یکشنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۹ / 20 September, 2020
سجاد انوشیروانی
«کوروش باقری» به فدراسیون وزنه‌برداری رفت
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / سجاد انوشیروانی / حسین رضازاده / فدراسیون کشتی / علی مرادی / فدراسیون وزنه برداری
«کوروش باقری» به فدراسیون وزنه‌برداری رفت
تهران- ایرنا- نشست هم‌اندیشی فدراسیون وزنه‌برداری ایران برای راه‌اندازی پویش کمک مومنانه با حضور جمعی از پیشکسوتان این رشته از جمله «کوروش باقری» سرمربی اسبق تیم ملی در حال برگزاری است.
راهکارهای نایب‌قهرمان المپیک برای وزنه‌برداری زنان
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ / وزنه برداری زنان / سجاد انوشیروانی
راهکارهای نایب‌قهرمان المپیک برای وزنه‌برداری زنان
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن با بیان اینکه وزنه‌برداری زنان ایران نیاز به پنج سال کار زیرساختی دارد، گفت: استعدادیابی، تأمین وسایل مورد نیاز وزنه‌برداری زنان و برنامه‌ریزی، از اولویت‌هایی است که مورد توجه قرار نمی‌گیرد.
انوشیروانی: عاشق وزنه‌برداری هستم/ قربانی کیانوش شدم
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / کمیته ملی المپیک / حسین رضازاده / علی هاشمی / سهراب مرادی / علیرضا دبیر / علی داودی / مسعود سلطانی فر / سجاد انوشیروانی / وزنه برداری / محمد نصیری
انوشیروانی: عاشق وزنه‌برداری هستم/ قربانی کیانوش شدم
دارنده مدال نقره دسته فوق سنگین وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ لندن ضمن بیان برخی از ناگفته‌های دوران مربی‌گری خود به واکاوی اتفاقات انتخابات ریاست فدراسیون پرداخت.
انوشیروانی: کیانوش جواب سلامم را هم نمی‌داد
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / کمیته ملی المپیک / حسین رضازاده / علی هاشمی / سهراب مرادی / علیرضا دبیر / علی داودی / مسعود سلطانی فر / سجاد انوشیروانی / وزنه برداری / محمد نصیری
انوشیروانی: کیانوش جواب سلامم را هم نمی‌داد
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره دسته فوق سنگین وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ لندن با حضور در خبرگزاری ایرنا ضمن بیان برخی از ناگفته‌های دوران مربی‌گری خود به واکاوی اتفاقات انتخابات ریاست فدراسیون پرداخت. او همچنین از حضورش در کشور جمهوری آذربایجان به عنوان سرمربی این کشور پرده برداشت.
رستمی و این مرتبه داستان بورسیه ورزشی
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / توکیو / کمیته ملی المپیک / کیانوش رستمی / سجاد انوشیروانی / سید رضا صالحی امیری / حسین رضازاده / علی مرادی / رقابت های ورزشی در روزهای کرونایی
رستمی و این مرتبه داستان بورسیه ورزشی
تهران - ایرنا - مطرح شدن مسائل اقتصادی پیرامون فدراسیون وزنه‌برداری در حالی است که دوره مدیریت جدید این نهاد ورزشی در آستانه یک سالگی قرار گرفته و برخی به دنبال ارزیابی کارنامه رییس آن در ۱۲ ماه گذشته هستند.
اگر وزنه اول بهداد را سبک می‌گذاشتم من را در میدان آزادی دار می‌زدند!
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فدراسیون وزنه برداری / وزنه‌برداری / بهداد سلیمی
اگر وزنه اول بهداد را سبک می‌گذاشتم من را در میدان آزادی دار می‌زدند!
جام جم نوشت:سجاد انوشیروانی سرمربی سابق تیم‌ملی وزنه‌برداری ایران به تازگی از یک سری اتفاقات المپیک 2016 ریو پرده‌برداری کرده است.
خاطره جالب سجاد انوشیروانی از روبوسی نکردن آیان با بهداد سلیمی!
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فدراسیون وزنه برداری / وزنه‌برداری / بهداد سلیمی
خاطره جالب سجاد انوشیروانی از روبوسی نکردن آیان با بهداد سلیمی!
سجاد انوشیروانی سرمربی اسبق تیم‌ملی وزنه‌برداری ایران در تازه‌ترین مصاحبه خودش خاطره جالبی در خصوص اتفاقات المپیک 2012 ریو تعریف کرده.
اعلام آمادگی سجاد انوشیروانی برای حضور در لیگ کشتی!
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / کشتی فرنگی / سجاد انوشیروانی / لیگ کشتی
اعلام آمادگی سجاد انوشیروانی برای حضور در لیگ کشتی!
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور در سازمان لیگ فدراسیون کشتی از حضور نماینده این استان در پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی خبر داد.
آغازی بر جوان‌گرایی در مدیریت ورزش
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / مجلس شورای اسلامی / مهدی علی نژاد / پرورش اندام / کمیته ملی المپیک / بهداد سلیمی / سجاد انوشیروانی / وزارت ورزش و جوانان / حمید سوریان / حسن رنگرز / فدراسیون اسکواش
آغازی بر جوان‌گرایی در مدیریت ورزش
تهران- ایرنا- پایبندی وزارت ورزش و جوانان به قانون منع به کارگیری بازنشستگان در این حوزه موجب شد تا پای قهرمانان ورزشی و مدیران جوان به کرسی‌های تصمیم‌گیری باز شود.
تمرکز شرط نخست موفقیت در وزنه‌برداری است
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / بهداد سلیمی / سجاد انوشیروانی / حسین رضازاده / سعید علی حسینی / علی داودی
تمرکز شرط نخست موفقیت در وزنه‌برداری است
تهران- ایرنا- دارنده مدال طلای المپیک جوانان با بیان اینکه تمرکز شرط نخست موفقیت در وزنه‌برداری است گفت: در ایران بزرگانی مانند «حسین رضازاده» تمام تمرکز خود را بر روی موفقیت می گذاشتند و من سعی می کنم از تجربیات آنان نهایت بهره را ببرم.
دادرس: انتظار از وزنه‌برداران فوق سنگین ایران زیاد است
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / محمدحسین برخواه / بهداد سلیمی / سجاد انوشیروانی / حسین رضازاده / سعید علی حسینی / فدراسیون وزنه برداری / رقابت های ورزشی ، قربانیان کرونا
دادرس: انتظار از وزنه‌برداران فوق سنگین ایران زیاد است
تهران- ایرنا- ملی‌پوش دسته فوق سنگین وزنه‌برداری ایران گفت:‌ افتخارآفرینی ملی‌پوشان این دسته در ۲ دهه گذشته انتظارات را بالا برده است.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در اولویت اختصاص اعتبارات است
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امسال در حوزه ورزش، پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در اولویت توجه و اختصاص اعتبارات خواهد بود که باید از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده کنیم.سجاد انوشیروانی صبح شنبه در دیدار با استاندار اردبیل عنوان کرد: فصل جدیدی از ورزش را در استان اردبیل آغاز خواهیم کرد و به دنبال آن برای توسعه ورزش در عرصه‌های مختلف ازجمله جوانان، ورزش همگانی و قهرمانی تلاش می‌کنیم.وی با اشاره به ظرفیت ورزشکاران استان اردبیل، افزود: ورزشکاران و فعالان حوزه ورزش و جوانان سطح استان اردبیل ظرفیت بالایی دارند که برای توسعه و پیشرفت ورزش استان باید از ظرفیت‌های آنان استفاده کنیم.مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در اولویت اختصاص اعتبارات خواهد بود بیان کرد: امسال در حوزه …
مولایی: به دنیای قهرمانی باز می گردم
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / حسین توکلی / بهداد سلیمی / سجاد انوشیروانی / علی هاشمی / فدراسیون وزنه برداری / برزیل / همراه با پیشکسوتان ورزش ایران
مولایی: به دنیای قهرمانی باز می گردم
تهران- ایرنا- داستان زندگی ملی‌پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران با تراژدی پیوند خورده است، اتفاقی که «بهادر مولایی» آن را ناشی از تصمیم چند نفر آدم خاص می‌داند. او می گوید: تصمیم دارم که به دنیای قهرمانی بازگردم.
ورزش اردبیل؛ 3سال 3مدیرکل
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
ورزش اردبیل؛ 3سال 3مدیرکل
سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل شد؛ چهارمین نفری که در دولت حسن روحانی به این سمت انتخاب شده است. انوشیروانی از قهرمانان وزنه‌برداری اردبیل است، قهرمانی المپیک دارد و از چهره‌های قابل‌قبول در ورزش اردبیل است و طبیعی است که این انتخاب با استقبال و تأیید اردبیلی‌ها همراه باشد اما چرا اداره کل ورزش و جوانان اردبیل در این چند‌ساله با تغییرات متعددی روبه‌رو شده است؟ ایوب بهتاج، از ابتدای دولت روحانی تا دوم اسفند سال1396 مدیرکل ورزش و جوانان این استان بود. با انتقال او از مدیریت ورزش اردبیل …
قهرمان المپیکی ایران مدیرکل ورزش استان اردبیل شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / سجاد انوشیروانی / وزیر ورزش / اردبیل
قهرمان المپیکی ایران مدیرکل ورزش استان اردبیل شد
با حکم وزیر ورزش مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل منصوب شد.
فراز و فرودهای وزنه‌برداری در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۱/۱۵ / توکیو / کمیته ملی المپیک / علی حسینی / بهداد سلیمی / سجاد انوشیروانی / حافظ قشقایی / محمد نصیری / فدراسیون وزنه برداری / سعید علی حسینی
فراز و فرودهای وزنه‌برداری در سال ۹۸
تهران- ایرنا- سال ۱۳۹۸ برای وزنه‌برداری ایران سالی پرفراز و نشیب بود، سالی که مدعیان حضور در توکیو باید نهایت تلاش خود را در گزینشی‌های المپیک انجام می‌دادند.
رضازاده: دوست داشتم یک ایرانی رکورد مرا بشکند
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / سیدنی / کیانوش رستمی / علی حسینی / سجاد انوشیروانی / سعید علی حسینی / علی داودی
رضازاده: دوست داشتم یک ایرانی رکورد مرا بشکند
تهران- ایرنا- «حسین رضازاده» دارنده دو مدال المپیک کشورمان، «لاشاتالاخادزه» وزنه بردار گرجستانی را یک ورزشکار فنی و تلاشگر عنوان کرد و گفت: از شکستن رکوردم توسط او ناراحت نشدم اما دوست داشتم یک ایرانی این رکورد را از آن خود کند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / تیم ملی وزنه برداری / سرمربی تیم ملی وزنه برداری / محمدحسین برخواه / خبرورزشی
تاریخ انقضای برخواه هم رسید؟
انگار تاریخ انقضای سرمربی تیم ملی وزنه برداری کم‌کم می‌رسد. مثل حسین توکلی و سجاد انوشیروانی، سرمربیان قبلی که برکنار شدند حالا ظاهراً نوبت محمدحسین برخواه شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / وزنه‌برداری / سعید علی حسینی / سجاد انوشیروانی
انوشیروانی: علی حسینی را راحت از دست می دهیم/ برخلاف میل باطنی نامه را امضا کرد
نایب قهرمان سابق المپیک گفت: مگر چند سعید علی حسینی ساخته ایم و یا می‌توانیم بسازیم که به راحتی او را از دست بدهیم، با این حال داریم سعی می‌کنیم این وزنه بردار را از تصمیمش منصرف کنیم.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / وزنه‌برداری / حسین توکلی / کوروش باقری / حسین رضازاده / سجاد انوشیروانی
چهره‌های شاخص وزنه‌برداری به جلسه شورای عالی مشورتی نرفتند
قهرمانان سابق وزنه برداری در جلسه شورای عالی مشورتی شرکت نکردند.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / کیانوش رستمی
تو با خودت چه کردی کیانوش؟!
«وقتی دست به تکروی زد، حرف کسی را گوش نداد، تماس‌های تلفنی را پاسخ نمی‌داد، در اینستاگرام پست می‌گذاشت، رابطه‌اش با مربیان تیم ملی تیره شد از حسین توکلی گرفته تا سجاد انوشیروانی و حالا محمدحسین برخواه. وقتی گفت برادرش باید مربی‌اش باشد و اردوی خارج از کشور می‌خواهد و برای فدراسیون هم تره خرد نکرد اسمش را گذاشتند کیانوش مغرور! و نتیجه‌اش یک سقوط تمام‌عیار بود. از روی سکوی قهرمانی تا یک «اوت شده» در مسابقات جهانی و آسیایی.»
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ / سجاد انوشیروانی / وزنه برداری / فدراسیون وزنه برداری
انوشیروانی: استعدادیابی در ایران بی نتیجه است
تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره بازی‌ها المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: معمولا در ایران استعدادیابی با سر و صدای زیادی برگزار می شود اما نتیجه آن هیچگاه مناسب نبوده است.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / سجاد انوشیروانی / وزنه‌برداری
شکایت کاندیداهای انتخابات وزنه‌برداری به دیوان عدالت اداری
کاندیداهای انتخابات وزنه‌برداری با گرفتن وکیل قصد دارند تا چند روز آینده رسما به دیوان عدالت شکایت کرده و تقاضای ابطال انتخابات وزنه‌برداری را مطرح کنند. انتخاباتی که به دلیل ابهام در کسب اکثریت مطلق (نصف + ۱) توسط علی مرادی با چالش مواجه شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / وزنه برداری / حسین رضازاده / انتخابات وزنه برداری
انصراف باقری و عابدینی به نفع انوشیروانی در انتخابات وزنه‌برداری
دو کاندیدا به نفع سجاد انوشیروانی از کاندیداتوری انتخابات فدراسیون وزنه برداری انصراف دادند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ / علیرضا بیرانوند / فدراسیون وزنه برداری / باشگاه پرسپولیس
عکسی که کوروش باقری منتشر کرد/ ترک و لر و کرد از جنس سلبریتی‌های ورزشی
کوروش باقری سرمربی اسبق تیم‌ملی وزنه‌برداری عکسی از خودش در کنار دروازه‌بان پرسپولیس و سجاد انوشیروانی را به اشتراک گذاشت.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / غلامرضا تختی / فدراسیون وزنه برداری
فیلم | بازدید ۲ قهرمان المپیک از مجسمه مومی جهان پهلوان تختی
حسین توکلی و سجاد انوشیروانی دو دارنده مدال المپیک در بازدید از موزه کمیته ملی المپیک از مجسمه مومی جهان پهلوان تختی بازدید کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵ / فدراسیون وزنه برداری / وزنه‌برداری
سجاد انوشیروانی: زمان شعار دادن گذشته است/ آن‌چه در فدراسیون موج می‌زد حاکمیت بود، نه مدیریت!
کاندیدای ریاست فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید:«وزنه‌برداری، فعلا در حداقل‌ها زمین‌گیر است.»عکس‌ها:زاوش محمدی
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •