دوشنبه, ۱۱ فروردین, ۱۳۹۹ / 30 March, 2020
ریاست فدراسیون فوتبال
بازگشت نبی به فدراسیون فوتبال با چاشنی تفویض قدرت
بازگشت نبی به فدراسیون فوتبال با چاشنی تفویض قدرت
نامزد ریاست و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال در روزهایی که همه درگیر کرونا بودند، به یک باره صندلی سابق خود را پس گرفت تا معادلات برای ماه های آینده بهم بریزد.
۲۲ ساعت قبل / مهدی محمدنبی / فدراسیون فوتبال / دبیرکل فدراسیون فوتبال / ابراهیم شکوری / محمود گودرزی /
نبی باردیگر دبیرکل فدراسیون فوتبال شد / حذف یکی از گزینه‌های اصلی ریاست / هیات‌مدیره پرسپولیس دوباره ناقص شد
نبی باردیگر دبیرکل فدراسیون فوتبال شد / حذف یکی از گزینه‌های اصلی ریاست / هیات‌مدیره پرسپولیس دوباره ناقص شد
حذف ابراهیم شکوری که نزدیک به یکسال بیش از موعد قانونی بر صندلی دبیرکلی فوتبال ایران با پسوند موقت تکیه زده بود، یکی از آخرین نشانه های عصر مدیریت تاج بر فوتبال ایران را پاک کرد. حالا مهدی نبی به اتاق دبیرکلی برگشته است، کسی که به واسطه حضور طولانی و چهاردهه‌ای در فوتبال نفوذ خاصی بر بدنه کارکنان فدراسیون دارد. نبی با این حکم دیگر نمی تواند نامزد ریاست باشد
۳۸ ساعت قبل /
چرا نبی مدیرعاملی پرسپولیس را قبول نمی‌کند؟
چرا نبی مدیرعاملی پرسپولیس را قبول نمی‌کند؟
محمدنبی در گذشته قائم مقام باشگاه پرسپولیس بوده و سال‌های سال هم دبیر کل فدراسیون فوتبال بوده. او اکنون به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره در باشگاه پرسپولیس حضور دارد و کاندیدای جدی ریاست فدراسیون هم هست و به همین خاطر منتظر تعیین تکلیف انتخابات فدراسیون می ماند
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ /
آقای رییس جمهور به دنبال ریاست بر فوتبال/ روایت خواندنی از رییس فدراسیون شدن احمدی‌نژاد
واکاوی یک ماجرا فوق‌العاده که نشان می‌دهد، محمود احمدی‌نژاد به دنبال کسب ریاست فدراسیون فوتبال بوده است، ماجرایی که به تعلیق فوتبال ایران ختم شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ /
به بهانه خداحافظی سن ایکر از فوتبال/ ایکر کاسیاس؛ هدیه ای از طرف خدا به فوتبال
دروازه‌بان افسانه‌ای فوتبال اسپانیا هفته گذشته با اعلام خداحافظی رسمی‌اش از فوتبال حالا خودش را به‌عنوان یکی از نامزدهای کسب ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا معرفی کرده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ /
ببینید | افشاگری یک سردار اصولگرای فوتبالی درباره تلاش  احمدی‌نژاد برای ریاست در فدراسیون فوتبال!
ببینید | افشاگری یک سردار اصولگرای فوتبالی درباره تلاش احمدی‌نژاد برای ریاست در فدراسیون فوتبال!
سردار مصطفی آجرلو مدیرعامل پیشین باشگاه پاس تهران که سابقه معاونت ورزش شهرداری دوران محمد باقر قالیباف را دارد درباره روزی رازگشایی کرد که محمد علی آبادی به او دست خط احمدی نژاد را نشان داده که ممکن است خودش کاندیدای فدراسیون فوتبال شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / محمود احمدی‌ نژاد / فدراسیون فوتبال /
دراسیون فوتبال قوم و خویشی اداره می شود / خطیبی:اولیور کان و کاسیاس می‌توانند ما نه
دراسیون فوتبال قوم و خویشی اداره می شود / خطیبی:اولیور کان و کاسیاس می‌توانند ما نه
رسول خطیبی می گوید اساسنامه فدراسیون فوتبال باید به گونه ای اصلاح شود که فوتبالی ها فرصت بیشتری برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و هم چنین هیات های استانی پیدا کنند. 
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / دسته یک / آلومینیوم اراک / رسول خطیبی /
کاسیاس برای ریاست لالیگا وارد شد
کاسیاس برای ریاست لالیگا وارد شد
ایکر کاسیاس، سنگربان محبوب اسپانیایی رسما اعلام کرد نامزد احراز پست ریاست فدراسیون فوتبال کشورش خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ /
من تابع قانون هستم/ واکنش کاشانی به کنار کشیدن از ریاست فوتبال
من تابع قانون هستم/ واکنش کاشانی به کنار کشیدن از ریاست فوتبال
مدیرعامل جدید سایپا می‌گوید برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال تابع قوانین است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / حبیب کاشانی (مدیر تیم) / سایپا /
کاشانی، مدیرعامل سایپا شد
حبیب کاشانی، مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که تصمیم به ثبت‌نام برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گرفته بود، روز گذشته به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سایپا انتخاب شد. بر این اساس طی حکمی از سوی سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، کاشانی به‌عنوان عضو هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا منصوب شد. مراسم معارفه کاشانی دیرز با حضور مصطفی مدبر مدیرعامل پیشین و اعضای هیأت‌مدیره و تنی چند از مدیران ارشد شرکت فرهنگی ورزشی سایپا برگزار شد. کاشانی سال‌ها بعد از مدیریت در باشگاه پرسپولیس، دوباره …
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ /
تاج؛ قلبی که گرفت
مهدی تاج به دلیل مشکلات قلبی از ریاست فدراسیون فوتبال کنار رفت. این خبر درست در روزهایی رسانه‌ای شد که فوتبال ایران در بدترین شرایط سال‌های اخیرش به‌سر می‌برد. باخت به بحرین و عراق در مقدماتی جام‌جهانی جدایی پر سروصدای ویلموتس از تیم ملی و رسانه‌ای شدن قرارداد عجیب مرد بلژیکی و مهم‌تر از آن پیدا نشدن جانشین او باعث شد تا مشکلات قلبی مهدی تاج در بهترین شرایط ممکن بروز پیدا کند و به حضور او در فدراسیون پایان دهد، کاری که حتی قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها نیز موفق به آن نشده بود! شاید بهتر بود مشکل …
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ /
مجمع بعدی برای اصلاح اساسنامه است  / انتخابات اردیبهشت ماه هم برگزار نخواهد شد 
مجمع بعدی برای اصلاح اساسنامه است  / انتخابات اردیبهشت ماه هم برگزار نخواهد شد 
در مجمع بعدی فدراسیون فوتبال؛ که احتمالا اردیبهشت ماه برگزار می شود اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به شور گذاشته می شود. به همین خاطر دور از ذهن است که انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اردیبهشت ماه برگزار شود. 
۱۳۹۸/۱۲/۲۲ / فدراسیون فوتبال /
جلسات هیات رییسه فعلا رسمیت دارد (سند)
جلسات هیات رییسه فعلا رسمیت دارد (سند)
در روزهایی که به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نزدیک می شویم جلسات هیات رییسه با حضور دوم سوم اعضاء برگزار می شود و سه نفر نامشان به طور رسمی از اعضای هیات رییسه خارج شده اند. 
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / فدراسیون فوتبال /
پیدا کنید مهدی تاج را!
حالا بیش از 9 ماه از زمانی که ویلموتس قراردادش را با فدراسیون فوتبال امضا کرد، می‌گذرد. همچنین دو ماه است که مهدی تاج عطای ریاست بر فوتبال را به بهانه مشکلات قلبی به لقایش بخشیده و ظاهرا خانه‌نشین شده است. همچنین یک ماه از انتشار خبر شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال و تقاضای غرامت 6 میلیون یورویی‌اش گذشته و قرار است فیفا در این رابطه حکم صادر کند. با تمام این تفاسیر هنوز هیچ‌ یک از مراجع رسمی در کشور اعلام نکرده‌اند که بالاخره مبلغ قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران چقدر بوده است. تا اینکه سید‌احسان قاضی‌زاده‌هاشمی، عضو فراکسیون ورزش مجلس و یکی از منتقدان سرسخت مهدی تاج سه‌شنبه اعلام کرد مجموع قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران برای یک …
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ /
انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در آستانه لغو
انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در آستانه لغو
مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در تاریخ 25 اسفندماه در آستانه لغو قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / فدراسیون فوتبال /
شفافیت گمشده!
شفافیت گمشده!
مهدی تاج در آخرین ماه‌های حضور روی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال، همواره با انتقادهای زیادی در مورد «اساسنامه» این فدراسیون روبه‌رو بود. تاج و اطرافیانش البته همه انتقادها را نسبت به این اساسنامه مردود می‌دانستند اما حالا تذکر کاملا جدی فیفا به فدراسیون فوتبال ایران، نشان می‌دهد که همه انتقادها در مورد به تایید نرسیدن اساسنامه در فدراسیون جهانی فوتبال، حقیقت داشته‌اند. حالا دیگر مهدی تاج در جایگاه ریاست نیست اما همکاران سابق او در این فدراسیون، همچنان مشغول فاصله گرفتن از شفافیت هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ /
فدراسیون فوتبال اعلام جنگ کرد
فدراسیون فوتبال اعلام جنگ کرد
سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال برخلاف اظهارات دادستان دیوان محاسبات و وزیر ورزش می‌گوید که بازنشسته‌ها می‌توانند مطابق قانون در سمت‌های نواب رییس و اعضای هیات رییسه حضور داشته باشند،
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / جنگ / دیوان محاسبات / فدراسیون فوتبال / فوتبال / قانون /
مجمع برای اصلاح اساسنامه کمیته انتقالی تشکیل دهد
مجمع برای اصلاح اساسنامه کمیته انتقالی تشکیل دهد
به نظرم اگر انتخابات 25 اسفندماه برگزار نشود، اعضای مجمع باید کمیته انتقالی تشکیل بدهند و یک نفر در این کمیته ریاست را برعهده گرفته، اساسنامه را تهیه و تنظیم کند، امور فدراسیون و فوتبال را به صورت طبیعی و روالی که دارد، ادامه دهند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ /
بهاروند: هیات رئیسه شامل قانون بازنشستگی نمی‌شود | نامزدهای ریاست فدراسیون بازنشسته نیستند
بهاروند: هیات رئیسه شامل قانون بازنشستگی نمی‌شود | نامزدهای ریاست فدراسیون بازنشسته نیستند
سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید طبق قوانین موجود و اساس نامه فدراسیون فوتبال بازنشسته‌ها می‌توانند برای سمت نواب رئیس و هیات رئیسه این فدراسیون نامزد شوند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ /
افراد شایسته ریاست فدراسیون خانه‌نشین هستند/ فوتبال ما با تاج هم بی سر و سامان بود
افراد شایسته ریاست فدراسیون خانه‌نشین هستند/ فوتبال ما با تاج هم بی سر و سامان بود
حسن غفاری می‌گوید تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال ۲۰ روز هم طول نمی‌کشد اما آقایان می‌خواهند با کش دادن زمان، منافع شخصی خود را تامین کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ / حسن غفاری / فدراسیون فوتبال / انتخابات فدراسیون فوتبال /
خواسته فیفا از فوتبال ایران؛ حذف حق رأی وزیر
[شهروند] فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) چند روز قبل نامه‌ای را به فدراسیون ایران ارسال کرد و طی آن خواهان اصلاح اساسنامه شد. جزئیات این موضوع را البته تا روز گذشته فدراسیون فوتبال اعلام نکرده بود و به‌طور واضح کسی نمی‌دانست خواسته‌های فیفا درباره اصلاح اساسنامه چیست. روز گذشته اما در پی بالا گرفتن انتقادها مبنی بر پنهان‌کاری فدراسیون فوتبال، روابط عمومی مجموعه در سایت رسمی اطلاعیه‌ای صادر کرد. در اطلاعیه 6 بندی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده، ابتدا آمده که در پیش‌نویس اساسنامه مورد توافق با فیفا اصلاحات اولیه صورت گرفته و متعاقبا فدراسیون جهانی پیش‌نویس مذکور را بازبینی کرده و خواهان اصلاح برخی نکات دیگر شده است. از این‌رو مسئولان فدراسیون فوتبال در جلسات …
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ /
رمزگشایی از چهارنامه بی‌پاسخ فیفا در دوره ریاست تاج که منجر به لغو انتخابات شد / قاضی قاطع کمیته‌اخلاق چگونه بعدازمحروم کردن ۳مدیرمتخلف فوتبال کناررفت؟
حالا می توان معادله کناررفتن خودخواسته و تدریجی قاضی تورک رییس کمیته اخلاق فدراسیون را بیشتر لمس کرد. چطور شد که بعد از صدور حکم محکومیت و محرومیت علیه بهاروند، طالقانی و فتاحی پس از وقوع افتضاح ننگین فینال جام حذفی، نقش قاضی تورک کمرنگ شد و چگونه رای کاملا مستند و مستدل وی توسط کمیته استیناف شکسته شد؟
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ /
ابوالمشاغل فوتبال در راه بازگشت به اصفهان
[شهروند] محمدرضا ساکت که در سال‌های اخیر به‌عنوان نزدیک‌ترین فرد به مهدی تاج در فدراسیون فوتبال حضور داشته و حتی بازنشستگی هم باعث جدایی او از فدراسیون نشده است، حالا بار دیگر در آستانه مدیرعاملی در باشگاه سپاهان قرار دارد. این مدیر باتجربه به خاطر پست‌های زیادی که در فدراسیون گرفته، به ابوالمشاغل فوتبال مشهور شده است و انتقادهای زیادی را نسبت به خود می‌بیند، اما گویا سپاهانی‌ها به واسطه خاطرات خوشی که از دوره مدیریت او در این باشگاه اصفهانی دارند، بار دیگر سراغش آمدند و می‌خواهند ‌سال جدید را با مدیرعاملی محمدرضا ساکت آغاز کنند. با اینکه هنوز هیچ‌کس از باشگاه سپاهان این خبر را تأیید نکرده، اما استعفای مسعود تابش و مشخص‌نبودن مدیرعامل جدید این …
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ /
تاریخ انتخابات فوتبال قطعا تغییر نمی‌کند
تاریخ انتخابات فوتبال قطعا تغییر نمی‌کند
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تاریخ انتخابات ریاست این فدراسیون قطعا تغییر نمی‌کند و همان ۲۵ اسفند برگزار می‌شود، گفت: نمی‌دانم نیت سعید آذری از جوسازی و خط و نشان کشیدن چیست.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / عبدالکاظم طالقانی / فدراسیون فوتبال / انتخابات فدراسیون فوتبال /
اصرار داریم انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود/ منتظر پاسخ فیفا هستیم
اصرار داریم انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود/ منتظر پاسخ فیفا هستیم
سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه جریمه ۱۲۰ هزار دلاری این فدراسیون از سوی AFC مربوط به سال ۲۰۱۸ است، گفت: اصرار داریم انتخابات ریاست فوتبال برگزار شود و منتظر پاسخ فیفا هستیم.
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / ابراهیم شکوری / کنفدراسیون فوتبال آسیا / تیم فوتبال شهر خودرو مشهد / تیم فوتبال پرسپولیس / تیم ملی فوتبال ایران /
حق رای وزارت پرید؛ انتخابات فدراسیون هم روی هوا رفت؟
حق رای وزارت پرید؛ انتخابات فدراسیون هم روی هوا رفت؟
در حالی‌که قرار بود انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال روز ۲۵ اسفند برگزار شود، نامه فیفا برای تغییر اساسنامه فدراسیون همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / فدراسیون فوتبال / فیفا / کنفدراسیون فوتبال آسیا /
دستور فیفا: وزیر ورزش نباید حق رأی داشته باشد
دستور فیفا: وزیر ورزش نباید حق رأی داشته باشد
فیفا در نامه خود به فدراسیون فوتبال صراحتاً اعلام کرده وزیر ورزش نباید در انتخابات ریاست این فدراسیون حق رای داشته باشد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / فدراسیون فوتبال ایران / فیفا / انتخابات فدراسیون فوتبال / ایران / ویژه /
بدهی مالیاتی نجومی یک نامزد سرشناس ریاست فوتبال
بدهی مالیاتی نجومی یک نامزد سرشناس ریاست فوتبال
۱۶ نفر از نامزد‌های حاضر در انتخابات، دارای بدهی هستند و دستگاه مالیاتی، وضعیت آن‌ها را منفی اعلام داشته است. نکته قابل توجه، وضعیت نامطلوب مالیاتی یکی از نامزد‌های ریاست فدراسیون فوتبال است که گویا تبعات قابل توجهی نیز برایش داشته
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ /
نماینده مجلس: اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم، گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نباید از جانب وزارت ورزش مهندسی شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ /
حمله به فدراسیون نشینان؛ این انتخابات مهندسی شده و شرایط ترکمچای است
حمله به فدراسیون نشینان؛ این انتخابات مهندسی شده و شرایط ترکمچای است
ایلنا: جلالی که قرار بود در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کند، اکنون از پشت پرده عجیب در فوتبال ایران صحبت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / انتخابات فدراسیون فوتبال /
جلالی: جنگ زرگری فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باعث نادیده گرفته شدن منافع عمومی شده است
جلالی: جنگ زرگری فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باعث نادیده گرفته شدن منافع عمومی شده است
فرد ثبت نام کننده برای ریاست فدراسیون فوتبال می گوید باید تحول انفورماتیک و مدیریت یکپارچه در فوتبال ایران شکل بگیرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / فدراسیون فوتبال /
حمله به فدراسیون نشینان؛ / گرفتن حق پخش بزرگ‌ترین معضل فوتبال ایران است
حمله به فدراسیون نشینان؛ / گرفتن حق پخش بزرگ‌ترین معضل فوتبال ایران است
جلالی که قرار بود در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کند، اکنون از پشت پرده عجیب در فوتبال ایران صحبت می‌کند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / فدراسیون فوتبال /
علت سکوت غریبِ قریب چیست!/ مدیر کم تحمل باشگاهی توان ریاست فوتبال را دارد؟
علت سکوت غریبِ قریب چیست!/ مدیر کم تحمل باشگاهی توان ریاست فوتبال را دارد؟
آنهایی که در دوران مدیرعاملی محمدحسن قریب در باشگاه استقلال از نزدیک با مجموعه او کار کردند همواره وی را مدیری میانه رو و بعضا سازشگر شناخته اند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / محمد حسین قریب / عباس صوفی / فدراسیون فوتبال / علی کفاشیان / استقلال / امیرحسین فتحی / انتخابات فدراسیون فوتبال / ریاست فدراسیون فوتبال /
ویدیو| وعده‌های پوچ تاج و کفاشیان پیش از تصدی ریاست فدراسیون فوتبال
ویدیو| وعده‌های پوچ تاج و کفاشیان پیش از تصدی ریاست فدراسیون فوتبال
وعده‌های علی کفاشیان و مهدی تاج پیش از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون فوتبال که پس از تحقق این امر عملی نشد را ببینید.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / ویدیو تاج و کفاشیان / ویدیو وعده های انتخاباتی مهدی تاج / ویدیو وعده های علی کفاشیان پیش از ریاست فدراسیون فوتبال / ویدیو وعده های پوچ تاج و کفاشیان /
منفی 6 امتیاز!
چند نفر از ستاره‌های سابق پرسپولیس که حالا یا بازنشسته شده‌اند و یا در سطوح پایین‌تر فوتبال بازی می‌کنند، با انتشار مطالبی در صفحه‌های شخصی‌شان، از «حبیب کاشانی» به عنوان بهترین گزینه برای هدایت ریاست فدراسیون فوتبال نام برده‌اند. برای بررسی اینکه چنین تصوری چقدر درست است، کافی است به دوران حضور حبیب کاشانی در باشگاه پرسپولیس برگردیم. پیش از آغاز لیگ برتر هفتم، قرار بود کاشانی افشین قطبی را به عنوان یکی از اعضای کادر فنی به این باشگاه بیاورد. سروصدای زیاد این انتقال اما شرایط را کاملا تغییر داد. قطبی با فشار برخی از دوستان رسانه‌ای‌اش به عنوان «نفر اول» نیمکت با قراردادی سنگین به پرسپولیس ملحق شد. اواسط همان فصل بود که رای «کسر …
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ /
شایعه عجیب درباره کاندیدای ریاست فوتبال
[شهروند] مهم‌ترین خبری که روز گذشته درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در رسانه‌ها منتشر شد،‌ بحث کناره‌گیری احتمالی محمدحسین قریب از انتخابات ریاست بود. قریب که گفته می‌شود با حمایت دولت و وزارت ورزش وارد این عرصه شده، یکی از شانس‌های جدی رسیدن به صندلی ریاست فوتبال است که مخالفانی جدی هم در این مسیر دارد. دیروز خبرگزاری فارس در خبری عجیب درباره احتمال کناررفتن قریب از انتخابات ریاست نوشت: «اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که تحولات اخیر و فضای به وجود آمده در این فرآیند، باعث شده تا قریب که سابقه شکست در انتخابات فوتبال و جواب رد مجمع را در کارنامه دارد، دچار تردیدهای اساسی شود. این موضوع تا بدانجا بوده که او در دو دیدار با یک مقام عالیرتبه ورزش کشور خواستار کناره‌گیری …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ /
رسمی؛ برگزاری بازی‌های لیگ بدون حضور هواداران
رسمی؛ برگزاری بازی‌های لیگ بدون حضور هواداران
اشتباه کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال در اعلام تعطیلی مسابقات این هفته لیگ برتر سازمان لیگ را دچار دردسر کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ /
کاندیداهایی که بدون برنامه وارد گود شدند
کاندیداهایی که بدون برنامه وارد گود شدند
ایلنا: پیشکسوت فوتبال به شکل برگزاری انتخابات و ورود نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال انتقاد دارد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ / فدراسیون فوتبال / بهمن فروتن /
عکس| ابراهیم شکوری: خودم منتقد و قربانی هستم!
عکس| ابراهیم شکوری: خودم منتقد و قربانی هستم!
سرپرست دبیرکلی فدراسیون با انتشار یک توئیت بار دیگر به برگزاری انتخابات طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال تاکید کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / ابراهیم شکوری / سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال / فدراسیون فوتبال ایران / انتخابات فدراسیون فوتبال / ریاست فدراسیون فوتبال / ویژه /
خواب‌های تازه بازنشسته‌ها برای فوتبال
خواب‌های تازه بازنشسته‌ها برای فوتبال
انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی به روزهای حساس نزدیک می‌شود که ابهام اصلی همچنان در مورد بازنشسته‌ها وجود دارد. اینکه آنها اجازه قانونی حضور در انتخابات را پیدا می‌کنند یا خیر.
۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / فدراسیون فوتبال / انتخابات فدراسیون فوتبال / ریاست فدراسیون فوتبال / بازنشستگی /
کاسیاس؛ دروازه‌بان پرافتخاری که با اشک رفت
کاسیاس؛ دروازه‌بان پرافتخاری که با اشک رفت
دروازه‌بان سابق تیم فوتبال رئال مادرید روز گذشته به طور رسمی از فوتبال خداحافظی کرد تا خود را برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا خود را آماده کند.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / فوتبال اروپا /
رویای اسپانیایی؛ حسرت ایرانی!
رویای اسپانیایی؛ حسرت ایرانی!
ایکر مقدس، یک قدم تا صندلی ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ /
نامزد ریاست از فدراسیون رفت/ صفیری سرپرست کمیته داوران شد
نامزد ریاست از فدراسیون رفت/ صفیری سرپرست کمیته داوران شد
سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال منصوب شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / فدراسیون فوتبال ایران / هدایت ممبینی / انتخابات فدراسیون فوتبال /
ممبینی از ریاست کمیته داوران فدراسیون برکنار شد
ممبینی از ریاست کمیته داوران فدراسیون برکنار شد
ممبینی به عنوان نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات ثبت نام کرده است و هم اکنون عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران محسوب می شود. پیش از این شائبه هایی برای تاثیر این سمت در جمع آوری 10 امضای ممبینی توسط برخی باشگاه ها مطرح شده بود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
آرایش نامزدهای اصلی ریاست فدراسیون فوتبال/ مدیر سابق استقلال در جدال با دو مدیر سابق پرسپولیس
آرایش نامزدهای اصلی ریاست فدراسیون فوتبال/ مدیر سابق استقلال در جدال با دو مدیر سابق پرسپولیس
در حالی که از روز گذشته بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال آغاز شده، باید نبرد نهایی برای نشستن بر روی صندلی ریاست را بین سه نفر بدانیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / فدراسیون فوتبال /
سوء استفاده از بیت‌المال برای حمایت از یک کاندیدای ریاست فوتبال
سوء استفاده از بیت‌المال برای حمایت از یک کاندیدای ریاست فوتبال
طی روزهای آینده تکلیف گزینه های نهایی انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص می شود تا بالاخره پرطرفدارترین ورزش کشور رئیس خود را برای 4 سال آینده بشناسد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / بیت المال / انتخابات فدراسیون فوتبال /
ورود فوتبالی‌ها ممنوع، ورود سیاسی‌ها و دولتی‌ها آزاد!
ورود فوتبالی‌ها ممنوع، ورود سیاسی‌ها و دولتی‌ها آزاد!
انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در حالی برگزار می‌شود که نامزد‌های ریاست، نامزد‌های جدیدی نیستند و پیش‌تر شاهد حضور آن‌ها در مدیریت فوتبال بوده‌ایم که برخی از آن‌ها ناکامی‌هایی در مدیریت فوتبال داشته‌اند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / پرونده / فدراسیون فوتبال ایران / انتخابات فدراسیون فوتبال / خبرورزشی / پرونده خبرورزشی / ویژه /
دلیل سکوت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال
دلیل سکوت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال
سکوت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال انگار با این پیش‌فرض در ذهن آنها همراه است که کارنامه‌هایی درخشان در مدیریت ورزش دارند و حتی لازم نیست یک جمله درباره انگیزه و برنامه خود برای ریاست فدراسیون فوتبال حرف بزنند. ما انگار محکومیم که به رغم سکوت‌شان تشخیص دهیم آنها با توجه به سوابق مدیریت در ورزش چه آثار باشکوهی را با خود به ارمغان می‌آورند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / انتخابات فدراسیون فوتبال / محمدحسین قریب / مهدی محمدنبی /
اگر دادگان درست گفته باشد، چه؟
اگر دادگان درست گفته باشد، چه؟
زمان زیادی به شروع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باقی نمانده؛ طبق قرار ۲۵ اسفندماه. اگر همان زمان لحاظ شود و اتفاقی غیرمنتظره، زمان انتخابات را به سال جدید موکول نکند، باید گفت فدراسیون فوتبال ایران، کمتر از یک ماه دیگر رئیس جدیدش را خواهد شناخت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
چرا فوتبالیست‌های مشهور به انتخابات نمی‌آیند؟/ نصیرزاده: توانمندی جسمی، توانمندی ذهنی نمی‌آورد
چرا فوتبالیست‌های مشهور به انتخابات نمی‌آیند؟/ نصیرزاده: توانمندی جسمی، توانمندی ذهنی نمی‌آورد
هوشنگ نصیرزاده، مدیر عامل باشگاه ماشین سازی در گفتگو با برنامه تهران ورزشی حرف های جالبی در مورد عدم حضور فوتبالیست های مشهور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران زد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / هوشنگ نصیرزاده / ماشین سازی تبریز /
نتیجه بررسی صلاحیت ها هفته آینده اعلام می شود
نتیجه بررسی صلاحیت ها هفته آینده اعلام می شود
بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال و نواب و هم چنین اعضای هیات رییسه روزهای پایانی خود را سپری می کند و نتایج آن هفته آینده اعلام می شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / فدراسیون فوتبال /
باید یکی مثل سانچس سرمربی تیم ملی می‌شد
باید یکی مثل سانچس سرمربی تیم ملی می‌شد
سرمربی تیم خوشه طلایی گفت: من از مراحل قانونی ثبت‌نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال خبر ندارم، اما حتماً فوتبال ما پیشرفته‌تر از اسپانیاست که آنجا چهره‌ها می‌توانند در انتخابات ثبت‌نام کنند، اما در فوتبال ایران نه!
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / محسن عاشوری / خوشه طلایی ساوه / لیگ یک / خبرورزشی / ویژه /
کاسیاس‌های وطنی
همزمان با آغاز پرحاشیه روند رسمی ثبت‌نام نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال ایران، خبر رسید که ایکر کاسیاس نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا شده است. ایکر کاسیاس، ژنرال نسل طلایی افسانه‌ای اسپانیا بود که موفق شد تمام جام‌های ممکن را به عنوان کاپیتان بالای سر ببرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
یک عکس، یک خاطره
یک عکس، یک خاطره
باجو، لحظاتی پس از بیرون‌زدن مهم‌ترین ضربه پنالتی عمرش-1994 53 سال پیش در چنین روزی، برابر هجدهم فوریه 1967 میلادی، روبرتو باجو، فوتبالیست شهیر ایتالیایی در کالدونیو به دنیا آمد. او که هم‌اکنون ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایتالیا را بر عهده دارد، در طول حیات حرفه‌ای خود به داشتن تکنیک ناب و همچنین شَم گلزنی معروف بود. بزرگ‌ترین حسرت دوران فوتبال او را شاید بتوان ازدست‌دادن ضربه پنالتی در فینال جام‌جهانی 94 آمریکا به شمار آورد که جام قهرمانی را از ایتالیا گرفت و به برزیل داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ /
بخت اول ریاست فدراسیون فوتبال کیست؟/ ۶ نامزد در انتظار تائید صلاحیت
بخت اول ریاست فدراسیون فوتبال کیست؟/ ۶ نامزد در انتظار تائید صلاحیت
همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی این روزها موضوع برگزاری انتخابات ریاست یکی از مهمترین فدراسیون های ورزشی نیز با حرارت خاصی دنبال می شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / حبیب کاشانی / محمد حسین قریب / مهدی محمدنبی / انتخابات فدراسیون فوتبال / مجمع عمومی فدراسیون فوتبال / ریاست فدراسیون فوتبال /
عاشوری: پرسپولیس یحیی بهتر می شود/ مگر بکن باوئر 10 سال سابقه مدیریتی داشت؟
عاشوری: پرسپولیس یحیی بهتر می شود/ مگر بکن باوئر 10 سال سابقه مدیریتی داشت؟
ورود ایگر کاسیاس به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا و هم چنین عدم ورود چهره های فوتبالی به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران واکنش جالب محسن عاشوری را به همراه داشت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / محسن عاشوری (مربی) /
لطفا غریبه‌ها نیان توی فدراسیون‌مون!
در حالی به انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک می‌شویم که شما اگر علی دایی هم باشی و آقای گل جهان، در ‏حد ریاست فدراسیون شناخته نمی‌شوی. ظاهرا در بند اول اساسنامه فدراسیون نوشته شده: «ما یه اکیپی ‏درست کردیم که توش خیلی بهمون خوش می‌گذره، باید به هم قول بدیم که نذاریم یه غریبه، چه با شورت ‏ورزشی، چه بی‌ شورت ورزشی به داخل‌مون نفوذ کنه. ریاست فدراسیون هم که ارزشش از پرچم کرنر ‏واسه ما کمتره، اما بهتره یکی از خودمون این پرچم ضایع رو حمل کنه.» به همین دلیل است که اهالی فوتبال ‏نمی‌توانند به چند متری ریاست فدراسیون فوتبال هم برسند. نهایتا می‌توانند وارد ساختمان فدراسیون شوند ‏و وقتی چپ‌چپ نگاه‌شان کردند بگویند: «چیه؟ …
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ /
ائتلاف فوتبالی دو رقیب/ "سوابق مدیریتی" مشکل‌ساز می‌شود؟
ائتلاف فوتبالی دو رقیب/ "سوابق مدیریتی" مشکل‌ساز می‌شود؟
انتخابات فدراسیون فوتبال وارد مرحله بررسی صلاحیت‌ها شده و برخی از داوطلبان تصدی پست ریاست نیز به علت برخی مشکلات در راه تایید صلاحیت،‌ از هم‌اکنون بدنبال کناره‌گیری به نفع افراد دیگر هستند تا هم‌چنان در راس قدرت اجرایی فوتبال حضور داشته باشند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / انتخابات فدراسیون فوتبال / بازنشسته ها در انتخابات فدراسیون فوتبال / انتخابات فدراسیون فوتبال 1398 /
می‌خواستم گره کور فوتبال را باز کنم
می‌خواستم گره کور فوتبال را باز کنم
شهردار مشهد در خصوص ثبت‌نام خود برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تصمیم به ثبت‌نام برای ریاست فدراسیون فوتبال گرفتم تا شاید بتوانم گره کور موجود در فوتبال که از جنس ساختار و اقتصاد است را به کمک اهالی آن باز کنم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / استانی-اجتماعی / شهردار مشهد / فدراسیون فوتبال /
نامزدهای ریاست فوتبال به شش نفر افزایش یافت
نامزدهای ریاست فوتبال به شش نفر افزایش یافت
از میان نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال، امروز ۶ نفر توانستند ۱۰ امضای خود را از مجمع فدراسیون کسب کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / فدراسیون فوتبال / انتخابات فدراسیون فوتبال / حبیب کاشانی / مهدی محمدنبی / محمد حسین قریب / بهاروند / رئیس فدراسیون فوتبال /
جلالی ناکام بود، صوفی 10 امضا گرفت/ شش کاندید نهایی ریاست فدراسیون فوتبال
جلالی ناکام بود، صوفی 10 امضا گرفت/ شش کاندید نهایی ریاست فدراسیون فوتبال
شش کاندید ریاست فدراسیون فوتبال توانستند 10 امضا خود برای تایید صلاحیت اولیه را به دبیرخانه فدراسیون فوتبال ارسال کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / فدراسیون فوتبال /
دو کاندیدا از انتخابات فوتبال کنار کشیدند
دو کاندیدا از انتخابات فوتبال کنار کشیدند
دو نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، کناره‌گیری خود را اعلام کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / فدراسیون فوتبال / کاندیدا / امیرمسعود هراتیان / محمدرضا کلایی / انتخابات / فوتبال /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •