دوره از انتخابات مجلس توانستند بدون حضور رقیب مجلس را به طور کامل در اختیار بگیرند و تمام نامزدها و طیف‌های خود را وارد بهارستان کنند، حالا دست به تحلیل انتخابات زده و مدعی هستند که پیروزی‌شان به خاطر عملکرد این جریان سیاسی و میزان مشارکت بالا در انتخابات بوده است. همان‌طور که روز گذشته مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفته: اتفاقی که در این انتخابات افتاد این بود که جریان اصلاحات بنا بر هر دلیلی که خودشان مطرح کنند یا آنچه واقعیت دارد نتوانست مردم را برای انتخابات بسیج کند. در مقابل ما با توجه به آنکه جریان اصولگرا به طور عمده خارج از گود اجرا و مدیریت مجلس بود توانست هواداران خود را برای انتخابات بسیج کند و رایی را به دست بیاورد. البته بخشی از آراء به …
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
انتقاد شهاب حسینی از کیمیایی و حمایت از بهروزوثوقی | صدای مردم باشیم تا با هزینه زیاد در خیابان‌ها فریاد نزنند
تهیه کننده فیلم سینمایی «شین» گفت: قهر کردن از فجر راه چاره نیست. باید حضور داشت و حرف زد. مشکلات ما به عنوان یک ایرانی با هیچ دستی از خارج از کشور حل نخواهد شد. ما باید مشکلاتمان را خودمان برطرف کنیم و منتظر هیچکسی خارج از گود نباشیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / بهروز وثوقی / جشنواره فیلم فجر / شهاب حسینی
شهاب حسینی: مشکلات ایران با هیچ دست خارجی حل نخواهد شد+فیلم
تهران- ایرنا- تهیه کننده فیلم سینمایی «شین»، گفت: قهر کردن از فجر راه چاره نیست. باید حضور داشت و حرف زد. مشکلات ما به عنوان یک ایرانی با هیچ دستی از خارج از کشور حل نخواهد شد. ما باید مشکلاتمان را خودمان برطرف کنیم و منتظر هیچکسی خارج از گود نباشیم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
خرید بازیکن خارجی بدون پول
«خارج از گود» این هفته به موضوعاتی چون خرید بازیکن‌های خارجی در بی‌پولی و گمانه‌زنی‌ها درباره سرمربیگری یک ایتالیایی در تیم ملی پرداخته است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸
مسئولان ورزشی به خارجی‌ها، هوشمندانه نگاه کنند
«خارج از گود» این هفته به موضوعاتی چون رفتار‌های مربیان خارجی تیم‌های محبوب و بستری شدن آقای تاج در بیمارستان پرداخته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ویدیو کنایه بیست و سی به وریا غفوری / ویدیو اعتراض وریا غفوری به دوربین صدا و سیما / ویدیو اخبار 20 و 30
ویدیو| کنایه اخبار ۲۰:۳۰ به وریا غفوری و فوتبالی‌ها
کنایه آیتم خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ به حرکت چندروز قبل وریا غفوری که گفته بود با دوربین تلویزیون مصاحبه نمی‌کند را ببینید.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
رئیس مجلس اعلام کرد برای انتخابات مجلس برنامه دارد ولی برای ریاست ‌جمهوری 1400 برنامه ندارد
لاریجانی خارج از گودالهام برخورداربرای ریاست‌جمهوری برنامه‌ای ندارم؛ این را روز گذشته علی لاریجانی در نشست خبری خود اعلام کرد. یعنی درست بعد از اینکه روز قبل اعلام کرد که برنامه‌ای برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ندارد در ادامه یک روز بعد خبر داد که تکلیف را روشن کنم که من برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ برنامه‌ای ندارم. با این سخن او می‌تواند دریافت که لاریجانی قید ریاست‌جمهوری را هم زده است، البته شاید هم به نوعی قهر کرده باشد. درواقع هر‌چه به ایام انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم شکاف بین اصولگرایان هم بیشتر و قابل لمس‌تر می‌شود. پروژه عبور اصولگرایان از لاریجانی‌ها خیلی وقت است که اجرایی شده است و درواقع از زمان اتمام ریاست آملی لاریجانی بر قوه قضائیه و مسائلی که او با بسیاری از اصولگرایان پیدا …
۱۳۹۸/۰۹/۱۱
«خارج از گود»؛ قانون پایستگی صندلی!
«خارج از گود» این هفته به موضوعاتی همچون قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی و حواشی بازگشت آقای داورزنی به فدراسیون والیبال پرداخته است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
هزار دلار؛ دستمزدِ کشتی گیران خارجی برای باخت!
«خارج از گود» این هفته به موضوعاتی همچون قهر ریز مارک ویلموتس و دستمزد کشتی گیران خارجی پرداخته است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بیانیه سوال برانگیز باشگاه پرسپولیس
«خارج از گود» این هفته به موضوعاتی همچون بیانیه سوال برانگیز باشگاه پرسپولیس پرداخته است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / امیر قلعه نویی / باشگاه سپاهان / باشگاه سایپا
فیلم | پخش با بوق حرف‌های غیرقابل پخش قلعه‌نویی از تلویزیون!
امیر قلعه نویی به خاطر حرف هایش در کنفرانس خبری بازی با سایپا ، سوژه خارج از گود شد. او در واکنش به توهین های لیدرها ، گفته هایی تقریبا مشابه با آنها را به زبان آورده است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / فوتبال / علیرضا جهانبخش / برایتون / منچسترسیتی
«جهانبخش» همچنان‌ خارج از گود؛ پیروزی برایتون در ضیافت گل به‌خودی
تهران-ایرنا- تیم برایتون در ادامه رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر جزیره باز هم بدون «علیرضا جهانبخش» به میدان رفت و اورتون را با گل به خودی مدافع فرانسوی اش که در دقیقه ۷+۹۰ به ثمر سید، از پیش رو برداشت.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / لیگ برتر هجدهم / فدراسیون فوتبال
تایید صلاحیت کاندیدا برای انتخابات هیات فوتبال؛شیرازی خارج از گود ماند؟
انتخابات هیات فوتبال تهران احتمالا شهریور ماه برگزار خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷
غلبه احتیاط بر بازار سهام
برخی از تحلیلگران انتظار داشتند پس از انتشار گزارش‌های عملکرد ماهانه شرکت‌ها بورس تهران رمقی دوباره بگیرد و با نفسی جدید به مسیری که از ابتدای سال پیموده است ادامه دهد. اما معاملات روز گذشته نشان می‌دهد که بورس‌بازان در این مقطع ترجیح به حفظ سود داده و در نبود محرکی جدی به انتظار تعیین تکلیف برخی متغیرهای کلان‌ نشسته‌اند. به همین دلیل طی روزهای اخیر شاهد افت ارزش معاملات و خارج از گود نشستن معامله‌گران ریسک‌گریز هستیم.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / علی دایی / بیست و سی / سعید معروف / خارج از گود
پشت پرده گزارش‌های «۳۰: ۲۰» علیه ورزشکاران چیست؟
با توجه به رویکرد چند ساله آیتم «خارج از گود» که مربوط به بخش خبری اخبار ۳۰: ۲۰ است، این‌طور به نظر می‌رسد که اغلب گزارش‌هایی که درباره ورزشکاران ساخته شده، نوعی رپورتاژ منفی برای تخریب ورزشکاران نزد افکار عمومی است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / ویدیو کارلوس کی روش / ویدیو مارک ویلموتس / ویدیو مقایسه کی روش و ویلموتس / ویدیو اخبار 20 و 30 / ویدیو تلویزیون / ویدیو تیم ملی فوتبال
ویدیو| کنایه‌های ادامه دار صداوسیما به کی روش
گزارش بخش خارج از گود اخبار ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما درباره فوتبال ایران و مقایسه کارلوس کی روش با مارک ویلموتس را ببینید.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / وزارت نفت / حسین امیری خامکانی
حمله کنندگان به وزارت نفت خارج از گود نشسته اند
بندرعباس-ایرنا- نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: کسانی که در زمان حاضر به وزیر و مجموعه وزارت نفت حمله می کنند، خارج از گود نشسته اند و نمی دانند در شرایط کنونی صادرات حتی یک بشکه نفت با چه تدبیرهایی باید انجام شود و با چه چالش هایی روبرو است.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
تمجید الجزیره از نامه زیرکانه تخت روانچی به گوترش
اقتصادنیوز: خبرنگار الجزیره انگلیسی گفت نامه ایران به دبیر کل سازمان ملل حاوی پیشنهادی است که به صورت مستقیم آمریکا را مخاطب قرار نداده و درواقع، ایران در این نامه ایالات متحده را خارج از گود گذاشته است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تذکر به صداوسیما برای گزارش ۲۰:۳۰ درباره علی دایی
شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه‌ای خواستار تذکر جدی به دست اندر کاران برنامه خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ در خصوص پرداخت غیر حرفه‌ای و جانب داری یک طرفه و عدم استفاده از زبان مناسب در خصوص برکناری سرمربی تیم سایپا شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ / خارج از گود / حاشیه‌ / تیم سایپا / اخراج / علی دایی / صدا و سیما
حاشیه‏ های آقای گل به روایت سیما
برنامه «خارج از گود» این هفته از حاشیه‌سازی‌‌‌های اخیر علی دایی و اخراجش از تیم سایپا گزارشی تهیه کرده است. گزارشگر در ابتدای این گزارش می‌‌‌گوید: «دایی به بهانه اوضاع مالی خراب در تیم سایپا فضا را به این سمت کشانده اما سایپایی‌‌‌ها می‌‌‌گویند که بخش عمده‌‌‌ای از قراردادها را پرداخت کردیم.»
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
خارج از گود؛ بررسی حواشی علی دایی و سایپا
ویدیو از آپارات
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •