چهارشنبه, ۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 27 May, 2020
سرمربی اسبق تیم امید
پیروانی: استیلی نباید سرمربیگری امید را قبول می‌کرد / فدراسیون فوتبال صد در صد مقصر است / با سرمربی داخلی در رده بزرگسالان ضرر نمی‌کنیم
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / حمید استیلی / غلامحسین پیروانی / تیم امید ایران
پیروانی: استیلی نباید سرمربیگری امید را قبول می‌کرد / فدراسیون فوتبال صد در صد مقصر است / با سرمربی داخلی در رده بزرگسالان ضرر نمی‌کنیم
سرمربی اسبق تیم امید ایران درباره حذف شاگردان حمید استیلی از رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: نمی‌گویم استیلی مقصر نیست چون باخت در هر صورت برای سرمربی است. به نظرم غیر از استیلی هر سرمربی دیگری هم بود تیم امید حذف می‌شد.
افشاگری کرانچار؛ استیلی از همان زمان می‌خواست سرمربی شود!
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / تیم ملی فوتبال امید / زلاتکو کرانچار / سرمربی اسبق تیم امید
افشاگری کرانچار؛ استیلی از همان زمان می‌خواست سرمربی شود!
سرمربی اسبق تیم امید از دخالت‌ها در امور فنی در زمان خودش و دلایل عدم صعود به المپیک صحبت کرد.
کرانچار: فدراسیون نه، کمیته فنی را مقصر شکست تیم امید بدانید/ آوردن فرهاد مجیدی هم احتمالاً یک سناریو بود/ استیلی اصرار داشت بازیکنان مورد نظر خودش را دعوت کنم/ اجازه دخالت در امور فنی را به او ندادم/ یک مدافع را در خط حمله به بازی می‌گیرند؟
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
کرانچار: فدراسیون نه، کمیته فنی را مقصر شکست تیم امید بدانید/ آوردن فرهاد مجیدی هم احتمالاً یک سناریو بود/ استیلی اصرار داشت بازیکنان مورد نظر خودش را دعوت کنم/ اجازه دخالت در امور فنی را به او ندادم/ …
ایلنا: سرمربی اسبق تیم امید از دخالت‌ها در امور فنی در زمان خودش و دلایل عدم صعود به المپیک صحبت کرد.
مناجاتی: فدراسیون فوتبال مقصر اصلی نرفتن تیم امید به المپیک است
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / تیم امید
مناجاتی: فدراسیون فوتبال مقصر اصلی نرفتن تیم امید به المپیک است
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: به‌طور حتم مقصر اول نرسیدن تیم امید به المپیک، فدراسیون فوتبال است که در این مدت تغییرات زیادی را در کادر فنی ایجاد کرد و حالا از آنها کوچک‌ترین خبری نیست.
پیروانی: نورافکن به عنوان لیدر باید هافبک بازی کند / استیلی سرمربی بزرگی است؛ همه باید از او حمایت کنند
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
پیروانی: نورافکن به عنوان لیدر باید هافبک بازی کند / استیلی سرمربی بزرگی است؛ همه باید از او حمایت کنند
ایلنا: سرمربی اسبق تیم امید ایران گفت: ما تیم خوبی داریم اما دیروز با توجه به اینکه می‌توانستیم برنده بازی باشیم، به تساوی…
داریوش مصطفوی، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال: فردی جانشین تاج شود که مجامع بین‌المللی قبولش داشته باشند
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
داریوش مصطفوی، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال: فردی جانشین تاج شود که مجامع بین‌المللی قبولش داشته باشند
مردم می‌‌دانند که عدم حضور بانوان در ورزشگاه‌ها کوتاهی فدراسیون نیست فوتبال ایران روزهای حساس و مهمی پیش رو دارد؛ نزدیک‌ترین رویداد حضور تیم ملی امید در مسابقات انتخابی المپیک 2020 است. تیم ملی بزرگسالان هم که دور رفت مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر را با اندوخته‌ای نامطمئن و نگران کننده به پایان رساند، کماکان در انتظار انتخاب سرمربی است. علاوه بر این، مشکلات مالی و بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها کماکان پابرجاست.
نمی‌دانستم بازیکنان تیم امید قلیان می‌کشند / سفیر از برانکو پرسید علاقمند به مربیگری در تیم‌ملی است؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / هومن افاضلی‌ / تیم امید ایران
نمی‌دانستم بازیکنان تیم امید قلیان می‌کشند / سفیر از برانکو پرسید علاقمند به مربیگری در تیم‌ملی است؟
ایلنا: "هومن افاضلی" سرمربی اسبق تیم ملی امید ایران در این برنامه توضیحاتی درباره حضور بازیکنان خارجی در ایران و همینطور ماجرای قلیان گیت در تیم ملی امید داد.
پروین: تیم امید توان المپیکی شدن را دارد
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / علی پروین / حمید استیلی / تیم امید / فرهاد مجیدی
پروین: تیم امید توان المپیکی شدن را دارد
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس، گفت: تیم امید ایران از لحاظ فنی، توان المپیکی شدن را دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
یاوری: اگر باشگاه‌ها برای تیم امید ارزش قائل نباشند, این تیم دیگر مدینه فاضله نیست/ راه چاره, تعامل است
محمود یاوری، سرمربی اسبق تیم فوتبال امید ایران گفت: فدراسیون فوتبال باید با باشگاه‌ها صحبت کند تا تعامل خوبی برای رد و بدل شدن بازیکنان بین باشگاه‌ها و تیم امید به وجود بیاید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / جام باشگاه های جهان / لیگ کشتی آزاد و فرنگی / کشتی آزاد / علیرضا رضایی
رضایی: تیم امید شایسته قهرمانی جهان بود
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران گفت: ملی‌پوشان کشتی ایران در پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۹ در مجارستان کشتی‌های خیلی خوبی گرفتند و شایسته قهرمانی بودند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / احمدرضا عابدزاده / حمید استیلی
دیدار دو پرسپولیسی حماسه ساز ملبورن در ساندویچی!
حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید و احمدرضا عابدزاده اسطوه فوتبال ایران در فست فود دروازه بان اسبق تیم ملی در شمال کشور با یکدیگر دیدار کردند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱ / ابراهیم قاسمپور / لیگ برتر فوتبال ایران / تیم امید / فرهاد مجیدی
قاسمپور: فدراسیون فوتبال به تیم امید و مجیدی ضربه زد
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم امید ایران گفت: فدراسیون فوتبال به خاطر یک اشتباه، به فرهاد مجیدی به عنوان یک مربی آینده و همچنین به تیم امید آسیب زیادی رساند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
فوتبال ایران | مجیدی از هدایت تیم ملی امید کناره گیری کرد+عکس
شفقنا ورزشی_ سرمربی تیم امید با انتشار پیامی به صورت رسمی از سمت خود کناره گیری کرد. به گزارش شفقنا ورزشی، فرهاد مجیدی سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران که در چند ماه پیش هدایت تیم امید را...
۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / ابراهیم قاسمپور / علیرضا منصوریان / تیم فوتبال امید / علی دایی / فرهاد مجیدی
قاسم‌پور: مربی نباید لجباز باشد
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال امید گفت: به «فرهاد مجیدی» توصیه می‌کنم از اطرافیان خود مشورت بگیرد و بداند مربیگری جای لجبازی نیست.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱
نمازی در یک قدمی دستیاری فرهاد مجیدی؟
خبر رسید که امید نمازی سرمربی اسبق ذوب آهن و دستیار سابق کارلوس کی روش در تیم ملی جدی ترین گزینه برای دستیاری فرهاد مجیدی است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
نقش کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در تیم فوتبال امید کجاست؟
کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش درحالی مدعی شدند فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم امید با آنها هماهنگی نداشته است که در راه آماده‌سازی ملی‌پوشان نقش آنها مشخص نیست.همزمان با آغاز دوباره تمرینات تیم فوتبال امید یک سوال جدی برای اهالی فوتبال پیرامون تعامل فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و همچنین کمیته ملی المپیک درخصوص این تیم ایجاد شده و آن نقش یا مسئولیت تعریف شده هر طرف در این معادله است.به گزارش مهر، البته این سوال تنها مربوط به دوره فعلی نیست و درواقع همواره در آستانه آغاز بازی‌های المپیک برای تیم امید مطرح بوده که جایگاه و نقش هر طرف در آماده‌‌سازی و تدارک این تیم به چه شکلی تعریف می‌شود؟تیم فوتبال امید ایران تمرینات خود را در دور جدید با سرمربیگری فرهاد مجیدی آغاز کرده و بدون توجه به درست …
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
گل محمدی: امیدها نباید در خانه احساس تنهایی کنند
ایلنا: سرمربی تیم پدیده و کاپیتان اسبق تیم ملی اظهار امیدواری کرد که با حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه آزادی بازیکنان تیم امید در خانه خودشان به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •