شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ / 19 September, 2020
خسرو ابراهیمی
الزام دوباره واحدهای صنفی به نصب برچسب قیمت
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان / برچسب قیمت / خسرو ابراهیمی نیا
الزام دوباره واحدهای صنفی به نصب برچسب قیمت
ابراهیمی‌نیا، نایب رئیس اتاق اصناف با بیان اینکه علت تاکید دوباره اصناف به زدن برچسب روی اجناس اختلاف قیمت‌ها است گفت: اصناف پیش از این هم به نصب برچسب قیمت بر روی کالاها ملزم بودند.
بازگشت محدودیت‌های پایتخت از شنبه
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / سلامت / ویروس کرونا / محسن فرهادی / خسرو ابراهیمی / دانش آموزان / تهران / باغ وحش / وزارت بهداشت / شهر تهران / لیگ فوتبال
بازگشت محدودیت‌های پایتخت از شنبه
جرئیات نحوه اعمال محدودیت‌های شهر تهران اعلام شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
عـــدد خــبــــر
60٪ تالارها در پی شیوع ویروس کرونا ورشکسته شده‌اند [ایسنا] رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران از ورشکسته‌شدن بیش از ۶۰‌درصد تالارها در پی شیوع ویروس کرونا و خسارت ۵۰۰‌میلیون تا چند میلیاردی به واحدهای این صنف خبر داد و گفت که با وجود این فعالان این صنف هنوز هیچ کمکی دریافت نکرده‌اند. خسرو ابراهیمی‌نیا با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه متقاضیان برگزاری مراسم در تالارها میهمانی‌ها را کنسل کرده و پول‌های خود را پس گرفتند، تصریح کرد: «این در حالی است که تالارها از پیش‌پرداخت‌ها برای حقوق کارکنان، هزینه‌های نگهداری و بازسازی تالار استفاده کرده بودند و در این زمان مجبور به فروش دارایی‌های خود برای پس‌دادن …
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ / بازگشایی تالارها / تالارهای پذیرایی
خسارت کرونا به تالارهای عروسی چقدر است؟
خسرو ابراهیمی نیا در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، از اسفند ماه متقاضیان برگزاری مراسم در تالارها مهمانی‌ها را کنسل کردند و پول‌های خود را پس گرفتند، تصریح کرد: این در حالی است که تالارها از پیش از پیش پرداخت‌ها برای حقوق کارکنان، هزینه‌های نگهداری و بازسازی تالار استفاده کرده بودند و در این زمان مجبور به فروش دارایی‌های خود برای پس دادن پیش‌پرداخت‌ها شدند.
۷ هزار نفر از کارکنان تالارها و مراکز پذیرایی بیکار شده‌اند/ انباشت بدهی کار صاحبان تالار را به زندان می‌کشاند
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / بیکاری / کرونا / خسرو ابراهیمی‌نیا / تعطیلی تالارها و مراکز پذیرایی
۷ هزار نفر از کارکنان تالارها و مراکز پذیرایی بیکار شده‌اند/ انباشت بدهی کار صاحبان تالار را به زندان می‌کشاند
ایلنا: رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران با بیان اینکه ۵۰ درصد تالارها پذیرایی ورشکسته شده‌ و عوامل آنها بیکار شده‌اند، گفت: باقی هم به زور خودشان را…
ورشکستگی 30درصد از تالارهای پذیرایی تهران
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
ورشکستگی 30درصد از تالارهای پذیرایی تهران
تالارهای پذیرایی و مراکز برگزارکننده مجالس از نخستین مکان‌هایی بودند که با شیوع کرونا تعطیل شدند. به توصیه وزارت بهداشت و برای پیشگیری از انتقال بیماری، مردم به سرعت مجالس خود را لغو کردند و قراردادهایی که با سالن‌های پذیرایی برای برگزاری مراسم بسته شده بود، لغو شد. تالارهای تهران و سراسر کشور از ابتدای اسفندماه به حالت تعطیل درآمده و از آنجا که این مراکز به لحاظ انتقال بیماری جزو مراکز پرخطر محسوب می‌شوند، این تعطیلی بعد از گذشت 3‌ماه همچنان نیز ادامه دارد. با خسرو ابراهیمی‌نیا، رئیس اتحادیه تالارهای …
فدراسیون فوتبال می‌گوید دولت پول بدهد اما فضولی نکند!
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / فدراسیون فوتبال / خسرو ابراهیمی / اساس‌نامه فدراسیون فوتبال
فدراسیون فوتبال می‌گوید دولت پول بدهد اما فضولی نکند!
یک عضو سابق مجمع فدراسیون فوتبال خواسته این فدراسیون مبنی بر یک نهاد مستقل غیردولتی را قانونی می‌داند اما معتقد است دولت نباید یک ریال هم به این مجموعه و باشگاه‌ها کمک کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
نمایشگاه بهاره مجازی مورد تایید اتاق اصناف نیست
نائب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: نمایشگاه بهاره مجازی به هیچ عنوان مورد تایید ما نیست و هیچ اطلاعی از کیفیت و نحوه برگزاری آن نداریم.به گزارش ایلنا، خسرو ابراهیمی‌نیا درخصوص نمایشگاه بهاره مجازی گفت: این نمایشگاه به هیچ عنوان مورد تایید ما نیست و هیچ اطلاعی از کیفیت و نحوه برگزاری آن نداریم.وی ادامه داد: نمایشگاه‌های بهاره باید مورد تایید و زیر نظر اتحادیه‌ها و اصناف باشد و مجوز برگزاری آ‌نها از سوی اتاق اصناف صادر شود که این نمایشگاه بهاره مجازی فاقد تمام این فاکتورها است و من همین جا به شهروندان هشدار می‌دهم که مراقب اینگونه نمایشگاه‌ها و فروش‌های مجازی به خصوص در این ایام که توصیه شده رفت و آمد به حداقل برسد باشند.ابراهیمی‌نیا متذکر شد: اتاق اصناف هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگزاری این گونه …
پای فیفا را به انتخابات باز کرده‌اند
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / خسرو ابراهیمی / سعید آذری / انتخابات فدراسیون فوتبال / فدراسیون فوتبال
پای فیفا را به انتخابات باز کرده‌اند
مدیرعامل پیشین ذوب آهن با انتقاد شدید از وضعیت فوتبال ایران می گوید برخی پای فیفا را وسط کشیدند تا در انتخابات فدراسیون فوتبال یک نفر را از آستین شان بیرون بیاورند.
پای فیفا را به انتخابات باز کرده‌اند/ با آقای ایکس که توپ‌هایش یک وری می‌شد قرارداد بستند
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / فدراسیون فوتبال / خسرو ابراهیمی
پای فیفا را به انتخابات باز کرده‌اند/ با آقای ایکس که توپ‌هایش یک وری می‌شد قرارداد بستند
مدیرعامل پیشین ذوب آهن با انتقاد شدید از وضعیت فوتبال ایران می گوید برخی پای فیفا را وسط کشیدند تا در انتخابات فدراسیون فوتبال یک نفر را از آستین شان بیرون بیاورند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
گزیده اخبار
۲۰‌درصد مراسم‌ تالارها لغو شد [ایلنا] خسرو ابراهیمی‌نیا، رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و برگزارکنندگان مجالس گفت: «در هفته گذشته ۲۰‌درصد مراسم‌ها ملغی شد.» او توضیح داد: «ما به تمام تالارها و سالن‌های برگزار‌کننده مجالس اعلام کردیم که در راستای کمک به هموطنان و مقابله با شیوع ویروس کرونا افرادی که در هفته جاری مراسم داشتند، اگر مراسم خود را ملغی کردند، کلیه مبلغ ودیعه بدون هیچ کم و کاستی به آنها عودت داده شود. هرچند این امر ضرر و زیان هنگفتی به تالارها تحمیل خواهد کرد اما برای رفاه حال هموطنان و سلامتی آنها این کار را انجام دادیم.»
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / خسرو ابراهیمی / فدراسیون فوتبال
دو سه سال لیگ را تعطیل کنید تا نقش دلالان را ببینید
مدیرعامل سابق ذوب آهن اصفهان گفت: باید لیگ را دو سه سال تعطیل کنیم و آن موقع است که می‌بینیم بعضی از بازیکنان با تعطیلی لیگ دست شان جایی بند نیست.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / تیم فوتبال ذوب آهن / خسرو ابراهیمی / استانی-ورزشی
مدیر قبلی ذوب‌آهن ۱۰۰ میلیارد بدهی به جا گذاشت/ بازیکنی ۲ میلیارد گرفت و یک دقیقه بازی نکرد!
مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن از تصمیم هیات مدیره برای قطع همکاری با منصوریان حمایت کرد و گفت بدهی‌های پیشین این باشگاه کار مدیریت جدید را سخت کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
مشخص شدن علت تفاوت در قیمت تالار‌های پذیرایی
خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی گفت: تفاوت قیمت تالار‌های پذیرایی به دلیل ارائه خدمات مختلف از سوی واحد‌هاست.
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
انصراف چهار کاندیدا از حضور در انتخابات قایقرانی/ خسرو ابراهیمی هم انصراف داد
در ابتدای مجمع انتخاباتی قایقرانی اعلام شد چهار نفر انصراف دادند که نام خسرو ابراهیمی هم در میان آن‌ها بود.
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
در انتخابات فدراسیون قایقرانی ۴ نفر انصراف دادند/ خسرو ابراهیمی تائید صلاحیت شده بود؟
مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی درحال برگزاری است و ۴ کاندیدا انصراف دادند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •